TUINMAN OF -VROUW ZELFSTANDIG WERKENDE KOKS amro bank ERVAREN VERKOPER geveke Geroutineerde telefoniste/telexiste medewerk(st)er salaris-administratie stichting centrum stbavo noordwijkerhout I I direct (para)medisch werk voor: HEI Mooie kans voor jonge commercieel ingestelde mensen met HAVO, Atheneum, MEAO of MDS bij'Intersite'SurveysBV r^i m o mgn F |NI GELDLENINGEN CBS Grammofoonplaten B.V. administratief medewerk(st)er VERPLEEGKUNDIGEN -ir randstad uitzendbureau HOEZENAFWERKERS VERPLEEGHULPEN A-VERPLEEGKUNDIGEN laj Ordervoorbereider Magazijnbeheerder Leerling-offsetdrukker Hulp aan de 2-kleurenpers DRUKKERIJ GROEN IJMUIDEN B.V. Financieringsmaatschappij vraagt A buitendienstmedewerkers 23-30 jaar ONDERHOUDSMONTEURS GEREEDSCHAPMAKER TANDWIELFREZER/ KOTTERAAR KOK AUTOMONTEURS -ir randstad uitzendbureau 20 ZATERDAG 2 2 JULI 19 7 8 horeca exploitatiemaatschappij stel dat er geen krant was 1 Intersite Surveys BV, een conamondcr- neming binnen de Stevin Groep, houdt zich bezig met hydrografie, computer systeem ontwikkeling t.b.v. o.a. olie-industrie en havenwerken. De Horeca Exploitatie Maatschappij Schiphol BV is een groot horecabedrijf op Schiphol-Centrum, waar ca. 250 mensen werken. Wij zoeken op korte termijn een geroutineerde telefoniste/telexiste in de leeftijd van 20 - 25 jaar, met MAVO-1 opleiding en een goede beheersing van de Engelse taal. Zij gaat onze telefoon- en telex- apparatuur bedienen, bezoekers ont vangen en wordt tevens ingeschakeld bij diverse type- en administratieve werkzaamheden. Kortom een afwisselende baan in een prettige werksfeer. Heeft u interesse voor bovenstaande fonktie, bel of schrijf dan even naar Intersite Surveys BV, Stationsplein 92a, 2011 LM Haarlem, telefoon: 023-3195 48. CBS GRAMMOFOONPLATEN B.V. V c.c.u. direct technisch werk voor: De HEMS vraagt voor haar keukens: De HEMS heeft drie keukens, te weten: De hulc h z Hierbij is plaats voor een Ook die 142 Êf-: i Wij bieden vanaf het begin al een goed salaris. Daar komt bij vakantietoeslag, een extra uitkering van 1/12 van het jaar salaris (de zgn. 13e maand), een aandeel in de winst en 21 dagen Na een opleiding in kantoortijd gaat hij het contact met onze cliënten onderhouden. Adviseren omtrent allerlei bank zaken. Als hij een commerciële instelling heeft, bestaan er voor hem tal van doorgroeimogelijk heden naar een zelfstandige functie op diverse afdelingen. Bij de Amro Bank kan een jongen van 20 - 24 jaar met HAVO, Atheneum, MEAO of MDS een goed begin met zijn loopbaan maken. Heb je belangstelling? Bel dan voor meer informatie de heer S. van den Broek, telefoon 023 - 31 90 80, of stuur een sollicitatiebrief naar de Amro Bank, afdeling Districts- personeelzaken, Grote Hout straat 95 in Haarlem. vakantie. Verdere studie wordt door ons aangemoodigd, c.a. dooreen gunstige studiekostenregeling. Een psychotechnisch onderzoek maakt deel uit van de sollicitatie procedure. Bel maandag t/m vrijdag tussen 9.00 en 12.00 uur: 020-174959 toestel 211. Of schrijf een briefje of briefkaart naar HEMS BV, Antwoordnummer 7691, Schiphol-Centrum. Postzegel plakken hoeft niet. Vermeldt alleen de funktie waarnaar u solliciteert en uw naam en adres. U ontvangt dan direkt een sollicitatieformulier en een informatiefolder. Geveke b.v. vraagt voor haar hoofdkantoor, dat gevestigd is aan de Kabel- weg 25 te Amsterdam-Sloterdijk (5 min. gaans van het station), een De salaris-administratie heeft onder meer tot taak: de nettoberekening en uitbetaling van de salarissen via de computer; de pensioenadministratie; de administratie van de kinderbijslag; de administratie van ziekenfonds- en ziektekostenverzekering; de ziekenadministratie. De salaris-administratie is een kleine, levendige afdeling met voor iedere mederwerk(st)er een grote mate van zelfstandigheid. Er wordt echtejr ge streefd naar uitwisselbaarheid van de taken, zodat het kunnen werken in teamverband noodzakelijk is. Geveke heeft moderne arbeidsvoorwaarden, waaronder reis- en studie kostenregelingen. Met vakantie-afspraken wordt rekening gehouden. Schriftelijke sollicitaties te richten, onder nr. 142 aan: Geveke b.v., afd. Personeelzaken, Postbus 440, Amsterdam, t.a.v. de heer N. Schuurman, tel: 020 - 80 28 02, toestel 2536. het PWN verzorgt vanuit een verscheidenheid aan vestigingen in de provincie noord-holland de winning en distributie van drinkwater voor het grootste deel van dit gebied. wij vragen diploma MAVO of soortgelijke opleiding praktijkdiploma boekhouden. diploma MBA, of studie hiervoor, strekt tot aanbeveling, leeftijd 21-26 jaar taak verzorging van de financiële magazijnadministratie berekening van verrekenprijzen financiële controle op gelegde dienstleidingen Vola is een der toonaangevende financieringsmaatschappijen in Nederland, welke bovendien een stormachtige ontwikkeling doormaakt Vola verstrekt in hoofdzaak leningen tot ruim 250.000,- aan particulieren in de inkomensgroep van 20.000,-tot 80.000,- per jaar en aan kleine en middelgrote bedrijven. De groei zal dit jaar ca. 40 pet. zijn. Momenteel werken zij via 24 kantoren met assurantie-tussenpersonen over heel Nederland. Enige samenwerkende gerenommeerde auto dealers gaan gezamenlijk een personenwagen occasionbedrijf oprichten, binnen 10 km. van Amsterdam. Hij die denkt deze uitdaging aan te kunnen solliciteert schriftelijk naar Postbus 191, IJmui- den. Discretie verzekerd. Op onze afdeling papier- en hoezenafwerking kun nen wij nog twee die enerzijds de bewoners wil helpen met tuinieren en het verzorgen van kleinvee. Anderzijds zal de belangstelling vooral moeten uitgaan naar het omgaan en zorgdragen voor de minder zelfstandige bewoners gedurende de dag. De tuinman/vrouw zal een plaats krijgen binnen een leefgroep, die verder bestaat uit 11 bewoners en 9 groepsleiders. Wij werken binnen de Hafakker met een horizontale struktuur. Dat vraagt een grote verantwoordelijkheid van iedereen. De Hafakker is een leefgemeenschap voor 100 volwassen zwakzinnigen, onderverdeeld in 7 leefgroepen. Voor de tuin, één van de dagaktiviteiten, zoeken wij een Wij zoeken iemand die zich samen met ons wil inzetten om onze verdunningsideeën te verwezenlijken. Wij bieden, naast een goed salaris, een gemiddelde 5-daagse werk week, ongebroken vroege, late en weekenddiensten. Gratis kleding, reiskostenvergoeding en weekendtoeslag 50%. Kantoren te: Amsterdam. Alkmaar. Apeldoorn, Breda. Delft. Eindhoven, Emmen, Enschede, Den Haag, Groningen, Haarlem. Heerlen, Den Bosch, Hilversum, Leeuwarden, Leiden, Middelburg. Nijmegen, Rotterdam. Tilburg. Utrecht. Venlo, Zaandam en Zwolle. dan wist U niet hoe die wedstrijd ..verlopen was 3 wij verzoeken u uw sollicitatie binnen één week te zenden aan de directie van het PWN. postbus 5, 2060 BA bloemendaal vermeldt s.v.p. in de linker bovenhoek van uw brief en enveloppe 7820 a is het in Haarlem gevestigde productiebedrijf voor alle Europese verkoopvestigingen van een wereld omspannend Amerikaans concern. Nijverheidsweg 32/36 Afdeling Personeelszaken Tel. 023-319410, toestel 115 of 116 voor de afdeling boekhouding vragen wij een jac de na ha an ge Hc aa Be fo me bo va ve sc hc de de la vo die full-time beschikbaar zijn en voorkeur hebben voor een chirurgische of interne afdeling zijn van harte welkom in de Haarlemse ziekenhuizen Haarlem. Gedempte Oude Gracht 71, tel.. (023)-31 93 04; Beverwijk Breestraat 4. tel.: (02510) - 2 91 97- plaatsen, die in twee ploegen onze gecombineerde plak-vouwmachines gaan bedienen. Wij denken aan kandidaten van 20 jaar op LTS- niveau en met ervaring in binderij of cartonnage. Solliciteer schriftelijk, bel even voor een afspraak of kom eens bij ons langs als het u schikt. Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid telefoon 02523-8141 re: jO’, ge Be va Ei wc oo is lei va tij W: en in ra. on Inel start toerm voor sprint ming die lii een s1 toe. II zou k dag e ben v druk Ran, i de b Amer dager „O< tuur hele gewei probl gen h dat die hun reeds opgedane ervaring willen uitbreiden. Er bestaan full-time mogelijkheden in enkele be jaardenhuizen in Haarlem. Er bestaan mogelijkheden voor gespecialiseerde verpleegkundigen met name voor hen die: intensive care aantekening hebben Wij zoeken voor deze interessante functie een bekwame, accurate medewerk(st)er, die tussen 30 en 45 jaar oud is; een 4-jarige MULO/MAVO- of gelijkwaardige opleiding heeft; bekend is met sociale- en belastingwetgeving. De voorbereidingskeuken, een centrale gesystematiseerde keuken, waar grote hoeveelheden verse produkten verwerkt worden en levert aan bijna alle verkooppunten en de andere keukens. De Toploungekeuken, is ingericht met de modernste apparatuur, waarmee men in staat is grote aantallen mensen binnen een korte tijd hun maaltijd te laten genieten. Daarnaast catert deze keuken het klassieke restaurant „Relais de l’Europe De Avioramakeuken, is een klassieke keuken, waar a la carte wordt gewerkt, binnen het totale HEMS-systeem. wij bieden een bruto-maandsalaris, afhankelijk van leeftijd, tot f2.171,-, verdere uitloopmoge lijkhedentot maximaal f 2.901bruto per maand. de bij de overheid gebruikelijke arbeidsvoorwaarden Wij zijn drukkers van boeken, tijdschriften en handelsdrukwerk. Ter versterking van ons team, dat uit ca. 40 mensen bestaat, zoeken wij met spoed nog enige medewerkers. Zijn taak zal bestaan uit het voorberei den en begeleiden van een gedeelte van ons orderpakket. Kandidaten die nen in het bezit te zijn van het diploma Grafische M.T.S. Goede contactuele eigenschappen zijn belangrijk terwijl rij bewijs BE op prijs gesteld wordt. Zijn taak zal zijn het in ontvangst ne men en afgeven van goederen, de verantwoordelijkheid over ons papier- magazijn en de expeditie. Ervaring met een heftruck is vereist. Kandidaten dienen de opleiding aan de Grafische L.T.S voltooid te hebben en zijn partieel leerplichtig. Zijn taak zal bestaan uit het assisteren van de drukker en het verrichten van alle voorkomende werkzaamheden. Belangstellenden kunnen zich voor in lichtingen wenden tot de heer Van den Berg, die ook 's avonds te bereiken is onder tel. no. 02550-18482, b.g.g 20814. Cornwallstraat 15, IJmuiden Telefoon 02550-19145 Verdere informatie te verkrijgen via toestel 2069, Hans Kappelhof (van 12.30 tot 13.30 uur en van 17.00 tot 18.00 uur) en toestel 2212, Cor van Oort. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken met vermelding van vakaturenummer 78.47.40. Na een opleiding op één of meer van onze kantoren (veel buitendiensttraining, maar ook burowerk) moet de betreffende medewerker zelfstandig kunnen opereren. De instandhouding en de uitbreiding van kontakten met onze relaties vormt een essentieel onderdeel van zijn taak. Nodig is een goede algemene ontwikkeling (middelbare opleiding), uitgesproken goede kontaktuele en kommerciële eigenschappen, representativiteit en doorzettingsvermogen. Als u branchegerichte ervaring hebt is dat een voordeel, maar het is geen vereiste. Het zal veelal mogelijk zijn uw opleiding te doen plaatsvinden in de buurt van uw woonplaats Indien de bereidheid bestaat om te zijner tijd in een door ons aan te wijzen stad te werken, verhoogt dit alleen maar de perspektieven. De honorering en secundaire arbeidsvoorwaarden aan deze funktie verbonden, zijn zonder meer uitstekend te noemen. Maar hierover willen we in een mondeling onderhoud graag met u spreken. Sollicitaties met uitvoerige vermelding van levensloop en een recente pasfoto ontvangen wij graag op ons hoofdkantoor, Herengracht 105-107, Amsterdam. bij diverse bedrijven en instellingen in Haarlem en omgeving bij een bedrijf in Nieuw-Vennep bij een bedrijf in Haarlem bij eèn instelling in Hillegom bij diverse bedrijven in Haarlem en omgeving. Haarlem: Ged. Oude Gracht 71, tel. (023)-319304 Zijlstraat 89, tel. (023)-312640 Beverwijk: Breestraat 4, tel. (02510J-29197 Drit zwerr Doste 59,8C Oostc dan d Eurof voorn 59,08 nauw ookfi tijd ft Intt vorig gewe numr Zwed

IJmuider Courant | 1978 | | pagina 20