Medewerker veterinaire produktie 1 HllllllllIH Chemisch analyst(e) A/B/Z verpleegkundigen en leerlingen M.B.O.-I.W B verpleegkundigen leerlingen M.BO.-I W automonteurs VrijUit AutcA^kantieReizen part-time verpleegassistenten voor de nachtdienst Bankwerkers en Nabewerkers vliegtuigdelen assistente t.b.v. het hoofd Inkoop a) VLOTTE ADMINISTRATIEVE KRACHT (VRL) b) RESERVERINGSEMPLOYÉE Schiphol Instituut voor Epilepsiebestrijding TR. Meer en Bosch De Cnjquiushoeve Feldmühle Ruys flexibele verpakkingen Hart SM, ZATERDAG 2 9 JULI 19 7 8 20 BYK Noord-Zuid-Hollandse Vervoer Maatschappij N.V. Wij bieden: een aantrekkelijk salaris met uitloopmogelijkheden en 11 ploegentoeslag een extra maandsalaris (afhankelijk van de bedrijfs resultaten) 8% vakantietoeslag 21 werkdagen vakantie. Voor de produktieafdeling van de diergenees middelen en veevoedertoevoegingen zoeken wij enige medewerkers. Zij zullen door ons worden opgeleid tot veterinair vakman. Belangstellenden wordt verzocht contact op te nemen met de afdeling personeelszaken van Merck Sharp Dohme B.V., postbus 581, 2003 PC Haarlem, telefoon 023 - 31.93.30, toestel 2206. Er wordt gewerkt in een 2-ploegendienst. Werktijden: gedurende een 5-daagse werkweek van 06.30 tot 15.00 uur en van 15.00 tot 23.30 uur. MSD B.V. te Haarlem is een onderdeel van een internationaal farmaceutisch bedrijf met vestigingen over de gehele wereld. De vestiging te Haarlem houdt zich bezig met de vervaardiging, verkoop en export van geneesmiddelen voor zowel mensen als dieren. Het personeelsbestand omvat circa 550 mensen. Wij vragen enige jaren LTS leeftijd van 20 tot 35 jaar. Fokker is een veelzijdig bedrijf waar men, zeker in de techniek, veel kanten op kan. Bij gebleken geschiktheid en belangstelling is het zeker mogelijk om met b.v. praktische bijscholing op ander werk ingezet te worden. Verder heeft Fokker een gezellig bedrijfs restaurant en personeelsvervoer op Amsterdam, Haarlem en verschillende kleinere gemeentes. Sollicitatie. Als u belangstelling hebt en binnen 50 km van Schiphol woont, bel dan .even met 020-5443820 of schrijf aan ^^Fokker-VFW, Personeelszaken nr. 064/78/HD, Postbus 7600, y 1117 ZJ Schiphol-Oost. De grootste organisatie in Nederland op het gebied van autovakantiereizen in binnen- en buitenland zoekt wegens uitbreiding van haar aktiviteiten een ■MS Zij dient zeer akkuraat te zijn, daar zij o.a. belast zal worden met de input van de komputergegevens. Enige boekhoudkundige ervaring is een voordeel, echter geen vereiste. Aangezien haar taak veelzijdig is, heeft zij een middelbare opleiding genoten, enige kennis van de moderne talen en kan zij typen. Leeftijd tussen 19 en 27 jaar. Met grote nauwkeurigheid wórden op de verspanende afdeling van Fokker- VFW vliegtuigdelen gefreesd en gedraaid. Met dezelfde nauwkeurig heid moeten deze verspaande onder delen nabewerkt worden. Wij zoeken daarom enkele bankwerkers met LTS/Bemetelniveau, die de volgende werkzaamheden gaan uitvoeren: zuiver op maat schuren van voorge freesde oppervlakken, afbramen, boren, kotteren, ruimen, honen, zagen en merken. Aan de kwaliteit van hun werk worden hoge eisen gesteld. De meeste produkten hebben immers al een kostbare verspanende bewerking ondergaan en dan komt het verder op een perfekte nabewerking aan. Zij onderhoudt telefonisch kontakt met onze kliënten, de boekingskantoren en onze buitenlandse relaties. Voorts verzorgt zij de administratieve verwerking van de reserveringen. Middelbare schoolopleiding en ervaring in het reiswezen zijn vereist. Zij dient goede kennis te hebben van de moderne talen en tevens beschikt zij over goede kontaktuele eigenschappen. Leeftijd tussen 20 en 27 jaar. Vrij Uit biedt naast een interessant salaris een eigentijds pakket sekundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een 13e maand salaris, 8% vakantietoeslag, opname (vanaf het 25e jaar) in het pensioenfonds en een reiskostenregeling. Voor jonge mensen, die er van houden in een prettig teamverband zelfstandig te werken, liggen hier aantrekkelijke funkties met zeer goede promotiekansen. Datum van indiensttreding voor beide vakatures: per 1 september of 1 oktober a.s. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties te richten aan: Vrij Uit b.v., afd. Personeels zaken, postbus 151, 1170 AD Badhoevedorp. UKX - Wij zoeken: voor ons paviljoen "Primula voor ons paviljoen "Aster (7 op/7 af). I Het beheer en de exploitatie van Schiphol zijn in handen van de N.V. Luchthaven Schiphol. Bij het bureau Inkoop wordt uitgekeken naar een Hiervoor denken wij aan een representatieve jonge vrouw. Zij heeft een opleiding op HAVO-niveau gevolgd, bij voorkeur aan gevuld met een sekretaresse- c.q. receptioniste-opleiding. Soortgelijke ervaring is een pre Zij zal zich voornamelijk bezighouden met postbehandeling. het bijhouden van de agenda van het hoofd Inkoop en het notuleren tijdens besprekingen. Zij werkt correspondentie zelfstandig uit, houdt de dossiers zorgvuldig bij en verzorgt het daarbij behorende typewerk. Zij behandelt de telefoon en ontvangt bezoekers. In de onderhoudswerkplaats in Haarlem worden onze dieselauto- bussen nagezien en onderhouden. Dat is interessant werk voor een goed vakman. Naast een MAVO/HAVO-diploma is het bezit van het praktijkdiploma Boekhouden, resp. een vergevorderde studie hiervoor, vereist. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken van Feldmühle- Ruys B.V., Postbus 782, Oudeweg 28, Haarlem (Waarderpolder). Poliklinieken met bureaus voor maatschappelijke dienstverlening zijn gevestigd in Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem, Den Haag, Heemstede, Leeuwarden, Rotterdam en Utrecht. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer D. Sijtsma ("Erica"), tst. 2336 en de heer R. van Dijk ("K.L.M."), tst. 2016. Wij zijn een landelijke instelling voor hulpverlening aan mensen met epilepsie, waarbij niet alleen de medische behandeling, maar ook de woon-, schooi- en werksituatie wordt betrokken. Opnamen vinden plaats in onze centra "Meer en Bosch" te Heemstede en "De Cruquiushoeve" te Vijfhuizen (gemeente Haarlemmermeer). In laatstgenoemd centrum is een aparte afdeling ("De Zevensprong") voor zwakzinnigen met epilepsie. Een Tweec Olymp gulder de bui van Om regerir alle m weten mogel Het ministi moedi mei 1( Onze van. Voor ons laboratorium zoeken wij een actieve jonge medewerker/ster. De werkzaamheden zullen hoofd zakelijk bestaan uit de controle en analyse van grondstoffen, halffabri kaat en eindprodukt. Een diploma op H.B.O.-A-niveau is een vereiste. Verdere informaties worden gaarne door ons verstrekt. Met gemaakte vakantie-afspraken wordt rekening gehouden. Sollicitaties te richten aan BYK NEDERLAND BV., Fabrikante van Genees middelen voor binnen- en buitenland Weerenweg 29, Postbus 61, 1160AB Zwanenburg (N.H.) Telefoon 02907 - 58 45. Inlichtingen worden graag verstrekt door de heer H. Beukema, tst. 2343. Inlichtingen worden graag verstrekt door de heer M. Kuyer, tst. 2367. voor ons paviljoen "Zonnehoek" Inlichtingen worden graag verstrekt door de heer C. de Voogd, tst. 2151. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan het hoofd Personeelszaken van ons Instituut, Achterweg 5 te Heemstede, onder vermelding van vakaturenummer 119/L/HD. Tel. (023) 33 90 60. Schr bestaa hartstc den en zondaf om ee ordon; sport voor 1 Wij zoekén oc, bei va te Bi lij SCI ov lei De bo Fr ee na ik kr, sci dit uil jai no J de ve zij na se Voor onze afdeling Administratie en Financiën zoeken wij administratieve medewerkers Hun werkzaamheden zullen o.a. bestaan uit faktureren en salarisadministratie. Mini: aan on confes: 'schut jbuitenl Bvestii frerd j „De ;oorn djn in jewen: ie gee rermal ier re; net gai oordee van de wel be regerir len al land k hun h< linkers Prof in een wat ze de mei ontploi Bn om religie, een sc geestei eronde schijn, kracht woord ning tc mogeli regerii hen m De salariëring is in overeenstemming met opleiding en ervaring. Tot de secundaire arbeidsvoorwaarden behoren o.a. reis kostenvergoeding, een winstdelingsregeling en flexibele werktijden. voor onze paviljoens "Erica" en "Kievit/Leeuwerik/Merel" is een grote ven- peldmi Er wordt een aantrekkelijk aanvangssalaris tegenover gesteld: van f 1.666,- bruto per maand (bij 21-jarige leeftijd) tot f 2.105,-. Daarbij komt de premie AOW/AWW voor rekening van de Luchthaven Schiphol. Ook mag worden gerekend op een tegemoetkoming in de reiskosten. Hebt u belangstelling en woont u in de omgeving van de luchthaven? Reflekteer dan schriftelijk, onder vermelding van nr.151/HD t.a.v. het bureau Personeelszaken van de Luchthaven Schiphol, 1118ZG Schiphol-Centrum. U kunt meer informatie inwinnen bij het bureau Inkoop tel. nr. 020-5172280. 'Uh i flexibele verpakking fabriceren die in een uitstekende outillage willen werken.- Het salaris bedraagt afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring maxi maal 2350,- bruto per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd tot 2700,- bruto per maand. Zeer goede sociale voorzieningen. Prettige bijkomstigheid is - ook voor het gezin - vrij vervoer op het hele lijnennet van Den Haag tot Den Helder. Wilt u meer inlichtingen? Bel dan de heer A. Th. van der Meij, telefoon 023 - 31 92 27, toestel 224. Als u schrijft, dan graag uw brief aan de afdeling Personeelzaken van de Noord-Zuid-Hollandse Vervoer Maatschappij N.V., Postbus 514, 2003 RM Haarlem. Bi y persnneel personeel personeel

IJmuider Courant | 1978 | | pagina 20