Parachutisten op strand Provincie wil weten van vervoer kernafval IJmuider Courant wil beleidsnota kunstaankoop Jubilaris van Hoogovens ontvangt miniatuur-wals Open dag Heliomare politienieuws Damiate Pers Kamercommissie agenda z Viering van veertigjarig dienstverband Viswedstrijd Zuidpier Expositie Felison in koetshuis Beeckestijn MATERIËLE SCHADE BIJ BOTSINGEN Bromfietster naar ziekenhuis B. en W. akkoord met nieuwe modellen dakkapellen Zeewijk Winkelsluiting Veisen Subsidie voor orkest IJMOND 4 19 7 8 JULI 3 1 MAANDAG M Beverwijk Heemskerk Lekkende vaten in haven van IJmuiden In en om Haarlem Kleurplatenwedstrijd van winkeliersvereniging KOUD BUFFET VOOR DE WARME ZOMER f 0 Alléén bij fijnproeversparadijs HAARLEM Wiik aan Zee Veisen-IJmuiden De befaamde WARMOLTS SALADES SALADES SAUCE CREATIES TONEEL 0,70 f 145,- Crabsalade Zalmsalade Vleessalade Waldorfsalade Garnalensalade Celeriesalade Kip Champignonsalade Spaanse Mosselen Mosselen in Seafoodsauce Salade Nicoise Knoflookboter Bermuda Salade (Van onze Haagse redactie) DEN HAAG. De vaste Tweede-Ka- mercommissie voor Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk wil van de minister van CRM, mevrouw Gardeniers, een nota met een uiteenzetting over haar beleid ten aanzien van de aankoopsubsidie en de uitleen van beeldende kunst. Een aantal leden van de vaste commissie is van mening dat de bewindsvrouw een beleid moet nastreven, waarin beeldende kunst zo sociaal en geografisch mogelijk gespreid wordt. Hiermee lijkt de commis sie kritiek uit te oefenen op het voornemen van de minister, de aankoop-subsidie beel dende kunst (ASK) met ingang van 1 janu ari a.s. stop te zetten en de huurvergoedin- gen aan kunstenaars bij het uitlenen van kunst aan particulieren via de uitleencen- tra niet meer te subsidiëren. Ook het ko pen van kunst via deze centra door middel van een huurkoop-abonnement zou blij kens een nota van CRM worden afge schaft. In plaats daarvan zou de minister het beschikbare geld willen gebruiken voor de aanleg van een collectie aan kunst voorwerpen, via de Beeldende Kunste naars Regeling (BKR) verkregen, waaro ver alle kunstuitleencentra, inclusief de artotheken, kunnen beschikken. De vaste kamercommissie is daarente gen van oordeel dat juist een zo gering mogelijk aantal kunstenaars van de BKR gebruik moet maken, omdat zij op andere wijze in deze sector in hun bestaan kunnen voorzien. Ook de auto van een 21-jarige Duitser werd totaal vernield. Dat gebeurde in de nacht van zondag op maandag omstreeks 1 uur op de Amsterdamseweg. De man belandde met zijn auto tegen een boom. Aangenomen wordt dat hij achter het stuur in slaap is gevallen. Hij werd met een been- en een polsfractuur overgebracht naar het Zeeweg Ziekenhuis. Een mede- inzittende liep een hersenschudding en een elleboogfractuur op. VELSEN. Een 25-jarige inwoner uit Purmerend reed, zonder voldoende op het overige verkeer te letten, zaterdagmiddag om vier uur met zijn auto op de Velser- duinweg uit de parkeerstand de weg op. Een hem tegemoetkomende auto, be stuurd door een 22-jarige Velsenaar, slaag de er niet in de hem plotseling tegemoet komende wagen te ontwijken. De wagen van de brokkenmaker werd vernield. De man zelf bleek onder invloed van alcohol overgebracht naar het Zeeweg Ziekenhuis voor een nader onderzoek. Op 19 augustus worden 25 deelnemers tot winnaar uitgekozen, die op de finale- dag, zaterdag 26 augustus, zullen meedoen met een grote straattekenwedstrijd op Plein 1945. Op die dag wordt op het Markt plein kermis gehouden, terwijl op de Lan ge Nieuwstraat de drumband Voorwaarts optreedt. De prijsuitreiking heeft plaats om half vier ’s middags op het bordes van het stadhuis. (Van een onzer verslaggeefsters) WIJK AAN ZEE. Het revalidatiecen trum „Heliomare” houdt op vrijdag 22 september weer een open dag. De behoef te aan Informatie is de aanleiding voor deze traditie. De open dag is speciaal bedoeld om werkers in de gezondheidszorg een beeld te geven van centrumrevalidatie en de wijze waarop dit in Heliomare wordt.ge realiseerd. Het accent ligt daarbij op de mogelijkhe den die het centrum kan bieden ten opzich te van de behandeling in de periferie. Heliomare is als revalidatiecentrum pri mair bedoeld voor lichamelijk gehandi capten van alle leeftijden. De capaciteit is 150 klinische en ongeveer 180 dagbehan- delingspatiënten. Aan het centrum zijn ongeveer 350 personeelsleden verbonden, inclusief de school voor buitengewoon on derwijs. Op de open dag is er van 9 tot 11 uur een doorlopende ontvangst. Men ontvangt dan een gedetailleerd programma. Gekozen en gecombineerd kan dan worden uit audio visuele presentaties over revalidatie en bepaalde therapieën; een algemene en ge detailleerde voorlichting over medische, paramedische en psychosociale aspekten binnen de revalidatie en schoolinformatie. Van de schoolinformatie wordt de pre sentatie grotendeels door de leerlingen zelf verzorgd. Om twaalf uur wordt er een lunch aan geboden en daarna kunnen de deelnemers aan de open dag wat napraten. BEVERWIJK. Een 17-jarige brom- fietster uit Beverwijk is zondag met een hersenschudding in het Rode Kruis Zie kenhuis opgenomen, nadat het meisje op de Zeestraat in botsing was gekomen met een fietser. De fietser, een 15-jarige Bever- wijker, sloeg toen hij door de bromfiets ster werd ingehaald plotseling links af. IJMUIDEN. In het bijzijn van fami lie, collega’s en vele belangstellenden is afgelopen week in het Ontvangstcentrum van Hoogovens het veertigjarig dienst verband gevierd van P. Slings uit Bever wijk. Tevens nam de jubilaris afscheid van het bedrijf omdat hij met vervroegd pensioen gaat. ■A De oudste kleindochter van de heer Slings, Els Bruinsma, gespt haar jubile rende grootvader het gouden armband horloge om. Rechts mevrouw Slings. sproken door de collega’s Visbeen, Van de Meijes en Jeuner. Zij hadden voor de jubi laris respectievelijk een koffer, een reis boek en een miniatuur-walsje meegeno men. Slings toonde zich in zijn afscheids woord bijzonder verheugd en verrast door de feestelijke viering. Graag wilde hij daarom allen die daaraan hadden meege werkt, danken. Een lange rij stond vervol gens gereed om het echtpaar Slings per soonlijk een handdruk te geven. per maand per kwartaal per post per jaar per post BUREAU: Redactie en administratie: Lange Nieuwstraat 427, IJmuiden postbus 18, 1970 AA IJmuiden tel. redactie: 02550-15389 na kantoortijd: 02208-3577 tel. adm.. 02550-15437 en 16450 postgiro: 273107 telex: 41866 DIRECTIE: Damiate Pers b.v. Mr. H. C. van der Mije HOOFDREDACTIE: Jos L. Lodewijks E. Koning Geit. Van een terreintje bij de Kari- boeschool in Heemskerk is een geit gesto len. Geschept. Een zestigjarige inwoner van Uitgeest schepte zaterdagmorgen om streeks elf uur op het kruispunt De Baan- dert-Tolweg in Heemskerk een 46-jarige bromfietser uit Beverwijk, die licht letsel opliep. Pistool. Zondagavond meldde zich bij de Heemskerkse politie iemand die vertelde bedreigd te zijn door een passa gier vanuit een auto. De politie kon de auto opsporen en daarin werd inderdaad een pistool gevonden die in beslag is genomen. Naar de passagier wordt een onderzoek ingesteld. Overlast. Bij de Heemskerkse politie kwamen in het weekend tal van meldingen binnen inzake geluidsoverlast. Door het mooie weer stonden veel ramen en deuren open, maar de bewoners bleken daar bij het reproduceren van muziek weinig reke ning te houden met hun getergde burgen. Beenbreuk. Het enthousiasme van zijn hond is een 52-jarige Beverwijker za terdag lelijk opgebroken. De man liep over de Wijk aan Duinerweg, toen de hond tegen hem opsprong. Hij kwam te vallen en brak zijn been. Huisvredebreuk. Een 43-jarige Duit ser poogde vrijdagnacht tot twee maal toe de woning van zijn voormalige hospita aan de Tappenbeckstraat in Wijk aan Zee bin nen te dringen. De politie heeft de man huisvredebreuk ten laste gelegd. Diefstal. Een Duitse vakantieganger is in Wijk aan Zee zijn jack met daarin een portemonnee met voor f 350 aan Duitse marken kwijt geraakt. Het kledingstuk werd gestolen uit zijn auto, die de man even onbeheerd aan de Van Ogtropweg had laten staan. Vernielingen. Een 18-jarige Heems kerker is zaterdag door de politie aange houden, nadat hij in de Beverwijkse Bleri- otlaan auto’s had beschadigd. De knaap zal de schade vergoeden. Gebeten. Een 27-jarige inwoner van Hoogezand is zaterdag op het strand van Wijk aan Zee gebeten door de hond van een 35-jarige Amsterdammer. De man liep lichte bijtwonden op, waarvoor hij zich in het ziekenhuis moest laten behandelen. BEZORGKLACHTEN: maandag t/m vrijdag van 18.30-19.00 uur zaterdags van 11.30-12.30 uur Uitsluitend telefoon: 02550-10519 voor Santpoort: 023 - 31 90 53 Oudeweg 12-14, Haarlem tel. 023 - 31 90 53 ij o :j: 1 2 t Uit de toespraken die gehouden werden, de overhandigde cadeaus en de hartelijke felicitaties, bleek duidelijk de verdienste van de jubilaris voor de onderneming en de grote plaats die hij bij zijn collega’s inneemt. Ir. J. Voskamp, bedrijfschef van Warmbandwalserij 1, opendé de rij van sprekers. „U kunt terugzien op een glan zende carrière. Een grote groep vrienden zal u bovendien blijven herinneren als een plezierig collega en een bijzonder goed vakman,” zei Voskamp tot Slings. Aan de hand van een diapresentatie liet spreker de loopbaan van de jubilerende medewerker de revue passeren. Slings be gon veertig jaar geleden als corveeër bij de toenmalige walsbedrijven van Van Leer. In 1952 kwam hij bij Warmbandwalserij 1 van Hoogovens. Zijn loopbaan mondde hier via bandregelaar en walsmeester uit in chef van de wacht. Namens de directie overhandigde Voskamp de jubilaris de ce remoniële geschenken, het gouden arm bandhorloge en de zeester met briljant. Lovende woorden werden ook uitge- Sauce Grand Mère Sauce Seafood Sauce Indienne Sauce Bourguignonne Sauce Djokja Sauce Verte Sauce Bistrot Sauce Ravigotte Sauce Orange Sauce Raifort Gedempte Oude Gracht 102 - 32 67 39 Ook gevestigd te Bussum, Hilversum en Amsterdam TENTOONSTELLINGEN Herv. Kerk, Burg. Nielenplein t/m 19 augustus expositie 350 jr. Dorpskerk Heemskerk, geopend öp vrij, en zat. van 14-18 uur. Exp. gebouw, Const. Huygensstraat t/m 6 au gustus documentaire tentoonstelling Johannes Vermeer, geopend op woe., zat. en zond, van 14- 17 uur. BIOSCOPEN Cinema Marquette, Ruysdaelstraat ma. 20 u. „The Car”; di. 14 u. „De Reddertjes”. DIVERSEN Openbare bibliotheek, Kerkweg. Ma. alle leef tijden 19-21 u.; di. jeugd 15.30-17.30 u. Benelux- laan: ma. volw. en jeugd 19-21 u.; di. volw. 14- 15.30 en 19-21 u., jeugd 15.30-17.30 en 19-21 u. Alarmnummers, Politie 41444, brandweer 32121, milieuklachten 96000. Kinderboerderij, Vrijburglaan. Ma. geopend van 10-12 en 13.15-16.45 uur. TENTOONSTELLINGEN De Zeekleuters, Dorpsduinen t.m. 14 aug. ex positie badplaasenbewoners, geopend van di. tm. vrijd. van 19-21 u„ zat. en zond, van 14-17 en 19-21 u., 's maandags gesloten. DIVERSEN Openbare bibliotheek, Dorpsduinen. Ma. alle leeftijden 19-21 u.; di. van 14.30-17.30 u. HAARLEM (ANP). Gedeputeerde Staten van Noord-Holland willen van transpor ten met radio-actieve stoffen over Noordhollands grondgebied voortaan op de hoogte worden gesteld. Dit gebeurt ook bij meldingen in het kader van de wet gevaarlijke stoffen. Daarom hebben GS zich tot minister Ginjaar van volksgezondheid en milieu hygiëne gewend met verzoek hen te informeren. IJMUIDEN. In verband met de strandevenementen wordt zaterdag 5 au gustus op de Zuidpier weer de traditionele zeehengelwedstrijd gehouden. Voor deze wedstrijd kan iedereen zich in laten schrij ven bij het VW-kantoor op het Markt plein en bij paviljoen Verswijveren bij de Zuidpier. Op de dag van de wedstrijd bestaat de gelegenheid tot inschrijven van-1 af 12 uur bij de Technische commissie bij paviljoen Zuidpier. Het inschrijfgeld is een gulden tot 14 jaar en f 1,50 voor boven de 14 jaar, hen- geluitrusting en aas is voor eigen rekening. De wedstrijd begint om een uur, om vier wordt gestopt met vissen. Om half vijf is dan de prijsuitreiking door directeur Toonen van de WV bij paviljoen Zuid pier. IJMUIDEN. De winkeliersvereniging Stadscentrum IJmuiden organiseert in augustus voor de IJmuidense jeugd een kleurplaten wedstrijd. Vanaf morgen, dinsdag 1 augustus, zijn bij de winkeliers kleurplaten verkrijgbaar met als thema „Geef kleur aan het Stadscentrum IJmui den”. VELSEN. De stichting Felison organi seert van 6 augustus tot en met 27 augustus een expositie van etsen en keramiek van de Amsterdamse kunstenares Diana Lek- kerkerker in het noordelijke koetshuis van Beeckestijn. Diana Lekkerkerker expo seert sinds 1966 in binnen- en buitenland. Zij was na haar opleiding aan de kunstnij- verheidsacademie onder meer werkzaam in Parijs in de modesector. Tegenwoordig maakt zij etsen en keramische taferelen. De expositie wordt door Felison geopend op zondagmiddag 6 augustus, ’s middags om vier uur. De door Felison georganiseer de expositie van de skulpturen van Adine Engelman, die in de tuin van Beeckestijn gehouden wordt, wordt verlengd tot 14 augustus. Een en ander hebben GS geantwoord op schriftelijke vragen van het statenlid drs. A. F. Kouthoofd van de PvdA. In de week van 4 tot en met 9 jurii werd tijdens het laden van het schip „Makiri Smits” in de haven van IJmuiden met aan boord een lading radio-actief afval bij enkele vaten uit een partij van 200 lekken geconsta teerd. Het statenlid wilde weten in hoever re Gedeputeerde Staten betrokken zijn geweest bij de voorbereiding tot het verle nen van een vergunning. Volgens GS verleent de minister van" volksgezondheid vergunningen op grond van de kernenergiewet. De provinciale overheid is er niet bij betrokken. Wel wor den gemeentelijke en regionale autoritei ten geïnformeerd en wordt een voorlich tingsbijeenkomst gehouden over het draaiboek voor het transport. Wat het gebeuren betreft zeggen GS dat uit oogpunt van voorzorg gedurende de overslag van het afval door de stralings- controledienst van het Energie-Onderzoek Centrum Nederland te Petten voortdu rend controlemetingen op het haventer rein zijn verricht. Daardoor konden even tuele besmettingen direct worden gecon stateerd. Aan de hand van de gemeten waarden kon worden vastgesteld dat geen risico’s aanwezig waren voor zowel het bij dit vervoer en overslag betrokken perso neel, als de bevolking en het milieu, aldus GS. VELSEN. In verband met het in wer king treden van de nieuwe winkelsluitings wet op 1 oktober moeten de winkeliers per die datum de hun toegestane openingstij den op een officieel aankondigingsformu- lier aan het publiek bekend maken. Het formulier moet duidelijk zichtbaar zijn nabij de ingang van de winkel, zodat het publiek daar van buiten af duidelijk ken nis van kan nemen. De aankondigingen moeten gewaar merkt zijn door of namens burgemeester en wethouders. De aankondigingsformu- lieren kunnen vanaf 1 september ten stad- huize aangeboden worden voor het waar merken. Op de aankondiging, die een maal per kwartaal gewijzigd kan worden, staan de uren waarop de winkel geopend mag zijn. Het maximum is 52 uur per week, daarbij kan een koopavond inbegrepen zijn. De koopavond voor de gemeente Vel- sen is vastgesteld op donderdag. TENTOONSTELLINGEN Park Scheybeeck en Kennemer Oudheidka mer. t/m eind juli expositie beeldhouwer Nico Betjes, dag. geopend van 14-17 uur. Stadskantoor, pres. Kennedyplein t.m. 31 au gustus expositie schilderen, grafiek en beelden van Willem Snitker en Kees Verkade. BIOSCOPEN Kennemer Theater, Zeestraat. Ma. 20 u. „De duivel kent geen genade”, 19.30 u. „A star is bom”. Luxor Theater, Breestraat. Ma. 19.00 en 21.30 u. „The man with the golden gun". DIVERSEN Dienstencentrum voor bejaarden. Kerkstraat. Op werkdagen geopend van 9-17 uur. Spreeku ren leiding op ma. en dond. van 14-15 uur, op di. en vrij, van 10-11 uur. Openbare bibliotheek, Kerkstraat ma. volw. en jeugd 19-21 uur; di. volw. en jeugd 14-17.30 uur. Alarmnummers: politie 25555, brandweer 22922, milieuklachten 96000. Animalfarm, W. Alexanderplantsoen, ma. t/m vrij, geopend van 13-17 uur. Filiaal IJmuiden-West, Zeewijkplein 27-29. Gesloten t.m. 12 augustus. Voor inlichtingen tel. 10652 van 9.00-17.30 u. Buurthuis De Brulboei: Geen aktiviteiten. Buurtcentrum Zeewijk: Dinsdag 8.45-11.30 u. koffiesoos, 9.15-11.15 en 19.30-22.00 u. naailes. Speeltuin „In Veilige Haven", Heerenduin- weg, maandag t.m. zaterdag de hele dag geo pend. Openluchtbad De Heerenduinen, maandag t.m. vrijdag 07.00-20.30 u. Zaterdag en zondag 10.00-17.00 u. ADVERTENTIES: telefoon 023 - 31 90 53 GROENTJES: gerubriceerde advertenties, uitsluitend telefoon 023 - 31 92 72 ABONNEMENTEN: - bij vooruitbetaling - 14,35 41,30 55,- 162,50 215,- ïosse nummers buitenland per kwartaal VELSEN. Het college van Burgemees ter en Wethouders gaat akkoord met de nieuwe richtlijnen voor‘het aanbrengen van dakkapellen op woningen in Zeewijk. De afmetingen van de nieuwe modellen zijn 1.25 meter hoog en 2.25 meter breed. Het ontwerp van de nieuwe kapellen is van de hand van het stedebouwkundig bureau Ir. Wisseling. De oude modellen, een ontwerp van het zelfde bureau in 1969, bleken in de prak tijk wat te gering van afmetingen. De oude maten waren 1.26 meter hoog en 1.70 meter breed. Het gaat om een ontwerp van twee dakkapellen die passen op de twee wo- ningtypen in Zeewijk. Voortaan zullen bouwaanvragen voor dakkapellen in Zee wijk getoetst worden aan het oude en aan het nieuwe ontwerp. De toeschouwers op het strand van IJmui den stoven zaterdagmiddag rond half drie alle kanten op toen een van de drie para chutespringers niet in, maar net buiten het afgezette vierkant terecht kwam. Het was de tweede man die zover uit de koers raakte, de eerste springer kwam ruim schoots binnen de afrastering terecht ter wijl de derde precies in de roos sprong. Het evenement, dat veel toeschouwers trok, werd georganiseerd door de ont spanningsvereniging De Schulp in samen werking met het off-shore bedrijf AGA, dat kortgeleden een bedrijf in IJmuiden opende. Na het parachutespringen was er om kwart voor drie nog een ballonnen wedstrijd voor de kinderen, waaraan vele fraaie prijzen verbonden waren. VELSEN. De gemeente Veisen heeft evenals vorige jaren een subsidie toege kend aan het Noord-Hollands Philharmo- nisch Orkest. Het ter beschikking gestelde bedrag bedraagt 57.890 gulden, met dit bedrag is rekening gehouden in de begro ting voor 1978. (ADVERTENTIE) BIOSCOPEN City, maandag 20.00 uur: ,,’n Dolle beesten boel”. Stadsschouwburg, maandag 20.00 u. „Pastora- le 1943’’ TENTOONSTELLINGEN EN MUSEA Pieter Vermeuienmuseum: Ma. t/m vrij, van 9.30-12.00 uur en 14.00-16.30 uur. Museum Beeckestijn, Rijksweg Veisen. 18e- eeuwse stijlkamers di. t/m zo. 10.00-12.00 en 14.00-17.00 uur. Bedrijfsmuseum Hoogovens, Bessemerstraat. Velsen-Noord. dinsdag en donderdag 10.00-16.00 uur en op aanvraag tel. 02510-91022 en 93088. expositie van archeologische vondsten en foto's van het Hoogoventerrein. Stadhuis: Bezichtiging op werkdagen van 10.00-12.00 uur. Tel. 19000. Felison. Beeckestijn, Noordelijk Koetshuis, expositie van tekeningen van Frank Masion, 14.00-17.00 u. Park: plastieken van Adine Engel man. Ruïne van Brederode, Velserenderlaan. Sant- poort-Z. Geopend: di. t.m. zo. 9.30-12.00 en 13.00- 17.45 u. DIVERSEN Alarmnummers: Politie 19033, Ongevallen dienst 15400. Hoogovens 02510-96000. Brandweer Santpoort 370750, voor Velsen-Noord en IJmui den 20750. Algemene Hulpdienst Veisen: Iedere werkdag van 9.00-11.30 uur, tel 02550-18888. Dienstencentrum Zee- en Duinwljk, Zeewijk plein 260. tel. 20650 van 11.00-12.00 uur. Maandag t/m vrijdag 10.00-12.00 en 14.00-17.00 uur recrea tieruimte open. Dinsdag 10.00-12.00 uur koers- bal, 14.30-16.30 uur damesclub. Stichting Dienstverlening Bejaarden: Cen traal Bureau, Abelenstraat 1, IJmuiden op werk dagen van 9.00-10.00 uur. Tel. 12464 of 18445. Gezinsverzorging, hulp aan bejaarden en langdurige zieken, Velserduinweg 52, IJmuiden. Ma t/m vrij. 9.00-10.00 uur. Tel. 02550-11830 of 22169. Sociaal Advies Bureau: spreekuren dinsdag: 9.00-10.00 uur Cultureel centrum, Moerberg- plantsoen 22, IJmuiden; 11.00-12.00 uur De Mei, Geelvinckstraat 28, Velsen-Noord; 14.00-15.00 uur De Haven, Schipbroekenweg 6, Santpoort en 16.00-17.00 uur In den Abeel, Abelenstraat 1, IJmuiden. Sociale Dienst, Spaarnestraat 2, IJmuiden, maandag t.m. vrijdag 09.00-10.30 uur, nieuwe kliënten, voor andere kliënten ook op afspraak, maandag t.m. donderdag 9.00-10.30 u. kliënten Wet Werkloosheidsvoorziening of Rijksgroep Regeling Werkloze werknemers, tel. 02550-19124. Sociale Dienst, Velsen-Noord, „De Schouw", Bleijenhoevelaan 2, dinsdag 14-15 u. Centrale bibliotheek. Plein 1945. Maandag 19.00-21.30 uur; Dinsdag 10.00-12.30 en 14.30- 17.30 uur. Centrale Jeugd- en Tienerbibliotheek, Wil- lemsbeekweg 96, dinsdag 15.30-17.30 uur. Filiaal Santpoort, Wüstelaan 79. Maandag 19.00-21.30 uur; Dinsdag 14.30-17.30 uur. Poppentheater Mijko, (Peuzelaarssteeg 4) Dinsdag 14.30 u.: „Het Reuzengras”. MUZIEK Grote of St. Bavo Kerk (ingang Oude Groen markt 9) Dinsdag 20 u.: Orgelconcert door Piet Post. Jazzcafé de Hobbit (Dorpsplein. Zandvoort) Dinsdag 20 U.: Hans Keune Kwartet. BIOSCOPEN Cinema Palace (Gr. Houtstr.) 15.30, 19 en 21.30 u.: „The last waltz”, a.l. Dagelijks 13.30 u.: „Tom en Jerry festival”, a.l. Frans Hals (Fr. Halsplein) 19en 21.15 u.: .Licht op groen voor de maagd”, 16j. Lido (Houtplein) 14, 19 en 21.15 u.: „Onkruid vergaat niet”, a.l. Luxor (Gr. Houtstr.) Dagelijks 14 en 16.15 u.: „Pinkeltje”, a.l. Dagelijks 19 en 21.30 u.: „My name is nobody”, 12 j. Roxy (KI. Houtstr.) 14.30, 19 en 21.30 u.: „Satur day night fever”, 12 j. Studio (Gr. Markt) Dagelijks 14 u.: „Peter Pan”, a.l. Dagelijks 19 en 21.30 u.: „Cabaret”, 16 j. Cinema Quirinus Internationaal (L. Veerstr.) 14, 15.30, 19, 20.30 en 22 u.: „Josefine Mutzenba- cher”, 16 j. Maak het u maar 's gemakkelijk voor een keertje. Dat gepuf in de keuken is geen plicht, ook niet als u gasten hebt. Verras ze met een prachtig koud buffet van verse Warmolts salades. Glaasje zomer wijn erbij en iedereen is dik te vreden. Kijk eens wat de Warmolts' meesterkoks voor u hebben gemaakt! En weet u, u kunt die salades gewoon in de koelkast een paar dagen goed houden! DAGELIJKS VERS BEREID 2(H) gram 6,00 4,95 2,20 3,30 2,50 2,50 3,30 3,20 3,10 3.50 2,70 4,20 200 gram 2.60 2,60 2,60 2.60 2.60 2.60 2.60 2.60 2,60 2,60

IJmuider Courant | 1978 | | pagina 4