Vroom snelste It Royale zege AZ'67 in Spaarnwoude MEER LIJN IN SPEL TELSTAR ADO'20 winnaar Limmen-toernooi Stormvogels zette HRC opzij Smeets uitgeleend aan MVV EERSTE PLAATS MORITZ uitslagen sportpuntigj SI 43/ woj Zege van EDO F ft» I' 4 M A ANDAG 14 AUGUSTUS 19 7 8 'K F HONKBAL Qi I1 SOFTBAL j SPORT (Van onze wielermedewerker) s in hap Kuy- (Van onze autosportmedewerker) Peter Ressel: contract voor 2 jaar bij AZ RIT eat, irna vin- nel- rige nale be- rerd mo- Ressel naar AZ (Van onze sportredactie) ALKMAAR. Peter Ressel, die het afgelopen jaar uitkwam voor het Ameri kaanse San José, heeft voor het komende voetbalseizoen een tweejarig contract ge tekend bij AZ’67. Aanvankelijk was er sprake van dat Ressel niet het hele sei zoen bij de Alkmaarse club zou komen uitdienen, omdat hij volgend jaar maart weer bij zijn werkgever in Amerika zou moeten zijn, maar AZ heeft zijn tweejarig contract met San José afgekocht. Voordat Ressel naar Amerika vertrok, speelde hij voor Anderlecht. Ook Feijenoord, Go Ahead Eagles en NEC hebben van zijn diensten gebruik gemaakt. Voorts kwam AZ met MVV overeen dat Huub Smeets voorlopig in Maastricht zal spelen. In december zal MVV AZ laten weten of het Smeets definitief wil kopen. Manager Hans Kraaijc „Het transferbe- drag staat vast. De keus is aan MVV”. De Fransman Yannick Pollet is met zijn fokkenist Klaus Johanssen wereldkampi oen zeilen in de 420-klasse geworden. De zes wedstrijden om het wereldkampioen schap werden verzeild in de baai van Ros- kild bij Kopenhagen. De gebroeders Vollebregt zijn in de eer ste wedstrijd in de Flying Dutchmanklas- se, tijdens de internationale zeilwedstrij den van Tallin, als tweede geëndigd. Win naar werd de Braziliaan Renaldo Konrak. Spaanse uitdager Isidoro Cabeza op pun ten. Vezzoli is Europees kampioen sedert september 1978. De Engelse ruiter Michael Say well heeft zaterdagavond in Dublin de grote prijs van Ierland gewonnen. Saywell die met Chainbridge in de piste verscheen legde het parkoers af in 37.6 sec. Hij maakte geen fout. Tweede werd de Ier Eddy Macken. Diens tijd was beter, 37.3 maar hij had vier straf punten. De Canadees Jim Elders werd derde ook met vier straf punten. Gennadi Moisejev, bijna ongenaakbaar aanvoerder van het klassement in de strijd om de wereldtitel motorcross in de 250 cc- klasse, heeft zondag een van de twee man ches in de grote prijs van Zweden gewon nen. (Van een medewerker) IJMOND. Voor de ploegen uit de IJmond was het afgelopen weekend weer een goede gelegenheid om te zien hoever het met de conditie staat. Voor de meeste zondagploegen was dit de laatste voorbe reiding omdat woensdag met de beker- competitie wordt begonnen. De vriendschappelijke wedstrijd tussen VSV en Velsen werd door VSV met 3-1 gewonnen. In de eerste helft ging de strijd gelijk op, maar in de tweede helft had VSV het beste van het spel en kon door treffers van Guus van de Wiele, Karei Blomvliet en Cor Zwaan en een tegendoelpunt van Pe ter van der Korft met 3-1 zegevieren. In Haarlem speelde KIC zijn tweede oefenwedstrijd tegen EDO 2. De gehele wedstrijd heeft KIC het spel naar zich toe getrokken maar moest toch toezien dat EDO een voorsprong nam. In de tweede helft heeft KIC zeer vele kansen onbenut gelaten en kon uiteindelijk door Ruud van de Watering toch nog de verdiende gelijk-, maker laten aantekenen. Na deze treffer hebben Peter van Tunen en Hennie van In Beverwijk traden de ploegen van VVB en de Kennemers tegen elkaar aan. Voor de rust ging de strijd gelijk. In de tweede helft kon VVB de score openen door een doelpunt van Peter van Belle jr. uit een direkte vrije trap. Tien minuten later kon WB de score verder opvoeren door een treffer van Mike Bergwerf. Vlak voor tijd kon de Kennemers nog iets terug doen toen Frans van Beuningen door Frans Konings in het strafschopgebied onderuit werd gehaald. De hiervoor toege kende strafschop werd door Van Beunin gen verzilverd waardoor de eindstand op 2-1 werd bepaald. IJmuiden trad aan tegen Zwaluwen en won evenals in de eerste wedstrijd tegen DZS met 0-3. Nadat de ruststand met 0-1 was ingegaan door een treffer van Frans Peter Voskamp kon IJmuiden in de twee de helft door doelpunten van Hans Ver- woerd en weer Frans Peter Voskamp tot 0- 3 uitlopen. In Alkmaar kwam Jong Hercules in zijn eerste oefenwedstrijd uit tegen Alkmaarse Boys en speelde niet on verdienstelijk maar kon toch niet voorkomen dat de eindstand 2-0 in het voordefel van „de Boys” eindigde. De eindstand was reeds bij de rust bereikt. In Katwijk nam Stormvogels (zaterdag) het op tegen het in de tweede klasse uitko mende Katwijk. In de eerste helft kon Stormvogels geen greep op het spel krij gen van het met vier spitsen opererende Katwijk en keek ook in de rust tegen een 2- 0 achterstand aan. In de tweede helft kwam Stormvogels, mede door enkele om zettingen, beter voor de dag en kon door Bep de Korte de eindstand op 2-1 bepalen. Het toernooi in Limmen werd gewon nen door ADO’20 doordat deze ploeg in de finale met 2-0 over DEM zegevierde. De wedstrijd droeg een hard karakter. De gehele wedstrijd heeft ADO’20 het beste van het spel gehad maar moest tot in de tweede helft wachten voordat de ploeg een voorsprong kon nemen. Na zes minuten was het Jan Vis die keeper Hein Steen voorden voor het eerst het nakijken gaf. Tien minuten voor het einde werd de eind stand op 2-0 gebracht door een treffer van Sjaak Vrenegoor. Lieren nog kansen laten liggen zodat KIC niet verder dan 1-1 kon komen. In het afdelingsvoetbal kon tweedeklas ser Terrasvogels het net niet bolwerken tegen eersteklasser WH en verloor in de laatste minuut met 3-2. In de eerste helft nam WH een 2-1 voorsprong, voor Ter rasvogels scoorde Simon de Weers. In de tweede helft kon Terrasvogels gelijk ko men door Frank Snoeks. In de laatste minuut werd door Paul Onkenhout een overtreding in het strafschopgebied be gaan, de hiervoor toegekende strafschop ZAND VOORT. Op het circuit van Zandvoort zijn het afgelopen weekend races gehouden, voor de internationale ADAC-Noordzee-cup. Tevens was er een drielandenwedstrijd georganiseerd tus sen Duitsland, België en Nederland, het geen echter door het wegblijven van de Belgen een tweelandenwedstrijd werd. De confrontatie met onze oosterburen is met 18 tegen 12 punten een overwinning geworden voor de Nederlanders. werd door Wim Eerhart benut-waardoor de eindstand 3-2 in het voordeel van WH eindigde. De reserves van beide teams kwamen ook tegen elkaar in het veld, hier werd de eindstand 3-0 in het voordeel van Terrasvogels. In Alkmaar kwam het eerste zondag- team van Stormvogels in actie tegen HRC. De IJmuidense formatie won met 1-2. Bij de rust was de stand 1-0 in het voordeel van Stormvogels door een doelpunt van Theo Engels. Maarten Kloet zorgde voor de tweede IJmuidense treffer. Er is door de nieuwelingen aardig strijd geleverd en Ronald Vroom, dit seizoen al driemaal eerder winnaar van een open koers, bleek erop belust om ook voor eigen publiek' in het Spaamwouderbos de zege te pakken. Halfkoers ging hij met Brou wer, Kieftenburg en Van der Klink aan de haal, bracht het tot een voor het peloton niet meer te overbruggen voorsprong en begon in de laatste ronde aan een solorush naar de zege. De uitslagen waren: acht jaar: 1. G. Kemper (Volendam); 2. D. Klardi (Kenne- merland); 3. Heunders (Olympia); 5. Marco Burgering (Kennemerland); negen jaar: 1. A. van Hoogen, 2. P. van Hoogen (beiden Volendam), 3. M. Leegwater (Alcm. Vic- trix); tien jaar: 1. R. van Berkel (Bataaf), 2. I. van Tintelen (Excelsior), 3. M. Zand (UWTC); elf jaar: 1. G. Tijmes (Alcm. Vic- trix), 2. R. Detand (Viking), 3. E. Jansen (Waterland), 6. C. Roos (Kennemerland); twaalf jaar: 1. R. Betjes (DTS), 2. R. Dek ker (Kennemerland), 3. G. Tromp (Alcm. Victrix), 4. J. van Berkel (Bataaf); dertien jaar, 1ste serie: 1. M. Willems (Olympia), 2. G. Blauw (Adelaar), 3. A. Egas (DTS), 5. H. Vos (Excelsior); dertien jaar, 2e serie: 1. Erik Venema (Excelsior), 2. T. Plat, 3. Th. Boelsen (beiden Volendam); veertien jaar: 1. M. Philips (Excelsior), 2. Oscar Venema (Excelsior), 3. A. Kooyman (Kennemer land), 6. W. Otte, 7. G. Cannavaccuilo, 8. M. v.d. Ham (allen Kennemerland), 9. K. v.d. Ketterij (Kampioen). De uitslag: 1. R. Vroom, Haarlem; 2. J. W. Brouwer, Velsen-Noord; 3. E. Kieftenburg, Blokker; 4. R. v.d. Klink, Roelofarends- veen; 5. P. Pieters, Zwanenburg. De als clubprijs aan dit geslaagde jeugd- toernooi van De Kampioen verbonden Fons Hof-beker kwam in bezit van de HRC Excelsior. In het jeugdtoernooi, dat aan de koers van de nieuwelingen voorafging, is door de jongeren in acht ritten volop strijd gele verd. Bij de dertienjarigen moest door een grote deelname tweemaal worden gere den. In de andere leeftijdsgroepen kon met een rit worden volstaan. Kok en de eerste plaats in de derde divisie was voor „Kamikaas” in de kleine Datsun. In de laatste race van Formule Vee 1300 wagens was de vierde plaats van Henk Schippers de beste Nederlandse prestatie. Joop van Toor (Telstar) duelleert met een Voorwaart s-verdediger om de bal. SPAARNWOUDE. Een nationale wegkoers voor nieuwelingen, die zondag door de HSV De Kampioen na afloop van een groot jeugdtoernooi in het Spaam wouderbos werd verreden, leverde een overwinning op voor de jonge Haarlem mer Ronald Vroom van de HRC Excelsi or. Hij ontsnapte in de laatste ronde uit een vier man sterk kopgroepje, dat half koers aan de leiding was gekomen, en ging met vijftien seconden voorsprong als winnaar over de eindstreep. 'ang- snel van r bo- Suen- 1 het >ft de rong raaie Cops ving, •hten voor Ans lirect even ia de DSS i gaf irian >ven- ?ourt Onze faal- ;ekse strijd n het .IN 54, alen am- rls- lent mie De ier- oor An- lofs- 5. Ro- 11. Ter- 22-30, idaal lezel- Bert Moritz uit Hoofddorp was het beste in zijn klasse door emt een straalengte voorsprong de zesde race in zijn groep te winnen. Waarschijnlijk door zijn bekend heid met het circuit waren de gezamelijke races <ptan ook geen probleem. Zaterdag hield de ADAC (alleen bijgestaan door enkele Nederlandse officials en de OCA- reddingswagens) de trainingen alsmede drie wedstrijden voor Tourwagens 0-1300 cc, Tour- en GT-wagens 1600-2000 (en ho ger) en de Formule Vee 1600 cc. Waren de eerste en de derde race zaterdag respectie velijk een Duitse en Engelse aangelegen heid, bij de Tour/GT-wagens boven 1600 konden Eddy Fresco met een BMW 520 en Rob Redeker met een Renault-Alpine een tweede plaats in hun klasse pakken, ter wijl Henry van Oorschot met Porsche 935 Turbo overtuigd de race en zijn klasse won. Zondag begon het programma met de Duitse Golf-GTI-cup die de gebruikelij ke deur aan deur gevechten te zien gaven. In de daaropvolgende race was de over- Daama kwam de race die Bert Moritz won, nadat hij eerst nog met de Duitser Gartmann met de Capri had af te rekenen die hij pas in de 8e ronde voorbij kon gaan om vervolgens per ronde zijn voor sprong te vergroten. De IJmuidenaar Fred Krab won de Nederlandse ronde om de Golf-GTI-cup met miniem verschil voor Rob Visser uit Zandvoort die met die twee de plaats zijn eerste plaats in dit kampi oenschap verstevigde. In die merkenrace moesten de Zandvoorters Zwaanenburg, Van Dongen en „Toni Minestrone” met de mindere plaatsen genoegen nemen en raakte Ben Loogman uit Badhoevedorp zelfs van de baan door een duwtje. De overtuigende winnaar van de tweelanden wedstrijd van de groep I t/m 5 wagens werd Henry van Oorschot met de Porsche, waarmee Anton Suijkerbuijk ook reed en de derde plaats in zijn klasse pakte, de tweede plaats in zijn klasse was voor Hans (Van een medewerker) HAARLEM. Voor een paar honderd toeschouwers speelde de Haarlemse hoofdklasser EDO een oefenwedstrijd te gen het naar de tweede klasse gepromo veerde DWS en verloor daarvan na een doelpuntenrijk duel met een score van 5-6. Aan beide kanten bleken de achterhoedes nog niet in vorm. (Van onze sportredactie) IJMUIDEN. Telstar-trainer Martin van Vianen rest nog slechts één mogelijk heid om zijn team voor het begin van de (beker)competitie aan een laatste serieuze test te onderwerpen en dat is vanavond in Spakenburg tegen de zaterdag amateur- eerste klasser IJsselmeervogels. De ver wachting dat Voorwaarts, aangekondigd als de kampioen van Suriname, een spar- ring-partner van niveau zou zijn, bleek op een misverstand te berusten. De Surinaamse ploeg, die ruim drie we ken een Vip door Nederland maakt en tegen een aantal eerste en eredivisieclubs uitkomt, kon althans zaterdagavond op het sportpark Schoonenberg bepaald geen sterke indruk achterlaten. Sterker nog, een team van dit kaliber zou ongetwijfeld veel moeite hebben om zich in de hoofd klasse van het Nederlandse amateurvoet bal te handhaven. Dat Telstar desondanks niet verder kwam dan een 1-0 overwinning (een treffer, die pas een kwartier voor tijd door Floor Buma werd gemaakt) geeft nog eens duidelijk aan dat er ook bij de Velsen- se formatie nog het nodige aan schort. Vooral het maken van doelpunten is een probleem voor de équipe van Martin van Vianen, hetgeen de oefenmeester ook zelf na afloop ronduit toegaf. „Er begint steeds meer lijn te komen in ons spel, maar het afwerken van de kansen laat nog veel te wensen over. Niettemin is duidelijk dat het groeit. Positief is in elk geval dat we in staat zijn zoveel kansen te creëren”. Opvallend was zaterdagavond het spel I van aanvoerder Fred Bischot, die zich als libero kennelijk steeds beter in zijn ele ment begint te voelen. De Telstarverdedi- ger schakelde zich veelvuldig in bij de opbouw en was bovendien regelmatig in de frontlinie te vinden om steun te verle nen bij aanvalsacties. Niettemin leidden Bischots offensieve uitstapjes overigens af en toe wel tot chaotische taferelen in de defensie, waarin Koos Kuut en Harrie He- geman nog al eens in de fout gingen. Vooral onnodig balverlies op het midden veld (met name Rogier Krone bezondigde zich daaraan) resulteerde in gevaarlijke situaties, die echter door poortwachter Jan Nederburgh knap werden opgelost. Zo pareerde hij tot drie maal toe een doorbraak van Voorwaarts en werkte hij bovendien op zeer fraaie wijze een door Koos Kuut veroorzaakte strafschop (door de zwak leidende scheidsrechter Klinkers gegeven voor het neerleggen van centrum spits Blokland) van Siegfried Rustenberg naast de staander. Behalve Bischot en Nederburgh liet ook Ab van Oorschot zien dat er een stijgende lijn merkbaar is in zijn spel. Colin Ayre Van de twee klassen verschil viel in het treffen tussen EDO en DWS niet veel te bespeuren. De gasten gaven heel goed par tij. Voor de tweede helft werden bij EDO drie wisselingen toegepast en van de inval lers moest Theo Blum alweer na tien minu ten met een knieblessure het veld ruimen. Het scoreverloop was als volgt: Jansen 0-1; John Burke 1-1; De Boer 1-2; Simon Evers in eigen doel 1-3; Ed Goedhart 2-3; Wim de Jong 3-3; Jansen 3-4 en 3-5; Ed Goedhart 4- 5; Steenmetz 4-6; Rasjid Abdoel Rasjid 5-6. Bij de rust was de stand 2-3 in het voordeel I van DWS. A'. - De uitslag: zaterdag: Tour/GT-wagens, tot 1150 cc. Koster, (D), 1300-1600 cc, Struckman (D), GT/Standaard-wagens tot 1300 cc, Siekman (D). Tour/GT-wagens 1600-2000 cc, Kuhlman (D), bo ven 2000 cc, 1 Happel (D), 2 Fresco (NL), 3 Prinz (D). GT/Standaard wagens, groep 4/5, 1 Manhal ter (D), 2 Redeker (NL), 3 Erdmann (D), boven 2000 cc, 1 Oorschot, 2 Schreiber (D), 3 Suijker buijk (NL). Formule Vee 1600 cc, Vemm (GB). Zondag: Duitse Golf-GTI-cup, Strukmann (D). Tour/GT-wagens 1150-1300 cc, 1 Werkhoven (NL), 2 Hast (D), 3 Witbelauer (D), groep 2/3 tot 1300 cc, Dalemans (D). Klasse A: 1 Muhle (D), 2 Moll (D), 3 Hettelder (NL). Standaardwagens 1300-1600 cc, Lensing-Hebben (D), 1600-2000 cc, Dransmann (D), boven 2000 cc, Moritz (Hoofd dorp). Merkenrace Golf-GTI-cup Nederland: 1 Fred Krab (IJmuiden), 2 Rob Visser (Zandvoort), 3 Harry van Zuylen (NL). Toerwagens, groep 1/5, boven 2000 cc, 1 Oorschot (NL), 2 Schreiber (D), 3 Suijkerbuijk (NL), tot 2000 cc, 1 Manhalter (A), 2 Kok (NL), 3 Meissner (D), tot 1300 cc, 1 „Kami kaas” (NL), 2 Siemann (D), 3 Kroegman (NL). Formule Vee 1300 co, Sohn (D). Het Nederlandse basketbalteam is als vierde geëindigd in het internationale vriendschapstoemooi, dat in Peking werd gehouden. Nederland verloor gisteren de wedstrijd om de derde plaats tegen de Chinese legerploeg, „de eerste augustus”, met 60-72. Roemenië won het toernooi door de Europese kampioen Joegoslavië met 100-78 te verslaan. De Nederlandse meisjesploeg is in het vierlandentoernooi in Madrid als vierde en laatste geëindigd. In de laatste wedstrijd verloor Nederland met 55-59 van België. Frankrijk won het toernooi door een over winning van 70-57 op Spanje. De Venezolaan Betulio Gonzalez heeft zaterdagavond in Maracay de wereldtitel boksen in het vlieggewicht (volgens de versie van de World Boxing Association) heroverd. Hij versloeg de Mexicaanse titel verdediger Gustavo Espadas op punten. De 28-jarige Gonzalez was eerder in 1972 en 1974 wereldkampioen. De Italiaan Natale Vezzoli heeft zijn Europese bokstitel in het lichtwelterge- wicht behouden. In Huelva versloeg hij de kon dit maal op het middenveld minder zijn stempel drukken op de wedstrijd dan in de twee voorgaande oefenduels. In aanvallend opzicht is er wel nog het nodige werk aan de winkel voor Martin van Vianen. Joop van Toor, Janus Meijer en Floor Buma, allen afkomstig uit het amateurvoetbal, kampen duidelijk nog met aanpassingsmoeilijkheden en hebben moeite om elkaar goed te vinden. Tegen het zwakke Voorwaarts gaf vooral dat te denken. De opstelling van Telstar was: J. Neder burgh, K. Kuut, F. Bischot, H. Hegeman, F. van Essen, A. van Oorschot, R. Krone, C. Ayre, F. Buma, P. Stam (J. van Toor), J. Meijer (J. Massa). De bekerwedstrijd, die voor Telstar voor dit weekende op het programma staat tegen Heerenveen, is verschoven van zondagmiddag naar zaterdagavond. Deze confrontatie, die in Heerenveen wordt gespeeld, begint om 18.15 uur. Haarlem kwam gistermiddag in Oss te gen hoofdklasser TOP niet verder dan een 1-1 puntendeling. Inzet van deze vriend schappelijke ontmoeting was een bokaal, zodat strafschoppen nodig waren om een beslissing te forceren. Haarlem bleek het meest trefzeker. De équipe van trainer Barry Hughes benutte vijf van de vier strafschoppen. TOP daarentegen slechts drie. Eef Melchers tekende na rust voor de Haarlemse treffer, nadat TOP eerder in de eerste periode op een 1-0 voorsprong was gekomen. Frans Reuser miste vlak voor tijd nog een strafschop. Bij Haarlem ont braken Piet Huyg, Martin Haar en Cees de Vries wegens blessures. In Alkmaar heeft AZ’67 in een bij vla gen aantrekkelijke wedstrijd met 5-1 ge wonnen van Manchester City. De tegen stander van FC Twente in het toernooi om de UEFA-beker was overigens met een nagenoeg tweede elftal naar Noord-Hol- land gekomen. Bij de Alkmaarders speel de Peter Ressel (32) zijn eerste wedstrijd. Ressel werd zaterdag door Hans Kraay gecontracteerd als rechterspits, omdat de Oostenrijker Kurt Welzl voorlopig als ge volg van een dubbele enkelbandscheuring niet van de partij kon zijn. Ressel voldeed uitstekend aan de rechterkant van het veld en bleek met name in de combinaties met Jan Peters tot vloeiende acties te kunnen komen. De AZ’-doelpunten waren van Kist en Spelbos voor rust en van Pier Tol (2) en Kist na de hervatting. Palmer scoorde te gen voor Manchester City. Er waren in Alkmaar 8000 toeschouwers, die tegelij kertijd de opening van de nieuwe overdek te tribune met 2100 zitplaatsen en het af scheid van scheidsrechter Frans Derks meemaakten. Derks floot zijn laatste offi ciële wedstrijd voor de KNVB. Dames, hoofdklasse: Capac-WK-Terrasvo- gels 0-7, Tempo Team HHC-BMZ-EDO 8-0, Bloemendaal-Shell 4-3, Mieloo Onze Gezel- len-Nelissen-DSS 2-7. Eerste klasse: The Herons-Pirates 6-15, VVV-Zuidvogels 10-5, Wera-Kinheim-Nikon- HCAW 3-2 n.v., Wera-Kinheim-Nikon-HCAW 1-4 n.v., D-Tours-Storks-The Herons 17-0, D- Tours Storks-The Herons 9-1, UW-De Pin guïns 7-6, UW-De Pinguïns 6-7, Pirates- Zuidvogels 6-2, Pirates-Zuidvogels 7-2. Tweede klasse A: Roef-Birds 6-9, Blue Stars-HSCN 2-5, Schiedam-Wassenaar 2-1, Birds-Ducks 12-1. Tweede Klasse B: FAK-EHS 2-4, Esca- EHS 4-8, Robur-Unique Giants 18-2, De Meteoor-ESCA 16-0. De Meteoor kampioen, Odiz-Frogs-De Pino’s 15-0. District: HBC-Hoofddorp 19-3, TYBB- Spaarnwoude 1-3, BSM-TYBB 2 12-4, DSS 2- Kinheim 2 18-2, Rooswijk-Terrasvogels 3 6- 1, Bloemendaal 4-RCH 6-6. HEREN, district: DSS-EHS 6-5, Kenne- merland-Sparks 7-5, SC Haarlem-Terrasvo- gels 7-4, De Pinguins-Bloemendaal Bl’daal n.o., DSS 2-The Flags 18-5, Onze Gezellen- DSS 2 18-3, Bloemendaal-Kinheim 15-12, De Pino’s-DSC’74 19-7, Spaamwoude-Rooswijk 18-12. SC Haarlem 2-De Pino’s 23-4. Tweede klasse C: Heiloo-Wassenaar 8-12, VUC-Celeritas 1-11 (8 inn.). Interregionale Jeugd: Spartaan-DSS 1-10, HCAW-Zuidvogels 5-5, Amstel Tijgers-Zuid- vogels 10-1, Feyenoord-ADO 6-2, HCAW-DSS 3-1, Amstel Tijgers-Storks 2-6, Spartaan-Zuidvogels 3-21, Spartaan-Zuidvo- gels 7-18. Distrikt Noord West: Thamen-HCTIW 5-1, DSS-Energia 22-2, Kennemerland-Lijnden 2- 11, AMVJ-Kennemerland 5-4, Telefonia-Alc- maria Victrix 16-8, Foresters-WSV 24-2, Spartaan 2-UVV 2 6-7, Kinheim 2-RCH2 2-1, Giants 2-Hoofddorp 2 10-5, RCH 2-Hoofd- dorp 2 8-3, Pirates 2-Kinheim 2 3-3, Sparks 2- Giants 2 2-6. Beker: Terrasvogels-Rooswljk 5-8 (10 inn.), Cuir 2000 Hllversum-Storks 3-4, Kok Neptunus-Sparks 8-0, Sparks-Florina Pira tes 2-5, PSV-Schoten 8-5. Degradatieduel le klasse B: Holy Vlaar- dingen-Pirates 7-6 (Pirates degr.). RAYON HAARLEM, eerste klasse A: Rooswijk 2-Kinheim 3 3-5, Kinheim 3-Roos- wijk 2 5-4, Schoten 2-Haarlem Nicols 1-8. Eerste klasse B: Onze Gezellen 3-Geei Wit 2 10-0. Tweede klasse A: Sparks 4-BSM 2 26-0. Tweede klasse B: Sparks 5-Kennemerland 2 7-1 (Sparks kampioen). Sparks 5-Kinheim 5 6-0, Onze Gezellen 4-Kennemerland 2 7-5. Tweede klasse C: Bloemendaal 3-Haarlem Nicols 4 9-5. winning bij de Tourwagens van 1150-1300 cc voor Chris van Werkhoven en een derde plaats voor Hans Hettelder bij de Tour/GT-wagens, groep II tot 1300 cc.

IJmuider Courant | 1978 | | pagina 15