Tennistalent Hans Schmidt: PASPOORTEN 99 99 WIELERRONDES VAN WAARDERPOLDER EN BADHOEVEDORP STERK BEZET F streeksport in het kort De Amro Bank is er voor alle spaarders |M 1 /i’SSKfs it® i I W 1 t I alle opnamen binnen 1 jaar na opening van de rekening. Extra voordeel: Eigen Huis Spaarplan-spaarders betalen een 1/2 minder afsluitprovisie, wanneer een Amro Woninghypotheek wordt afgesloten (maximaal gelijk aan het totaal van de bijgeschre ven rente). Niveau i Unieke Amro spaar vorm om zo snel mogelijk aan j geld voor een eigen huis te komen. Geeft momenteel een hoge rente van 7%, zonder vastzetten. Stok achter de deur: bij opname voor ’n andere gelegenheid dan de koop van ’n eigen huis betaalt men 2% opnamekosten. g Dat geldt ook voor t wii F :.«1 21 SPORT 19 7 8 AUGUSTUS 1 7 DONDERDAG diverse toernooien. J en iken- (Van onze tennismedewerker) OVERVEEN. Hans Schmidt, de 16-jarige speler van de tennisve reniging Zandvoort, mag zich zo langzamerhand steeds meer tot de top rekenen van de Nederlandse tennisjeugd. De Zandvoort-speler behaal de dit jaar de districtstitel bij de jeugd en bij de „volwassenen” en manifesteerde zich bovendien op W wu i ■k Studie komt op HANS SCHMIDT: (Van onze wielermedewerker) ilfliT (ADVERTENTIE) I Het Amro Eigen Huis Spaarpïan Het wielerfeest op het niet al te gemak kelijke Industrieparcours van de Waarder polder wordt reeds om tien uur ’s morgens ingezet met een race voor veteranen over veertig kilometer. Onder de 77 oudgedien den bevinden zich de nationale wegkampi- oen Jan v. d. Horst uit Haarlem met zijn stadgenoten Freek Cornelisse, Gé Fennis, Ben Gieske, Toon en Marcel Rutte, Ko van Tintelen, Henk Sengers en Peter de Jong. Voorts zijn oud-kampioenen als Bert Boom, Wim van Dok, Henny Marinus, Ton van Herwerden en Henk Buis van de par tij. De nieuwelingen (66 man) starten om kwart over elf en rijden ook veertig kilo meter. Onder de deelnemers bevinden zich de succesvolle Haarlemmers Jan van Wijk, Ab Harren, Ronald Vroom, Ragmar Mar tens, Stef Kuiper, Marco v. d. Hulst, Edwin Gieske, Rinus de Bondt en Henk Biel uit Heemstede. Om kwart voor één beginnen 82 junioren aan een race over zeventig kilometer. HAARLEM. De actieve Haarlemse Raceclub Excelsior houdt zondag op het Industrieparcours in Haarlem voor de vierde keer een wielerronde van de Waar derpolder. Er wordt in vier categorieën gereden en daarvoor hebben meer dan driehonderd renners ingeschreven. Zelf is Hans Schmidt nog niet zo erg onder de indruk van zijn prestaties. Daar over zegt hij: „Ik heb nu twee keer vein Wim Brandse, de vorige districtskampioen gewonnen, maar wat zegt dat nou! Ik had graag tegen Dirk Wiersma willen spelen, maar hij ontbrak helaas door een blessure. Niet dat ik mijn eigen titel daarmee ter discussie wil stellen, maar er is nog genoeg te leren”. De afgelopen weken nam Hans Schmidt deel aan de nationale jeugdkampioen schappen in Tilburg en aan de strijd om de Nederlandse titel in Scheveningen. In Til burg bereikte hij de kwartfinale, maar struikelde tenslotte over de Beverwijker Frank Janssen. „Tegen hem was ik ge woonweg niet opgewassen. Die jongen heeft een onmenselijke harde service. Hij doorbreekt zonder problemen twee maal mijn service. Daar kan ik gewoon nog niet tegen op.” van Erven en Hans van de Loo in de vijfde fase van de bondstraining. „Bij de nationa le kampioenschappen heb ik van Steven van Erven gewonnen en dus word ik auto matisch boven hem en Hans van de Loo geplaatst. Maar dat is op mijn eigen ni veau, daar zit overigens nog wel iets bo ven. Voorlopig wil ik proberen dit peil vast te houden en verder eens kijken of het mogelijk is volgend jaar naar buitenlandse toernooien te worden uitgezonden. Echter eerst wil ik mijn HAVO-opleiding afma ken en misschien dat ik daarna nog kies voor de sportacademie. (Van onze sportredactie) Tijdens wedstrijden op de atletiekbaan van AAC Amsterdam hebben enkele Suo- mi-leden goede prestaties verricht. Op de 5000 meter wist Leen Strijker een vierde plaats te behalen in een tijd van 16.00.1 min. Ook Walter Vos kwam goed voor de dag met zijn tijd van 16.10.2 min. Voor beiden was dat een persoonlijk rekord. Hans van Leeuwen, Henny van Lent, Rob Borst, Arie Moleman, Hans v. d. Putte, Stan Snijders, Dick Schouten, Kees Schra- ma, Ron van Waard en Bas Langeveld. Favorieten van buitenaf die het de streek- rijders lastig kunnen maken, zijn: Dirk Groen, Aad de Jong, de Engelsman Steve Fleetwood, Jos Kieftenburg, de broers Herman, Peter en Theo Noy, stayer Matthé Pronk, Martin Schoen, Ger Slot, Martin Visser en Louis Westrus. Zaterdag 19 augustus houdt de voetbal vereniging ODIN uit Heemskerk op haar sportcomplex aan de Hoflaan voor de tweede maal het Assumburg-toernooi. De deelnemende verenigingen zijn: AFC'34, DSVP, Wieringermeer, EVC, Stormvogels, DZS, DVO, en ODIN. Het toernooi begint om 19.00 uur. Het wielerfeest in Badhoevedorp wordt ’s middags om twaalf uur ingezet met wed strijden voor dorpelingen, waarvoor de deelnemers zich tussen half elf en half twaalf kunnen aanmelden in het clubhuis 'van de voetbalvereniging Parcratius. De nieuwelingen (69 man) starten om één uur voor een race over veertig kilome ter en om twee uur beginnen maar liefst 93 liefhebbers aan een koers over vijftig kilo meter. Het hoofdnummer vormt de strijd grammaverkoop de begroting sluitend maken.” Voor de 28ste keer houdt de Halfwegse Sport Club De Bataaf zaterdag 19 augus tus op het 1.100 meter lange parcours Dellaertlaan, Groen Zoom, Oudheusden- straat en Haamstedestraat een wielerron de van Badhoevedorp voor nieuwelingen, liefhebbers en amateurs. Alle drie de ca tegorieën zijn sterk bezet met streekren- ners en vele kanshebbers van buitenaf. roerd zijn om diep in de geldbuidel te tasten om het eerste team te versterken. De Zandvoort-speler ontkent niet dat di- clubs. Het toernooi wordt afgewerkt over 7 speelavonden. (21, 22, 24, 25, 28, 29 en 31 augustus). Alle wedstrijden worden ge speeld op de velden van het sportpark Schoonenberg. van de amateurs over negentig kilometer, waarvoor om half vier het startschot valt. Onder de 82 deelnemers bevinden zich als kanshebbers onder meer de Haarlemmers Henk Kuipers en Dick Schouten, Dirk Groen uit St. Pancras, de Amsterdammers Ron Bessems, Herman en Peter Noy, Louis en Peter Ruiter, Martin Taverne, Louis Westrus en Martin Visser, de Zwa nenburgers Henny van Lent, Stan Snij ders en Sjaak Pieters, Wim Koene uit Zandvoort, Gerard Looyestein uit Noord- wijkerhout, René Kos uit Oudkarspel, de Santpoorter Hans v. d. Putte, Ko Zomer uit Schermerhorn, Martin Schoen uit Nieuwendam, Ruud Nederlof uit Oostzaan en de Alkmaarder Ruud Haller. „Voor het eerst zal er in deze ronde van Badhoevedorp geen entree worden gehe ven”, vertelt secretaris Henk van Houten van De Bataaf, „we hopen door de steun van het bedrijfsleven en de opbrengst van kraampjes langs het parcours quitte te kunnen spelen”. „We hebben aan verschillende bedrijven brieven gestuurd met het verzoek om een prijs of premie beschikbaar te stellen”, zegt secretaris R. Biel, „en daarop hebben we vele leuke reacties gekregen. Ook het Haarlems Dagblad steunt ons weer. De ronde van de Waarderpolder hebben we steeds met eigen middelen moeten finan cieren, want er mag geen entree geheven worden. Daarom zijn we zo blij met de steun van het bedrijfsleven. Als het meezit kunnen de kantine-opbrengst en de pro- nor- itaalt, 5. st t en ■1970 len Hans Schmidt zit nu samen met Steven eerste plaats xr 4- Jeugdspelers krijgen vaak de kans om een heel jaar alleen maar te tennissen in buitenlandse toernooien. Hans Schmidt heeft daar geen enkel bezwaar tegen, „maar”, zo meent hij, „de school gaat voor.” Voor talentvolle spelers is uiteraard veel belangstelling van gerenommeerde tennis clubs, die over het algemeen niet te be- De schaakvereniging PAT MAT uit Be verwijk houdt donderdag 24 augustus een tussentijdse ledenvergadering in het nieu we clublokaal De Wijckermolen aan het Meerplein. De aanvang is 20.00 uur. De voetbalvereniging IJmuiden organi seert zaterdag 26 augustus het „Willem van de Steen”-jeugdtoernooi. Aan dit toernooi wordt deelgenomen door Katwijk, Lisser Boys, Lyra, Vlug en Vaardig en IJmuiden. Volgende week maandag start bij IJmui den een veteranentoernooi, waaraan wordt deelgenomen door alle Velsense verse verenigingen hem hebben benaderd, maar voorlopig heeft hij echter alle aan biedingen van de hand gewezen. Er nemen 98 renners aan de strijd deel met onder hen als kanshebbers uit stad en streek onder andere Ron Smit, die vorig jaar ondanks pech op sterke wijze wist te winnen; „Ubbeltje” Kuipers, Wim Koene, Ook de voetbalvereniging Waterloo heeft voor 24 augustus een jaarvergade ring vastgesteld. Van de bestuursleden zijn de heren L. de Boer, R. Boogaard en J. Kok aftredend, maar herkiesbaar. De ver gadering begint om 20.15 uur in het clubge bouw. Het hoofdnummer in deze ronde van de Waarderpolder vormt de wedstrijd voor de amateurs over honderd kilometer, waarvoor om drie uur het startschot wordt gelost. „Ik moet nog veel leren”. SC AMERSFOORT. Terrein: Sportpark Berkhoven. Capaciteit: 13.000 toeschouwers. Trainer: Hans Alleman. Contractspelers: Evert Hooyer, Martien Verbeek. Jaap van Pelt, Joop Snippe, Piet Struyck, Jan van de Craats, Philli Kraak, Meindert van der Meer, Nico Romeyn, Ferrie Nieuwhoff, Wim Meyer, Ton van Loon, Herman Schreurs, Jan Leyenhorst, Henk Wolfkamp, Rinie Sprangers, Koos Drent, Herman Ponsen. Aangetrokken: Joop Snippe (C-elftal), Herman Schreurs (geleend van FC Utrecht). Vertrokken: Cees van Slooten (Club De Ardenne (Bel), Matthias Maiwald, Robbie Snijders (HVC). FC AMSTERDAM Stadion: Olympisch Stadion. Accomodatie: 60.000 toeschouwers. Trainer: Cor van der Hart (AZ’67). Contractspelers: Rob Bianchi, Willy van Bommel, Mario Folkertsma, André Hasert, Cees de Jong, Anton Kamphues, Tjeerd Koopman, Leo de Leeuw, Nico Lubbersen, Paul van der Meeren, Leen van de Merkt, Co Stout, Heinz Stuy, Theo Swart, Cor Swerissen, Cees van Veenendaal, Jan Wegman, André Wetzel, Martin Wiggemansen. Aangetrokken: Lubbersen (Blauw Wit), Wegman (DRC). Vertrokken: Heini Otto (FC Twente). FC DEN BOSCH Stadion: De Vliert. Accommodatie: 13.000 toeschouwers. Trainer: Ad Zonderland. Contractspelers: Cor Adriaanse, Gerard. Aichorn, Wessel van de Bosch, Martin Breuer, Chris van de Dungen, Arnold de Groot, Wim van de Horst, Hennie van Grinsven, Piet Kamps, Tonnie Kanters, Ruud van Loon, Joop Lurling, Wim van de Maas, Jan Morre, Bert Nijdam, Jan Peters, Hans van de Pluym, Peter van Rooden, Peter Saarloos, Dik Salm. Aangetrokken: Nijdam (AZ’67), Van de Horst (AZ’67), Van Rooden (Heukelen), De Groot en Lurling uit C-elftal Den Bosch Vertrokken: Arie van der Linden (Papendrecht), Peter Danse (Concordia), Huub van Gestel (BW), Jan Koningstem (BW), Wim Vissers (TÓP). SC CAMBUUR Terrein: Gemeentelijk Sportpark Cambuur. Capaciteit: 12.000 toeschouwers. Trainer: Nol de Ruiter. Contractspelers: Jan Ferwerda, Wim Goozen. Johan Groote, Eitje Hazelhof, Atte de Jong, Gerrie de Jonge, Gojko Kuzmanovic, Ronald Lepiz, Wiep van Leijen, Rudie Metz, Wico Moezelaar, Jos Peltzer, Andries Roorda, André Roosenburg, Klaus Roosenburg, Gerrie Schouwenaar, Herman Vreeburg. Aangetrokken: Eitje Hazelhof (Sneek), Atte de Jong (C-elftal), Gerrie de Jonge (FC VW), Ronald Lepiz (C-elftal), Rudie Metz (C-elftal), Wico Moezelaar (C-elftal), Jos Peltzer (Sparta), Herman Vreeburg (DÓS). Vertrokken: Simen Bergsma (CSL), Hans Westerhof (Nieuweschool), Romke Popma (Ber gum), Henk van der Vlag (FC Utrecht), Wim Temming (FC Utrecht), Harry van der Ham (FC Utrecht), Sjouke van der Heide (Haulerwijk), Douwe Elzinga (Bergum), Thomas Haan (CSL), Johan Tukker (FC Groningen), Jaap de Blaauw (SC Heerenveen), Henk Boymans (MKV69). FC DORDRECHT Terrein: Stadion Dordrecht. Capaciteit: 13.000 toeschouwers. Trainer: Jan Rab. Contractspelers: Henk den Arend, Ton van de Bijl, Loek Bijl, Dick Dubbeld, Anne Evers, Ad van der Gijp, Rob Hansen, Ruud Hendriks, Bas Hooghwerff, Ronald Klinkenberg, Jan Klijnjan, Ger van Kuyk, Ad van der Linden, Aart Ooms, René Opschoor, Cock Rijkens, Dick van de Starre, Geert Jansen. Aangetrokken: Geert Jansen (Sparta). Vertrokken: Ton Dekker (Nieuw-Lekkerland), Joop Warner (Papendrecht), Rob Dorré (ASWH), Ton van Vuren (SVW), Peter Feteris (Troyes, Frankrijk), Peter Landers (ADO), Rob Sanders (Oranje Wit), John van Velzen (Unitas). EINDHOVEN Terrein: Gemeentelijk Sportpark Eindhoven. Capaciteit: 17.000 toeschouwers. Trainer: Marinus Gosens. Contractspelers: Peter Adjanski, Henk Hloemers, Wout van Blijderveen, Christ Bruinen, Mathijs Feijen, Cees Jonkers, Hans Loen, Aad van de Loo, Quintus van der Meulen, Marius Pepels, Huub Posthuma, Cees Schapendonk, Jac Soers, Johan Suikers, Freddy van de Vleut, Leen Warnar, Hans Zweers. Aangetrokken: Hans Loen (SV Orion), Aad van de Loo (Oirschot Vooruit), Johan Suikers (C- elftal), Cees Jonkers (C-elftal), Quintys van der Meulen (C-elftal), Hans Zweers (C-elftal). Vertrokken: Lambert Kreekels (Helmond Sport), Anton Jacobs (TOP), Fred van Berendonk (DOSKÓ’32), Jos Dijkstra (gestopt), Slobodan Savic (Joegoslavië), Pleun Strik (NEC). EXCELSIOR Sportpark: Woudenstein. Capaciteit: 12.000 toeschouwers. Trainer: Thijs Libregts. Contractspelers: Jan van Steenbergen, Sjaak Roggeveen. Frans Struis, René Vermunt, Dirk Ernst, Arie Damsma, Ton Pattinama, Koos Waslander, Jan Viergever, Aad Teijl, Cor Pot, Kees van de Munnik, Makkie Nijssen, Bertrand Tabbernee, Carlo van Tour. Aangetrokken: Arie Damsma (geleend van NAC), Jan Viergever (C-elftal). Vertrokken: Frans Meyer (Xerxes), John van der Spek (Xerxes), Ron Roos. John van Diggele (beiden geen contract meer aangeboden; waar ze naar toegaan onbekend), Eddie van der Roer (gestopt, medisch afgekeurd). Leen Swanenburg (FC Groningen). FC GRONINGEN Terrein: Oosterparkstadion Capaciteit: 16.500 toeschouwers. Trainer: Theo Verlangen Contractspelers: Eddy Bakker, Henk Bink, Sip Bloemberg, Hans Boer, Jan van Duik, Azing Griever, Bert Hendriks, Karel Hiddink, Theo Keukens, Jack van Loon, Jannes Loves, Anne Mulder, Henk Oosterwold, Harry Rooseboom, Willem Schokker, Leen Swanenburg, Johan Tukker, Henk Veldmate, Ted Venema, Walter Waalderbos. Henk Schoonebeek heeft nog niet bijgetekend Aangetrokken: Bert Hendriks (SC Erica), Harry Rooseboom (Go Ahead Eagles), Johan Tukker (SC Cambuur), Leen Swanenburg (Excelsior), Anne Mulder (C-elftal). Vertrokken: Henk Cornells (SC Veendam), Henk Ebbinge (Oosterparkers), Johan Fuhler (De Graafschap), Peter Houtman (Feyenoord), Willy Huberts (Gruno), Rini Jurna (SC Heerenveen), Hans Robben (Oranje Nassau), Sjoerd Rozema (SC Cambuur), Peter van der Veen (Oosterparkers), Johan Verhasselt (Noordpool). DE GRAAFSCHAP Terrein: De Vijverberg. Capaciteit: 13.000 toeschouwers. Trainer: Pim van de Meent (FC A’dam). Contractspelers: Joop Doornebosch, Bert Boes, Karei Driever, Henk Pieneman, Hans Wanders, Guus Stemerdink, Roel Brinks, Hans Polko, Jaap Jacobs, Joop Koenders, René Hiddink, Henk Bouwman, John Trentelman, Hein Schreur, Henk Óvergoor, Ruud Wierts, Johan Fuhler Met Jef de Neeling en Andrie Nanlohy is nog geen overeenstemming bereikt. Aangetrokken: Driever (SDOUC), Stemerdink (WVC), Jacobs (Sportclub Lochem), Bouw man (C-elftal), Wierts (Vitesse), Fuhler (FC Groningen). Vertrokken: Nico van Zoghel (Go Ahead Eagles), Hans Salfischberger (FC Den Bosch), Ben Gerritsen (onbekend), Hennie Jansen (Enschedese Boys), Paul Kerlin (Engeland). John van Veenendaal (onbekend). Herman Gerritsen (Silvolde), Rob Mos (gestopt) HERACLES Terrein: Sportpark Heracles. Capaciteit: 12.500 toeschouwers. Trainer: Hennie Hollink. Contractspelers: Jos Bakker, Hans Bekkenutte, Bert Blauw, Libbe van Borssum Waalkes, Wibe Bos, Marc de Clerck, Geke van Dijk. Guus Hoevenberg, Alwie Kleinhaarhuis. Paul Krabbe, Jo Lempers, Ron van Oosterom, Kalle Oranen, Rob Poell, Bert Prijs, Herman Voshaar, Johan Brakert. - Aangetrokken: Krabbe (FC Twente, Van Oosterom (FC Twente), Brakert (Den Ham). Vertrokken: Tonnie van Duiven (ÓN), Ruud Geestman (G.A. Eagles), Warry Grobben (SVZW), Sunday Manara (Tanzania), Eddy Titulaer (Deto). FORTUNA SC Stadion: De Baandert. Accommodatie: 20.000 toeschouwers. Trainer: Joop Castenmiller. Contractspelers: Jaap van de Berg, Jo Bux, Jean Colombin, Joop van Daele, Hans Engbersen, Bram Geilman, Theo Geenen, Rob Hutting, Erich Merken, Huub Pfennings, Peter Prauser, Tinie Ruys, Kick Seegers, Jo van Sintfiet, Joop Titaley, Jan Wetzels. Hans Zuider- sma. Aangetrokken: Seegers (SC Heerenveen), Wetzels (SC Tongeren). Vertrokken: Rinie Verstraeten (onbekend), Jan Benen (Gulpen), Max Bereklauw (Helmond Sport), Frits Smeets (EHC). SC HEERENVEEN Terrein: Gemeentelijk Sportpark Heerenveen. Capaciteit: 12.000 toeschouwers. Trainer: Jan Teunissen. Contractspelers: Jan de Boer, Hiddo Reys, Berend Negerman, Dirk Visser, Piet Boskamp, Mollo Eyer, Wim van der Heide, Eddy Bosman. Bert Middelkoop, Joop Braber, Jaap de Blaauw, Peter Kram, Johan Padding, Age Postma, Slobodan Smlricz, Jan Schulting, Reinder Dolstra, Rients Jurna. Aangetrokken: Jaap de Blaauw (SC Cambuur), Peter Kram (WK Groningen), Joop Braber (C-elftal), Johan Padding (Beilen), Jan Schulting (SC Emmeloord). Vertrokken: Tjibbe Bruinsma (Weber Germanicus), Kick Seegers (Fortuna SC), Jan Rorije (Heerde), Hielke de Boer (BVC), Mlscha Karadzic (Joegoslavië), Anne Weber (SC Joure), Marten de Vries (Heerenveense Boys). HELMOND SPORT Terrein: Sportpark De Braak. Capaciteit: 8840 toeschouwers. Trainer: Jack de Wit. Contractspelers: Tonnie Beekmans, Louis Burhenne, Max Bereklauw, Louis Coolen, Gerard Delauw, Hennie Fransen, Frans Gerrits, Johan van der Hooft, Lambert Kreekels. Pierre Luyben, Gerrie van Melis, Hans Ribberink, Harry Snijders, Harry van de Steen. Peter van Veldhoven, Hennie van de Ven, Eric van de Wassenberg, Ad de Wert, Pieter Willemse. Aangetrokken: Bereklauw (FSC Sittard), Gerrits (C-elftal), Kreekels (EW Eindhoven), Luyben (Geldrop), Snijders (Dijkse Boys), Van de Steen (C-elftal). Vertrokken: Peter van der Eisen (Milhezer Boys), Henk Geubbels (gestopt), Nico Kanon (HW Helmond), Raymond Korteknie (gestopt, nu trainer C-eiftal Helmond Sport), Henk Martens (SJW), Mart Overmans (Wilhelmina ’08), Miroslav Vardic (Liessel), Jan Verbong (gestopt), Huub Vercoulen (FCS Venlo), Tom Wouters (PSV), Johnny Hoedemakers (Ceasar). SVV Terrein: Sportpark Harga. Capaciteit: 10.000 toeschouwers. Trainer: Pim Visser. Contractspelers: John Corver, Ruud van Dijk, Wim de Haan, Cor Huigen, Bart Kreft, Fred Meerhof, Wim Mulder, Ed van der Most, Bas van Noordwijk, Öor Peitsman, Rinus Steenber gen, Jan den Tuinder, Aad van der Vlist, Jos Zoetmulder, Dick Hoogmoed, Cor de Zwart, Martin de Zwart. Aangetrokken: Cor de Zwart (Hermes DVS), Martin de Zwart (Hermes DVS). Vertrokken: Jan Merrelaar (De Zwaluwen), Eric Versteeg (FC Vlaardingen). TELST AR Terrein: Sportpark Schoonenberg. Capaciteit: 18.000toeschouwers. Trainer: Martin van Vianen. Contractspelers: Jan Nederburgh, Floor Burna, Harrie Hegeman, Fred Bischot, Koen Aker sloot, Hans Mols, Jannus Meijer, Koert de Groote, Joop van Toor, Frans van Essen, Koos Kuut, Rogier Krone, Ab van Oorschot, Cees Kerkhof, John Massa, Paul Stam, Colin Ayre. Aangetrokken: Buma (Kennemers), Akersloot (C-elftal), Mols (AZ’67), Meijer (Helpman), De Groote (C-elftal), Van Toor (Scheveningen), Kuut (C-elftal), Ayre (Blyth Spartans). Vertrokken: Paul van der Meeren (FC Amsterdam), Hans Driesen (gestopt), Peter Caljouw (Haarlem), Jos Jonker (FC Den Haag), Peter Hendriks (onbekend), Ed Kraal (Volendam of Sparta), Arno Wellerdieck (gestopt), Torben Mikkelsen (AGF Denemarken), Louis van Gaal (FC Antwerp of Sparta), Monne de Wit (ZW), Nico Schröder (Slotervaart), Henk Medik (FC Luik). SC VEENDAM Terrein: Sportpark Langeleegte Capaciteit: 12.500 toeschouwers. Trainer: Joop Oldemans. Contractspelers: Sietse Boiten, Jos Brink, Rinus Brinkman, André Brouwer, Henk Cornells, Jurrie Koolhof, Jan Korte, Johan Krol, Karel Liklilwatil, Henk Lodenstein, Geert Meijer, Freddy Oldenburger, Dick Ploeger, Henk Seubers, Wim Swart, Roelf Jan Tiktak. Frans Vinke, Hendrik de Vries, Bert Wierenga. Aangetrokken: Henk Cornells (FC Groningen), Jurrie Koolhof (C-elftal), Karel Liklilwatil (Hoogeveen), Henk Seubers (Go Ahead Eagles), Frans Vinke (C-elftal), Hendrik de Vries (C- elftal). Vertrokken: Branco Aras (Joegoslavië), Jan Dob (Bedum), Roelf van der Land (Noordpool), Wim Lubberman (Angelslose Boys), Joop Molendijk (FC Vlaardingen), Hans Westerhof (Valthermond). FC VLAARDINGEN Terrein: Gemeentelijk Sportpark Vlaardingen. Capaciteit: 11.000 toeschouwers. Trainer: Theo Laseroms. Contractspelers: Peter Eikelenboom, Toon Eggers, Joop van Dop, Johnny Jansen, Cees Zwamborn, Kristo Mitrovic, Bert de Ruyter, Ted Hesling, Frans Stans, Cees Domeme, Jan Lohman, Ron de Vos van Steenwijk, Ronnie Schrier, Danny Molendijk, Joop Molendijk, Wim Tijl. Aangetrokken: Ronnie Schrier (Krabbendijke), Ron de Vos van Steenwijk (ADO), Joop Molendijk (SC Veendam). Vertrokken: Dick Beek (Haarlem). WAGENINGEN Stadion: Wagenmgse Berg. Capaciteit: 22.000 toeschouwers. Trainer: Frans Korver Contractspelers: Ko van Brakel, Harry Suvee, Cees van de Berg, Stanley Bish, Bram Braam, Peter Gardien, Adrie Hazeleger. Frits van der Klift, Alex van der Klift, Willem Leushuis, Peter van der Leij, Jan van Osenbruggen, Teunis van de Sluis, Zeger Tollenaar, Ben Tomas, Eus van Vijfeijken Aangetrokken: Van der Sluis (Opheusden), Hazeleger (Lunteren), Gardien (C-elftal Wage- rungen), A van der Klift (C-elftal), Van Brakel (C-elftal) Vertrokken: Bert van Geffen (PEC), Jan Menting (Tongeren, België). /7o

IJmuider Courant | 1978 | | pagina 21