DSS versloeg Terrasvogels Sjaak Ooteman komt EHS NAM DOOR REMISE weer in oude vorm AFSTAND VAN SPARKS Bridgeteam viel terug HBC BOOD ROOSWIJK WEINIG TEGENSTAND Hans van der Pal vierde Seizoen voor Wim 18 Roosen ten einde c CAPILUX Blessure Mols I Terras vogels oefent Perfekt van kleur bijCapi-Lux. I Druk in de weer aan'tGardameer. xx/k honkbal *rs 3 17 19 7 8 AUGUSTUS SPORT D I N S D A G 2 9 ïvH I I 1 i i I iiiffliïiïniiiiïiïïiniimihiiiiiiïiWiiftiïmiiiiHiiim iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiHiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiumiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiHiiiiiiii^ iiiiiiimiiiiimmiiiii.imiiiimmilliiiiiilN Japan deklasseerde honkbalteam: 7-0 I ■Cr Boudewijn Maat: eerste honk 5-1-1-2-x 9 4-1-1-11 8 6-6-12-4-x 28 reserveklasse. Van meet af aan werden j runs van Willem Swier en Frank Abbott I g®r: laten (Van onze softbalmedewerker) HAARLEM. In de strijd om de onder ste plaats op de ranglijst bij de herensoft- ballers te ontlopen, heeft EHS voorlopig weer enige afstand van Sparks genomen. Twee extra innings bleken niet voldoende om in het duel met Kennemerland een beslissing te forceren alvorens de inval lende duisternis de strijd beëindigde. Terrasvogels 0-0-1-3-0-0-1 5. Hans Ak kerman 2-0-11-6. door Jan van der Nat kwam zij op, de 400 m niet verder dan de zesde plaats in 60.1 sec. Karin de Maerte- laere nam deel aan het speerwerpen meis jes en zij bereikte een afstand van 34.16 m. Jos Appelman, die was opgesteld op het nummer 400 m voor jongens, kon wegens een blessure niet aan deze landenwed- strijd deelnemen. In een duel waarin de werpers de speel bal waren van beide slagploegen hebben EHS en Kennemerland om beurten de Een later op de avond aanzienlijk gemo tiveerder tweede team heeft in een vlotte, maar erg eenzijdig verlopen tweede con frontatie met Terrasvogels 3 aangetoond gen Australië, was de Amerikaan terecht woedend op zijn spelers. Myers heeft ze dat dezelfde avond nog laten weten. De reactie kwam in de ontmoeting tegen Ca nada. Nederland won en leek mentaal iets sterker te zijn geworden. Maar niets blijkt nu minder waar. Cana da vormde slechts een kleine opleving, want gisteren ging het op het punt van de mentaliteit tegen Japan weer volledig mis. Nederland verloor volkomen kans loos van de Japanners, omdat er te slap werd gespeeld. Nu is het beslist niet zo dat er met een betere mentale instelling gewonnen zou zijn, want Japan is gewoon vele klassen beter. Eens te meer is gistermiddag in Rimini bewezen, dat de overwinning op Japan tijdens de honkbalweek gewoon een uit schieter is geweest. De 7-0-nederlaag geeft nog maar nauwelijks aan hoe groot het verschil tussen Nederland en Japan eigen lijk wel is. En met name geldt dat dan voor de werpers. Terwijl Ernie Myers genood zaakt was om zijn startende pitcher Jan Hijzelendoorn al na één en een derde in ning terug te trekken en te vervangen door Eddie Tromp, regeerde Shigekazu Muri over de Japanse heuvel als een vorst. De Nederlandse slagploeg kreeg van deze Mu ri, die volgend jaar in Japan een prof con tract zal tekenen, geen enkele kans. Hij mocht van zijn coach Nishimura zes in nings blijven gooien en liet daarin de schit terende cijfers van acht keer drieslag, Terrasvogels 2 Bart Jansma: 2-5-5-4. Terrasvogels 3 Rens Boontjes: 2-5-7-3. Een weinig gemotiveerd aantredend ter rasvogels, dat het bovendien zonder Bram van der Werf en Johan Kluyskens moest stellen, heeft geen kans gezien een feller DSS van de verdiende winst af te houden. Zijn grote slag sloeg DSS al in de tweede inning via honkslagen van Ruud Fehres, Wim Nooy, Marc Elfers en Ton Neve. Wel brachten een homerun van Cock van Eek in de derde inning en DSS-fouten in de vierde inning de spanning nog even terug, maar snel sloeg DSS daarna terug. Eerst produceerde Marc Elfers een homerun en vervolgens ging ook het Santpoortse veld werk in de fout. Door een driehonkslag van Fons van Kordelaar in de laatste in ning kon Terrasvogels tenslotte de schade tot 8-5 beperken. Stand: SC Haarlem 15-24, Terrasvogels 15-20, DSS 12-14, Kennemerland 14-13, EHS 15-7 en Sparks 13-6. opleverde terwijl Michel Vergnes zich ont popte tót een ware meester van de stoot- slag. we dat alsjeblieft niet doen, want dan slaan we op een volgend toernooi hele maal geen bal meer raak”. Augustinus, die het als achtervanger niet al te best deed, heeft aan den lijve ondervonden hoe moeilijk het was een worp van Muri goed te raken. Hij ging tot twee keer toe kansloos voor drieslag aan de kant. Verdedigend kwam hij ook niet los, want de Japanners stalen met zeer grote regelmaat het tweede honk. Augustinus: „Het ging inderdaad niet zo geweldig. Maar ik durf het terug te voeren op een gebrek aan wedstrijdritme. Dit was „Speerwerpen was nog mogelijk, alleen de 1500 meter was een probleem. Zou dat te moeilijk gaan, dan zou ik uitstappen”. Wel, ook het laatste nummer wist Roosen af te maken, al ging het met grote moeite. de eerste keer dat ik mocht starten. In de honkbalweek ben ik al eens twee keer als invaller opgetreden. Je kunt natuurlijk trainen wat je wilt, maar wedstrijdritme is onontbeerlijk voor iedere sportman”. (Van onze atletiekmedewerker) PAPENDAL. Tienkamper Hans van der Pal van de atletiekvereniging DEM heeft tijdens de op Papendal gehouden nationale kampioenschappen tienkampers een prach tige prestatie geleverd door in het zeer sterk bezette veld meerkampers een zeer eervolle vierde plaats te behalen. Hij besloot de twee daagse strijd met een record-score van 6823 punten, ruim 200 punten meer dan zijn beste prestatie tot nu toe. Met een lijst van twee evenaringen, drie verbeteringen van zijn persoonlijke records en liefst drie clubre cords toonde de talentvolle DEM-man zich uiterst tevreden. De eerste dag van de tienkamp werd ver werkt onder goede omstandigheden en de verschillende prestaties waren ei* dan ook naar. Het eerste nummer, 100 m. hardlopen, verliep direct goed voor Hans van der Pal, die voor de vijfde keer zijn persoonlijk record van 11,8 sec. wist te evenaren. Tijdens het verspringen hadden de atleten te kampen met De totale verdediging van Nederland was echter zo slecht nog niet. Don Wed- man deed het als tweede honkman goed Japan, dat door nederlagen tegen de Verenigde Staten en Cuba al bijna kans loos is voor de wereldtitel, speelde negen innings lang met de Nederlandse ploeg. De Japanners konden al vrij snel scoren, om- Ook de andere DEM-atleten bereikten bij deze wedstrijden goede resultaten. Bij de jongens werd Fred van der Pal tweede op het nummer hoogspringen met 1.75 m vóór zijn clubgenoot Peter Volkers, die tot 1.70 m kwam. Op de 100 m liep Fred v.d. Pal met zijn 12.8 sec. een persoonlijk record. Willy de Maertelaere liep deze af stand in 12.6 sec., terwijl hij met de speer een afstand bereikte van 35.58 m. Jack Dekker kwam daarmee tot 38.62 m, ter wijl hij de kogel naar een afstand van 12.41 m stootte. Gert Kuilman het een speer- worp van 478.68 m opmeten. Arie Borsje liep zich naar een tweede plaats op de 3000 m hindemisloop in 10.27 min. Martha Fol- kerts stootte de kogel 10.97 m en op de 100 m kwam zij in de serie en de finale twee maal tot een tweede plaats in 13.5 sec. DEM-atleten trekken nog wel eens naar België voor een interessante wedstrijd. In het afgelopen weekeinde kwam Martha Folkerts bij de categorie kadetten tot een fraaie prestatie door na een serietijd van 12.9 sec. in de finale te winnen in 12.6 sec. Zij won ook het kogelstoten met 10.42 m. Lia Bleeker liep in haar serie bij de scho lieren 12.9 sec. om in de finale met een vijfde plaats genoegen te nemen in 13.2 sec. Jolanda Bleeker werd bij de pupillen tweede op de 60 m (9.5 sec.), op het num mer hoogspringen (1.20 m) en bij het ver springen met 3.78 m. In de interlandjeugdwedstrijd tussen België, Zwitserland en Nederland kon Si mone Herlaar niet opvallen. In Merksen STERLING (Schotland). Nederland is maandag in het toernooi om het Europese bridgekampioenschap voor landenteams van spelers tot 25 jaar sterk teruggevallen. Winnaar: Wim Roosen (Holland, Holland, Haarlem) 7243 punten; 2 Frans van de Ham (Avantri) 7083 punten; 3 Bob Janssen (Sprint) 6908 punten; 4 Hans van der Pal (DEM) 6823 punten; 5 Sjaak Hurkmans uit Heemskerk, lid van AAC, Amsterdam 6716 punten; 6 Jeroen Bronwasser (De Keien) 6582 punten. juist nieuw aangeschafte polsstok sprong hij de hoogte van 4,60 m., waarmee hij dit num mer won. Uiteraard betekende het voor hem een persoonlijk en clubrecord. Na acht num mers mestelde Van der Pal zich op de derde plaats. Het speerwerpen viel echter enigszins tegen, hoewel 45,24 m. toch niet onverdienste lijk voor hem is. Met 45 punten voorsprong op Bob Janssen begon Van der Pal het gevecht om de derde plaats op het laatste nummer, 1500 m. hardlopen. Weliswaar verloor de DEM-atleet deze positie, doch met zijn tijd van 4.43,- sec. werd hij toch vierde in het eindklassement en kwam hij voor de eerste maal boven de 6800 punten. met geringe achterstand op Spanje en Ier land bezette na zes ronden de twaalfde plaats. De vier ontmoetingen van maandag le verden maar 23 van de te behalen 80 competitiepunten op. De resultaten zijn:Nederland-West-Duitsland 10-10, Nederland-Frankrijk 2-18, Nederland- Noorwegen 2-18, Nederland-Groot Brittannië Si ll. De stand na zes ronden: 1. Groot Brittannië 88 pnt., 2. België en Ierland 81 pnt., 4. West- Duitsland 80 pnt., 5. Noorwegen 72 pnt., 12. Nederland 53 pnt. EHS 0-2-1-3-0-1-2-0-0 9. Bark 1-0-15-2 Kennemerland 2-1-0-0-2-4-0-0-0 9. Max Post 1-3-10-6 Roos wijk Henk Steeman: 3-0-4-1 HBC 0-0-00-2 2 Dirk van Eek en Nico Turenhout: 1-6-21-6. CapiLux haalt uit uw vakantie- negatieven wat erin zit. En maakt er de mooiste kleurenfoto’s van die u maar kunt krijgen. Op elk gangbaar formaat. Voor een redelijke prijs. DSS 0-4-1-1-2-0-X 8. Piet Koehorst 0-2- 11-4. Staten 100. rt, noet bent Jas, k wel m En OL irdig!’ ■Cr Wim Roosen tijdens zijn fatale val, die eindigde op beton. De Nederlands kampioen tienkamp is drie maanden uitgeschakeld. In de vierde inning ontfutselde Govert Kops Willem Swier de no run-zege, door te scoren na een tweehonkslag van Rens Boontjes. Het kampioenschap van Terras vogels tweede keus kwam echter niet meer in gevaar. kans gehad om de winst naar zich toe te trekken. Was het enerzijds Kennemerland dat door het goede slaan van de gebroe ders De Swart, Frank Voskuilen, Timo Dalhuysen en Max Post bij het ingaan van de laatste EHS-slagbeurt met 9-7 leidde, anderzijds greep EHS de door de Kenne- merlandvelders geboden kansen met bei de handen aan. Toen in de zevende inning Theo Heyselaar en Van der Meulen boven dien ongrijpbare klappen gaven, konden beide ploegen zich alsnog opmaken voor Een honkslag van Hino was daarna vol doende om de 1-0-stand op het scorebord te brengen. Hijzelendoorn miste elke con trole en toen hij ook Seki, Murakami en Saito een gratis rit naar het eerste honk had bezorgd, ging hij terug naar de dug out. Eddie Tromp moest vervolgens twee Ja panse runs accepteren en deed het op de Nederlandse heuvel niet al te best. Achter elkaar werd de bal geraakt en het was aan Wedman, Urbanus en eerste-honkman Boudewijn Maat te danken dat de score niet in een zeer hoog tempo opliep. Tromp had een korte periode de zaken redelijk in de hand. Hij gooide toen twee keer drie slag en kreeg in de vijfde inning slechts de minimale drie man tegenover zich. Coach Ernie Myers had nauwelijks nog een mogelijkheid een andere pitcher te gebruiken. Alleen Paul Mulder was nog vers, maar die mocht pas in de laatste slagbeurt aan de bak. Toen echter had Japan de score opgevoerd tot 6-0 en was er voor Mulder geen enkele eer meer te beha len. Het werd nog 7-0, maar dat was nau welijks van belang. De Nederlandse ploeg komt, na een rustdag, morgen in actie tegen de Vere nigde Staten. Normaal gesproken levert zing van de deelnemers en het publiek wist hij zelfs het speerwerpen nog te winnen door uit stilstaande positie 57.08 meter te gooien. Een afstand die de andere atleten zelfs met een aanloop, niet konden benade ren. Terrasvogels, dat de vorige week de titel aan SC Haarlem verspeelde, sloot gister avond de competitie af met een 8-5 neder- de verlenging. Dankzij goed veldspel met laag tegen DSS. een wisselvallige wind, die veel sprongen on geldig maakte. Voor de DEM-atleet werd een matige sprong van 6,56 m. genoteerd. Bij het kogelstoten leverde hij een goede prestatie met 11,72 m. Het hoogspringen bracht hem naast veel punten ook een persoonlijk en clubrecord op door 1,91 m. te halen. De eerste dag werd besloten met de 400 m. Hans van der Pal wist zijn serie winnend af te leggen en op dit nummer precies zijn beste prestatie van 52,8 sec. te evenaren. Hij bezette toen de vijfde plaats met 3396 punten. De tweede dag van de tienkamp leek wat het weer betreft niet best te worden. Na flinke regenbuien werd het juist voor de start van de 110 m. horden droog. Met een lichte rugwind betekende dit snelle tijden en Hans van der Pal liep deze afstand in 15,5 sec., slechts 0,1 sec. boven zijn clubrecord. Bij het discuswer pen gooide de Beverwijker ruim drie meter verder dan in zijn beste tienkamp, zodat 34,84 m. een flinke puntenwinst opleverde. Hierna volgde het favoriete nummer van de DEM-atleet. Met een door zijn vereniging i De Nederlanders die zondag in de strijd I om de titel in Stirling nog derde stonden Cr Ben Richardson: tegenvallend competitieduel tegen het zwakke HBC. In viereneenhalve inning zegevierden de mannen van benoorden het kanaal met de overtuigende cijfers: 28-2. als hoogtepunt een briljante vang van EHS-verrevelder Harm de Fonkert onder ging de score echter geen wijziging meer. geen enkele maal vier wijd en slechts één honkbal tegen noteren. Die ene honkslag kwam van de knuppel van Don Wedman in de derde Nederlandse slagbeurt. Later, toen Manabe de plaats van Muri had ingenomen, sloeg ook Bou dewijn Maat een keer raak. Wedman en Maat waren derhalve de enige twee Neder landers, die een keer op de honken kwa men en in beide gevallen niet verder dan het eerste. Dat bewijst de enorme controle van Muri en Manabe, welke laatste een soort onderhandse pitch op de slagman laat afkomen. Hans Augustinus, die maandag als ach tervanger stond opgesteld: „Die knapen zijn bijna niet te bespelen voor ons. Ze hebben een geweldige pitch en zoiets zijn wij in Nederland gewoon niet gewend. Er zijn mensen die in Nederland Amerikaan se pitchers willen verbieden, maar laten en kortestop Charles Urbanus speelde een zeer gave partij. Alleen de verre velders vielen wat tegen. Weliswaar kreeg alleen Jenken een fout toebedeeld, maar Ben Richardson, toch altijd een zeer waarde volle speler voor de ploeg, miste een ogen schijnlijk gemakkelijke vangkans. Na een tik van Ki Kishi lichtte het lampje onder „valida" op, hetgeen inhield dat er honk slag en geen fout werd genoteerd. In een tamelijke matte wedstrijd, deel uitmakend van een double-header, heeft Terrasvogels 2 zich net niet laten verras sen. Enkele kostbare veldfouten leidden er zelfs toe dat het verschil minimaal bleef. Winnende werper Bart Jansma behaalde met 1.000 het hoogste slaggemiddelde. Hij realiseerde onder meer een tweehonkslag dat Jan Hijzelendoorn begon met vier wijd op Kobayashi. Deze supersnelle honkloper behoefde zijn specialiteit het spelen van het tweede kussen niet te tonen. Hij kwam verder via een doorgeschotén bal. (Van onze atletiekmedewerker) IJMOND. Dat DEM-sprinter Sjaak Ooteman weer zijn oude vorm te pakken heeft, bewees hij tijdens wedstrijden van Trias in Heiloo. Na een langdurige periode van blessures heeft hij enkele weken nodig gehad om in conditie te komen. Dat de DEM- atleet er weer helemaal bovenop is bewees hij met zijn tijd op de 100 meter, waarop hij de tweede plaats beslag wist te leggen. (Van onze softbalmedewerker) IJMOND. Na de deceptie van donder dag j.L, toen het eerste herenteam van Terrasvogels zijn softbaltitel verspeelde aan SC Haarlem, was er het afgelopen weekeind wel reden tot vreugde in het Santpoortse kamp. Door een double-hea der volledig in winst om te zetten, slaag den de reserves van Terrasvogels erin beslag te leggen op de titel in de reserve klasse A. De Vogels promoveren hierdoor naar de standaardklasse en zullen het volgend sei- zoen derhalve uitkomen in de op één na I hoogste afdeling, waarin ook Rooswijk en I Pino’s spelen. Rooswijk speelde deze week zijn laatste - j in de tweede inning. 1 Terrasvogels 3 0-0-0-l-0=l l Rens Boontjes en Govert Kops: 3-0-17-6. Terrasvogels 2 6-0-4-4-5=19 Willem Swier: 4-1-3-2. (Van onze atletiekmedewerker) HAARLEM. Wim Roosen keerde zon dagavond laat terug van een vermoeiend weekeinde op het sportcentrum Papen dal. Aan de ene kant blij, aan de andere kant teleurgesteld. Blij vanwege zijn Ne derlandse titel bij de tienkampers, ietwat bedroefd, omdat hij voor de rest van het seizoen is uitgeschakeld door een gebro ken middenhandsbeentje en pijn in zijn rug en linkervoet. Door die op Papendal opgelopen blessu res kan Roosen de op het programma staande internationale wedstrijden wel af schrijven. Het gips om zijn hand mag er pas over drie maanden af. Na anderhalve dag atletiek, waarbij Roosen duidelijk afstand had genomen van de rest van het veld, wilde hij zondag middag bij het polshoogspringen een hoogte van 3.80 meter overbruggen. Dat lukte. Zijn landing vond echter niet plaats Een nagenoeg foutloos spelend Roos wijk heeft geen tegenstand van betekenis mogen ontvangen van het povere HBC. De Velsennoordse slagmensen hadden totaal geen ontzag voor de Heemsteedse heuvel- jongens en dit kwam ook ruimschoots tot uitdrukking in de eindscore. Al in de eer ste inning sloegen Ton Tervoort en Fred Brouwer een driehonkslag, terwijl Van Eek homeruns toe moest staan aan Jan Wesseling en Ton Brouwer. Ook na deze flitsende start lieten de Velsenaren zich aan slag niet onbetuigd: Mark Hagen doorn in de tweede, Henk Steeman en Herman Nobach in de derde en Ton Ter voort tenslotte in de vierde inning, brach ten het homeruntotaal zelfs nog op zes! op de aanwezige mat, maar op het ernaast liggende beton. Roosen zag zijn fatale lan ding aankomen en gaf een gil, waardoor iedere aanwezige met ontzetting zijn val partij kon volgen. Hij werd meteen naar het ziekenhuis vervoerd, waar door foto’s werd vastge steld dat zijn verwondingen meevielen. Roosen wilde echter van opgeven niets hóren. Hij keerde terug en besloot de reste rende nummers, het speerwerpen en de 1500 meter, af te maken. Tot grote verba- Haarlem: Winkëlcentrum Schalkwijk, Grote Houtstraat 3a. HAARLEM. Barry Hughes maakt vana vond na de training de opstelling bekend van zijn team, dat morgenavond thuis aantreedt tegen landskampioen PSV. Haarlem speelt waarschijnlijk in dezelfde opstelling als afge lopen Zaterdag tegen Go Ahead Eagles (2-2). Het meespelen van Martin Haar is nog twijfe lachtig, omdat hij last heeft van een achilles- peesblessure. Bij Telstar, dat morgen uitspeelt tegen Eindhoven, bestaat enige twijfel over Hans Mols. De middenvelder heeft tegen FC Vlaar- digen een bloeduitstorting aan zijn rechter kuit opgelopen en ondervindt daar nog hin der van. Paul Stam vervangt Ab van Oor schot. Hij finishte dan ook ruim boven zijn beste tijd. Maar dat was toen niet meer van belang. Hij mocht zich wederom Neder lands kampioen noemen. Voorlopig dus drie maanden verplichte rust voor Wim Roosen, die door zijn val partij ook zijn aanval op het Nederlands record kan vergeten. Aan het Nederlands kampioenschap vijfkamp voor dames nam zondag, deel Joan Keyser van KAV Holland. Zij bereikte uiteindelijk een zeer goede vierde plaats en kwam slechts 18 punten te kort voor brons. Haar puntentotaal van 3706 betekende een nieuw Holland-club- record. Op de 100 meter horden kwam zij tot 14.8 seconden, de kogel stootte zij over 9.56 meter, bij het hoogspringen wist zij de 1.60 meter te overbruggen, terwijl bij het verspringen 5.55 meter voor haar werd opgemeten. Het laatste nummer, de 800 meter, sloot zij af na 2.24.2 seconden. Winnares werd Tineke Hidding Da ven- tria) met 4.096 punten. r ■iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiihuiiiiiiiiiiuiiiiiiijiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiuin (Van onze speciale verslaggever) RIMINI. De strafexpeditie van Ernie Myers heeft slechts heel even de beoogde uitwerking gehad. Na het verlies van de Nederlandse honkbalploeg zaterdag te- ook die ontmoeting geen winst op. Neder land zal zich in de komende dagen moeten richten op de ontmoetingen met de min dere góden, en zich vooral moeten realise ren dat de wereldtop nog een ontzettend eind verwijderd is. Overige uitslagen: Cuba—Japan 3-2, AmerikaKorea 2-0, NicaraguaBelgië 19-0. iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiim (ADVERTENTIE) SANTPOORT. Vanavond sluit Ter rasvogels zijn oefencampagne voor het aanstaande voetbalseizoen af met een i thuiswedstrijd tegen het naar de derde waarom de ploeg veel te sterk is voor de klasse (HVB) gedegradeerde Vogelen- reserveklasse. Van meet af aan werden zang. Ook de reservisten van beide teams i alle aanwezige slagcapaciteiten in de strijd komen tegen elkaar in actie. De aanvang geworpen, hetgeen onder andere home- van beide wedstrijden is 19.00 uur. i runs van Willem Swier en Frank Abbott

IJmuider Courant | 1978 | | pagina 17