2 CITY ZWANENBURG secretaresse a D Pierson, Heldring Pierson NM HOOGOVENS IJMUIDEN Bedleningsman Kooksfabriek h gltp' een bank van deze tijd chef boekhouding 1e RIJWIELMONTEUR assistent werkvoorbereider CITY ZWANENBURG B.V. galvano-assistent WEEKENDHULPEN kontrole werkvoorbereiding WILDHOEF SCHOUS FREE-LANCE ABONNEMENTENWERVERS BEJAARDENHELPSTER 1’ galvano/etserij r fïï ZATERDAG 9 SEPTEMBER 19 7 8 24 Goed betaald werk in een klein team 1 Leeftijd van 23 tot 35 jaar. Wilt u meer weten? Ontwerpen, fabrikage en montage van gedrukte bedradingen. Naam: Voornaam:. Geboortedatum: Adres:. Woonplaats: Telefoon: Gehuwd/ongehuwd 1928-1978 vraagt een Belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie te richten aan de afdeling Personeelszaken van de Nutsspaarbank West Nederland Postbus 700, Haarlem. Voor de nodige bedrijfsopleiding wordt intern zorggedragen. Verlangd opleidingsniveau HAVO en/of MEAO. Zij die over een vergelijkbaar opleidingsniveau beschikken kunnen eveneens reflecteren. Wij bieden naast een prettige werksfeer en ruime ontplooiingsmogelijk heden een goede salariëring en sekundaire arbeidsvoorwaarden. Wie kan bedleningsman kooksfabriek worden? Nederlandse Rotogravure Maatschappij BV Wegens het bereiken van de pensioen gerechtigde leeftijd van onze 1e mon teur komt deze plaats vrij. Naast een goed inzicht in techniek verwachten wij een zeer grote mate van verantwoordelijkheidsgevoel. Voor de man met de juiste instelling is een goede positie verzekerd. Goede sociale voorzieningen Op de afdeling Merchant Banking vragen wij een In nauw teamverband binnen deze kleine afdeling zal zij verantwoordelijk zijn voor o m. de verzorging van de correspondentie, het bijhouden van agenda's, het maken van afspraken en het verzorgen van adressensystemen en het afdelingsarchief Op een bijkantoor werkt een klein team onder leiding van de beheerder. Deze verantwoordelijke baan kan het beste vervuld worden door kandidaten, die gewend zijn een bedrijf commercieel te representeren of hiervoor over aanleg menen te beschikken. Venenweg 6, postbus 50 1160 AB Zwanenburg Tel. 02907-5703 t.a.v. dhr. H. W. M. Wardenier. Doorgroeimogelijkheden IN DE CIVIELE DIENST voor het verrichten van kontrolewerkzaamheden Opleiding: LTS-E of grafisch Bejaardenverzorgingstehuis te Bloemendaal HANDELSONDERNEMING (ZO MOGELIJK GEDIPLOMEERD) i Hoogovens behoort tot het ESTEL-concern (in 4-ploegendienst) r sch legi slaj Een opleiding op HAVO-niveau, aangevuld met een secretaresse-opleiding en/of in de praktijk opgedane ervaring achten wij een goede basis voor een juiste functievervulling. Een goede beheersing van de engelse taal, alsmede van steno nederlands en engels, menen wij zeker als eisen te moeten stellen. Belangstellenden nodigen wij uit hun sollicitatie te richten aan Pierson, Heldring Pierson N.V. t.a.v. afdeling Personeelszaken Hoofdkantoor, postbus 243, 1000 AE Amsterdam. Telefoon 020 - 211188, toestel 2601. Wij zoeken contact met kandidaten voor de functie van kantoorbeheerder In ons rayon IJmond. De beheerder van een bijkantoor draagt zorg voor de verkoop van het pakket van dienstverlening in samenwerking met de rayondirekteur en diens staf. Tc lang: gem Ferg ploe wore M gror b tot r woo f 2.440,per maand Procedure: Belangstellenden worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitatie te richten aan Stichting GITP, Verdistraat 6 te Amsterdam- Zuid, t.a.v. Mevr. Drs. M. M. Th. van Schaik- van Berkestijn. Referentienummer: 640. adviseurevoorpersonedbeteid enorganisatie PHP heeft in Nederland vier kantoren: in Amsterdam, Den Haag, Rotterdam en Haarlem, plus een aantal vestigingen in het buitenland. Het hoofdkantoor is gevestigd te Amsterdam Worst Van Haersolte is een advocatenkantoor - gevestigd in het centrum van Amsterdam - waarin een dertigtal advocaten hun praktijk uitoefenen. Dezen worden ondersteund door een team van 35, veelal jonge, medewerkers, van wie er vier op de administratie werkzaam zijn. Voor deze administratie-afdeling wordt gezocht naar een Het is van belang dat hij niet alleen deskundig is op zijn vak gebied, maar vooral ook dat zijn wijze van leidinggeven past in de open en coöperatieve sfeer, die het team kenmerkt. HAARLEMS DAGBLAD IJMUIDER COURANT BEVERWIJKSE COURANT Wij zoeken voor spoedige indiensttreding bij de afdelingen: voor o.a het bedienen van de etsmachines en het besturen van galvanolijnen Sollicitaties, schriftelijk of persoonlijk, Winkel centrum Schalkwijk, Haarlem, tel. 023-333044. I t -=r HF 220 f f Tevens hebben wij plaats voor I I personeel II persnneel per snneel mei Buiten een goed loon kent ons bedrijf secundaire arbeidsvoorwaarden, die uitstekend te noemen zijn. De Nederlandse Rotogravure Maatschappij is een moderne diepdrukkerij behorend tot de VNU-lndustriegroep B.V. De Nutsspaarbank West.Nederland is een van de 5 grootste algemene spaarbanken in Nederland Het werkgebied omvat de regio van Sassenheim tot Texel, waarin 65 kantoren zijn gevestigd. Er zijn ongeveer 400 personeelsleden werkzaam. Rayonkantoren te Den Helder, Alkmaar. IJmuiden en Haarlem. Het hoofdkantoor is gevestigd te Haarlem. Fonteinlaan 5. Hoogovens heeft goede sociale voorzieningen, waaronder een prima pensioenregeling. Voorts beschikt Hoogovens over een eigen busnet - met gratis vervoer - over een groot deel van Noord- Holland en in Zuid-Holland tot Leiden. Ik wil vrijblijvend meer weten over de functie bedleningsman kooksfabriek. Voor informaties en schriftelijke of mondelinge sollicitaties kunt u zich wenden tot de afdeling Personeelszaken van Damiate Pers, Oudeweg 12-14, Haarlem. Telefoon: 023-319053 Een bedleningsman kooksfabriek heeft de zekerheid van promotie. Wie zijn werk goed doet, weet van tevoren wat zijn doorgroeimogelijk heden zijn. Zo kunt u na ruim twee jaar al een salaris bereiken van rond de f 2.640,bruto (excl. vakantie geld en 2°/« aan het eind van het jaar). Geïnteresseerd in de functie bedleningsman kooksfabriek? Stuur dan onderstaande bon in een ongefrankeerde envelop naar Hoogovens, Werving personeel, Antwoordnummer 94000, 1970 WB IJmuiden (geen postzegel). Er wordt dan nader contact met u opgenomen. Telefonische inlichtingen 02510 - 94000. Voor telefonische inlichtingen en voor het maken van een afspraak kan worden gevraagd naar mevr. A. Fenstra adjunkt direktrice van Wildhoef, Kerkplein/Don- kerelaan te Bloemendaal. Tel. 023-253501. Zij zullen werkzaam zijn in ons verspreidingsgebied van Noordwij- kerhout tot Heemskerk, met de Haarlemmermeer als oostelijke gemeente. De werving zal in de vooravond moeten plaatsvinden. De colpor teurs zetten zelf hun bladen uit en formeren zelf de gegevens voor de verspreiding van de proefnummers. Zowel dames als heren tot 50 jaar met goede omgangsvormen komen voor deze bijverdienste in aanmerking. Uiteraard bieden wij u voor deze free-lance job aantrekkelijke condities. Wij vragen voor spoedige indiensttreding ten behoeve van onze afdeling verzorging en verpleging een Geboden wordt: een prettige werkomgeving en goede onder linge sfeer salaris en voorwaarden volgens C.A.O. voor bejaardentehuizen toeslag voor onregelmatige diensten Op de afdeling Montage is plaats voor enige tekstmonteurs De nieuwe medewerkers zullen zich bezig houden met het monteren van de tekstgedeel ten van bladen als Panorama, Nieuwe Revu, Popfoto etc. Hiervoor zoeken wij jonge mensen, die een grafische opleiding hebben genoten. De werkzaamheden worden in dagdienst verricht. In wee: jong lang stru vree and< slaci hof waa Ver: vree dree ong< vers bied spot ogei onb vert te rr. zal jacf krij verl ke 5 Jo N. van ridd lijk hop waa gevi mid plat joni Ma: zal te g lens hek rod zijn hek roei G Het het wet mij: lijk zicf blei ma: ma: Ne< die niei C gen zijd ner ope Wa wei C jer I II U kunt desgewenst ook langskomen bij ons Wervingscentrum, Wijcker- molen 202, Beverwijk (150 meter van station Beverwijk). Op werkdagen van 9.00-16.00 uur. En elke maandagavond van 19.00-21.00 uur. Mannen van 18 tot 45 jaar, met LTS of gelijkwaardige opleiding kunnen tot bedleningsman kooksfabriek worden opgeleid. Gevoel voor techniek is een goede basis. Vakkennis en ervaring doet u op bij Hoogovens. Indien u voor bovenstaande funktie belangstelling heeft kunt u kontakt opnemen met de heer van den Berk, Nederlandse Roto gravure Maatschappij BV, Jan Willem Lucasweg 5 te Haarlem. Tel. (023) 31 9090, tst. 334, afd. Personeelszaken - llllll iHdustriegroep BV I HW is een divisie van 1 f !lM VNU Verenigde II Nederlandse Uit- geversbedrijven BV. IHI BIJ Hoogovens wordt in 2 fabrieken kooks gemaakt, een van de grondstoffen bij de IJzerproduktle. Een klein team bedient de verschillende installaties van de kooksfabrieken. Hoogovens biedt u een goedbetaalde baan in zo’n team. U leert de verschillende taken In de praktijk, aangevuld met enkele korte cursussen. Het beginsalaris van een bedlenings man kooksfabriek is voor 21-jarigen en ouder ca. f 2.440,per maand, inclusief de verschillende toeslagen. Daar komt nog 8% vakantietoeslag en in ieder geval 2% aan het eind van het jaar bij. Gevraagd wordt: enthousiasme en inzet opleiding op M.B.O.-niveau bij voorkeur het diploma M B A. enige jaren ervaring leeftijd 1 30 jaar. Het pakket van dienstverlening bestaat onder meer uit spaarvormen, betalingsverkeer, consumptieve kredieten, hypotheken. Verzekeringen, reizen, effekten. Pierson, Heldring Pierson N.V. is een internationaal georiënteerde bank, die op praktisch ieder terrein haar diensten verleent, zoals bijvoorbeeld kredietverlening, merchant banking, effektenhandel en vermogensbeheer. Damiate Pers 1 ■J Uitgeefster van Haarlems Dagblad - IJmuider Courant - Bever- wijkse Courant - de Typhoon, dagblad voor de Zaanstreek - Week in Week uit - Nieuwe Noordhollandse Courant - De Noord- Amsterdammer - De Krommenieèr - Koeriercombinatie Kenne- meriand. Voor de werving van nieuwe abonnees op onze dagbladen: vragen wij enkele /paarbank ura/t ncdarland

IJmuider Courant | 1978 | | pagina 24