bij studenten Timman: snel remise MILES LEIDT MET PORTISCH Fred de Bruyne: ploeg hersenbloeding van Nederlandse firma ’n Ei hoort erbij 3 Overwinning volleybalsters Theo de Rooy wereldtitel Verrassing van Peterborough in League Cup Operatie bokser Dave Wilson na 3 streeksport in het kort uitslagen paardenkoersen Zege Knetemann NEDERLAND IN ZESDE INNING WEGGESLAGEN DOOR ZUID KOREA Blunder van Eddie Tromp ^02 ft \x/k honkbal s z I 23 SPORT 6 SEPTEMBER 19 7 8 WOENSDAG 22 I door Jan van der Nat BORNEM (ANP). Theo de Rooy uit Utrecht is gisteren in het Belgische Bornem wereld kampioen wielrennen van de stu denten geworden. De Rooy had na 120 kilometer een voorsprong van tien seconden op de Italiaan Maurizio Orlandi en de Rus Leon Dejietsj. ten 1 ft jC Jl SI Wim Hageman a Tony Miles: zege op Dzindzichdashvili Browne-Hübner was ook een dame-In- (ADVERTENTIE) (Van onze sportredactie) Fred de Bruyne I De Sovjet-ploeg heeft in de eerste etap pe van de Ronde van de Toekomst vernie tigend uitgehaald. Op het parcours rond start- en finishplaats Divonne-les-Bains met tweemaal de beklimming van de col de la Faucille namen de Sovjets van oud- olympisch kampioen Kapitanov alle klas sementen in bezit. De Utrechtenaar, vorige week al uitblin ker op de Nürburgring in het wereldkam pioenschap voor amateurs, was veruit de beste in het 54-koppige veld. Na dertig kilometer nam hij met ploegmaat Dries Klein al een voorsprong van 25 seconden. Er kwam een tegenactie. Twaalf renners namen definitief afstand van het peloton. In de slotfase probeerde De Rooy keer op keer alleen weg te komen. Met steun van Klein lukte dat tijdens de laatste kilome ter. De uitslag van het wereldkampioen schap voor studenten is: 1. Theo de Rooy (Ned) 120 km in 2 uur, 39 min., 2. Maurizio Orlandi (Ita) op 10 sec., 3. Leon Dejietsj (Sov) z.t., 4. Masimo Mansotie (Ita) z.t., 5. Maurizio Dante (Ita), z.t., 6. Dries Klein (Ned) z.t., 7. Serge Tsjelpakov (Sov) z.t., 22. Alex Pieters (Ned) op 30 sec., 24. Han Faanhold (Ned) op 3 min. en 30 sec. Knetemann, die in Brasschaat zijn acht tiende seizoenoverwinning behaalde, reed de 125 km in 2 uur en 55 minuten. Henk Lubberding werd achtste en Jan Raas eindigde op de 21ste plaats. In een ploegentijdrit over 10 km werd de ploeg van Josart, bestaande uit Jacobs, Peeters, Willems en Delcroix, eerste in 13 minuten en 55 seconden. De equipe van Peter Post werd tweede in 14.07.6. Voor Post reden Knetemann, Raas, Lubberding en Wellens. LONDEN. De derde-divisieclub Pe terborough, die in het verleden al meerde re malen gestunt heeft in het Engelse bekervoetbal, heeft gisteravond voor een grote verrassing gezorgd door eerste-divi- sieclub Middlesborough te wippen voor de Engelse League Cup. Het grote gevecht in de vierde ronde was Larsen-Spasski. Larsen zette de opening, een ouderwets loperspel, zoals tegenwoor dig zijn gewoonte is, heel rustig op, en in het vroege middenspel had hij zeker geen voordeel. De pionstelling van Spasski was enigszins verzwakt, maar dit nadeel werd geheel gecompenseerd door een overwicht aan ruimte en een actief stukkenspel. Portisch heeft voor zijn overwinning op Sosonko niet al te veel werk hoeven te verrichten. De opening was de variant van het Nimzo-Indisch, die kort na de oorlog als de „normale” variant bekend stond, maar tegenwoordig nog maar zelden voor komt. Portisch heeft er ondermeer in zijn laatste match met Spasski ervaringen mee opgedaan, Sosonko had het ook al eens eerder gespeeld, in het laatste kampioen schap van Nederland met zwart tegen Donner. Direct na de opening deed Soson ko een dame-uitval, die hem vrijwel ver plichtte om, als Portisch dat zou wensen, op tactische complicaties in te gaan. Por tisch nam ruim de tijd om alles door te rekenen, en speelde toen inderdaad de kritieke zet. Er was voor Sosonko geen weg terug meer. Hij moest ingaan op een lange afwikkeling, waarna hij overbleef met een loper en een pion tegen een toren in een eindspel dat voor Portisch gemak kelijk te winnen was. De setstanden waren: 20-18, 15-7, 13-15 en 17-15. Indien Nederland vandaag de wedstrijd om de 17de en 18de plaats tegen West-Duitsland eveneens in winst weet om Uitgerekend Eddie Tromp moest die fout maken. De werper van HCAW had vijf innings lang een prima wedstrijd gespeeld. Toen echter, in het begin van de zesde inning, gooide hij, in een ogen schijnlijk erg simpele spelsituatie, de bal grandioos over eerste-honkman Boude- wijn Maat heen. Het directe gevolg was, dat Jae Bak-Kim kon scoren. De indirec te gevolgen waren veel groter. Tromp, in vijf innings slechts één honkslag tegen, Spasski lijkt in dit toernooi tot nu toe niet in zijn beste vorm te zijn. Hij nam de aanvechtbare beslissing de dames te rui len, waarna zijn eigen positionele troeven aan belang verloren en die van Larsen steeds zwaarder gewicht gingen krijgen. Geconfronteerd met het vooruitzicht van een lange belegering, probeerde Spasski zich met een scherpe pionopmars uit zijn ketenen te bevrijden. Zijn pionnenstelling werd nog slechter, maar zijn stukken ble ven hierdoor actief. Larsen kon het tegen spel van Spasski echter goed opvangen en won tenslotte in tweede zitting. Hort kreeg tegen Ljubojevic snel een zeer klein positioneel voordeel, dat hij met een weer opgaf om te proberen van een voorsprong in ontwikkeling gebruik te ma ken. Dit lukte niet. Met een paar nauwkeu rige zetten liet Ljubojevic zien dat er niets aan de hand was, en toen werd snel remise gegeven. Timman-Ribli duurde ook maar kort. Timman kreeg in een dame-Indische ope ning wat ruimte-overwicht, maar achtte het, toen bleek dat Ribli tot een harmoni sche opstelling van zijn stukken kon ko men, niet van genoeg gewicht om op winst te spelen. te zetten, is Nederland het hoogste geklas seerde land uit West-Europa in dit wereld kampioenschap. Het was een zwaar bevochten overwin ning van de Nederlandse dames. Het scheelde namelijk weinig of de Domini- caansen hadden een vijf-setter af gedwon gen. Bij de stand 14-14 gaf de speelsters- wisseling Monique Remmen voor Caroline Keulen en Eveline van de Laag voor Els Mulder de doorslag. ANTWERPEN. Het internationale profwielerpeloton heeft er een ploeg bij: DAF. Door de centrale vestiging (in de buurt van Antwerpen) van de divisie waar het bij deze Nederlandse sponsor om draait, stoelt de equipe op Belgische ba sis. Als ploegleider werd Fred de Bruyne aangetrokken, terwijl Guido van Calster en Eddy Schepers de kern vormen van een team, waarin drie Nederlanders gaan rij den. In overleg met de sinds kort als bonds coach werkende Rini Wagtmans contrac- Zijn ervaringen in zijn eerste ploeglei- dersjaar (bij Maertens en Pollentier) dui delijk verafschuwend, zegt De Bruyne: „Ik wil niet meer werken met coureurs die naar de achterdeur van de wielersport toegaan, maar met jongens aan het voor portaal”. In die geest contracteerde hij de eenjarige profs Eddy Schepers en Guido van Calster, resp. winnaar van de gele en de groene trui in de kleine Tour 1977, plus de amateurs Patrick Pevenage, William Tackaert, Erik Toelen, Maurice van Heer en Emile de Haes. De onontbeerlijke steun van routiniers („voor de opvoeding”, zegt De Bruyne) komt van Giovanni Jiminez en Robert Mintkiewicz, welke laatste als koerscaptain gaat optreden. dier, die wel meer tijd en zetten nam, maar ook heel rustig was. Browne bereidde langzaam maar zeker een initiatief op de De wedstrijd was gespeeld. Nederland kon nauwelijks nog de kracht opbrengen iets terug te doen en omdat Zuid-Korea het verder wel geloofde en met de ge dachten waarschijnlijk bij de allesbeslis- sende wedstrijd van woensdag tegen Cu ba was, bloedde de ongelijke strijd volko men dood. Even was er aan Nederlandse zijde nog een opleving, toen Tim Hage man - ingezet als vervanger voor Hennie Jenken - de bal over de muur sloeg. Invloed op het eindresultaat had het na tuurlijk al lang niet meer. Zeker niet toen Zuid-Korea op het werpen van de derde Nederlandse werper Paul Mulder nog eens drie punten aan het totaal toevoeg de en Nederland het totale aantal fouten vaststelde op niet minder dan tien. Vanavond krijgt de ploeg van Ernie Myers de kans om nog één keer alles te laten zien. Dan is Italië de laatste tegen stander op het WK 1978 en dat is een zwaar beladen duel. Beide ploegen staan nu op een totaal van acht punten en de winnaar van de tweestrijd zal zich Euro pees kampioen mogen noemen. Zij het officieus. koningsvleugel voor. stond bleek dat Hübner een goede verdedi- gingsstelling had ingenomen. Direct nadat De Italiaan Aldo Traversaro heeft zijn Europese titel in het halfzwaargewicht be houden. In een titelgevecht over vijftien ronden dat werd gehouden in Bibione zat er voor uitdager Avenamar Peralta niet meer in dan een onbeslist, voldoende voor de Italiaan om voor de derde achtereenvol gende keer een titelgevecht winnend af te sluiten. In de eerste paar ronden leek de titelhou der snel af te stevenen op een fikse over winning. Hij bestookte Peralta, die met zijn 35 jaar vijf jaar ouder was, met snelle linkse hoeken naar het hoofd. Traversaro bouwde een grote puntenvoorsprong op. In het tweede gedeelte van de partij bleek de uitdager echter over een betere conditie te beschikken. Hij liep zijn pun- tenachterstand in, maar was in de laatste ronden toch ook niet meer in staat om Traversaro de titel te ontnemen. Wilson ging in de derde ronde van het gevecht, dat in de Amerikaanse plaats Wakefield werd gehouden, na een reeks stoten neer en bleef buiten bewustzijn. Vijf minuten daarna werd hij met een bran card weggedragen. De toestand van de profbokser, die op de intensive care-afde- ling van een plaatselijk ziekenhuis ligt, werd door de artsen „slecht” genoemd. ~T i r, I De vijfde en laatste gentlemenkoers van de HSV De Kampioen in het Spaarnwou- derbos, is gewonnen door Joop v. d. Burg en Sierag. Ditmaal moesten de trimmers twee ronden meer rijden dan de renners. Het resultaat: 1. J. v. d. Burg-Sierag; 2. K. Schrama-J. Aldershof; 3. J. Derksen-T. Vrolijk; 4. A. v. d. Burg-K. Teeuwen; 5. C. Plus-J. Zwart; 6. C. v. d. Burg-J. v. d. Horst. Er namen vijftien koppels aan de strijd deel. De thuiswedstrijden van het in de eerste klas A spelende RCH (Heemstede) en die van het in de derde klasse B uitkomende Nieuw Vennep, beginnen dit seizoen niet om half drie, maar reeds om twee uur. Het Heemsteedse HBC (3B) was daartoe reeds in het vorige seizoen overgegaan. Werd er tot en met de vijfde inning nog gehoopt op een goed Nederlands resul taat, omdat Zuid-Korea nog altijd niet verder was gekomen dan het ene punt van II Kwon-Kim in de eerste slagbeurt, na de zesde Koreaanse slagbeurt was de strijd volkomen beslist. In die fase gin gen namelijk ook de beste spelers van Nederland fouten maken. Harm Horre- man bijvoorbeeld liet een tweede schitte rende vangbal volgen door een moment van twijfel, waardoor er opnieuw werd gescoord. vel en kreeg prima steun van zijn veld. Harm Horreman onderscheidde zich daarbij via een prachtige vangbal op een goede klap van Shum. Verdedigend liep het derhalve perfect. Maar een honkbalwedstrijd kent nu een maal ook een aanvallende kant. Die aan val had het in de ontmoetingen met Mexi co, België en Nicaragua goed gedaan, maar tegen de linkshandige werper van Zuid-Korea, Yong Ho-kwon, kwam men niet los. Maat en Urbanus, de beste slag mensen van de laatste dagen, zagen hun eerste poging mislukken. Maat kon de vorm niet te pakken krijgen en werd kort voor het einde zelfs vervangen door Louis Jacobs. Urbanus deed het beter en het, in de vierde slagbeurt, de tweede Nederlandse honkslag (Flemming was hem voorafgegaan) noteren. Als geheel had Kwon weinig moeite met de Nederlandse ploeg, die totaal geen zelfvertrouwen aan de dag legde. Hij werd na de vijfde inning aan de kant gehaald met de fraaie cijfers 8-1-3-0. Zijn vervanger was Ho Kyon-Kim. Ne derland ad op hem iets meer vat, maar zijn eindcijfers over vier innings (10-0-4) toonden aan dat ook hij zich goed staan de hield. was volledig uit zijn doen en met hem de hele ploeg. In hoog tempo mepten de Zuidkoreanen de bal het veld in zonder dat Nederland zich kon verweren. In die zesde inning werd de stand opge voerd tot 7-0. Ook een wissel op de Ne derlandse heuvel (Tromp werd vervan gen door Jan Hijzelendoorn, die geen last meer ondervond van zijn tegen Nicara gua opgelopen polsblessure) kon de ploeg niet uit de put halen. Nederland zat stuk en dat werd het duidelijkst aange toond toen Charles Urbanus even later het eerste punt voor Oranje liet noteren, maar slechts twee ploeggenoten het kon den opbrengen uit de dug-out te komen om hem te feliciteren. De score van Urbanus was overigens een van de vreemdste momenten van de gehele wedstrijd. Zijn goede klap leek een twee-honkslag te worden, maar door een fout van midvelder Hae Chang-lie kon de Nederlandse korte stop in één keer de thuisplaat bereiken. Charles Urbanus was een van de weini ge Nederlanders, die zijn hoofd niet ver loor. Hij bleef serieus honkballen en speelde na zijn fout in de eerste Zuidko- reaanse slagbeurt een goede partij. De eerste inning verliep voor Nederland rampzalig. Na de misser van Urbanus ging ook tweede-honkman Don Wedman en midvelder Hennie Jenken in de fout en was het eerste punt voor Korea een feit. Zo’n start kan verregaande gevolgen hebben. Knoeierijen in het veld kunnen een ploeg volkomen breken. Maar de schade bij Nederland viel mee. Eddie Tromp deed uitstekend werk op de heu- RIGA (ANP). In een wedstrijd voor de bezetting van de 17de tot en met de 20ste plaats tijdens het wereldkampioen schap volleybal voor dames in Riga (Sov- jet-Unie) heeft Nederland met 3-1 gewon nen van de Dominicaanse Republiek. WAKEFIELD. De Amerikaanse zwaargewicht Dave Wilson heeft gister avond een spoedoperatie ondergaan ten gevolge van een hersenbloeding, die hij in een gevecht over tien ronden tegen de Engelsman Paul Sykes had gekregen. De onbekende Sergei Soehoroetsjenko, de benjamin van de ploeg, eiste de meeste prijzen voor zich op. Hij won niet alleen de etappe, maar nam ook de leiding in het algemeen klassement van de Belgische proloogwinnaar Bogaerts over en werd ook eerste in het punten- en bergklasse- ment. De Sovjet-Unie won, met drie ren ners in de kopgroep van vijf, het ploegen- klassement, terwijl Sergei Morozov leider werd in het klassement van de tussen- sprints. De grootscheepse aanval van de Sovjets in de eerste etappe had tot gevolg dat van de 89 deelnemers (de gevallen Pool Sujka startte niet meer) nog slechts een vijfde deel tot de kanshebbers voor de eindzege gerekend kon worden. Daarbij was maar één Nederlander: Jo Maas. De Limburger wist zijn achterstand te beperken tot tweeeneenhalve minuut. Vorig jaar eindig de Maas als twaalfde op een kwartier. De overige Nederlanders liepen op Maessen (7 min.) en Stamsnijder (12 min.) na meer dan twintig minuten achterstand op. Algemeen klassement na proloog en eer ste etappe: 1. Soehoroetsjenkov (Sov) 3 uur, 32 min. en 53 sec., 2. Morozov (Sov) op 51 sec., 3. Averin (Sov) op 53 sec., 4. Cabre- ro (Spa) op 59 sec., 5. Pozzi (Ita) op 1 min. en 3 sec., 6. Glaus (Zwi) op 1 min. en 4 sec., 7. Mutter (Zwi) op 1 min. en 9 sec., 8. Blandon (Fra) op 1 min. en 18 sec., 9. Bogaert (Bel) op 2 min. en 21 sec., 10. Buki (Bel) op 2 min. en 23 sec., 15. Jo Maas (Ned) op 2 min. en 32 sec., 54. Willy Maessen op 7 min. en 57 sec., 59. Hennie Stamsnijder op 14 min., 66. Jacques Verbrugge op 14 min. en 16 sec., 74. Ad van Peer op 23 min. en 11 sec., 75. Jan Claessens op 25 min. en 4 sec., 84. Jan Jonkers op 28 min. en 13 sec. TILBURG. In de vierde ronde van het schaaktoernooi in Tilburg delen de Hongaar Lajos Portisch en de Engelsman Tony Miles de eerste plaats met drie punten. Met een achterstand van een half punt volgt Jan Timman met de Deen Bent Larsen in derde positie. Miles had op het moment dat zijn partij tegen Djindjindashvili werd afgebro ken een licht voordeel, hetgeen de Engelsman in tweede zitting resoluut uitbuitte. Portisch haalde gisteren anderhalf punt binnen. Hij hield aan het afgebroken duel tegen Larsen remise over en won in de vierde ronde van Genna Sosonko. De drie nog ontbrekende namen worden vanwege nog lopende contractuele ver plichtingen later bekendgemaakt. De ploeg bestaat in totaal uit vijftien renners (tien Belgen, vijf buitenlanders), die allen een eenjarig contract hebben. Vaststaat, dat de nieuwe profformatie zal inschrijven voor de Tour de France. hij zijn langverwachte thematische op mars had doorgezet schoof Browne de stelling daarom maar weer dicht, wat neerkwam op een remisevoorstel dat Hüb ner niet kon afslaan. Uitslagen: Portisch (Hon)-Sosonko (Ned.) 1-0, Browne (VS)-Hübner (WD1) re mise, Miles (Eng)-Djindjindashvili 1-0, Hort (Tsj)-Ljubojevic (Jsl) remise, Tim man (Ned)-Ribli (Hon) remise, Larsen, (Den)-Spasski (SU) 1-0. Afgebroken partij derde ronde: Larsen-Portisch remise. Stand: 1. Portisch en Miles 3 punten, 3. Timman en Larsen 2‘/s, 5. Hort, Browne en Djindjindashvili 2, 8. Ribli, Spasski, Lju bojevic en Sosonko l'/i, 12. Hübner 1 punt. HILVERSUM. De uitslagen van de gister avond op de renbaan van Hilversum gehouden koersen luiden: RALPH SPENCERPRIJS (2000 m): 1. Remi Star (J. Wagenaar) 2.54.0 1.27.0,2. Pollux, 3. Prins Padua. Toto: winn. 1,30, pl. 1,20 1,70 1,70, kopp. 5,00, trio 26,00. Niet gestart: 4. Petula. REGINA HANOVERPRIJS (2440 m): 1. Pinoc chio (J. Wagenaar) 3.29.3 1.25.8, 2. Rik Fortuna, 3. Perle Attaqueur. Toto: winn. 1,40, pl. 1,50 2,30, 2,30, kopp. 6,20. Niet gestart: 8. Parlando. REXIPRIJS (2020 m): 1. Parodie (C. J. de Leeuw) 2.48.5 1.23.4, 2. Odisea H, 3. Our Pride. Toto: winn. 3,70, pl. 1,30 3,00 2,30, kopp. 66,80, trio 758,80. RIEKA HANOVERPRIJS (2440 m): 1. Rokko du Bois (P. M. Smit) 3.29.6 1.26.6, 2. Pieter D, 3. Ohio. Toto: winn. 1,60, pl. 1,70 1,80, kopp. 4,20. REEMA BEROONAPRIJS (1600 m): 1. Nepal (J. Wagenaar) 2.10.1 1.21.3, 2. Paramita, 3. Peggy Supreme. Toto: winn. 7,60, pl. 2,20 4,00 2,40, kopp. 24,40, trio 594.30. PSINTERSPRIJS (1600 m): 1. Rogan van Ech ten (W. van Buytene) 2.04.6 1.17.9, 2. Reema Beroona, 3. Robinia du Bois. Toto: winn. 1,60, pl. 1,10 2,20 2,50, kopp. 8,40. ROSELLAPRIJS (2000 m): 1. Mickey (J. Wage naar) 2.40.6 1.20.3, 2. Moneymaker, 3. Noblesse Oblige. Toto: winn. 1,20, pl. 1,20 1,80 2,10, kopp. 15,00, trio 81.60. Niet gestart: Nicky Norton. REMARQUABLEPRIJS (2440 m): 1. Othello Donne (M. Bouwhuis) 3.20.6 1.22.2, 2. Onno Zwier, 3. Nelson van Hovi. Toto: winn. 2,90, pl. 1,40 1,40, kopp. 3,40. ROGAN VAN ECHTENPRIJS (2000 m): 1. Okelli (mej. Suykerbuyck) 2.44.8 1.22.4, 2. Paas- fee D, 3. Paulientje. Toto: winn. 52,40, pl. 8,60 4,60 1,80, kopp. 428,90, trio 9416,70. RIOCAPRIJS (2000 m): 1. Royal Duke Laren Toen alles klaar I (M. van Leeuwen) 2.46.7 1.23.4, 2. Ortus Pride, 3. d Robin Buitenzorg .Toto: winn .4,70p!1,40 2,60 2,40, kopp. 22,90. Totaalomzet: 431.505,-. De veteraan Tommy Robson schoot Pe terborough na elf minuten spelen in de verlenging naar de tweede ronde. Voor de UEFA Cup werd gisteravond in Reykjavik de wedstrijd IBV-Glentoran ge speeld. De uitslag was 0-0. Gedurende de gehele wedstrijd had IBV een groot veld- overwicht, maar de defensie van het Noordierse Glentoran voorkwam doelpun ten. Het was de eerste wedstrijd tussen beide teams voor de UEFA Cup. teerde Fred de Bruyne de Maastrichtse amateur Jo Maas en Jacques Verbrugge uit het Westbrabantse Putte. Wie de laatste Nederlandse plaats gaat bezetten is nog niet bekend. Vermoedelijk wordt het een van de amateurs die momenteel de Tour de l’Avenir rijden, want Fred de Bruyne streeft een jonge equipe na. De inningscijfers waren: Korea: 1-0-0-0-0-6-1-1-3 12. Nederland: 0-0-0-0-0-1-0-0-1 2. Voor Nederland kwamen als werpers in het veld Eddy Tromp 5 1/3 innings, è-1-5- 5, Jan Hijzelendoorn 2 2/3 innings 0-2-4-2, Paul Mulder 1 inning 0-3-2-1. BRASSCHAAT. De wereldkampioen op de weg bij de profs, Gerrie Knete mann, heeft gisteren tijdens de „Acht van Brasschaat” laten zien dat hij zijn vorm nog niet kwijt is. In de eindsprint in dit criterium versloeg hij de Belg Ludo Pee ters en diens landgenoot André Delcroix. (Van onze speciale verslaggever) RIMINI. Het woord „errore” (Itali aans voor fout) en het bijbehorende rode lampje op het scorebord, zal de Neder landse honkbaléquipe nog lang heugen. Na in de eerste inning van de wedstrijd tegen Zuid-Korea, die uiteindelijk werd verloren met 12-2, al een serie van drie fouten te hebben gemaakt, betekende een blunder van Eddie Tromp het feite lijke einde van de Nederlandse ploeg. Gisteravond werden er nog vier wed strijden gespeeld: Japan-Mexico 6-0, Cu- ba-België 16-0, Nicaraqua-VS 3-8, Cana- da-Australië 11-2. De stand is: 1. Cuba 9-18, 2. Verenigde Staten 10-18, 3. Korea 9-16, 4. Japan 10- 14, 5. Nederland 9-8, 6. Italië 9-8, 7. Nicaraqua 9-8, 8. Mexico 10-6, 9. Cana da 9-4, 10. Australië 9-2, 11. België 9-0.

IJmuider Courant | 1978 | | pagina 23