HOECHST HOLLAND N.V. secretaresse V groepsleider ww I I wetstechnisch medewerker ziektewet en aaw/wao adm. mede werk (st)er D I 0 0 D 0 I k I I Hoechst oaaaaaaci 0 commercieel medewerker binnendienst aankomend medewerker plaatsvervangend chef administratie/ I I pielkenrood vinitex bv Na BON Interne opleiding. Bedrijfsvereniging voor de Gez.ondheid/Geestelijke en Maatschappelijke Belangen. Het werk. commercieel-technisch medewerker Sollicitatie. doe 1 SEPTEMBER 19 7 8 ZATERDAG 9 26 Vestiging Amsterdam r Voor de vestiging te Haarlem is er binnenkort plaats voor een die leiding zal gaangevenaan 3mede- werkers, belast met de meldingsadmi- nistratie ww. Hij/zij zal - zoals de chef administra tie - regelmatig kontakten onderhou den met werkgevers, werknemers, di verse instanties en de buitendienst- funktionarissen. Verder behoort het tot zijn/haar taak de chef administratie bij diens afwezigheid te vervangen. Naast goede leidinggevende en kon- taktuele eigenschappen zijn voor deze funktie van belang een ruime ervaring in de uitvoering van de ww en het be zit van het diploma Sociale Verzeke ring (of vergevorderde studie hier voor). Opleiding havo-nivo. Het bruto maandsalaris bedraagt - af hankelijk van leeftijd en ervaring - maxi maal f 3.305, exklusief goede sekun- daire voorwaarden. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selektie-procedure. Kandidaten dienen in Amsterdam of omgeving woonachtig te zijn. Kandidaten dienen in Haarlem of om geving woonachtig te zijn. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selektie-procedure. Het bruto maandsalaris bedraagt - af hankelijk van leeftijd en ervaring - maxi maal f 3.305, exklusief goede se- kundaire voorwaarden. van een lijmfilm voorzien en weer op mallen geplaatst. Daarna wordt het geheel afge dekt en in de autoclaaf onder hoge druk en temperatuur samengelijmd. Voor dit nauwkeurige werk zoeken wij enkele handige medewerkers, naam: straat en nr.: woonplaats: Ons bedrijf verzorgt voor werknemers in dienst van de aangesloten groeperingen en instellingen de uitkeringen en voorzieningen ingevolge de AA W/ WA O, W W en Z W. Naast het modern ingerichte hoofdkantoor te Zeist, heeft onze bedrijfsvereni ging 11 over het land verspreide rayonkantoren (totaal circa 1200 medewerkers). Bij onze bedrijfsvereniging zijn ongeveer 40.000 werkgevers aangesloten. Het aantal verzekerde werknemers bedraagt ca. 700.000. Voor het kantoor te Amsterdam hopen wij op korte termijn in kontakt te treden met een goede kandidaat/kandidate voor de funktie van In 1 vakbl waart eens Cheo grafrr veer kijker reken piranr op 7. E Op hal vei ver rok jon no: twt stij De opleiding duurt maximaal (uitvoeringsorgaan sociale verzekering) Utrechtseweg 30-32, 3704 HD Zeist Industrieweg 13 - 1566 JN Assendelft die o.a. in samenwerking met de rayonverzekeringsgeneeskundige belast zal worden met het beoordelen van langlopende arbeidsongeschiktheidsgevallen met betrekking tot mobilisatie-aspekten en AAW/WAO aspekten. Als zodanig zal een groot gedeelte van zijn taak bestaan uit het geven van wets technische adviezen t.a.v. de wetsuitvoering Ziektewet en AAW/WAO. Voor een goede vervulling van de funktie denken wij aan een kandidaat/ kandidate die een opleiding heeft op havo-nivo, goede kennis en ruime er varing bezit in de uitvoering van de Ziektewet en/of AAW/WAO,en in be zit is van het diploma Sociale Verzeke ring of studerend hiervoor. Belangrijke konstruktiedelen van een vliegtuig zoals vleugels, romp en vloeren worden opgebouwd uit verschillende lagen plaatdelen. Om die verbindingen zo sterk mogelijk te maken en het oppervlak glad die goed met techniek "uit de te houden worden de delen voeten kunnen” en bereid zijn vaak gelijmd en niet geklonken, een interne opleiding te volgen. En dat is de taak van de afdeling metaallijm. Op speciale mallen worden de benodigde plaat delen gelegd. Vervolgens wordt drie maanden. Het theoretische gedeelte kent onderwerpen als algemene vliegtuigkennis, veiligheidsvoorschriften, tekening lezen, meten, materiaal- en gereedschaps- kennis. In het praktische gedeelte krijgt men zoveel mogelijk met de produktie zelf te maken - in dit geval dus met door het boren van centreer- gaatjes precies aangegeven waar welk deel gelijmd moet worden. Dan gaat alles weer uit elkaar en worden de delen stuk voor stuk, na een grondige ^^chemische voor- behandeling, Ik heb interesse in "metaalr lijm vliegtuigdelen" en ik verzoek u mij een sollicita tieformulier toe te zenden. Wij zoeken ter versterking van onze verkoopafdeling Waterbe handeling een Il Interesse? Met belangstelling zien wij uw schrif telijke sollicitatie tegemoet: perso neelsdienst BVG, Postbus 276, 3700 EA Zeist. de afdeling metaallijm. Al meteen tijdens de opleiding krijgt men volledig uitbetaald. Wij willen graag in kontakt komen met LTS-ers (metaal of hout en kunststoffen). Ook MAVO-ers die graag technisch werk doen komen m aanmer king - eigenlijk iedereen die handig is in techniek, akkuraat kan werken en niet ouder is dan 45 jaar. Prettig is het verder te weten, dat Fokker personeelsvervoer heeft op Amsterdam, Haarlem en omliggende gemeentes. Belangstellenden kunnen de antwoordbon invullen en zonder postzegel opsturen aan Fokker- VFW, Personeelszaken, Antwoordnummer 1496, 1117 ZJ Schiphol-Oost. U kunt ook opbellen: 020-5443820. Wij zoeken: voor het maken van calculaties en de verzorging van offertes. A persnneel II personeel personeel pe ïv- o Belangstellenden voor deze functie worden verzocht te schrijven naar Postbus 24, 1560 AA Krommenie of voor inlichtingen te bellen 075-285651, en te yragen naar de heer R. Chateau. Ons bedrijf is gemakkelijk te bereiken per auto en trein (6 minuten van station Krommenie). Wanneer u binnenkort afstudeert van.de MEAO en belangstelling heeft voor de functie van aankomend commercieel medewerker bij de internationale onderneming Hoechst, bent u van harte welkom Leeftijd 19 23 jaar U heeft commerciële aanleg en een ruime dosis ambitie, middelbare schoolopleiding en de gave om zelfstandig te corresponderen en telefonische contacten te onderhouden. Duits spreken en schrijven vormt voor u geen enkel probleem. Uw leeftijd is minimaal 23 jaar. Dan bent u mogelijk de man die wij zoeken voor de functie van commercieel medewerker binnendienst op één van onze verkoopdivisies. Na een inwerkperiode krijgt u het beheer over een produkten- gfoep. Op onze Pharma divisie hebben wij plaats voor een meisje met middelbare schoolopleiding en Schoevers. De gangbare secretaresse-werkzaam heden zullen tot haar taak behoren, waarbij steno grafie en correspondentie in het Duits en Engels veelvuldig zullen voorkomen. Ervaring in een dergelijke functie strekt tot aanbeveling 's Middags boodschappen doen of een luchtje scheppen is geen probleem. Een gezellig winkel centrum is een paar honderd meter verderop. Ons kantoor is makkelijk bereikbaar: Het NS- station Sloterdijk en bushaltes liggen praktisch om de hoek. Daan tegen grafk dan i zelfs niet— beurc Volgt aller: halet wete heeft en g< bew< ners Na een ruime inwerkperiode zal hij in staat dienen te zijn begrotingen samen te stellen op grond van gegevens, ontvangen van onze engineeringgroep, fabricage-afdelingen en toeleveranciers. Hij heeft daartoe veel kontakten met medewerkers en derden. Gewenste ervaring: enige jaren op een bedrijfs- of ingenieursbureau, en kennis van de Engelse taal. Opleiding: HTS of vergelijk bare opleiding. Leeftijd: niet ouder dan 35 jaar. Hoechst Holland N.V. is een zelfstandige onderneming binnen de internationale Hoechst-groep Vestigingen in Breda, Vlissingen en Weert vervaardigen kunststoffen, lakken, grondstoffen voor wasmiddelen en Trevira, kunststof-platen en foliën. Het hoofdkantoor en de verkooporganisatie zijn gevestigd in Amsterdam. Hier wordt met plezier en inzet in zelfstandige groepjes van 3 tot 8 mensen gewerkt. Hoechst kent variabele werktijden en een studiekosten- en spaarregeling. Bovendien kunt u rekenen op een goed salaris, een gratificatie- en pensioenregeling. Met gemaakte vakantie- afspraken wordt rekening gehouden. Wilt u wat meer weten over één van neven staande functies? Neem dan even contact op met de Heer H.C. Donker, tel. 020 - 5882104. Of schrijf een bondige sollicitatiebrief aan Hoechst Holland N.V., Verkoop, Sara Burgerhart- straat 25, 1055 KV Amsterdam t.a.v. Afd. Personeelszaken De van d bestas beroet een or op sei totaal die vli het m moest Thor Amer zen. „r midio ondar Op nog i mak, ken Egyj voor uitst bero Q X cd hi r—I 00 o 0 0 0 D 0 I I I Opleiding melaallnm vUegtuigdelen voor handige mensen Onze afdeling Waterbehandeling ontwerpt en fabriceert complete industriële afvalwaterinstallaties voor levering over de gehele wereld, rechtstreeks dan wel via onze licentiehoudsters. o Op onze administratie hebben wij een vacature welke wij denken te gaan opvullen met bij voor keur een meisje in het bezit van MAVO/MEAO- of HAVO diploma, goede typevaardigheid en interesse in administratie. Na afloop van de inwerkperiode zal zij een aantal taken gaan vervullen, die zich voornamelijk op het gebied van het betalingsverkeer en computerinput afspelen. Enige ervaring alsmede de bereidheid tot het volgen van een boekhoudkundige studie strekt tot aanbeveling. (tot45jaar)

IJmuider Courant | 1978 | | pagina 26