Pierson, Heldring Pierson NV inforrnatrice bed ien i ngspersoneel secretaresse KNP vouwkarton bewaarster Je hebt HAVO met wiskunde. Je wordt junior-operator bij PHP. f rïfofmatie- telefoniste Schiphol met liefst enige ervaring in salarisadministratie J. G. Nelis Zn. IJmuiden B.V. stichting centrum st.bavo noordwijkerhout I Ir I door Ai ZATERDAG 9 SEPTEMBER 19 7 8 28 I. PROJECTLEIDER Karton- en Papierfabriek Okto BV De salarisadministratie van Fokker-VFW wordt gevoerd door een klein team van 'n man of 6. Men is er verantwoordelijk voor een korrekte computer input en kontrole op de output. Men registreert er het personeelsverloop, da ziekte- en WAO-betalingen, de „verloningsuren” etc. Elk lid van dat team heeft een bepaalde taak die rouleert, zodat men met de vele facetten van salarisadministratie vertrouwd raakt. In het team is plaats voor een nieuwe medewerker, die interesse heeft om zich het vak van salarisadministrateur eigen te maken. Wi j denken een MAVO-er aan te trekken van tenminste 25 jaar. Hij heeft enige ervaring met de toepassing van belastingwetten en sociale wetten. De sollicitatie. U kunt schriftelijk reageren: Fokker-VFW, Personeelszaken nr. 089'78/HD. Postbus 7600. 1117 ZJ Schiphol-Oost.» U kunt ook even telefonisch een sollicitatieformulier aanvragen: 020-5443800. Aannemingsbedrijf III ASSISTENT-UITVOERDERS II. UITVOERDERS „Ik 2 I die opgeleid willen worden voor de functie van 1 vraagt voor de afdeling Beton- en Utiliteitsbouw Leeftijd: 21-48 jaar. jaar Leeftijd: Naam: Brilsterkte; Prov. Straat: Vac. nr. 8-6356/1757 Woonplaats: eel personeel personeel persnneeljlpei ervaren journalist^ Het Ministerie van Justitie vraagt medewerksters T1 Wat wij vragen: enige jaren voortgezette opleiding na voltooid lager onderwijs. Wij bieden een uitstekend salaris en zeer goede secundaire arbeidsvoor waarden Wat uw taak Is: het mentaal opvangen van gedeti neerden: het observeren en rapporteren van gedragingen van de gedetineerden; het regelend optreden in het belang van orde en rust; het zorg dragen voor de interne beveiliging; de materiële verzorging van de gedetineerden; begeleiding naar in de inrichting werkzame specialisten, zoals b.v. maatschappelijk werkers, psychologen, artsen, geestelijke verzorgers, enz. Wat wil bieden: afhankelijk van leeftijd, opleiding en (eventueel) ervaring van f 1734,- tot f 2072,- bruto per maand, vermeerderd met een onregel- matigheidstoelage van ongeveer f 150.- per maand Vakantie-uitkering 8%. Opleiding: gedurende de eerste twee jaren vindt een opleiding plaats ter verkrijging van het penitentiair vakdiploma. Verdere studie behoort tot de mogelijkheden. Als u het leuk vindt om uw werkzaamheden in kontinudienst te verrichten en u denkt voor deze funktie in aanmerking te komen, dan wacht u op Schiphol een goed aanvangs salaris (afhankelijk van leeftijd), met daar boven een extra toeslag voor het verrichten van kontinudiensten I Het beheer en de exploitatie van Schiphol zijn in handen van de N V. Luchthaven Schiphol Bij het bureau Inlichtingen bestaan de volgende vakatures De funktie. Kandidaten voor deze funktie worden mede aan de hand van een psychologische test geselekteerd De kandidaat. Op zaterdag 30 september 1978 wordt een voorlichtingsbijeenkomst gehouden te Amsterdam. Mochi u belangstelling hebben knip dan onder- staaande bon uit en stuur deze op naar het Centraal Wervings- en Opleidingsinstituut, Laan van Meerdervoort 84 te 2517 AP Den Haag. U krijgt dan van ons een uitnodiging. Reiskosten (2e klas N.S.) en/of buskosten van en naar de plaats van voorlichting worden vergoed. Nadere mondelinge informatie kan worden ingewonnen via boven staand telefoonnummer, toestel 134 's Avonds tel. 02518-51984, 023-376125 Schrifteli/ke sollicitaties gaarne te richten aan de Drectie, Postbus 802, 2003 RV te Haarlem Tol haar taken behoren o m het verslaan van patiéntenbesprekingen het beheer van de medische dossiers het typen van korresjxtndentie en rapportage De man/vrouw die wij zoeken heeft een uitstekende, boeiende schrijfstijl. Een interview levert voor hem of haar zelden problemen op en belangstelling voor het popgebeuren is overduidelijk aanwezig. Leeftijd ±25 jaar. Tijdschriftenervaring gewenst. Om misverstanden te voorkomen: Wij zoeken geen 'freak” of dromer voor wie het showvak wel altijd ongrijp baar zal blijven, maar een enthousiaste- ling(e) die het fijn vindt binnen een relatief klein team met volledige inzet te opereren. Onze arbeidsvoorwaarden zijn voor treffelijk en de honorering geschiedt volgens de CAO voor publiekstijd- schriftjournalisten. Inschaling geschiedt naar aanleiding van capaciteiten en ervaring. Belangstelling? Pak de telefoon, draai 023 - 339040 en vraag naar Dick Kooiman, hoofdredakteur. Schriftelijk solliciteren kan ook. Stuur je brief aan Oberon B.V., Personele Zaken, Postbus 6003, Haarlem. Salarisgrenzon 1 621,93 - 2 164.93 bruto pier maand De heer M J. G Hoogervorst. hoofd medische administratie, geeft graag telefonisch nadere inlichtingen over de funktie (toestel 2020). Okto is een produktiebedrljf van KNP vouwkarton en produceert vouwkarton voor de verpakkingsindustrie. In ons bedrijf is plaats voor Okto is een nieuwe fabriek met een nieuwe aanpak. Er wordt gewerkt in 5 ploegen met een werkweek van 33.6 uur. Winschoten is een gemeente waar wonen geen probleem is. Okto helpt u bij het verhuizen; het transport van uw meubels en een deel van de inrichting wordt door ons betaald. Het hoofdkantoor is gevestigd in Amsterdam Daar heeft PHP een computercentrum, waar je met je diploma HAVO-wiskunde meteen aan de slag kunt als junior-operator. Voor deze funktie is ervaring niet zo noodzakelijk Wel dat je bereid bent in wisseldiensten te werken en een leeftijd hebt tussen 18 .en 23 jaar. Jij. op jouw beurt, kunt een roos kleurige toekomst in het boeiende automatiseringsvak tegemoet zien. Want je hebt te maken met een bank, waar je volop ontplooiingskansen geboden worden. Waar je, naast een goed salaris (plus 8% vakantie toeslag, plus aandeel in de winst, plus een 1 3e maand, plus ploegentoeslag), ook nog eens kunt profiteren van allerhande PHP- faciliteiten, zoals een lage rentevoet bij een persoonlijke lening en een aantrekkelijke studie- en reiskostenvergoeding. Voor verdere informatie, telefonisch of in een persoonlijk gesprek, kun je kontakt opnemen met onze afdeling Personeelszaken Hoofdkantoor, Herengracht 237, 101 6 BH Amsterdam, telefoon 020- 211188, toestel 2691. dan vertellen we je welke mogelijkheden jij hebt bij PHP Zo’n viewer in zijn bereikt ken en acteer! hebbel Verre beluist stemgf maakt meen heeft mens confro in zijn Het zo lar Dijk hij w; zelf. 1 een u had lijkht ken bijzo blijkt in el] aank Ko v Organiek staat de te benoemen medewerker onmiddellijk onder de Directeur van de Afdeling B. en U. In de praktijk moet hij zelfstandig kunnen functioneren. Hij krijgt de leiding over meerdere jxojecten in de Randstad. Onze verwachtingen: a. H T S.-opleiding of gelijkwaardig b. Gedegen praktische ervaring in c. Goede contactuele eigenschappen en leidinggevend en organi satorisch vermogen Richt uw sollicitatie aan: Okto. Postbus 188, Papierbaan 50, Winschoten Telefoon (05970) 175 75 In h Ko va telt, zi seer j< de tek ook v gezegi ny ve Dijk”, De G Natut nieuw Dijk, tie. D doord uitspi toond Gevestigd te Haarlem, Waarderweg 45 Telefoon 023-319400 Om ons behulpzaam te zijn bij de uitvoering. Voor het dagelijks toezicht en de verantwoordelijkheid voor bouw kundige projecten. Onze verwachtingen: a. Bij voorkeur M.T.S of H.T.S.-opleiding b. Ervaring c. Goede contactuele eigenschappen en organisatorisch vermo gen Interesse ineen van deze funkties en woont u in de omgeving van de luchthaven9 Stuur dan een brief onder vermelding van de funktie waarnaar u solliciteert èn van nr 135/HD, vergezeld van een recente pasfoto aan het bureau Personeelszaken van de NV Luchthaven Schiphol 1118 ZG Schiphol-Centrum „Ei dat is gaan een i dwin kant zichz gent het t On „Mis wust in m Miss te fc weet dat ook med oude dat kelij heid dege was man v restan' mense zichze pastoc bij de Penitentiaire Inrichting voor Vrouwen te Amsterdam Als je gediplomeerd-en-al, zojuist de deur van de HAVO achter je gesloten hebt, kun je meteen weer een andere deur openendie van de bank Pierson, Heldring en Pierson N V. of zeg maar PHP PHP iseen ondernemende financiële instelling, die op praktisch ieder terrein een kompleet dienstenpakket levert, zoals bijvoorbeeld kredietverlening, emissies en beleggingen, ook in internationaal verband. i J Carrièremogelijkheden: bij gebleken geschiktheid en na een voltooide kaderopleiding is doorstroming naar kaderfuncties van de bewaking (hoofd bewaarster) mogelijk Het betreft hier uitsluitend een full-time” functie. Tevens dient u bereid te zijn u in of nabij de standplaats (max. 25 km) te vestigen. Solliciteren naar een baan waarvan je je nauwelijks een voorstelling kunt maken is niet plezierig, vandaar dat wij het tot onze taak rekenen u van tevoren zo goed mogelijk op de hoogte te stellen van het werk door u uit te nodigen een voor lichtingsbijeenkomst bij te wonen. Daarna kunt u beslissen of u echt wilt solliciteren. MAVO-ers zal gaarne een uitnodiging ontvangen voor de voorlichtingsbijeenkomst op zaterdag 30 september 1978 te Amsterdam. Voor deze groep zoeken wij kandidaten van 21-30 jaar. die bij voorkeur feen opleiding hebben genoten op MULO/MAVO-niveau Spreekt u bovendien beschaafd nederlands heeft u een goede spreekvaardigheid in engels en een redelijke kennis van trans en duits. dan is dit wellicht een passende job voor u Over de salarissen wordt geen AOW/AWW premie ingehouden terwijl een tegemoet koming in de reiskosten een prettige bijkomstigheid is Wij vragen iemand met een opleiding op middelbaar niveau, steno- en typediploma en administratieve ervaring \organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid telefoon 02523 -8141 Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken met vermelding van vakaturenummer 78.90.55. Het aantal telefonische informaties over aankomst- en vertrektijden van vliegtuigen heeft een zodanige om vang aangenomen, dat deze taak is toevertrouwd aan een selekte groep informatie-telefonistes Muziek Expres, toonaangevend pop blad voor kenners, beleeft gouden tijden. (Verkochte oplage nu 160.000 per nummer, nog steeds sterk stijgend). Om al onze plannen te kunnen ver wezenlijken is het wederom noodzake lijk de redaktie uit te breiden met een Wij zoeken voor deze afwisselende funktie een jonge vrouw vag.21-26 jaar. in het bezit van het einddiploma MMS. HBS of HAVO, die taktvol en korrekt met mensen weet om te gaan Een goede beheersing van de moderne talen en een beschaafde presentatie zijn onontbeerlijk. Ervaring in het omgaan met internationaal reizigerspubliek strekt tof aanbeveling en zal de inwerkperiode ver gemakkelijken De informatrices werken in teamverband in kontinudienst Wij bieden een goed aanvangssalaris met een extra toeslag voor het verrichten van kontinudiensten Wegens vertrek van één van onze medewerksters hebben wij in de sektor akute psychiatrie een vakature (volledige dagtaak) voor een voor de nieuwe 5 meter brede kartonmachine en de snijmachines in de naverwerking. Deze funkties worden in kontinu-dienst uitgeoefend, met aantrekkelijke sekundaire arbeidsvoorwaarden en veel vrije tijd. Wij zoeken flinke medewerkers, die zelfstandig kunnen werken. Voor een aantal funkties stellen wij een LTS-opleiding óf Vapro-B diploma op prijs. Voor een deel van de praktische vakkennis kunnen wij zelf zorgen. Logisch is, dat we veel waarde hechten aan ervaring en aan teamgeest. I

IJmuider Courant | 1978 | | pagina 28