Produktievakman VERTEGENWODROGER ADVISEUR NZH Rayonvertegenwoordiger Intradal verpleegkundige (m./vr.) met diploma B blokvormengieterij I l HOOGOVENS IJMUIDEN Ji vr administratief medewerkster bo mi pla uni leerlingen te m de stichting buurtopbouwwerk haarlem heeft enkele vakatures in het dagelijks bestuur ijk poec detachering öv psychiatrisch ziekenhuis ’’vogelenzang” I STICHTING BUURTOPBOUWWERK HAARLEM boekhouder/ster I SCHOONMAKERS PORTIER PRODUKTIEMEDEWERKERS I 1 MEDEWERKER(STER) Landmrichtingsdienst te bennebroek (n.h.) 38 ZATERDAG 9 SEPTEMBER 19 7 8 Wilt u meer weten? Afwisselend werk Naam: Voornaam:. Geboortedatum:. Adres:. Woonplaats: Telefoon: Noord-Zuid-Hollandse Vervoer Maatschappij N.V. (in 2-ploegendienst) Werk waarvoor Hoogovens u opleidt. Van een dagelijks bestuurslid wordt gevraagd, een bijdrage te leveren bij het ontwikkelen en uitvoeren van een beleid, dat er op is gericht, bevolkingsgroepen te helpen om zelf hun problemen op te lossen. Wanneer u denkt, dat u - in een dergelijke, niet-betaalde functie - wellicht een bijdrage kunt leveren aan het doel van de stichting, nodigen wij u hartelijk uit. ons dit schriftelijk te laten weten. Ons adres (centraal buro) is Warmoesstraat 16 te Haarlem en uw brief wordt vertrouwelijk behandeld. In ieder geval zeggen wij u gaarne toe, dat u - alvorens u zich tot iets verplicht - uitgebreide mondelinge informatie ontvangt over de taak van onze dagelijks bestuursleden. Inlichtingen kunt u inwinnen bij de heer A. Th. van der Meij, telefoon 023 - 31 92 27, toestel 224- Uw sollicitatie kunt u richten aan de afdeling Personeelzaken van de Noord-Zuid-Hollandse Vervoer Maatschappij N.V., Postbus 514, 2003 RM Haarlem. Belangstelling voor de opleiding tot B-verpleegkundige? Voor ons districtskantoor te Haarlem vragen wij een Zij dient in het bezit te zijn van het MAVO-diploma en te beschikken over goede rekenvaardigheid. Leeftijd 17-21 jaar. Geboden worden een goede salariëring, uitstekende sociale voorzieningen - w.o. een vakantie toeslag van 8% - en vrij vervoer op het lijnennet. Gehuwd/ongehuwd (m MOORE PARACON Z A 1 f3 Ca. 2.225,- bruto per maand Goede sociale voorzieningen Hoogovens behoort tot het ESTEL-concem polec detachering bv is een snelgroeiende organisatie werkzaam in de dienstverlenende sektor welke o.a. bestaat uit het tot elkaar brengen van vraag en aanbod van tekenkamerpersoneel voor de diverse sektoren van het bedrijfsleven. u. vac. r Opleiding: Salaris: vac. Star Soil vac HF 226 Sta il va< die na een inwerkperiode zal werken o.l.v. de hoofdboekhouder. I personeel personeel personeel pei De afdeling Opname 1 van de sektor Akute Psychiatrie heeft binnenkort een vakature voor een Voor deze functie bieden wij naast een aantrekkelijk salaris uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Gehuwde kandidaten worden onmiddellijk in ons pensioenfonds opgenomen. Speciale eisen: Voor de pré-klinische periode welke per 4 december a.s. aanvangt kunnen wij nog enkele Salai ervai Bc va Intradal N.V. omvat een aantal binnen- en buitenlandse produktie- en verkoopmaatschappijen in de kosme- tische en onderhouds-sector. Vele van de door ons gebrachte artikelen zijn marktleider in hun produkt- groep. Wij noemen: Tolet luchtverfrisser, Vlido insektenverdelger, Valma auto- onderhoudsmiddelen. Proset Hairspray, Prodent tandpasta, O.B. tampons, Odorex deodorants etc. Ter versterking van de buitendienst van onze onderhoudsgroep vragen wij een ervaren rayonvertegenwoordiger. De taak van onze verkopers is om funktionarissen uit het bedrijfsleven vertrouwd te maken met onze produkten en deze deskundig te verkopen. Moore-Paragon is gespecialiseerd in het vervaardigen van bedrijfsformulieren. Door de snelle ontwikkeling in de automatisering krijgen wij in steeds toenemender mate te maken met computergebruikers. Van de juiste man voor deze funktie verwachten wij een opleiding op middelbaar nivo, goede kontaktuele eigenschappen en een leeftijd tussen 20 en 35 jaar. Ervaring in de verkoop is gewenst, doch niet noodzakelijk Gezien de woningsituatie in de regio dienen kandidaten zelf voor huisvesting zorg te dragen. Sollicitaties kunt u binnen 10 dagen richten aan de afdeling Personeelszaken met vermelding van vakaturenummer 78.21.48. middelbare schoolopleiding. Pioniers- mentaliteit en doorzettingsvermogen zijn voor deze functie belangrijke eigen schappen. Hij dient ervaring te hebben in de verkoop van merkartikelen. Men kan rekenen op een gedegen theoretische en praktische opleiding. Salaris en provisieregeling zijn zonder meer goed te noemen Vier weken vakantie, gratificatie, opname in het pensioenfonds en een auto van de zaak behoren tot het uitstekende pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. Heeft u belangstelling, neemt u dan kontakt op met de heer J. Wagemaker, afdeling personeelszaken. Sollicitaties voor deze functie kunnen worden gericht aan de Hoofd van de afdeling Personeelszaken van Intradal N.V., Brabantsestraat 17, 3812 PJ Amersfoort. Schriftelijke sollicitaties kun nen worden gericht aan het psychiatrisch ziekenhuis "Vogelenzang”, Rijksstraatweg 113, 2120 BA Bennebroek. Vereiste vooropleiding mini maal MAVO-4. Funktie-omschrijving: - Het bijhouden van de debiteuren-Zkrediteuren-/ loonadministratie. - Het onderhouden van telefonische kontakten met extern personeel, opdrachtgevers en instanties. - Het typen van de voorkomende korrespondentie. Funktie-eisen: - Praktijkdiploma boekhouden. - Bekend met geautomatiseerde administratieverwerking. - Goede kennis van de sociale wetgeving. - Grote mate van akkuratesse. - Goede kontaktuele eigenschappen en het vermogen om in klein teamverband goed te kunnen samenwerken. - Goede typevaardigheid. - Leeftijd tot 35 jaar. - Woonplaats te Haarlem of direkte omgeving. De werkzaamheden in de blok vormengieterij worden in een zogenaamd rouleersysteem verricht. Dit betekent dat de produktievakman alle taken moet aanleren en kunnen verrichten, zoals samenbouwen van de vormen, gieten, afwerken, kraan- drijven enz. Wij kunnen u bieden: - Een zeer zelfstandige en veelzijdige funktie. - Een salaris overeenkomstig het niveau van de funktie. - Een pakket uitstekende arbeidsvoorwaarden. Ik wil vrijblijvend meer weten over de functie „produktievakman blokvormengieterij”. Gevr Soek de Vi schai als p berei Tas inzi Taal voor plan dele cont bew van Vers verg Sal erv MOORE NEDERLAND BV, Karperstraat 10, 1075 KZ - Amsterdam, tel. 020-78.11.11. Telefonische inlichtingen kun nen worden ingewonnen bij de afdeling personeelszaken tel. (02502) 77 41, tst. 2034. gro woi van sch ber ruif ont ner VOO Ruil t.b.' tinc pro voor I t.b.v. Haarl Ve nu Sals erve So voor Ruin t.b.v. maa voi t.b te Sc ge lln ell ze Pi 25 Telefonische inlichtingen kunnen worden verkregen onder tel. nummer 033-38822 (toestel 326). Na 19.00 uur tel. nummer 033- I 7969 (Hr. F. de Vries). voor de opleiding tot B-verpleegkundige plaatsen. Ta o.s zal ad vai mi vn Se m< tol voor bedrijven in Haarlem. van middelbare leeftijd, die lange tijd beschikbaar is. Het is voor een bedrijf in Halfweg. die voor langere tijd in ploegendienst kunnen werken, in Haarlem en Halfweg. 3 CO (mi aa Zijn profiel Leeftijd tot 30 jaar. energiek. Zijn woonplaats en rayon Aangezien zijn rayon de provincie Noord-Holland omvat, zal hij zijn woonplaats binnen dit rayon hebben of anders bereid moeten zijn die daarbinnen te kiezen. Ons bedrijf heeft een goede verhuiskostenregeling. Ondersteunen van bevolkingsgroepen die zich bezig houden met de samenlevingsopbouw van hun buurt of wijk, is het doel van de stichting. Op aanvraag van de betreffende Haarlemse wijk proberen wij dan beroeps krachten, subsidies en akkomodaties'(wijkwinkels)ter beschikking te stellen aan aktieve groeperingen in die wijken. Wijkvernieuwing, renovatie, speelgelegenheden, parkeren/verkeer, rekreatie, klubs, achterstallig onderhoud aan woningen, verbetering eigen woning- bezit, enz., zijn voorbeelden van problemen waarmee buurtbewoners in onze stad te maken hebben. Bestuur en beroepskrachten van de stichting DENKEN MEE, ORGANISEREN MEE en WERKEN MEE om deze en andere zaken tot een oplossing te brengen. Blokvormen worden gebruikt bij de produktie van staal. Als het staal nog vloeibaar is, wordt het in deze vormen gegoten om tot vaste en verwerkbare blokken staal af te koelen. Hoogovens maakt zijn blokvormen zelf in een moderne gieterij. Hier is plaats voor mannen van 18 tot 45 jaar, die opgeleid willen worden tot produktievakman. Een vooropleiding zoals LTS of daarmee vergelijkbaar is gewenst. Geïnteresseerd in de opleiding tot produktievakman blokvormen gieterij? Stuur dan onderstaande bon naar Hoogovens, Werving personeel. Antwoordnummer 94000. 1970 WB IJmuiden (geen postzegel). Er wordt dan nader contact met u opgenomen. Telefonische inlichtingen: 02510-94000. U kunt desgewenst ook langs komen bij ons Wervingscentrum, Wijckermolen 202, Beverwijk (150 meter van station Beverwijk) op werkdagen van 9.00-16.00 uur en elke maandagavond van 19.00-21.00 u. Dit bedrag kunt u meteen al (vanaf 21 jaar) verdienen tijdens de praktijkopleiding tot produktie vakman. De verschillende toeslagen zijn hierin al opgenomen, maar het vakantiegeld (8%) en een uitkering van in ieder geval 2% aan het eind van het jaar komen er nog bij. In 2'/2 jaar kan het inkomen bij gebleken geschiktheid tot ca. 2.400,- bruto per maand oplopen. Mulo/Mavo/Meao of gelijkwaardige oplei- ding. goede contactuele en redactionele eigen- schappen Hoogovens heeft goede sociale voorzieningen waaronder een prima pensioenregeling. Voorts beschikt Hoogovens over een eigen busnet - met gratis vervoer - over een groot deel van Noord- Holland en in Zuid-Holland tot Leiden. Indien u belangstelling heeft voor deze funktie verzoeken wij u uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van curriculum vitae en pasfoto, te zenden aan de direktie van Polec Detachering b.v., Victor van Vrieslandstraat 4 te Haarlem. Wenst u vooraf mondelinge informatie, dan kunt u telefonisch kontakt opnemen met de heer A. Nierhofftel. 023-37 99 08. In verband met deze expansie zoeken wij voor ons hoofdkantoor te Haarlem een Kandidaten worden uitgenodigd hun schriftelijke sollici tatie - binnen 10 dagen na verschijning van dit blad - te richten aan de Hoofdingenieur-Directeur voor de Landin- richting, Grond- en Bosbeheer, Postbus 3005, 2001 DA HAARLEM. Telefonische inlichtingen: 023-319021 1st. 137. Inlichtingen worden zonodig verstrekt door de koördinator C. G. Callaars, toestel 2050. Taak: de ra werki ondei plaat: laatst primt zoals maat Afhankelijk van leeftijd, opleiding en erva- ring maximaal 2.202 - bruto per maand. Vakantie-toeslag: 8%. Voorts zijn de gebruikelijke rechtspositie- regelingen van toepassing. TEKENKAMER- EN TECHNISCH KADERPERSONEEL op de afdeling Algemene en Grondzaken, Taken: eiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiië MINISTERIE VAN LANDBOUW EN VISSERIJ Ervaring met individuele en/of groepsbegeleiding van kliënten wordt zeer op prijs gesteld Opname 1 biedt krisisinterventie, observatie, screening en kortdurende behandeling aan 29 kliënten, zowel mannen als vrouwen. Opname 1 is een gesloten afdeling en neemt A-selectief op. Salarisgrenzen: 1968,36-/ 25^4,99 bruto per maand, exclusief onregelmatigheidstoeslag. Op het bureau van de Hoofdingenieur- Directeur voor de Landinrichting, Grond- en Bosbeheer in de provincie Noord- Holland te Haarlem, kan worden geplaatst een: behandeling bedrijfsbeeindigingsaan- vragen en de daaraan verbonden ver- werving en vervreemding van gronden met behulp van de regelingen van het Ontwikkelings- en Saneringsfonds administratieve uitvoering van de jachtwet. administratieve uitvoering regeling vrijstelling overdrachtsbelasting. Haarlem: Gedempte Oude Gracht 71tel.: (023) - 3192 96: Beverwijk: Breestraat 4, tel.: (02510) - 2 9197 TELIJKE VERZORGING VAN GEESTES- EN ZENUWZIEKEN

IJmuider Courant | 1978 | | pagina 38