de rijksoverheid vraagt IIR KM technisch medewerker maatschappelijk werker praktijkbegeleider/ plaatsvervangend unithoofd (mni./,n.) bouwkundig medewerker (m„i./„i.) 8» Verkooptrainee’s: Natuurlijk heeft u nog vragen... Rayon sales supervisor: System sales engineer: Sales engineer voor laboratorium- technische en medische apparatuur: Wat voor soort verkopers dan wel? f" SEPTEMBER ZATERDAG 9 19 7 8 n >n t aar "^1 Het spreekt vanzelf dat een bedrijf, dat zo in de lift zit als het onze, ook aandacht moet besteden aan zijn toekomstige verkoopteam. Daarom zijn er enkele vacatures voor verkooptrainee’s. Zij zullen bij ons in de binnendienst een gedegen opleiding krijgen. Deze opleiding moet ze in staat stellen om na enige tijd een zelfstandige taak te verrichten in de buitendienst. (mnl./vrl.) Honeywell b.v., afdeling Personeelzaken, Rijswijk- straat 175, 1062 EV Amsterdam. Telefoon 020/156815, toestel 242. Dat verbaast ons niets. U begrijpt dat het ons moeilijk valt, al deze ingewikkelde zaken in één advertentie te vertellen. Als u echter denkt, dat één van deze functies u op het lijf is geschreven, wil de heer J.G.T. Hacquebard graag met u praten. (mnl./vrl.) vac. nr. 8-6606/1757 BW Het gaat goed met Honeywell. Het gaat ook goed met de afdeling Proces- Laboratoriuminstrumentatie. Zogoed zelfs, dat we het werk bijna niet meer aankunnen. De markt groeit sterk. Wekelijks komen er nieuwe relaties bij. Daarom hebben wij mensen nodig. Dynamische mensen, die veel initiatief tonen. Die onze afnemers bezoeken en behulpzaam zijn bij het maken van een juiste keuze. Die willen leren wat er op ons terrein allemaal gaande is. En die dat ook willen uitdragen. Kortom: goede, zelfstandige buitendienstverkopers. Dit is de man die beschikt over ruime verkoopervaring. Die op eigen benen al jaren in de buitendienst heeft meegedraaid. En die weet hoe hij een viertal sales engineers moet bijstaan om tot betere resultaten te komen. Hij levert zijn team volop ondersteuning, coacht het en helpt het om verkooptechnieken op een hoger plan te brengen. Ook op deze man wacht een uitdagende job met een zeer gevarieerd scala van afnemers, waaronder contractors en grote eindgebruikers. Hij adviseert deze belangrijke relaties. De hoofdzaak van zijn werk bestaat uit de verkoop van systemen voor het sneller, makkelijker en overzichtelijker verkrijgen van procesinformatie. Deze systemen - bekend onder de naam TDC 2000 - zijn modulair op te bouwen en vinden derhalve hun toepassing bij allerlei industrieën, van groot tot klein. Ook druk-,’drukverschil- en niveauzenders vormen een deel van het door hem te behartigen pakket. Deze man heeft/ als werkterrein een groot deel van Nederland. Hij bezoekt specialisten, afdelingshoofden van laboratoria en directies van ziekenhuizen. Hij informeert deze afnemers over o.a. instrumentatie taperecorders, fiber opties, u.v. recorders, data acquisitie apparatuur voor o.a. hart-catheterisatie en systemen voor dif ferentiële analyse van leukocyten. Hij verzorgt presentaties en demonstreert toepas singsmogelijkheden van de verschillende syste men. Deze functie is zeer spe cialistisch. Wij zijn ervan overtuigd dat wij daarom zelf voor een deel van zijn opleiding moeten zorgen. Wij stellen prijs op een HTS-er, met als afstu deerrichting elektro of fysica, die reeds ervaring heeft opgedaan. In principe gaat het om drie man. Twee daarvan houden zich bezig aan de kant van de procestechniek; één aan de kant van laboratoriumtechnische en medische ap paratuur. Hier volgen de functies: 39 I - - «SS i e >t ia si 1 i.. I, I). Taak: beoordelen van programma's van eisen voor bouwkundige projecten; toetsen van bouw plannen op doelmatigheid en kwaliteit; beoor delen van ramingen en begrotingen; technisch controleren van bouwbestekken; opstellen en bewaken van uityoeringsplanning; verzamelen van gegevens t.b.v. de meerjarenplanning. Vereist: diploma HTS-bouwkunde of een hiermee vergelijkbare opleiding. Standplaats: Haarlem. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 3428,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 21 oktober 1978. Taak: o.m. instellen van milieu-onderzoeken, o.a. bij opvoedingsmoeilijkheden, in adoptie- zaken, m.b.t. gezagsregelingeri, in strafzaken, bij adspirant-pleegouders en het op gang brengen van hulpverlening voor zover belangen van minderjarigen hierbij betrokken zijn. Het werk vraagt intensieve rapportage. Vereist: diploma Sociale Academie, richting maatschappelijk werk. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f 2941,- per maand. Promotiemogelijkheid tot max. f 3358,- per maand aanwezig. vac. nr. 8-6360/1757 voor het Ministerie van Justitie t.b.v. de Raad voor de Kinderbescherming te Haarlem vac. nr. 8-6665/1757 voor het Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening t.b.v. de Rijksgebouwendienst, Regionale Directie maatschappelijk werkers. vac. nr. 8-5986/1757 voor het Ministerie van Justitie t.b.v. de Raad voor de Kinderbescherming te Haarlem Boeiende verkoopbanen voor HTS-ers bij Honeywell. sn u. den e Honeywell Taak; een werkeenheid in de sociale sector van de raad bestaat uit een aantal maatschappelijk werkers en twee administratief medewerkers, die onder leiding staan van een hoofd en een plaatsvervangend hoofd. De taakverdeling tussen laatstgenoemden is zodanig dat het plv. hoofd primair belast is met professionele activiteiten, zoals b.v. het inwerken en begeleiden van de maatschappelijk werkers Gevraagd: diploma maatschappelijk werk van een Sociale Academie of HSA, alsmede diploma van de Voortgezette Opleiding; kennis van maat schappelijk werk problematiek zowel theoretisch als praktisch. Leidinggevende ervaring en bereidheid in teamverband te werken. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 3874,- per maand. voor het Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening t.b.v. de Centrale Directie van de Volkshuisves ting, Directie van de Volkshuisvesting in de provincie Noord-Holland Taak: onderzoeken, beoordelen en adviseren inzake gemeentelijke bestemmingsplannen, grondtransacties en onbewoonbaarverklaring van woningen; behandelen van woningklachten en van kwesties betreffende woonketen en woon- schepen; behandelen en adviseren inzake beroepen betreffende onttrekking van woon ruimte; verzorgen van correspondentie terzake; onderhouden van externe contacten en deel nemen in commissies. Vereist: diploma HBS/HAVO of een hiermee vergelijkbare opleiding; diploma HTS-bouwkunde of een hiermee vergelijkbare opleiding: ^redactionele ervaring. Ervaring op het gebied van de woningbouw en/of volkshuisvesting strekt tot aanbeveling. Standplaats: Haarlem. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 3428,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 4 oktober 1978. Bovengenoemde salarissen zijn exclusief 8°/o vakantle-ultkerlng. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (In linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief), zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres; Postbus 20013, 2500 EA ’s-Gravenhage.

IJmuider Courant | 1978 | | pagina 39