Matig spel Nederlaag heren Scheybeeck Nederlandse Eechtrop had R cricketers weinig succes Bekersucces HEREN KIC NOG ZONDER NEDERLAAG Dokko en Exercitia Strawberries de mindere Dalman kampioen Gemakkelijke overwinning Wijk aan Zee vanderpol s F airconditioning..? w k B. Ris piL 4 21 19 7 8 SEPTEMBER MAANDAG 1 1 rant al .f ’4 - (Van onze cricketmedewerker) aar (Van onze hockeymedewerker) at. S. ang. Q (lijke ir Ondanks zijn winst op Beerepoot (links) kon wereldkampioen Wiersma (rechts) de IJmuidenaren niet van de eindzege afhouden. Damclub IJmuiden sterk :le rd en iet (Van onze basketbalmedewerker) len /an s (Van onze hockeymedewerker) (Van onze biljartmedewerker) (ADVERTENTIE) ai). AMSTELVEEN. Op het enig echte cricketveld van Nederland, in Amstel veen, heeft het Nederlands Elftal beide eendaagse wedstrijden tegen een in alle opzichten oppermachtig Nieuw-Zeeland op zeer eervolle wijze verloren. Daarvoor was wel de hulp van de gasten nodig. Volgend jaar mei gaat Nederland deelne men aan de voorronden van het Prudenti al World Cup-toernooi. Dat is een beleve nis van de eerste orde en hoewel daaraan minstens tien mindere landen deelnemen moet de kans op overleving van de voor ronden voor het nationale elftal miniem worden geacht. en ng rant nst igs i tien, riek Door Han Schik kwamen de Schey- beeck-heren op 1-0 uit een strafcorner, maar daarna viel het team, dat toch aan FIT gewaagd is, sterk terug. FIT buitte deze zwakte uit en nam door twee veld- doelpunten een voorspron? waarbij de Opvallend was het gemak waarmee Wijk aan Zee medekoploopster AVA in eigen huis opzij zette (4-12), terwijl voorts ook KIC-heren de overwinningenreeks .voort zette. Nu werd het Amersfoortse Fidelitas met lege handen naar huis gestuurd: 15-10. IJMOND-HMS 10-4 (rust: 6-1). Doelpun- ten: Rineke Tuinenbreier (4), Corry Tee- ling (3), Ellen Bonsel, Ank Bos en Cobi Vrugt. Een oppermachtig Wijk aan Zee stuitte in Alkmaar op veel minder tegenstand dan van tevoren was verwacht. Vooral aanval lend kwamen de kaasstedelingen bijzon- Der zwak voor de dag. Waarbij niet mag worden vergeten, dat de defensie van Wijk aan Zee momenteel in een bijzonder goede vorm verkeert. In de eerste helft haakte AVA defintief af toen Vera Pasma in de 23e minuut middels twee treffers de stand opvoerde naar 2-6, waarna Wijk aan Zee De Strawberries-dames kregen van Alk maar enorm veel ruimte en wisten twee doelpunten te scoren uit de rebound van een strafcorner. Beide keren sloeg Loes de Vries in en kon Emmy Engel doelpunten. Tien minuten na de start koesterde de ploeg zich reeds in een 2-0 voorsprong. De dames van Scheybeeck hadden wei nig tegenstand te verduren en hadden nog wel meer kunnen scoren ian 5-0. Niette min kwam de ploeg goed voor de dag met twee goals uit een strafcorner van Suzan ne Vos en twee velddoelpunten van Mar- loek Bakker en nog één van Karin Hergar- den. Na tien minuten was de stand al 2-0 en niet veel later 3-0, de score werd pas in het tweede bedrijf verder opgevoerd. Na de 3- 0 zege tegen VW vorige week, ziet de toekomst voor de Scheybeeck-dames er prima uit. Door een arbitrale telfout kwam als uit slag officieel „4-12” in de boeken, doch de Alkmaarse-doelvrouwe werd wel degelijk dertien maal gepasseerd: Het duel tussen KIC en Fidelitas ken merkte zich gisteren door twee totaal ver schillende speelhelften. In de eerste helft was er duidelijk sprake van éénrichtings verkeer en speelde KIC als het ware met de Amersfoorters. Maar na de rust kwa men de gasten toch nog sterk terug, en werd de achterstand nog flink verkleind. Verantwoordelijk hiervoor was de andere verdedigingstactiek van Fidelitas, die een Standen heren: 2e klasse A: Aalsmeer 3- 6, HHC 2-3, Sport Vereent 3-3, LVV 2-2, AMC/Niloc 3-2, Desirée/ODIN 2-1, en Con cordia 3-1. 2e klasse B: KIC 3-6, Heracles 2-3, Laren 3-3, IJmond 1-2, Fidelitas 2-0, Attila 2 3-0. 3e klasse C: KSV 3-6, BHC 2 3- 3, Holman/Zebra’s 3-3, CSV 2-2, DWV 2-2, verloor daarna kansloos. Een tegenvaller voor IJmuiden was de nederlaag van Ton de Haas. De voorsprong voor Lent werd nog groter dankzij wereldkampioen Harm Wiersma, die aan het eerste bord niet faal de. Een fraaie winstpartij van Rob Clerc gang van zaken. Aan de lagere borden kregen Winter, Pippel en Sijbrands uitste kende winstkansen. Er volgden echter eerst nog drie remises. Bij de stand 9-5 in het voordeel van Lent, was het deson danks vrijwel zeker dat IJmuiden min stens een gelijkspel zou gaan behalen. De wedstrijd kreeg zelfs nog een sensatione ler slot, want de drie DCIJ-ers wisten hun voordeel op meer dan voortreffelijke wijze uit te buiten en bezorgden hun club tens lotte toch nog de volle winst. De verrichtingen van Heemstede vallen dit seizoen enigszins tegen. Ook de wed strijd tegen Uithoorn leverde geen winst op, omdat Heemstede op onbenullige wijze een punt liet liggen bij de gastheren. Een belangrijke rol hierbij speelde de partij van Theo Tielrooij. De Heemsteedse top- speler won al vrij snel een schijf, maar onderschatte het afspel. Zijn tegenstander vond namelijk toch nog een remisevariant. Akrides-Jumpers 50-47 (19-19). Top- scoorsters Akrides: Wilma Bol (4-10) en Astrid van Riessen (5-4). Zonder Joop van Rijn, Ab van der Burg en Cor Haver was een conditioneel niet sterk Dokko in Hilversum voor Dunckers geen partij. Vooral in aanvallend opzicht bleef Dokko ver beneden de maat. Overwinningen van Nico van Hal, Huib van der Vossen en Piet Beliën werden weer teniet gedaan door nederlagen van Joost van Hal, Harry van der Vossen en Henk Beliën. Zonder Wyno Hendriks heeft Akrides vooral in de tweede helft het initiatief aan de gasten moeten laten. Een chaotisch verloop kreeg het duel in de slotfase toen de IJmuidense coach zich zo opwond over enkele scheidsrechterlijke beslissingen, dat technische -fouten en diskwalificatie het gevolg waren. De inmiddels verhit ge raakte gemoederen waren er oorzaak van dat de arbiters het duel staakten, toen er nog slechts weinige seconden restten. Akrides-Dunckers 43-38 (rust 18-15). Topscorers Akrides: Mare Kuipers (4-13) en Eric van Baaien (4-8). In de eerste helft nam Gooische al dade lijk het initiatief, kreeg enige kansen, maar benutte die niet. Door steeds een stapje eerder bij de bal te zijn behielden ds gast heren hun overwicht, wat nog voor de rust uitmondde in een doelpunt via een straf corner. Na de rust herstelde Strawberries zich enigszins, maar Gooische, dat ook op het technische vlak iets beter was, liet zich niet verontrusten en liep uit naar 3-0 via een lange corner en een velddoelpunt. Hierna namen de Gooischen gas terug, wat Straw berries de gelegenheid gaf enige tegensto ten te plaatsen. Tjerk Kleefstra lukte, wat Paul Litjens op hoger niveau niet kon: hij benutte esn strafbal en bracht zijn team op 3-1 terug. Meer zat er ondanks het nu wat aanvallender spel niet in voor de debutan ten. HAARLEM. In de finale om het dis- ttictskampioenschap libre-klein vijfde klasse heeft J. Dalman beslag op de titel gelegd. In een spannende eindpartij tegen Ge Taling wist hij in de elfde beurt reeds dankzij een serie van vijf caramboles een voorsprong te nemen. Speeldata zijn: 11, 12, 13, 14, 15 en 16 september. Aanvangstijd 19.30. Moyenne- Vandaag start in café Vanouds ’t Stui vertje de finale om het districtskampioen- schap 3 banden-klein derde klasse. Via voorwedstrijden wisten zich te plaatsen: 1. F. Tieken 2. H. den Hengst, 3. G. v. Helden 4. D. Ferwerda 5. J. Verheul 6. T. Heyse- laar 7. H. v. Impelen 8. N. Schoemaker. Na één minuut keken de Eechtrop-heren al tegen een 1-0 achterstand aan door een doelpunt van J. Keizer. Drie minuten daar na was het al 2-0 en de wedstrijd was nog geen 20 minuten oud, toen Gerard Booi uit een lange corner de Eechtrop-afweer ten derde male doorboorde. Op het midden veld werd zwak geopereerd en met name Aad Post kon de zaak conditioneel niet bijbenen, zodat de Kraaien ongehinderd op het Eechtrop-doel konden aanvliegen en nog voor rust 4-0 aantekenden. In de tweede helft kwam Eechtrop sterker te voorschijn met Paul van Roermund in de ploeg voor Eric van Driel. Aanvoerder Jan Gerritsen wist uit een lange corner tegen te scoren, maar daarbij bleef het omdat het team zich in het eerste deel al te zeer in de nesten had gewerkt. AVA-WIJK AAN ZEE 4-12 (rust: 2-7). Doelpunten: Heidi Duin (5), Vefa Pasma (3), Brigitte Zwiers (2), Lia Aardenburg (2) en Sanny Aardenburg. Een kwartier later startte Saskia Ebeling een prachtige solo, vanaf de middenlijn die zij ongehinderd in 3-0 kon afronden, door achteloos de Alkmaarse defensie te omspelen. Een snelle uitval bracht een Alkmaarse alleen voor de keepster en met 3-1 werd er dus gerust. In de tweede helft, toen Strawberries Ange Mulder in het team had gehaald voor Karin Wensink, verraste Loes de Vries de Alkmaarse de fensie ineens uit een strafcorner, 4-1. HOLMAN/ZEBRA’S-IJMOND 2 19-15 (rust: 8-6). Doelpunten: Paul van Aalst (5), Ad Eckhard (5), Paul Hoos (3), René Eyking (2). IJMUIDEN-HILVERSUM. Zowel Exercitia als Dokko heeft in de strijd om de basketbalbeker kans gezien na forse nederlagen in de uitwedstrijden voor ei gen publiek de bakens in gunstige zin te verzetten. Voor de dames van Akrides behoort het bekeravontuur evenals dat van de jongens echter tot het verleden. 3t ion sel, Standen dames: le klasse: Entius/SEW 3-6, Attila 3-4, Aalsmeer 3-4, Volewijckers 2- 2, IJmond 2-2, HMS 2-0 en BDC 3-0. 2e klasse A: Wijk aan Zee 3-6, AVA 3-4, Sport Vereent 3-4, JC/VIDO 2-2, De Blinkert 1-0, DJK 2-0 en Volewijckers 2 2-0. 2e klasse B: (AMC/Niloc 2-4, DWV 2-4, UD 3-4, Kolping 3- 2, Nederhorst 3-2, Amstel Zwaluwen 1-0 en Desirée/ODIN 2-0. 3e klasse C: BHC 3-6, NEA 2-4, Attila 2 3-3, Holman/Zebra’s 3-3, Westervogels 2 2-2, Tonegido 2-0 en Full Speed 3-0. bloemendaalseweg 275/overveen tel (023 259491 Met het IJmuidense Full Speed was het ook nu weer „dweilen met de kraan open”. Tegen het aanvallend erg sterke BHC was Full Speed in Bussum van meet af aan kansloos, en de IJmuidense equipe lijkt dan ook nu al voor degradatie voorbe stemd te zijn. In de eerste helft boden de geel-zwarten nog fanatiek tegenstond, zodat BHC niet verder uitliep dan tot 5-1. Maar na de thee was het met het IJmuidense verzet gedaan en liep de thuisclub gemakkelijk over Full Speed heen, zodat de derde grote nderlaag in successie een feit werd. In het speellokaal van damclub IJmui den was de spanning te snijden. De opstel ling van D.C.IJ. gaf daar alle reden toe. Aan de eerste twee borden moesten Ge rard Beerepoot en Hugo Schut proberen om respectievelijk Wiersma en Dorst zo lang mogelijk bezig te houden, terwijl bij DCIJ de hoop gevestigd was op Sijbrands en Clerc. Toch moest Schut na een zeer verdienstelijke partij het eerst opgeven. In tijdnood overzag hij een remisevariant en In een gelijkopgaand duel hebben de IJmond-reserves toch geen kans op de beide punten beslag te leggen. De Hoornse ploeg bezat telkens een kleine voorsprong en gaf deze niet uit handen. HAARLEM. Strawberries uit IJmui den debuteerde gisteren in de eerste klas van de hockeycompetitie. Het moest met een nederlaag tegen Gooische genoegen nemen. Het werd in het Gooise land 3-1 voor de gastheren, die de hele wedstrijd sterker opereerden. Zondag werd een wedstrijd van 40 overs gespeeld waarin Nieuw-Zeeland opnieuw door captain Van Schouwenburg aan bat werd gestuurd. Het Nederlandse publiek zat verbijsterd toe te kijken toén na een half uur Nieuw-Zeeland op 30 voor 5 stond. Captain Burgess en Lance Cairns zetten de zaken vervolgens weer recht. In vijf kwartier werden 158 runs gescoord waarvan Burgess 83 met 7 vieren en 3 zessen. Een nog groter spectakel bood Cairns die met 7 vieren en maar liefst 5 zessen 96 runs scoorde en ten slotte vier runs voor zijn eerste Nieuw-Zeelandse century door Abendanon op de boundary werd gevangen. In deze wedstrijd waren het van Weelde (3 voor 16 in 8 overs) en van Rijn (3 voor 47 in 5 overs) die succes hadden. De Nederlandse batsmen kunnen niet voldoende forceren om bowlers van Test-niveau te verontrusten. Geen moment had Nederland werkelijk de overhand en dat terwijl de Nieuw-Zeelandse captain toch iedereen liet bowlen. Hij gunde zelfs Richard Hadlee, de fast bowler van we reldklasse een dag volledige rust. Aldus kwam Nederland in 40 overs tot 191 voor 4 door vrolijke innings van Abendanon (43, 3x6) en Lifmann (24, 2x6), maar vooral door een werkelijk voortreffelijke en zeer stijlvolle 81 not out van Mar Flohil. Hij scoorde 10 vierén en zorgde voor een waar dige afsluiting van het Nederlandse cric- ketseizoen. Bij 13-9 was het verschil het kleinst, doch KIC liet zich de winstpunten toen niet meer uit handen nemen. Zaterdag won KIC in Velsen-Noord een vriendschappelijk duel van de Duitse vere niging HTS Barnbeek (Hamburg) met 29- 17. KIC-FIDELITAS 15-10 (rust 11-2). Doel punten: Koos Heeremans (5), Herman Lieuwes (2), Peter Heeremans (2), Jacob van de Mey (2), Rinus Adrichem (2) Co Butter en Ben Lammerse. In de eerste klasse behaalde IJmond ten koste van landskampioene HMS de eerste overwinning. De Utrechtse formatie valt echter niet meer met de kampioensploeg van vorig jaar te vergelijken, daar HMS zich volledig op de zaalcompetitie is gaan richten. Nadat Corry Teeling al in de eerste mi nuut een strafworp onbenut had gelaten, bezorgde een gave hattrick van Rineke Tuinenbreier IJmond een rustgevende 3-0 voorsprong. Een pittig speleiid IJmond ging sterk door en het zwakke HSM werd dan ook al voor de rust op een kansloze achterstand gezet. De thuisclub was de betere ploeg, hetgeen ook duidelijk in de score tot uiting werd gebracht. IJmond liet in totaal drie strafworpen onbenut en sprong voort nogal kwistig met de kansen om, zodat HMS er nog goed van af kwam. Er is een spelonderdeel waarop Neder land, en overigens iedere deelnemende na tie, zijn inzet en aanleg kan tonen! Dat is het fielden. En het was nu net dat onder deel waaraan in Amstelveen zeer veel ont brak. Een internationale cricketer moet honderd procent meer opbrengen dan er dit weekend door de Nederlandse fielders werd gepresteerd. Grondfielden, vangen, anticiperen: het was allemaal verre van internationale klasse. Nieuw-Zeeland ging beide dagen na ver-1 loren toss eerst batten. Zaterdag scoorden de gasten zonder opvallende individuele prestaties 213 runs in de toegestande 55 overs. Wright (45) en Hadlee (32) waren de topscorers in een lijst van zeven batsman met scores tussen 10 en 45. Negen Nieuw- Zeelanders werden het slachtoffer van de Nederlandse fielders, hetgeen in strijd lijkt met het bovenvermelde, maar veld werk van internationaal niveau zou Nieuw-Zeeland nauwelijks 125 runs be zorgd hebben. Van de Nederlandse bow lers hadden van Wel met 4 voor 31 en Lubbers met 4 voor 21 bepaald spectacu lair succes. Nederland antwoordde met 190 voor 4 door voornamelijk een schitte rende century van Steven Lubbers, die onder ondraaglijke spanning op de laatste bal van de wedstrijd met een single zijn 100 volmaakte. Hij had langdurig steun gehad van René Schoonheim, wiens ge brek aan tactiek het echter nog moeilijker maakte om Lubbers zijn century te laten voltooien. Taling vocht wel terug, maar Vrouwe Fortuna weigerde om hem te helpen, en toen Dalman in de 27ste beurt vier caram boles scoorde en dit in de 28ste beurt herhaalde kreeg de technisch begaafde Dalman loon naar werken. EINDSTAND: Punten, moyenne, serie. 1. J. Dalman, 12. 1.55. 10. 2. G. Taling, 8. 1.30, 8. 3 T. Peperkoom, 8. 1.21. 10. 4. D. Gellekom, 8. 1211 5. H. v.d. Woude 7. 1.18. 7. 6. J. v. Eeken, 7. 1.11 7. 7 C. Derks, 4. 1.37. 7. 8. J. Hilders, 2. 1.04. 6. ondanks een press in de eerste helft niet in geslaagd iets van de in Den Haag opgelo pen achterstand weg te werken. Akrides, dat evenals in de eerste wedstrijd te veel eenvoudige kansen onbenut liet, kwam in de slotfase nog dicht bij de volgende ron de. Een alles-of-niets offensief werd bij 48-41 echter niets, omdat juist toen Jum pers weer de weg naar de IJmuidense basket vond. (Van onze handbalmedewerker) IJMOND. Ondanks de slechte bui van koning Aeolos - de god der winden uit de Griekse mythologie - kende de hand- balcompetitie gisteren een vrij normaal verloop. Verrassende scores waren I slechts op de vingers van één hand te tellen; doch het spelpeil werd in diverse gevallen wel degelijk negatief beïnvloed door de voor veldhandbal niet bijster ideale weersomstandigheden. De Eechtrop-dames vielen sterk aan in het begin van de strijd, maar de door Carla Kouwenhoven gestopte en door Marjolein van den Berg ingeschoten strafcorners werden niet in doelpunten omgezet. Na 20 minuten kwam de Kraaien stevig opzetten en het kreeg kansen voor het doel van René Honig. Ook Annemiek van den Berg en Annelies Reddingius verkeerden in de ze fase in kansrijke positie. Na rust was de Kraaien veel sterker, maar René Honig hield zijn doel schoon. Een aantal strafcor ners wist het team niet te verzilveren en dus werd het duel afgesloten zoals het was begonnen: 0-0. Een te snelle start is Exercitia tegen Rush nog bijna opgebroken. Wel nam de thuisclub een ruime 32-16 voorsprong, maar vlak voor de rust kw am Rush weer gevaarlijk opzetten. Mede door een enkel blessure van Rinus Spaans duurde het tot ver in de tweede helft alvorens de thuis club een beslissende voorsprong kon ne men. Een technische fout in de slotminuut schakelde Rush definitief uit voor een plaats in de volgende ronde. Dunckers-Dokko 81-54 (rust 34-21). Topscorers Dokko: Chris Braakman (0- 18) en Hans Booden (4-6). BHC-FULL SPEED 17-2 (rust: 5-1). Doelpunten: Monique Spoelstra (2). Scheybeeck-afweer bij nummer twee grondig mistastte. In het tweede bedrijf liet Scheybeeck een paar droomkansen liggen. Wel wist Joost Buntsma een du bieuze strafbal te stoppen, maar omdat zijn teamgenoten de tegenaanval te laat inzetten bleef de stand 2-1 en dus heeft het team na het gelijke spel van vorige week tegen Hermes uit Den Helder pas één punt. Behalve de uitschakeling van de Akri- des-junioren zal de wedstrijd tegen Dunc kers nog wel een vervolg krijgen omdat de wedstrijd dertig seconden voor tijd ge staakt moest worden wegens wangedrag van de IJmuidense coach. Dokko-Dunckers 91-60 (rust 46-22). Topscorers Dokko: Chris Braakman (8- 11), Cor Haver (14-6) en Hans Booden (11- 13). Een van meet af aan fel op de bal zittend Dokko heeft Dunckers in de return geen kans gegeven de in de eerste wedstrijd veroverde voorsprong vast te houden. De zich met wanhoop verdedigende gasten gingen vijf minuten voor het einde defini tief door de knieën. Dokko, dat Joop van Rijn, Ab van der Burg, Co Haver en André van Schaik met een maximum aan’ per soonlijke fouten verloor, beëindigde de wedstrijd winnend met slechts vier spe lers. IJMOND. De dames en heren van de hockeyclub Eechtrop hebben dit weekeinde in Zaanstad geprobeerd de Kraaien te verslaan, maar zij kwamen met een zeer magere buit naar huis. De Eechtrop-heren werden in korte tijd door de Kraaien met de neus op de feiten gedrukt en stonden na een goed kwartier al op 3-0 achterstand. De Eechtrop- dames kwamen niet verder dan 0-0. De heren van Scheybeck kwamen op 1-0 bij FIT in Amsterdam, maar schoten in de voortzetting tekort en leden daardoor een 2-1 verlies. De Scheybeeck-dames hadden geen kind aan de Kikkers in Nieuw Vennep en wonnen moeiteloos met 5-0. Strawberries-dames keerden na de 2-1 nederlaag in eigen huis tegen HIC nu met een 4-1 zege uit Alkmaar terug. Gedetailleerde uitslagen IJmuiden- Lent: 1 Beerepoot-Wiersma 0-2, 2 Schut- Drost 0-2, 3 Clerc-Palmer 2-0, 4 Bierman- Roeleven 1-1, 5 Sijbrands-Alofs 2-0, 6 De Haas-De Bruyn 0-2, 7 Pippel-Braam 2-0, 8 Hooijberg-Geurts 1-1, 9 Winter-Aliar 2-0, 10 Van den Berg-Linssen 1-1. Overige uit slagen nationale hoofdklasse: Groningen- VAD 11-9, HuizumDAVO 11-9, Alme loHuissen 11-9, RDGTwente’s Eerste 11-9. Gedetailleerde uitslagen Uithoorn- Heemstede: 1 Van Leeuwen-Sterel 1-1, 2. IJsbrandij-H. F. van der Vossen 2-0, 3 H. van Nieuwkerk-N. van Hal 0-2, 4. N. Kees- sen-H. J. van der Vossen 0-2, 5. Verhoef- Tielrooij 1-1, 6. W. Keessen-H. Beliën 2-0, 7. Luthart-P. Beliën 0-2, 8. B. van Nieuw- kerk-Van der Eem 1-1, 9. Bolk-J. van Hal 2- 0, 10. Vermey-Warmerdam 1-1. Overige uitslagen eerste klasse: Houdt Stand-As- sen 14-6, Constant-Leiden 7-13, Groningen 2Bussum 9-11, Ons GenoegenVAD 2 9- 11. Exercitia-Rush 82-68 (rust 44-39). Topscorers Exercitia: Bart Deerenberg (15-5), Paul Snijders (4-14) en Hugo de Fauwe (15-2). HAARLEM/IJMOND. De damclub IJmuiden is er in geslaagd om ook de tweede wedstrijd in de nationale hoofd klasse te winnen. Het werd in eigen huis een zwaar bevochten 11-9 zege, want te genstander Lent bleek met spelers als Wiersma en Drost een zeer moeilijk te kloppen tiental. Deze overwinning was dan ook voornamelijk te danken aan de prima wedstrijdmentaliteit van de IJ muidenaren, die nu na twee ronden de eerste plaats bezitten. Streekgenoot Heemstede deed het in de eerste klasse wel beter dan vorige week, maar echt overtuigend was de uitwedstrijd tegen Uithoorn niet. Met een 10-10 gelijkspel moesten de Heemstedenaren weer huis waarts keren. De doorgebroken KIC-aanvaller Koos Heeremans (nr. 9) scoort, vallend vanaf de cirkel, één van zijn vijf treffers in het duel met Fidelitas (15-10). - NIIIJUTOW"!" -e V ^«1 ll Westervogels 2-1 en IJmond 2 3-1. nimmer meer in moeilijkheden geraakte.

IJmuider Courant | 1978 | | pagina 21