Een werkmeester kotterij bij DMN te Noordwijkerhout. I I I HOOGOVENS i Afgesproken. Ik kom kijken. Uitnodiging voor een bezoek. I I I I I I I assistent-accountant 23 september en 7 oktober l Accountancy: een vak met goede mogelijkheden voor jonge mensen met V.W.O. Werken bij Hoogovens? Kom eerst eens rustig kijken. Bijvoorbeeld in één van onze walserijen. Beslis pas daarna LOODGIETERS en HALFWASLOODGIETERS voor renovatiewerk in Haarlem. Leuk werk in een klein team Belangstelling voorde accountancy? aankomend assistent-accountant word je onder de deskundige leiding van ervaren collega's opgeleid om gaandeweg steeds zelfstandiger te kunnen werken. Hiervoor is ook nodig dat door studie de theore tische kennis verder op peil wordt gebracht. SEPTEMBER 19 7 8 1 6 ZATERDAG 26 *■"*1J Gevraagd Adres: Plaats: Postcode: Telefoon: Hoogovens behoort tot het ESTEL-concern .’V B.V. Financieringsmaatschappij VOLA Van Nasstraat M, Haarlem Geïnteresseerden verzoeken wij hun sollici taties te richten aan bovenstaand adres. zijn de twee dagen waaruit u voorlopig kunt kiezen. NEDERLANDSE ACCOUNTANTS MAATSCHAP De eisen biedt de NAM de mogelijkheid een veelomvattende en diepgaande beroepsopleiding te kombineren met het opdoen van een gedegen ervaring in velerlei takken van het bedrijfsleven. Wij vragen pittige jonge mensen met: V.W.O.-opleiding doorzettingsvermogen goede contactuele eigenschappen bereidheid tot verder studeren. Hoogovens biedt goed werk in ver schillende produktie-afdelingen.Bijvoorbeeld in de walserijen, waar plaats is voor bedieningsmensen. In deze advertentie vindt u informatie over de verschillende functies. Maar u krijgt natuurlijk een veel beter beeld als u zelf eens op de werkplek komt kijken. En dat is zeker de moeite waard. Daarom nodigen wij u geheel vrijblijvend uit om op zaterdagochtend een kijkje te komen nemen bij Hoogovens. In een walserij wordt staal op ver schillende manieren bewerkt. Daarvoor zijn er o.a. walsinstallaties, richtmachines, knipbanen en kranen. Deze installaties worden in 4-ploegendienst bediend door vakmensen. Hoogovens leidt mannen van 18 tot 45 jaar op tot vakman. Aanvangssalaris vanaf ca. f 28.000,- bruto per jaar, incl. verschillende toeslagen. Daarboven komt nog 8% vakantiegeld en ten minste 2% uitkering aan het eind van het jaar. De salarissen gelden voor 21-jarigen en ouder. Voor 18 - 20-jarigen gelden jeugdlonen. Opsturen aan: Hoogovens, Personeelsvoorziening, Antwoordnummer 94000 (geen postzegel), 1970 WB IJmuiden. t - BENSCHOP KRUIT B.V. Tel. 01820-16819/21127, na 18 uur: 01827- 3435/2732 GELDLENINGEN kantoor haarlem Kenaupark 23, tel. (023) 31 9047 I VEKEMANS&BERK ACCOUNTANTS vestiging Amsterdam Bij ons kantoor in Haarlem bestaat nog de mogelijkheid voor een aantal jonge mensen, die dit voorjaar hun V.W.O.-dipIoma hebben behaald, in dienst te treden als: i i1 Jk wil vrijblijvend kennismaken met Hoogovens en het werk in de walserijen. Ik kom op 23 september 7 oktober. Naam: Ons kantoor biedt: werken in teamverband voor een gevarieerde kring van cliënten prettige werksfeer vergoeding van studiekosten vrij voor NIvRA-colleges naast goede secundaire arbeidsvoorwaarden, een salaris naar prestatie. Op beide data om kwart over negen ’s morgens vangen wij u op bij het station Beverwijk, we gaan dan naar het bedrijf waar de koffie klaar staat. Daarna gaan wij met u naar één van de walserijen, waar we u zoveel mogelijk zullen laten zien. Kortom: u kunt uitvoerig uw licht opsteken over bedrijf en werk, zonder dat het u tot iets verplicht. Stuurt u wel de bon even op, zodat we weten welke dag we op u kunnen rekenen. Dan zenden wij u vooraf nog nadere informatie over het programma en over wat u te zien krijgt. Door studeren en werken O? r I I Een goede start dus. Zeker als je Atheneum of Gymnasium hebt, want de basis is dan al gelegd. De specifieke kennis van het vak zul je opdoen in de praktijk èn door een gerichte opleiding. DMN is een modern geoutilleerd bedrijf met ongeveer 115 mede werkers. Onze activiteiten richten zich op de levering van complete en deelprodukten aan zuster bedrijven binnen ons eigen concern Verder verrichten wij hoogwaardige mechanische bewerkingen als toe leverancier, o»a. voor de auto-, motoren- en machlne-industrie. Daarnaast zijn er eigen produkten zoals doseersluizen voor de proces industrie, hydraulisch gedreven lieren, hogedrukflenzen e.d In de afdeling kotterij vinden alle kotter-, frees-, en boorbewerkingen plaats. Een aantal machines is voorzien van numerieke besturing waarvan enkele met automatische gereedschapswisseling. De functie De werkmeester draagt zorg voor een dusdanig beleid dat de verschillende bewerkingen plaats vinden binnen de gestelde eisen van kwaliteit, lever;- en produktietijd. Dat betekent een optimale inzet van personeel en middelen. Hij is verantwoordelijk voor de veiligheid instructie en werkverdeling en oefent daarop toezicht uit. De werk meester beheert het afdelings budget en adviseert bij het opstellen van eventuele investeringsvoor- stellen. Hij is voortdurend bedaóht op verhoging van produktiviteit en efficiency Een brede, algemene opleiding en een veelzijdige, praktische ervaring op het gebied van verspanende en opspantechnieken, gereedschaps- toepassing en machinebediening zijn voor deze functie noodzakelijk. Tevens is inzicht op het terrein van programma's voor numerieke besturing vereist. Contactuele vaardigheid om eigen medewerkers te motiveren en organisatietalent zijn van essentieel belang. Een psychologisch onderzoek kan eventueel tot de selectieprocedure behoren. Indien gewenst wordt geen rapport aan ons uitgebracht alvorens de kandidaat hierover met het onderzoekbureau een gesprek heeft gehad Iets voor jou? Als je een leuke baan wilt, kom je uiteindelijk toch bij de VOLA terecht. Er is een plaatsje vrij in een klein team met jonge, enthousiaste mensen, die niet alleen administratief werk verrichten, maar ook schriftelijk en telefonisch kontakt met onze kliënten hebben Kortom afwisselend werk, dachten we zo. Als je een jonge vrouw bent van minimaal 18 jaar en in het bezit van MAVO, bel dan 023-259431 en vraag naar de heer P. Struiksma. De Machinefabriek Noordwykerhout (DMN) maakt deel uit van IHC HOLLAND. Een industriële groep, die werkt ten behoeve van de baggerindustrie. IHC HOLLAND voert research-, ontwerp- en engineeringswerkzaam- heden uit. Bouwt alle soorten baggerwerktuigen en materieel voor de ertswinning Hebt u belangstelling voor deze belangrijke functie? Maak dan een afspraak voor een oriënterend gesprek met de heer P. W. Idema, personeelszaken DMN, 's-Gravendamseweg 16, 2211 WJ Noordwijkerhout. telefoon 02523-39 41 Burg. Martensingel 143 A Gouda. ‘3 IO Daarom ook de uitnodiging eens te komen praten met Vekemans Berk, een middelgroot accountantskantoor, waar jonge mensen de gelegenheid krijgen zich ten voilé te ontplooien. En waar je door een zeer gevarieerde cliënten kring te maken krijgt met alle facetten van de accountancy. Wij bieden een goed pakket arbeidsvoorwaarden, waaronder volledige studiekostenvergoeding en vijf weken vakantie. Bel of schrijf de heer L. Hovius van Vekemans Berk, Paulus Potterstraat 18, 1071 WA Amsterdam, telefoon (020) 73 87 52. CM il Als Vekemans Berk stelt je gaarne in de gelegenheid op haar kosten te studeren b.v. voor de diploma's Praktijkdiploma Boekhouden, M.B.A. en S.P.D.

IJmuider Courant | 1978 | | pagina 26