stationscontroleur De balie van een Amro kantoor: KLM amro bank B FINATA BANK De Finata Bank ziet een meisje met MAVO graag komen. administratief functionaris (mni. of vrl.) magazijnbeheerder KLM Documentatie en Reproduktie werk dat goed past bij een jongen of meisje met HAVO. 3 ervaren drukkers en/of drukkers ter omscholing r 11 I ■iiiniiiii^ Gevraagd Vereisten Schiphol Feldmühle Buys flexibele verpakkingen HOOFDCALCULATOR 1 CALCULATOR Z A 28 Thuis in de lucht De nieuwe man of vrouw gaat voornamelijk de Administrateur van het Bureau assisteren. Eigenlijk is assisteren het woord niet. Hij of zij gaat de nodige taken overnemen en die zoveel mogelijk zelfstandig uitvoeren. Werkzaamheden die betrokkene toevertrouwd zullen worden, zijn o.a. samenstelling van de exploitatierekening van onder nemingspensioenfondsen, uit voering van de collectieve ongevallenverzekering, toe rekening van premies naar de werkmaatschappijen en controle van declaraties van de ziekte kostenverzekering. Het is, dat zal duidelijk zijn, geen functie voor de eerste de beste. Verlangd wordt van kandidaten dat zij HAVO of Atheneum hebben. Verder wordt verwacht dat zij in het bezit zijn van het diploma MBA. Of anders, dat zij ver gevorderd zijn met de studie medewerkers van het concern. Gezien het aantal regelingen dat VNU kent én gezien het aantal personeelsleden is dat véél werk. Teveel voor de huidige bezetting van het Bureau. hiervoor. Wie hieraan een aantal jaren ervaring op een boekhoud- afdeling van, bij voorkeur, een dienstverlenend bedrijf kan toevoegen, maakt met zijn of haar sollicitatie een goede kans van slagen. Leeftijdsindicatie: 30 a 35 jaar. Reden waarom momenteel contact wordt gezocht met een Voelt u zich aangesproken door wat VNU biedt en vraagt, geeft u dan schriftelijk blijk van uw interesse. Richt uw sollicitatie onder vermelding van vakature- nummer HD2501 aan de afdeling Personele Zaken van VNU, Postbus 4028, 2000 NA Haarlem. Telefoon 023 - 339000. Voor de aangewezen mede werker is een goede honorering weggelegd. De secundaire voor zieningen, zoals winstdelings- regeling en studiekosten regeling, zijn zodanig dat de term "secundair" daarvoor een understatement is. KLM. Thuis in de lucht sinds 1919. Vervoert nu per jaar ruim 4 miljoen passagiers. Transporteert daarnaast zo’n 200 miljoen kilo vracht en post naar 115 luchthavens over de hele wereld. Verdeeld over de vestigingen in 85 landen, telt KLM 17.300 medewerkers, waarvan zo'n 12.800 in Nederland. Deze afdeling heeft het beheer van bibliotheek, docu mentatie, kantoormachines, adresseer- en verzendafdeling. Het bezit van een HTS of MTS diploma in grafische rich ting is vereist. Daarnaast strekt een grote dosis grafische ervaring tot aanbeveling. Een psychologische test zal een onderdeel vormen van de selectieprocedure, waarbij in het bijzonder gelet zal worden op leidinggevende en organisa torische kwaliteiten, goede kon taktuele eigenschappen, impro- visatietalent en inventiviteit. Belangstellenden kunnen hun sollicitatie onder nr. 599 richten aan KLM, afdeling Personeelsplanning en -voorziening, Postbus 7700, I117ZL Luchthaven Schiphol. Hieronder ressorteert tevens een huisdrukkerij belast met het vervaardigen van allerlei soorten drukwerk. Oostzijde 95, 1502 BB Zaandam. AANNEMINGSBEDRIJF J. G. NEUS EN ZN. IJMUIDEN B.V. Tel.: 023-319400 gereedmaken van drukwerk- modellen; doen van fotografische opnamen, ontwikkelen, retouche enz.; vervaardigen van druk vormen met verschillende procédés; vervaardigen van drukwerk inclusief de afwerking; op microfilm vastleggen van documenten en produceren van kopiefilms. Het is het Bureau Personeels- verzekerlngen dat versterking zoekt. Dit Bureau maakt deel uit van de VNU stafafdeling Sociale Zaken. Het houdt zich bezig met de voorbereiding, administratie en uitvoering van regelingen op het sociale en financiële vlak. E.e.a. ten behoeve van de VNU staat voor Verenigde 'Nederlandse Uitgeversbedrijven. Het concern heeft als activi teiten: het uitgeven, drukken en verspreiden van tijdschriften, boeken en.dagbladen, zowel in Nederland als daarbuiten. In dit kader houdt VNU zich ook bezig met 't ontwikkelen van nieuwe produkten en technieken. Het concern overkoepelt ca. 75 bedrijven. In totaal zijn hier ruim 8000 mensen werk zaam. Het hoofdkantoor is gevestigd in Haarlem-Schalkwijk, in de onmiddelljjke nabijheid van het winkelcentrum. VERENIGDE NEDERLANDSE UITGEVERSBEDRIJVEN 'n Administratief functionaris die wat gaat betekenen voor de 8038 VNU-mensen In samenwerking met voor lieden worden onder leiding van de betrokkene de volgende taken uitgevoerd: soms in kantoortijd worden gegeven. Je salaris is meteen goed. En daarbij heb je recht op een extra uitkering van 1/12 deel van je jaarsalaris, vakantietoeslag, een aandeel in de winst en 21 dagen vakantie. Als je wat meer van baliewerk wilt weten, bel of schrijf dan naar de heer S. van den Broek van de Amro Bank, Grote Houtstraat 95 in Haarlem, telefoon 023 - 319 080. Werken aan de balie van een bank is erg boeiend. Daar sta je allerlei mensen te woord en je helpt ze als ze bijvoorbeeld geld komen halen of brengen, vakantie geld komen wisselen, vragen stellen over verzekeringen, komen sparen of inlichtingen wensen over andere bankzaken. Het werk is afwisselend en vaak ingewikkeld. Het betekent dat je van vele markten thuis moet zijn. Je HAVO-opleiding is een goede ondergrond om verder op te bouwen. Niet alleen in de praktijk, maar ook met behulp van speciale cursussen die Ten behoeve van laatstgenoemde afdeling zoeken wij een produktiechef De produktiechef ressorteert onder het Hoofd van de Afdeling Reproduktie. D 1 In ons inkt- en harsmagazijn is plaats voor een Voor onze drukkerij zoeken wij kontakt met ynu t I 9e Het beheer en de exploitatie van Schiphol zijn in handen van de N.V. Luchthaven Schiphol. Bij het onderdeel Stations- controle van het bureau Haven- en Stations dienst is de funktie vakant van De werkzaamheden worden geüniformeerd verricht in kontinudienst. Voor het goed uitoefenen van deze afwisse lende funktie is een opleiding op MAVO- niveau vereist. Gezien de vele kontakten met Als je het leuk vindt op een klein kantoor te werken, zit je bij de Finata Bank helemaal goed. Daar werk je ineen gezellig team met mensen van je eigen leeftijd. Daar krijg je werkelijk van alles te doen: post uitpakken, telefoontjes aannemen en doorverbinden, contracten uittypen enz. Ook administratief werk en zelfstandig cliënten helpen - telefonisch, schriftelijk of aan de balie - vormen een onderdeel van je taak. Je ziet, je MAVO-diploma komt goed van pas. Heb je belangstelling? Kom dan snel eens kennismaken het publiek, zijn goede kontaktuele eigen schappen onmisbaar. Redelijke spreekvaar digheid in de Engelse taal is noodzakelijk. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selektieprocedure. Belangstellenden, die in de omgeving van de luchthaven woonachtig dienen te zijn, verzoeken wij schriftelijk te solliciteren onder vermelding van nr. 161/HD. Uw brief kunt u sturen aan het bureau Personeels zaken van de N.V. Luchthaven Schiphol, Postbus 75011118 ZG Schiphol-Centrum. De omscholing van boekdrukkers voor de Flexodruktechnieken wordt eventueel in het moederbedrijf in West-Duitsland gegeven. De werkzaamheden worden in dagdienst verricht. De salariëring van bovengenoemde funkties is in overeenstem ming met opleiding en ervaring. Tot de secundaire arbeids voorwaarden behoren o.a. reiskostenvergoeding en een winst- delingsregeling. Zijn taak zal bestaan uit het interpreteren van bestekken, het bepalen en uitsplitsen van hoeveelheden, het overleg met bedrijfsleiding en onder aannemers en het maken van begrotingen voor bouwkundige werken. Voor deze functie is een H.T.S.-opleiding of gelijkwaardig noodzakelijk, terwijl een ruime ervaring tot aanbevling strekt. Naast een uitstekend salaris bieden wij goede secundaire arbeidsvoor waarden. >- J. G. Nells en Zn. IJmuiden B.V. is een Aannemingsbedrijf dat werkzaam is op gebieden van grond-, weg- en waterbouw, heiwerk, beton- en utiliteitsbouw en woningbouw. Voor onze bouwafdeling, die werken in alle sectoren realiseert, zoals bedrijfsgebouwen, woningen, betonwerken, restauraties en renovaties, zoeken wij een Zijn werkzaamheden omvatten het, in samenwerking met de huidige calculatiestaf, zelfstandig maken van begrotingen voor voornamelijk beton- en utiliteitswerken. Voor deze functie is een civiele of bouwkundige H.T.S.-opleiding of gelijkwaardig noodzakelijk, terwijl ervaring in het zelfstandig maken van begrotingen en enige ervaring op de bouwplaats noodzakelijk is. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan ons hoofdkantoor, postbus 802 te Haarlem. Eventuele telefonische inlichtingen kunnen worden verstrekt via ons telefoonnummer 023 - 319400 tijdens kantoor tijden en 's avonds 02518-51984. Via bedrijfsopleidingen en- begeleiding wordt boven staande kennis ondersteund en uitgebreid Deze zelfstandige funktie biedt tevens de sociale zekerheden van een grote onderneming als Ahold N.V. leiding kunnen geven aan 3 medewerksters assortiment kunnen beheren zelfstandig kunnen werken goede kontaktuele eigenschappen Bereidheid tot medewerking aan een bedrijfspsychologisch onderzoek wordt verwacht. Ons adres is: ETOS B.V. Het resultaat hiervan wordt - zo mogelijk direkt na afloop - door de psycholoog met de sollicitant besproken. Rapport zal slechts worden uitgebracht na toestemming van de kandidaat. U kunt ons ook bellen voor een afspraak met onze personeelsfunktionaris via Mevr. W. v.d. Plas, telefoon 075 - 593045. co ID CÖ Waarderweg 45/Postbus 802 2003 RV HAARLEM in s s Tevens zoeken wij een I G r Vereist is bekendheid met de administratieve en organisato rische kant van het magazijnwerk. Voorts een opleiding LTS, enkele jaren MAVO of gelijkwaardig niveau. Ervaring op een vorkheftruck'strekt tot aanbeveling. Voor de extrusieafdeling zoeken wij operators in drie ploegendienst Voor deze funktie, die het bedienen van moderne machines inhoudt, is een LTS-opleiding vereist, terwijl een VAPRO- opleiding op prijs wordt gesteld. Zij die ervaring hebben met het blazen van folie genieten de voorkeur. Voor deze funktie geldt een ploegentoeslag van 30,8% We zullen je dan graag alles vertellen over salaris, vakantiedagen, vakantietoeslag, gratificatie enz. Je kunt ons een briefje schrijven of bellen voor het maken van een afspraak met de heer D. van der Gaag van de Finata Bank, Dreef 18 in Haarlem, telefoon 023 - 311 950. personeel [lersnneel H fiersnneel pe Deze zal worden ingezet bij de dienst verlening aan alle luchthavengebruikers. Dit komt neer op o.a.: - het zorgen voor een vlotte doorstroming van aankomende en vertrekkende passagiers - het er op toezien dat liften, roltrappen e.d. korrekt worden gebruikt en goed funktioneren - het signaleren en rapporteren van veront reinigingen, vernielingen, misbruiken, ordeverstoringen en technische storingen - het maken van controle-ronden doorbet Stationsgebouw (wandelpieren) en over de parkeerterreinen - het toezicht houden op parkeerterreinen en het innen van parkeergelden - de controle bij doorlaatposten die toegang geven tot het douanegebied In verband met de expansie van ETOS komt er in enkele filialen in Noord-Holland een vakature voor een filiaalchef. 1 Naast het salaris - dat voor iemand van ca. 30 jaar f 1.939,- bruto per maand bedraagt - bieden wij een toeslag van ca. f 335,- per maand voor het verrichten van kontinu- diensten, alsmede een reiskosten vergoeding. De uniformkleding wordt gratis in bruikleen verstrekt. voor de koperdiepdruk- en/of flexodruktechnieken. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Personeels zaken van Feldmühle-Ruys B.V., Postbus 783, Oudeweg 28, Haarlem (Waarderpolder). gediplomeerde drogisten Feldmühle-Ruys B. V. te Haarlem is een bedrijf dat cLe. uitmaakt van de grote Westduitse papier- enkarton- verwerkende verpakkingsindustne FeldmuhleA.G. In ons bedrijf fabriceren wij flexibele verpakkingen. *3=

IJmuider Courant | 1978 | | pagina 28