Medewerkerfeter) fiatteur(m/v) een typiste (ned.) amro bank socio therapeut(e) assistent interne postdienst KLM i reklame-verkoopbevordering en opleidingen 1 KLM Personeelsrestaurants I Schiphol Mooie kans voor jonge commercieel ingestelde mensen met Gymnasium, Atheneum, MEAO of MDS. gevorderde assistent accountant stichting centrum stbavo noordwijkerhout L t H I I f Thuis in de lucht Dechesne,van den Boom en Co 29 19 7 8 SEPTEMBER 1 6 It 7 ien In onze zelfbedieningsrestau rants werkt een team, onder leiding van een beheerder, aan die. onder supervisie van de be heerder. leiding geeft aan enige assistentes en employe’s alge mene dienst. Hij dient dus in de omgeving van Schiphol (Amsterdam, Amstelveen, Haarlem e.d.) woonachtig te zijn. Ervaring en bekwaamheid in het leidinggeven zijn belang- rijker dan horeca-ervaring. Serieuze kandidaten kunnen, alvorens te solliciteren, nadere inlichtingen inwinnen bij mevr. T. Zwenne, afd. Personeels zaken of bij mevr. M. Wenders, directiesecretaresse, (telefoon 02502 - 8941 Sollicitaties te adresseren aan de af deling Personeelszaken van De Hartekamp, Herenweg 5, 2120 AA Bennebroek. Wij denken aan iemand van 25 tot 40 jaar met een opleiding op MAVO-niveau die bereid is in een vol-continue dienst te werken. Daar een aantal afdelingen, welke thans gevestigd zijn op het hoofdkantoor, in de loop van de komen de maanden gaan verhuizen naar ons pand aan de Nachtwachtlaan, dient een dependance van de afdeling Bankkantoor Personeel daar onderge bracht te worden. Dientengevolge zoeken wij een de verzorging van het KLM- personeel. Wij zoeken hiervoor een !1 Fat d. /12 ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER I Uw sollicitatie kunt u onder nr. 600 richten aan KLM, Afd. Personeelsplanning en -voorziening. Antwoordnummer 1701, 1110VG Luchthaven Schiphol. Onze gedachten gaan uit naar iemand van 23 jaar of ouder, met een vooropleiding op Mavo-niveau en Praktijkdiploma Boekhouden (of studerend hiervoor). Enige kennis van assurantie-zaken strekt tot aanbeveling. roek te n, De afdeling Bankkantoor Personeel, ressorterend onder de Administratieve Afdelingen van het direktoraat Administratie en Automatisering, ver richt werkzaamheden ten behoeve van het perso- neel, werkzaam op het hoofdkantoor. Voor de meest voorkomende bapkzaken kunnen de perso neelsleden hier terecht. .4 Zijn/haar werk zal bestaan uit het fiatteren van (accept)-giro’s en automatische giro’s, betaal- en eurocheques en kasdisposities. De Nederlandsche Middenstandsbank N.V. is een snelgroeiende financiële instelling met circa 8500 medewerkers, die werkzaam zijn bij het hoofd kantoor in Amsterdam Nieuw-Zuid en bij de ruim 450 kantoren in Nederland. DE HARTEKAMP is een modern instituut voor de begeleiding en verzorging van 425 geestelijk gehandicapte mannen, jongens en meisjes. Wij hebben op ons algemeen secretariaat een vacature voor Belangstellenden wordt verzocht schriftelijk of telefonisch kontakt op te nemen met R. Hetter- scheid, afdeling Personeelszaken Administratie en Automatisering, postbus 1800 te Amsterdam. Telefoon: 020-5433092. KLM. Thuis in de lucht sinds 1919. Vervoert nu per jaar ruim 4 miljoen passagiers. Transporteert daarnaast zo’n 200 miljoen kilo vracht en post naar 115 luchthavens over de hele wereld. Verdeeld over de vestigingen in 85 landen, telt KLM 17.300 medewerkers, waarvan zo’n 12.800 in Nederland. voor brieven, rapporten, overzichten enz. Vereist zijn o.m.: type-vaardigheid en goed gebruik van de Nederlandse taal. Leeftijd bij voorkeur 18 a 20 jaar. De werktijden: maandag tot en met vrijdag van 08.30 uur tot 17.00 uur met een lunchpauze van een half uur. l ZATERDAG -***L»- »T| 1253 DE HARTEKAMP HEEMSTEDE medewerker N NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK Na een opleiding in kantoortijd gaat hij het contact met onze cliënten onderhouden. Adviseren omtrent allerlei bankzaken. Als hij een commerciële instelling heeft, bestaan er voor hem tal van doorgroei mogelijkheden naar een zelfstandige functie op diverse afdelingen. Bij de Amro Bank kan een jongen van 20-24 jaar met Gymnasium, Atheneum, MEAO of MDS een goed begin met zijn loopbaan maken. Wij bieden vanaf het begin al een goed salaris. Daar komt bij vakantietoeslag, een extra uitkering van 1/12 van het jaar salaris (de zgn. 13e maand), een aandeel in de winst en 21 dagen vakantie. Verdere studie wordt door ons aangemoedigd, o.a. door een gunstige studiekostenregeling. Een psychotechnisch onderzoek maakt deel uit van de sollicitatieprocedure. Heb je belangstelling? Bel dan voor meer informatie de heer S. van den Broek, telefoon 023 - 31 90 80, of stuur een sollicitatiebrief naar de Amro Bank, afdeling Districtspersoneelzaken, Grote Houtstraat 95 in Haarlem. Het beheer en de exploitatie van Schiphol zijn in handen van de N.V. Luchthaven Schiphol. Bij het bureau Post- Archief zaken van de vennootschap bestaat een vakature voor een Voorde verzorging van de interne post- distributie in het luchthaven-direktiegebouw zoeken wij een 18- tot 22-jarige assistent met rijbewijs BE Daar ook administratieve werkzaamheden een onderdeel vormen van de door hem uit te voeren taak, is een opleiding op LEAO/- MAVO-niveau gewenst Hij gaat een aantrekkelijk salaris verdienen; bij een leeftijd van 21 jaar f 1.646,- bruto per maand. Over het salaris wordt geen AOW/- Ford Nederland N.V. assembleert de Transcontinental vrachtwagen en de Transit-bedrijfswagen. Voorts draagt zij zorg voor de verkoop van Ford automobielen en Ford onderdelen via de dealerorganisatie. Het bedrijf telt 1700 medewerkers. Ford Nederland zoekt voor haar afdeling Onderdelenverkoop een medewerker(ster) reklame-verkoop bevordering en opleidingen die zich bezig gaat houden met de organisa tie van verkoop-bevorderende en reklame-aktiviteiten, opleidingen van en instruktiesaan dealer-personeel. Dat houdt ondermeer in: - het bestuderen en aanbevelen van verkoopmethoden, systemen en programma's - het ontwikkelen - voorbereiden en kontroleren van budgetvoor- spellingen m.b.t. reklame, verkoopbevordering en opleiding - het koördineren van de reklame- aktiviteiten en drukwerken van fabriek en dealers - het organiseren van trainings- kursussen voor dealer-personeel. Interesse? Schrijf vlug even uw brief met de nodige gegevens over uzelf, uw opleiding etc., ondervermelding van nr. 164/HD. aan het bureau Personeelszaken van de N.V. Luchthaven Schiphol, Postbus7501,1118ZG Schiphol-Centrum. AWW-premie ingehouden, die betalen wij. Wel stellen wij als eis, dat hij binnen een redelijke afstand van de luchthaven woont. Waarbij hij mag rekenen op een tegemoet koming in de vervoerskosten. Kandidaten dienen aan de volgende eisen te voldoen: - middelbare opleiding op HAVO-nivo, liefst aangevuld met enkele jaren marketingstudie - goede uitdrukkingsvaardigheid, zowel mondeling als schriftelijk, in Nederlands en Engels - kommerciële instelling - ervaring in een soortgelijke funktie - leeftijd tot 35 jaar. Ford Nederland N.V. kent de volgende arbeidsvoorwaarden: -21 vakantiedagen per kalenderjaar - 8% vakantietoeslag - 8% zorgvuldigheidsbeloning - tegemoetkoming in studiekosten - reiskostenvergoeding - werktijd van 7.45 - 16.15 uur. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan Ford Nederland N.V., Postbus 795, 1000 AT Amsterdam, t.a.v. de heer G.J. Mager. De afdeling biedt plaats aan 10 mannen en 8 vrouwen en de behandeling is gericht op de persoonlijke begeleiding in de problematiek van de patient(e). Vestigingen in: Almelo Amsterdam (Amstelveen) Arnhem Eindhoven Enschede ’s-Gravenhage ’s-Gravenzande Groningen Haarlem Heerlen Hengelo Maastricht Nijmegen Rotterdam Tilburg Utrecht Zeist Zwolle Antwerpen Brussel. Als u enige jaren erva ring heeft opgedaan op een accountants kantoor en in het bezit bent van SPD en/of MBA of hiervoor stu derend, dan is dat een pluspunt. Bij één van onze niet al te grote, overzichte lijke vestigingen bieden wij u alle gelegenheid u verder te bekwamen en de financieel- economische ontwikke lingen op de voet te volgen. U komt in aan raking met vele facetten van de accountancy, en uw funktie biedt alle ge legenheid tot snelle promotie. Vanzelfspre- Kandidaten dienen er rekening mee te houden dat St. Bavo niet in huisvesting kan voorzien. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Perso neelszaken met vermelding van vacaturenummer 78.27.54. Salarisgrenzen: 1968.36 2594.99 per maand, excl. een toeslag voor het werken op on regelmatige tijden. Nadere inlichtingen kunt u tele fonisch inwinnen bij de heer N. v.d. Ploeg. Voor deze funktie vragen wij een opleiding B-verpleegkundi- ge. 3P kend zijn het salaris en de secundaire arbeids voorwaarden zoals stu diefaciliteiten en reis kostenvergoeding goed te noemen. Als u geïnteresseerd bent in deze baan schrijft u dan een brief met gegevens over uw leeftijd, opleiding en ervaring aan onze afde ling personeelszaken, postbus 439, 3700 AK Zeist, t.a.v. Drs. J. W. A. M. Fraza, of bel voor nadere informatie de heer H. Michels van ons kantoor Haarlem op, telefoon 023 - 31 61 50 's avonds na 19 uur 072 - 33 24 75. O) co X Coöperatieve Apothekers Vereeniging „De Onderlinge Pharmaceutische Groothandel” U.A. Europalaan 2 - Utrecht - Tel. 030 - 89 69 11 is een belangrijke onderneming die zich bezig houdt met de opslag en distributie van genees middelen. Ter bevordering van een vlotte service verlening is het land verdeeld in een aantal distrik- ten, elk met een distributiecentrum, van waaruit apotheken dagelijks worden bevoorraad. Voor ons filiaal te AMSTERDAM, Porstmuiden 2 (Sloterdijk III). Tel. 020 - 116805, zoeken wij een: Leeftijd 18-25 jaar. voor het verrichten van diverse administratieve werkzaamheden, alsmede enig eenvoudig type werk. Enkele jaren MAVO/MEAO opleiding en typevaar- digheid is gewenst. Wij bieden u een prettige, zelfstandige werkkring met uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, o.a. een winstdelingsregeling. Schriftelijke sollicitaties worden gaarne ingewacht bij de afdeling Personeelszaken, Europalaan 2, 3562 KS Utrecht. Gelegenheid tot persoonlijke aanmelding: Dinsdag 19 september 1978 van 14.00-16.00 uur in café-restaurant ,,’t Reghthuys, Admiraal de Ruy- terweg 468, te Amsterdam. Onze personeelsfunktionaris, de heer A. Peterse, zal dan aanwezig zijn om u alle gewenste inlich tingen te verstrekken. ACCOUntantS Wii z|Jn een jonge, middelgrote maatschap van register-accountants met 20 vestigingen. Wij hebben een wijdvertakte internationaal georiënteerde praktijk met hechte bindingen met een belasting en organisatie-adviesbureau. Door de snelle groei van onze kontrole- en advies praktijk hebben wij op onze vestiging te Haarlem plaats voor een i De Stichting Centrum St. Bavo te Noordwijkerhout vraagt voor de gesloten vervolgafdeling in de sektor akute psychiatrie een die: interesse heeft in langduren de behandeling mee wil denken in het ma ken van behandelingsplan nen de persoonlijke begeleiding van 4 5 mensen op zich wil nemen in een multidisciplinair team wil samenwerken rsnneel personeel person C - A J;

IJmuider Courant | 1978 | | pagina 29