Winst The White Stars DSS IN FINALE VERSLAGEN G( EERVOL VERLIES si VAN FLAMINGO’S sportpuntiq Akrides te Titel in Tweede succes volleybalheren Zege Higueras gehaast ”71/2” Ter ras vogels pakte Europa Cup softbal voor Steures WHBH HPC KWAM 410 METER TE KORT Sijbrands en Clerc inspireren spelers DCIJ Successen honkbaljeugd Scl me Fi i j 1 ii 18 2 5 SEPTEMBER MAANDAG 19 7 8 M A ■V J o® 1 Sb W J B(i De winnende ploeg van Zwemlust na afloop van de 24-uurs marathon. I c |k-..1WMW Cramer (26) schoot zijn ploeg in de verlen ging naar de £13-95 zege. Amsterdams top scorer was Hank Smith (32). Het aantrekken van spelers als Sij- brands en Clerc heeft IJmuiden be paald goed gedaan. Zij brengen niet alleen hun eigen spelkracht mee. maar weten ook hun medespelers tot uitste kende verrichtingen te inspireren. Dat De adspiranten versloegen zaterdag Noord-Holland met 4-2, terwijl Oost-Bra- bant Limburg geen partij was in de slot wedstrijd, 7-1. De junioren hadden een verlenging nodig om Amsterdam na een 0- 0 eindstand met 3-0 te kloppen. Coaches van de teams waren Harm Schiltmeijer en Frans Vrenegoor. HAARLEM. De Heemsteedse zwem vereniging HPC is er niet in geslaagd de 24-uurs zwemmarathon in het Sportfond- senbad in Haarlem opnieuw te winnen. De organiserende vereniging, winnaar van de drie voorgaande edities, moest dit keer de zege aan de sterke ploeg van het Utrechtse Zwemlust laten. HPC kwam 410 meter te kort. len van Keulen stond de overwinning van Zwemlust echter niet in de weg. De regel dat de vier sterkste zwemmers van elk team één keer meer aan de start komen dan het overige deel van hün ploeg, vormde de basis van de Stichtse overwin ning. Zwemmers als Fred Eefting en Ge rard Smit bleken duidelijk sterker dan hun HPC-collega’s. Niettemin was men in het HPC-kamp uiterst tevreden over de geleverde prestaties, temeer daar Remco Frijling vanwege een blessure verstek moest laten gaan. HPC slaagde er evenals Zwemlust in de oude recordafstand van 117.233 meter ruimschoots te verbeteren. De Amsterdamse zwemvereniging Het IJ was aanvankelijk onder impulsen van Enith Brigitha in een fel gevecht om de derde plaats gewikkeld met het zeer con stant zwemmende Njord’59. Enith, die reeds aan het aftrainen is met het oog op haar naderende afscheid, moest wegens ziekte het strijdperk voortijdig verlaten. Noodgedwongen moesten de hoofdstede lingen toen de vanwege verwondingen (op gelopen bij een bromfietsongeluk) niet meezwemmende Joop Karssen van de tri bune halen, waarna men spoedig in de achterhoede van het veld verzeild- raakte. Het IJ, mentaal erg aangeslagen door het wegvallen van drijfveer Brigitha, raak te vervolgens in een fel achterhoedege vecht gewikkeld met DWT en de ploeg van Bradford. De Engelsen legden uiteindelijk het loodje. De ploeg uit Yorkshire was zwaar gehandicapt, doordat verscheidene Heemstede leed een min of meer on gelukkige nederlaag tegen Bussum, want Jeroen Sterel gaf een gewonnen stelling uit handen en verloor zelfs. In zijn spoor volgden Paul Boerrigter, Piet Beliën en Joost van Hal. Overwin ningen van Huib van der Vossen, Theo Tielrooij en Nico van Hal konden de eindstand toen nog slechts een draaglij- ker aanzien gevem In verband met de wereldkampioenschappen dammen in Geleerd heeft het toernooi overigens wel, dat het Italiaanse softbal zeker niet onderschat mag worden. Kerodex uit Mi laan de Italiaanse kampioen deed zeker niet voor de Nederlandse ploegen De uitslag: 1. ZwemlustDen Hommel (o.a. F. Eeftingh, M. Bosga en G. Smit) 118.415 meter, 2. HPC (o.a. E. Kooyman, E. Beckering en H. Kroes) 118.005 meter, 3. Njord’59 (o.a. M. Wildschut, M. Modder en A. Cornet) 111.626 meter, 4. DWT (o.a. F. Muylaert en J. Kleinhout) 108.911 meter, 5. Het IJ (o.a. E. Brigitha en Hans Elzer- man) 107.146 meter en 6. Bradford (o.a. B. Townsend) 105.660 meter. topzwemmers wegens studie en werk aan de andere zijde van de Noordzee moesten blijven. Bradford zal het komende jaar toch weer bij de „marathon” aanwezig zijn. Het verwacht dan béter te zullen meedraaien, daar de langebaanzwemsport in Engeland enorm aan populariteit wint. De jonge ploeg van DWT legde beslag op de vierde plaats, hetgeen voor deze vereni ging een knap resultaat is. Verleden jaar kwam men nog met een met DWR gecom bineerde ploeg aan de start. 0-0-0-00-0-0 0 0-3-5-1 0-2-0-0-0-0-0=2 4-2-4-1 (Van onze dammedewerker) HAARLEM/IJMOND. Na de derde achtereenvolgende overwinning is het duidelijk dat de damclub IJmuiden aan een prima seizoen in de hoogste nationale klasse bezig is. In Hengelo boekten de DCIJ-ers een regelmatige 11-9 zege op Twente’s Eerste, waardoor zij samen met het Haagse RDG aan kop gaan. Damclub Heemstede verloor met 11-9 van Bussum en moet voorlopig genoegen nemen met een voorlaatste plaats in de eerste klasse. BOURNEMOUTH (AP). De Spanj- aard Jose Higueras heeft het internatio nale tennistoernooi van de Britse stad Bournemouth gewonnen. (V IJM1 uitkon de NE leybal leen d kwam ginger overw VCI 1 (Sets Het VCIJ uitstel stelve< door i kansk tanten in de de eer tactiel schak hetgee 15-12 naar SBI en 15- In c sterk Egypte, dat echt niet zo’n sterke volley- balnatie is, maakte het de Nederlandse verdediging bij tijd en wijle knap lastig. Via snelle en redelijk gevarieerde aanval len werd de Ornaje-verdediging meerdere malen kansloos uitgespeeld. Maar al snel was duidelijk dat oranje toch over de beste individuele spelers beschikte. Vooral aan voerder Frank Constandse, hij kreeg in Parma nog de beker voor de beste aanval ler en Loek Willemstein beschikten aan het net over zoveel kracht dat de Egyptische verdediging handen tekort kwam. De drie sets hadden hetzelfde beeld. In de beginfase een sterk aandringend Egyp te en een slaperig Nederland. Daarbij bleek vooral de smashkracht superieur aan die van de aanzienlijk kleinere Egyp- tenaren. Met deze zege nestelde Nederland zich aan de kop van de poule, waarin ook België, Frankrijk en Tunesië vertegen woordigd zijn. (Van onze basketbalmedewerker) Haarlem-IJmond. Terwijl Hoofddorp in de basketbalcompetitie de tweede over winning behaalde, leed het IJmuidense Akrides bij de heren opnieuw verlies in een thuiswedstrijd. Het nog ongeslagen BV Zaandam bleek deze keer met 73-80 te sterk. Beter dan de heren deden de dames van Akrides het door de Kometen met 56- 49 de baas te blijven. JRC Boxtel-The White Stars 56-63 (rust 28-25). Topscoorsters: Marjolein Drijver (2-8) en Nel van der Burg (12-7). Een zeer povere start na twaalf minu ten keek The White Stars tegen een 21-9 achterstand aan heeft een mentaal ster ke Haarlemse formatie niet op de knieën kunnen krijgen. Ondanks de achterstand werd er door de Sterren voor iedere bal gevochten. Toen coach Martin Feitsma van man-to-man op zone overschakelde keerde het tij. De Haarlemse opmars, die zich na de rust voortzette, bracht de gasten in de elfde minuut naast de thuisclub. De vanaf dat moment dominerende Sterren gaven Boxtel daarna geen kans meer. Zelfs het voortijdige vertrek van Marieke Rol, Yolanda Hessling en Marjolein Drij ver kon de Haarlemse ploeg niet meer deren. De zes deelnemende verenigingen zorg den voor een zeer spannend wedstrijdver- •loop. Vooral HPC en Zwemlust gaven el kaar geen duimbreed toe. De eerste positie verwisselde verscheidene malen van eige naar, maar Zwemlust nam in de slotfase van het gebeuren toch duidelijk afstand van de concurrentie. Het enige Zwemlust-lid dat minder ple zierige ervaringen aan de „marathon" overhield was Ruud Keulen, die wegens- een acute blindedarmontsteking in de Ma- riastichting werd opgenomen. Het uitval- De organisatoren kunnen ook dit jaar weer terugzien op een zeer geslaagd evene ment. De publieke belangstelling was groot, terwijl de diverse attracties even eens druk bezocht werden. De Stichting Volkszwemmen onder leiding van de heer Wuhl had de verzorging van de zwemmers ook bij dit evenement weer perfect ver zorgd. Het experiment om het aantal deel nemende verenigingen met één uit te brei den is eveneens geslaagd te noemen. De deelnemers ondervonden geen hinder van de daardoor versmalde banen. De poging van Gerard Terbroke om het werelduurrecord van Jos Hermens te bre ken is zaterdagavond ondanks ideale weersomstandigheden in het Stadspark te Groningen mislukt. De CIKO-atleet legde in een uur 20 kilometer, 550 meter en 46 centimeter af. Het werelduurrecord bleef in handen van Jos Hermens, die op 1 mei 1976 op Papendal 20 kilometer, 944 meter en 40 centimeter aflegde. De prestatie van Terbroke in Groningen betekende wel een nieuw persoonlijk record. De aangooi van Jocé Kuyper op derde honkvrouwe Elly Zweers komt te laat. Gerda Treuren heeft het derde honk reeds bereikt. Terrasvogels is op weg naar de beslissende runs in de Europa-Cup-finale. onder, maar miste op het beslissende mo ment toch dat kleine beetje raffinement dat nodig is om op het belangrijke moment de wedstrijd naar zich toe te trekken. Dankzij die grotere perfectie in het Neder landse spel waren het tenslotte ook DSS en Terrasvogels, die voor een goed bezet Noorder-Sportpark de beslissende wed strijd uitvochten. Hoe belangrijk Els Koks voor de Birds is bewees de Santpoortse werpster ook weer in de laatste wedstrijd. Weliswaar wa» haar start niet zo overtuigend als in het duel tegen Kerodex, maar in moeilijkhe den kwam zij alleen tegen Loes Buenting de beste slagvrouwe van het toernooi die haar tot drie keer toe kansloos wist te kloppen. Goed gesteund door haar veld- sters bleek zij ook nu weer geen runs te willen toestaan. Uiterst koelbloedig loste zij in de vierde inning de problemen op toen DSS gevaarlijk aandrong en pinch- hitster Els Kouwenhoven haar ploeg met twee man op de honken naast Terrasvo gels moest brengen. De beslissende runs scoorde de Santpoortse ploeg al in de tweede inning. Gerda Treuren, Hennie van der Vlugt en Helma Welp zorgden in die fase voor rake klappen. Even leek het er nog op toen Gerda Treuren op de thuis plaat sneuvelde, dat DSS het zou klaren. Op een moeilijke klap van Els Koks ging Helma Kuyper echter in de fout. Goed honklopen van Hennie van der Vlugt en Helma Welp betekende op dat moment 0-2. Tevergeefs heeft DSS daarna voor de ge lijkmaker gevochten. Op haar weg vond de organiserende vereniging steeds weer Els Koks, die met uitzondering van Loes Buenting, haar meerdere moest erkennen in de meest waardevolle speelster van het toernooi. NelissenDSS Jocé Kuyper Terrasvogels Els Koks Voor DSS in de beslissende wedstrijd mocht aantreden, moest eerst zaterdag nog afgerekend worden met Kerodex, dat eerder Terrasvogels al tot een uiterste krachtsinspanning had gedwongen. Nadat i DSS in de vierde inning de score via Wil Huisman had geopend, zorgde Maddalena Soldi nog in dezelfde inning voor de gelijk maker. Het uiterst aantrekkelijke duel kreeg zijn apotheose in de bij nader inzien beslissende zesde slagbeurt. Via Elly Zweers, Loes Buenting en Helma Kuyper liepen de honken vol. Coach Huub Kou wenhoven zorgde toen voor de „gouden” wissel door Els Kouwenhoven in de ploeg te brengen. Haar daverende klap vpor drie honken maakte Kerodex tot een geslagen ploeg en bétekende voor DSS een verdien de finaleplaats. Duidelijk werd op dit toernooi nog eens onderstreept dat het gehele Europese soft- 1 balgebeuren een zaak is van twee landen. Evenals bij het honkbal zijn Italië en Ne derland de toonaangevende landen. België speelt in het gehele gebeuren nog nauwe lijks een rol. Toch gaven beide Belgische deelnemers in de loop van de titelstrijd blijk zich te willen en voor zover mogelijk te kunnen aanpassen aan de topploegen. Bewezen is in ieder geval dat de ESF met dit toernooi op de goede weg is. Rest slechts de vraag of ook het volgend jaar weer één van de Nederlandse topploegen de organisatie met de daaraan verbonden financiële risico’s aandurft. DSS, dat de titelstrijd in korte tijd organiseerde en via veel acties ook de financiële kant in belangrijke mate realiseerde, heeft bewe zen dat de mogelijkheden ruimschoots aanwezig zijn. Eindstand: 1. Terrasvogels, 2. Nelissen- DSS, 3. Kerodex, 4. General Motors en 5. BSO Brasschaat. VENETIË (ANP). Het Nederlandse team heeft zijn tweede overwinning in het toernooi om het wereldkampioen schap volleybal binnen. In de vroege och tenduren werd gisteren Egypte, dat op het laatste moment de plaats van Porto Rico innam, met 3-0 (15-11, 17-15, 16-14) versla gen. Nederland speelt om de bezetting van de 13e tot en met de 24e plaats. BIL balov< titie I wedst strijd nog n feite a Schot, staan. Giant (21-2) gen. De petitie zaterc ning Sch 9-0-1-I FA1 4-6-1-I Hoe Frans Biltht wach titel t gewei kend werp: struil speel die d Ficto Schol tweec grote verlo tróle, nog van I FAK zondi verze Bij nen 1 wacli de ne Terri (Van onze softbalmedewerker) HAARLEM. De machtsstrijd, die het afgelopen weekende in de eerste Europa- Cup-strijd softbal tussen Nederland en Italië is uitgevochten, eindigde gister middag laat in een dubbele Nederlandse triomf toen voor de vijfde keer in dit seizoen Terrasvogels en Nelissen-DSS in de beslissende strijd tegen elkaar aantra den. Evenals de vier voorgaande keren trok ook ditmaal Terrasvogels aan het langste eind. Cadeau kreeg de ploeg van coach Teun van der Berg de Ëuropa-Cup echter niet. Tot aan de laatste bal bleef de spanning bewaard, alvorens aanvoerster Ludy van Mourik uit de handen van me vrouw de Ruiter de In Memorial Willem de Ruiter-cup in ontvangst mocht nemen. WYCHEN (ANP). De 28-jarige Nij- 1 megenaar Willy Steures is in het Brabant se Wychen verrassend Nederlands kampi oen biljarten 71/2 geworden. Steures, die na de eerste speeldag kansloos werd ge acht voor de eindoverwinning, profiteer de gisteren van misslagen van zijn voor naamste concurrenten Vultink en Van Deventer. Vultink verloor gisteren ver rassend van Jean Bessems, en Wim van Deventer bleek gistermiddag kansloos te gen Louis Havermans. Steures daarente gen triomfeerde over Van der Smissen, waardoor hij met tien winstpunten de titel voor zich opeiste. Het Nederlands kampioenschap 71/2 heeft een wat curieus verloop gehad. De twee grote kanshebbers voor de laatste dag, te weten Vultink en Van Deventer, faalden gisteren compleet, terwijl Steures, die eerder zijn partijen tegen Vultink en Van Deventer moest inleveren, tegen Van der Smissen gisteren een zeer degelijke indruk maakte. Als reden voor het wisselvallige verloop werd genoemd het gebruik van een nieuw soort biljartlaken, waarin door het wol nylon is verwerkt. De ballen rollen daar door aanmerkelijk sneller over de tafel, en de meeste deelnemers waren hierop niet voorbereid. Vijf van de acht deelnemers hebben na afloop dan ook een protest ingediend tegen het gebruik van dit nieu we, zgn. 800-laken. Óverigens heeft Hans Vultink zijn kan sen op de titel wel volledig in eigen hand. Hij heeft thuis al jaren de beschikking over een 800-laken, en hij kon er dan ook goed mee overweg. Gisteren verslikte hij zich echter in een vrijuit spelende Bes sems, die op dat moment toch al kansloos was voor de eindzege. Vultink verloor pas in de slotfase, waarbij hij overigens wel een paar kansjes liet liggen. De nieuwe titelhouder trof als laatste i tegenstander een Van der Smissen, die wel offor vem hot nioilwo materiaal genoemd kan worden. De Bra bander had al vier partijen verloren, toen hij aangeslagen tegen de zelfverzekerde Steures aantrad De Nijmegenaar demon streerde uitstekend kaderspel, en duldde Van der Smissen tot rond de 150 naast zich. Toen tikte hij de partij in twee beur ten van 58 en 83 uit. De titel was voor hem. (Van onze basketbalmedewerker) OUD-BEIERLAND/BOXTEL. Het sterk verjongde en nog onervaren Flamin go’s is de competitie in de heren-eredivi- sie basketbal gestart met een 82-80 ne derlaag tegen BOB. Voor de ploeg van Jan Janbroers geen onverdienstelijk re sultaat. Verrassingen bleven het eerste weekend uit, ondanks het feit dat Delta Lloyd in de hoofdstad de winst tegen EBBC voor het grijpen had. Bij de dames leverde The White Stars in de uitwedstrijd tegen Boxtel opnieuw een voortreffelijke prestatie door de winst met 56-63 voor zich op te eisen. BOB-Flamingo’s 82-80 (rust 44-33). Topscorers Flamingo’s: Wayne Arm strong (16), Al Watson (16), Kees Amama (14). BOB: Golden (28), Benschop (18) en Schultz (13). Van beide ploegen, die de afgelopen maanden hun sponsors verloren, bleek het Oudbeierlandse BOB nog het minste spe- lersverlies geleden te hebben. De Haarlem mers daarentegen traden met vrijwel een volledig nieuwe ploeg aan, die uiteraard nog geen eenheid vormde, maar deson danks fanatiek tegenspel bood aan de hechtere BOB-formatie. Parten speelde Flamingo’s in dit eerste treffen het matige schot, dat de Haarlemmers al snel op een achterstand kwam te staan. Toen Kees Amama ,en de Amerikanen Watson en Armstrong éénmaal de richting hadden gevonden, keerde echter het tij. Vooral de niet in de basis opgenomen Armstrong bewees zijn waarde in de reboundduels. Even zag het er na de basketwisseling slecht voor Flamingo’s uit. Met André van der Vlugt en Bert Samson in de basis moest Flamingo’s BOB toen toestaan dat tot 56-36 weggelopen kon worden. De niet aflatende ijver van de gasten voorkwam niet alleen een afgang, maar deed de ploeg van Janbroers in de slotfase nog heel dicht bij komen. Het eindsignaal redde BOB j tenslotte van de nederlaag. In Amsterdam liet Delta Lloyd de kans liggen om voor de eerste verrassing te zorgen. Tot drie seconden voor tijd leidde de thuisclub met 84-82. Een fout van Davis gaf Cramer de kans in het eindsig naal het evenwicht te herstellen. Dezelfde Bepaald teleurstellend was het verlies j van SC Kinheim in de derde divisie tegen i Derba, dat met 61-59 zegevierde. Akrides-BV Zaandam 73-80 (rust 32- 32). Topscorers Akrides: Jos Meijer (9-11), Nick Roosenstein (14-6) en Rob Meijer (4- 6). Een geroutineerd BV Zaandam heeft in IJmuiden bewezen op het beslissende mo ment slagvaardiger te kunnen zijn dan de thuisclub. Akrides. dat vrijwel de gehele eerste helft een voorsprong kende, slaagde er nimmer in die voorsprong tot een beslis sende marge uit te bouwen. Direct na de rust bleek de rust uit de ploeg van Joop van Rijn verdwenen te zijn. Onnodig liet Akrides zich in het door Zaandam gedic teerde tempo meeslepen. Te gehaast spel was er ook oorzaak van, dat talrijke breaks niet het rendement opleverden dat er van verwacht mocht worden. De in de slotfase gehanteerde press bracht Akrides wel dichterbij, maar deed de zege van de gasten niet in gevaar komen. Akrides-De Kometen 56-49 (rust 26-27). Topscoorsters Akrides: Wilma Bol (8-8), Margriet Haver (2-9) en Renée de Bruin (8-2). De Kometen: Stien Kraay (12-2), Yolanda Barendregt (4-11) en Els Spee (6- 4). Lang heeft het er in de Zeewijk-Sporthal naar uitgezien dat Akrides opnieuw de punten aan de gasten zou moeten afstaan. Een 10-22 voorsprong was voor de Kome ten echter niet voldoende om voor rust in de ploeg te zorgen. Dankbaar profiteerden Rob Passchier en zijn speelsters hiervan om nog voor de basketwisseling tot 26-27 terug te komen. In een gelijkopgaande tweede helft konden de gasten tot 41-44 aan de goede kant van de score blijven. Een tempoverhoging maakte de Kometen daarna echter snel kansloos. Moeiteloos kon Akrides een uitgebluste Haarlemse ploeg toen in bedwang houden. Derba-SC Kinheim 61-59 (rust 29-26). Topscorers SC Kinheim: Nico Zomer (6- het grootste slachtoffer van het nieuwe 10) en Dirk van Kampen (4-6). Derba, dat vorige week in Haarlem nog kansloos ten onder ging tegen een zeker niet sterk HOC, heeft het favoriete Kin heim in eigen omgeving een onaangename koude douche bezorgd. De matig schieten de Haarlemmers bezaten tot twee minuten voor het einde een 57-59 voorsprong. De weinig overtuigende de arbitrage van de Amsterdamse arbiters gooide op de val reep echter roet in het eten. Twee benutte vrije worpen voltrokken in de slotsecon den het vonnis over Kinheim. Hoofddorp-Tor Line Mosquito's 36-52 (rust 15-26). Topscoorsters Hoofddorp: Ca- rolien Hommenga (8-5) en M. de Jong (4-6). Na de goede wedstrijd van vorige week tegen AMVJ kwam Hoofddorp er deze keer niet aan te pas. Vooral in de eerste helft gaven de gasten duidelijk de toon aan. k-3 en ook met remise genoegen moest ne men. Fraaie overwinningen van Ge rard Beerepoot, Cees Pippel en Wim Winter compenseerden de nederlagen van Jos Bierman en Hugo Schut ruim schoots en de eindzege was toen ook hej, logische gevolg voor de DCIJ-ers. In de finale versloeg Higueras de Itali- j aan Paolo Bertolucci met 6-2, 6-1, 6-3. De J finale damesenkel leverde een zege op voor de Westduitse Iris Reidel. Haar Britse tegenstandster Belinda Thompson kwam er niet aan te pas: 6-2, 6-1. Loek Sanders en Rold Thung werden de winnaars van de finale herendubbel. De Australiërs Carter en Frawley werden met 6-3 en 6-4 versla gen. Zwemlust won marathon bleek overduidelijk in de wedstrijd te gen Twente. Beide topspelers moesten genoegen nemen met remise, terwijl Cees Pippel en Wirri Winter opnieuw geen enkel verliespunt behoefden te incasseren. Ton Sijbrands trof aan het derde bord Piet poozenburg. Beide oud-wereldkampioenen bleken nog het nodige respect voor elkaar te hebben en na een uur werd de partij op voorstel van Sijbrands remise gegeven. Dit kon de DCIJ-trainer zich met een gerust hart veroorloven, want aan vier borden stonden de IJmuidenaren al belangrijk beter. De schade bleef echter nog be perkt voor de Twentenaren, want Rob Clerc kon een voordëlig eindspel net niet in winst omzetten, terwijl Ton de Haas in het middenspel de winst miste het Italiaanse Arco gedurende de maand oktober, zal de competitie in Nederland een aantal weken stilstaan. De vierde ronde zal plaats vinden op 28 oktober. Gedetailleerde uitslagen Twente’s Eerste-IJmuiden: Leoné-Hooijberg 1-1, Karman-Beerepoot 0-2, Roozenhurg- Sijbrands 1-1, Bus-Clerc 1-1, Kuiper- Pippel 0-2, Smeenk-Bierman 2-0, Koot- Winter 0-2, Bakhuis-Schut 2-0, Olden- hof-De Haas 1-1, Jurg-Van den Berg 1-1 Overige uitslagen hoofdklasse: Davo- Groningen 7-13, VAD-RDG 8-12, Lent- Almelo 10-10, Huissen-Huizum 10-10. Eerste klasse: Leiden-Uithoorn 9-11, Assen-Groningen 2 15-5, VAD 2-Houdt Stand 7-13, Constant-Ons Genoegen 10- 10. HAARLEM. Het Rayon Haarlem heeft een bijzonder succesvol weekend achter de rug. Zowel de adspiranten als de junioren behaalden het honkbalkampi- oenschap van Nederland. Deze twee kam pioenen gevoegd bij de resultaten van de softbalsters mondden uit in een zeer suc- 1 cesvol seizoen. ■I i r

IJmuider Courant | 1978 | | pagina 18