Ruud de Wit Debutant EM/ODIN gokt op middenmootpositie DEM-SUCCES IN BUITENLAND sportpuntic) J paarclmkoersen Zilveren Molentoernooi I Iet Beste SOFTBAL AFGELAST Volleybal team miste Autopienter... Telstar gelijk De helderziende speurder LUS Koffie Hag probleemloos lekker! VOLLEYBALSEIZOEN GAAT ZATERDAG VAN START ^2 HAG mag LHflG e J OKTOBER UB Fkoffie w J 34 35 SPORT DONDERDAG 2 8 SEPTEMBER 19 7 8 JL A uit Reader’s Digest ►.1 4 I L-i 1 K pOF(D A-1 GARANT'^ z (ADVERTENTIE) to A-1 (Van onze atletiekmedewerker) (ADVERTENTIE) (ADVERTENTIE) 4544 (ADVERTENTIE) ï.4 <elen em. (Van een medewerker) IJMOND. In de hoofdklasse van het zaalvoetbal bleven de beide koplopers ook in hun derde competitiewedstrijd on geslagen. Umond’73 won met 3-1 van Wilms Floet en medekoploper Kleine Beurs bleef met 4-2 Geldermans de baas. Club’12 trad afgelopen maandagavond aan tegen Nihot en zegevierde moeizaam met 3-2. Jan Groot en Kuipen bleef ook in de wedstrijd tegen Graetz puntloos. In een leuke wedstrijd won Graetz met 4-2. Lies Klein wist het kogelstoten dames te winnen. Na een serie constante worpen haalde zij een goede 12.88 m. Delia Val kenberg kwam deze keer niet verder dan 5.46 m. bij het verspringen en dat beteken de de derde plaats. Lida Berkhout kon het natuurlijk niet laten liggen bij het speer werpen. Zij won dit nummer met een goe de worp van 51.48 m. Tenslotte zegevierde Hans van der Pal bij polsstokhoogsprin gen met een hoogte van 4.45 m. Ook hier lag een groot verschil in prestatie met de concurrenten. Op uitnodiging van ASV Köln namen de daaropvolgende aanval van IJmond’73 was het verschil weer twee doelpunten omdat Aleid Schenk een vrijetrap ineens inschoot. Voor Wilms Floet was toen geen tijd meer aanwezig om nog iets terug te doen. Graetz-Jan Groot en Hulpen 4-2 (2-0). Ton Smit 1-0 en 2-0, Aad van de Meyering 2- 1, Peter van Oevelen 2-2, John van Leen 3- 2, J. Rustman 4-2. In een aardige wedstrijd is het J an Groot en Huipen wederom niet gelukt om een punt te behalen. Reeds na drie minuten keek de ploeg tegen een 2-0 achterstand door twee treffers van Ton Smit. Tot aan de rust gingen beide ploegen gelijk op maar kregen geen kansen om iets aan de stand te wijzigen. In de tweetje helft kwam Jan Groot en Huipen sterk terug door de achterstand om te zetten in een gelijke stand. De ploeg uit Beverwijk rook zijn kans en bleef onstuimig aanvallen maar verwaarloosde hierbij de verdediging. Graetz profiteerde hier goed van door tweemaal te scoren waardoor de eind stand 4-2 werd. Club’12-Nihot 3-2 (1-0). Herman Seegers 1-0, Wietze Couperus 1-1, Ton Zwart 2-1, Cees de Niet 3-1, Raymond Keuning 3-2. In een gelijkopgaande wedstrijd heeft Club’12 zijn eerste winst behaald. In de tiende minuut nam Club’12 een voor sprong omdat de keeper van Nihot een (Van onze wielermedewerker) BEVERWIJK. Aan het zondag in de Wijde Wormer te houden Zilveren-Molen- toernooi van de Zaanlandse wielerclub DTS, dat als een ploegentijdrit voor clubs wordt verreden en waarmee het wegsei- zoen in Noord-Hoiland wordt afgesloten, neemt de Beverwijkse Rennersclub Ken- nemerland met vijf teams deel. In het hoofdnummer van de amateurs over 63,4 kilometer (vier ronden) starten Ruud Haller, Sjaak Butter, Siem de Groot en Cees van Borre voor Kennemerland. De sterke Gerard Kamper, Henk Kuipers en Henk Welp zijn door zakelijke beslomme ringen of ziekte niet beschikbaar. Bij de junioren is Kennemerland niet van de par tij. Daarentegen wordt zowel bij de nieu welingen als de veteranen/liefhebbers met twee ploegen deelgenomen. Vooral de A- ploeg van de nieuwelingen met Piere Van- acker, Ron Bos, Rob van Geenen en Jan Willem Brouwer moet het ver kunnen schot van Ton Swart niet klemvast kon houden waarna Herman Seegers de te rugspringende bal in de touwen schoot. In de tweede helft maakte oud-Telstar-speler Wytze Couperus de gelijkmaker door de bal in een kluwen van spelers onhoudbaar achter keeper Kellie Verduin te schieten. Na deze treffer nam Nihot het spel in handen en moest Club’12 genoegen nemen met een verdedigende houding. Tegen de verhouding in scoorde Club’12 via Ton Swart en Cees de Niet waartegen Nihot pas een minuut voor tijd via Raymond Keuning nog iets tegenover kon stellen. Geldermans-Kleine Beurs 24 (1-1). Pe ter van Bellen jr. 1-0, Ruud de Jong 1-1, Peter Nieuwenhuis 1-2, Ron van der Zon 2-2, Krijn Grootveld 2-3, Ruud de Jong 24. Ook Geldermans is er niet in geslaagd het leidende Kleine Beurs een nederlaag toe te brengen. In het begin van de wed strijd zag het hier nog even naar uit omdat Peter van Bellen jr. 1-0 voor Geldermans liet aantekenen. Na deze treffer nam de ploeg uit Hillegom het spel in handen en wist men voor de rust de stand weer gelijk te brengen. In de tweede helft nam Gelder mans een verdedigende houding aan om via uitvallen te proberen een overwinning te behalen. Na vijf minuten echter scoorde Peter Nieuwenhuis waardoor de ploeg uit Beverwijk zijn verdedigende houding moest laten varen. Vlak na deze treffer maakte Krijn Grootveld een fout waar door Ruud van der Zon 2-2 kon laten brengen. De B-ploeg van Kennemerland telt met John Weenk, Fred Smit en Ruud Boomsma slechts drie renners. En dat is ook het geval met de twee ingeschreven teams voor de strijd van de veteranen/lief- hebbers. De A-ploeg wordt gevormd door Cedo Paic, Wim Pols en Leo de Vet, terwijl Ton Duin, Alex v. d. Heyden en Jan Tim mer voor de B-ploeg uitkomen. 34, 5. Wilms Floet 3-3, 6. Club’12 3-3, 7. Graetz 3-3, 8. Carrousel 3-2, 9. Carillon Boys 3-2,10. Nihot 2-1,11. Geldermans 2-0, 12. Jan Groot en Huipen 3-0. Programma voor de komende week: maandag 2 oktober a.s. Sporthal Bever wijk: Jan Groot en Huipen-Geldermans 19.45 uur en Carillon Boys-Nihot 21.25 uur. Maandag 2 oktober a.s. Sporthal Hille gom: Kleine Beurs-Club’12 19.45 uur. HHC - en Shell - de opponent van Terras vogels - werd het niet doorgaan tevens aanleiding om zich uit de bekerstrijd terug te trekken. Een en ander had tot gevolg dat de competitieleider de halve finales toch nog voor het komend weekend kon vast stellen. Zaterdag om zeven uur zal in het Noorder-Sportpark nu gespeeld worden Nelissen-DSS tegen Tempo Team HHC, terwijl Terrasvogels zondag in Den Haag vermoedelijk Capac-WK als tegenstander krijgt. VENETIË. Het Nederlands volley balteam heeft zich ondanks de uiterst nipte nederlaag van 3-2 tegen Frankrijk geplaatst bij de ploegen, die gaan strijden om de dertiende tot en met de zestiende plaats bij het wereldkampioenschap in Italië. Het Oranjeteam is woensdag in de goed gevulde hal van het Palazzo Dello Sport strijdend tenonder gegaan. Het was een wedstrijd tussen twee gelijkwaardige teams, die voor elk punt knokten. In de eindfase was Nederland echter niet in staat het beeld van de laatste jaren te veranderen. Frankrijk zegevierde op nieuw. Het Nederlandse tennisteam speelt in de derde ronde van het Daviscup-toernooi tegen Frankrijk, vermoedelijk van 16 t.m. 18 maart in Rotterdam. Het experimentele biljartlaken dat vori ge week in Wychen werd gebruikt, is door de biljartbond veroordeeld. In belangrijke kampioenschappen mag het niet worden gebruikt omdat dit z.g. 800-laken nog te veel in discussie is. De zesdaagse van West-Berlijn is ge wonnen door Sercu en Thurau. Pijnen werd met Haritz 3e. afval- toch onze ingen s 87 (Van onze volleybalmedewerker) IJMOND. Terwijl vele andere wintersporten hun draai al weer hebben gevonden, gaat de nationale volley- balcompetitie pas op zaterdag 30 september van start. Dit betekent echter niet dat de volleybalverenigingen de afge lopen twee maanden stil hebben gezeten. Middels intensie ve trainingsprogramma’s bereidden de diverse verenigin gen zich voor op het komende seizoen. Door de promotie van Europa Meubel/ODIN (heren) zullen dit jaar zelfs vier IJmond-vertegenwoordigers aan het nationale volleybal- gebeuren deelnemen. Naast ODIN zijn dat VCIJ en Smit Beheer/Phoenix bij de heren en andermaal Phoenix, bij de dames. (Van onze softbalmedewerker) HAARLEM. Overvloedige regen heeft de drie kwartfinalewedstrijden in de strijd om de softbalbeker volledig in het water doen vallen. Begonnen in Den Haag Capac-WK en HSCN nog aan hun duel, in Haarlem en Santpoort waren de velden van Tempo Team HHC en Terras vogels al ver voor de aanvangstijd afge keurd. Voor Bloemendaal - de tegenstander van De Europese volleybalkampioen Polen is uitgeschakeld. De Polen gingen met 3-0 kansloos ten onder tegen Cuba: 15-8, 15- 10, 15-9. Over de overwinning op Polen heeft Cuba zich geplaatst bij de laatste vier. De andere drie landen die met Cuba spelen om de medailles zijn: Sovjet-Unie, Italië en Zuid-Korea. Nadenken voor u beslist. Vraag bij uw Ford-dealer naar 'n A-1 goedgekeurde auto. U herkent de auto's aan het A-1 vignet. Op elk merk. Grondig nagekeken, van binnen en van buiten. Voor uw zekerheid. U wilt betrouwbaarheid en garantie. Als u hierop let, bent u auto-pienterI ZEIST. Op het sportcentrum van de KNVB in Zeist, heeft Telstar in een oefen wedstrijd tegen de UEFA-jeugd een ge lijkspel behaald: 3-3 na een ruststand van 1-1. De doelpunten van de Velser club kwamen op naam van Frans van Essen en Floor Buma. De derde goal werd door een EUFA-speler in eigen doel gescoord. Met een beangstigende nauwkeurigheid voorspelt Reg McHugh winkeldiefstallen en wijst hij artikelen aan die gestolen zullen worden. Is hij gewoon een bijzonder goede politieman of beschikt hij over buitenzintuigelijke gaven? Het relaas over dit fenomeen op het gebied van de misdaadbestrijding is éen van de 25 verhalen in Het Beste van aantekenen. Tien minuten voor het eind verspeelde Peter van Bellen jr. de bal waardoor Krijn Grootveld alleen voor keeper Jan Hendriks verscheen en fraai doelpuntte. Deze tegenvaller is Gelder mans niet meer te boven gekomen. Vlak voor tijd liep Kleine Berus nog naar 24 uit door een treffer van Ruud de Jong. Stand: 1. IJmond’73 3-6, 2. Kleine Beurs 3-6, 3. Verhorst B 34, 4. Score Advertising Hiertegenover staat echter de komst van een drietal routiniers van plaatsgenote Giezeman/VCK, nl. Margot van Sanbeek Marion v. d. Watering en Hanny Schoot. „Het zal van de eerste wedstrijden afhangen of deze speelsters in het eerste of het tweede team terecht komen”, zegt Gerrit v. d. Brink, die over de oefenresultaten niet erg te spreken was; ook al bespeurde hij de afgelopen weken wel degelijk een stijgende lijn. De nieuwe Westduitse voetbalcoach Derwall heeft 7 spelers van de Argentinië- selectie laten vallen voor de wedstrijd te gen Tsjechoslowakije op 11 oktober: Vogts, Schwarzenbeck, Flohe, Müller, Beer, Hölzenbein, Worm. IJMOND. De atletiekvereniging DEM is met haar topatleten in actie ge weest in het buitenland. Zij kwamen uit in de Nederlandse ploeg van de Neder landse Katholieke Sportfederatie, die het in Ludwigshafen moest opnemen tegen vertegenwoordigers uit Duitsland en Zwitserland. Op een prachtige kunststof- baan en onder ideale weersomstandighe den hebben zij driemaal een eerste plaats veroverd. tien jeugdatleten van DEM deel aan het grote Duitse Jugendsportfest, dat voor de zevende maal in het stadion in Keulen- Müngersdorf werd gehouden. Zij kwamen daarbij tot een verbetering van twee club- records. Martha Folkerts werd tweede op de 100 m. horden in 15.6 sec. en zij verbe terde daarmee het clubrecord met 0.3 sec. Op de 4 x 100 m. jongens liep het B- jongenskwartet Hans Handgraaf, Peter Beentjes, Fred Dijcks en Ton v.d. Boo gaard de snelle tijd van 45.4 sec., waarmee zij zowel het record voor B-junioren (46.2) als het record voor A-junioren (45.6) bra ken. Maria José Dam werd op de 800 m. meisjes tweede in 2.18,1 sec. Een nog geblesseerde Simone Herlaar kwam op de 400 m. niet verder dan een voor haar matige tijd van 62.7 sec. Overige resultaten waren: Ton v.d. Boogaard 110 m. horden in 16.3 sec. en 6.04 m. bij het verspringen. Gerard Hurkmans boekte met 17.1 sec. op de horden een persoonlijk record. Karin de Maertelaere werd vierde bij het speer werpen meisjes met 35,30 m. Petra v.d. Boogaard bereikte een afstand van 30.76 m. Op de 400 m. jongens kwam Peter Beentjes tot 54.3 sec. en boekte Fred Dijcks met 54.5 sec. een persoonlijke re cord. Bij wedstrijden in Amsterdam deed Pe ter Esseling van zich spreken door het hoogspringen C. te winnen met 1.85 m. met Gert Kuilman op de tweede plaats met 1.80 m. Sjaak Ooteman won de 200 m. B. in de snelle tijd van 23.- sec. Met de discus kwam hij met een worp van 36.84 m. tot een persoonlijk record. Europa Meubel/Odin debuteert dit seizoen dus op lande lijk niveau. Door vorig seizoen beslag te leggen op de titel van de promotieklasse, komen de Heemskerkers nu uit in de derde divisie. Helemaal onbekend terrein is deze afdeling niet voor ODIN. Tijdens de bekercompetitie van het vorige seizoen namelijk werd ODIN driemaal geconfronteerd met een derde-divisionist. Evenzoveel keer liep dat voor ODIN succesvol af. Speler-trainer Johan Over de Linden ziet het nieuwe seizoen dan ook met vertrouwen tegemoet: „Volgens mij bestaat er in kwalitatief opzicht weinig verschil tussen de derde divisie en de top van de promotieklasse. Dat bleek vorig jaar ook al tijdens de bekercompetitie. Bovendien kwam de promotie voor ODIN niet onverwachts. We draai den namelijk al een paar seizoenen mee in de bovenste regionen van de promotieklasse. Ik geloof dan ook dat er in ODIN ruim voldoende kwaliteit zit, om beslag te leggen op een goede middenmootpositie. Ook de resultaten uit de oefencampagne wijzen in die richting!” Over de Linden, die door zijn periode als speler bij DTS (Enkhuizen), als enige van zijn ploeg kan bogen op ere divisie ervaring, ziet overigens toch nog wel verschillen tussen de promotieklasse en de derde divisie: „In de natio nale competitie ligt de snelheid van de aanvallen natuurlijk veel hoger, terwijl er tevens een grotere gevarieerdheid bestaat in de aanvalspatronen. Wij zijn dan ook druk bezig tijdens de trainingen, om ook in onze aanval meer variatie te kweken. Bijvoorbeeld door spelers veel vanuit de achterste lijn te laten penetreren, zodat er meer mogelijkheden aan het net ontstaan”. De Heemskerkse selectie heeft enige wijzigingen onder gaan. Piet van der Ham is lager gaan spelen, terwijl Ligt u wel eens wakker van koffie...? Hag is échte koffie waar gelukkig de cofféine uit is. Dat is beter voor hart en zenuwen en je ligt er ook niet wakker van. Bondscoach Jaap Korsloot had de han dicap, dat hij zijn spelverdeler Ruud de Wit wegens een knieblessure niet kon op stellen. Dat betekende ondanks het goede optreden van zijn vervanger Rob Kamp man, dat Nederland in de aanval net dat beetje kracht miste, om Frankrijk te ver slaan.. Nederland startte in de eerste set overdonderend. Binnen de kortste keren was er'een 8-2 voorsprong. Maar vanaf die stand stokte het in de Nederlandse ploeg. Frankrijk kon onder leiding van hun zeer goede spelverdeler Giantommaso en smashkanon Granvorka het spel gaan bepalen en de set met 15-9 winnend afslui ten. Oranje kwam echter sterk terug. Wim Thewissen en Frank Constandse, goed ge steund door Loek Willemstein en Onno Kalf konden de Franse verdediging met een harde en vooral snelle aanval zodanig onder druk zetten dat op de stand 13-5 de tweede set al bijna binnen leek. Maar opnieuw verkrampte het Nederlandse spel. Er werden te veel persoonlijke fouten gemaakt en Frankrijk zag kans om op 13- 13 langszij te komen. Twee sterke akties van Willemstein brachten terecht de set met 15-13 in Nederlandse handen. In de derde set hetzelfde liedje. In de beginfase een sterk aandringend Oranje dat snel een 124 voorsprong nam, dan weer een terug krabbelend Frankrijk tot 10-14; maar uit eindelijk toch een verdiende setwinst met 15-10. De vierde set leverde tot 8-8 een geheel gelijkopgaande strijd op. Doch weer waren het de Fransen die op het eind van de set het beste spel vertoonden en naar een 15-11 setwinst doordrukten, daar mee een vijfde set afdwingend aan Oranje. In die vijfde set wisselde Nederland nog wel met een 8-6 voorsprong van speel- helft, maar daarna was het snel gedaan. De krachten waren op en Frankrijk won gemakkelijk met 15-11. De volgende tegen stander van Oranje is Roemenië, de win naar van de andere poule. Stand 1. Frankrijk 5-10, 2. Nederland 5- 8, 3. Canada 5-6, 4. België 54, 5. Egypte 5- 2, 6. Tunesië 5-0. Wilms Floet-IJmond’73 1-3 (0-2). Aleid Schenk 0-1, Jan Sieraad 0-2, Jan Boon 1-2, Aleid Schenk 1-3. IJmond’73 startte de wedstrijd tegen Wilms Floet erg sterk. Reeds na twee mi nuten wist de ploeg van coach Arie Weber via Aleid Schenk op aangeven van Hans Kiewiet een voorsprong te nemen. Na deze treffer begon de ploeg het spel te vertra gen en nam mep een afwachtende houding aan om via counters verder uit te lopen. Tot aan het eind van de wedstrijd was het zeer slecht en kende de wedstrijd alleen nog hoogtepunten bij de treffers. Vlak voor de rust wist Jan Sieraad zijn ploeg naar een 2-0 te tillen. Na de hervatting bleef de wedstrijd hetzelfde aanzien hou den als voor de rust en kwam IJmond’73- keeper Siem Verdikt alleen in actie bij de zeer vele terugspeelballen van zijn mede spelers. en minuut voor tijd wist Wilms Floet nog terug te komen via Jan Boon. In spelverdeler Jos Rozing door studieredenen is afgevallen. Nieuw in de selectie zijn spelverdeler Simon Ettes, Floris van Oort en Paul Oorthuysen (alien eigen kweek). ODIN start het seizoen met een uitwedstrijd tegen het Enkhuizen- se Madjoe. In de tweede divisie wordt de IJmond evenals vorig seizoen op twee fronten vertegenwoordigd .Zowel Smit Beheer/Phoenix als VCIJ handhaafden zich na een aanvan kelijk moeizame start. Het Beverwijkse Phoenix heeft in de persoon van Dirk Schrieken (ex-The Smash en Molenwiek) een waardig op volger gevonden voor de naar Volendam vertrokken Hans Wetterhahn. De nieuwe Phoenixtrainer zal het moeten doen zonder hoofdaanvaller Fits Dimmers, die naar The Smash is vertrokken. Voorts stelde Wim Tamis zich niet langer be schikbaar voor het topteam. Nieuw in de Beverwijkse selectie zijn Hans Snijders (ex-WW’72) en Danny v. d. Outenaar, die na een half jaar VCIJ weer verruilde voor zijn oude vereniging. Aan de zuidelijke zijde van het kanaal lijkt VCIJ een moeilijk seizoen tegemoet te gaan. De IJmuidena- ren hebben nog steeds geen trainer kunnen aantrekken, zodat Jaap Faber (vorig jaar speler-trainer van VCIJ) momenteel als interim-trainer fungeert. „De voorbereiding op het seizoen is door het ontbreken van een vaste trainer eigenlijk vrij slecht verlopen”, aldus voorzitter Dick Kuy- pers. „De selectie is echter vrijwel hetzelfde gebleven, want het verlies van Danny v. d. Outenaar is gecompenseerd door de terugkeer van spelverdeler Hans Koper uit Engeland”. Het damesvolleybal blijft in de IJmond vooralsnog in de schaduw van de heren staan. Slechts het Beverwijkse Phoenix neemt deel aan de landelijke competitie. De ploeg van trainer-coach Gerrit v. d. Brink heeft, t.o.v. vorig jaar, een belangrijke aderlating gelaten. Aanvalster Coby v. d. Lem is nameliljk sinds kort werkzaam in Zwitserland. „We zijn daardoor aan het net wel de nodige lengte kwijt geraakt”, aldus v. d. Brink. „We hebben aan aanvalskracht wel iets moeten inboeten”. FIONAPRIJS 1800 m: 1 King Emperor (R. iWetemans) 1.57.8, 2 Salalah, 3 Feuerstar. Winn 2.50, pl 1.60,1.70,1.50, kopp 36.10, trio 252.70. Niet gestart Ardour en Dusty. HEERDEPRIJS 2500 m: 1 Rokko du Bois (P. M. Smit) 2.32.1, 1.24.8, 2 Rio del Sol, 3 Remy Princess. Winn 2.40, pl 1.60, 1.90, kopp 2.80. HIERDENPRIJS 2040 m: 1 Miss Holland (A. Knijnenburg) 2.49.4, 1.23.0, 2 Papillon, 3 Petite Hollandia. Winn 12.10, pl 4.10, 2.60, 2.30, kopp 33.30, trio 397.50. HONARAPRIJS 1000 m: 1 Great Hero (E. Bloem) 1.00.9, 2 Ditcher, 3 Fan thon. Winn 8.70, pl 2.60, 1.90. kopp 24.60. Niet gestart Silver Bar. HEMELUMPRIJS 2040 m: 1 Narvik (L. Schoonhoven) 2.45.8, 1.21.3, 2 Libertine, 3 Lud- win S. Winn 3.30, pl 1.40, 8.10, 14.20, kopp 22.90, trio 1633.70. Niet gestart Mama Mia. HEILOOPRIJS 2100 m: 1 Noordse Stern (B. Leeuwenkamp) 2.54.4, 1.21.5, 2 Nelson Kitty, 3 Onno Duke. Winn 6.50, pl 2.90, 1.90, 2.10, kopp 26.60. CHANCELLOR BOYPRIJS 2000 m: 1 Jollido (E. Bloem) 2.09.4, 2 Question, 3 Maarschalk. Winn 30.00, pl 4.50, 2.00, 2.70, kopp 128.90, trio 1167.20. HOUTENPRIJS 1600 m: 1 Luciano (J. Wage- naar) 2.06.9, 1.19.3, 2 Nim Rod R, 3 Kondor Fez. Winn 3.00, pl 2.20, 4.00, 2.20, kopp 14.70. TOTALISATOROMZET 354.684.00. DUINDIGT. De uitslagen van de woensdag avond op Duindigt gehouden wedstrijden: HAVELTEPRIJS 2100 m: 1 Rio du Bois (W. van Buytene) 2.59.2, 1.24.5, 2 Robin d’Espoir, 3 Ramona Bonheur. Winn 17.50 pl 3.40, 2.10, 1.70, kopp 50.80, trio 813.80. HATTUMPRIJS 2040 m: 1 Petra Mendel (P iSolleveld) 2.56.7, 1.26.6, 2 Petite Gerda, 3 Pando- Ira Itenska. Winn 13.40, pl 3.10, 2.10, 2.50, kopp 1 36.00. Niet gestart Rubicon Oostwyck. A. Jr Zaalvoetbal -top bleef ongeslagen ir Aleid Schenk speelt zich vrij in de wedstrijd tegen Wilms Floet maar zal zijn schot tegen de paal zien belanden.

IJmuider Courant | 1978 | | pagina 35