Transavia Holland Aankomend marktonderzoeker Onderhoudsmonteurs Transportmiddelen Elektromonteur- Bankwerker Onderhoudsmonteur Fabrieksuitrusting MSD A Wjjn i I Transavia zoekt standvastige 1 organisator voor de indeling van dienstroosters MERCK gpIARP& DOHMEv HAARLEM a j/ii I r Ford Nederland n.v. assembleert de Transcontinental vrachtwagen en de Transit bedrijfswagen. Voorts draagt zij zorg voor de verkoop van Ford automobielen en onderdelen via de dealerorganisatie. Het bedrijf telt 1.700 medewerkers. Il 32 19 7 8 SEPTEMBER 3 0 I r Voor onze onderhoudsafdeling vragen wij MSI): Groot in geneesmiddelen. Ford Nederland n.v. kent de volgende arbeidsvoorwaarden: -20 vakantiedagen per kalenderjaar - 8% vakantietoeslag - 8% zorgvuldigheidsbeloning - reiskostenvergoeding - tegemoetkoming in de studiekosten. 7 ‘ZATERDAG MSD B.V. is een onderdeel van een internationaal farmaceutisch bedrijf met vestigingen over de gehele wereld. De vestiging Haarlem houdt zich bezig met de vervaar diging, verkoop en export van geneesmiddelen. Het personeels bestand omvat circa 550 mensen. Wegens uitbreiding van de werkzaamheden zoeken wij een medewerker, die de ambitie heeft zich te ontwikkelen tot een veelzijdige marktonderzoeker. Met de steun van een ervaren collega zal hij onder andere belast worden met het verzamelen van kwantitatieve gegevens en het rapporteren hierover. Tevens stelt hij op verzoek overzichten op en voert vergelijkende onderzoeken uit. In het kader van zijn werkzaamheden onder houdt hij vele in- en externe contacten. Heeft U belangstelling? Kom dan maandagavond 2 oktober a.s. om 19.00 uur naar Grand Hotel Krasnapolsky (ingang Kleine Zalen), Dam, Amsterdam. Bent U niet in de gelegenheid om te komen, dan kunt U telefonisch een afspraak maken met de heer A. Erdogan, afdeling Personeelszaken, telefoon 020- 5863151 of 586352. J| Nederlandse Spoorwegen De afdeling Marktonderzoek en Ontwikkeling heelt ondermeer tot taak de activiteiten van de gehele marketing afdeling te ondersteunen. Daartoe verstrekt zij velerlei gegevens a;tn diverse functionarissen zowel binnen als buiten de marketinggroep. Wi j bieden een boeiende functie met goede vooruit zichten in zowel financieel als functioneel opzicht. Daarnaast 21 werkdagen vakantie, afhankelijk van de bedrijfsresultaten een extra maandsalaris en 8% vakantietoeslag. Belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie te richten aan de afdeling Personeelszaken van Merck Sharp Qohme B.V.. Waarderweg 39. Postbus 581 ^\2003 PC Haarlem. Telefoon 023-319330. De geschikte kandidaat is minimaal 20 jaar en heeft een opleiding op H AVO-niveau genoten. Zijn studiepakket bevatte de exacte vakken. Gezien de inhoud van de functie is interesse voor verwerking en interpretatie van cijfers en gegevens een vereiste. onderhoudsmonteur transportmiddelen en liften (dagdienst) iiii, f I X I J J AV 740/H.Dg bl. C/30-9 ■T 1 V Taakomschrijving: - grotendeels zelfstandig bedrijfs- gereedhouden van kranen, liften, vork- en reachtrucks en overige transport- en hijs middelen - opsporen, analyseren en verhelpen van storingen in elek tronische resp. hydraulische circuits in bovengenoemde transportmiddelen onderhoudsmonteur transportmiddelen (mogelijk in de toekomst ploegen dienst) Taakomschrijving: het bedrijfsgereedhouden van o.a. elektrische kanteldeuren, slag bomen en vork- en reachtrucks met de daarbij behorende batterijen. Funktie-eisen: LTS-bankwerken of elektrotech niek: elektrisch en autogeen kunnen lassen: Leeftijd van 18 tot 35 jaar. Ervaring niet noodzakelijk. Voor de onderhoudsafdeling vragen wij een elektromonteur- bankwerker. die de volgende werkzaamheden zal gaan verrichten: - onderhouden, repareren of vervangen van o.a. pneumatisch bediende laskorven, las- en boormallen, water- en lucht leidingen en mechanische gedeelten van de transportband - verrichten van eenvoudig konstruktiewerk. Voor deze funktie zoeken wij jonge mensen met een opleiding LTS-bankwerken of elektrotechniek, elektrisch en autogeen kunnen lassen en enige ervaring hebben. Als u belangstelling hebt voor deze funktie, stuur dan uw sollicitatiebrief met gegevens over uw leeftijd, opleiding, tegen woordige werkkring en vroegere werkgevers plus eventuele ervaring in het af richten van honden, vergezeld van een pasfoto, aan: N.V. Nederlandse Spoorwegen, Antwoordnummer 780, Utrecht, onder vermelding van „Spoorwegrecherche". Voor onze onderhoudsafdeling zoeken wij een monteur die zich o.a. zal gaan bezighouden met het verrichten van periodieke kontroles op de juiste werking en afstelling van machines en fabrieksuitrusting, terwijl ook aanpassing en wijziging van deze apparatuur tót zijn taak zal behoren. Voor deze funktie denken wij aan iemand van tussen de 20 en 35 jaar met een LTS-opleiding bankwerken en bekend is met elektrisch- en autogeenlassen en enige jaren ervaring hebben Luchtvaartmaatschappij Transavia Holland b.v. Postbus 7777, 1118 ZM Schiphol-Centrum. Het spreekt vanzelf dat u in deze funktie tenminste een middelbare schoolopleiding moet hebben en Engels goed beheerst. Uw leeftijd zal zo rond de 30 jaar zijn. T Er zijn vaste werktijden en inci dentele weekenddiensten. Hier voor krijgt u een compensatie. Salaris overeenkomstig ervaring en leeftijd. Als u belangstelling hebt voor de ze moeilijke, maar boeiende baan, verzoeken wij u kontakt op te nemen met onze afdeling per soneelszaken. Wij zullen dan op korte termijn een afspraak arran geren. Ons telefoonnummer is: 020-174868 toestel 125. Funktie-eisen: LTS-elektrotechniek aangevuld met V E V. waarbij teverts ruime ervaring een vereiste is. Leeftijd van 25 tot 35 jaar. I De vloot van Transavia bestaat thans uit 9 vliegtuigen. Het vlie gend personeel van Transavia zal binnenkort toenemen, omdat naast het vakantievervoer ook voor buitenlandse luchtvaart maatschappijen wordt gevlogen. 4T..-H - Een agent bij de Spoorweg recherche komt overal: zijn werk brengt hem naar stations, goederenloodsen, treinen, empla cementen en andere terreinen van NS. Hij handhaaft de orde en rust en voorkomt misdrijven en over tredingen. Zonodig maakt hij daarbij procesverbaal op Voor de opleiding, aanvangende september 1978 heeft de Spoorwegrecherche weer plaats voor een aantal agenten in de Randstad (voorn. Amsterdam). Mannen van 23-30 jaar oud met een ontwikkeling op MULO/ MAVO-niveau, lengte tenminste 170 cm, goed gezichts- en kleuren- onderscheidingsvermogen, belangstelling voor een politionele funktie en in het bezit van het rijbewijs BE. Bovendien ver wachten we van kandidaten dat zij belangstelling hebben voor het africhten van en het werken met diensthonden, aangezien daarvan bij diverse werkzaamheden gebruik wordt gemaakt. Het optimaal indelen van dienst roosters is daarmee aanzienlijk verzwaard. Voor deze indeling zoeken wij een medewerker, die zo mogelijk zijn sporen op dit gebied al heeft verdiend bij een groot vervoers- of transportbedrijf. Ervaring en organisatietalent zijn belangrijk in deze funktie. Nog belangrijker is echter het natuurlijk overwicht dat u wel moet hebben om en het personeel een zo gun stig mogelijk werkklimaat te geven en de gang van zaken bij onze maatschappij niet te verstoren. Bovendien is t.z.t. de mogelijk heid om tot hoofdagent te worden bevorderd aanwezig. Agent bij de Spoorwegpolitie I Monteur bij Ford.... Wij bieden u, naast een goed salaris: bijslagen voor onregelmatige diensten welvaartsvast pensioen gunstige reisfaciliteiten voor u en uw gezin! 4 4H H

IJmuider Courant | 1978 | | pagina 32