Honeywell vertegenwoordiger Assistent(e) orderaf handeling bij Honeywell’s distributie centrum FOTO DE LEEUW l> FOTO DE LEEUW OiiSklKBI^S^s I part-time fysiotherapeut(e) r interfunction AANKOMEND VERKOPER voor herenkonfektie en modes. EEN ADMINISTRATIEF MEDEWERKER (m/v) BUPP0 MAGAZIJN WERKZAAMHEDEN EN HULP IN DE VERKOOP 072-122022 MEAO, kennis Engels, Frans en Duits. au boekhoudkundig medewerker B VERPLEEGKUNDIGE y -ir randstad uitzendbureau 27 1978 ZATERDAG 14 OKTOBER Umuiden - Kennemerlaan 61 heeft plaats voor een Sollicitaties te richten 'aan de afdeling Personeelszaken van De Hartekamp, Herenweg 5, 2120 AA Bennebroek. Wilt u er meer van weten? Kom dan eens met ons praten. Het openbaar vervoer brengt u bijna tot de voordeur van ons bedrijf. U kunt telefonisch of schriftelijk een afspraak maken met mevrouw L. Schaafsma. Crawford is een expansief bedrijf, dat in deze branche reeds een groot marktaandeel heeft verworven en dit nog voortdurend vergroot Een van onze relaties, Crawford Deur B.V., is fabrikant van sektiedeuren, dieo.a. wordeij toegepast in de industrie, in garage bedrijven, magazijnen en in de agrarische sektor. Met name zoeken wij een vertegenwoordiger voor het rayon Veluwe-Oost-Utrecht en een vertegenwoordiger voor het rayon Zaanstreek-IJmond-Haarlem. De vertegenwoordiger rapporteert aan de distrikts-manager en weet zich vanuit het distrikts-kantoor in Heerhugowaard voortdurend gesteund door een team medewerkers, die zich bezighouden met De vertegenwoordiger bij Crawford is een verkoper van kapitaalgoederen en moet in staat zijn zeer zelfstandig de markt in zijn rayon effektief te bewerken. Dit bewerken houdt enerzijds in het opbouwen van goede relaties met architekten en aannemers, en anderzijds het bezoeken van potentiële afnemers. De onderneming maakt een kwalitatief hoogwaardig produkt, en wordt verder gekenmerkt door een snelle levering en een aktief service apparaat. orderbegeleiding, montage, serviceverlening en technische ondersteuning. De suksesvolle vertegenwoordiger zal naast een commerciële instelling en kontaktuele kwaliteiten ook gevoel moeten hebben voor techniek en moeten beschikken over vast houdendheid en overtuigingskracht. Wij denken voor deze funktie aan 25 tot 30-jarige kandidaten, met een opleiding op middelbaar niveau en enige jaren ervaring als vertegenwoordiger. Als u geïnteresseerd bent in deze dynamische funktie in dit moderne bedrijf, schrijf dan een briefje t.a.v. de heer J.G.M. Geurts op onderstaand adres of bel even 073-128766 voor nadere informatie. In verband met de intensivering van de commerciële aktiviteiten in het distrikt Midden-Nederland, zijn wij ten behoeve van onze opdrachtgever op zoek naar een aktieve Zijn de goederen eenmaal verscheept, dan ziet u erop toe, dat uw afnemer in het bezit komt van de verschepingsgegevensen dat de voor hem bestemde facturen zijn opgemaakt in de juiste taal en de gewenste valita. Ook let u erop dat de juiste omschrijvingen en belastingen worden gehanteerd. Het spreekt vanzelf dat vcor deze functie - die binnen ons bedrijf de naam Assistant Customer Administrator draagt - een grote mate van zelfstand g- heid en initiatief gewenst is. Enige jaren commerciële/ administratieve ervaring op het gebied van im- en export is een pré. direct (para)medisch werk voor: 1 Irijf. op Honeywell European Distribution Center b.v., Kruisweg 603 A, 2132 NA Hoofddorp. Telefoon 02503/ 12951, tst. 142. adviesgroep voor werving en selektie van personeel stationsweg 20, 5211 TW ’s-hertogenbosch tel. 073 - 128766* l de s. 10- lein Geboden wordt een goed salaris. Tel. (02550)-15134 Na 18.00 uur (02550)-14836 I em DE HARTEKAMP is een modern instituut voor de begeleiding en verzorging van 425 geestelijk gehandicapte jongens, mannen en meisjes. In onze afdeling FYSIOTHERAPIE is een vacature voor een Iets voor u? U controleert welke produkten door onze afnemers worden besteld en draagt zorg voor een juiste orderspecificatie. Bij afwijkingen stelt u zich in verbinding met de klanten. Samen met hen stelt u de eisen vast voor het opstellen van orderbevestigingen. U ziet erop toe dat deze bevestigingen de correcte produktomschrijvingen bevatten. Per brief, telex of telefoon onderhoudt u regelmatig contact met de afnemers in uw gebied. U spreekt hun taal en bent op de hoogte van hun specifieke wensen. Ook verstrekt u pro- duktinformatie. De benodigde gegevens hiervoor verkrijgt u van Honeywell organisaties over de hele wereld. vraagt voor uitbreiding van haar aktiviteiten: voor de afdeling fotohandel Bedrijfsleider in bezit van het diploma fotohandel All-rounc verkoper Assistert verkoper of verkoopster voor de afdeling fotografie fotograaf in bezit van diploma fotografie MM Im voor 20 a 28 uur per week. Deze zal in samenwerking met het hoofd van de afdeling en een collega, belast worden met zowel individuele behandelingen als met begeleiding van groepsleidfstjers in het omgaan met pupillen die bewegings-stoornissen hebben en het begeleiden van stagiaires fysiotherapie. Een moderne en uitgebreide outillage, waaronder een hydro- therapie, is aanwezig. Bobath-ervaring is welkom. Inlichtingen kunt u inwinnen bij de heer G. Noteboom, hoofd afdeling Fysiotherapie (tst. 228) of bij mevr. T. Zwenne, afdeling Personeelszaken, tel. 02502-8941, tst. 214. DRIVE-IN Geboden wordt: een goed salaris, 8% vakantietoeslag, 4 weken vakantie Bel dan even voor een afspraak waste isten lader lerlijk Fortex-Selektieve Groep van Mode-Adviseurs Gierstraat 20 - HAARLEM DE HARTEKAMP HEEMSTEDE -40 84 IRIS EN Ingen scant ng A rling- iss 96 het PWN verzorgt vanuit een verscheidenheid aan vestigingen in de provincie noord-holland de winning en distributie van drinkwater voor het grootste deel van dit gebied ■voor de onder de afdeling boekhouding ressorterende groep hoofdboekhouding vragen wij een taak het samenstellen van boekingsstukken betreffende de kas, bank- en girorekeningen het administratief beheer van de voor uitbreiding transportleidingen bestemde mate rialen en van de pompen. het toerekenen van de loonkosten van de fitterijen aan de kostenplaatsen en -dra gers bij gebleken geschiktheid behoort uitbreiding c.q. verzwaring van de taak tot de mo gelijkheden wij bieden een bruto-maandsalaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring tot f 2.334 verdere uitloopmogelijkheden de bij de overheid gebruikelijke arbeidsvoorwaarden. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij het afdelingshoofd, tel. 02510-41514, tst. 214. met zr. idige. wij vragen HAVO praktijkdiploma boekhouden diploma MBA of gelijk waardige opleiding, (boekhoudkundige ervaring leeftijd omstreeks 25 jaar wij verzoeken u uw sollicitatie binnen drie weken te zenden aan de directie van het PWN. postbus 5. 2060 BA bloemendaal vermeldt s vp. in de linker bovenhoek van uw brief en enveloppe 7831a I Bloemendaalseweg 73 - BLOEMENDAAL (S l 1 i FORTEX nooe voor mannen Die bereid is avonddiensten te draaien in een kliniek in het centrum van Haarlem. De baan is voor een langere periode. Bij de afdeling ONDERWIJS, culturele, jeugd- en sportzaken van de secretarie wordt gevraagd Funktie-informatie: agenderen en notuleren van vergaderingen en besprekingen; centraal bijhouden van afspraken van het hoofd en de medewerkers van de afdeling; verlenen van assistentie bij overige administra tieve werkzaamheden. sr ng iet >n, Het internationale Honeywell concern maakt en verkoopt een grote verscheidenheid aan produkten en systemen op het gebied van meet- en regeltechniek en test- en registratie apparatuur. Het produktenpakket omvat verschillende typen elektronische, elektrische en pneumatische instrumenten voor uiteenlopende toepassingen, vaak gericht op beperking en optimalisering van energiegebruik. Bij Honeywell in Nederland werken zo’n 1000 mensen. Ons European Distribution Center bij Hoofddorp verzorgt de verzending en opslag van Honeywell Produkten voor heel Europa, Afrika en het Midden-Oosten. Gevraagd wordt: het diploma HAVO; het diploma typen en bij voorkeur het diploma steno; goede schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; accuratesse; de bereidheid tot het volgen van een vakstudie. Geboden wordt: een aanvangssalaris van maximaal 1.880,- per maand; de bij de gemeenten gebruikelijke rechtsposi tieregelingen, w.o. de I.Z.A.-regeling. Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie binnen een week na het verschijnen van dit blad in te zenden aan burgemeester en wethouders, postbus 450, 1940 AL Beverwijk, met vermelding van vakaturenr. 78-22 in de linkerbovenhoek van de brief. Bent u geïnteresseerd in genoemde of andere funkties dan kunt u mondeling of telefonisch meer inlichtingen bij ons verkrijgen. Haarlem: Gedempte Oude Gracht 71, tel. (023)-319304 k Beverwijk: Breestraat 4, tel. (02510J-29197 7 Bouw- Houtcentrum Leeftijd: ca. 18 jaar en vrij van militaire dienst. Ringvaartweg Voor onze ,,Drive-in verkoophallen in Alkmaar en Beverwijk zoeken wij enkele flinke medewerkers voor Wil je een goede baan met afwisselend werk in een team van jonge collega's? O

IJmuider Courant | 1978 | | pagina 27