Schiphol r Voormensen meteen MAVO-opleiding heeft Schiphol vier leuke administratieve banen assistent-accountant een baan om wat van te leren. HTS~ers of HEAO~ers (mnL/vrl.) kunnen in aanmerking komen voor de opleiding 1e medewerk(st)er Voor een aankomend administratief medewerkster ckxtstQ ruilen? automatiseringsmedewerker «groentjes klaino advertenties voor groot sukscs! 13 dieselmonteur automonteur SERVICE MONTEURS operators/ bedieningsvaklieden ASSISTENT-OPZICHTER ZATERDAG 14 OKTOBER 29 1978 Akzo Nederland bv OBA GROUP B.V. d- Therm-O-Safe b.v. a Voor directe indiensttreding gevraagd: n 1 p vermeer verenigde bedrijven bv Voor onderhoud en reparatiewerkzaamhe- den aan centrale verwarmingsinstallaties De opleiding tot automatiserings- medewerker begint met een drie maanden durende, algemene kursus programmeren. Het praktische gedeelte duurt twee tot drie jaar. Men is dan daadwerkelijk met programmeren bezig en onder intensieve coaching wordt men voorbereid op de uitbreiding van het takenpakket; veelal in de richting van het systeemontwerp. Werkmogelijkheden. Automatiseringsmedewerker is een overkoepelend begrip voor tal van specialismen. Men krijgt te maken met Kandidaten. Kandidaten met een HBO opleiding b.v. HTS en HEAO kunnen voor deze opleiding in aanmerking komen. Leeftijd tot 28 jaar. Bij bovengenoemde woningbouwvereniging met een bezit van 3000 woningen kan wegens toeneming van werkzaamheden van de technische dienst op korte termijn ge plaatst worden een Sollicitaties te richten aan ons kantoor in Bodegraven telefoon: 01726-19237 Na 20.00 uur 023-379194 Fokker-VFW houdt zich ondermeer bezig met ruimtevaartprojekten en het ontwikkelen en produceren van vliegtuigen. Het spreekt voor zich, dat hierbij op talloze werkterreinen hoogwaardige technieken en geavanceerde produktiemethoden gehanteerd worden. Dat geldt ook zeker voor het veelomvattende trajekt van informatieverwerking; een vakgebied met toekomst waar nog veel ontwikkelingen in te verwachten zijn. Plaats een Groentje in de HAARLEMS DAGBLAD KOMBINATIE Sollicitatie. Serieuze kandidaten die binnen 50 km van Schiphol wonen, verzoeken wij schriftelijke reakties te richten aan Fokker-VFW, Personeelszaken nr. I 10/78/HD.Postbus 7600, 1117 ZJ Schiphol-Oost. et 6, voor de reisbalie en (zonder huilen?) Van kandidaten voor deze functie verwachten wij dat zij: een middelbare schoolopleiding hebben; bij voorkeur Ix/ig zijn met de NIvRA-studie of daarmee gaan beginnen. Mocht u nadere informaties wensen, bek u dan even met onze personeelsdienst: telefoon 085-651398. allerlei facetten van het bedrijf: konstruktie, planning, materiaalvoorziening, produktie, financiële administratie, personeelsbeheer etc. Het konkrete werkterrein van de nieuwe automatiseringsmedewerkers is afhankelijk van kapaciteiten en persoonlijke interesses. Er wordt gewerkt met de modernste systemen en apparatuur. Voor hen die dat al enigszins kunnen beoordelen vermelden we, dat nu gewerkt wordt met een IBM system/370 model 158 en een DEC system-1080 computer met datatransmissie faciliteiten en data bases. een degelijke begeleiding vanuit hel team waarin men wérkt: interne cursussen, o.a. op het gebied van automatisering: een goede studiekostentegemoetkoming. OyfiEen wereldwijd Voor u als aankomend assistent- accountant zijn er banen genoeg, u kunt kiezen. Dat geeft u de mogelijkheid kieskeurig te zijn. Dat moet u ook zijn want uw praktijkervaring moet natuurlijk een goede aanvulling op uw studie zijn. Wat dit betreft menen wij dat we u iets te bieden hebben. In kantoor Amsterdam, één van de kantoren van de interne accountantsdienst Akzo, is plaats voor een aankomend assistent-accountant. Hij of zij zal worden ingeschakeld bij de controle van de moderne, geautomatiseerde administraties van Akzo-bedrijven in en rond Amsterdam. IV sollicitatie kunt u, onder vermelding van nr. 7809, richten aan: Akzo Nederland bv T.a.v. Personeelsdienst IJssellaan 82 680(> Al. Arnhem Wij stellen daar tegenover: een ambulante, afwisselende functie met aantrekkelijke groeimogelijkheden, zowel binnen onze accountantsdienst als elders binnen het Akzo-concern: die o.m. belast zal worden met: het behandelen van door de bewoners geuite klachten; het kontroleren van de zowel door de eigen dienst als derden uitgevoerde on derhoudswerken; het mede voorbereiden van de onder houdskostenbegroting en meerjaren plannen e.d. Voor deze funktie zoeken wij iemand met een opleiding op MTS-niveau; ervaring met de uitvoering van onder houdswerken; goede organisatorische en kontaktuele eigenschappen. Geboden wordt een prettige werkkring en een salaris, afgestemd op opleiding en erva ring, overeenkomstig de c.a.o. voor perso neel in dienst van woningcorporaties. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Schriftelijke sollicitaties met opgave van op leiding en werkervaring binnen 10 dagen te richten aan de direkteur van de woningbouw vereniging St. Bavo, Kromhoutlaan 1, post bus 4908 te Haarlem. Telefonische informatie kan ingewonnen worden bij het hoofd van de onderhouds dienst, dhr. Knape, die bereikbaar is onder nummer 023-339138. A Ie- bij ik. de pe I PERRY SPORT vraagt voor haar filiaal in Haarlem een I I I Voor deze afwisselende baan denken wij aan een enthousiast jong iemand van 20-25 jaar, met enige jaren ervaring in de reisbranche. Vereiste is een gerichte vakopleiding. Van onze arbeidsvoorwaarden noemen wij als belangrijkste: - 8% vakantie- en 4% kerstgratificatie; - 75% studiekostenvergoeding; - 20% korting op aankopen; - 20 vakantiedagen Voor sollicitatie of meer informatie kunt u kontakt opnemen met de bedrijfsleider, de heer F. Buitenhuis, Grote Houtstraat 51Haarlem. Telefoon: 023-319298. Het beheer en de exploitatie van Schiphol zijn in handen van de N V. Luchthaven Schiphol. Een belangrijke plaats binnen de luchthaven neemt vanzelfsprekend het bureau Administratie in. Dit bureau is een onderdeel van de afdeling Financieel-EconomischeZaken alle werkzaamheden die betrekking hebben op het systematisch verzamelen, verwerken en verstrekken van financiële' gegevens t.b.v. het besturen en doen funktioneren van de bedrijfshuishouding en t.b.v. de verantwoording die daarover moet worden afgelegd. De hoofdtaak van het bureau Administratie laat zich het best als volgt omschrijven: Een zeer brede hoofdtaak dus. Waaraan een groot aantal mensen, verdeeld over dezes verschillende groepen, enthousiasten met elkaar werken. In een prettige werksfeer. De financiële administratie van de N V. Luchthaven Schiphol valt onder de verantwoordelijkheid van genoemd bureau. Het totale administratieve pakket wordt, afhankelijk van de aard der werkzaamheden, verwerkt door zes afzonderlijke groepen binnen het bureau Op dit moment kunnen er worden geplaatst 4 jonge, enthousiaste mensen met administratief inzicht, die ieder een eigen vast omlijnde taak bij één van de groepen krijgen. Over de specifieke werkzaamheden van elk van de 4 jobs kan uiteraard telefonisch meer uitgebreide informatie worden verstrekt. Wij bieden u: een interessant salaris goede sekundaire voorzieningen afwisselend werk in een prettige werksfeer Wij vragen een accurate jonge vrouw, tussen 19 en 25 jaar. die gewend is zelfstandig te werken. Zij heeft een opleiding op minimaal mavo-mveau en heeft de nodige type-ervarmg Aan deze medewerkers menen wij hoge etsen te mogen stéllen, waar, na de opleidingsperiode, een goed jaarinkomen tegenover staat. Wij nemen aan dat u leergierig bent en belang stelling heeft om een bedieningsopleiding te volgen bij de leverancier. Indien uw interesse gewekt is, u goed gezond bent en u genoeg incasseringsvermogen heeft om goed te funktioneren in de semi-kontinu- dienst, ontvangen wij graag een handgeschreven brief, vergezeld van een pasfoto aan ons adres t.a.v. het hoofd Personeelszaken. Een psychotechnisch onderzoek maakt deel uit van de selektieprocedure. Westhaven Kompasweg Postbus 8041 - 1055 AA Amsterdam Gedegen theoretische en praktische opleidingen. Hebt u interesse, neem dan schriftelijk of telefonisch kontakt op met de heer A C N Liesker. Gestetner B V.. Victor van Vneslandstraat 6. 2025 LS Haarlem, tel. 023 - 38 11 50 Gestetner zoekt, voor nieuwe graanoverslagaktiviteiten, kontakt met een viertal voor de bediening van een gloednieuwe, com puter gestuurde, installatie voor het lossen en laden van graanprodukten. Deze installatie vergde een investering van f 10.000.000,-. Voor onze vestiging Haarlem zoeken wij een p. vermeer verenigde bedrijven b.v.spaarneweg 31 cruquius (nabij heemstede) heeft op korte termijn plaats voor een voor nadere inlichtingen en sollicitatie kunt u kontakt opnemen, met dhr. w. pel, tel. 023-284937. Wij denken aan jonge mensen met een algemene en technische ontwikkeling op M.T.S.-niveau, voorts zelfstandigheid, inventiviteit en organi satie- en improvisatievermogen. Bij de groepen Boekhouding. Verslag legging. Crediteuren en Investeringen en Fakturering wordt thans uitgekeken naar versterking. Wie belangstelling heeft kan meer informatie inwinnen bij de heer J.F. Holthuijsen, tel.:020-517 22 86. Naast een MAVO- of gelijkwaardige opleiding wordt er van twee kandidaten een praktijkdiploma Boekhouden verlangd, terwijl er één moet beschikken over een goede typevaardigheid. Leeftijd achten we minder belangrijk dan enthousiasme, enig administratief inzicht en zo mogelijk enige ervaring. Over het salaris (dat bij een leeftijd van 21 jaar f 1.691,- bruto per maand bedraagt) wordt geen premie AOW/AWW ingehouden Die betaalt de luchthaven, terwijl een vergoeding van reis- en studiekosten deel uitmaakt van de goede sekundaire arbeidsvoorwaarden. Belangstelling? Bel dan voor een sollicitatieformulier óf schrijf een briefje, onder vermelding van nr. 171/HD, aan het bureau Personeelszaken van de N V. Luchthaven Schiphol, Postbus 7501. 1118ZG Luchthaven Schiphol. t mill LKSIJTIJ&T gevestigde specialist op het gebied van de schriftelijke kommunikatie. Het moderne leveringsprogramma omvat systemen voor kopiëren, dupliceren, drukken en beeld- overdracht. met alle daarbij behorende benodigd heden en hulpmiddelen, alsmede de afwerkings- apparatuur voor snijden, vergaren en binden van het gereproduceerde materiaal. Het hoofdkantoor van Gestetner Nederland staat in Diemen, met 12 vestigingen verspreid over het land Akzo is een Nederlandse groep van industriële ondernemingen niet 160 vestigingen in 50 landen. Deze fabriceren chemische vezels, zout en chemische produkten, verven en lakken, pharmaceutische en consumentenprodukten.

IJmuider Courant | 1978 | | pagina 29