MR deurwaarders heeft werk voor medewerkers zoekt een vormgever jonge mensen IWteo Chemical bedieningsvnkman informatie-telefoniste ALGEMEEN MEDEWERKER/STER Schiphol stationscontroleur Schiphol lllllll VERTEGENWOORDIGER 1 bechempro delta lloyd indB2-ploegendienst inde4-ploegendienst verpleegkundigen In steeds grotere letters en krachtiger bewoordingen worden mensen gevraagd die hun vakkennis en ervaring in dienst willen stellen van de gezondheidszorg. Dat geldt ook voor het gloednieuwe Sint Jozef Ziekenhuis in Heemskerk! Nu we een half jaar "draaien"in de nieuwe behuizing (die overigens uitstekend bevalt), blijkt dat - mede door de toename van het aantal specialismen - het pakket voorzieningen steeds uit- gebreider wordt. Dat vraagt weer om specifieke medewerkers en medewerksters. II Leuk werk in een klein team L_ Sint Jozef Ziekenhuis Heemskerk I.C.-verpleegkundigen B-verpleegkundige verpleegkundige verpleegkundigen verpleegkundigen verpleegkundigen OKTOBER 2 1 ZATERDAG 19 7 8 30 (mnl./vri.) T Delta Lloyd (vlakbij het N.S. en Metro-station Amsterdam-Amstel) GELDLENINGEN Haarlem Amsterdam Koog a/d Zaan Als je zo 'bij de tijd’ bent, boven dien interesse hebt voor het verzekeringsvak met name in de sector 'brand', wat let je dan nog om contact op te nemen met de heer P. Hoogerwerf, personeel- chef, telefoon (020) 594 33 28. Hij zal je graag informatie geven over het werk in één van de teams op de acceptatie-afdeling brand, over het salaris en het pakket arbeidsvoorwaarden. die een baan bij een verzekerings bedrijf, dat zich op administratief terrein bedient van de meest moderne hulpmiddelen en systemen, helemaal zien zitten! In ons bedrijf fabriceren wij vaselines en petrolatums, die worden gebruikt voor pharmaceutische, cosmetische en technische doeleinden. Voor beide funkties is een speciale opleiding niet direct vereist, maar men kan er wel profijt van hebben, als men over enig technisch inzicht beschikt. Ook is het belangrijk, dat men de nodige teamgeest bezit, want er wordt in kleine ploegen gewerkt. Honorering geschiedt volgens de C.A.O. voor Publiekstijdschrift- journalisten. Onze arbeids voorwaarden zijn voortreffelijk. Telefonische of schriftelijke sollicitaties aan de afdeling Personele Zaken van Oberon b.v. Ceylonpoort 5-25 - Haarlem. Tel. 023 - 33.90.40 tst. 207/237. H kijk kin< kin< of g gev doe bijg De toeb Law; Pape Pape van AVR het t afdel gezie aan een RAAD VAN ARBEID - 2003 BR HAARLEM Postbus 1641 - Telefoon 023-319216 De Raad van Arbeid is belast met de uitvoering van een aantal sociale verzekeringswetten, zoals de Algemene Ouderdomswet de Algemene Weduwen- en Wezenwet en de Kinderbijslagwetten Het werkgebied van de Raad omvat de gemeente Haarlem en elf omliggende gemeenten. De Raad zoekt op korte termijn ter versterking van de leiding van het bureau een en voor de afdeling Tapperij/Expeditie Wij zoeken een man van 22 jaar met een voltooide opleiding Academie voor Beeldende kunsten. Hij gaat meewerken/meebouwen aan het steeds populairder wordende maandblad MUZIEK EXPRES De aan te stellen vormgever moet in staat zijn om, in overleg met onze art-director, puntgaaf werk te leveren. r sell b<>» ki.il gea de Heeft u belangstelling? Schrijf dan een briefje aan onze afdeling Personeelszaken te Haarlem, Spaarndamseweg 466, of bel ons even op. Ons telefoonnummer is 023 - 258001. (niveau MAVO-MEAO-HAVO) Voor onze vestiging te Haarlem zoeken wij voor de productie afdeling een Schriftelijke sollicitaties kun je richten aan: Delta Lloyd Verzekeringsgroep NV, Sociale Zaken/afdeling Personeel- zaken, Spaklerweg 4, 1096 BA Amsterdam. Toegevoegd aan de chef de bureau zal hij/zij worden betrokken bij en belast met werkzaamheden met een uitvoerend, coördinerend en beleidsvoorbereidend karakter. Regelmatige kontakten met de drie afdeling- chefs binnen het bureau ligt in de funktie besloten. De gedachten gaan uit naar een kandidaat die ervaring heeft opgedaan in een leidinggevende funktie bereid is om in teamverband te werken in staat en bereid is om mee te werken aan de ontwikkeling van het personeelsbeleid de dagelijkse voortgang van het werk kan bevor deren een middelbare opleiding heeft gevolgd terwijl kennis van de sociale wetgeving tot aanbeveling strekt. De arbeidsvoorwaarden en pensioenvoorziening zijn overeen komstig de rijksregeling. Sollicitaties kunnen vóór 1 december a.s. schriftelijk worden gericht aan de voorzitter van de Raad van Arbeid. De chef de bureau zal desgewenst telefonisch inlichtingen ver strekken. verpleegkundigen verpleegkundigen 1 1 Vereist: tenminste diploma MULO/MAVO-4. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. ló Ta POSTBUS 65 - UMUIDEN 665 s nersnneei B.V. Financieringsmaatschappij VOLA Van Nesstraat 99, Haarlem Het beheer en de exploitatie van Schiphql zijn in handen van de N.V. Luchthaven Schiphol. Bij het onderdeel Stations- controle van het bureau Haven- en Statioiis- dienst is de funktie vakant van De werkzaamheden worden geüniformeerd verricht in kontinudienst. Voor het goed uitoefenen van deze afwisse lende f unktie is een opleiding op MAVO- niveau vereist. Gezien de vele kontakten met Als u het leuk vindt om uw werkzaamheden in kontinudienst te verrichten en u denkt voor deze funktie in aanmerking te komen. Het beheer en de exploitatie van Schiphol zijn in handen van de N.V. Luchthaven Schiphol. Bij het bureau Inlichtingen bestaat een vakature vooreen Het aantal telefonische informaties over aankomst- en vertrektijden van vliegtuigen heeft een zodanige omvang aangenomen dat deze taak is toevertrouwd aan een selekte groep informatie-telefonistes. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selektieprocedure. Belangstellenden, die in de omgeving van de luchthaven woonachtig dienen te zijp, verzoeken wij schriftelijk te solliciteren onder vermelding van nr. 161/HD. Uw brief kunt u sturen aan het bureau Personeels zaken van de N.V. Luchthaven Schiphol. Postbus 7501,1118ZG Schiphol-Centrum. U kunt uw schriftelijke sollicitatie onder vermelding van nr.153/HD, richten aan het bureau Personeelszaken van de N.V. Luchthaven Schiphol, 1118ZG Schiphol-Centrum Leeftijd: op 1 januari 1979 minimaal 21 jaar en niet ouder dan 35 jaar. Opleiding: de opleiding (plm. 6 maanden) is kosteloos en wordt in diensttijd gegeven. Salaris bij indiensttreding: 21 jaar f 1779,- per maand; 22 en 23 jaar f 1880,- per maand; 24 en 25 jaar f 2005,- per maand; 26 eTi 27 jaar f 2134,- per maand; 28 jaar en ouder f 2202,- per maand. Bij de administratie van 's Rijks belastingen kan per 1 juni 1979 in de provincies Noord-Holland, Zuid-Holland en Utrecht worden geplaatst een aantal Sollicitaties: Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 8-7010/1757 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe), inzenden vóór 5 november 1978 aan de Rijks Psychologische Dienst, Postbus 20013, 2500 EA ’s-Gravenhage. Iets voor jou? Als je een leuke baan wilt, kom je uiteindelijk toch bij de VOLa terecht. Er is een plaatsje vrij in een klein team met jonge, enthousiaste mensen, die niet alleen administratief werk verrichten, maar ook schriftelijk en telefonisch kontakt met onze kliënten hebben. Kortom afwisselend werk, dachten we zo. Als je een jonge vrouw bent van minimaal 18 jaar en in het bezit van MAVO, bel dan 023-259431 en vraag naar de heer P. Struiksma. Leverancier van o.a. verbruiksprodukten die in de industriële en garagesector hun toepassing vinden vraagt een energiek Voor eventuele nadere informatie kunt u zich telefonisch wenden tot de directies der rijksbelastingen te: Amsterdam - tel. 020 - 76 15 55 Rotterdam - tel. 010-36 63 33 Utrecht-tel. 030-31 15 25 zijl sIe 90 ku tv- de in als ko der liil| Vo geil var get toe dui Hij zal. na op ons kantoor grondig het bedrijf en de produkten te hebben leren kennen, belast worden met de verkoop in de buitendienst. Leeftijd. 25-35 jaar. Voor deze functie zijn vereist: doorzettingsvermogen, een grote mate van zelfstandigheid en ervaring als vertegenwoordiger. De kandidaat die aan onze verwachtingen voldoet mag rekenen op een goede honorering en goede secundaire voorzieningen. Schriftelijke sollicitaties worden gaarne tegemoet gezien onder vermelding „sollici tatie" Alle nadere inlichtingen worden graag verstrekt door mevrouw zr. yv. v.d. Ven. hoofd Verpleigingsdienst, telefoon (02510) 4.24.24, terwijl schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de heer W. Lagendijk, verpleegkundig direkteur, Mozartstraat 91, 1962 AB Heemskerk. dan wacht u op Schiphol een goed aanvangssalaris (afhankelijk van leeftijd) van f 1.691,- tot f 1.880,- bruto per maand en daarboven een extra toeslag van f265,- voor het verrichten van kontinudiensten. Deze zal worden i ngezet bij de dienst verlening aan alle luchthavengebruikers. Dit komt neer op o.a.: - het zorgen vooreen vlotte doorstroming van aankomende en vertrekkende passagiers - het er op toezien dat liften, roltrappen e.d korrekt worden gebruikt en goed funktioneren - het signaleren en rapporteren van veront reinigingen, vernielingen, misbruiken, ordeverstoringen en technische storingen - het maken van controle-ronden door het Stationsgebouw (wandelpieren) en over de parkeerterreinen - hettoezicht houden op parkeerterreinen en het innen van parkeergelden - de controle bij doorlaatposten die toegang geven tot het douanegebied Om de afdeling INTENSIVE CARE te kunnen openen, zoeken wij nog enkele Aantekening I.C.U. ofC.C.U. is gewenst, maar ook zij die ervaring hebben op een afdeling Intensive Care komen in aanmerking. Op de afdeling PSYCHIATRIE vragen wij een bij voorkeur met ervaring in een algemeen ziekenhuis, terwijl op de afdeling SPOEDEISENDE HULP plaats is voor een die snelheid van reaktie paart aan kennis en ervaring. Op verschillende afdelingen zijn nog plaatsen beschikbaar voor die belangstelling hebben voor teamwork in een moderne omgeving en met de modernste hulpmiddelen. Naast het salaris - dat voor iemand van ca. 30 jaar f 1.939,- bruto per maand bedraagt - bieden wij een toeslag van ca. f 335.- per maand voor het verrichten van konti nu- diensten alsmede een tegemoetkoming in de reiskosten. Over het salaris wordt geen AOW/AWW-premie ingehouden. De uniformkleding wordt gratis in bruikleen verstrekt. Over het salaris wordt geen AOW/AWW-premie ingehouden, terwijl een tegemoetkoming in de reiskosten een prettige bijkomstigheid is. Wel stellen wij als eis dat u binnen een redelijke afstand van de luchthaven woont of gaat wonen. Voor deze groep zoeken wij kandidaten van 21-30 jaar. die bij voorkeur reeds ervaring hebben als telefoniste en een opleiding hebben genoten op MULO/MAVO-niveau Spreekt u bovendien beschaafd nederlands. heeft u een goedespreekvaardigheid in engels en een redelijke kennis van f rans en duits, dan is dit wellicht een passende job vooru. het publiek, zijn goede kontaktuele eigen schappen onmisbaar. Redelijkespreekvaar digheid in de Engelse taal is noodzakelijk. Promotiemogelijkheden: Na 2 jaar, bij gebleken geschiktheid, volgt benoeming tot commjes in vaste dienst (max salaris f 2941,- per maand) terwijl bij een goede taakuitvoering 8 jaar na benoeming tot commies bevordering tot commies A (max. salaris f 3358,- per maand) mogelijk is. De salarissen zijn exclusief 8% vakantie-uitkering. F Ni. dagl zake Van weet AVR .dal I verst goed goed grarr het goed prog delij te rm te n, de gt gran jeugi typei loep. Staat aanz een De Blent de z loep ielev 4|

IJmuider Courant | 1978 | | pagina 30