Athenea Baker Pardubice Muziekconcours Gil Evans S3 c agenda van amsterdam Shusako reau A THEATER MUZIEK ALLERHANDE 3 ■füHKI donderdag wijzen Ai Toneel en muziek Bioscopen 17 UITWIJZER >Z r: tien! nd er. 1 te.’ 319304 r ihuizen n voor zijn en 'elkom, Dansproduktie. Het programma bestaat uit drie choreografieën: „SAN” van Bianca van Dillen; „109” eveneens van Bianca van Dillen op muziek van Steve Reich en na de pauze Vermiljoen. Uiterst eenvoudige passen, waarin de herhaling van het begin en het eind een in het oog lopende karakteristiek vormt. Aanvang 20.30 uur. Schuur I. programma staan koorwerken van Monteverdi en met motet Jesu meine Freude” van J. S. Bach. Het Barok-ensemble brengt een sonate van de Tsjech Heinrich Biber ten gehore. Nico de Raad begint het concert met een viertal dansen uit de 16e eeuw. Verder werken van de Italianen Frescobaldi en Domenico Zipoli. Na de pauze speelt De Raad een drietal Fantasieën van Georg Philipp Telemann. Aanvang 20.15 uur. Muziekconcours. Zaterdag in het Concertgebouw Haarlem de eerste dag van een muziekconcours dat is georganiseerd door de 50-jarige Brassband „Arti et Religioni” onder auspiciën van de Bond van Christelijke Muziekverenigingen in West-Friesland. Er nemen ongeveer dertig muziekkorpsen aan deel uit Noord- en Zuid-Holland, Utrecht en Zeeland. De tweede concoursdag is zaterdag 4 november. Concertgebouw Haarlem, 13-22.30 uur. Rakmat Seh. Zaterdagavond in Zero, Bakenessergracht 8, Haarlem, Indiase muziek van fluitist Rakmat Seh. 20.30 uur Marjoi Flore. In Huize Scheijbeeck, Velserweg, Beverwijk zaterdagavond café-chantant met Mar jol Flore en haar Antiekbeurs. Zaterdag wordt intieme antiekbeurs geopend die speciaal geschikt is voor de aankomende en „kleingebeursde” verzamelaar. Er is een grote verscheidenheid aan antiek te verwachten die onder meer wordt ingebracht door de antiquairs Joh. van der Tak uit Haarlem, Roelofs uit Amsterdam, Van Ommeren uit Harderwijk, Van Cruysen uit Leiden en Harthoorn uit Arnhem. Volgens de organisatoren wordt het gebodene voor de beurs onderworpen aan een strenge keuring die door een commissie van op de beurs aanwezige antiquairs wordt uitgevoerd. De Lisser antiekbeurs is dagelijks van 14-22 uur geopend. Op de laatste dag van de beurs, te weten 5 november, gaan de deuren echter om 18 uur dicht. De voor bezichtiging heeft komende vrijdag van 19-23 uur plaats. Zandvoort. Twee opvallende kunstenaressen vullen de expositiezaal van het Cultureel Centrum van Zandvoort op het Gasthuisplein 9b. Etsen van Henriëtte S. en objecten in keramiek en hout van Mar ja Bolt zijn daar vanaf komende vrijdagavond tot en met 26 november te zien, van woensdag tot en met zondag steeds van 14-17 uur. Henriëtte S. getuige in haar etsen van haar uiteenlopende ervaringen in de maatschappij, Marja Bolt is vooral gegrepen door het natuurgebeuren. Ze maakt vrouwtjes en dieren in voornamelijk mollige vormen. Wie met het werk van Henriëtte S. elders wil kennis maken kan dat doen door middel van de bundel Poetry of the Zodiac waarin haar teksten aansluiten op songs van de astroloog George Bode. Galerie Van. Een omvangrijk environment van de Haarlemse kunstenares Jolanda Prinsen is in Galerie Van, Hagestraat 18 in Haarlem te beleven: door middel van een aantal recorders worden interviews afgedraaid. Van toont voorts nieuw werk van Wink van Kempen, Peter Klapwijk en Karei Slingervoet. De expositie, die van dinsdag tot en met zaterdag van 12-18 uur toegankelijk is, loopt tot en met 4 november. vaste pianist Mario Eduardo. Aanvang 20.30 uur. Green River Jassband. Vrijdagavond in de Haarlemse Jazz Club voor oudestijlliefhebbers de Green River Jassband, na zes jaar weer terug in de HJC. Groot Heiligland 37, aanvang 22 uur. over een ontmoeting tussen een man en een vrouw die lang geleden een indringend incident hebben meegemaakt. Een van hen probeert het kontakt te herstellen om zo een antwoord te krijgen op haar uitgestelde vragen. Het stuk wordt geregisseerd door Polio Hamburger en gespeeld door Coby Stunnenberg en Lou Steenbergen. Aanvang 12.30 uur, Schuur II. De première is 8 november, ook voorstellingen op 15,22 en 29 november. Judasoog. Annemieke Spierenburg heeft sinds kort weer de deuren geopend van haar galerie Judasoog aan de Westkolk, hoek IJdijk in Spaarndam. Op zaterdag- en zondagmiddag van 14-17 uur verkoopt ze daar uit haar collectie keramiek. ’tHuys Dever. Margit Reij.Giel Langeveld, Djim de Graaf en Maarten Groenenveld vormen een groep kunstenaars die vanaf komende zaterdag tot en met 13 november een expositie van uiteenlopend werk in’t Huys Dever in Lisse hebben. Men kan er op werkdagen terecht van 15-17 uur, bovendien op dinsdag tot en met donderdag van 20-21.30 uur en in het weekeinde van 14-17 uur. Reinaldahuis. Van 29 oktober tot 5 november hangt in de expositiezaal van het Reinaldahuis in Zandvoort een collectie schilderijen van J. Rieuwers uit Bussum. De opening heeft zondag om 20 uur in de recreatiezaal plaats. Usha Balla. Nog tot en met 4 november is in Zero, het alternatieve jongerencentrum aan de Bakenessergracht 8 in Haarlem het werk van Usha Balla te zien, een begaafde kunstenares uit de Indiase stad Simla die haar opleiding in Londen ontving. Usha Balla brengt in haar schilderijen onder meer een synthese tot stand tussen kleur en muziek met een ongewoon koloriet en in een stijl die ligt op het raakvlak van abstract en figuratief. I Lipstick. Vanavond in de Haarlemse Stadsschouwburg de première van Lipstick, een nieuw blijspel van Dimitri frenkel Frank, met Hugo Metsers, Pleuni louw, Jules Royaards en Steye van Brandenberg. Regie: Jan Teulings. Twee irienden, Bobby en Albert, wonen samen ip een Western-achtig verbouwde zolder. De mannetjesputter Bobby (Hugo (etsers) heeft Albert, een zachte iromerige natuur (Jules Royaards) ervan ivertuigd dat ze als ouderwetse mpermannen moeten leven. Van de vele touwen die zij op hun zolder ontvangen lemen zij een afdruk van de lippen en plakken die trots in hun album. Totdat llbert Chris ontmoet en op de meest omantische manier zijn hart verliest. Hij meekt zijn vriend hem van haar en dat ijnlijke gevoel af te helpen. Lipstick is ok vrijdag en zaterdag in de tadsschouwburg. Aanvang 20.15 uur. I MataHari. Volgende week woensdag »t en met zaterdag en van 8 tot en met 11 ovember in Toneelschuur I, Smedestraat 3, Haarlem, Mata Hari geschreven door 'on Vorstenbosch en gespeeld door toneelgroep Centrum. Met Els van ooden als het fenomeen Mata Hari. ijna de gehele avond staat Els van ooden in deze produktie op het toneel en ij speelt Mata Hari als een zinnelijke vonturierster die de moraal naar haar and weet te zetten en die zich met niets ntziende flair aan de omstandigheden :eet aan te passen. Aanvang 20.30 uur. onderdelen. Roffel en Touche speelt zich af in een variététheater met onder meer jongleurs, acrobaten, een goochelaar en een tragédienne. Al deze figuren achter het toneel waar ze zich verkleden en zich in hun rollen inwerken. In „100% Kunststof” leven de mensen van het Penta Theater zich uit in grappen maken. Aanvang 20.45, Schuur I. Voor het Penta Theater, in een voorprogramma, twee korte (5 minuten en 6 minuten) choreografieën gemaakt en uitgevoerd door studenten, die enige jaren jazz en/of klassieke balletlessen volgen bij de afdeling dans van CREA, de Culturele Organisatie van de Universiteit van Amsterdam. Aanvang 20.30 uur. Athenea Baker. Eveneens - zaterdagavond een solodansprogramma door Athenea Baker uit Mexico. Athenea Baker, die vroeger heeft gewerkt bij onder andere La Mamma, zoekt in pre-Columbiaanse muziek, poëzie van Pablo Neruda en rituelen uit de Maya-cultuur een eigen uitdrukkingsvorm vanuit een sociale bewogenheid. Aanvang 20.30 uur, Schuur III. Allerhande. Voor de jeugd is zondagmiddag een programma samengesteld door de dansgroep van Helena Alberts met de titel Allerhande. Het programma omvat klassieke sprookjes, komische balletten en meer moderne en jazzballetten. Geschikt voor uiteenlopende leeftijden (6-14 jaar). Voltage Control 2. Vrijdagavond de danskompositie Voltage Control 2 van de Hongaars/Nederlandse choreografe Krisztina de Chatel. Drie van de vier onderdelen worden gedanst op muziek van Philip Glass, Krisztina de Chatel gebruikt voor haar solo muziek van Lodewijk de Boer. Voltage Control 2 was vorig seizoen al een keer in de Toneelschuur. Aanvang 20.30 uur, Schuur I. Shusako. Eveneens vrijdagavond Japans danstheater door de Japanner Shusako en zijn groep. Een theatervorm vol beelden opgeroepen door geluiden, door rook, licht en vuur, maar vooral door de dansers die meestal uiterst langzaam bewegen en daarbij gebruik maken van stokken, waaiers, matten en slingers. Het programma omvat zowel de oude als moderne Japanse cultuur. Aanvang 20.30 uur, Schuur III. Penta Theater. Zaterdagavond het Pentatheater, het best gekarakteriseerd als bewegingstheater, met een programma dat bestaat uit twee C Aanvang van de Dans Familie Matinee 14 uur, Schuur I. Werkcentrum Dans. Zondagavond het Werkcentrum Dans met Suske en Wiske. Bij het Werkcentrum Dans, dat in 1975 werd opgericht op initiatief van de Rotterdamse Kunststichting, krijgen jonge dansers en beginnende choreografen de mogelijkheid zichzelf verder te ontwikkelen. In Suske en Wiske aardige bewegingsvondsten onder meer een aaneenrijging van stripposes in een malle stokkende ritmiek. Aanvang 20.30 uur, Schuur I. Ter gelegenheid van de dansweek wordt in Toneelschuur II na de avondvoorstelling op vrijdag en zaterdag een gratis filmprogramma gebracht. In deze films onder andere Hans van Manen, Rudi van Danzig en Toer van Schayk werkend aan een choreografie met gedeelten uit hun producties. Aanvang 23 uur, Schuur II. Iedereen die zelf iets aan dans- of bewegingskunst wil doen kan daarvoor zaterdag en zondag terecht in een aantal workshops. Aanvang beide dagen 11 uur. Nadere inlichtingen bij de Toneelschuur, Smedestraat 23, Haarlem. Uitgestelde vragen. Volgende week woensdag in het lunchpauzetheater van Toneelschuur II een try-out van Uitgestelde vragen, gebaseerd op de gelijknamige novelle van R. J. Peskens uit de bundel Mijn moeder was een Italiaanse, bewerkt door Ton Vorstenbosch en gespeeld door Toneelgroep Centrum. Deze novelle gaat Scne uit Mata Hari van Toneelgroep Centrum met Els van Rooden (r.), Toneelschuur Haarlem. Beeld uit Kompositie voor twee dansers, onderdeel van Voltage Control 2. Op de achtergrond Krisztina de Ch&tel, voorgrond Sjoukje Osinga. Vrijdag Toneelschuur I. van Georg Frederic Handel. Solisten zijn: Jorine Samson, sopraan; Ruud van der Meer, bas en Theo Saris, orgel. Aanvang 20 uur. Koffieconcert. Onder auspiciën van Muzenforum worden dit seizoen zes koffieconcerten gegeven in het stadhuis van Bloemendaal. Het eerste concert is zondagmiddag en wordt verzorgd door Marien van Staalen, cello en Frédéric Meinders, piano. Op het programma staan de Sonate voor cello en piano van Frank Bridge en de Sonate voor cello en piano opus 19 van Sergei Rachmaninoff. Aanvang 11.30 uur in de burgerzaal gemeentehuis te Overveen. Oratoriumvereniging. Vrijdagavond in de Nieuwe Kerk, Kanaalstraat in IJmuiden het najaarsconcert van de Christelijke Oratoriumvereniging „IJmuiden”, begeleid door het Noordhollands Philharmonisch Orkest. Onder leiding van dirigent Willem Wiesehahn voert het koor uit „Ein Deutsches Requieum” van Joh. Brahms, voorafgegaan door de Cantate 57 „Selig ist der Mann” van J. S. Bach. Solisten zijn de sopraan Nelly van der Spek, de bas-bariton Herman Schey en de organist Simon C. Jansen. Aanvang 20 uur. Aeolus Kwintet. In de Lutherse Kerk, Koningstraat in Beverwijk zaterdag een concert door het Aeolus Kwintet. Dit kwintet, voortgesproten uit het Amsterdams symphonieorkest „Con Brio” bestaat uit Karel Suring, fluit; Christiaan Hamaker, hobo; Bert Hampe, klarinet; Co Jorde, hoorn en Frits Rodrigues Pareira, fagot. Het programma omvat werken van Ibert, Reicha, Sweelinck. Bentzon en Farkas. Aanvang 20 uur. Duna. Vrijdag in de Stadsschouwburg Velsen, Groeneweg 17, het Hongaars Staatsensemble Duna. Razendknap dans en muziekspel. Aanvang 20.15 uur. Leids Kamerkoor. Vrijdag wordt het vierde seizoen van de Stichting Goltfusz-Concerten in Sassenheim geopend met een concert door het Leids Kamerkoor onder leiding van Ton Bekkers, begeleid door het Leids Orkestleider/arrangeur Gil Evans met Barokensemble. De Katwijkse organist Nico de Raad bespeelt het Goltfusz-orgel van de Hervormde Dorpskerk. Op het Charles Green Sextet. In De Jansheeren, Kerkweg, Heemskerk, zaterdagavond het Charles Green Sextet, een in 1977 gevormde groep rond de veelzijdige Amerikaanse trompettist Charles Green, waarvan verder deel uitmaken Keshavan Maslak, Fred Leeflang, Willem Kühne, Jacques Schols en Max Bolleman. Naast eigen composities van Charles Green speelt het drie blazers omvattende sextet arrangementen van onder meer McCby Tyner, Ron Carter en Horace Silver. Aanvang 21 uur. Fred Leeflang. Vanavond in ’t Oude Slot, Ir. Lelylaan 6, Heemstede het Fred Leeflang Kwartet, bestaande uit Fred Leeflang, saxofoon, Peter Schön, piano, Arnold Dooyeweerd, bas en Max Bolleman, drums. Aanvang 20.15 uur. Kees van Lier. In bar-bistro de Colonel, Stationsstraat 20, Zandvoort zondagavond vanaf 22 uur het trio Peter ten Have met als gast saxofonist Kees van Lier. Session. In Centrum III, Herenweg 111, Heemstede zaterdagavond session van muzikanten, die op de Sneeuwbal rondlopen. Aanvang 21 uur. P Pardubice. Vanavond geeft het ’sjechisch Staats Kamerorkest van ’ardubice een concert in het Haarlems Joncertgebouw. Dirigent is Libor Pesek, oliste Emmy Verhey, viool. Op het rogramma staan werken van J. S. Bach, ivorak en Beethoven. Aanvang 20.15 uur. Iet Staats Kamerorkest van Pardubice ;erd in 1969 opgericht. De meeste leden rvan zijn afgestudeerd aan de onservatoria van Praag en Brno. Libor esek studeerde directie aan de Praagse luziekacademie. Hij leidde verscheidene rkesten uit Tsjecho-Slowakije en was tot oor kort dirigent van het Frysk Orkest, hans is hij eerste dirigent van het Iverrijsels Philharmonisch Orkest. Vera Beths. Zondag om 12 uur wordt er i het cultureel centrum De Olm, Hmenlaan 141 in Zwanenburg een amermuziekconcert gegeven door Ver a leths, viool en Stanley Hoogland, piano. Zij spelen werken van Schubert, ieethoven en Schumann. I Gil Evans. Zaterdagavond in de laarlemse Jazz Club een concert van The lil Evans Orchestra, georganiseerd door ie Stichting Cat Jazz Haarlem ter itroduktie van de vaste moderne I.J.C./K.I.M. (Klup Improviserende lusici) zaterdagavond. Aanvang 22 uur, Cultureel Centrum De Egelantier, ingang ïroot Heiligland 37. Gil Evans, bijgenaamd „the Father of the Cool” is al uim 30 jaar lang een van de belangrijkste landleiders/arrangeurs in de jazz. Koor. Het Katholiek Koor Haarlem, nder leiding van dirigent Albert de Clerk, geeft volgende week donderdag ijn najaarsconcert in het Concertgebouw laarlem. Het koor wordt begeleid door iet Noordhollands Philharmonisch irkest. Uitgevoerd worden Ein Deutsches lequiem Opus 45 van Johannes Brahms n „Laudate pueri dominum” Psalm 112 üjn orkest, zaterdag 22 uur in de Haar- kmse Jazz Club. Martin Monnickendam. Vijfendertig jaar na zijn dood in 1943 eert de Stichting Vrienden van de schilder Martin Monnickendam in samenwerking met het Comité Tentoonstellingen Bloemendaal de veelzijdige kunstenaar Monnickendam. Dat gebeurt door middel van een expositie die komende zaterdagmiddag om 14.30 uur wordt geopend in het gemeentehuis van Bloemendaal, aan de Bloemendaalseweg 158 in Overveen. De expositie, die aquarellen, pastels en tekeningen bevat, duurt tot en met 18 november. Men kan er, uitgezonderd op maandag, elke dag, ook op zondag, terecht van 14-17 uur. Witte Tejater. Zaterdagavond in het Witte Tejater, Kanaalstraat 257, Velsen een propaganda-avond voor het Cultureel Jongeren Paspoort (CJP) met het Volksteater uit Breda met „Er moet eerst wat gebeuren”, een spel waarin de problematiek van schoolverlaters en werkende jongeren centraal staat. Aanvang 20.15 uur. Een gelukkige hand. Maandagavond in de Stadsschouwburg Velsen, Groeneweg 17, Een gelukkige hand van de Amerikaanse schrijver D. L. Coburn met Guus Hermus en Caro van Eijck. Regie: Kart Guttmann. Ontroerend toneel over twee oude mensen, die elkaar beter leren kennen onder het spelen van een spelletje gin. Een produktie van hoog niveau, die een briljante toneelavond oplevert. Aanvang 20.15 uur. (Uitgestelde voorstelling van 19/9, toen de opvoering door ziekte van Guus Hermus geen doorgang kon vinden). Foxtrot. Na enkele voorstellingen in lei van dit jaar is deze week weer de lusical Foxtrot in de Haarlemse tadsschouwburg. Tekst: Annie M. G. chmidt, muziek Harry Bannink, met fillem Nijholt, Gerrie van der Klei en hidy Labij. De teksten van Annie M. G. lichmidt zijn directer en kritischer dan oit tevoren in andere produkties. Inomwonden en met grote eggingskracht geeft zij haar scepsis ten pzichte van de maatschappij en de afwikkelingen daarin gestalte. Jbverigens blijft er in Foxtrot nog ruim Ifoldoende amusement over. Een 1|eloverwogen dosering van ernst en Jlumor met perfecte showelementen. Ibinsdag, woensdag en donderdag in de Haarlemse Stadsschouwburg. Aanvang 10.15 uur. I Dansweek. Tot en met zondag staat de anskunst nog centraal in de toneelschuur. In alle zalen wordt de dans- n bewegingskunst belicht door middel an voorstellingen, workshops en Imvertoningen. Het zijn vooral de jonge rofessionele dansgroepen die zich lanifesteren. Wat het programma etreft: i Vermiljoen. Donderdagavond minimale danskunst” in Vermiljoen, de erste produktie van de Stichting ■ü- Vera Beths, viool, geeft met Stanley Hoogland, piano, zondag om 12 uur een kamermuziekconcert in De Olm in Zwa nenburg. De Brakke Grond (Nes 53, tel. 240394) t.e.m. 28 oktober 20.30 uur: „De Trap” van Gerard Lem- mens; vanaf 1 november „De nacht van de Rattenkoning” van Rob Bognar. 26 en 27 okt. 23-5 uur: Jazz Dance Jam m.m.v. 4 jazz-form. Carré (Amstel, tel. 225225) t.e.m. 28 okt. 20.15 uur: Herman van Veen. Ma. 30 okt. 20.15 uur: Paco de Lucia; wo. 1 nov. 20.15 uur: Michel Fugain et sa Compagnie. Centrum Bellevue (Leidsekade, tel. 247248) t.e.m. 28 okt. 20.30 uur: „Mata Hari” door Toneelgroep Centrum en op 26 oktober tevens om 14.15 uur. Di. 31 okt. en wo. 1 nov. 20.30 uur „Buffelkop” door de Haagse Comedie. Klein Bellevue (Leidsekade, tel. 248301) di. 31 okt. en wo. 1 nov. 20.30 uur „En nou ik. (vergeet ’t maar); t.e.m. za. 28 okt. 20.30 uur: Theatergroep Splinter met „Splinter en Co. sinds 1900”. Concertgebouw (v. Baerlestraat, tel. 718345) do. 26 okt. kleine zaal 20.15 uur: Frédéric Mein ders, piano (Haydn, Schumann, Debussy, Liszt); vr. 27 okt. grote zaal 20.15 uur: Concert gebouworkest o.l.v. Colin Davis, sol. Robert Waterman, viool, Wim Straesser, violoncel, Jan Spronk, hobo, Brian Pollard, fagot (Haydn, Schat, Strawinsky); za. 28 okt. grote zaal 15 uur: Concertgebouworkest o.l.v. Colin Davis (Schat, Strawinsky); zat. 28 okt. grote zaal 20.15 uur: HetNed. Kamerorkest o.l.v. Philippe Bender, sol. Philippe Bender en Aurèle Nico- let, fluit (Haydn, Cimarosa, Devienne, Honeg ger) en in de kleine zaal 20 uur: 40e uitvoering door leerlingen van Karei Hilsum (piano); zo. 29 okt. grote zaal 14.15 uur: Concertgebouwor kest o.l.v. Colin Davis en om 20.15 uur: Gew. Orkest voor Zuid-Holland o.l.v. Willem Wiese hahn, m.m.v. Amst. Gemengd Koor, sol. Nelly van der Spek, sopr., Herman Schey, bas (Han del, Wiesehahn, Schubert, Mozart, Brahms); Spiegelzaal 11 uur: Ned. Omroepstichting met „Für Elise”; ma. 30 okt. grote zaal 20.15 uur: Claudio Arrau, piano (Beethoven, Debussy, Chopin, Liszt); di. 31 okt. grote zaal 20.15 uur: Amst. Philh. Orkest o.l.v. Serge Baudo, sol. Eugène Idnjic, piano (Wagner, Rachmaninow, Mendelssohn) en in de kleine zaal 20.15 uur: Vioolserie Mark Lubotsky en Glen Wilson kla vecimbel (Bach); wo. 1 nov. grote zaal 12.30 uur Concertgebouworkest o.l.v. Colin Davis en om 20.15 uur Concertgebouworkest o.l.v. Colin Da vis, sol. Michel Dalberto, piano (Britten, Mo zart, Dvorak). Nieuwe de la Mar Theater (Marnixstraat 404, tel. 233462) beh. 31 okt. 20.15 uur Seth Gaaikema. Ma. 30 okt. en di. 31 okt. 20.15 uur Fiësta Gitana Da Silva 22. Shaffy Theater (Keizersgracht 324, tel. 231311) Do. 26 okt. concertzaal 20.30 uur: Taller de Montevideo; 22.15 uur: Taller de Montevideo, zuilenzaal 20.30 uur: Onafhankelijk Toneel; Shaffyzaal 20.30 uur: Studio Laren. Vr. 27 okt. concertzaal 20.30 uur en 24 uur: Taller de Montevideo; zuilenzaal 20.30 uur: Onafhanke lijk Toneel; Shaffyzaal 20.30 uur: Studio La ren. Za. 28 okt. concertzaal 20.30 en 24 uur: Taller de Montevideo; zuilenzaal 15 uur: Hen- kie van de buren, 20.30 uur: Onafhankelijk Toneel; Shaffyzaal 20.30 uur: Studio Laren. Di. 31 okt. zuilenzaal 20.30 uur: Studio Laren; Shaffyzaal 20.30 uur: Herman Gorter. Woe. 1 nov. concertzaal 20.30 uur: Werkcentrum Dans; zuilenzaal 20.30 uur: Studio Laren; Shaf fyzaal 15 uur: Achter je ogen; 20.30 uur: Her man Gorter. Stadsschouwburg (Leidseplein 26, tel. 242311) 27 en 28 okt. 20.15 uur: Publiekstheater met „Oi- dipous”. Alhambra 1 (Weterinschans, tel. 233192) „Dood zonde”, toeg. 16 j., dag. 14.30, 19, 21.30 uur, zo. 13.30, 16, 19, 21.30 uur. Alhambra 2 „De Klompenboom”, toeg. 16 j., dag. 14 en 20.15 uur. Bellevue Cinerama (Marnixstr. 400, tel. 234876) „Grease”, toeg. alle leeft., dag. 14.15, 19, 21.30 uur, zo. 13.15, 15.45, 19 en 21.30 uur. Calypso (Marnixstraat, tel. 266227) „Herfstsona- te”, toeg. 16 j., dag. 14.30, 19.15, 21.45 uur, zo. 13.30, 16, 19.15, 21.45 uur. Calypso Club „Midnight Express”, toeg. 16 j., dag. 14.15, 19 en 21.30 uur, zo. 13.15, 15.45,19 en 21.30 uur. Cineac Damrak 1 (Tel. 245648) „Het monster slaat weer toe”, toeg. 16 j., dag. 13.30, 16, 19 en 21.30 uur. Cineac Damrak 2 „Carrie”, toeg. 16 j., dag. 13.15, 15.30, 18.45, 21.15 uur, za., zo., wo. 18.45 en 21.15 uur. Cineac (Reguliersbreestraat, tel. 243639) „The mountain of the cannibal god”, toeg. 16 j., dag. 13.30, 15.30, 19, 21.30 uur, za., zo., wo. 19 uur en 21.30 uur. Cinema International (Aug. Allebépl. 4, tel. 151243) „Grease”, toeg. alle leeft., do. Lm. zo. 18.45 en 21.30 uur, ma., di., wo. 20 uur, za., zo. 14.30 uur. Cinetol (Tolstraat, tel. 722291), „Despair”, toeg. 16 j., dag. 19.30 en 22 uur; „Padre Padrone”, toeg. 16 j„ dag. 19.30, 21.45 en 24 uur. City 1 (Tel. 234579) „Cowoys van de grote weg”, toeg. 16 j„ dag. 14.30, 19.15, 21.45 uur, zo. 13.45, 16.15, 19.15, 21.45 uur. City 2 „An unmarried woman”, toeg. 16 j., dag. 13.30, 18.45, 21.30 uur, zo. 13, 15.45, 18.45 en 21.30 uur. City 3 „High Anxiety”, toeg. alle leeft, dag. 14.15, 19.30, 22 uur, zo., 13.15, 16, 19.30 en 22 uur. City 4 „La vie devant soi”, toeg. 16 j„ dag. 15,19, 21.45 uur, zo. 13, 15.30, 19, 21.45 uur. City 5 „Convoy”, toeg. 16 j., dag. 14,19,21.15 uur, zo. 14, 16130, 19 en 21.15 uur. City 6 „Aasgieren vallen aan”, toeg. 16 j., dag. 13.30, 18.45, 21.30 uur, zo. 12.45, 15.15, 18.45 en 21.30 uur. City 7 „Despair”, toeg. 16 j„ dag. 14.30, 19.30, 22 uur, zo. 13.15, 15.30, 19.30 en 22 uur. Corso (Kalverstraat, tel. 234561) „The man with the golden gun”, toeg. 12 j„ dag. 14.30, 19, 21.30 uur, za., zo. 13.30, 16, 19 en 21.30 uur. Cine „D” (PI. Middenlaan 4a, tel. 226551) „Bla zing saddles”, toeg. 16 j., dag. 19.45, 22 uur. Desmet (PI. Middelaan 4a, tel. 226551) „Don’t look now”, toeg. 16 j., dag. 19.30 en 21.45 uur. Du Midi (Apollolaan 4. tel. 723653) „Grease”, toeg. alle leeft., dag. 19 en 21.30, za., zo. 13.30 en zo. en wo. 16 uur. Flora Disney Theater (Amstelstraat 24, tel. 230469) „Peter en Elliott de draak”, toeg. alle leeft., dag. 13.30, 16, 19 uur, za. 10.30, 13.30, 16 en 19 uur. Kriterion (Roeterstraat, tel. 231708) „House calls”, toeg. alle leeft., dag. 14, 19.45 en 22 uur. Leidseplein Theater (tel. 235909) „The cheap detective", toeg. alle leeft., dag. 14, 19.30, 22 uur, zo. 13.30, 16, 19.30 en 22 uur. Nöggerath (Reguiiersbreestraat, tel. 230655) „Hooper”, toeg. alle leeft, dag. 14.30, 19, 21.30 uur, za., zo. 13.30, 16, 19 en 21.30 uur. Rembrandtplein Theater 1 (tel. 223542) „The good, the bad and the ugly”, toeg. 16 j., dag. 14 en 20 uur. Rembrandtplein Theater 2 „Konvooi van de angst”, toeg. 16 j„ dag. 14.30,19.15,21.30 uur, zo. 13.45, 16.15, 19.15 en 21.30 uur. Rex (Haarlemmerstraat, tel. 246132) „Bruce Lee, master of Jeet Kune Do”, toeg. 16 j., dag. 19.15 en 21.30 uur. Rialto (Ceintuurbaan 338, tel. 723488) „Butch Cassidy and the Sundance kid”, toeg. 12 j., dag. 19.15, 21.45 uur, za., wo., 13.45 uur, zo. 13.15 en 15.30 uur. Rivoli (Ceintuurbaan 340, tel. 723488) „Dokter Zjivago”, toeg. 12 j„ dag. 20.15 uur. Roxy (Kalverstraat, tel. 232809) „Saturday night fever”, toeg. 12 j., dag. 14.30, 18.45 en 21.30 uur, za., zo.. 13.15, 16, 18.45 en 21.30 uur. Saskia (Rembrandtsplein, tel. 243363) „Grease”, toeg. alle leeft, dag. 14.30, 19.15 en 21.45 uur, zo. en wo. 13.30, 16, 19.15 en 21.45 uur. Studio K (Boven Kriterion, tel. 231708) „Herfst- sonate”, toeg. 16 j., dag. 14.30, 20, 22.15 uur. The Movies (Haarlemmerdijk 161, tel. 245790) „De geest van de bijenkorf toeg. 16 j„ zaal 1: dag. 19.45 en 22 uur, zo. 14, 19.45 en 22 uur; zaal 2: „Una giornata particolare”, toeg. 16 j„ dag. 19.45 en 22 uur, zo. 14, 19.45 en 22 uur. Tuschinski 1 (Regulierbreestraat, tel. 262633) „The boys from Brazil”, toeg. 16 j„ dag. 14.30, 18.45, 21.30 uur, za., zo. 13.15, 16, 18.45 en 21.30 uur. Tuschinski 2 „De klompenboom”, toeg. 16 j„ dag. 14 en 20 uur. Tuschinski 3 „An unmarried woman”, toeg. 16 j., dag. 14.30, 18.45, 21.30 uur, za., zo. 13.15, 16, 18.45 en 21.30 uur. Tuschinski 4 „Coming home”, toeg. 16 j„ dag. 14.30, 18.45, 21.30 uur, za., zo. 13.15, 16, 18.45 en 21.30 uur. Tuschinski 5 „Salo - of de 120 dagen van So dom”, toeg. 16 j., dag. 14.30,19,21.30 uur, za., zo. 13.30, 16, 19, 21.30 uur. De Uitkijk (Prinsengracht 452, tel. 237460) „Girl friends”, toeg. alle leeft., dag. 13.30, 19, 21.30 uur, zo. 15, 19, 21.30 uur.

IJmuider Courant | 1978 | | pagina 17