De kurk moest weer op de fles voor de Phelps stichting agenda lach van dc dag I Wijn drinken „PRIMEUR” I 125 jaar jong. ONDANKS INITIATIEVEN VERPLEEGHUIZEN r k r VRIJDAG 10 9 9» Is In en om Haarlem ïs traat >a-g- Wijk aan Zee HAARLEM/IJMOND. Hoe wel er in de gezondheidszorg naar wordt gestreefd bejaarden zolang mogelijk thuis te laten, hen niet weg te rukken uit hun vertrouwde omgeving, blijkt toch dat er een grote behoefte bestaat aan ver pleeghuizen, waarin de oudere mens voor korte of lange tijd op genomen kan worden. Schrijnend is het gebrek aan opnamecapaci teit voor geestelijk gestoorde be jaarden. Er zijn en worden pogin gen gedaan het tekort aan bedden snel op te heffen, maar het zal toch nog jaren duren voor alle nood is gelenigd. Blijkens een no ta van de Stichting Samenwer kende Verpleeghuizen in de regio Kennemerland (SVK) wordt het misschien wel 1990 voor alle ge plande voorzieningen zijn gereali seerd. Beverwijk Oosten zet de bloemetjes buiten. Iedere bezoeker ontvangt gedurende 2 maanden een leuk boeketje. Maar dat is nog lang niet alles... Er is nog veel meer te zien en te beleven bij de jarige Oosten. Ons advies: komt u het zelf maar eens bekijken. Tot en met december zijn wij in feeststemming. ding 185 (Van een onzer verslaggevers) Velsen-IJmuiden Heemskerk IJMOND 1 Bk- x/ |F 9 lachte Gerda Bierens de Haan. 27-29. k Tekort bedden geestelijk gestoorde otjes - kelbe- maat tg vrij- Barteljorisstraat 13-17, Haarlem, Telefoon 023-320850' VANDAAG EEN DUBBELLACH van twee jeugdige Zandvoorters, die gistermid dag aan de Grote Krocht druk doende waren leeftijdgenootjes en andere scholieren veilig over de zebra te helpen. De 10-jarige TamarLangereis (links) en de even oude Randolph Ramalho zijn allebei leerlingen van de vierde klas van de Oranje Nassauschool. De jonge verkeersbrigadlertjes hadden het niet eens zo druk, maar Zandvoort is na de seizoensdrukte dan ook weer in haar winterslaap beland. TOEVALLIG ONTMOETTE ik ook nog even VVV-directeur TheoHilbers, die lachend meldde dat het hem nu niet zoveel moeite zou kosten alle toeristen persoonlijk de hand te drukken. Door een stelletje aartsoptimisten is ooit nog eens verwacht dat de aanwezigheid van het casino het seizoen in Zandvoort zou verlengen en hotelbedden wat vaker beslapen zouden worden. Maar daar is niets van waar, eerder het tegendeel want het (betere) beddenbestand in de badplaats is de laatste tijd zelfs ingekrompen. Nico Bouwes is zijn appartementen in Bouwes Palace aan het verkopen en Motel Zandvoort het vroeger Sonnewende is een besloten aangelegenheid van de Bond Zonder Naam geworden. Ook LeoDuivenvoorde, de scheidende voorzit ter van de Federatie Handelsvereniging Hanze, vertelde me geen stormloop op zijn bedden te hebben genoteerd sinds de croupiers het balletje in het souterrain van het Bouwes Hotel laten rollen. Van het dagbezoek verwacht hij wel een toename, nu de winkels met ingang van deze maand op vrijdagavond en ook op zondag geopend mogen zijn. Dat is in ieder geval alweer wat taat 120 bedden voor geestelijk gestoorde bejaarden. Op een goed moment moet de tijdelijke voorziening een permanent ka rakter krijgen. Men stelt zich voor het tehuis uit te breiden en Sonnevanck op te heffen. In totaal zouden er dan 180 bed den voor geestelijk gestoorde bejaarden beschikbaar zijn in Hillegom. De Janskliniek in Haarlem wil in het noorden van de subregio Zuid-Kennemer- land een geheel nieuw verpleeghuis bou wen met 200 bedden voor somatisch zieken en 60 bedden voor geestelijk gestoorde bejaarden. Rendement: 60 bedden voor geestelijk gestoorden. Immers, de Janskli niek heeft thans een capaciteit van 200 bedden voor somatisch zieken. Bronholm in Hoofddorp heeft de bouw kundige en organisatorische mogelijkhe den om het bestaande verpleeghuis uit te breiden. Er zouden 48 bedden voor gees telijk gestoorde bejaarden kunnen worden toegevoegd. Lukt het allemaal, dan zijn er 288 nieuwe bedden gerealiseerd en is de nood (tekort: 278 bedden) uit de wereld gehol pen. Punt is, dat de bedden van Bornholm ook voor Aalsmeer en Uithoorn zijn be stemd. Hiermee dient volgens de SVK wel rekening te worden gehouden. Cijfers over de behoefte van Aalsmeer en Uit hoorn staan niet in de nota. Omdat het allemaal om middellange en lange termijnplanning gaat, wordt, zoals bekend, de oude Boerhaavekliniek in Haarlem zodra de verhuizing naar de nieuwe Boerhaavekliniek achter de rug is geschikt gemaakt voor tijdelijk opvang van 100 psychisch gestoorde bejaarden. De Janskliniek gaat zich met het beheer van de nieuwe oude kliniek bemoeien. De inrichting van het oude Sint Jozefzieken- huis in Heemskerk voor geestelijk gestoor de bejaarden is van de baan. Ook is men er niet toe overgegaan de tiende verdieping van het Diaconessenhuis in Heemstede voor de opvang van bejaarden geschikt te maken. Er zit nu een dagbehandelingscen- trum van het psychiatrisch ziekenhuis Vo gelenzang. De SVK heeft de sommetjes in de nota gemaakt aan de hand van de officieel door de overheid gehanteerde normen en cijfer materiaal van de Provinciale Planologi sche Dienst. Normen kunnen veranderen; prognoses kunnen miskleunen blijken te zijn. In de nota wordt er dan ook de nadruk op gelegd, dat voorkomen dient te worden dat er straks een overcapaciteit aan bedden zou ontstaan. De verpleeghui zen moeten er gezamenlijk voor zorgen, dat het niet zover komt, aldus de nota, die door het bestuur van de SVK unaniem is aanvaard. Ook moet er zoveel mogelijk worden samengewerkt. Overwogen moet worden of de verhouding bedden voor somatische zieken bedden voor geestelijk gestoorden kan worden aangepast. Her verdeling dus. Verder moet er intensiever worden samengewerkt bij het opname- en ontslagbeleid, wordt in de nota gesteld. OVER NOG GEEN TWEE WEKEN breekt de jacht op de Beaujolais Primeur weer los. De laatste jaren hebben nogal wat grote wijnkopers zich van die cultus afgekeerd. Zeven Amsterdamse restau rateurs gooien nu helemaal de beuk er in en hebben hun eigen „primeur” gekozen, waar ze gelijk met de echte primeur mee op tafel komen. Ze vonden hun alterna tief in een 1977 Brouilly Nervers uit de kelders van G eorgeDuboeuf. Een jaar oud dus. „Maar dat doen we liever dan mee te doen aan een tendentieuze presentatie van de primeur”, aldus de groep, waarvan onder meer Dorrius, en de Vijff Vlieghen deel uitmaken. Ik ver tel u er in de volgende GASTENHOEK meer over. DIVERSEN Openbare bibliotheek, Dorpsduinen 6, vrijdag alle leeftijden 19-21 uur, zat alle leeftijden 10- 12.30 uur. NOU WAS ER OOK NOG de mogelijk heid om dan enkel maar iets te eten op tafel te zetten, zonder drankje dus, maar daarin zag Warmolts weinig toekomst. „Als je wat eet, wil je er toch ook wat bij drinken, anders is de lol er af”, vertelde me Arend v a n D ij k, bij Kennemer „stappers" ook wel bekend als de eige naar van De Gravin, de sherry-bodega in de Gravinnesteeg. Sinds 1 juli is hij de baas bij het Haarlemse filiaal van War molts. „Ik was al dat nachtwerk zat en wilde na zeven jaar wel eens wat an ders”, vertelde Van Dijk, die desondanks zaterdagsavonds nog steeds achter de bar in De Gravin te vinden is. De nota geeft een helder beeld van de stand van zaken en de te verwachte ont wikkelingen. Eerst de stand van zaken. De SVK werkt in de regio Kennemerland, die de volgende gemeenten omvat: Benne- broek, Bloemendaal, Haarlem, Haarlem mermeer, Haarlemmerliede, Heemstede, Zandvoort, Hillegom, Beverwijk, Castri- cum, Heemskerk, Uitgeest en Velsen. Een van de bestaande verpleeghuizen, Born holm in Hoofddorp, is ook gebouwd ten behoeve van de inwoners van Aalsmeer en Uithoorn. In de nota is de regio in twee parten verdeeld: de subregio IJmond en de subre gio Zuid-Kennemerland, inclusief Haar lemmermeer. Ook wordt gesproken van twee categorieën verpleging behoevende bejaarden: de zogeheten somatisch li chamelijk) zieken en de geestelijk gestoor den. De opnamecapaciteit wordt, zoals in de gezondheidszorg gebruikelijk is, uitge- drukt in aantallen bedden. Kijken we naar de bestaande capaciteit dan is dit het beeld: Subregio Zuid-Kennemerland IN BLOEMENDAAL SPRAK ik gis termiddag met Els Minnema, Ger da Bierens de Haan en Jon G. Roos, die gedrieën de werkgroep Ken nemerland van de dr. W. M. Phelpsstich- ting voor spastische kinderen vormen. De Stichting is sedert 1955 actief en is genoemd naar een beroemde Ameri kaanse specialist en pionier voor de ver betering van de kansen van spastische kinderen op veler gebied. De heer Roos hoorde onlangs van dat werk en heeft daarop contact opgenomen met de in Amsterdam gevestigde stichting, wat uiteindelijk resulteerde in de oprichting van de werkgroep. DAT WAS ENKELE MAANDEN gele den en de werkgroep heeft nu een eerste wapenfeit op haar naam gezet en organi seerde eind verleden week een wijnproefavond, waarvan de opbrengst voor de Stichting is bestemd, in het club gebouw van de hockeyclub Bloemendaal aan de Aelbertsbergweg. Geweide grond ook, waar van wijndrinkers niet eens zo wordt opgekeken, want de overlevering wil dat in de twaalfde eeuw het verzon ken kasteel Aelbersberg in die dreven een gewild trefpunt was van ridders, die er krijgsverhalen wisselen en de kelk met druivennat met graagte lieten rondgaan. Zo vertelde me tenminste Gerda Bierens de Haan, de vrouw van het VVD-gemeen- teraadslid C e e s. DE WERKGROEP NOTEERDE een flinke respons op de uitnodigingen die ze rondstuurde. „Er waren rond de 150 mensen en die hebben goed gekocht, dus er is flink binnengekomen”, aldus de heer Roos, die met de Continental Bode ga in Amsterdam, die de wijnen voor de proeverij leverde, was overeengekomen dat een percentage van de omzet naar de Stichting zou vloeien. „En daar zijn we erg tevreden over”, vertelde hij. Behalve de wijn was er kaas uit het vuistje, want ook het Zuivelbureau werkte belange loos aan de avond mee. HOEWEL HET NIET ALLEDAAGS IS om via een wijnproeverij voor een Arend van Dijk (links) schenkt toch nog maar eens het glas vol van Peer Hosman. Bronholm in Hoofddorp heeft 121 be dden voor somatisch zieken en 62 bedden voor geestelijk gestoorde bejaarden. Subregio IJmond: Velserduin in Velsen heeft 100 bedden voor somatisch zieken en een zelfde aantal voor geestelijk gestoorde bejaarden. Haken we direct even in op de toestand in de IJmond, dan zien we dat de behoefte aan bedden is begroot op: 290 bedden voor somatisch zieken en 240 bedden voor gees telijk gestoorde bejaarden. De tekorten kunnen deels worden opgeheven als de stichting Heemswijk in Heemskerk een nieuw verpleeghuis neerzet voor respectie velijk 100 somatisch zieken en 70 of 100 geestelijk gestoorden. De goedkeuringen voor de bouw van de voorziening zijn gegeven. In de nota wordt geopperd de stichting Heemswijk, die nog niet bij de SVK is aangesloten, te vragen een groter verpleeghuis te bouwen. De behoefte aan bedden in de subregio Zuid-Kennemerland is vastgesteld op 620 bedden voor somatisch zieken en 540 bed den voor geestelijk gestoorde bejaarden. Een rekensom leert, dat er geen tekort aan bedden voor somatisch zieken bestaat. Wel ontbreken 278 bedden voor geeste lijk gestoorde bejaarden. Hoe denkt de SVK deze tekorten te ondervangen? Er zijn diverse initiatieven: De Stichting Verpleeghuis Haarlem en omstreken gaat in Hillegom op het terrein van psychiatrisch ziekenhuis Vogelenzang een tijdelijke voorziening bouwen. Resul- (ADVERTENTIE) Dienstencentrum voor bejaarden, Kerkstraat Alle werkdagen geopend van 9-17 u. Spreekuren leiding ma. en do. 14-15 u., di. en vrij, van 10-11 u. De Nieuwe Slof, Kerkstraat, toneel „Kent u de melkweg”, aanvang 20.15 u. Sporthal, Van Loenenlaan; 20 uur, kracht- sportdemonstraties OKTOBER IS DAN WEL DE WIJN MAAND, maar het maakte ook een abrupt einde aan een initiatief wijnko- perij en delicatessenhandel van War molts aan de Gedempte Oude Gracht in Haarlem, dat als klantetrekkertje het voorste deel van haar zaak als een eet huisje had ingericht. Bescheiden van opzet; maar de klanten konden er een hapje eten en kregen twee glazen wijn gratis toe. Maar gratis of niet, schenken mocht niet en de afdeling Bijzondere Wetten van de Haarlemse politie heeft na twee maanden aan de activiteit een einde gemaakt. De kurk moest weer op de fles. daar zelf ter overname aangeboden. „De winkels zijn in 1948 door m’n vader opgericht en ik heb besloten ze te verko pen om verdere expansie van de formule te verzekeren, daar kwamen we zelf fi nancieel niet aan toe", vertelde hij me. HOSMAN IS ZELF aan het bedrijf verbonden gebleven, leidt speciale cam pagnes, organiseert wijnproeverijen, heeft zich op de reclame geworpen en houdt zich bezig met de „culinaire” diep vriesmaaltijden. Een nieuwe directeur heeft zich over de commerciële aanpak gebogen. De door Hosman voorgestelde expansie gaat nu ook door. „Er zijn uitge werkte plannen om zes tot zeven nieuwe zaken per jaar te openen”, onthulde hij. En ze zullen zich nog wel even beden ken, voor ze ook daar een wijntje gaan BIOSCOPEN Kennemer Theater, Zeestraat. Vrij. 19 en 21.15 u. „Opdracht voor vijf veroordeelden”, 19.30 en 22 u. Doodzonde”, 23’.30 u. „Greta, het huis zonder mannen”. Luxor Theater, Breestraat. Vrij. 19 en 21.15 uur „Hooper”. DIVERSEN Animal Farm, Willem Alexanderplantsoen. Zaterdag geopend van 12.30-17 uur Openbare bibliotheek. Kerkstraat: vrij, alle leeftijden 19-21 uur. Zat. 10-12.30 uur alle leeftij den. Alarmnummers: politie 25555, brandweer 22922, milieuklachten 96000. i Boerhaave in Haarlem (bijna gereed) beschikt over 100 bedden voor somatisch zieken en 200 bedden voor geestelijk ge stoorde bejaarden. Zuiderhout in Haarlem heeft 198 bed den voor somatisch zieken. Janskliniek in Haarlem heeft 200 be dden voor somatisch zieken. Sonnevanck in Hillegom heeft 53 bed den voor geestelijk gestoorde bejaarden. DE WINKEL AAN de Gedempte Oude Gracht is een van de vier Warmoltszaken in ons land. De andere drie staan in Hilversum, Amsterdam en Bussum, waar ook een restaurant onder die naam te vinden is. Sinds enige tijd behoren de winkels tot de Dikker en Thijsgroep, waarvan de in Vogelenzang wonende su- perslager EimertTeekens eigenaar is. Directeur Peer Hosman heeft ze 99 Jon G. Roos uit Bloemendaal. geflankeerd door Els Minnema uit Aerdenhout (links) en Gerda Bierens de Haan, die gedrieën de werkgroep Kennemerland van de Phelpsstichting vormen. goed doel geld in te zamelen is die keuze wel heel bewust. „De mensen worden al met zoveel ellende geconfronteerd dat het ons leuk leek om op deze manier geld in te zamelen”, aldus de heer Roos. „En we hebben er bovendien een grote be kendheid door gekregen en daar gaat het toch om”, aldus Aerdenhoutse Els Min nema, die blij was met een heel stel nieuwe donateurs. „Als u nou het giro nummer van de Stichting er bij zet, krij gen we misschien nog meer donateurs en elke bijdrage hoe klein ook. is welkom”, IN DIT SPECIALE GEVAL wil ik haar suggestie graag volgen. Het giro nummer is 1322 t.n.v. Dr. Winthrop M. Phelps-stichting voor spastische kinde ren, gebouw Wilhelmina, Oostelijke Han delskade 29, Amsterdam. Bij de wijn proeverij blijft het niet, verklapte de werkgroep nog. Want na de succesvolle eerste bijeenkomst, staan ook voor het komende voorjaar al weer nieuwe plan nen op stapel. bejaarden nog lang niet opgeheven BIOSCOOP EN THEATER City, vrijdag 20.00 u.: „Midnight Express". Stadsschouwburg, vrijdag 20.15 u. Happy days” en „Counting the Ways". Witte Tejater, filmfestival: Vrijdag 19.00 uur „Themroc” en „Law and order", 21.00 uur „Der Amerikanische Freund”, 23.00 uur „Badlands” en „Les Ambassadeurs”, 01.00 uur „Stroszek". TENTOONSTELLINGEN EN MUSEA Museum Beeckestijn. Rijksweg Velsen-Zuid: 18e-eeuwse stijlkamers. Di. tm. zo. 14.00-17.00 u. Foyer Witte Tejater, tekeningen Jan van Vuu- ren (bezichtiging alleen tijdens voorstellingen). Ruïne van Brederode, Velserenderlaan, Sant- poort-Z. dinsdag t/m zondag 9.30-12.00 en 13.00- 17.45 u. te bezichtigen. DIVERSEN Alarmnummers: Politie 19033, Ongevallen dienst 23355. Hoogovens 02510-96000. Brandweer Santpoort 370750, voor Velsen-Noord en IJmui- den 20750. Centrale Bibliotheek, Plein 1945. Vrijdag 19.00-21.30 uur. Zaterdag 10.00-12.30 u. Centrale Jeugd- en Tienerbibliotheek, Wil- lemsbeekweg 96, zaterdag 10.00-12.30 uur. Filiaal Santpoort, Wüstelaan 79. Vrijdag 19.00- 21.30 uur, zaterdag 10.00-12.30 uur. Filiaal Umuiden-West, Zeewijkplein Zaterdag 10.00-12.30 u. alle leeftijden. Filiaal Velsen-Noord, Wijkerstraatweg 177, zaterdag 10.00-12.30 u. alle leeftijden. Dienstencentrum Zee- en Duinwijk, Zeewijk plein 260, vrijdag 18.00 uur samen eten voor alleenstaanden. Buurthuis De Brulboei Jongeren, vrijdag 19.30- 23.30 u. kelder-disco v.a. 16 j„ 19.00-20.30 u. beat ballet v.a. 14 j., zaterdag 14.00-17.00 u. kel der-disco v.a. 13 j. Kinderen: zaterdag 10.00 uur film 6 t.m. 12 jaar. Buurtcentrum Zeewijk, vrijdag 20.00-24.00 u. Café voor alleenstaanden, zaterdag 11.00-12.30 uur Timmerclub 7-12 jaar, 13.30-15.30 uur To neelgroep 8-12 jaar. Volwassenen: vrijdag 20.30 uur Vrouwencafé 14.00-16.00 uur kinderen 6-12 jaar. Buurtcentrum De Spil, Rembrandtlaan 45, za terdag 14.00-16.30 u. Jeugdcafé v.a. 16 j. Sociëteit Asterix, Larixstraat 2, IJmuiden, vrijdag 20.00-01.00 u. Speeltuin „In Veilige Haven”. Heerenduin- weg. Woensdagmiddag en zaterdag de gehele dag. Sporthal Zeewijk, vrijdag 19.15-23.00 uur vol- leybalkompetitie, zaterdag 8.30-12.00 uur In stuif, 12.00-16.00 uur B.C. Velsen, 16.00-22.30 uur Basketballkompetitie. Velserbad: vrijdag 19.30-20.45 uur gemengd zwemmen, zaterdag 10.30-11.30, 12.15-13.15, 13.30- 14.30 en 14.45-15.45 uur gemengd zwem men, 15.45-16.15 en 16.15-16.45 uur les volwasse nen. Instructiebad Zeewijk: zaterdag 10.45-12.00 u. gemengd zwemmen. Badhuis Snelliusstraat, vrijdag 13.00-20.30 u.. zaterdag 9.00-17.00 u. Petrakerk, vrijdag 14.00-24.00 uur bazar voor lichtgehandicapten Emmaschool, Beukenstraat 11, vrijdag 19.00- 22.00 uur en zaterdag 14.00-18.00 uur bazar Postkantoor, Vinkenbaan 10, Santpoort-Zuid, vrijdag 19.00-21.00 uur Open Huis. De Schouw, Blijvenhoevelaan 2, Velsen-Noord, zaterdag 09.30-16.00 uur zendings- dag. TONEEL Stadsschouwburg (Wilsonplein) 20.15 u.: Pu- bliekstheater met „Koning Óidipous" en „Oidi- pous in Kolonos”. Zaterdag 20.15 u.: I Colombai- oni met „I Saltimbanchi”. Toneelschuur I (Smedestr. 23?. Vandaag en morgen 20.30 u.: Toneelgroep Centrum met „Ma- ta Hari”. Toneelschuur II en III (Smedestr. 23). Van daag en morgen 19 u.: Het Haarlemse Filmfesti val. Poppentheater Merlijn (Hasselaersplein). Za terdag 14.30 u.: „Slingertje en de schat van het apeneiland”. Poppentheater La Condola (Warmoesstr.). Za terdag 14 en 16 u.: „Rinkelbel”. Poppentheater Mijko (Peuzlaarsteeg 4). Zater dag 14.30 u.: „Het land van Kaboes”. MUZIEK Concertgebouw (L. Begijnestr.) 21 u.. Jazzvo- caliste Betty Carter. De Gravin (Gravinnesteeg) 22 u.: Diverse jazz- groepen w.o. The Haarlem Hotpeppers Jazz band. Zaterdag 22 u.: The Midgetown Jazzband. Haarlemse Jazz Club (Zanderzaal, Gr. Heilig land 37) 22 u.: Jam Sessions. Zaterdag 22 u.. Big Band Loenen. BIOSCOPEN Cinema Palace (Gr. Houtstr.) 15.30, 19 en 21.30 u.: „Grease”, a.l. Zaterdag 13.30 u.: „Pipi in Taka- Tukaland”, a.l. Vandaag en morgen 24 uur: Breakhart pass”, 16 j. Frans Hals (Fr. Halsplein) 19 en 21.15 u.: „De duivel kent geen genade”, 16 j. Vandaag en morgen 23.30 u.: „Tales of terror”, 16 j. Lido (Houtplein) 19 en 21.15 u.: Damien het tweede omen", 16 j. Zaterdag 14 u.: „Peter en Elliott de draak", a.l. Vandaag en morgen 23.45 u.: „Blue movie”, 16 j. Luxor (Gr. Houtstr.) 14 en 20 u.: „Moord op de Nijl”, a.l. Roxy (KI. Houtstr.) 19 en 21.30 u.: „Blindgan gers”, a.l. 24 u.: „It’s me". 16 j. Zaterdag 19 en 21.30 u.: „Obsessions”, a.l. 24 u.: „Zwaarmoedige verhalen", 17 j. Studio (Gr. Markt) 19 en 21.15 u.:.Hoge nood”, a.l. Zaterdag 14 u.: „Sjors en Sjimmie en de rebellen”, a.l. Vandaag en morgen 23.45 u.: „Chi nese roulette", 16 j. Cinema Qulrlnus Internationaal (L. Veerstr.) 20 en 21.30 u. Zaterdag 14,15.30,20,21.30 en 23 u.: „Speelse liefde”, 16 j. BIOSCOPEN Cinema Marquette, Ruysdaelstraat. Vrij. 20 u. „Lemon Popside”, 22.30 u’ „Bron der wellust”. DIVERSEN Openbare bibliotheek, Kerkweg. Vrijd. alle leeftijden 19-21 u.; Zat. 10-12.30 uur alle leeftij den. Beneluxlaan: 19-21 uur alle leeftijden. Za terdag alle leeftijden 10-12.30 uur. Kinderboerderij, Vrijburglaan. Zat. geopend van 14-17 uur. Alarmnummers: politie 41444, brandweer 32121, milieuklachten 96000. Donkey Shot, A. Verherentstraat „Gruppo Sportivo”, aanvang 21.30 u. De Jansheeren, Kerkweg; Kabaret „Tekstpie- rement”. schenken

IJmuider Courant | 1978 | | pagina 11