4 ARTSENBEZOEKERS Audi sociotherapeut(e) 1 garage brlnkmonn b.v. Projectleiders Pre-sales consultants Systeemontwerpers Produktspecialisten 68 systeemprogrammeur Medewerkers (mnL/vrl.) drukkerij ICL E WEGENS UITBREIDING KUNNEN WIJ PLAATSEN Bedrijfswagenverkoper Autoverkoper Assistent autoverkoper Werkplaatschef Europa's grootste computerfabrikant 1^71 SWETS&ZEITLINGER B.V. stichting centrum stbavo noordwijkerhout I stichting centrum st.bavo noordwijkerhout B.V. SUBSTANTIA B.V. SUBSTANTIA :en W1 iro nebi-schipholt verkoopmaatschappij bv 29 19 7 8 NOVEMBER ZATERDAG 4 28 Voor het rayon Amsterdam. Elke reaktie zal beantwoord worden. >fdcas- int oep laatjes ssante i heer c werk L fdkas- Postbus 8166 - 1005 AD Amsterdam, ta.v. de heer G. C. Smit, telef.: 020-134730, toestel 137. is de Nederlandse dochter van het wereldconcern WARNER-LAMBERT. Wij houden ons bezig met de verkoop van geneesmiddelen, reagentia, instrumenten en consumptie-artikelen. Voor één van deze afdelingen zoeken wij voor de promotie van prescriptie-geneesmiddelen Leidsevaart 10 - Tel. 023-319118 2000 AG Haarlem - Postbus no. 293 res- nnis 3 en ënteer- >ken op de cor- ie tele- ities te Konin- De sektor „Industriële Marketing Contracten” van Fokker-VFW B.V., Schiphol-Oost, is belast met markt onderzoek en akkwisitie, alsmede met het kontraktuele beheer van opdrachten, welke veelal deelnemingen betreffen in multinationale industriële programma's en welke van militaire en civiele aard kunnen zijn. In deze sektor is plaats voor een jonge, representatieve en kommercieel ingestelde man met een HTS/NIB-opleiding. Voor ambitieuze en capabele mensen zijn er in de toekomst ontplooiingsmogelijkheden in sales-, produkt- of marketing-management. Uw schriftelijke sollicitatie, met volledige vermelding van opleiding en ervaring, kunt u zenden aan: Geboden een salariëring tot 40.000,- per jaar, ruime onkostenvergoeding en een auto van de zaak. Fokker heeft personeelsvervoer op Amsterdam en vele omliggende gemeentes. Het betreft hier een veelomvattende funktie met gevarieerde administratieve werkzaamheden, in hoofdzaak samenhangend met opname en ontslag van de patiënten. Wij denken aan een jonge kracht van rond de 25 jaar met goede kontaktuele eigenschappen, die na zijn MAVO/HAVO-opleiding minstens een jaar administratieve ervaring heeft opgedaan b.v.k. in een vergelijkbare situatie. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de afdeling Personeelszaken met vermelding van vakaturenummer 78.90.70. Nadere informaties over de werkzaamheden kunt u verkrijgen bij de heer M. J. G. Hoogervorst, toestel 2020. Gaarne schriftelijke sollicitatie met verlangd salaris en levensloop. Te richten aan directie van Salarisgrenzen: 1680,57-/ 2378,87 bruto per maand. Op basis van uw schriftelijke reaktie met uitvoerige informatie kan een afspraak gemaakt worden voor een oriënterend gesprek, waarna een psychologisch onderzoek deel kan uitmaken van de selektieprocedure. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de manager Industriële Marketing Programma’s, ing. G. Dekker (tel.: 020-5442275 of 5444136). U kunt uw sollicitatie richten aan: Fokker-VFW B.V., Personeelszaken nr. 120/78/HD. Postbus 7600, 1117 ZJ Schiphol-Oost. r :ie i b r be- in is en uw- der- □neel Onze gedachten gaan uit naar iemand tussen de 23 en 35 jaar, met een H.B.S./H.A.V.O.-opleiding en in bezit van rijbewijs BE. Commerciële buitendienstervaring is een pre, doch niet per se noodzakelijk. Wij stellen daartegenover een uitstekende opleiding en begelei ding. WARNER LAMBERT Als u interesse heeft en binnen 50 km van Schiphol woont, bel dan 020-5443800 voor een sollicitatieformulier, of schrijf aan: Fokker-VFW, Personeelszaken nr. 109/78/HD. Postbus 7600, 1117 ZJ Schiphol-Oost. De Stichting Centrum St. Bavo te Noordwijkerhout heeft binnenkort voor de MEDISCHE ADMINISTRATIE een vakature voor een administratief medewerker de onderneming aan potentiële opdrachtgevers. Het voorbereiden en opstellen van offertes t.b.v. de verwerving van opdrachten in nauw overleg met andere staforganen. De „follow-up” van de uitgebrachte offertes d.m.v. besprekingen en korrespondentie. Na een inwerktijd, afhankelijk van de reeds in het bedrijfsleven opgedane ervaring, wordt hij ingeschakeld in marktonderzoek en akkwisitie- aktiviteiten: Het systematisch onderzoeken van de marktbehoeften en mogelijke deelname van de onderneming in nieuwe technologisch hoogwaardige projekten. Het presenteren van de faciliteiten/mogelijkheden van Fokker-VFW heeft een moderne drukkerij waar talloze publikaties en geschriften gedrukt worden. Er zijn een lithografische afdeling en een lay-out tekenkamer aan verbonden. Door toenemende werkzaamheden zoeken wij een aantal jonge medewerkers, die opgeleid willen worden in het bedienen van onze kantooroffset- machines. Vervoer hoeft geen probleem te zijn, want 7 ■O.) Onze toekomstige medewerker zal onder meer tot taak krijgen: - implementatie, onderhoud en begeleiding van operating-systemen - beoordeling en selektie van programmapakketten - bewaking van efficiënt gebruik van apparatuur Voor deze funktie vragen wij: - ruime ervaring in systeemprogrammering - ervaring met on-line toepassingen en werken met een data-base systeem - goede beheersing van de Engelse taal Voor deze funktie bieden wij uitstekende arbeids voorwaarden. Belangstellenden voor deze funktie kunnen informatie inwinnen bij de heer L. Tilburgs en hun sollicitatie richten aan de afdeling Personeelszaken. De Stichting Centrum St. Bavo te Noordwijkerhout vraagt voor een vervolgafdeling in de sektor akute psychiatrie een combinatievloeren van voorgespannen betonliggers en lichtbeton vulelementen voorgespannen plaatvloeren breedplaatvloeren toepassingsgebied: begane grond- en verdiepings vloeren voor woningbouw en utlllteitswerken. Nebi-Schipholt Verkoopmij b.v., Industrieweg 2, Stramproy, toeleveringsbedrijf voor de bouwnijverheid van de bekende Nebi-systeemvloeren, die bestaan uit: Uw schriftelijke sollicitatie, vergezeld van een recente foto, te richten aan onze afdeling Personeelszaken. Voor telefonische inlichtingen kunt u bellen onze verkoopleider de heer J. v. d. Knaap). (Privé tel. ’s avonds: 04950 - 35652). Voor deze funktie vragen wij minimaal een opleiding B-verpleegkundige. Voortgezet te opleiding is gewenst. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken met vermelding van vakaturenummer 78.27.71 Op korte termijn zoeken wij voor uitbreiding van ons verkoopteam in het rayon Noord- en Zuid-Holland een vertegenwoordiger die tevens zal medewerken aan verdere expansie van onze verkoop door middel van het onderhouden van contacten met aannemers, de bouwmaterialenhandel en architecten. ■M I-I Heereweg 347-b 2161 CA Lisse telefoon 02521 - 19113 ICL is de grootste turopese computerfabrikant en waarschijnlijk ook de snelstgroeiende van dit moment. Is ook zeer succesvol in Nederland waar ICL's verkooporganisatie vestigingen heeft in Amsterdam. Den Haag en Apeldoorn. Onze plannen voor de eerstkomende jaren liegen er niet om. Verdrievoudiging van de omzet bijvoorbeeld. Ambitieus misschien, maar haalbaar. Wij hebben er wel goede vakmensen voor nodig. Mensen die weten waar zij het over hebben als het om computertoepassingen gaat. Salarisgrenzen: 1968,36-/ 2594,99 bruto per maand, exclusief een toeslag voor het werken op onregelmatige tijden. Nadere inlichtingen kunt u telefonisch in winnen bij de heer P. Bosters. Kandidaten dienen er rekening mee te houden dat St. Bavo niet in huisvesting kan voorzien. die: interesse heeft in langdurende behan deling van kliënten mede wil denken in het maken van behandelingsplannen 'de persoonlijke begeleiding van 4 a 5 mensen op zich wil nemen in een multidisciplinair team wil sa menwerken belangstelling heeft voor het verder ontwikkelen van het werken met groe pen De afdeling biedt plaats aan 19 mannen en 8 vrouwen en de behandeling is gericht op de persoonlijke begeleiding in de problematiek van de patiënt(e) Heeft u belangstelling? Wilt u méér weten? Heem dan even schriftelijk of telefonisch contact op met Drs. J. W. Klopper, Hoofd Personeelszaken, International Computers Nederland B.V., Zwaansvliet 20,1081 AP Amsterdam, tel (020) - 424545. Jobs, waarbij naast project-management ook people management ervaring nodig is. Natuurlijk moet u - waar nodig - ook onze commerciële aktiviteiten kunnen ondersteunen en een goede kennis van Engels hebben (lezen, spreken). Wat de leeftijd betreft denken wij aan twintigers en dertigers. Uw opleiding moet aansluiten op het gegeven dat wij ons voornamelijk bezig houden met administratieve toepassingen. De computers waar het om gaat behoren tot de ICL-series 1500,2903, 2904 en System Ten. HTS/NIB \Organlsatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid telefoon 02523 -8141 w Swets Zeitlinger B.V. is een sterk internationaal gerichte onderneming en legt zich toe op service verlening aan wetenschappelijke bibliotheken. Ten behoeve van deze serviceverlening beschikt ons rekencentrum over een IBM 370/138 1024K OS/VS1 Shadow, IDMS. Voor onze groep systeemprogrammering vragen wij een Industrieweg 2, 6039 AP Stramproy, Postbus 50, Weert, telefoon 04956-8125.

IJmuider Courant | 1978 | | pagina 29