I Auèi lllllll IMMwaMMBwMMWMSMSM garage brinkmonn b.v H. MM Schiphol Schiphol sekretaresse agent luchthavenpolitie Schiphol Schiphol hoofd bureau personeelsbeheer (m/v> Schiphol werkvoorbereider ■■llllllll lllllllllli ■■■lllllllllli^^ administratief assistent P WEGENS UITBREIDING KUNNEN WIJ PLAATSEN Magazijn chef Werkplaats-Administrateur(trice) Meisje voor de Administratie Eerste Automonteurs Tweede Automonteurs Leerling Automonteurs Leerling Plaatwerker 1 VAN DEN BROEK NEDERLAND I J Volledig bevoegd onderwijzer(es) docent(e) anatomie/fysiologie jong kommercieel medewerker(ster) op onze afdeling verkoop-binnendienst, c a r 34 NOVEMBER 19 7 8 ZATERDAG 4 min In ons bedrijf is op korte termijn plaats voor een Voor deze funktie is vereist: TELEFOON 023-339150 Wij zijn een landelijk werkende importeur van tech nische huishoudelijke apparatuur. die na een inwerkperiode in staat moet zijn om zelf standig de volgende taken te verrichten: Bekendheid met elektro-technische huishoudelijke apparatuur strekt tot aanbeveling. Sollicitaties gaarne schriftelijk of telefonisch aan: Postbus 10, Heemstede of 023 - 33 91 50, toestel 210 (dhr Kortekaas). schriftelijke en telefonische orderbehandeling telefonische acquisitie administratieve werkzaamheden rond de order behandeling. kommercieel inzicht akkuratesse goede kontaktuele eigenschappen goede spreekvaardigheid m.a.v.o. of gelijkwaardige opleiding. Leidsevaart 10 - Tel. 023-319118 2000 AG Haarlem - Postbus no. 293 De afdeling OPLEIDING zoekt zo spoedig mogelijk voor de A-opleiding tot verpleeg kundige een part-time Uitsluitend schriftelijke sollicitaties te richten aan de Coördinator Dienst Personeels zaken, Boerhaavelaan 22, 2035 RC Haarlem. Het St. Elisabeth’s of Groote Gasthuis te Haarlem is een modern geoutilleerd algemeen ziekenhuis met 4- 600 bedden. VOORTGEZET SPECIAAL ONDERWIJS TE HAARLEM POSTBUS 10 2100 AA HEEMSTEDE J Haarlem Het aantal lesuren is 400 per kalenderjaar met als zwaartepunt de introductieperio den. Deze zijn van maart tot en met mei en van september tot en met november. In de maanden juli en augustus wordt geen les gegeven. De vakken worden gegeven aan de hand van een landelijk verplicht gestelde leer- stofomschrijving. Onze gedachten gaan uit naar een kandi daats student medicijnen, een arts, een fysiotherapeut of een bioloog, die minimaal een jaar les kan geven en beschikt over enige ervaring. Salariëring volgens de richtlijnen van de N.Z.R. Inlichtingen worden gaarne, van maandag tot en met vrijdag, verstrekt door de af deling Opleiding, tel. 023-339030, toe stel 2051. ii]j Bij sollicitatie gelieve u contact op te nemen met onze bedrijfsleider de heer Hammers. ■f Voor dit bureau zoeken wij een Voor deze baan gaan onze gedachten uit naar een jonge man van ca. 25 jaar met een MAVO-opleiding plus het Praktijk- diploma Boekhouden of een MEAO- opleiding. Ook dient hij te beschikken Het beheer en de exploitatie van Schiphol zijn in handen van de N.V. Luchthaven Schiphol. Bij de afdeling Onderzoek en Ontwikkeling wordt uittjekeken naar een Zij krijgt op deze bedrijvige afdeling een veelomvattende, belangrijke taak. Zij onder houdt veelvuldig telefonische kontakten, houdt de agenda's bij en koördineert deze van centrale medewerkers. Zij zal de inkomende en uitgaande korres- pondentie verzorgen (dit met name voor het afdelingshoofd), deelnemen aan vergade ringen en een koördinerende taak hebben t.a.v. de verdeling van de werkzaamheden. Bovendien neemt zij de dokumentatie en de archivering voor haar rekening en notuleert zij bij sommige vergaderingen. Voorts verricht zij alle andere voorkomende sekretaresse-werkzaamheden. Het beheer en de exploitatie van Schiphol zijn in handen van de N.V. Luchthaven Schiphol. Bij de groep Crediteuren en Investeringen van het bureau Administratie is een vakature vooreen over goede kontaktuele eigenschappen. Enige ervaring in een soortgelijke funktie betekent een pré. Twee met veel zelfstandigheid werkende sektorpersoneelschefs op HBO-niveau voeren thans dit algemeen personeelswerk uit. in de ruimste zin van het woord gerealiseerd wordt zoals: -werving en selektie - algemene introduktie van nieuw personeel - begeleiding van bestaande vormen van personeelsbeoordeling - beschrijven en mede waarderen van funkties - toepassing van de studieregeling - toepassing van de arbeidsvoorwaarden. Onze voorkeur gaat uit naar een kandidaat die in het bedrijfsleven ruime ervaring heeft opgedaan in een leidinggevende funktie en beschikt over een adekwate opleiding. De honorering is volledig in overeen stemming met de importantie van de funktie. De premie AOW/AWW is voor rekening van de vennootschap. Bij de selektieprocedure zijn een delegatie betrokken van de Staf Personeel en Organisatie en een tweetal sektor personeelschefs. Nadere informatie kunt u inwinnen bij het hoofd Personeel en Organisatie, de heer H.J.B. Perquin, tel. 020-517 2178, inde week van 6 t/m 10 november tussen 12.30 en 13.30 uur. f Bij de luchthaven verdient zij een salaris variërend van f 1.826,- - f 2.268,- bruto per maand. Hierover wordt geen premie AOW/AWW ingehouden. Die betaalt de luchthaven, evenals een tegemoetkoming in de reiskosten Interesse? Stuur uw schriftelijke sollicitatie, met vermelding van nummer 177/HD. naar het bureau Personeelszaken van de N.V. Luchthaven Schiphol. Postbus 7501. 1118 ZG Luchthaven Schiphol. Zij is goed thuis in de moderne talen, vooral in het Engels. Als sekretaresse heelt zij al enige jaren ervaring. Aan de Paulusschool voor VBO-LOM wordt gevraagd: Liefst met wiskunde en/of natuurkunde in tijdelijke dienst (wegens ziekte) De school heeft dit jaar een nieuw gebouw betrokken De groepen bestaan uit 12 leerlingen De lestaak kan in overleg geregeld wor den. Brieven richten aan het bestuur van de school, p/a Junoplantsoen 58, Haarlem. Gezien voornoemde taken verwachten wij van kandidaten een gedegen ervaring van minimaal 3 jaar in een soortgelijke funktie. Verdere vereisten zijn: een MTS-E diploma aangevuld met een kursus werk voorbereiding, een technisch-analytisch vermogen, goede kontaktuele eigenschappen en een flexibele instelling. Kennis van hoogspanningsinstallaties strekt tot aanbeveling. Zijn hoofdtaak is het technisch en administratief voorbereiden van onderhouds-en reparatie-opdrachten t.b.v. de onderhoudsgroepen van het bureau Technische Bedrijfsvoering en Onderhoud'. Die taak voert hij uit aan de hand van vastgestelde onderhoudsplanningen en -begrotingen. Hij maakt daarnaast technische omschrijvingen inzake uit te besteden werkzaamheden en zal, in voorkomende gevallen, worden ingezet voor het maken van technische analyses en rapporteringen. Het beheer en de exploitatie van Schiphol zijn in handen van de N.V. Luchthaven Schiphol. Bij het korps luchthavenpolitie van de afdeling Operationele Diensten start in mei een opleiding voor de funktie Afhankelijk van leeftijd en ervaring betaalt de luchthaven een salaris tussen f 2.076,- en f 2.343,- bruto per maand. Hierover wordt geen premie AOW/AWW ingehouden. Die is voor rekening van de luchthaven, evenals een tegemoetkoming in de reiskosten. Geïnteresseerden verzoeken wij hun schriftelijke sollicitatie, onder vermelding van nummer 175/HD, te sturen naar het bureau Personeelszaken van de N.V. Luchthaven Schiphol. Postbus 7501 1118ZG Luchthaven Schiphol. Meer informatie over de funktie verstrekt de heer D. Aartsen, tel.: 020-517 22 43. E del tus: gue oer gev var f.i i ver ger Jus b4 is 1 lllll ii de nie dn lar in die sta ten en C Sv< wo zijl te 1 o5j Pd e4j 0-0 i i stii pri lijn zo’; pa< laa je pMBSMinilBlS Het beheer en de exploitatie van Schiphol zijn in handen van de N.V. Luchthaven Schiphol. Bij dit bedrijf werken circa 1300 mensen. Binnen de onderneming heeft de afdeling Personeel en Organisatie de verantwoordelijkheid voor het ontwikkelen en voorbereiden van het sociaal beleid en het adviseren bij de uitvoering daarvan. Daarnaast wordt ru ime aandacht gegeven aan de begeleiding van individuele personeelsleden en de permanente ontwikkeling van de organisatie. Onze gedachten gaan uit naar een repre sentatieve vrouw tussen 23 en 28 jaar. Met een opleiding op MMS/HAVO-niveau, aan gevuld met een sekretaresse-opleiding. Er vindt nu een intensivering van het algemene personeelswerk plaats in een nieuw opgericht bureau Personeels beheer. waarbinnen loopbaanbegeleiding 1 eet de sol get oii hei wa va: zoi oli ka; pis pit, rin get em tor vai Mc bei rei en ,.M eei se uit us' Me uit de dri CO) C do< Ar ok, Naar onze mening vereist het boven staande een goed overzicht van alle vak gebieden die in de afdeling Personeel en Organisatie voorkomen, alsmede een brede ervari ng i n samenwerkingsrelaties. Informatie wordt u gaarne verstrekt door het waarnemend hoofd: J. L. Haasnoot, Kees 't Hoenstraat 9, Spaarndam. Tel. school: 023-270454. Tel.privé: 023-376281 Interesse en woont u in de omgeving van de luchthaven? Schrijf dan een brief, onder vermelding van nr. 180/HD, aan het bureau Personeelszaken van de N.V. Luchthaven Schiphol, Postbus 7501, 1118ZG Luchthaven Schiphol. kleding en schoeisel, is de AOW/AWW- premie voor onze rekening en de pensioen premie volgens rijksregeling. en kan hij in bepaalde gevallen in aanmerking komen vooreen tegemoetkoming in reis- en pensionkosten - al zal het zijn aanstellings- mogelijkheid ten goede komen als hij binnen overbrugbare afstand van de lucht haven woont. De voornaamste taakstelling is: - het meedenken over en het bevorderen van de ontwikkeling van het sociaal beleid binnen de N.V. Luchthaven Schiphol - de leiding en koördinatie van de werkzaamheden van een viertal sektor personeelschefs, alsmede de opbouw van een bureau-administratie - goede afstemming van de werkzaam heden van het bureau met de andere bureaus in de afdeling Personeel en Organisatie. Hierin werken specialisten die de volgende vakgebieden beheren: Projektkoördinatieen planning, Arbeidszaken, Interne Voorl ichti ng, Organisatie-ontwikkeling en Opleidingen, Bedrijfsmaatschappelijk Werk en Medische Dienst - het onderhouden en verder ontwikkelen van goede werkrelaties metkollega- bureauhoofden in de afdeling Personeel en Organisatie en in de andere bedrijfsafdelingen. Het aanvangssalaris dat wij bieden, ligt tussen f 2.072,- en f 2.343,- bruto per maand, uiteraard afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring. Over dit salaris wordt geen premie AOW/AWW ingehouden, die is voor rekening van de luchthaven, evenals een tegemoetkoming in de reiskosten. Zijn werkgebied is het luchthaventerrein. Een heel aparte wereld. Waar aparte orde- en veiligheidsmaatregelen gelden, die gehandhaafd en uitgevoerd moeten worden door mannen met gezag: de agent van de luchthavenpolitie, die zijn funktie in afwisse lende dienst verricht. U kunt voor deze speciale opleiding in aanmerking komen als u 21 - 28 jaar bent, geen bril of contactlenzen draagt, bloots voets minstens 1,70 lang meet, goede kennis van de Nederlandse taal en een duidelijk leesbaar handschrift hebt, rijbewijs BE en liefst ook het MULO/MAVO-diploma1 bezit. Deze gaat zich bezighouden met: - de kodering en kontrole van deJjestek- fakturen van het uit te besteden groot onderhoud aan banen, platformen, wegen, elektrotechnische en werktuigkundige installaties - het koderen van bestelbonnen en fakturen voor de overige exploitatie-uitgaven - de afstemming van subadministraties met grootboekrekeningen. Voorts verwachten wij van hem dat hij in staat is de groepsleider te vervangen bij diens afwezigheid. Als u interesse hebt in dezefunktieen ermee akkoord gaat dat wij uw eventuele aanstelling mede af laten hangen van een psychologisch onderzoek (waarvan de resultaten vooraf door de kandidaat met de psycholoog kunnen worden besproken), stuur dan een sollicitatie brief, onder vermelding van nummer 176/HD, naar het bureau Personeelszaken van de N.V. Luchthaven Schiphol, Postbus 7501,1118 ZG Luchthaven Schiphol. Het beheer en de exploitatie van Schiphol zijn in handen van de N.V. Luchthaven Schiphol. Bij de groep Technische Werk voorbereiding van het bureau Technische Bedrijfsvoering en Onderhoud is plaats vooreen Het salaris, dat meteen bij het begin van de opleiding ingaat, bedraagt f 1.939,- bruto per maand. Na voltooiing van de basis opleiding (±10 maanden) wordt een extra toeslag van f 350.- per maand uitbetaald voor het verrichten van onregelmatige dienst. Bovendien ontvangt elke agent jaarlijks 8% vakantietoelage, betalen wij zijn uniform- Als u belangstelling hebt en er mee akkoord gaat, dat wij uw eventuele aanstelling mede aan de hand van een test van uw Nederlandse taalkennis en uw sportieve geoefendheid en een medisch en psycho logisch onderzoek laten bepalen, dan nodigen wij u uit, ons schriftelijk over uzelf, opleiding en tegenwoordige werkkring te informeren. U kunt uw sollicitatie onder vermelding van nr. 179/HD, richten aan het bureau Personeelszaken van de N.V. Luchthaven Schiphol, Postbus 7501, 1118ZG Luchthaven-Schiphol.

IJmuider Courant | 1978 | | pagina 34