Bep Ogterop Phemios Trio Jazz UIT. Winston Tong Oom Wan ja Rose T. 0 agenda van amsterdam I <4 A THEATER MUZIEK ALLERHANDE wijzen ■c Toneel en muziek ‘T Bioscopen 14 15 DONDERDAG 9 NOVEMBER 19 7 8 UITWIJZER ALBÊRi STRW6 ftMRTU Austria M ■co L?25 A. de ,E1 wo. HJC. Vrijdagavond in de Haarlemse Jazz Club het Haarlemse oude-stijlorkest Boccherini en de solosuite voor klavecimbel no. 12 van Froberger. Albert de Klerk. Vanavond begint de reeks donderdagavondconcerten op het Leonard van den Brink-orgel in de St. Bavo-kerk, Herenweg 88, Heemstede. Het openingsconcert wordt verzorgd door de Haarlemse stadsorganist Albert de Klerk, met medewerking van Elly Jens, alt. Uitgevoerd worden werken van Dandrieu, J. S. Bach, Scarlatti, Handel, Langlais en een bewerking van Albert de Klerk van vier Bretonse liederen en een improvisatie over een bekende melodie. Aanvang 20.15 uur. Albert de Klerk is ook volgende week donderdag te beluisteren in de serie gemeentelijke orgelbespelingen, die in het winterseizoen Galerie Van. Fotografie als hulpmiddel is het motto dat Galerie Van heeft meegegeven aan een tentoonstelling die vanaf komende zaterdag veertien dagen lang is te zien in het pand aan de Hagestraat 18 in de Haarlemse Burgwalbuurt. De fotografie is voor de kunstenaars Margreet Bouwman, Eric de Nie en Pieter Zwaanswijk een hulpmiddel dat op verschillende manieren wordt toegepast. De expositie geeft daar verschillende voorbeelden van. Men kan er van dinsdag tot en met zaterdag tussen 12-18 uur terecht. In galerie Van 2, eveneens Hagestraat 18, brengt de Israëlische kunstenaar Amnon Lidewij Scheifes studeerde cello aan het conservatorium in Tilburg bij Jean Louis Hardy en in Parijs bij André Levy. Zij is solocelliste in het Nederlands Ballet Orkest, docent aan de conservatoria in Den Haag en Amsterdam en maakt deel uit van verschillende ensembles. Jacques Ogg studeerde klavecimbel bij Gustav Leonhardt aan het Amsterdams Conservatorium. Hij is als docent verbonden aan de conservatoria van Den Haag en Groningen en maakt deel uit van diverse barokensembles, waaronder het ensemble „Egelantier”. Christina Mahler studeerde aan het Koninklijk Conservatorium in Den Haag bij Anner Bijlsma en sinds vorig jaar bij Radu Aldulescu in Maastricht. Ook zij maakt deel uit van verschillende ensembles. overpeizinkjes, filosofietjes en geestelijke acrobatenhoogstandjes, een helder commentaar op de liefde willen geven. André van den Heuvel en Kitty Jansen spelen een echtpaar dat steeds in ultrakorte scènes zijn overwegingen over het huwelijk ten beste geeft. Aanvang 20.15 uur. Kabaret week. In de Toneelschuur vanaf dinsdag tot en met zondag een kabaretweek. Als eerste dinsdag een try-out en woensdag de première van „Rose T. in lokaliteit Varié” van het Krisistheater. Lokaliteit Varié is een Fiesta Gitana. De 22e versie van Fiesta Gitana, het feest van de Spaanse Zigeuners, zondag in het Concertgebouw Haarlem. Fiesta Gitana staat dit jaar in het teken van de groene olijf, die vaak ter sprake komt in de volksliederen van geheel Spanje en speciaal in die van Andalucia, waarvan een groot deel Flamenco-liedereh zijn. Aanvang 20.15 uur. Amateurtoneel. Maandagavond brengt de toneelgroep Vondel in de Stadsschouwburg Haarlem „Dingen van de dag”, een Amsterdams volksstuk anno 1900 van J. Hemmink-Kamp. Regie Bram Oud. Dingen van de dag speelt zich af in het cafeetje van Tante Sjaan, een echt volkstype in spraak en manieren, die na de dood van haar vader het café heeft voortgezet. Ze heeft een hart van goud en plaats hebben in het Concertgebouw Haarlem. Medewerking wordt verleend door Abbie de Quant, fluit. Aanvang 20.15 uur. Klein Muziektheater. Zondagochtend wordt het koffieconcert in het Haarlemse Concertgebouw verzorgd door het Klein Muziektheater, dat begin 1977 werd opgericht door een aantal medewerkers van het operagezelschap Forum. Margaretha Albers, Marius Kemler, Max van Weegberg, Herman Moerman, Jos Carpay en Fred Danneburg stellen zich ten doel muziek, tekst en actie weer op één lijn te brengen. Het programma, getiteld Beestenboel, heeft als thema „het Dier” in verleden en héden. Liederen vanaf de late Middeleeuwen, Janequin, via onder andere Rossini, Grieg, Moussorgski en Stravinsky tot aan Brecht, Prévert en eigen composities en teksten. 11.30 uur koffie, 12 uur muziek. Noordwijk. Zondag wordt in het Palace Hotel, aan de boulevard in Noordwijk, een antiekbeurs gehouden, waaraan ruim 20 antiquairs deelnemen. Er zijn onder meer meubels, klokken, zilver, kristal, oude juwelen, plateel, antieke poppen, tin, koper en boerenantiek. Men kan op de beurs terecht van 10 tot 17 uur. Ome Willem. Voor de kinderen zondagmiddag in de Haarlemse Stadsschouwburg Edwin Rutten-Ome Willem met een nieuw programma. Ome Willem brengt twee nieuwe medewerkers, mee, Buurman, die alles regelt en Neef, de muzikale man, die voortreffelijk piano speelt. Aanvang 13.30 uur. Literaire Instuif. Op de Literaire Instuif, die maandagavond door de gelijknamige werkgroep in folkcafé De Teerling in de Kleine Houtstraat in Haarlem wordt gehouden, kan men luisteren naar drie jonge dichters uit Haarlem en omgeving: Hans Bruins, Henk Snijders en Jeroen Thijssen. Henk Snijders zal zijn poezië combineren met zang en gitaarspel. Aanvang 20 uur. De Berköwitz tegelijkertijd een mixed-mediamanifestatie onder de titel „onderhandelen met zakdoek”. Berkowitz, van huis uit een schilder, past verschillende beeldende kunsttechnieken bij dit project toe. Billy „B” Jacket. In de Hobbit, Dorpsplein 2, Zandvoort zondagmiddag klarinettist en altsaxofonist Billy „B” Jacket, uit Heemstede, leider van de Midgetown Jazzband. Hij wordt begeleid door het Hobbit-huisorkest. Aanvang 16 uur. Amateurorkesten. In het Haarlems Concertgebouw dinsdag een gezamenlijk concert van vier Haarlemse amateurorkesten: Harmonie Orkest de Limehouse Jazzband meh zangeres Victoria Varekamp. Aanvang 22 uur. Zaterdag Guitar Battle met het neusje van de Haarlemse jazz-gitaristen-zalm: Bill Arensma, René Gervais, Victor van Kampen en Floris Mulder. Verder als ritmesectie Thijs Vermeulen, bas en Niko Meijer, drums. Onder auspiciën.van de Klup Improviserende Musici (KIM). Toegang gratis, aanvang 22 uur. HJC, Groot Heiligland 37, Haarlem. is steeds bereid iedereen te helpen. Ze neemt geen blad voor de mond en zegt precies waar het op staat. In dit toneelstuk Nieuw Unicum. Woensdag brengen leerlingen van het muziekcentrum Zuid-Kennemerland een muziekprogramma ten gehore in Nieuw-Unicum, Zandvoortselaan 165, Zandvoort. Bespeeld worden blokfluiten, dwarsfluiten, hobo’s, violen en piano in werken van Brahms, Crimlisk, Haydn, Kern, Mozart, Purcelle en Quantz. Aanvang 19.30 uur. José Koning. In de Colonel, Stationsstraat 20, Zandvoort zondagavond vanaf 22 uur het trio Peter ten Have met José Koning, zang. Bill Clifton. Vanavond in het Cultureel Centrum, Ga'sthuisplein 9b, Zandvoort country muziek met Bill Clifton. Hij zingt niet alleen, maar vertelt ook over zijn muziek. Aanvang 20 uur. Pandorra Ensemble. In de Sneeuwbal Centrum III, Herenweg 111, Heemstede, zaterdagavond het Haarlemse Pandorra Ensemble, in 1973 opgericht als elektrisch kamerorkest. Pop met veel voorkomende collectieve improvisaties en een sterk accent op soli. Aanvang 21 uur. Haarlem, dirigent Simon Butter; Haarlems Amateur Symfonie Orkest, dirigent Josef Stanek; Chr. Brassband „Arti et Religioni”, dirigent Jan Schut en Symfonie Orkest „Haerlem”, dirigent André Kaart. Op het programma werken van Fucik, Dvorak. Schubert, Friedeman, Siebert, Fauré en Glinka. Aanvang 20.15 uur. ingang van het volgende nummer, dat eind november verschijnt, veranderd in Tijd-Schrift. de gewone dingen van alle dag: bedrog, ondankbaarheid, berouw en Ijefde. Aanvang 20 uur. Volgende week donderdag wordt in concertzaal Kadens het eerste concert gegeven in de trio-serie, een reeks van vier avonden, waarop bekende en onbekende combinaties zorgen voor een verrassend programma. Donderdagavond wordt het concert verzorgd door het Phemios Trio, bestaande uit Els Krieg viool/altviool, Herman Braune-klarinet en Jan Gruithuyzenpiano. Het programma wordt geopend met een trio van de Boheemse componist Johan Baptist Vanhal. Daarna het trio in Es gr. K V. 498 van Mozart - het bekende „Kegelstatt trio”. Na de pauze vijf delen uit de Acht Stücke op.83 van Max Bruch en de Suite l’histoire du soldat van Igor Stravinsky. Het Phemios Trio heeft zich in de korte tijd van zijn bestaan een grote reputatie opgebouwd. Een trio in deze samenstelling heeft door de totaal verschillende speeltechnieken op elk van de instrumenten en door de grote verscheidenheid aan registers een boeiend karakter. Aanvang beide avonden 20.15 uur. verbazingwekkend realistisch en subtiel. Solo Pieces bestaat uit drie delen: het eerste is gebaseerd op teksten van William Burroughs, het tweede Bound Feet, komt voort uit de Chinese traditie en gaat over de Chinese gewoonte om de voeten van jonge meisjes in te binden in het derde A Rimbaud, is gebaseerd op een tekst van de Franse dichter Rimbaud. Aanvang 20.30 uur. «5 Jazzconcert. In de serie koffieconcerten, die de Haarlemse afdeling van de Koninklijke Nederlandse Toonkunstenaars Vereniging organiseert op het Heemsteedse landgoed Groenendaal heeft ook de jazz.een plaats gevonden. Zondagmiddag wordt een jazzconcert verzorgd door saxofonist Sean Bergin, bassist Martin van Duynhoven, drummer Arnold Dooyeweerd en gitarist Wil van Slogteren. Aanvang 11.30 uur. Amerikaans tingel-tangel waar het publiek wordt beziggehouden door een prima floorshow die echter jammer genoeg wordt onderbroken door lastige klanten die elke avond opnieuw de boël op stelten willen zetten. Leading lady van de avond ook in deze show Rose Thesing. Na de première zijn er nog voorstellingen op donderdag, vrijdag en zaterdag. Aanvang 20.30 uur. 3 solo pieces. Zaterdagavond in Toneelschuur III Winston Tong met 3 solo pieces. De manier waarop Winston Tong uit San Francisco de poppen hanteert is Con Amore. Het Haarlems interkerkelijk koor Con Amore bestaat 25 jaar. Ter gelegenheid van dit jubileum wordt vrijdag een concert gegeven in de Wilhelminakerk op de Gedempte Oudegracht in Haarlem. De begeleiding wordt verzorgd door Pieter de Jong, orgel, terwijl ook een strijkersensemble medewerking verleent. Solisten zijn Marry Stegenga, sopraan en Ton B Vreeswijk, bas. Het geheel staat onder leiding van Jan Herman Ploeg. Op het programma staan werken van Telemann, Buxtehude, Schubert en Maunder. Aanvang 20 uur. Bejaardenkoor. Zondagmiddag geeft het bejaardenkoor van de Algemene Nederlandse Bond voor Ouderen en het Haarlems Amateur Symfonie Orkest een concert in de Nederlands Hervormde Kerk aan het Kerkplein te Zandvoort. Dirigent van het koor is A. van Laar, pianiste M. Huffermann. Het Haarlems Amateur Symfonie Orkest staat onder leiding van dirigent Josef Stanek. Soliste is Riek de Jong, sopraan. Aanvang 14.30 uur. Publiekstheater. Volgende week dinsdag tot en met zaterdag speelt het Publiekstheater in de Haarlemse Stadsschouwburg Oom Wanja van Anton Tsjechov. Regie Ger Thijs. Wanja die samen met zijn nichtje Sonja zijn leven gewijd geeft aan het landgoed waarvan de opbrengst naar zijn zwager gaan, weet dat zijn leven zinloos is. Dat hij het verkeerd besteed heeft omdat zijn arbeid was gericht op een ideaal dat niet bestond. De komst van zijn zwager, de vader van Sonja, met zijn nieuwe vrouw verstoord de grauwe regelmaat. De teleurstelling van Oom Wanja ontlaadt zich op zijn zwager en als die zegt van plan te zijn het landgoed te verkopen probeert Wanja hem te doden. Siem Vroom speelt Wanja aanvankelijk sceptisch, obstinaat en boordevol cynisme. Aanvang 20.15 uur. Mata Hari. In de Toneelschuur I, Smedestraat 23, Haarlem, vanavond, vrijdag en zaterdag nog Mata Hari, geschreven door Ton Vorstenbosch en gespeeld door Toneelgroep Centrum. Regie Peter Oosthoek. Els van Rooden, als het fenomeen Mata Hari, staat in deze productie bijna de gehele avond op het toneel. Zij zingt gloedvol en speelt met een overrompelend plezier en élan zonder ook maar een moment ordinair of platvloers te zijn. Aanvang 20.30 uur. Vele wegen naar.Zaterdagavond in de Stadsschouwburg Haarlem twee stukken, Gelukkige dagen van Samuel Beckett en Vele wegen naar. van Edward Albee. In Gelukkige Dagen is Ank van der Moer Winnie, de vrouw die een lang gesprek houdt met een voortdurend onzichtbare man. In de monoloog, die de vrouw tegen haar man afsteekt, groeit het praten over alledaagse handelingen uit tot een absurd ritueel. Edward Albee heeft in Vele wegen naar een lichtvoetig veelluik van Volgende week in de Toneel schuur première van de nieu we show van hel Kri sistheater ..Rose T. in Lokaliteit Varié”. 4» hwLhi ü- Het Albemi String Quartet geeft woensdagavond een concert in het Haarlems Concertgebouw. Uitgestelde vragen. Woensdag in het lunchpauze theater, Toneelschuur II, Uitgestelde vragen van Toneelgroep Centrum. Het stuk is gebaseerd op de gelijknamige novelle van R. J. Peskens uit de bundel Mijn moeder was een Italiaanse. Een man en vrouw, die lang geleden een indringend incident hebben meegemaakt, ontmoeten elkaar. Een van hen probeert het kontakt te herstellen om zo een antwoord te krijgen op haar uitgestelde vragen. Het stuk wordt gespeeld door Lo Steenbergen en Co by Stunneriberg. Regie: Polio Hamburger. Aanvang 12.30 uur. I Pools Kamerorkest. Vanavond in het Joncertgebouw Haarlem een concert van iet Pools Kamerorkest onder leiding van irigent Jerzy Maksymiuk. Solist is ean-Rodolphe Kars, piano. Uitgevoerd mrden het Concert voor strijkers van de ’oolse componiste Bacewiez, Concerto Irosso op. nr. 10 van Handel, Irandenburger Concert nr. 6 van Bach, pianoconcert in D van Haydn en erenade voor strijkers op 22 van Dvorak. Lanvang 20.15 uur. Opera Koor. Vrijdagavond geeft het laarlems Opera Koor „Bep Ogterop” zijn aarlijkse operaconcert in het Concertgebouw Haarlem. Als solisten lullen optreden Karin Ostar, sopraan, Annett Andriesen, alt-mezzo en John berkens, bariton. De begeleiding is in landen van de pianisten Rudy de Heus en ohan Kat, en Anton van Dalen op het oncertorgel. Op het programma staan ragmenten van de opera’s Carmen en De ’arelvissers van Bizet en Treemonish van loplin en verder fragmenten uit werken an Tsjaikovsky, Lalo, Delibes, Gounod, fassenet, Verdi, Ponchielli, Bellini en Wagner. De verbindende tekst wordt [esproken door Ivo Niehe. Het geheel iaat onder leiding van Bep Ogterop. Aanvang 20.15 uur. Strijkkwartet. In het Haarlems Concertgebouw is woensdagavond het Alberni String Quartet te beluisteren: Howard Davis en Peter Pople, viool, Berian Evans, altviool en Gregory Baron, cello met gastcellist Moray Welsh. Het Alberni String Quartet, dat in 1961 werd gevormd door vier studenten aan de Royal Academy of Music in Londen, wordt voor het grootste deel gesponsord door de Engelse stad Harlow, een uniek feit in de muziekwereld. Het kwartet heeft een repertoire dat naast de bekende omantische strijkkwartetten ook werken omvat van eigentijdse componisten. Woensdagavond is, vanwege het Schubertjaar, het programma voor het grootste deel gewijd aan deze componist. Uitgevoerd worden het Strijkkwartet in C opus postuum „Quartetsatz” en het Strijkkwintet in C opus 163. Verder van Verdi het Strijkkwartet in e. Aanvang 20.15 uur. Kadens. In Kadens, Smedestraat 31, Haarlem, wordt zaterdag een concert in le serie Zolderconcerten gegeven door ien baroktrio bestaande uit Lidewij Jcheifes-barokcello, Jacques Cgg-klavecimbel en Christina Mahler-cello continuo. Op het programma itaan cellosonates van Bach, Breval en Vanaf komende zaterdag tot december wordt in de expositieruimte van de luchthaven Schiphol (derde rerdieping van het stationsgebouw nabij taurant Aviorama)een tentoonstelling «houden van materieschilderijen van P°°8aard. aangevuld met keramiek van Guus Zuiderwijk uit Delft. De Peningstijden zijn van 12-21 uur. De Brakke Grond (Nes 53, Tel. 240394) „De nacht van de Rattenkoning” van Rob Bognar 20.30 uur (behalve op zondag). Carré (Amstel, Tel. 225225) t.e.m. 30 nov. (beh. op ma.) 20.15 uur „Foxtrot”, zo. 12 nov. 11 uur: Koffieconcert Alpho (Orkest Sweelinck Con servatorium); 13 nov. 20.15 uur „Camel”. Centrum Bellevue (Leidsekade, Tel. 247248) vr. 10 nov. 20.30 uur Toneelgroep Centrum met „Goudkoorts”. Do. 9, vr. 10 nov. in de Paloni- zaal om 12.30 uur( „Uitgestelde vragen” met Coby Stunnenberg en Lou Steenbergen; do. 9 nov. 14.15 uur „En nou ik....! (Vergeet ’t maar). Klein Bellevue (Leidsekade, tel. 248301) di. t.e.m. za. 20.30 uur „En nou ik.(Vergeet ’t maar). Concertgebouw (v. Baerlestraat, Tel. 718345) do. 9 nov. grote zaal, 20.15 uur: Amst. Philh. Orkest o.l.v. Meindert Boekel, sol. Marianne Blok, sopr. Sylvia Schlüter, alt, Rudolf Gras man, tenor, Henk Smit, bas, Meti Smit Duy- zentkunst en Emil Kijzer, piano en Thuis Kra mer, orgel (Schubert, en de Carmina Burana van Orff); vr. 10 nov. grote zaal 20.15 uur: Ned. Kamerorkest o.l.v. Ronald Zollman, sol. Jean- Jacques Kantorow, viool. (Bach, Mendelssohn, Schubert) en in de kleine zaal 20.15 uur: Thérè- se Steinmetz m.m.v. Trio Nico van der Linden Jr.; za. 11 nov. grote zaal 15 uur: Radio Filh. Orkest o.l.v. Hans Vonk, sol. Steven de Groote, piano (Mozart, Bruckner) en om 20.15 uur Amst. Philh. Orkest o.l.v. Anton Kersjes sol. Herman Krebbers, viool, koor. Damesleden Collegium Musicum Amstelodamense (Beetho ven, Debussy) en in de kleine zaal 20.15 uur: Turibio Santos, gitaar (Bach, Villa-Lobos, Al- béniz, Granados, Barrios); grote zaal 24 uur; Oscar Peterson, zo. 12 nov. in de Spiegelzaal 11 uur. Für Elise. zo. 12 nov. grote zaal 14.15 uur Concertgebouworkest o.l.v. Frans Brüggen (Bach) en Reinbert de Leeuw (Schönberg en Hindemith) sol. Vera Bets, viool en om 20.15 uur Amst. Opera Koor met Symfonie-orkest „Con Brio” o.l.v. Jochem Slothouwer, sol. An toinette Tiemessen, sopr. Ferdinando Musume- ci, tenor, Jan Derksen, bariton, Henk Smit, bas (Verdi); ma. 13 nov. grote zaal 20.15 uur: Utrechts Symfonie-Orkest o.l.v. Huub Ker stens, sol. Hanneke van Bork sopr. Lucia Ker stens, alt. Jean van Ree, tenor, Ruud van der Meer, bas (Kees van Baaren, Jan van Gilse); di. 14 nov. grote zaal, 20.15 uur: Ned. Symfonie orkest o.l.v. Sander van Marion, m.m.v. Chr. Mannenkoor „Jubilate” uit Katwijk, sol. Karin Ostar, sopr., Renate Heemskerk, alt, Nico Boer, tenor, Marco Bakker, bariton. Klaas-Jan Mulder, piano en orgel; wo. 15 nov. grote zaal 12.30 uur Concertgebouworkest o.k.v. Hans Vonk; wo. 15 nov. grote zaal, 20.15 uur Concert gebouw orkest o.l.v. Hans Vonk; wo. 15 nov. grote zaal, 20.15 uur Concertgebouworkest o.l.v. Hans Vonk, sol. Julia Studebaker, hoorn (Strawinsky, R. Strauss, Schumann). Theater Den Engelenbak (Nes 71, tel. 247368) 9, 10 en 11 nov. 20.30 uur: Dosto mst „Spinoza” van Dimitri Frenkel Frank. De Kleine Komedie (Amstel 56, Tel. 240534) dag. beh. ma. 20.15 uur: Steile wandrace” van Ge rard Cox. Een mateneschilderij van Aad Boogaard dat geëxposeerd wordt in de tentoonstel lingsruimte op de luchthaven Schiphol. naam van de tweemaandelijkse uitgave van de stichting Literaire Instuif „Zomaar wat verhalen en gedichten”, wordt met 1 Alhambra 1 (Weteringschans, tel 233192) „The shout”, toeg 16 j.. dag. 14.30,19 en 21.30 uur, zo. 13.30, 16, 19 en 21.30 uur. Alhambra 2 „De Klompenboom”, toeg. 16 j„ dag. 14 en 20.15 uur. Bellevue Cinerama (Marnixstraat 400, tel. 234876) „Grease”, toeg. alle leeft, dag. 14.15, 19 en 21.30 uur, zo. 13.15, 15.45, 19 en 21.30 uur. Calypso (Marnixstraat, tel 266227) „Herfstsona- te” toeg. 16 j. dag. 14.30 19.15 en 21.45 uur, zo. 13.30, 16, 19.15 en 21.45 uur. Calypso Club (Tel. 266227) „Midnight Express”, toeg. 16 j„ dag 14.15, 19 en 21.30 uur, zo. 13.15, 15.45, 19 en 21.30 uur. Centraal Nieuwendijk 67. tel. 248933) „Klaar terwijl u wacht", toeg 16 j. dag. 11.15. 13, 14.45, 16.30, 18.15, 20 en 21 45 uur. zo. vanaf 13 uur. Cineac Damrak (tel 245648) „Piranha”, toeg. 16 j. dag 13.30, 16, 19 en 21.30 uur. Cineac Damrak 2 „Verdwenen in de Bermuda driehoek", toeg 12 j„ dag. 13.15, 15.30,18.45 en 21.15 uur, za zo. wo. 18.45 en 21.15 uur. Cineac (Reguliersbreestraat, tel. 243639) „The mountain of the cannibal God” toeg. 16 j„ dag. 13.30, 16, 19 en 21.30 uur, za. zo. wo. 19 en 21.30 uur. Cinema International (Aug. Allebéplein 4, tel. 151243) „Grease”, toeg. alle leeft., do. t.e.m. zo. 18.45 en 21.30 uur, ma. te.m. wo. 20 uur, matinee za. zo. 14.30 uur Cinetol (Tolstraat, tel. 722291) „Dispair”, toeg. 16 j„ dag. 19.30 en 22 uur. „Padre Padrone”, toeg. 16 j„ dag. 19.30, 21.45 en 24 uur. City 1 (tel. 234579) „Moord op de Nijl”, toeg. alle leeft., dag ook zondag 13.45 en 19.45 uur. City 2 „Meneer Klomp", toeg. 16 j. dag. 14.30, 19.15 en 21.45 uur, zo. 13.45,16.15,19.15en21.45 uur. City 3 „High Anxiety”, toeg. alle leeft., dag. 14.15, 19.30 en 22 uur, zo. 13.15, 16, 19.30 en 22 uur. City 4 „Aasgieren vallen aan”, toeg. 16 j„ dag. 13.30, 18.45 en 21.30 uur, zo. 12.45, 15.15, 18.45 en 21.30 uur City 5 „Despair”, toeg. 16 j„ dag. 14.30, 18.45, en 21.15 uur, zo. 13.15, 15 45, 18.45 en 21.15 uur. City 6 „An unmarried woman”, toeg. 16 j„ dag. 13.30, 18.45 en 21.30 uur, zo. 13, 15.45, 18.45 en 21.30 uur. City 7 „Kentucky fried movie", toeg. 16 j., dag. 14.15, 19.30 en 22 uur, zo. 14.15,16.30,19.30 en 22 uur. Corso (Kalverstraat, tel. 234561) „Sexlawine in Tirol”, toeg. 16 j„dag. 14.30,19,21.30 uur, za. zo. 13.30, 16, 19 en 21.30 uur Cine „D” (PI. Middenlaan 4a, tel. 226551) „Bla zing saddles”, toeg 16 j„ dag. 19 45 en 22 uur. Desmet (PI. Middenlaan 4a, tel. 226551) „Rose mary’s baby", toeg. 16 j„ dag. 19.15 en 21.45 uur. Du Midi (Apollolaan 4. tel. 723653) „Grease” toeg. alle leeft., dag. 19 en 21.30 uur, za. zo. 13.30, ook zo. en wo. 16 uur- Flora Disney Theater (Amstelstraat 24, tel. 230469) „Peter en Elliott de draak”, toeg alle leeft., zo. ma. di. 14 en 19 uur, za. 10,13.30,16 en 19 uur, zo. en wo. 13.30, 16 en 19 uur. Criterion (Roeterstraat. tel 231708) „Herfstso- nate”, toeg. 16 j„ dag. 14,19.45 en 22 uur, vr. en za. 00.30 uur. Leidseplein Theater (tel. 235909) „De Turkse non”, toeg. 16 j„ dag. 14, 19.30 en 22 uur, zo. 13.30, 16, 19.30 en 22 uur. Nöggerath (Reguliersbreestraat, tel. 230655) „The boys from Brazil”, toeg 16 j„ dag. 14.30, 18.45 en 21.30 uur, Za. zo. 13.15, 16, 18.45 en 21.30 uur. Parisien (Nieuwendijk 67, tel. 248933) „Sexro- bot", toeg. 16 j., dag 11.30, 13.15, 15, 16.15, 18.30, 20.15 en 22 uur, zo. vanaf 13.15 uur. Rembrandtplein Theater 1 (tel. 223542) „Moord op de Nijl”, toeg. alle leef., dag. 14 en 20 uur. Rembrandtplein Theater 2 („Konvooi van de angst”, toeg. 16 j dag. 14.30,19 en 21.30 uur, zo. 13.30, 16, 19 en 21.30 uur. Rex- (Haarlemmerstraat, tel. 246132) „De doods- brigades van Shao-lin”, toeg. 16 j.,dag. 19.15en 21.30 uur. Rialto (Ceintuurbaan 338, tel. 723488) „El Cid”, toeg. 12 j„ dag. 20 15 uur, za. zo. wo. 13.45. Rivoli (Ceintuurbaan 340, tel 723488) „The cheap detective”, toeg. alle leeft., dag. 19.15 en 21.45 uur. Roxy (Kalverstraat, tel 232809) „The good, the bad and the ugly”, toeg. 16 j„ dag. 14 en 20 uur. Saskia (Rembrandtsplein, tel. 243363) „Grease”, toeg. alle leeft., dag. 14.30,19 en 21.30 uur, zo. en 13.30, 16, 19 en 21.30 uur. Studio K (boven Kriterlon. tel 231708) „Girl friends”, toeg. alle leeft, dag. 14.30, 20 en 22.15 uur. The Movies (Haarlemmerdijk 161, tel. 245790) zaal 1. De geest van de bijenkorf”, toeg. 16 j„ dag. 19 45 en 22 uur, zo. 14,19.45 en 22 uur. Zaal 2: „Una giornata particolare”, toeg. 16 j„ dag. 19.45 en 22 uur, zo. 14, 19.45 en 22 uur Tuschinsky 1 (Reguliersbreestraat, tel. 262633) „Straighttime”, toeg. 16 j„ dag. 14.30, 18.15 en 21.30 uur, za. en zo 13.15,16,18.45 en 21.30 uur. Tuschinsky 2 „Bye, bye monkey” toeg. 16 j., dag. 14.30, 19 en 21.30 uur, za. zo. 13.30, 16, 19 en 21.30 uur. Tuschinsky 3 „Dog soldiers”, toeg. 16 j., dag. 14.30, 18.45 en 21.30 uur. za zo. 13.15, 16, 18.45 en 21.30 uur Tuschinsky 4 „Coming home", toeg. 16 j„ dag. 14.30, 18.45 en 21.30 uur, za. zo. 13.15, 16, 18.45 en 21.30 uur. Tuschinsky 5 „Salo - of de 120 dagen van So dom" toeg. 16 j„ dag 14.30, 19 en 21.30 uur, za. zo. 13.30, 16, 19 en 21.30 uur De Uitkijk (Prinsengracht 452. tel. 237460) „Des enfants gété' toeg 16 j„ dag. 13.30,19 en 21.30 uur, zo. 15, 19 en 21.30 uur Zeefoto’s. Bij boekhandel Erato in de Kleine Houtstraat 70 in Haarlem wordt Morgenavond een expositie geopend van zeefoto’s van de fotograaf Cees van der Meulen. Voor deze feestelijke gebeurtenis >s de heer Ch. van der Zweep uitgenodigd, directeur van de Koninklijke Noord-en Zuid-Hollandse Redding-Maatschappij. Deze opening heeft om 20 uur plaats. De expositie duurt tot en met zaterdag 18 tovember en is tijdens de normale winkeltijden van de boekhandel toegankelijk, dat wil zeggen op dinsdag toten met vrijdag van 9-18 uur, op zaterdag van 9-17 uur en op donderdagavond van 19-21 uur.

IJmuider Courant | 1978 | | pagina 15