8 medewerkster ur SECRETARESSE KLIVI o CQ Techmsch-administratieve medewerkers MTS~niveau bedienings personeel walserijen HOOGOVENS Intercedent(e) International B.V. KLM Technische Dienst niEuwunicum Illlfllgllllfllll -Hol wW B M EZ EZ B 0 8 franc randstad uitzendbureau «■B® UM jreau Leerling bekleders Schilders/spuiters Technische hulpkrachten Automonteurs Hydraulisch/ pneumatiscn monteur i' onderhoudsmonteurs 27 NOVEMBER 19 7 8 ZATE R DAG '18 26 FONDS >- Bij Hoogovens is weer plaats voor Goed betaald en interessant werk in een klein team Registeraccountants rs) t(e) Thuis in de lucht ers) 0 i Illilli i. die opgeleid wil worden voor de automatische tekstverwerking. en (in 4-ploegendienst) 018 1 LU, Naam: Voornaam: Geboortedatum: Adres: HF 286 Gehuwd/ongehuwd X jagen en )4 irlem vw Voor onze vestiging te Haarlem zoeken wij een ervaren H B O "f Woonplaats: Telefoon: Zij zoekt voor haar afdeling tekstverwerking op het kan toor te Haarlem een Wij denken aan iemand met een MAVO en typediploma. Ervaring als typiste strekt tot aanbeveling. De mogelijkheid zit erin om voor deze functie twee part timers in te zetten. Haar werk zal o.m. bestaan uit: het uittypen van bestekken en rapporten, het verzorgen van direct mail. Uw schriftelijke reactie graag zenden aan Heidemij Nederland BV, Ceylonpoort 21-23, Haarlem, t.a.v. afdeling Personeelszaken. Heidemij Nederland BV, behorende tot de Heidemij Groep, is gespecialiseerd in advies, ontwerp en uitvoering van cultuurtechnische, weg- en waterbouwkundige en bos bouwkundige projecten. lartuig an ten met holen. aiding ig en :eur ’.fonds 'al is een gebied 'egens arkoop ng inde irkoop, uto, ondet telijk te Fokker-VFW International B.V. is verantwoordeli jk voor de marketing en after sales service van de civiele vliegtuigen F27 Friendship en F28, Fellowship. Een belangrijke deelaktiviteit is het hele onderdelengebeuren wat door „Spares" verzorgd wordt. Bij „Spares”, de afdeling Reservedelen, is plaats voor een aantal technisch-administratieve medewerkers. De procesverantwoording ligt bij hen; zij zullen er daarom op moeten toezien, dat elke partij de toebedeelde taak korrekt volbrengt. De kandidaten. Wij zoeken kandidaten van MTS-niveau die beschikken over kommercieel „gevoel". Verder wordt kennis van prognosetechnieken, voorraadplanning en bestelmethodieken op prijs gesteld. Een redelijke beheersing van de Engelse taal is noodzakelijk. Goede sociale voorzieningen Hoogovens heeft goede sociale voorzieningen, waaronder een prima pensioenregeling. Voorts beschikt Hoogovens over een eigen busnet - met gratis vervoer - over een groot deel van Noord- Holland en in Zuid-Holland tot Leiden. De werkzaamheden zullen o.a. bestaan uit: het opnemen in steno van brieven en notulen van vergaderingen; - het zelfstandig afwikkelen van een gedeelte van de correspondentie; het beheer van bibliotheek en vakliteratuur; - de eindcontrole op uitgaande rapporten; het bijhouden van het directie-archief. Voor deze veelzijdige funktie denken wij aan een actieve jonge vrouw met: voortgezette schoolopleiding (HAVO-/VWO-niveau); - steno-nederlands, zo mogelijk ook engels; een voltooide secretaresse opleiding en in de praktijk opgedane ervaring als zodanig. Zij zal de leiding van de vestiging terzijde staan bij de algemene kantoororganisatie en worden belast met het secretariaat van de vestiging. Alkmaar Amsterdam Arnhem Ik wil vrijblijvend meer weten over de functie "bedieningsman walserijen". Beverwijk Doetinchem Ede ’s-Gravenhage Hoorn Haarlem Hoogeveen Leiden Purmerend Zaandam Zutphen Wij denken aan vakmensen tussen de 22 en 40 jaar, die bij voorkeur in de omgeving van Schiphol wonen. Dit laatste om het werken in ploegendienst voor u en onszelf wat te vergem akke 1 ij ke n De KLM biedt goede vakmensen een goed salaris. En uiteraard alle sociale Zijn/haar taak zal zijn: - het ontvangen en selecteren van de sollicitanten - veelvuldig telefonisch kontakt onderhouden met cliënten - tewerkstellen van tijdelijk personeel - verzorgen van de beperkte administratie - in teamverband bijdragen tot een optimale dienst verlening. Randstad Uitzendbureau is een internationale organisatie in de dienstverlenende sector. Deze dienstverlening bestaat uit het tot elkaar brengen van vraag naar en aanbod van tijdelijk personeel in verschillende sectoren. Voor onze vestiging in Haarlem zoeken wij met spoed een andere bezig houden met het checken en het onderhouden van vliegtuigen. Maar ook met het repareren van vliegtuigmotoren en onderdelen. Wij verwachten van hem/haar: - leeftijd 21-25 jaar - middelbare school opleiding - gemakkelijke omgang met mensen - enige kantoorervaring. Wij bieden: - een goed salaris - goede secundaire arbeidsvoorwaarden w.o. 13e maand en 8% vakantiegeld - studiekosten vergoeding. Schriftelijke sollicitaties onder nr. 619 in ongefrankeerde envelop te richten aan KLM. Afdeling Personeelsplanning en -voorziening, Antwoordnummer 1701. 1110 VG Luchthaven Schiphol. voorzieningen en moderne faciliteiten die men bij een groot bedrijf als de KLM mag verwachten. s- itie •eumesen- eren. De sollicitatie. U kunt schriftelijk reageren: Fokker-VFW International B.V., Personeelszaken nr. 128/78/HD, Postbus 7600, 11 17 ZJ Schiphol-Oost. U kunt ook telefonisch een sollicitatieformulier vragen: 020-5443820. Brieven met uitvoerige beschrijving van de levensloop en genoten opleiding vertrouwelijk te richten aan de directie van onze vestiging, Fonteinlaan 9, 2012 JG Haarlem, telefoon: 023 - 31 93 64 (tel. informatie in de avonduren, de heerH. L. Vermaire 023-26 15 18). g Per ZO bedrijf 0. schriftejjj UM, Bent u geïnteresseerd en wilt u meer weten dan kunt u bellen met mej. Regterschot, hoofd afdeling tekstverwerking, tel. 023 339100. vergeld' Hoogovens behoort tot het E5TEL •concern In de walserijen van Hoogovens wordt staal op verschillende manieren bewerkt. Dit gebeurt met diverse installaties die door kleine teams van vakbekwame mensen worden bediend. Hoogovens biedt u een plaats in zo’n team. U wordt in de praktijk voor dit werk opgeleid. Zo nodig aangevuld met korte cursussen van bijvoorbeeld een week. Het beginsalaris is voor 21-jarigen en ouder minimaal 2.330,bruto per maand, inclusief de verschillende toeslagen. Daar komt in mei nog 8% vakantietoeslag en in ieder geval 2% aan het eind van het jaar bij. Wilt u meer weten? Als u niet ouder bent dan 45 jaar en belangstelling hebt voor dit werk, kunt u de bon opsturen naar: Hoogovens, Werving Personeel, Antwoordnummer 94000, 1970 WB IJmuiden (geen postzegel). Er wordt dan nader contact met u opgenomen. Telefonische inlichtingen: 02510-94000. U kunt desgewenst ook langskomen bij ons Wervingscentrum, Wijcker- molen 202, Beverwijk (150 meter van station Beverwijk). Op werkdagen van 9.00-16.00 uur. En elke maandagavond van 19.00-21.00 uur. Doorgroeimogelijkheden Samenhangend met het aanleren van verschillende functies groeit het salaris in de volgende jaren door. Sollicitaties - bij voorkeur schriftelijk - met volledige personalia, opleiding, ervaring en bij voorkeur vergezeld van een recente pasfoto te richten aan: N.V. Randstad Uitzendbureau, t.a.v. de heer G. J. Rakhorst, Zijlstraat 89, 2011 TM Haarlem. KLM. Thuis in de lucht sinds 1919. Vervoert nu per jaar ruim 4 miljoen passagiers. Transporteert daarnaast zo’n 200 miljoen kilo vracht en post naar 115 luchthavens over de hele wereld. Verdeeld over de vestigingen in 85 landen, telt KLM 17.300 medewerkers, waarvan zo’n 12.800 in Nederland. die zich als een gespecialiseerde medewerker(ster) zal inzetten voor de industriële arbeidskrachten zonder opleiding of ervaring. De KLM vraagt voor haar Technische Dienst een aantal goede vakmensen Vliegtuig- Onderhoudsmonteur Opleiding: LTS metaal. Ervaring in onderhoud van werktuigen en installaties van gebouwen. Opleiding: Stoffeerdersvakschool. U moet in staat zijn zelfstandig stik- en snijwerk uit te voeren. Opleiding: LTS of gelijkwaardig. De werkzaamheden bestaan uit het schilderen en spuiten van vliegtuigonderdelen; ervaring is gewenst. Enige jaren LTS en/of praktijk ervaring met technische werkzaam heden De haan. Fokker vervaardigt ’n aantal reservedelen zelf maar koopt ook een gedeelte in bij vendors (dc zg. koopdelen) via de centrale afdeling inkoop. De nieuwe medewerkers zullen zich gaan bezighouden met het beheer van een pakket koopdelen. Dat beheren houdt in, dat zij de behoefte aan koopdelen prognotiseren en o.a. aan de hand daarvan een planning opstellen. Vervolgens zien zij erop toe, dat de goederen konform plan besteld worden en binnen komen. Zij verschaffen en verwerken de noodzakelijk technische informatie. Verschillende afdelingen binnen Fokkerspelen in dit proces een rol. Opleiding: LTS diploma autotechniek VAM diploma. Kennis van en ervaring met dieselmotoren is noodzakelijk. Opleiding: MTS-Wtb. De werkzaamheden bestaan uil het reviseren van diverse vliegtuigaccessoires. Een vitaal onderdeel van de KLM is de Technische Dienst. De Technische Dienst is opgebouwd uit een aantal afdelingen. Bij deze afdelingen opereren teams die zich onder Wooncentrum voor lichamelijk gehandicapten te Zandvoort. Zandvoortselaan 165. Telefoon 02507-5441 jen voor de en buitel en dat hun Opleiding: LTS diploma autotechniek en voortgèzette vakopleiding resulterende in het VAM diploma monteurs- ervaring. erblijf m” de slack De Stichting Nieuw-Unicum iseen wooncentrum voor ca. 200 licha melijk gehandicapte volwassenen. Een modern komplex in de duinen bij Zandvoort. Bij de Medisch/Paramedische Dienst ontstaat een vakature voor sekretaresse Deze dienst is opgebpuwd uit de medische afdeling (2), ergothera pie (4), fysiotherapie (6), tandheelkunde (4), logopedie (1). De sekretaresse ondersteunt deze dienst met de uitvoering van de volgende taken. het notuleren en verzorgen van de verslagen van de interneover- legstrukturen het archiveren (o.a. de medische status) het verzorgen van de korrespondentie het "schakelen" van en naar de dienst het incidenteel ondersteunen van sekretariaten van andere dien sten Naast deze taken wordt van haar een reële bijdrage verwacht bij het interne overleg over het werk en de werksfeer. Gewenste opleiding en ervaring: HAVO-niveau en sekretariaatsopleiding Ervaring in vergelijkbare werkzaamheden strekt tot aanbeveling (m.n. kennis van de medische terminologie) Leeftijd vanaf 25 jaar Salariëring: van f. 1793,52 - f. 2450,55 bruto per maand (afhan kelijk van ervaring). U kunt uw sollicitaties richten aan de Dienst Personeel en Organisatie t.a v. de heer R. Viellevoye.

IJmuider Courant | 1978 | | pagina 27