G ■mill STKOOp in de bi lllll teKenvaaraigneia als technisch illustrator LTS~er of MTS~er met tekenvaardigheid als janskliniek International B.V. verkoopmedewerker in de buitendienst vakman (maquettebouw) agent luchthavenpolitie Schiphol Schiphol magazijnbediende Schiphol J.V. ■llllllll ziekenhuis St Joannes de Deo haariem verpleegkundigen verpleegkundigen instructie- verpleegkundige LERARES N XII of N IXX Mlllllll BEDRIJFSLEIDER III produktschap voor pluimvee en eieren ZATERDAG 18 NOVEMBER 19 7 8 29 te Z2 en MM :hte an Fokker-VFW International B.V. is verantwoordelijk voor de marketing en after sales service van de civiele vliegtuigen F27 Friendship en F28 Fellowship. Binnen „Product Support”, een divisie van international B.V., draagt de afdeling „Technische Publikaties” zorg voor het vervaardigen en aktueel houden van technische handboeken en onderdelenlijsten voor deze toestellen, ten behoeve van de afnemers. De afdeling heeft behoefte aan enkele technische illustratoren. Kandidaten. Wij denken aan mensen met een LTS- of MTS-opleiding, die belangstelling voor tekenwerk hebben en beschikken over tekenvaardigheid. Men moet zelfstandig en met een grote mate van netheid kunnen werken. In de opleiding heeft men natuurlijk werktekening leren lezen; tijdens de inwerkperiode zal men leren met het Fokker tekeningsysteem om te gaan. Enige kennis van de Engelse taal is een voordeel. Ervaring met het technisch illustreren wordt toegejuicht, maar is niet strikt noodzakelijk. Niet alleen jonge mensen komen in aanmerking; ook zij die al wat ouder zijn en een zekere ervaring in deze richting hebben kunnen zeker reageren. Schriftelijke reakties kunnen gestuurd worden aan: Fokker-VFW, Personeelszaken nr. 126/78/HD, Postbus 7600,. 1117 ZJ Schiphol-Oost. U kunt ons ook voor een sollicitatieformulier bellen: 020-5443800. 78-44 De technische handboeken bevatten onderhoudsinstrukties bestaande uit teksten en illustraties. De technische illustrator maakt die illustraties aan de hand van teksten en werktekeningen. Er is sprake van verschillende soorten illustraties zoals exploded views (het weergeven van samenstellingen in gedemonteerde toestand), perspektieven en isometrische parallelprojekties (zonder verdwijnpunt). 9 ir n Part-time in de BEPSBIIBBI I tend muit orp Het beheer en de exploitatie van Schiphol zijn in handen van de N.V. Luchthaven Schiphol. Bij het Centraal Magazijn van het bureau Inkoop en Voorraadbeheer bestaat een vakature voor een Het Centraal Magazijn beheert een voor namelijk uit technische artikelen bestaand assortiment. Voor het verrichten van alle voorkomende werkzaamheden in dit magazijn zoeken wij kontakt met een akkurate jonge man van 20-25 jaar. Ervaring in soortgelijke werkzaamheden is gewenst. Zijn opleiding? Bij voorkeur op het niveau LTS-elektrotechniek of metaalbewerking. Het rijbewijs BE achten wij noodzakelijk. Het beheer en de exploitatie van Schiphol zijn in handen van de N V. Luchthaven Schiphol. Bij het korps luchthavenpolitie van de afdeling Operationele Diensten start in mei een opleiding voor de f unktie tegemoetkoming in de reiskosten. Wel stellen wij als eis dat hij in de omgeving van de luchthaven woonachtig is. Bovendien wordt werkkleding gratis in bruikleen verstrekt. Sollicitatie. Telefonische inlichtingen worden u gaarne verstrekt door de heer J. J. Hoes, Hoofd Verpleegkundige Dienst, sein 1136. Onze gedachten gaan uit naar een enthou siaste vakman met een meubelmakers- opleiding en bij voorkeur enkele jaren ervaring als modelmaker of maquette- bouwer, alsmede tekenervaring. Dit om bouwtekeningen in de vereiste schaal om te kunnen zetten. Rijbewijs BE is gewenst. Over het salaris wordt geen premie AOW/AWW ingehouden. Die betaalt de luchthaven, evenals een tegemoetkoming in de reiskosten Geïnteresseerd? Stuur uw schriftelijke sollicitatie, onder vermelding van nr. 181/HD, aan het bureau Personeelszaken van de N.V. Luchthaven Schiphol, Postbus 75011118 ZG Luchthaven Schiphol. Het Produktschap voor Pluimvee en Eieren is een bij de Wet ingestelde organisatie, die tot taak heeft de belan gen te behartigen van alle bedrijven in de pluimveehou- derijsector in Nederland Het produktschap verricht deze taak onder toezicht van de Nederlandse Overheid en is daarbij, behalve aan de algemene regelingen van de Europese Gemeenschap pen, gebonden aan de bijzondere regelingen, die deze organisatie voor de pluimveehouderijsector heeft vast gesteld Kandidaten dienen: praktisch werkzaam te zijn geweest; een minimum leeftijd van 25 jaar te hebben bereikt; over een eigen auto te beschikken; woonachtig te zijn in het bovenaangegeven werkgebied. Belangstellenden voor het geven van deze lessen kunnen zich schriftelijk richten tot de secretaris van het Produktschap voor Pluimvee en Eieren, Post bus 502, 3700 AM Zeist Schriftelijke aanmelding te richten aan de dienst Personeelszaken van de Voor leerlingen die buiten Haarlem wonen hebben wij een kamer beschikbaar. De Janskliniek is een verpleeghuis voor 200 somatisch zieken. laris, ing Telefonische inlichtingen kunt u 's morgens tussen 8.30 en 9.00 uur inwinnen bij de heer J.P. Pluk, magazijnbeheerder, tel. 020-517 25 85. >1 t we Belangstellenden worden uitgenodigd hun sollicitaties te richten aan het hoofd van de Dienst Personeels zaken, Velserstraat 19 te Haarlem, tel.: 023-259001. Wil je meer weten over de opleiding, vraag dan even onze folder aan of neem telefonisch kontakt op met mevrouw T.G. Pijl, verpleegkundig docente, telefoon (023) 31 92 82. RIDDERSTRAAT 32, HAARLEM TEL (023) 3192 82 itrum ;e In ons ziekenhuis (333 klinische bedden) kunnen wij op onze kinderafdeling plaatsen: met kinderaantekening. met kinderaantekening voor het verrichten van nachtdiensten. met kinderaantekening. utrechtseweg 31 reist telefoon 03404 16911 In maart 1979 start weer een opleiding tot ziekenverzorgende Toelatingseisen: L.H.N.O., L.T.S., L.E.A.O., (min. 2C/4B-niveaus), INAS of MAVO-4. Dit produktschap vraagt op free-lance basis met als taak het geven van voorlichtingslessen over de produkten KIP en El op huishoud-nijver- heidsscholen. De lessen worden gegeven op scho len gelegen in de provincie NOORD-HOLLAND Technisch illustrator. kleding en schoeisel, is de AOW/AWW- premie voor onze rekening en de pensioen premie volgens rijksregeling. en kan hij in bepaalde gevallen in aanmerking komen vooreen tegemoetkoming in reis- en pensionkosten - al zal het zijn aanstellings- mogelijkheid ten goede komen als hij binnen overbrugbare afstand van de lucht haven woont. Aan onze kliniek is tevens een dagbehandelingscentrum verbonden Heeft u interesse voordezebaan, dan kunt u uw schriftelijke sollicitatie met zo volledig mogelijke inlichtingen en onder vermelding van nr. 184/HD, zenden naar het bureau Personeelszaken van de N.V. Luchthaven Schiphol, Postbus 7501, 1118ZG Luchthaven Schiphol. Als u belangstelling hebt en er mee akkoord gaat, dat wij uw eventuele aanstelling mede aan de hand van een test van uw Nederlandse taalkennis en uw sportieve geoefendheid en een medisch en psycho logisch onderzoek laten bepalen, dan nodigen wij u uit, ons schriftelijk over uzelf opleiding en tegenwoordige werkkring te informeren. U kunt uw sollicitatie onder vermelding van nr. 179/HD, richten aan het bureau Personeelszaken van de N.V. Luchthaven Schiphol. Postbus 7501 1118ZG Luchthaven-Schiphol Zijn werkgebied is het luchthaventerrein. Een heel aparte wereld. Waar aparte orde- en veiligheidsmaatregelen gelden, die gehandhaafd en uitgevoerd moeten worden door mannen met gezag: de agent van de luchthavenpolitie, die zijn funktie in afwisse lende dienst verricht. U kunt voor deze speciale opleiding in aanmerking komen als u 21 - 28 jaar bent, geen bril of contactlenzen draagt, bloots voets minstens 1,70 lang meet, goede kennis van de Nederlandse taal en een duidelijk leesbaar handschrift hebt, rijbewijs BE en liefst ook het MULO/MAVO-diploma bezit Wij bieden u: een uitstekende honorering, met vast salaris en garantieprovisie goede sekundaire voorzieningen auto van de zaak een gedegen opleiding in ons trainingscentrum in Diemen een sterk konkurrerend programma van moderne dupliceer- systemen in interessante en beschermde rayons goede carrièremogelijkheden. Hét salaris, dat meteen bij het begin van de opleiding ingaat, bedraagt f 1.939.- bruto per maand. Na voltooiing van de basis opleiding (+10 maanden) wordt een extra toeslag van f 350.- per maand uitbetaald voor het verrichten van onregelmatige dienst. Bovendien ontvangt elke agent jaarlijks 8% vakantietoelage, betalen wij zijn uniform- Hebt u interesse, neem dan schriftelijk of telefonisch kontakt op met de heer A.C.N. Liesker, Gestetner B.V., Victor van Vrieslandstraat 6, 2025 LS Haarlem. Tel. 023-381150. Deze wordt o.m. belast met het vervaardigen van maquettes aan de hand van door hem zelf gemaakte bouw- of schaaltekeningen. Onderhoud aan deze maquettes of eventuele aanpassingen neemt hij eveneens voor zijn rekening. Een ander onderdeel van zijn taak wordt gevormd door het behulpzaam zijn bij inrichting en demontage van tentoon stellingen of andere evenementen op de luchthavenen daarbuiten, waarbij hij ook onderdelen van stands vervaardigt of repareert. Hij kan bij de uitvoering van zijn werkzaamheden beschikken over verschil lende materialen en 1e klas gereedschap. Van hem wordt verwacht dat hij ook de graveermachine bedient - o.a. voor het vervaardigen van naam- of vestigingsborden. Hij verricht verder werkzaamheden van allerlei aard ter ondersteuning van de aktiviteiten van de afdeling Externe Betrekkingen in zijn totaliteit. Wij vragen een kommercieel ingestelde man in de leeftijd van 25-35 jaar, metten minste mulo/mavo-opleiding en met veel eigen initiatief. De man die wij zoeken gaat een aanvangs salaris verdienen dat ligt tussen f 1.558.- en f 2.005,- bruto per maand, afhankelijk van leeftijd en ervaring. Over dit salaris wordt geen AOW/AWW-premie ingehouden. Die premie betalen wij. evenals een Het beheer en de exploitatie van Schiphol zijn in handen van de N.V. Luchthaven Schiphol. Bij het bureau Vormgeving van de afdeling Externe Betrekkingen is behoefte aan een Wij zijn een snel groeiende en goed renderende onderneming die zich hoofdzakelijk richt op het I gebied van interieurhygiëne en onderhoud van 1 gebouwen met ongeveer 3.000 medewerkers f verdeeld over 30 rayons in geheel Nederland ff/ff Jff Jp Eenwereldwijd gevestigde specialist op het gebied van de schriftelijke kommunikatie. Het moderne leveringsprogramma omvat systemen voor kopiëren, dupliceren, drukken en beeldoverdracht, met alle daarbij behorende benodigd heden en hulpmiddelen, alsmede de afwerkingsapparatuur voor snijden, vergaren en binden van het gereproduceerde materiaal. Het hoofdkantoor van Gestetner Nederland staat in Diemen, met 12 vestigingen verspreid over het land. Voor het rayon Haarlem zoeken wij een Wegens uitbreiding van de werkzaamheden zoeken wij voor onze vestiging te BEVERWIJK een 06,1 'n'em® opleiding en een zeer ruime inwerkperiode de volledige verantwoordelijk heid krijgt over een eigen rayon. Dit houdt onder meer in: het leiding geven aan de uitvoering van de werkzaamheden de personeelswervtng en selectie het opstellen van de benodigde planningen het onderhouden van kontakten met opdrachtgevers Ter ondersteuning heeft hij een administratieve kracht op kantoor en kan hij gebruik maken van de centrale stafdiensten op het hoofdkantoor Voor öeze veelzijdige, zeer zelfstandige en goed gehonoreerde funktie denken wij aan de votgenoe eisen onmisbaar zijn goede organisatorische kwaliteiten leidinggevende kwaliteiten zijn noodzakelijk leeftijd niet ouder dan 45 jaar opleiding tenminste mulo of een vergelijkbare opleiding bezit van rijbewijs BE Ervaring binnen de schoonmaakbranche is geen vereiste Belangstellenden verzoeken wij een met de hand geschreven sollicitatiebrief voorzien van een pasfoto en met opgave van het huidige salansniveau onder vermelding van de code BL in de linker bovenhoek van de envelop te richten aan het Hoofd afdeling Personeelszaken van Asito DV. B B B Asito BV, Postbus 375, Plesmanweg 24, W Almelo, Tel: 05490-64461.

IJmuider Courant | 1978 | | pagina 29