fi n AKTIE 68 El 5 NCR assistent van de concern administratie P< ty mariasüEhtinq magazijn assistent in de leeftijd van 19-25 jaar met gevoel voor accuratesse en met enig technisch inzicht. administratief medewerkster administratief medewerker(-ster) administrateur/ boekhouder M.B.A.-niveau NCR zoekt ryrinnP kok Complete Computer Systems J( afdelingshoofd somatisch zieken PROVINCIAAL ZIEKENHUIS SANTPOORT i 68 KOK hensen bedrijfskleding b.v AKTIE 68 uitzendburo Donnelley-Vierhand b.v. NACHTHOOFDVERPLEEGKUNDIGE BLEEKER B.V. r assistent voor onze voorraadadministratie produktie assistent(e) JU 1 fl Safan Punching B.V. 12 u 3 de vrije B.V. Grammoservice, service merchandisers voor grammofoonplaten en musicassettes Spaarndamseweg 410-414, 2022 EA Haarlem, tel. 023-258521 A. ASS. BEDRIJFSLEIDER CALCULATOR B. AANK. VERKOPER controller (m/v) 28 NOVEMBER ZATERDAG 19 7 8 AT liüi I voor de internationale order afhandeling met een opleiding op MAVO-niveau. NCR Corporation (Dayton U.S.A.) heeft vestigingen in 122 landen. Bedrijfsadviesbureau De Zeeuw Oostzijde 92b - Zaandam GEREEDSCHAPMAKER MACHINEBANKWERKER FREZER VLAKSLIJPER reaktiverings- en verpleegkliniek bornholm Koninklijke Utermöhlen NV Set aktie Donnelley-Vierhand b.v. een F» Haarlem een telexiste/facturiste met enige kennis van de Engelse taal. NCR is een van 's werelds voornaam ste producenten van informatie verwerke de automatiseringssystemen. Belangstellenden voor een van bovengenoemde funkties kunnen op werkdagen van 9.00 -17.00 uur telefonist! kontakt opnemen met de heer H. Bibbe (tel. 020 -15 90 69) die u gaarne alle gewenste inlichtingen zal verstrekken. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan NCR - Schiphol Spare Parts Depot, Free port Building kamer 116, Postbus 7573,1117 ZH Schiphol - C. een Sr: voor het internationale onderdelen magazijn op de luchthaven Schiphol voojet spoedige indiensttreding: W' UD UNIEBOEK BV I «18 o: I t In opdracht van te Haarlem ■•r I Op korte termijn zoeken wij kontakt met een «03 Wij komen graag in kontakt met een Met spoed gevraagd: Het vaste buro voor tijdelijk werk i’v eb vwe iws kb hi I B mJM I 1 l zs I I Tot zijn taak wordt o.m. gerekend: - de zorg voor effectieve administratieve procedures - het opstellen van budgetten - assisteren bij de totstandkoming van de periodieke verslaglegging hetgeen mede inhoudt een analyse van verschillen tussen budget en werkelijkheid - het verrichten van bedrijfs-economische analyse en het rapporteren daaromtrent. Onze gedachten gaan uit naar een kritische kandidaat met bedrijfservaring in de leeftijd van 25-35 jaar met een volledige MBA-opleiding, studerend voor SPD of gelijkwaardige opleiding. Een van de meest vooraanstaande verbandstoffen- fabrieken van Nederland zoekt Nadere inlichtingen zullen u gaarne worden verstrekt door het hoofd van de afdeling de heer J.V. Sondij, tel. 023 - 311550 Sollicitaties richten aan het hoofd van de afdeling personeelszaken. de heer R. van Well Groeneveld een dienstverlenend bedrijf in de bouwnijverheid, dat ver scheidene afdelingen omvat en een snelle groei door maakt, zoeken wij een zelfstandige of studerend hiervoor (eventueel ervaren PD.-er), liefst met kennis van automatisering In goede samenwerking met de Direktie zal hij de gehele administratie verzorgen, bijgestaan door een assistent. Leeftijd ca. 30 - 35 jaar. Brieven te richten aan Drs. J. de Zeeuw, onder kode "Bleeker”. Wij bieden de geschikte kandidaat een adequaat salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Schriftelijke of telefonische sollicitaties kunt U richten aan de afdeling Personeelszaken van de Koninklijke Utermöhlen NV, Molukkenstraat 200, 1098 TW Amsterdam, tel. 020 - 94 44 44. Een opleiding op tenminste MAVO-niveau is vereist, evenals type- en stenovaardigheid. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd personeelzaken, Van Heythuijzenweg 1, 2012 CE Haarlem. De werkzaamheden bestaan uit: het typen van korrespondentie, rappor ten, etc.; het mede ervoor zorgen dat de perso neelsgegevens up-to-date zijn; het onderhouden van zeer veel kontak ten, o.a. voor het verstrekken van uit eenlopende informatie. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties te richten aan de Coördinator Dienst Personeels zaken, Boerhaavelaan 22, 2035 RC Haarlem. Voor een juiste vervulling van deze taken achten wij een Mulo/Mavo opleiding aangevuld met P.D. boekhouden noodzakelijk. Leeftijd bij voorkeur tussen 20 en 35 jaar. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de direktie van Hensen Bedrijfs kleding b.v., Phoenixstraat 6, Postbus 853, 2003 RW Haarlem. Sollicitaties schriftelijk aan Bedrijfsbureau, Postbus 933, Haarlem Het St. Elisabeth's of Gr-oote Gasthuis te Haarlem is een modern geoutilleerd algemeen ziekenhuis met 600 bedden. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevr. J. van Kampen, hoofd verpleegkundige dienst, tel. (02503) 1 59 81 toestel 116. Schriftelijke sollicitaties dient u te richten aan de direktie van verpleeghuis Bornholm, Bornholm 50, 2133 AA Hoofddorp. We werken al vele jaren 47? dag per week (vrijdagmid dag vrij) en onze overige sociale voorzieningen zijn goed te npemen Van de assistent die wij op het oog hebben verwachten wij een voltooide mavo-opleiding, dat hij accuraat is en veel eigen initiatief toont. Indien u geïnteresseerd bent, schrijf of bel 023-258521 en vraag naar toestel 48 (leeftijd 20 tot 23 jaar) die belast zal worden met de dagelijkse voorraad-input en de periodieke kontroles. Schipholweg 905 Boesingheliede» (gem. Haarlemmermeer). Telefoon: 02505-765 U kunt ook voor s avonds een afspraak maken. Om de optimale verzorging van 30 patiënten te kunnen garanderen dient zij over leidinggevende bekwaamheden te beschikken, het vermogen te hebben leerling-ziekenverzor- genden samen met de instruktiezuster effektief te instrueren, goede organisatorische kapaciteiten te hebben. Salariëring en arbeidsvoorwaarden volgens de richtlijnen van de C.A.O. Ziekenhuiswezen in de rang van 1e verpleegkundige (van f 2.378,87 tot max. f 2.881,69 bruto per maand). Wegens interne promotie vragen wij per 1 januari 1979 een Het Provinciaal Psychiatrisch Ziekenhuis te Santpoort vraagt een (in part-time dienstverband, 7 nachten dienst - 7 nachten vrij.) Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij mevrouw L.A. Straver, telefoon: 023 - 379900, toestel 153. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de Directie van bovengenoemd ziekenhuis, postbus 50, 2080 AB, Santpoort-Zuid. Op onze produktie-afdeling hebben wij plaats voor een Ophel tot pla Molukkenstraat 200 - 1098 TW Amsterdam - Tel. 020 - 94 44 44. Voor de functie is vereist: het diploma B.G.P., S.B.C.O. en/of dieet- kok ervaring in de horecasector strekt tot aanbeveling. Rekening dient gehouden te worden met wisselende en weekenddiensten. In de sollicitatieprocedure zullen de toe komstige collega’s betrokken worden. Het salaris zal afhankelijk van leeftijd, op leiding en ervaring nader worden overeen gekomen. De rechtspositie is geregeld in het Ambte narenreglement van het Elisabeth Gasthuis. Nadere inlichtingen worden gaarne ver strekt door het hoofd Civiele Dienst, mw. A. M. Streefkerk, op werkdagen tussen 09.00 en 15.00 uur, tel. 023-339030, toe stel 2287. Beide functies hebben een ruime uitgroeimo gelijkheid. Eventuele nadere telefonische informatie 023-270607. Fabrikant van ponseenheden snij- buig- en trekstempels vraagt op korte termijn: fij/zij het nei «erkzc Gevra, pen op joede ervarir Gebot ‘en sa maant 15wer 8% vai Kandit gisch wordt kandit Sollici' aan ht 802 ing< STATEN BOLWERK 3, HAARLEM TEL. 023-313100 «terne Moutweg 16,2012 CH Haarlem In de Centrale Keuken van ons ziekenhuis is op korte termijn plaats voor een UTERMÖHLEN Wij zoeken een I voor de afdeling personeelzaken Voor één van onze relaties, een snel groeiend sanitair- en installatiebedrijf in Kennemerland, vragen wij voor spoedige indiensttreding, ter versterking van de huidige bedrijfsleiding met ruime ervaring in werkbegroting/ werkbegeleiding voor afd. badkamers met ervaring in af handeling offertes in de sanitair/keuken- branche. (met instellingservaring voor relatie in omgeving Haar lem, 2 maanden) WATTEN Deze functionaris rapporteert rechtstreeks aan de financieel-adjunct directeur en heeft de verantwoording voor administratie, interne controle, verslaggeving, geld- en belastingmanagement. Hij wordt geassisteerd door een 14-tal medewerkers Wij vragen: - in het bezit van SPD I en II - kennis van automatisering - leidinggevende en organisatorische kwaliteiten - ervaring in de hierboven genoemde gebieden - goede kennis van de sociale verzekeringswetten Phoenixstraat 6, Postbus 853, 2003 RW HAARLEM. (500 meter van het station) Koninklijke Utermöhlen NV is één van de meest vooraanstaande verband- stoffenfabrieken met vestigingen te Amsterdam, Ernst, Troisdorf (Duitsland) en Buggenhout (België). Onze gedachten gaan uit naar een verpleegkundige met diploma A Ziekenverpleging. Voor deze afwisselende funktie wordt gevraagd belangstelling voor boeken, een grondige kennis van de Nederlandse taal alsmede eindexamen HA VO of een daarmee gelijk te stellen opleiding HENSEN BEDRIJFSKLEDING B.V. groothandel in beroepskleding en aan verwante artikelen welke grotendeels in eigen atelier worden vervaardigd zoekt voor haar afdeling administratie een boekhoudkundig medewerker Tot zijn taken behoren o.a. het verzorgen van: de produktie-administratie van het atelier; de crediteurenadministratie; de vastlegging van het goederenverkeer; controle op diverse overige werkzaamheden Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: UN® BOEK B.V., groep Wetenschappelijk/Informatiel t.a.v. de heer P. B. Hendriks, Kleine Houtstraat Haarlem. Tel. 023-319205. Hf Donnelley-Vierhand B V is een direct marketing organisatie waar vele diensten voor nationale en |U internationale bedrijven worden geleverd |3 Fulfilment, Direct Mail, Huis aan Huis, Direct I Marketing en Projekten zijn de divisies |U waaronder wij opereren. De werkzaamheden zullen bestaan uit het zelfstan dig persklaar maken en korrigeren van populair wetenschappelijke manuskripten. Wij bieden: - een aantrekkelijke functie met goede toekomstmogelijkheden - honorering en arbeidsvoorwaarden zijn in overeenstemming met het belang van deze functie. De personeelafdeling bestaat uit 6 mede werkers, van wie er 3 de administratie verzorgen. SS

IJmuider Courant | 1978 | | pagina 28