ELSEVIER MEDEWERK(ST)ER personeel mB bBm ■■^IrZa janskliniek 8 STEVIGE JONGENS 1 68 'llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllilllllllllllllllllllli zeeweg ziekenhuis velsen I in de buitendienst ERVAREN EXPEDIENT secretaresse in verzorgende beroepen Aktie 68 Welke man gaan wij opleiden vooreen commerciële functie PROVINCIAAL ZIEKENHUIS SANTPOORT Aktie 68 Uitzendburo Diaconessenhuis Heemstede irrandstad uitzendbureau SECRETARY NORTH-HOLLAND PUBLISHING COMPANY aktie medisch hjpistedictafoniste Diaconessenhuis Heemstede Verpleeghuis Velserduin verpleegkundige teamleid(st)er B-diploma of A- en B-diploma. out). A-VERPLEEGKUNDIGEN A-VERPLEEGKUNDIGE A-VERPLEEGKUNDIGE A-VERPLEEGKUNDIGE B-VERPLEEGKUNDIGE COMMERCIEEL MEDEWERKER B.V. ZEEVISHANDEL BERTUS DEKKER Dechesne, van den Boom en Co Staten Bolwerk 3, Haarlem, tel. 023-313100 Het vaste buro voor tijdelijk werk maatschappelijk werkende dan wel sociaal-psychiatrisch verpleegkundige (part-time, eventueel full-time) 29 ZATERDAG -> DECEMBER 19 7 8 vraagt met spoed: Wilt u voor de kerst iets extra’s verdienen? Kom dan even langs om dit nu reeds vast te leggen bij W5È y - ------- RIDDERSTRAAT 32, HAARLEM TEL (023) 319282 ET- (voor verhuiswerkzaamheden in centrum Haarlem, in de periode van 11 t/m 22 dec.) direct (para) medisch werk voor: =^l Ons kantoor Amsterdam (Westhaven) vraagt 3r ït ar "X lllllllllillllllllllUllllllllilililllllllllllllllllllllllllllllllll! M rte- als- De werkzaamheden bestaan onder Ter aanvulling van een klein team medewerkers in een fijn werkklimaat zoeken wij nog een Aan onze kliniek is tevens een dagbehandelingscentrum verbonden. De Janskliniek is een verpleeghuis voor 200 somatisch zieken. De Hollandse Disconterings Maatschappij Mundus N.V. houdt zich bezig met gespecialiseerde kredietverlening aan industrieën, bedrijven en particulieren. Wij willen een jonge HAVO-man opleiden tot inspecteur. Hij gaat acquisitie plegen in diverse sectoren van handel en industrie, zoals bij assurantie tussenpersonen, auto branche en transportondernemingen. Daarnaast zal o.a. ook kredietonderzoek tot zijn taak behoren. Voor deze zelfstandige en verantwoor delijke functie zoeken wij een man in de leeftijd van 21 tot 30 jaar, die tenminste een HAVO diploma heeft en rijbewijs BE. Commerciële aanleg is uiteraard onmisbaar. r in i, is rde ior- iro- de ACCOUntantS Wij zijn een jonge, middelgrote maatschap van registeraccountants met 20 vestigingen door het hele land en in België. Wij hebben een wijdvertakte, internationaal georiënteerde praktijk met hechte bindingen met een belasting- en organisatie-adviesbureau. Op onze vestiging in Haarlem willen wij liefst op korte termijn aanstellen een Er wordt gewerkt in multidisci plinair teamverband, wat betekent dat iedere medewerker betrokken is bij en medeverantwoordelijk is voor het opstellen en uitwerken van de behandelingsplannen Het team bestaat uit: 2 psychiaters, 1 creatief therapeut, 1 groeps- werkster, 1 maatschappelijk wer kende. 10 verpleegkundigen en 1 afdelingssecretaresse. Onze gedachten gaan uit naar een medewerker van ca. 18-25 jaar. Opleiding op HAVO-niveau, waarbij vooral talenkennis een belangrijke rol speelt. Sollicitaties schriftelijk, of na tel. afspraak 02550-19103, Rijksvis- hal D. 16-20 Postbus 166, IJmuiden. Vestigingen in: Almelo Amsterdam (Amstelveen) Arnhem Eindhoven Enschede ’s-Gravenhage ’s-Gravenzande Groningen Haarlem Heerlen Hengelo Maastricht Nijmegen Rotterdam Tilburg Utrecht Zeist Zwolle Antwerpen Brussel. Wij hechten ook veel waarde aan goede kon- taktuele eigenschappen in de vele kontakten met collega’s en cliënten. Hiertegenover bieden wij een goed salaris met dito secundaire arbeids voorwaarden in een modern, niet al te groot kantoor. Hebt u belangstelling? Schrijft u dan een sol licitatiebrief met gege- Schriftelijke aanmelding te richten aan de dienst Personeelszaken van de Voor leerlingen die buiten Haarlem wonen hebben wij een kamer beschikbaar. She will work within a small department (8 persons) in which the predominating language is English. Her duties will include the usual secretarial work (handling a great deal of the correspondence, typing, filing etc In addition, it is expected that she will actively assist with various kinds of promotional duties: the compilation of review-lists, correcting printers' proofs, checking mailing-lists, arranging for small displays of North-Holland publications at scientific meetings etc Requirements: Age between 25 and 30 years, English mother tongue, shorthand and an independant personality. Elsevier offers a salary of Dfl. 2050-2300, depending on age and experience die alle werkzaamheden, verbonden aan een groupagedienst, geheel zelfstandig zal gaan behandelen. Opleiding MAVO/HAVO-niveau, terwijl kennis der moderne talen (Duits en Engels) nood zakelijk is. Leeftijd vanaf 25 jaar. Bij gebleken geschiktheid zijn duidelijke promotiemogelijkheden aanwezig. Wij kennen moderne arbeidsvoorwaarden en een prettige werksfeer. Het vervoer van en naar station Sloterdijk is prima geregeld. Inlichtingen en/of schriftelijke sollicitaties: Gerlach Co. Internationale Expediteurs b.v., Deccaweg 16, Amsterdam. Tel. 020-113901. Bij de huishoudelijke dienst van Hoofdafdeling II is plaatsingsmogelijkheid voor een SIS am de ien opleiding en ervaring naar onze vestiging te Haarlem, Nieuwegracht 45-47, 2011 ND Haarlem. U kunt ook bellen voor nadere informatie of een afspraak maken met de heer H. Michels, telefoon 023-31 61 50. Written applications can be send to: A.S.P. Pers. Dept P.O Box 2400, 1000 CK A’dam. For Information: 020-5153148 tlijk Wil je meer weten over de opleiding, vraag dan even onze folder aan of neem telefonisch kontakt op met mevrouw T.G. Pijl, verpleegkundig docente, telefoon (023) 31 92 82. Wanneer u belangstelling heeft kunt u telefonisch of schriftelijk contact opnemen met de heer C. Toepoel van HDM/Mundus, Belgiëlaan 35 in Beverwijk, telefoon 02510-39533. In maart 1979 start weer een opleiding tot ziekenverzorgende Toelatingseisen: L.H.N.O., L.T.S., L.E.A.O., (min. 2C/4B-niveaus), INAS of MAVO-4. èr cn Handellaan 2. Telefoon 023-319310 voor diverse relaties in Haarlem en directe omgeving, bijvoorbeeld: voor de afdeling gynaecologie van een ziekenhuis in Haarlem. Alle diensten, 3 weken voor de interne afdeling van een ziekenhuis in Haarlem Per direct, voor lange periode voor de afd. homeodialyse van een ziekenhuis in Haar lem Alle diensten, lange periode voor het opnamepaviljoen van een psych, ziekenhuis in de directe omgeving van Haarlem. Per direct! Haarlem. Koningstraat 60, 023 - 3193 04 Sales Promotion Department. wiens aktiviteiten zich hoofdzakelijk zullen gaan bewegen op het Inkoop/Verkoopterrein van vis voor exportdoeleinden. «n De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit het schoonmaken van diverse ruimten in de hoofdafdeling. - men dient bereid te zijn weekenddiensten te ver richten; - 40-urige werkweek; - leeftijd van 22-40 jaar; - salariëring en verdere arbeidsvoorwaarden volgens richtlijnen Provincie Noord-Holland. Nadere informatie te verkrijgen bij bureau werving, telefoon 023 37 99 00, toestel 120. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de directie van het Provinciaal Ziekenhuis, Postbus 50, 2080 AB te Santpoort-Zuid. Wegens het vertrek van de huidige medewerkster zoeken wij voor onze PSYCHIATRISCHE AFDELING op korte termijn een Onze PAAZ is gericht op het ver strekken van kortdurende, inten sieve behandelingen van psychia trische, psycho-sociale dan wel psychosomatische problemen, terwijl ze ook een taak heeft in de crises-interventiesfeer member of the Elsevier Science Division and publisher of scientific books and journals requires for one of their sales-promotion mana gers a: gerlach Internationale expediteurs sinds 1881. Met ruim 40 eigen kantoren in Nederland, België en Duitsland en daarnaast agenten in alle belangrijke handels- en industriecentra over de gehele wereld. Het Verpleeghuis Velserduin (200 bedden) behoort evenals het Zeeweg Ziekenhuis (312 bedden) tot de Stichting Medisch Centrum Velsen. meer uit' - verrichten van milieu onderzoek en rapportage - contact leggen en onderhouden met cliëntsysteem - begeleiden c.q. medebehandelen van echtparen en gezinnen - begeleiden van cliënt 'wat betreft externe zaken. Gezien het zelfstandige karakter van deze functie strekt ervaring binnen de psychiatrie tot aan beveling. Nadere inlichtingen worden verstrekt door de hoofdverpleegkundige, tel 02550-19100, toestel 2390. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de afdeling Personeel en Organisatie van de Stichting Medisch Centrum Velsen, Postbus 464, 1970 AL IJmuiden. Het Zeeweg Ziekenhuis (312 bedden) behoort evenals het Verpleeghuis Velserduin (200 bedden) tot de Stichting Medisch Centrum Velsen Een aantrekkelijke funktle voor een zelf standige jonge vrouw. Accountancy is immers teamwork. Het regi streert en controleert het financiële, economische en maatschappelijke beleid van een onder neming. Dat betekent dat u ver trouwelijke stukken in handen krijgt. Wij moeten dus rekenen op discretie. De verzorging van corres- vens over uw leeftijd, pondentie, concept rapporten en opnemen in steno behoren tot uw taak. Om deze funktie goed te kunnen ver vullen lijkt ons een op leiding op Havo-niveau noodzakelijk plus een secretaresseopleiding. Op de chirurgische afdeling van de medische administratie van ons ziekenhuis kunnen wij op korte termijn plaatsen een die in staat is zelfstandig en in overleg met collegae haar werk te verrichten. Salaris zal afhankelijk van leeftijd en ervaring worden vastgesteld. Sollicitaties te richten aan de afdeling Personeel en Organisatie. Wij kunnen op korte termijn plaatsen een hok Voor deze funktie is vereist S.B.C.O. of diploma's instellingskok. Zij die reeds ervaring hebben in de gezondheidszorg genieten de voor keur. Banketbakkerservaring strekt tot aanbeveling. Werktijden: wisselende dagdiensten1 maal per 14 dagen weekenddienst. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door het hoofd van de keuken, de heer W. de Vries. Sollicitaties te richten aan de afdeling Personeel en Organisatie Handellaan 2, Telefoon 023-319310 j wenden tot mevrouw A. Bosman, verpleegkundige directrice, tel. 02550-19100, toestel 2553. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de heer J. Riensema, hoofd Personeel en Organisatie, Postbus 464,1970 AL IJmuiden. Hot Vpmlppcihuis Vplsprrfuin (200 hpddpni hphonrt Vooreen VERPLEEGUNIT van ons nieuwe verpleeghuis te Driehuis vragen wij een voor de afd. psychogeriatrie.' Door de teamleider worden binnen een afdeling van 60 patiënten, de werkzaamheden gecoördineerd in een unit van 15 patiënten Aanstelling geschiedt in de rang van 1e verpleegkundige. Voor inlichtingen kunt u zich

IJmuider Courant | 1978 | | pagina 29