■■milH 111 llllllllill verslaggever Bedieningsman w operator in drie ploegendienst Bij Fluor Nederland valt heel wat te doen op de postkamer 1 ■lllllll IHI agent luchthavenpolitie Schiphol Schiphol Schiphol VanGelder Papier zwakstroom-elektronica monteur medewerker postkamer J> Feldmühle Ruys flexibele verpakkingen 1e assistent Administratieve Organisatie t telefoniste/receptioniste •r ir randstad uitzendbureau DATATYPISTE ADM. MEDEWERKSTER TYPISTE NED. DICTAFONISTE NED. Baggermaatschappij Breejenbout b.v., I NEDERLAND B.V. AT 26 direct werk op kantoor voor: SECRETARIAATFUNCTIES A Vestiging in het verschijningsgebied vereist (in 4-ploegendienst) fyeejenbouT I Ter aanvulling en uitbreiding van de huidig redactie en met het oog op de ontwikkel ingt in dit gebied vragen wij Wij hebben plaats voor een geroutineen journalist met een gedegen opleiding en enki Ie jaren ervaring, die in staat is zelfstandig et belangrijk aandeel in de verslaggeving va zijn rekening te nemen, en voor een w jongere kracht die zich in de dagelijkse repo tage verder wil bekwamen. Standplaats Umu den. gespecialiseerd in bagger- en natte grondwer ken in binnen- en buitenland, vraagt voor zijn hoofdkantoor te Overveen een Gegadigden voor deze funktie kunnen telefo nisch of schriftelijk reageren Heeft u interesse? Neemt u dan kontakt op met: de afdeling Personeelszaken. Telefoon 02510-29080, toestel 425 of 254. EGG op h< textif b. j Door t.w. i afdel nen ingei heid de k a. I I- 1Ek Bun J. M Koudi Tel C 41 '■'l De IJmond, waar deze regionale dagbladen verschijnen, is een gebied met aantrekkelijke nieuwsbronnen: U kunt ook langskomen tussen 8.15-12.45 uur en 13.30A7.00 uur; wij sturen u op uw verzoek graag schriftelijk verdere informatie toe. Tenslotte kunt u ook schriftelijk solliciteren. Ons adres is: Van Gelder Papier, afdeling Personeelszaken, Corverslaan, 1951 AK Velsen Noord Voor deze funktie denken wij aan iemand met tenminste een mavo-opleiding. Enige ervaring in een dergelijke funktie strekt tot aanbeveling. Zij dient tevens bereid te zijn enig administratief werk te doen. - Bedieningsmensen zijn direkt betrokken bij het produktieproces; bij Van Gelder Papier is dat een aaneen schakeling van stofbereiden, papierblad vormen, drogen, opwikkelen, afwerken en verzenden. In elk van deze schakels vervullen bedieningsmensen funkties, welke verschillende eisen stellen aan de persoon qua opleiding en interesse. Van Gelder Papier heeft onder deze verscheidenheid van funkties meerdere vakatures. Ook voor U? Wie kan bedieningsman worden? Mannen van 18 tot 40 jaar, met een technische achtergrond. Bijv.: LTS of gelijkwaardige opleiding. Maar ook: MAVO-ers' met gevoel voor techniek of MTS-ers. In de 4-ploegendienst werken Heeft bepaalde nadelen, o.a.: 'snachts en in het weekend werken, onregelmatig leven maar ook bepaalde voordelen, o.a.: overdag meer vrije tijd en, naast 21 vakantiedagen heeft u nog recht op 19 vrije diensten. Wist u, dat bij Van Gelder Papier de 4-ploegendienstwerkers met Pasen, Pinksteren, Kerst en Oud- en Nieuwjaar niet behoeven te werken? Dat voor bepaalde woonplaatsen gratis vervoer aanwezig is via busdiensten, die wij hebben lopen tot Anna Paulowna? 2.254,- per maand Het beginsalaris van een bedienings man is voor 23-jarigen of ouder 2.254 - per maand, inclusief 30% ploegentoeslag. Daar komt in een jaar nog 8% vakantie toeslag en in ieder geval 5% opbouw naar een volledige 13e maand bij (d.i. 8,3%). Doorgroeikansen Zijn aanwezig. Na een jaar wordt meestal een funktie bereikt, waarbij een salaris van 2.334,- per maand wordt betaald met een maximum uitloop van 2.633,- per maand (excl. vakantiegeld en opbouw 13e maand). Hogere salarissen zijn in de bedie- ningsfunkties bij Van Gelder Papier geen uitzondering. Of u in de beter betaalde funktie geplaatst zult worden, hangt af van uw ambitie en inzetbaarheid. Dit laatste kunt u overigens binnen het bedrijf door kursussen en ervaring nog vergroten Baggermaatschappij Breejenbout b.v., afdeling personeelszaken, Cearalaan 26 te Överveen, tele foon 023-259361, toestel 23 y 1 t 1 4 E Ople Enige kennis van de Engelse taal is gewenst. Ople Wij t FT Daarom hebben we een levendige baan voor een akkurate man, niet ouder dan 60 jaar, die als Haarlem: Koningstraat 60, tel. (023)-319304 Zijlstraat 89, tel. (023)-312640 Beverwijk. Breestraat 4, tel. (02510)-29197 Een j wonir Het beheer en de exploitatie van Schiphol zijn in handen van de N.V. Luchthaven Schiphol. Bij het bureau Administratieve Organisatie is de funktie vakant van Over het salaris - dat varieert van f 1.691 .- tot f 2.072,- bruto per maand, afhankelijk van leeftijd en ervaring - wordt geen premie AOW/AWW ingehouden. Die betaalt de luchthaven, evenals een tegemoetkoming in de reiskosten. Vanzelfsprekend kan hij bovendien rekenen op een goede toeslag (van f 220.- tot f 270,-) voor werkzaamheden verricht in een wisselend werkrooster. Zijn taak wordt het verhelpen van storingen aan alle op de luchthaven voorkomende zwakstroom-elektronica installaties. Verder voert hij bedrijfsvqeringsopdrachten uiten loopt hij inspektie-ronden Hij voert zijn funktie uit in een wisselend werkrooster (dag/avonddienst, 7 dagen per week) Het beheer en de exploitatie van Schiphol zijn in handen van de N.V. Luchthaven Schiphol. Bij het bureau Technische Bedrijfsvoering en Onderhoud wordt uitgekeken naar een Een psychologisch onderzoek zal deel uitmaken van de selektieprocedure Belangstellenden worden verzocht een uitvoerige sollicitatiebrief, onder vermelding van nr 182/HD. te sturen naar het bureau Personeelszaken van de N.V. Luchthaven Schiphol, Postbus 7501. 1118ZG Luchthaven Schiphol Via telefoonnummer 020-517 2198 kunt u bij de heer A.H.J. Amsen, hoofd van het bureau Administratieve Organisatie, nadere informatie inwinnen. .8 Relatie met Amsterdam o.a. ontwikkeling Voorhaven Sollicitaties schriftelijk aan de hoofdredactie van Haarlems Dagblad, Oudeweg 14, 2031 CC Haarlem of postbus 507, 2003 PA Haarlem. taak: ties. Sollii kunt samen met kollega's de distributie van de dagelijkse post gaat verzorgen. Recreatie plan Zeebad BOEKHOUDKUNDIGE KRACHT i.b.v. praktijkdiploma of MEAO, voor een bedrijf in Haarlem centrum voor een lange periode taak: staall Schriftelijke en/of telefonische sollicitaties, te richten aan de afdeling P.Z. van Fluor Nederland B.V., Europawegj Postbus 634, 2003 PD Haarlem. Telefoon (023) 33 90 20 toestel 2239 Want bij Fluor, 's werelds grootste ingenieursbureau, hebben we te maken met een grote stroom in- en uitgaande post. Haarlem: Zijlstraat 89, tel. (023)-312640 of ervaren ponstypiste, per zo spoedig mogelijk bij een van onze relaties in Bloemendaal voor 1 maand. die ook kan typen, voor een bedrijf in Haarlem centr Per zo spoedig mogelijk, voor onbepaalde tijd. met ervaring en liefst bekend met medische terminolo gie. Per zo spoedig mogelijk, voor langere periode. m.i.v. 13-12-78 voor een bedrijf in het centrum van Haarlem voor enkele dagen De salariëring is in overeenstemming met opleiding en ervaring Tot de secundaire arbeidsvoorwaarden behoren o.a. een pen sioenregeling, een winstdefingsregeling, een spaarloonregeling erf reiskostenvergoeding. De man die wij zoeken heeft een opleiding op HBO-niveau (bijv. HEAO) gevolgd, heeft een ruime ervaring op genoemd vakgebied en is tevens goed bekend met admini stratieve automatisering Belangstellenden, die in de omgeving van de luchthaven wonen, kunnen een brief, onder vermelding van nummer 173/HD opsturen naar het bureau Personeelszaken van de N.V. Luchthaven Schiphol. Postbus 7501,1118 ZG Luchthaven Schiphol Belangstellenden kunnen kontakt opnemen met de afdeling Personeelszaken van Feldmühie-Ruys B.V., Oudeweg 28, postbus 782, 2003 RT Haarlem (Waarderpolder). Telefoon (023) 31 93 70 O Voor de extrusieafdeling zoeken wij een Deze nieuwe medewerker toetst in samen werking met het bureauhoofd en een kollega bestaande administratieve procedures op doelmatigheid en efficiency. Hij brengt deze procedures daartoe in kaart, analyseert en interpreteert ze inhoudelijk en brengt - daarover rapport uit X Voorts zal hij globale ontwerpen voor nieuwe administratieve systemen in detail uitwerken. past de huidige systemen aan waar nodig of - maakt ontwerpvoorstellen voor nieuwe 2 Bovendien verzorgt en begeleidt hij de Xintroduktie van nieuwe - al dan niet "2. geautomatiseerde - administratieve procedures. Daarbij komen nog diverse werkzaamheden inherent aan de funktie Het beheer en de exploitatie van Schiphol zijn in handen van de N.V. Luchthaven Schiphol. Bij het korps luchthavenpolitie van de afdeling Operationele Diensten start in mei een opleiding voor de funktie Planologie ontwikkeling Velserbroekpolder Voor deze funktie gaan onze gedachten uit paar een man met een LTS-opleiding, aan gevuld meteen voortgezette opleiding. Bovendien heeft hij enige jaren ervaring in een soortgelijke funktie en is hij in het bezit van rijbewijs BE. De werkkleding en het gereedschap worden door de luchthaven gratis in bruikleen verstrekt. Als u belangstelling hebt en er mee akkoord gaat, dat wij uw eventuele aanstelling mede aan de hand van een test van uw Nederlandse taalkennis en uw sportieve geoefendheid en een medisch en psycho logisch onderzoek laten bepalen, dan nodigen wij u uit. ons schriftelijk over uzelf, opleiding en tegenwoordige werkkring te informeren. U kunt uw sollicita.tie.onder vermelding van nr. 179/HD. richten aan het bureau Personeelszaken van de N.V. Luchthaven Schiphol. Postbus 7501 1118ZG Luchthaven-Schiphol Hert salaris dat wij bieden, is in overeen stemming met het belang van de funktie. Hierover wordt geen AOW/AWW-premie ingehouden. Die is voor rekening van de luchthaven, evenals een tegemoetkoming in reis- en studiekosten Voor deze funktie, die het bedienen van moderne machines inhoudt, wordt een LTS opleiding en/of een VAPRO-opleiding op prijs gesteld. Zij die ervaring hebben met het blazen van folie genieten de voorkeur. Voor deze funktie geldt een plóegentoesiag van 30,8 Hoogoven* en andere zware industrie kleding en schoeisel, is de AOW/AWW- premie voor onze rekening en de pensioen premie volgens rijksregeling, en kan hij irt bepaalde gevallen in aanmerking komen vooreen tegemoetkoming in reis- en pensionkosten - al zal het zijn aanstellings- mogelijkheid ten goede komen als hij binnen overbrugbare afstand van de lucht haven woont. Feldmühle-Ruys B. V. re Haarlem is een bedrijf dat deel uitmaakt van de grote Westduitse papier- en karton- producerende industrie Feldmühle A. G. In ons bedrijf fabriceren wij flexibele verpakkingen. Ingenieursbureau HAARLEM/AMSTERDAM Zijn werkgebied is het luchthaventerrem. Een heel aparte wereld. Waar aparte orde- en veiligheidsmaatregelen gelden, die gehandhaafd en uitgevoerd moeten worden door mannen met gezag: de agent van de luchthavenpolitie. die zijn funktie in afwisse lende dienst verricht 1 U kunt voor deze speciale opleiding in aanmerking komen als u 21 - 28 jaar bent geen bril of contactlenzen draagt, bloots voets minstens 1.70 lang meet, goede kennis van de Nederlandse taal en een duidelijk leesbaar handschrift hebt, rijbewijs BE en liefst ook het MULO/MAVO-diploma bezit Het salaris, dat meteen bij het begin van de opleiding ingaat, bedraagt f 1.939.- bruto per maand. Na voltooiing van de basis opleiding (±10 maanden) wordt een extra toeslag van f 350.- per maand uitbetaald voor het verrichten van onregelmatige dienst 1 Bovendien ontvangt elke agent jaarlijks 8% vakantietoelage, betalen wij zijn uniform- Visserij een internationale aangelegenheid, het sluizencomplex

IJmuider Courant | 1978 | | pagina 26