I VERTEGENWOORDIGER redakteur(m/v) betontekenaar er KLM KLM Personeelsrestaurants Wil je een baan als secretaresse bij een groot reclame-bureau? Lees dan eerst verder voor je ja’zegt. k 8 8 I 8 8 8 secretaresse geveke ervaren vermande CORRECTOR BTERTN McCann-Erickson EEN SECRETARESSE CHEFFIN F reau ye zoek je afwisselend werk in een prettige sfeer? hoofd van de financieel-economische afdeling international I smit’s bouwbedrijf bv MRS POT, OBERMAN HEIDINGA, ADVOCATEN DECEMBER I 7K ATERDAG 9 it vereist STAALWERKEN B.V. Thuis in de lucht telefo- utineen en enki tndig et zing va een w se repo lts Umu 3 huidij tkelingt d met 'ing in ig. Zij tratief dwer- >r zijn EGGER is een modern produktiebedrijf dat zich richt op het vervaardigen van artikelen in de sektor woning textiel. Door de aktiviteiten van een drietal produktiegroepen, t.w. een breierij, een borduurderij en een konfektie- afdeling, hebben de EGGER vitrages en modelgordij- nen een zeer belangrijk marktaandeel in Nederland ingenomen. Dit geeft ons een grote verantwoordelijk heid tegenover onze afnemers om op een juiste wijze de kontakten te begeleiden. Je bent een jonge vrouw van zo rond de 25. En je wilt een goede, zelfstandige baan. Gewoon, omdat je vindt, dat je dat aan kunt Daarbij weet je best dat zelfstandig werk altijd verantwoordelijk werk betekent. Maar dat is voor jou geen probleem. Hallo, ben je daar nog? Ja? Dan zullen we nu iets over het werk zelf vertellen. Je wordt secretaresse op de traffic-afdeling. Dat is de afdeling die het ’verkeer’ binnen (“en reclamebureau regelt Dat betekent veel interne contacten. Met de studio, de creatieven en de personeelwervingsafdeling. Aan de andere kant zul je ook veel contacten hebben buiten het bureau. Met de drukkerij, de zetterij, het reproduktiebedrijf. Noem maar op. Verder zijn er secretariaatswerk- zaamheden, zoals; distributie interne opdrachten, de telecopier en het bijhouden van het bewijs- nummerarchief voor traffic en creatief. Je ziet, het is een nogal afwisselende baan. Heel iets anders dan het werk dat een ’gewone’ secretaresse doet Vaak zal er onder hoogspanning gewerkt moeten worden. Zo gaat dat nu eenmaal op een traffic-afdeling. Je zult daarom dan ook collegiaal en accuraat moeten zijn. En initiatiefvol. Tevens is het een voordeel dat je een zekere kennis van het grafische vak hebt Tegenover dit alles staan een goed salaris en moderne secundaire arbeids voorwaarden. Iets voor jou? Neem dan contact op met Pirn Milo, telefoon 020-82 72 55 of schrijf een briefje. In verband hiermee zoeken wij voor onze buiten dienst, rayon Noord-Holland en Utrecht, een bekwa me medewerker in de funktie van Sollicitaties te richten aan Postbus 280 te Haarlem. Voor tel. inlichtingen: 023-319182. Een psychologische test kan deel uitmaken van de selektieprocedure. Sollicitatiebrieven vergezeld van een recente pasfoto te zenden aan de direktie van ons bedrijf. Hollands Zwitserse Borduurfabriek Egger B.V. Violierstraat 16, Postbus 191, 7600 AD Almelo Tel. 05490-19865 Buro voor bouwtechnische adviezen J. M. Pieters B.V. a. KONSTRUKTEUR/TEKENAAR b. AANKOMEND BETONTEKENAAR o Oude Groenmarkt 18, Haarlem zoeken lassers CO2-lassers bankwerkers brander Onze gedachten gaan uit naar iemand die grote kennis van zaken heeft verworven in de sektor wo ningtextiel. Naast een juiste aanpak van zijn specifieke verkoop- taak zal hij in staat moeten zijn om in teamverband zijn inbreng te leveren inzake dessin-ontwikkeling en te verwachten markttrends. IBC Wij zoeken een voor het en diens medewerkers. entr Per EEGER Leeftijd 22 a 23 jaar. urn van Sollicitaties, onder no. 176, te richten aan: 176 Wi j denken aan iemand van ongeveer 30 jaar. Voor ons Konstruktiebureau zoeken wij een NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK I3()V medewerker Wegens reorganisatie gevraagd: Opleiding: H T S. of gelijkwaardig. Opleiding: M T S. of gelijkwaardig. n, tele- rminolo- riode bij een naand Een jong, dynamisch adviesburo met opdrachten in de woning- en utiliteitsbouw zoekt op korte termijn: Sollicitaties schriftelijk aan postbus 690 - Haarlem. U kunt ook telefonisch een afspraak maken. die. onder supervisie van de be heerder. leiding geeft aan enige assistentes en employe’s alge mene dienst. Wij denken aan iemand van 25 lot 40 jaar met een opleiding op MAVO-niveau die bereid is in een vol-eontinue dienst te werken. Hij dient dus in de omgeving van Schiphol (Amsterdam. De Nederlandsche Middenstandsbank N.V. is een financiële instelling met circa 8500 medewerkers, die werkzaam zijn bij het hoofdkantoor in Amster dam Nieuw-Zuid en bij de ruim 450 kantoren in Nederland. In het kader van de voorlichting aan de medewer kers geven wij een personeelsorgaan uit. Als ge volg van een nieuwe opzet zoeken wij een Amstelveen, Haarlem e.d.) woonachtig te zijn. Ervaring en bekwaamheid in het leidinggeven zijn belang- rijker dan horeca-ervaring. Haar taak zal onder meer bestaan uit: het verzo'rgen van de correspondentie en overige type-werkzaam- heden; het op peil houden van het archief; het bijhouden van de agenda van haar direkte chef. Verder wordt van haar verwacht, dat zij op prettige wijze relaties binnen en buiten het bedrijf te woord staat, zowel persoonlijk als telefonisch. Voorts zal zij bij gebleken geschiktheid als plaatsvervangster van de direktie-secretaresse kunnen optreden. Voor deze gevarieerde baan met vertrouwelijke aspecten, zullen wij gaarne in contact treden met jonge, ambitieuze kandidates die be schikken over een middelbare schoolopleiding, zo mogelijk aangevuld met een secretaresse-opleiding. Hiervoor is vereist een opleiding op MTS-niveau. een meerjarige ervaring als betontekenaar en een vol doende bouwkundig inzicht. Een informatiebrochure over ons bedrijf wordt op aan vraag toegezonden. Sollicitaties gaarne aan het Hoofd van de afdeling Personeelszaken. Parallelweg 8 te Beverwijk. Geveke b.v., afd. Personeelzaken, t.a.v. de heer N. Schuurman, Postbus 440, 1000 AK Amsterdam. Tel. 020 - 802802, toestel 2536. voor de afdeling correctie vragen wij een corrector/correctrice Sollicitaties te richten aan de bedrijfsleider Informeren en solliciteren kunt u bij mevrouw W. Lemaire, afdeling Personeelszaken, postbus 1800, 1000 BV Amsterdam. Telefoon: 020-5432121. vermande zonen bv drukkers postbus 548 1970 BA ijmuiden telefoon 02550-1 90 13 T edrijf in Koudenhorn 40 zwart, Haarlem Tel 023-325732/325769 taak: berekenen en tekenen van diverse beton- en staalkonstrukties taak: het tekenen van alle voorkomende betonkonstruk- ties. Parallelweg 8, Beverwijk J Telefoon (02510) 29041 McCann-Erickson (Nederland) B.V., Reklameen Marketing, Sara Burgerhartstraat 25 AMSTERDAM (vlak bij het Sloterdijk-station) de verzorging van het KLM- personeel. Wij zoeken hiervoor een wij zijn X drukkers/uitgevers en handelmaatschappij van o.a.: formulieren los- en vastbladige uitgaven tijdschriften onderwijsmiddelen handelsdrukwerk voor ons filiaal te Haarlem. Liefst met ervaring in de konfektie Discretie verzekerd Br o. nr 8771. De werkzaamheden zullen bestaan uit het redi geren van het personeelsorgaan onder de verant woordelijkheid van een hoofdredakteur. Voor deze funktie denken wij aan iemand met journa listieke ervaring, een vlotte pen, een goede alge mene ontwikkeling en een grondige kennis van de Nederlandse taal. Daarnaast is het van belang, dat hij/zij beschikt over goede kontaktuele eigenschappen. vraagt: voor lassen onder keur liefst met ervaring op Suprarex brandmachine. Aan goede krachten bieden wij: Vast interessant werk in een modem geoutilleerd bedrijf. Hoog loon. Goede soc. voorzieningen Reisgelegenheid met eigen vervoer of reisk. vergoeding. Eventuele bijdra ge in studiekosten. Sollicitaties aan ons bedrijf te Beverwijk, Pijpkade 36, telefoon 02510-26641. Grafische kennis en ervaring in een dergelijke functie is een plus-punt Kandidaten, die over de gevraagde kwaliteiten beschik ken. bieden wij een goed salaris; tantiémeregeling; opname in de premievrije pensioenverzekering en andere bijkomende gunstige voorwaarden. Smit s Bouwbedrijf B.V. te Beverwijk is een werkmaat schappij van de S.B.B. Bouwgroep, die vestigingen heeft in Beverwijk, Haarlemmermeer, Maastricht, België en Spanje. Binnen deze groep vormen wij een middelgroot bouw bedrijf met ruim 500 medewerkers en zijn gespeciali seerd op het gebied van woningbouw en de realisatie van utiliteitswerken. L Uw sollicitatie kunt u. met vermelding van uw postcode, onder nr. 624 richten aan KLM. Afd. Personeelsplanningen -v oorziening. Antwoordnummer 1701 1110 VG Luchthaven Sehiphol. KLM. Thuis in de lucht sinds 1919. Vervoert nu per jaar ruim 4 miljoen passagiers. Transporteert daarnaast zo'n 200 miljoen kilo vracht en post naar 115 luchthavens over de hele wereld. Verdeeld over de vestigingen in 85 landen, telt KLM 17.300 medewerkers, waarvan zo'n 12.800 in Nederland. in onze zelfbedieningsrestau rants werkt een team, onder leiding van een beheerder, aan Wij bieden: Een goed salaris 8% vakantietoeslag 21 werkdagen vakantie Eventuele reiskostenvergoeding Opname in het pensioenfonds voor de architek- ten-bureaus op 25 jarige leeftijd Tot zijn taak zal behoren het zelfstandig uitwerken van beton- en staalkonstrukties van uit te voeren c.q. in uitvoering zijnde woningbouw- en utiliteitsbouw- werken. een en ander aan de hand van de door de konstrukteur gemaakte berekeningen

IJmuider Courant | 1978 | | pagina 27