secretaresse een verpleegkundige als afdelingshoofd een verpleegkundige als wnd.afdelingshoofd I in verzorgende beroepen c a Sint Jozef Ziekenhuis Heemskerk ziekenhuis St. Joannes de Deo V haarlem Bverpleegkundigen leidinggevend verpleegkundige op de afdeling spoedeisende hulp bezigheidstherapeut m/v SEKRETARESSE ^1 OK.-verpleegkundigen. voor instrumenteren/assisteren en voor anaesthesie. Andreas Ziekenhuis Instituut voor Epilepsiebestrijding Meer en Bosch-DeCmquiushoeve Ir zelfstandig medewerker PSYCHIATRISCH CENTRUM St. Willibrord HEILOO A-Verpleegkundigen A-Verpleegkundigen g< d< ir randstad uitzendbureau BEJAARDENHELPSTER ’t KABOUTERHUIS-WEST ZIEKENVERZORGSTER Verpleeghuis Rosendael 'n huis van de Stichting KABU stichting centrum stbavo noordwijkerhout 28 78-47 voor haar verpleegkundig directeur een Op korte termijn hebben wij in ons ziekenhuis plaats voor een direct (para) medisch werk voor: EVRO MEDICA zoekt met spoed Instituut voor Epilepsiebestrijding Meer en Bosch De Cruquiushoeve Het taakveld omvat: zelfstandig voeren van de correspondentie voor het directiesecretariaat, notuleren van vergaderingen, regelen van afspraken, organiseren van de verschillende werkzaamheden op het directiesecretariaat. Vereist is: hoger algemeen vormend onderwijs, steno- en type-ervaring, goede contactuele eigenschappen, leeftijd 23-35 jaar. Sollicitaties richten aan de heer G. W. Lam mers, tel.: 02507-4941 voor de keuken annex eet zaal in full-time dienst met onregelmatige werktijden ook in de weekends. De me pol elk net De nat He erv Telefonische inlichtingen te-verkrijgen bij en sollicitatiebrieven te richten aan de heer W. Lagendijk, verpleegkundig direkteur, Mozartstraat 91. 1962 AB Heemskerk, telefoon (02510) 4.24.24. H.B.O.V. en/of M.B.O.V.'ers in Haarlem met Anaesthesie aantekening in Haarlem voor alle diensten DR. JOSHUA BIERER STICHTING Vo tot Ga 335 mii Ui so Cc za 20 Voor deze funktie is een ruime ervaring als verpleegkundige yereist: rang en salaris kunnen nader worden overeen gekomen. Uits soil Coi zak 203 EvroMedica Voor informatie en sollicitatie kunt u zich wenden tot de afdeling personeels zaken van het Andreas Ziekenhuis, Theophile de Bockstraat 8, 1058 NR Amsterdam. Tel. 020-17 68 17. vraagt voor spoedige in diensttreding een Onze voorkeur gaat uit naar A-verpleegkundigen met specialisatie operatie-assistent(e). U bent echter ook welkom als u bij ons uw speciale opleiding wilt star ten, voortzetten of voltooien. Na een inwerkperiode gaat u - naast een normale dagdienst - meerouleren in een wisselend schema van beschikbaarheidsdiensten. Telefonische inlichtingen worden u gaarne verstrekt door de heer J. M. Jansen, Hoofd Operatieafdeling, sein 1125. Belangstellenden worden uitgenodigd hun sóhriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd van de dienst Personeelszaken, Velserstraat 19 te Haarlem, telefoon: 023 - 25 90 01 Op °P full fe* V? Werktijden van 8.00 tot 17.00 uur Het ziekenhuis St. Joannes de Deo is een algemeen ziekenhuis met 333 klinische bedden (verdeeld over 15 afdelingen) en 650 medewerkers. Het is gelegen in Haarlem-Noord, vlakbij het NS-station en het stads centrum. Het is een wijkziekenhuis. Er zijn momenteel 4 operatiekamers. Intussen wordt gebouwd aan een nieuw medisch centrum, waardoor dit aantal in 1980 tot 9 zal zijn uitgebreid. Wij zoeken: •a n Op dit moment hebben wij dringend behöefte aan: Aanstelling zal geschieden in de rang van verpleegkundige. I arbeidsanalist Standplaats: centrum "De Cruquiushoeve" te Vijfhuizen. verpleegkundige Vereisten: ten behoeve van de klinische, resocialisatie, stabilisatie en geriatrische afdelingen. Ons verpleeghuis telt 204 plaatsen voor somatische patiënten, verdeeld over 6 afdelingen. Het huis wordt uitgebreid met een nieuwe vleugel voor 80 psycho geriatrische patiënten en een dagbehande- lingscentrum voor 16 patiënten. Bovendien wordt binnenkort Paviljoen Roos, dat een onderdeel is van de "Zevensprong" op ons terrein "De Cruquiushoeve" te Vijfhuizen, heeft een kleine observatie-afdeling met 10 bedden die ter voorbereiding op een vaste plaatsing in één van onze paviljoens gedurende een aantal weken worden geobserveerd. Telefonische informatie wordt u graag verstrekt door de heer A. J. van der Meer, hoofd paviljoen Roos, tel. (023) 33 90 60, toestel 2344. De arbeidsvoorwaarden zijn conform CA.O. Ziekenhuiswezen. E Wij zijn een landelijke instelling voor hulpverlening aan mensen met epilepsie, waarbij niet alleen de medische behandeling, maar ook de woon-, school- en werksituatie wordt betrokken. Poliklinieken met bureaus voor maatschappelijke dienstverlening zijn gevestigd in AmsterdamApeldoorn, Arnhem, Den Haag, Heemstede, Leeuwarden, Rotterdam en Utrecht. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het hoofd Perso neelszaken van het Instituut voor Epilepsiebestrijding, Achterweg 5 te Heemstede, onder vermelding van vakature- nummer 135/H/HDC. Salaris tot een maximum van f 2.399^9 bruto per maand (excl. 8%vakantietoeslag). Het bezit van het diploma M.T.M. 11 of de bereidheid tot het volgen van een cursus hiervoor is een vereiste. In ons Psychiatrisch Centrum worden ongeveer 475 pa tiënten behandeld en verpleegd. Het Centrum bevindt zich thans in een fase van ontwikke ling en vernieuwing. Informatie kunt u telefonisch inwinnen bij de koördine- rend Hoofdverpleegkundige, telefoon (072) 33 08 44, toestel 611. U kunt een sollicitatie-formulier aanvragen bij de afdeling Personeelszaken, toestel 233/425. Zijn/haar taak zal bestaan in het in samenwerking met de ergotherapeute binnen teamverband een groep bewoners bezigheden aanbieden Vereist is een afgeronde opleiding voor bezigheidstherapie en interesse voor de oudere mens. Salarisgrenzen: f 896.72-/ 1189.43 Ten behoeve van de opname-afdeling psychogeriatrie waar 27 patiënten worden gescreend en behandeld, vragen wij een Op term De mer Het wor< Voo vrijd niek Op de observatie-afdeling van ons paviljoen Roos is plaats voor een verpleegkundige met somatische ervaring. Wij denken hierbij aan een verpleegkundige die in het bezit is van het diploma A, B of Z, in de leeftijd van ca. 25 jaar. Belangstellenden kunnen voor alle inlichtingen kontakt opnemen met de heer P. F. J. Oostelbos, hoofd verpleging, - telefoon (030) 61 38 44. De Sociale Werkplaatsen te "Meer en Bosch" en "De Cruquiushoeve" zoeken een arbeidsanalist met ervaring op het gebied van het analyseren van werkmethoden ten behoeve van voorcalculaties. Schriftelijke sollicitaties kunt u sturen aan de afdeling Personeelszaken met vermelding van vacaturenummer 78.38.86 Informatie over de funktie kunt u verkrijgen bij Joos v.d. Hoek, toestel 2041 Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan het hoofd personeelszaken, Achterweg 5 te Heemstede, onder vermelding van vakaturenummer 136/L/HDC. EVRO MEDICA Grote Markt 12 - Haarlem Tel.: 023-311710 Boulevard Paulus Loot 1 2042 AD Zandvoort Enig nam vere Er v werf long men I gen. Heeft u belangstelling voor deze of andere bij ons beschikbare functies dan kunt u telefonisch of mondeling bij ons meer informatie krijgen. Haarlem, Koningstraat 60, 023-319304 OOK VOOR EEN WACHT IN EEN TEHUIS IN Bever wijk. medisch kleuterdagverblijf voor de behandeling van 60 kleuters met hun speciale problematiek, vraagt per 1 januari 1979 een full-time (20 uur per week) voor een slaapwacht in een tehuis in de omgeving van Beverwijk (leeftijd tot circa 30 jaar) L Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid telefoon 02523-8141 Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktie, Albardagracht 1, 1063 NN Amsterdam Het salaris kan, afhankelijk van leeftijd en ervaring, oplopen tot ten hoogste 2.378,87. ff!-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:- zoeken wij voor 2 van onze afdelingen somatisch zieken: en een dagbehandelingscentrum voor 20 somatische patiënten in gebruik genomen. typevaardigheid ervaring met diktafoon bekendheid op medisch-administratief gebied beheersing van stenografie strekt tot aanbeveling wSXm vXvXl XvXsm w.%w3 personeel Wij zijn een landelijke instelling voor hulpverlening aan mensen met epilepsie, waarbi/ met alleen de medische behandeling, maar ook de woon-, school- en werksituatie wordt betrokken. Opnamen vinden plaats in onze centra "Meer en Bosch" te Heemstede en "De Cruquiushoeve" te Vijfhuizen (gemeente Haarlemmermeer). In laatstgenoemd centrum is een aparte afdeling ("de Zevensprong") voor zwakzinnigen met epilepsie. Poliklinieken met bureaus voor maatschappelijke dienstverlening zijn gevestigd in Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem, Den Haag, Heemstede, Leeuwarden, Rotterdam en Utrecht. vXv T.V.’ I’’*’’ Haar taak houdt onder meer in: bijhouden van de direktie-agenda bijhouden van de dossiers van geplaatste en nog te plaatsen kinderen -r- verzorgen van de korrespondentie uitwerken van de rapportage van het team van deskundigen verwerken van statistische gegevens notuleren van teambesprekingen Inlichtingen worden graag verstrekt door de heer F. de Jong, telefoon (023) 33 90 60, toestel 2054. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktie van verpleeghuis Rosendael, fhdusdreef 5, 3564 GV Utrecht. Van beiden verwachten we het diploma A of A -+■ B, leidinggevende ervaring en belangstelling voor werken in een sfeer waarin de kwaliteit van de verpleging even belangrijk is als de relatie patiënt- verpleegkundige. 55 CO

IJmuider Courant | 1978 | | pagina 28