People of Note «De Egelentier Brahms Djoliba Bekende gezichten Sater w UIT. agenda van amsterdam IT V o MUZIEK ALLERHANDE 1 wijzer Toneel en muziek Bioscopen 17 UITWIJZER 19 7 9 JANUARI DONDERDAG 1 8 16 F I MB ...4 Sr* Utr. U ff .<£1 ft?»’ ■c Sec, ^25 Rex Reason: country-blues Caro van Eyck en Guus Hermus in Een gelukkige hand. Engeland en Nederland. De vier musici maken deel uit van het Residentie Orkest. Aanvang 20.15 uur. Kamermuziek. In het Concertgebouw Haarlem volgende week donderdag People of Note onder leiding van James Gordon, met solistische medewerking van Dieuwke Aalbers, sopraan en Lucero Enriquez, klavecimbel. Op het programma staan: werken van Spaanse en Mexicaanse componisten Ponce-La Estrellita; Chavez-soli nr. 1 voor hobo, klarinet, fagot en trompet; De Falla-klavecimbel Concerto; Revueltas-Ocho po Radio; Salas-Canciones Castëllanas (vijf liederen op teksten van Spaanse dichters) en Surinach-Ritmo Jondo. People of Note is een kamermüziekensemble, waarvan de leden allen deel uitmaken van het Noordhollands Philharmonisch Orkest. De bezetting wisselt in overeenstemming met de te spelen werken. De Mexicaanse Lucero Enriquez voltooide haar opleiding aan het Amsterdams Conservatorium bij Gustav Leonhardt. Sinds 1974 is zij hoofdlerares aan de muziekafdeling van de Universiteit van Mexico. Dieuwke Aalbers studeerde aan het Koninklijk Conservatorium in Den Haag bij Annie Hermes en Herman Woltman. Zij specialiseerde zich in vele richtingen. Thans studeert zij in Wenen. Aanvang20.15uur. Barokensemble. Het tuinzaal-concert maandagavond in het Concertgebouw Haarlem wordt verzorgd door het Amsterdams barokensemble De Egelentier: Harry Geraerts, tenor; Wilbert Hazelzet, flauto traverso (barokfluit); Christiaan Norde, viola da gamba en barokcello; Jacques Ogg, klavecimbel. Het ensemble werd in 1972 opgericht. Het stelt zich ten doel vocale en instrumentale muziek uit de 17e en 18e eeuw uit te voeren op een wijze, die het oorspronkelijke klankideaal zoveel mogelijk benadert. De Egelentier gebruikt oude instrumenten of kopieën daarvan, welke in de middentoon zijn gestemd. Maandag worden uitgevoerd werken van Cabanilles, Carissimi, Locatelli, Forqueray, C. Ph. E. Bach en Pignolet de Montéclair. Aanvang 20.15 uur. Gemeentelijk orgelconcert. Stadsorganist Albert de Klerk verzorgt vanavond het gemeentelijk orgelconcert. In het Haarlems Concertgebouw zet hij zich zowel aan het Cavaillé-Collorgel als aan het Flentrop-positiefCentraal vanavond staat de combinatie van orgel en klarinetten en hoorn. Daarnaast wordt een Ouverture van Handel gespeeld die is geschreven voor twee klarinetten en hoorn. Deze instrumenten worden bespeeld door de klarinettisten Simon Butter en Henny Drost en de hoornist Jeroen Vermeulen. Het programma vermeldt verder werken van Corette. Kerll, Telemann, Hassler, Handel, Bach en Wagenseil. Aanvang 20.15 uur. Duo-serie. Eveneens vanavond geven Bart Schneemann, hobo, en Reynoud Maartense, piano, een concert in de afgelegen plaats: Stefan en zijn vrouw Doris, die het hotel beheren, de portier Günther en zijn vrouw Hedda, Dieter, een ambtenaar, en zijn vrouw Margot en de vrijgezel Karl. Doris en Günther, die een bekend stijldanspaar vormen, zijn druk in training voor de nationale kampioenschappen als Dons, door een onverwachte beweging van haar partner. valt. De spanningen tussen de zeven personages komen dan pas goed naar buiten. Baal speelt dit stuk, onder regie van Leonard Frank, midden tussen het publiek. Aanvang 20.30 uur. Verdomde Lo wiet je. Volgende week donderdag t.m. zaterdag in de Haarlemse Stadsschouwburg. Een dag uit de dood van Verdomde Lowietje, met in de een uitvoering in de Stadsschouwburg Haarlem van Der Vogelhandler van Carl Zeiler. Aanvang 19.15 uur. Son McGauley. In de Haarlemse Jazz Club, Groot Heiligland 37, vrijdagavond twee acts, te weten bluesshouter Son McGauley met zijn trio en gitarist/zanger Rex Reason. Deze combinatie is al eerder in de H.J.C. te horen geweest in 1977. Toen bleek dat de subtiele country-blues van Reason - een Amerikaan, van origiqe docent filosofie, nu in ons lancj woonachtig - een voortreffelijk contrast vormde met het rauwe barrelhousegeluid vaii de Ierse zigeuner McGauley. Het trio van Son McGauley bestaat uit Bob Scriven piano, Ken Shurland, drums en Piet NN saxofoon. Aanvang 22 uur. Zaterdag in de HJC moderne jam sessions, zoals voortaan elke derde zaterdag van de maand, onder auspiciën van de Klup Improviserende Musici. Aanvang 22 uur, toegang gratis. Sessions. Nog meer jam sessions. Iedere zondagmiddag van 15.30 tot 18.30 uur in bar Peppermint, Kleine Houtstraat 81, Haarlem en in jongerencentrum 't Plein, nabij de Spaarnehal in Schalkwijk, vanaf 15 uur. Harry Verbeke. In De Hobbit, Dorps plein 2, Zandvoort, treedt zondagmiddag een blazer voor het voetlicht: de Haarlemse saxofonist Harry Verbeke. De begeleiding is in handen van het vaste Hobbit-kwartet met Jan de Bas, piano, Rudi Continu, gitaar, Cor Grobein, bas en Bob Pintel. slagwerk. Aanvang 16 uur. Kees van Lier. In de Gravin. Gravinne- steeg, Haarlem, zaterdagavond de Midgetown Jazzband, deze keer geleid door Kees van Lier, sopraan-, tenor- en altsaxofonist. Aanvang 22.15 uur. hoofdrollen Anne-Wil Blankers en Jeroen Krabbé. De Engelsman Peter Nichols, zelf vader van een dubbel-gehandicapt (qpileptisch en debiel) kind, schreef dit stuk over een echtpaar dat probeert te leven met een geestelijk en lichamelijk gehandicapt kind. Aanvang 20.15 uur. Ulrike in Wonderland. De Belgische schrijver Bert Verhoye heeft een toneelstuk geschreven waarin hij op zoek is gegaan naar de mens Ulrike Meinhof Ulrike wordt gespeeld door twee actrices, die de vrouw en de rebel in haar vertegenwoordigen. Met enkele lijnen worden haar afkomst en haar omgeving gesitueerd in de historische kontekst van het na-oorlogse Duitsland. Verhoye laat er geen twijfel over bestaan dat hij niet gediend is van bepaalde praktijken in Duitsland, maar hij spaart ook Ulrike niet. Hij richt zijn kritiek echter minder op zijn hoofdpersonage dan op extremistische bewegingen die „haar zo hebben gemaakt”. De twee actrices worden muzikaal begeleid door een gitariste. Ulrike in Wonderland van De Zwarte Komedie is vrijdag en zaterdag te zien in Toneelschuur III, aanvang 20.30 uur. Meneer Masure. Vanavond, vrijdag en zaterdag is Meneer Masure nog in de Stadsschouwburg Haarlem. Met André van den Heuvel, Kitty Janssen en Piet Romer. Meneer Masure is een weergaloze fantast die mensen op een gemakkelijke manier kan beïnvloeden. Hij komt ’s avonds aan bij een buitenhuisje. De deur is open, in huis is alles donker en al snel ligt de heer Masure door slaap overmand in het echtelijke bed. Kort daarna komt de vrouw des huizes thuis en begeeft zich eveneens naar bed. Als haar echtgenoot thuiskomt en deze situatie aantreft, kan het spel beginnen. Aan vang 20.15 uur. Uitgestelde vragen. In het lunchpauzetheater, Toneelschuur II, woensdagmiddag Uitgestelde Vragen, naar een verhaal van R. J. Peskens, gespeeld door Toneelgroep Centrum. Regie Polio Hamburger. Een man krijgt op een dag een telefoontje van een jeugdvriendin, die hij sinds jaren niet meer heeft gezien en die ook niet veel meer voor hem betekent. Hij betekent echter des te meer voor haar. De plaats die hij in haar leven heeft ingenomen blijft haar obsederen. Lou van Steenbergen speelt de man, Coby Stunneberg de vrouw. Aanvang 12.30 uur. Kwartoverelf. Zondag geeft Kabaret Kwartoverelf een try-out in Centrum III, Herenweg 111, Heemstede, van hun is sinds de onafhankelijkheid van Guinee het Nationale Ballet. Djoliba brengt onder meer twee indrukwekkende balletten waarvan het eerste gaat over de verschrikkingen van de oorlog en het tweede over het overwinnen van bijgeloof en oude magische rituelen, die Aanvang 20.15 uur. Expositie. Felison in Velsen zet het nieuwe jaar in met een tentoonstelling gewijd aan twee Haarlemse beeldende kunstenaars. Komende zondagmiddag gaat om 16 uur in het Noordelijke Koetshuis van het buiten Beeckestijn in Velsen een expositie open waarop werk is te zien van Henk Mulders en Hannes Kuiper. Mulders maakt expressionistische stillevens, Kuiper werkt in een sterk naïeve stijl en maakt onder meer landschappen en portretten. mensenoffers vroegen. De voorstelling begint en eindigt met een vurige tam tam als soliste de violiste Charlotte Bon, en Sheherazade van Rimsky Korsakov. Charlotte Bon haalde in 1972 in Amsterdam haar solistendiploma en zette daarna haar studie voort bij Herman Krebbers en in Parijs bij Joseph Calvet. De opbrengst van de tournee van het N.S.O. is voor het Nederlands Studenten Sanatorium en het universitair fonds voor hulp aan vluchtelingen-studenten. Residentie Strijkkwartet. Woensdag in het Concertgebouw Haarlem, het Residentie Strijkkwartet: Alexandru Lascae, Cara Mia Antonello, viool, Andrew Sparrow, altviool en Agnes Jas, cello. Uitgevoerd worden Strijkkwartet 1905 van Webern, Strijkkwartet opus 81 van Mendelssohn en Strijkkwartet nr. 2 van Leos Janacek. Het Residentie Strijkkwartet werd in 1972 opgericht en bestaat uit musici uit vier verschillende landen: Roemenië, de Verenigde Staten, duo-serie in Kadens, Smedestraat 31, Haarlem. Aanvang 20.15 uur. Zij spelen werken van Schumann, Grabert, Shinohara, Bruynèl, Martin, Bartók en Poulenc. Schneemann, die studeerde bij Han de Vries in Amsterdam, is sinds 1974 als hoboïist verbonden aan het Amsterdams Philharmonisch Orkest en is lid van het Fodor blaaskwintet. Reynoud Maartense is als leraar verbonden aan het Sweelinck Conservatorium.in Amsterdam. Zij treden sinds 1976 samen op. Jeugd en Muziek. Zaterdag weer een kamermuziek-avond van de Stichting Jeugd en Muziek Haarlem in de muziekzaal in het Kultureel Centrum De Egelantier, Gasthuisvest 47. Er worden werken van onder meer Mozart, Horovitz, Scheidt, Huë en Humperdinck gespeeld, voor fluit, piano en koperkwintet. Aanvang 20.15 uur, toegang gratis. Heemstede. Zaterdagmiddag begint het eerste Uurconcert van een serie die in de 350 jaar oude Heemsteedse Hervormde Kerk op het Wilhelminaplein wordt gegeven om geld bijeen te brengen voor restauratie/vervanging van het in slechte toestand verkerende orgel in de kerk. Iedere derde zaterdag van de maand zal, voorlopig tot en met juni 1979, Uurconcerten worden gegeven door ensembles uit de omgeving. Zaterdag is dit het Heemsteedse ensemble Harmonia Musica: Anneke Phenning-traverso, Eduard Plagge-viola da gamba en barokcello en Kya Hengstmangers, klavecimbel. Uitgevoerd worden werken van onder meer Morel, Couperin, Handel, de Boismortier en Hellendael. Aanvang 16.30 uur. Operette. Zondag, maandag en dinsdag geeft de operettevereniging Hulsbergen nieuwe programma „Het beste van Tekspierement”, in plaats van het aangekondigde programma van Kwartoverelf Darts pour Darts. Kees Bos en René van Zanten brengen beslist geen eerbetoon aan Jos Brink en de zijnen. „Het beste van Tekstpierement” stelt de manier van werken aan de kaak, die groepen hanteren om in plaats van een maatschappijkritische eigen visie uit te dragen, liever volle zalen te behalen. Aan de hand van teksten van Tekstpierement wil Kwartoverelf duidelijk maken wat Jos Brink en de zijnen onder cabaret verstaan. Bovehdien voegen Kees Bos en René van Zanten voor alle duidelijkheid nog wat commentaar toe. Aanvang 20.30 uur. RI Op de opening zal de Haarlemse musicus Martijn Smith een compositie voor zes kanalen op taperecorder en instrument ten gehore brengen. De tentoonstelling loopt tot 19 februari en is uitgezonderd op maandag elke dag van 14-17 uur te bezichtigen. Isotopen op zaterdag. Toneelgroep Sater brengt volgende week woensdag tot en met zaterdag in de Toneelschuur, Smedestraat 23, Haarlem het stuk Isotopen op zaterdag, dat vorige week vrijdag in Utrecht in première ging. Een stuk dat in een sterke rolbezetting onder regie van Peter de Baan een spannende kijk geeft op het innerlijk van de wereld waarin kern wetenschappers leven. Isotopen op zaterdag benadrukt de machteloosheid van degenen die niet tot de wetenschappelijke kernspecialisten behoren en geeft een indruk van de laakbare mentaliteit bij de kerngeleerden. De kracht van het stuk dat Sater speelt is dat het een heel menselijk verhaal is. Vijf kerngeleerden liggen te slapen in de woning van een van hen, na een feestje de vorige avond. Dat feestje werd gegeven omdat ze nog juist een ramp in de kernreactor hebben kunnen voorkomen. Een zesde wetenschapsman blijkt zoek en het gevaar bestaat dat hij openbaar gaat maken wat ten koste van alles geheim moet blijven. Aanvang 20.30 uur. Een gelukkige hand. Het gezegde dat ware kwaliteit schuilt in de beperking is ten volle van toepassing op het toneelspel The Gin Game van de Amerikaanse schrijver D. L. Cobum. Een avondvullend toneelstuk waarin slechts twee mensen spelen en die doen dan nog bijna niets anders dan kaarten. Regisseur Karl Guttmann laat samen met Caro van Eyck en Guus Hermus zien dat dit kan in Een gelukkige Hand, de Nederlandse bewerking van The Gin Game. Coburn's stuk gaat over een bejaarde man en vrouw die elkaar ontmoeten in een herstellingsoord voor oude mensen. Onder het spelen van een spelletje gin leren zij elkaar beter kennen. De auteur geeft stukje bij beetje zicht op twee karakters die heel verschillend zijn en vanuit deze twee bekritiseert Coburn ook het dorre en kleurloze bëstaan in bejaardentehuizen. Guttmann geeft in zijn regie een weloverwogen dosering van humor en oprechte ontroering. Guus Hermus en Caro van Eyck leveren acteerprestaties van een natuurlijkheid zoals zelden te zien is. Volgende week woensdag in de Stadsschouwburg Haarlem, aanvang 20.15 uur. Baal. Vanavond, vrijdag en zaterdag speelt toneelgroep Baal in de Toneelschuur Bekende Gezichten, Gemengde Gevoelens van Botho Strauss, van wie de groep eerder het stuk de Hypochonders uitvoerde. Drie echtparen en een vrijgezel brengen de kerstdagen door in een verlopen hotel in een Het Residentie Strijkkwartet Zondagmiddag de Harlem Hot Peppers met een jazz programma oude stijl, aanvang 16 uur. Vrijdagavond vanaf 22 uur in de Gravin een keur van jazzmuzikanten. Zero. Zaterdag in Zero, Bakenessergracht 8, Haarlem een optreden van Uma Sharma op sitar met begeleiding van tabla en tanpura. Uma Sharma is een leerlinge van Bhartiya en later van Vilayat Khan. Dit optreden in Zero is haar internationaal debuut. Half februari gaat zij weer terug naar India. Aanvang 20.30 uur in de witte zaal. Uma Sharma is ook te horen zondagmiddag 28 januari tijdens een India-manifestatie op het Mendelcollege. Egorov. In de Jansheeren, Kerkweg 47, Heemskerk, heeft zondagochtend om 11.30 uur een koffieconcert plaats met de Russische pianist Youri Egorov. Het programma vermeldt werken van Bach, Mozart, Chopin en Robert Schumann. Klarinet Kwartet. Het Belgisch Klarinet Kwartet is vrijdag vanaf 20.15 uur te horen in de Burgerzaal van het stadhuis Velsen in een programma met werken die speciaal voor dit kwartet zijn gecomponeerd. Het kwartet bestaat uit de oprichter Marcel Hanssens, Jacques d’Hondt, Albert Roland en George Dekerpel. Uitgevoerd worden Legende van Marcel Poot, Kwartet van Willem Pelemans, Hongaarse Dansen van Ferec Farkas, Pyrogravures van Van Rossum en het Quator van Jean Absil- John the Revelator. Ooit won de Haarlemse bluesrockformatie John the Revelator het Loosdrecht Jazz Festival. Dat is nu negen jaar geleden om precies te zijn. Met de belofte die de prijs inhield ging het echter niet zo best. Enkele jaren lang vond de band emplooi in vrijwel elke club in Nederland en België, maar ondanks de enthousiaste reacties van de vaste aanhang kwam het nimmer tot een doorbraak. Het was het einde voor de groep. Evenwel, soms krijgt nostalgie uiteindelijk geen kans. De groep is weer bij elkaar en gaat het opnieuw proberen. Het startpunt is jongerencentrum DAC aan de Ripperdastraat 13 a te Haarlem. Vrijdagavond, 21 uur. Zie ook de kunstpagina van heden. '“’TTL, NPO. Werken van de componist Brahms vullen vrijdagavond het programma van het Noordhollands Philharmonisch Orkest in het vierde concert in de serie B „Componistenserie” in het Concertgebouw Haarlem. Onder leiding van dirigent André Vandernoot worden de Symfonie nr. 4 en het Pianoconcert nr. 2 uitgevoerd, het laatste met solistische medewerking van de Amerikaanse pianist Malcolm Frager. Aanvang 20.15 uur. Studenten. Het Nederlands Studenten orkest (N.S.O.) maakt op het ogenblik een tournee door het land en is zaterdag om 20.15 uur te horen in het Haarlems Concertgebouw. Het orkest werd in 1952 voor het eerst samengesteld vanuit de plaatselijke studentenorkesten. Het bestaat slechts in de maand januari. Tijdens deze tournee wordt voor het eerst het werk Caprice 4-1 van Benjamin Ashkenzay uitgevoerd, dat in opdracht van het ministerie van CRM werd gecomponeerd voor het N.S.O. Het instrumentaal muziekstuk zonder vast schema en in het twaalftoonssysteem geschreven, wordt gespeeld onder leiding van Louis Stotijn, bij wie de componist aan het Koninklijk Conservatorium in Den Haag nog orkestdirectie heeft gestudeerd. Op het programma staan behalve Caprice 4-1, Ouverture Wilhelm Tell van Rossini, het Eerste Vioolconcert in G van Max Bruch, met Bimhuis (Oude Schans 73-77, tel. 233373) vr. 21.30 uur: Jazz door Joop Scholten Quartet; za. 21.30 uur: Jazz door Rein de Graaf/Dick Ven- nik Quartet. De Brakke Grond (Nes 53, tel. 240394) t.e.m. 27 jan. 20.30 uur „De nacht van de rattenkoning” van Rob Bognar, regie Christiaan Nortier, be halve zondag. Carré (Amstel, tel. 225225) t.e.m. 20 januari 20.15 uur: „Eine Nacht in Venedig” en zo. 21 jan. 14 uur; vanaf 23 jan. 20.15 uur: „Rooie Sien” door het Amsterdams Volkstoneel, behalve maan dag, zo. ook om 14 uur. Centrum Bellevue (Leidsekade, tel. 247248) 20.30 uur, beh. zo. en ma.. „De Pornograaf” Jacques Commandeur, Frans Koppers, Mar- greet Heemskerk en Elfi de Mey; do. en vr. 12.30 uur: „Uitgestelde vragen”; do. 18 jan. ook: „De Pornograaf”; elke vr. 19.45-20.20 uur muziek door leerlingen van het Sweelinck Con servatorium. Cleyntheater (H. Cleyndertweg 63a, tel. 271815) vr. 20.30 uur: Ierse volksmuziek door Gay en Terry Woods, zang, gitaar en hakkebord. Concertgebouw (Van Baerlestraat, tel. 718345) do. 20.15 uur: Concertgebouworkest o.l.v. Car lo Maria Giulini, sol. Herman Krebbers, viool (Rossini, R. Strauss); vr. 20.15 uur: Concertge bouworkest o.l.v. Carlo Maria Giulini (Moes- sorgsky/Ravel); do. 18 jan. kleine zaal 20.15 uur: Christopher Czaja Sager, piano, (Bach,, Liszt, Skrjabin, Schönberg en Scarlatti) en in de kleine zaal om 20.15 uur Thérèse Steinmetz m.m.v. Trio Nico van der Linden jr. „Opus één plus drie”; za. 20.15 uur grote zaal: Het Ned. Kamerorkest o.l.v. Kees Bakels, sol. Pierre Fournier, violoncel (Van Otterloo, Haydn, Mo zart) en in de kleine zaal 20.15 uur: Concert door Reinbert de Leeuw en Maarten Bon, pia no „Amerika en Messiaen”; zo. 11 uur in de Spiegelzaal 11 uur: „Für Elise” en in de kleine zaal 11 uur. Mary Louise Boehm, piano, Kees Kooper, viool, leden van het Amst.Philh. Or kest met „Die toile Clara”, het Hof van Clara Schumann; om 20.15 uur: Amsterdams Kamer orkest o.l.v. Kees Bakels, sol. Emmy Verhey, viool (Mozart, Beethoven, Dvorak), ma. kleine zaal 20.15 uur. Helena Varvarova en Michael Rudy, piano (Mozart, Schubert, Debussy, Ra vel); di. grote zaal 20 uur: Nederlands Studen ten Orkest o.l.v. Louis Stotijn, sol. Charlotte Bon, viool (Rossini, Benjamin Askenazy, Bruch, Rimsky-Korssakow); kleine zaal 20.15 uur: Vitallij Margulis, piano (Bach, Liszt en Skrjabin); wo. kleine zaal 12.30 uur: Lunchcon cert door Christiaan Bor, viool; grote zaal 20.15 uur: Concertgebouworkest o.l.v. Eugen Jo- chum, sol. Paul Verhey, fluit (Haydn, Reinecke, Hindemith). De Engelenbak (Nes 71, tel. 247368) do. vr. en za. 20.30 uur: „We mogen niet klagen”, een toneel stuk over werkloos worden, zijn en blijven; wo. 20.30 uur: Hans van Hechten speelt „Krapp’s laatste band” van Samuel Beckett, regie Hein van Erkel. Guinee. In het Haarlems Concertgebouw zondag Djoliba uit Guinee. Het ballet Djoliba, in 1947 opgericht door de danser Keith’a Fodéba, Alhambra 1 (Weteringschans, tel. 233192) „Interi ors" toeg. 16 j., dag. 14,19 en 21.30 uur; zo. 13.30, 16, 19 en 21.30 uur. Alhambra 2 „Waterschapsheuvel”, toeg. alle leeft., dag 14.30, 19.15 en 21.45 uur; zo. 13.45, 16.15, 19.15 en 21.45 uur. Bellevue Cinerama (Marnixstraat 400, tel. 234876) „Force 10 from Navarone”, toeg. 12 j„ dag. 14.15,19 en 21.30 uur; zo. 13.15,15.45, 19 en 21.30 uur. Calypso (Marnixstraat, tel. 266227) „Jaws 2”, toeg. 12 j., dag. 14.30, 19.15 en 22 uur; zo. 13.15, 16, 19.15 en 22 uur. Calypso Club (tel. 266227) „The Sting”, toeg. 12 j„ dag. 14.15, 19 en 21.30 uur; zo. 13.15,15.45, 19 en 21.30 uur. Centraal (Nieuwendijk 67, tel. 248933) „Sexa- men", toeg. 18 j„ dag. 11.15, 13, 14.45, 16.30, 18.15, 20 en 21.45 uur, zo. vanaf 13 uur. Cineac Damrak 1 (tel. 245648) „Even en one ven”, toeg. alle leeft., dag. 13.30, 16, 19 en 21.30 uur. Cineac Damrak 2 „Atlantis de verzonken stad", toeg. alle leeft., dag. 13.15, 15.30, 18.45 en 21.15 uur; za. zo. wo. 18.45 en 21.15 uur Cineac (Reguliersbreestraat, tel. 243639) „Last tango in Paris”, toeg. 16 j., dag. 13.15, 16, 18.45 en 21.30 uur; za. zo. wo. 18.45 en 21.30 uur. Cinema International (Aug. Allebépl. 4, tel. 151243) „Jaws 2”, toeg. 12 j„ do. te.m. zo. 18.45 en 21.30 uur, za. zo. 14.30 ma. di. wo. 20 uur. 1 Cinetol (Tolstraat, tel. 722291) „La tortue sur le dos”, toeg. 16 j„ dag. 20 en 22 uur. „Je, tu, il, elles”, toeg. 16 j„ dag. 19.45, 21.45 en 24 uur. I City 1 (tel. 234579) „Cirkel van staal”, toeg. 16 j„ dag. 14.30, 19.15 en 21.45 uur, zo. 13.45, 16.15, 19.15 en 21.45 uur. City 2 „Even en oneven”, toeg. alle leeft., dag. 13.30, 19.15 en 21.45 uur, zo. 13.45,16.15,19.15 en 21.45 uur. I City 3 „Sawa-reel”, toeg. 16 j., dag. 14.15, 18.45 en 21.30 uur, zo. 13, 15.45, 18.45 en 21.30 uur. City 4 „De gebroeders Leeuwenhart”, toeg. alle J leeft., dag. 15, 19 en 21.30 uur, zo. 13,15.30, 19 en 21.30 uur. I City 5 „Kentucky fried movie", toeg. 16 j., dag. 14.19.30 en 22 uur; zo. 14, 16.30,19.30 en 22 uur. City 6 „Moord op de Nijl”, toeg. alle leeft., dag. 19.45 uur. „Lucky Luke, de ballade van de Daltons”, toeg. alle leeft., dag. 13.30 uur, zo. 13.30 en 16 uur. City 7 „Waterschapsheuvel”, toeg. alle leeft., dag. 14.30, 18.45 en 21.15 uur, zo. 13.15, 15.45, 18.45 en 21.15 uur. Corso (Kalverstraat, tel. 234561) „Goldfinger”, toeg. 12 j., dag. 14.30, 19 en 21.30 uur, za. zo. 13.30, 16, 19 en 21.30 uur. Cine „D” (PI. Middenlaan 4a, tel. 226551) „Le Souffle au coeur”, toeg. 16 j., dag. 19.45 en 22 uur. Desmet (PI. Middenlaan 4a, tel. 226551) „The goodbye girl”, toeg. alle leeft., dag. 19.30 en 21.45 uur Du Midi (Apollolaan 4, tel. 723653) „Jaws 2”, toeg. 12 j., dag. 19.15 en 21.45 uur, zo. ook 13.30 en 16 uur. Flora Disney Theater (Amstelstraat 24, tel. 230469)Bambi", toeg. alle leeft., do. vr. ma. di. 14 en 19 uur, zo. wo. 13.30, 16 en 19 uur, za. H 10.30, 13.30, 16 en 19 uur. Kriterion (Roeterstraat, tel. 231708) „Robert et Robert", toeg. alle leeft., dag. 14, 19.45 en 22 uur, vr. za 00.30 uur. Leidseplein Theater (tel. 235909) „Robert et Ro bert), toeg. alle leeft, dag. 14, 19.30 en 22 uur, zo. 13.30, 16, 19.30 en 22 uur. I Nöggerath (Reguliersbreestraat, tel. 230655) „Even en oneven", toeg. alle leeft., dag. 14.30, 19 en 21.30 uur, za. zo. 13.30, 16, 19 en 21.30 uur I Parisien (Nieuwendijk 67, tel. 248933) „Er op of er onder", toeg. 18 j., dag. 11.30, 13.15, 15, 16.45, 18.30, 20.15 en 22 uur, zo. vanaf 13.15 uur. I Rembrandtplein Theater 1, (tel. 223542) „The Legacy", toeg. 16 j„ dag. 14.15, 19 en 21.30 uur; zo. 13.30, 16, 19 en 21.30 uur. Rembrandtplein Theater 2: „Ik ben verlegen, maar ik red me wel., toeg. alle leeft., dag. 14.30, 19 en 21.30, zo. 13.30, 16, 19 en 21.30. I Rex (Haarlemmerstraat, tel. 246132) „Bionische helden", toeg. 16 j., dag. 19.15 en 21.30 uur. I Rialto (Ceintuurbaan 338, tel. 723488) „Grea se” toeg. alle leeft, dag. 19 en 21.30 uur, za. wo. 14.15 uur; zo. 13 en 15.15 uur. Rivoll (Ceintuurbaan 340, tel 723488) „Una giornata particolare", toeg. 16 j„ dag. 19.30 en 22 uur, vr. na. 00.15 uur. Roxy (Kalverstraat, tel 232809) „Waterschaps heuvel”, toeg. alle leeft, dag. 14.30, 19 en 21.30 uur, za.' zo. 13.30, 16, 19 en 21.30 uur. Saskia (Rembrandtsplein, tel. 243363) „Grease", toeg. alle leeft., dag. 14.30, 19 en 21.30 uur, zo. 13.30, 16, 19 en 21.30 uur. Studio K (boven Kriterion, tel. 231708) „Duiste re trekken der bourgeoisie”, toeg. 16 j„ dag 14.30, 20 en 22.15 uur. The Movies (Haarlemmerdijk 161, tel. 245790) „Pourquoi pas", toeg. 16 j., dag. 19.45 en 22 uur, zo. 14, 19.45 en 22 uur. „Hoorai for Hollywood", toeg. alle leeft., dag. 19.45 en 22 uur, zo. 19.45 en 22 uur. Tuschinski 1 (Reguliersbreestraat, tel. 262633) „Revenge of the Pink Panther", toeg. alle leeft, dag. 14.30, 19 en 21.30 uur, za. zo. 13.30,16,19 en 21.30 uur Tuschinski 2 „M'n lieve commissaris”, toeg. alle leeft., dag. 14.30, 19 en 21.30 uur. za. zo. 13.30, 16, 19 en 21.30 uur. Tuschinski 3 „Moord op de Nijl”, toeg. alle leeft, dag. 14 en 20 uur. Tuschinski 4 Fedora", toeg. 16 j., dag. 14.30, 19 en 21.30 uur, za. zo. 13.30, 16, 19 en 21.30 uur. Tuschinski 5 „The boys from Brazil", toeg. 16 j„ dag. 14.30, 18.45 en 21.30 uur, za. zo. 13.15, 16, 18 45 en 21.30 uur. De Uitkijk (Prinsengracht 452, tel 237460) „Herfstsonate", toeg. 16 j., dag. 13.30, 19 en 21.30 uur, zo. 15, 19 en 21.30 uur.

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 17