van dufvenboden stationscontroleur Schiphol H.T.S. werktuigbouw-nivo Zoekt u tijdelijk werk? ASSISTENTE VOOR DE PATIËNTEN EETZAAL HOOGOVENS medewerker(ster) i dunienbodei e te t ooit noo kam sch< weg Kon tiek gebi ders ren, om mer aspi reik< in b sterl vooi aankomende bedrijfsleider twee ervaren O.K.-verpleegkundigen of -assistenten PROVINCIAAL ZIEKENHUIS SANTPOORT Rode Kruis Ziekenhuis een part-time verpleegkundige (20 uren per week) twee verpleegkundigen met anesthesie-opleiding ADVISEUR-VERKOPER-STER DISTRICTSVERKOOPLEIDER ROUTE-VERKOPER twee verpleegkundigen ter opleiding tot O.K.-verpleegkundigen of -assistenten Baggermaatschappij Breejenbout B.V. gespecialiseerd in bagger- en natte grondwerken in binnen- en buitenland vraagt voor de afdeling administratie op het hoofdkantoor te Overveen een DE BOER ZONEN B V. ï'l. Str MANNEQUIN/SHOWROOMVERKOOPSTER sL 32 19 7 9 2 7 JANUARI INTERIEUR Gegadigden voor deze funktie kunnen telefonisch of schriftelijk reageren. L- RODE KRUIS ZIEKENHUIS BEVERWIJK organisatorisch Bedrijfsadviesbureau De Zeeuw Oostzijde 92b - Zaandam te Purmerend Sollicitatiebrieven te richten aan Drs. J. de Zeeuw, onder nr. Z - 4515, kode "technisch leider In verband met toenemende werkzaamheden, o.a. door uitbreiding van specialismen, ontstaan in het O.K.-complex de navolgende vacatures: Vondellaan 13, 1942 LE Beverwijk. Telefoon 02510-2 91 31. Als u denkt meer te willen weten over deze aantrekkelijke funktie kunt u met ons bellen voor een inlichting of af spraak en vragen naar: hr. F. v. Duivenboden of - hr. J. Verweij - Haarlem 023-313840 voor de recovery, met belangstelling voor de anesthesie Benoeming zal plaatsvinden overeenkomstig de C.A.O.-bepalingen Ziekenhuiswezen. Inlichtingen over deze functies worden u graag verstrekt door het Hoofd. Verplegingsdienst, de heer F. W. T. Blog (toestel 2223). Uw schriftelijke sollicitaties kunt u sturen aan het Hoofd Afdeling Personeelszaken van het dan wel met ervaring, die een anesthesie-opleiding wensen te volgen Centrale Direktie N.V. Inkoopcentrale NIC Vraagt voor haar geheel vernieuwde afdeling woningtextiel A. SCHONHAGE B.V.Intemational Fashion zoekt een representatieve - Hoogovens behoort tot het E5TEL -concern ZATERDAG In opdracht van één onzer relaties, een gespecialiseerd bedrijf op het gebied van montage demontage en indus triéle sloop T krar ster lanc Bon zich natii zij/haar taak zal bestaan uit het volledig adviserend verko pen in onze speciale afd. gordijnen-tapijten-slaapkombi- naties. Hij of zij dient uiteraard volledige vakkennis te bezitten om over onze kollektie, welke op zeer hoog niveau staat, te kunnen adviseren, hiertoe dragen bij een zeer prettige werksfeer en goede honorering Van deze jonge ondernemer wordt verwacht, dat hij leiding geeft aan het gehele montage c q demontagegebeuren en dat hij goed met mensen kan omgaan Technisch inzicht, besluitvaardigheid en kommunikatieve eigenschappen zijn voor het goed vervullen van de funktie belangrijk, terwijl hij in hoge mate zelfstandig moet kunnen werken zoeken wij voor de koördinatie en begeleiding van de werkzaamheden een ondernemende, organisatorisch begaafde O I I Voor Voorhout zoeken wij tevens een la...:,., zs Het Provinciaal Ziekenhuis te Santpoort vraagt voor Hoofdafdeling I (Brederodekliniek) een Het beheer en de exploitatie van Schiphol zijn in handen van de N V. Luchthaven Schiphol. Bij het onderdeel Stations- controle van het bureau Haven- en Stations dienst is de funktie vakant van De werkzaamheden worden geüniformeerd verricht in kontinudienst. Voor het goed uitoefenen van deze afwisse lende funktie is een opleiding op MAVO- niveau vereist. Gezien de vele kontakten met Enige kantoorervaring strekt tot aanbeveling. Bij gebleken geschiktheid zijn promotiemogelijkheden aanwezig. Het salaris alsmede de datum van indiensttreding zullen in onderling overleg worden vastgesteld. Verdere inlichtingen worden u gaarne telefonisch verstrekt door het hoofd van de afdeling administratie, tel. 023-259361 toestel 34. Baggermaatschappij Breejenbout B.V., afd. Personeelszaken, Cearalaan 26 te Overveen. Tel. 023-259361toestel 23. voor het verrichten van gevarieerde administratieve werkzaamheden in een prettige werksfeer. Onze gedachten gaan uit naar iemand met een mavo/havo-diploma of gelijkwaardige opleiding. Men dient bereid te zijn te gaan studeren voor het praktijkdiploma boekhouden. In aanmerking voor deze funktie komt een technisch koör- dinator tot 30 JAAR van die als praktisch manager zowel kommercieel. organisato risch als technisch is gericht Belangstellenden, die in de omgeving van de luchthaven woonachtig dienen te zijn, verzoeken wij schriftelijk te solliciteren ondervermelding van nr. 196/HD. Uw brief kunt u sturen aan het bureau Personeels zaken van de N V. Luchthaven Schiphol. Postbus 7501,1118 ZG Luchthaven Schiphol. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selektieprocedure. Hoogovens kan mannelijk personeel voor fabriekswerk in tijdelijke dienst plaatsen. Voor 4 weken tot 6 maanden in ploegendienst. Leeftijd 18-50 jaar. U kunt direct beginnen. Salaris incl. toeslagen, afhankelijk van de soort ploegendienst, van 2.140, tot 2.350,(vanaf 21 jaar) bruto per maand. Uitbetaling per week mogelijk. Melden: Wervingscentrum Hoogovens, Wijckermolen 202, Beverwijk (150 meter van het station Beverwijk.) Elke werkdag van 8.30-16.00 uur en elke maandagavond van 19.00-21.00 uur. Tel. (02510) 94000. Uw sollicitatie richt u aan: Postbus 26 te Lisse. Tc het I keil, en kent en A D< de K van als I mee voor Frai had de I lecte natii 1979 reed van. maat 38. Lengte: 173 a 174 cm. Ook zij komen in aanmerking die sinds kort hun Mannequincursus hebben voltooid Periode: Eind februari-15 mei eind augustus-15 november Wij verkopen uitsluitend aan de betere Damesmodezaken Sollicitaties aan: A. Schonhage B.V. Ruimzicht 146, 1068 CS AMSTERDAM (Osdorp) Tel. 020-198492 Vanuit Voorhout opereert een ervaren team rayonvertegenwoordigers Dit team zoekt een eveneens ervaren districtsverkoopleider, die samen met hen de commerciële gang van zaken in dit district gaat bepalen en uitwerken. MK vraagt van deze districtsverkoopleider, dat hij aan de volgende eisen voldoet: ervaring in een leidinggevende funktie een uitgesproken commerciële gangmaker een ruime algemene ontwikkeling en zo rond de 30 jaar een goede „coach", die zijn team zeker in de praktijk maximaal begeleidt. Voor deze sleutelpositie stellen wij een uitstekende beloning in het vooruitzicht. nersnneel Haar werkzaamheden zullen bestaan uit: - opdienen van maaltijden en diëten en alle huis houdelijke werkzaamheden die hieruit voortvloeien. Vereisten: - Diploma Huishoudschool of daarmee gelijk te stellen opleiding. - Bereidheid om bij toerbeurt de weekenden dienst te doen. - Leeftijd boven 17 jaar. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij mevrouw W. Mols - v.d. Est, huishoudkundige. Telefoon: 023 - 379900, toestel 325 of bij het Mangementteam van Hoofdafdeling I, toestel 153. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de Directie van het Provinciaal Ziekenhuis, Postbus 50, 2080 AB te Santpoort-Zuid. Deze zal worden ingezet bij de dienst verlening aan alle luchthavengebruikers. Dit komt neer op o.a.: - het zorgen voor een vlotte doorstroming van aankomende en vertrekkende passagiers - het er op toezien dat liften, roltrappen e.d. korrekt worden gebruikt en goed funktioneren - het signaleren en rapporteren van veront reinigingen, vernielingen, misbruiken, ordeverstoringen en technische storingen - het maken van controle-ronden door het Stationsgebouw (wandelpieren) en óver de parkeerterreinen - het toezicht houden op parkeerterreinen en het innen van parkeergelden - de controle bij doorlaatposten die toegang geven tot het douanegebied Naast het aanvangssalaris - dat voor iemand van ca. 30 jaar f 1.939,- bruto per maand bedraagt - bieden wij een toeslag van ca. f 335,- per maand voor het verrichten van kontinudiensten. alsmede een tegemoet koming in de reiskosten. Over het salaris wordt geen AOW/AWW-premie ingehouden De uniformkleding wordt gratis in bruikleen verstrekt. het publiek, zijn goede kontaktuele eigen schappen onmisbaar. Redelijke spreekvaar digheid in de Engelse taal is noodzakelijk. „MAN VAN DE KNAKWORST", ook wel MK verzorgt vanuit zijn depots de landelijke distributie en verkoop van een nagenoeg compleet assortiment snacks en andere benodigdheden voor Horeca-bedrijven. Onze depots zijn gevestigd in Liempde, Ureterp, Voorhout en Zutphen. MK is een onderdeel van de N.V. Inkoopcentrale HIC te Lisse. Deze organisatie verzorgt het totale pakket levensmiddelen, dranken en non-food voor horecabe drijven, instellingen en kantines. De samenwerking met deze grote landelijke organisatie betekent voor de toekomst nog meer mogelijkheden voor commerciële aktiviteiten voor de horecabedrijven. Voor Voorhout, Zutphen en Liempde zoeken wij CHAUFFEURS MET GROOT RIJBEWIJS met ruim voldoende commerciële eigenschappen om opgeleid te worden tot Wij willen tevens gaarne kennismaken met ervaren route-verkopers. De beloning staat hier in direkte verhouding tot uw inbreng aan ervaring en commerciële capaciteiten. Onze route-verkopers zijn representatieve vertegenwoordigers en „op en top" verkopers. Zij kunnen een eigen rayon opbouwen en een bestaand rayon volledig uitdiepen. De verkopers bezoeken Horeca-bedrijven en brengen een compleet assortiment onder de aandacht van hun afnemers. De opleiding tot route-verkoper is volledig op de praktijk gericht en zal zo’n 4 8 6 maanden duren. In deze periode zullen diverse werkzaamheden worden verricht op onze depots, kantoren en auto’s. MK stelt de volgende eisen: groot rijbewijs goede contactuele eigenschappen en prettige omgangsvormen overtuigingskracht en doorzettingsvermogen woonachtig in de omgeving van het depot MK stelt daar tegenover. een grote mate van zelfstandigheid en direkte verantwoordelijk heid voor de commerciële gang van zaken in zijn rayon beloning mede rechtstreeks afhankelijk van uw commerciële aktiviteit en een prima basissalaris plus onkostenvergoeding samenwerking met een uitstekend verkoopteam en komplete steun van het thuisfront een traditie en reputatie in snacks. Uw sollicitatie richt u aan de verkoopleiding MK, de heer J. Th. de Haan, Postbus 26 te Lisse. persnneel --- - - - - - ----

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 32