I bouwkundig opzichters MEDEWERKER PATIËNTEN- ONTMOETINGSCENTRUM <B> bij DMN te Noordwijkerhout Aero Groundservices Medewerkster Communicatiecentrum Veelzijdige functie als administratief medewerker Kwaliteitskontroleur montage LTS/MTS-niveau leeftijd 30-45jaar I SECRETARESSE de afhandelingsspecialist op luchthaven Schiphol-centrum. PROVINCIAAL ZIEKENHUIS corrector/correctrice afdelingssecretaresse groepsleider werkvoorbereiding en planning g ■SB NIFE Nederland B.V. Westland Utrecht Projektontwikkeling Air Freight Nederlandse Rotogravure Maatschappij BV w I r Emery Air Freight Corporation NIFE Nederland B.V., Aero Groundservices heeft thans plaats voor een: I' belangstelling heeft *Z A I E R D AXj 3 Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van pasfoto, zien wij met belangstelling tegemoet. Bel onze heer Lubbers - (020) 158888 tst. 342 van ma. t/m vr. tijdens kantooruren voor nadere inlichtingen en maak meteen een afspraak. Voor deze funktie is een goede beheersing van de Nederland se en Franse taal onontbeerlijk.-Van de kandidaten verwach ten wij een opleiding op minimaal HAVO-niveau. Naast een goede beloning bieden wij secundaire arbeidsvoor waarden, die uitstekend te noemen zijn. In ons bedrijf van ca. 30 mensen, met een jonge sfeer, waarin wij op collegiale wijze met elkaar omgaan, hebben wij dringend nodig een Naast haar eigen specifieke werkzaamheden, zoals het verzorgen van de Nederlandse en Engelse korrespondentie t.b.v. de directie en de afdeling verkoop, zal zij op een prettige manier leiding moeten geven aan ons secretariaat, dat zich bezighoudt met het telefoon- en telexverkeer, alsmede met de administratieve ver werking van onze in- en verkooptransacties. Wij zoeken een (jonge) vrouw met een algemene administratieve belangstelling, die beschikt over een middelbare schoolopleiding en die ervaring heeft in een soortgelijke funktie. ’s Werelds grootste Luchtvrachtondernemihg zoekt voor spoedige indiensttreding op de operationele afdeling wegens uitbreiding een: onderhoudswerkzaamheden. Evenals zijn kollega’s stelt hij hoge eisen aan de nauwkeurigheid waarmee wordt gewerkt. Hij heeft gevoel voor techniek en is bereid om eventuele aanvullende, interne kursussen te volgen. Als u interesse heeft kunt u telefonisch een sollicitatieformulier aanvragen: 020-5443800. U kunt ook schrijven aan Fokker-VFW, Personeelszaken nr. 021/79/HD. Postbus 7600. Op deze afdeling is momenteel plaats voor een Een Offsetdrukker Een Kopiist Een Magazijnmeester Een Handzetter/opmaker vereisten - tap Telexapparatuur en telefooncentrale worden u toevertrouwd. LT assisteert daarnaast de afdeling Operations met enkele administratieve werkzaamheden. Deze functie wordt in wisselende werktijden uitgeoefend, óók in de week-ends, wat z’n voordelen heeft door vervangende vrije dagen. Wat we vragen: leeftijd ca. 24 jaar, MAVO- opleiding, vlot moderne talen (vnl. Engels) sprekend, typevaardigheid en ervaring met de telex uiteraard. l '9 7 V Indien u voor bovenstaande funktie kunt u kontakt opnemen met de heer Van den Berk, Nederlandse Rotogravure Maatschappij BV, [lil Jan Willem Lucasweg 5 I te Haarlem. Tel. (023) 31 90 90, tst. 334, afd. Personeelszaken. iiÜlii k T t B R A K 1 Een heel gewoon etmaal voor ons: 5 x een Boeing 747 Jumbo en tientallen andere toestellen, soms meer dan 50 per etmaal. Ze worden tussen aankomst en vertrek door ons ’’afgehandeld”. Dat is de vakterm voor al die handelingen, die verricht moeten worden om passagiers, vracht en vliegtuigen efficiënt en snel op weg te helpen. Kordaat ep feilloos gebruik van telex en telefoon horen daarbij. Op Schiphol zelf, waar het allemaal gebeurt. De Nederlandse Rotogravure Maatschappij BV is een moder ne diepdrukkerij behorend tot de VNU-Industriegroep B.V. met ca. 850 medewerkers. De produkten die bij ons vervaardigd worden, zijn naast week- en maandbladen als Panorama, Nieuwe Revu en Avenue - catalogi en reisgidsen. De NRM-zetterij verzorgt tevens het zetwerk voor zusterbe drijven in Etten en Deventer; een onderdeel van de zetterij is de afdeling Revisie, waar de gezette teksten gecorrigeerd worden. In moderne vliegtuigen worden verschillende, vaak ingewikkelde systemen gemonteerd zoals het besturings-, klimaatbeheersings- en brandstofsysteem. Teneinde de veiligheid en kwaliteit te kunnen garanderen, worden ervaren kontroleurs gezocht, die tot taak krijgen het kontroleren en testen van de installaties in alle Fokker vliegtuigen. De nieuwe medewerker heeft naast een LTS- of MTS-opleiding ruime ervaring opgedaan in de vliegtuigwereld-op het gebied van montage- c.q. vliegtuig- taak standplaats salaris HI n t Op dit gebied zijn wij zelfs de marktleider in Nederland 4’ U r tw ■i 1 Gegadigden dienen woonachtig te zijn in Amsterdam, Haarlem of omgeving Schiphol, reiskosten worden vergoed. Uw sollicitatie zien wij graag telefonisch of schriftelijk tegemoet aan onderstaand adres. WERKZAAMHEDEN: verzorging correspondentie enkele zelfstandige administratieve taken bediening telefooncentrale Voor enige woningbouw- projekten in Hilïegom en Zoetermeer zoeken wij kontakt met gegadigden voor de funktie van bouw kundig opzichter. In verband met de hoge eisen die door ons aan de kwaliteit van de woningen worden gesteld, is ervaring in de woning- en utiliteits bouw vereist. richt zich op het financieel-ekonomisch en technisch begeleiden van projekten op het gebied van de woningbouw, utiliteitsbouw en rekreatie, welke hetzij alleen, hetzij in samenwerking met derden worden ondernomen. Indien u belangstelling heeft voor deze funktie, kunt u schriftelijk sollici teren. Ons adres is Sarphatistraat 1, 1017 WS Amsterdam, t.a.v. de afdeling Sociale Zaken, de heer H. A. Kattenburg. Drukkerij Groen IJmuiden B.V. Cornwallstraat 15, IJmuiden. Tel. 02550-19145 De centrale administratie van de Machinefabriek Noordwykerhout is organisatorisch onderverdeeld in de financiële boekhouding met sub-adrpinistraties als salaris administratie en magazijn- boekhouding, alsmede de bedrijfs- boekhouding. Administratief-tech- nisch zijn deze onderdelen volledig geïntegreerd via een centraal computerverwerkingssysteem. Deze taken zijn aan zes afzonderlijke medewerkers toevertrouwd, maar worden - zeker bij absenties - in teamverband uitgevoerd. In dit team hebben wij thans een vacature. De man of vrouw die wij zoeken zal primair als taken krijgen de algemene controle op en gedeeltelijke codering van facturen, kas-, bank- MMMt SO? en girostukken, periodieke controles op alle sub-grootboek administraties enz. Het bijwerken van de output van de computer met extra comptabele gegevens, het aan de hand hiervan maken van periodieke resultaten overzichten. Facturering van afleveringen en het verzorgen van douaneformaliteiten. Kortom, veel werk, maar ook veel afwisseling. Wij denken aan iemand, zo mogelijk met ervaring in een soortgelijke functie, met een middelbare oplei ding aangevuld met praktijkdiploma boekhouden of studerend voor MBA. Heeft u belangstelling? Dan kunt u bellen (02523) 3941of schrijven aan Bij het Provinciaal Ziekenhuis te Santpoort kan wor den geplaatst een de heer P. W. Idema, afdeling Personeelszaken DMN, 's-Gravendamseweg 16, 2211 WJ Noordwijkerhout. bij het PROVINCIAAL ELECTRICITEITSBEDRIJF VAN NOORD-HOLLAND werken circa 2500 mensen aan de produktie en distributie van elektrische energie voor 425.000 gezin nen en bedrijven. het hoofdkantoor bevindt zich in bloemendaal, de centrales staan in velsen, diemen en oudeschild (texel). in 1981 zal een bedrijfskantoor in alkmaar worden gevestigd Sollicitatie I 1 17 ZJ Schiphol-Oost. Voor meerinformatie kunt u telefonisch kontakt opnemen met de heer D. W. Lagerveld, telefoon 020 - 22 67 77. De Machinefabriek Noordwykerhout (DMN) maakt deel uit van IHC HOLLAND. Een industriële groep, die werkt ten behoeve van de baggerindustrie. IHC HOLLAND voert research-, ontwerp- en engineeringswerkzaam- heden uit. Bouwt alle soorten baggerwerktuigen en materieel voor de ertswinning. Freeport Building-Postbus 7574 Schiphol-Centrum t.a.v. de heer E. E. P. van Eick, tel. 020-159669. Wij zijn drukkers van boeken, posters en handelsdruk- werk. Ter versterking van ons team van ca. 40 mensen vragen wij voor spoedige indiensttreding voor de twee-ploegendienst voor de twee-ploegendienst Sollicitaties kunt u zowel schriftelijk als telefonisch rich ten t.a.v. dhr. L. van den Berg. Leeftijd: 20-25 jaar. Opleiding: mulo/mavo, enige kennis v.d. Engelse taal is vereist diploma H T S. (wtb) of een gelijkwaardi ge opleiding. kennis van en ervaring met netwerktech niek de voorkeur gaat uit naar hen die ervaring hebben in een soortgelijke functie bij een energiebedrijf en bovendien enige jaren werkzaam zijn geweest als werktuigkundi ge psychologisch onderzoek zal tot de selec tieprocedure behoren. EMERY l Kleine Houtweg 14, 2012 CH Haarlem. Tel. 023-319239. een dochter van het Zweedse NIFE Jungner AB, verkoopt in Nederland de bekende NIFE nikkelcadmium batterijen, gelijk- richters en omvormers, al dan niet gecombineerd tot complete noodstroomvoorzieningen. Hij zal deel uitmaken van een groep medewerkers die gezamenlijk zorg dragen voor een goede gang van zaken in het ontmoetingscentrum. Een belangrijk d'eel van de taak bestaat uit het ver strekken van consumpties. Tevens dient hij bereid te zijn de daaruit voortvloeien de huishoudelijke werkzaamheden te verrichten. Goede contactuele eigenschappen zijn vereist. Vijfdaagse werkweek (inclusief weekend-diensten, ca. 22 per jaar). Salaris afhankelijk van leeftijd, ervaring en opleiding. Voor de diensten buiten de normale uren en werkda gen wordt een onregelmatigheidstoeslag betaald. Gewenste leeftijd ca. 25 jaar. Nadere informaties kunnen worden ingewonnen bij de heer Th.J.L. van der Weiden, telefoón 023 - 379900, toestel 425. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de directie van het Provinciaal Ziekenhuis te Santpoort, Postbus 50, 2080 AB Santpoort-Zuid. VNU Industriegroep BV is een divisie van VNU Verenigde Nederlandse Uit geversbedrijven BV. Dit concern is o.m. uitgever en drukker van tijdschriften, boeken en dagbladen. In VNU Industriegroep zijn vrijwel alle drukkerij- activiteiten van VNU ge bundeld. het technisch en administratief voorberei den van onderhouds- en reparatie-op- drachten tb v de onderhoudsgroepen werktuigbouw het opzetten, bewaken en vastleggen van tijdschema's, urenvergelijking enz. het maken van technische omschrijvingen voor uit te besteden werkzaamheden velsen. tussen f3011,- en f3874,- per maand, afhankelijk van opleiding, ervaring en leeftijd. voorzieningen welvaartsvasté pensioenregeling vakan tietoeslag 8%. gunstige secundaire arbeidsvoorwaar den uw sollicitatie wordt met belangstelling tegemoet gezien door de directie van het PEN. postbus 150, 2060 AD bloemen daal

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 24