De Pornograaf Kastner Fakir’s Bril I Puritani Studio Laren UIT. agenda van amsterdam I ’t Kliekske THEATER MUZIEK ALLERHANDE )t= 3100 Toneel en muziek Bioscopen «wijzen 17 16 DONDERDAG 8 FEBRUARI 19 7 9 UITWIJZER B.V. jr kilo dkoper! irlijk vei lijke ia. ieleg, ill (foto Jorge Fatauros) ■ir Scapino 10:1x3 2x3 9 De groep Push Pin, zaterdag in De Sneeuwbal in Heemstede. jS- ITW langere Gedurende het weekeinde, zaterdag en zondag tussen 14 en 17 uur en tijdens het Zolderconcert is in de vitrines van concertzaal Kadens een tentoonstelling ontmoetingsplaats van het huis, waar wordt gegeten, vergaderd en waar de repetities plaatshebben. Tussen de vier bewoners loopt het onderling allemaal niet zo soepel. Er zijn constant wrijvingen, iedereen irriteert iedereen. Het Projekttheater speelt Fakir’s bril vrijdag en zaterdag om 20.30 uur in de Toneelschuur. Scapino. Zondagmiddag in de Haarlemse Stadsschouwburg een familiematinee met Scapino 10, een groep die uit merendeels jonge en pas afgestudeerde dansers bestaat. Scapino 10 begint zondag met een introductie tot de danskunst, met tekst en uitleg bij de werkdag van een balletdanser en besluit met Spookkasteel van Armando Navarro. Daartussenin Ix3 2x3 9, dat alleen maar betekent dat er drie jongens en zes meisjes aan meedoen. De première van dit ballet had zondag in Amstelveen plaats. Het is een divertimento van klassieke en folkloristische dansen op de Slavische Dansen van Dvorak. Choreografie Fernand Daudey, balletmeester bij het Scapino Ballet. Aanvang zondag 14.30 uur. Mickery Circuit. In een nachtvoorstelling, zaterdag om 23 uur in Toneelschuur IIII, Theatre X uit Milwaukee USA met An interest in strangers, op verzoek van Mickery gemaakt op het thema: Wat doet het dagelijks nieuws met ons? Grote inventiviteit en speelse fantasie maken van deze produktie een heel aantrekkelijk gebeuren. Een produktie die een even verwarrende uitwerking heeft als het dagelijks opslurpen van het nieuws. Don Quishocking. Vanavond in de Stadsschouwburg Haarlem cabaret Don Quishocking Anke Groot, George Groot, Fred Florusse, Jacques Klöters en Willem-Jan Gevers met het Toneelvereniging M.K.K. brengt vanavond, ter gelegenheid van het vijfjarig bestaan, een opvoering van Beau Rivage, een thriller in drie bedrijven van George Batson. Vertaling Shireen Strooker. Tante Harriet wil Beau Rivage, een suikerplantage, verkopen, maar er is iemand, die er een stokje voor wil steken. Aanvang 20.15 uur in De Linge, Lingestraat, Haarlem-Noord. Vrijdagavond brengt toneelgroep Godfried Bomans om 20 uur in ’t Goede Herder Centrum, Laan van Angers 1, Schalkwijk, de eenakter Dorpsgezicht met Kerk en Annie van de Rotterdamse schrijver Koos de Kramer. In een landelijke omgeving heeft een ontmoeting plaats tussen een kunstschilder met een eigen, ietwat vreemde kijk op de dingen en een nog jonge vrouw uit het nabijgelegen dorp. Eveneens in De Linge, maar dan zaterdag, een avond van de ontspanningsvereniging De Oosthoek. Toneelgroep Vondel uit Uitgeest speelt een klucht geschreven door Joh. Blaaser: Drie is te veel. Aanvang 20.15 John Lanting. Eveneens in de Haarlemse Stadsschouwburg, maar dan volgende week woensdag, John Lantings theater van de Lach met Nee schat, nu niet, een blijspel van Ray Cooney en John Chapman over twee bontwerkers en een blonde schoonheid. Aanvang 20.15 uur. Amateurs. De letterlievende vereniging J. J. Cremer brengt dinsdag om 20.15 uur in de Stadsschouwburg Haarlem een opvoering van ’n Zondag in New York, een blijspel met een haast revue-achtige opzet van Norman Krasna, waarbij alles draait om de vraag Moet een meisje met haar vaste vriend naar bed gaan of niet? programma Trappen Op. Een cabaretgroep die zich beslist niet kleurloos en opportunistisch opstelt, maar volmondig links cabaret maakt en dat met veel humor en inventiviteit doet. Aanvang 20.15 uur. tijdschrift te bieden heeft onder de titel „Tijd-Schuift". Informatie over dit eens in de twee maanden verschijnende blad en over de literaire avonden kan worden ingewonnen bij Yvonne Koldewijn, Engelandlaan 802 in Haarlem- Schalkwijk, tel. 339689. •De Waag. Grafiek van Kees Slegt en keramiek van Marja Bolt en Hendrien Wolf worden geëxposeerd in gebouw De Waag op de hoek van het Spaarne en de Damstraat in Haarlem. De tentoonstelling gaat vanavond om 20 uur open en loopt tot 25 februari. Behalve op maandag (gehele dag gesloten) kan men I Tot donderdag dan. Vrijdag in de Stadsschouwburg Haarlem Tot donderdag dan.van de Franse schrijfster maar in de eerste plaats actrice Loleh Bellon. Een stuk met drie belangrijke vrouwenrollen, gespeeld door Manon Alving, Heleen Pimentel en in verband met ziekte van Josephine van Gasteren Teddy Schaank. Drie vrouwen van middelbare leeftijd, die elkaar hun leven lang kennen. Hun mannen zijn gestorven of vertrokken en hun kinderen volwassen. Iedere donderdag ontmoeten zij elkaar in de huiskamer van een van hen. Zij halen herinneringen en levenservaringen op. Wat er dan gebeurt is een soort transformatie naar vroeger: zij spelen hun jeugd in die huiskamer. Regie Eric Schneider. Aanvang 20.15 uur. Lodewijk de Boer. In het nieuwe stuk, De Pornograaf, dat Lodewijk de Boer heeft geschreven in opdracht van toneelgroep Centrum, speelt Jacques Commandeur de hoofdrol. Hij is David, vroeger kunstfotograaf, nu pornofilmer. Kleines Theater. Erich Kastner is in Nederland vooral bekend door zijn boeken Emil und der Detektive en Drei Manner im Schnee. Een groot deel van zijn leven is hij echter aktief geweest als schrijver van hekeldichten en satirische teksten. De nazi’s legden hem zwijgplicht op en vérbrandden zijn boeken. Het Kleines Theater Bad Godesberg brengt nu een Erich Kastner-revue samengesteld door Eduard Klehe ter gelegenheid van de 7öste verjaardag van Kastner, in 1974, het jaar dat hij overleed. De revue bestaat uit een collage van gedichten. Klehe beoogde met zijn collage: 75 jaar Kastner 75 jareh Duitse geschiedenis, gezien door de ogen van een briljant satiricus. Volgende week donderdag om 20.15 uur in de Stadsschouwburg Haarlem. De Bolhoedmannen. Zaterdag nogmaals in de Stadsschouwburg x Haarlem de technische theatergroep Perspekt met De Bolhoedmannen, naar een idee van Joep Kruyver en Michael Helmerhorst. Een bijzonder uitgekiend samengaan van mime en audiovisuele middelen (dia- en filmprojectie en geluidsband). Het verhaal gaat over vijf Bolhoedmannen, op het eerste gezicht identiek, maar langzaam komen ieders eigenaardigheden naar voren. Perspekt maakt gebruik van drie verrijdbare projectieschermen waarop prachtige dia’s en een film worden geprojecteerd, die perfecte stadsgezichten en interieurs vertonen. Aanvang 20.15 uur. Jules Croiset. In het lunchpauze theater in Toneelschuur II woensdag weer boeiend solo-toneel van Jules Croiset. Na Maldoror en Vincent van Gogh nu Tsjechov. Jules Croiset vertelt over Anton Pavjovitsj Tsjechov op een manier die een bijzonder veelzijdige indruk geeft van de Russische schrijver en arts. Aanvang 12.30 uur. Projekttheater. Na De tranen van de burgerij heeft Cees Cromwijck een tweede stuk geschreven voor het Projekttheater: Fakir’s bril. Stonden in het eerste stuk scholieren centraal, nu zijn het studenten, maar worstelend met hetzelfde probleem, het zoeken naar een zinvolle samenlevingsvorm. Een groep studenten woont in een kraakpand en maakt maatschappij-kritisch studentencabaret. Plaats van handeling is de keuken, de centrale er dagelijks terecht van 13-17 uur, op donderdag zelfs tot 21 uur. Foto-exposities. Komende zaterdag wordt om 16 uur in de Openbare Bibliotheek aan de Prinsesseweg 34 in Zandvoort een voorlopige expositie geopend van foto’s van Hans van der Meer. Met fotografie heeft ook de tentoonstelling te maken van Henk Meijer in Studio’s Galerie in de Stoofsteeg 6 zwart. Meijer verwerkt fotografische technieken in zijn collages, tekeningen en aquarellen. De expositie loopt tot vrijdag 23 februari en is op werkdagen geopend van 12-16.30 uur en op vrijdag na afspraak (tel. no. 315692) van 20-22 uur. De Deo. Etsen, lino’s en aquarellen van Poppe Damave vormen tezamen een expositie die tot en met 31 maart wordt gehouden in de gangen van het ziekenhuis Johannes de Deo in Haarlem. I Een aan wodka verslaafde nihilist die leeft in zijn filmstudioruimte. De filmstudio is Davids wereld waarin hij zich beweegt gehuld in een harnas van cynisme. Een scherp en intelligent taalgebruik is zijn wapen. Het zijn tenslotte twee vrouwen die zijn ondergang bewerkstelligen. Toneelgroep Centrum speelt De Pornograaf vanavond, vrijdag en zaterdag en van 14 toten met 17 februari in de Toneelschuur, Smedestraat 23, Haarlem. Aanvang 20.30 uur. Instuif. De fiets en de poëzie, daarover gaat de literaire instuif die door de werkgroep van dezelfde naarti volgende week maandag in f olkcafé De Teerling, Kleine Houtstraat 58 in Haarlem wordt gehouden. Aanvang 20 uur. Voor deze avond werd mt. J. P. A. van Ballegooyen de Jong uitgenodigd, een verzamelaar van poëzie waarin het fietsen centraal staat. Mr. Van Ballegooyen de Jong heeft twee passies: het wielrennen en de dichtkunst. Hij was jaren lid van de Koninklijke Nederlandse Wielerunie en de laatste zeven jaar voorzitter van deze organisatie. Zijn verzameling omvat onder meer gedichten van Paul van Ostayen, Herman Gorter, Chris van Geel, Nico Scheepmaker, Jan Kal en anderen. x Wie verhalen of gedichten wil publiceren kan daarvoor nog altijd terecht bij de Literaire Instuif .Haarlem die voor auteurs en andere belangstellenden een Mannenkoor. Het Haarlems Christelijke Mannenkoor geeft volgende week woensdag in het concertgebouw Haarlem een operaconcert in samenwerking met het Operakoor „Maasstad” uit Rotterdam en het Amsterdams Promenade Orkest. Uitgevoerd wordt, onder leiding van dirigent Nico Ringels, I Puritani van Bellini. Solisten zijn Karin Ostar, sopraan, Martha de Groot, mezzo sopraan, Peter Melis/Jacques Lutz, tenor, Frans Lamboer, bariton, Cees Berger en Frans Thissen, bas. Aanvang 20 uur. Peter Frankl. De van oorsprong Hongaarse, maar in Engeland woonachtige pianist Peter Frankl heeft sinds zijn Londense debuut in 1962 een internationale faam weten op te bouwen. Hij maakte regelmatig toemees zowel door de Verenigde Staten als door Europa en trad op onder dirigenten als Boulez, Davis, Dorati, Haitink, Maazel en Solti. Dinsdag geeft hij een recital in het Concertgebouw Haarlem, aanvang 20.15 uur. Op het programma: Beethoven - 32 variaties in c; Schumann - Davidsbündlertanze opus 6; Debussy - Berceuse Héroique, l’Isle Joyeuse en Schubert - Wanderer Fantasie. Piet Kee. Volgende week donderdag verzorgt stadsorganist Piet Kee een concert in het Concertgebouw Haarlem, met medewerking van het Nederlands Kamerkoor onder leiding van Hans van den Hombergh. Aanvang 20.15 uur. Voor de pauze worden Franse en Hongaarse werken uitgevoerd: Vierne - Cathédrales (orgel), Ravel - Trqis Chansons: Nicolette, Trois beaux oiseaux Paradis en Ronde; Kodaly - drie koorwerken (a capella); Pange lingua (koor en orgel). Na de pauze Nederlandse werken: Daan Manneke - Patronen (orgel), een suite van zes korte delen, gebaseerd op één twaalf toonreeks; Robert Heppener - Del inbilo del core, che esce in voce (koor) en Hendrik Andriessen - Sonata da chiesa (orgel). Het Nederlands Kamerkoor, opgericht en vele jaren geleid door Felix de Nobel, legt zich voornamelijk toe op a capella-zang. Het koor treedt in Nederland regelmatig op met het Concertgebouworkest en Het Nederlands Kmerorkest. Hans van de Hombergh had van ’72 tot ’76 de leiding van het Nederlands Kamerkoor, waarbij hij nu nog regelmatig als gastdirigent optreedt. Momenteel is hij verbonden aan het Sweelinck Conservatorium als leider van de opera-klas. Koffieconcert. Het kofficoncert in het Concertgebouw wordt zondag verzorgd door Studio Laren. Programma: Balladen en Sproken, een programma met heidense verhalen, zoals de ballade van de heer Halewein, van de twee koningskinderen, met gruwelijke motetten, met vroeg-middeleeuwse estampida-dansen en met dierenverhalen. 11.30 uur koffie/12 uur muziek; voor de kinderen is er een crèche. Studio Laren bestaat sinds 1967 en brengt muziek, teksten en zang uit de periode van vroege middeleeuwen tot en met renaissance. De instrumenten zijn kopieën van oude instrumenten of reconstructies naar afbeeldingen. De taferelen en kostuums zijn geïnspireerd op oude prenten. hoofdvakdocenten aan het Utrechts Conservatorium. Groenendaal. Zondagochtend wordt het voorlaatste van de door de Haarlemse afdeling van de Koninklijke Nederlandse Toonkunstenaars Vereniging georganiseerde koffieconcerten van dit seizoen gegeven. Plaats zoals altijd het Landgoed Groenendaal, Heemstede; aanvang 11.30 uur. De sopraan Ans Philippo, die dit concert oorspronkelijk zou verzorgen, heeft door ziekte moeten afzeggen. De saxofonist Karei Bruin uit Alkmaar is bereid in te vallen. Begeleid door pianist Ans Bouter speelt hij werken van Bozza, Ibert en Milhaud. Karei Bruin studeerde aan het Amsterdams Conservatorium bij Ed Boogaard, Harry Spamaaij en Frans Royers. Hij is docent aan de Muziek Pedagogische Akademie in Alkmaar en het Hilversumse muzieklyceum en geeft regelmatig recitals. Volksmuziek. Na het succes in het afgelopen seizoen is de Vlaamse volksmuziekgroep ’t Kliekske opnieuw in Haarlem. Zaterdag vertolkt 't Kliekske in de Tuinzaal van het Haarlemse Concertgebouw oude volksliedjes op muziekinstrumenten, die de vier leden zelf bouwden naar door hen gevonden originele exemplaren. Voorbeelden: draailier, vlier, moezelzak, pijpzak, portatief orgeltje, trekzak, rommelpot, eenhandsfluiten, trombon, lepels, kromhoorn, luit, blazevere, mondharp. Aanvang 20.15 uur. H.J.C. in de Haarlemse JazzClub, Groot Heiligland 37, is vrijdag een concert te beluisteren van de Igoriginal New Hot Shots, een groep die speelt in de swing-stijl van de jaren dertig. De bezetting van de Igoriginal New Hot Shots: Igor Cornelissen, trompet, Frits Müller, klarinet/tenorsax, Nico Luiks, piano, Jac van Harten, bas, Remy du Buy, vibrafoon, Lex Lammen, drums en Anneko Henkemans, vocals. Aanvang 22 uur. Zaterdag speelt de groep Scales in de H. J.C. Het kwartet trad al eerder op in de H.J.C. als Bob Rigter Kwartet en Bephtet. Bekende gezichten dus: Bob Rigter, tenorsax, Elbert Raadsen, piano, Henk Scheffer, bas en Hans Beun, drums. Bijzonder swingende moderne jazz in het hard-bop idioom. Dit concert staat on der auspiciën van de Klup Improviserende Musici en is dus gratis toegankelijk, aanvang 22 uur. W Kadens. Zaterdag in de 1*1 Zolderconcerts'erie in Kadens, 4H Smedestraat 31Haarlem een concert 1 door het ensemble Ars Musica. Dit J ensemble werd zes jaar geleden opgericht door Hugo van Veen met het doel oude muziek, 16e tot en met 18e eeuw, te spelen op oude instrumenten. De groep bestaat uit: José Jonkers, sopraan, Elke Brombey, barokhobo, Berry Idema, barokviool, Hugo van Veen, traverso/ klavecimbel, Dirk de Vreedé, barokfagot, Simon Overtoom, violoncello en Noortje Bakker, klavecimbel. Het programma opent met drie liederen uit het Engeland van Elizabeth I. Daarna een werk van de Nderlandse componist Nic Derosier, drie bekende songs uit Orpheus Britannicus van Purcell, twee instrumentale werken van J. B. de Boismortier, een Italiaanse cantate van Handel voor sopraan en klavecimbel en tot slot vier humorvolle liederen van Telemann. Aanvang 20.15 uur. van bardkinstrumenten te bezichtigen. Gedeeltehjk gaat het om instrumenten in de originele staat en gedeeltelijk om instrumenten die weer teruggebouwd zijn tot de originele'staat alsmede enige kopieën. Te zien is onder andere een prachtige oud Beierse viool, school Widhalm, waarvan de toets is belegd met bladgoud, schildpad en ivoor. Volgende week donderdag om 20.15 uur in de Trio-Serie van Kadens het Nederlands Harptrio: Ank Mulder, fluit, Frank van Koten, hobo en Emily Heyens, harp. Uitgevoerd worden werken van Lotti, Persichetti, Kreutzer, Britten, Fauré en Ibert. Ank Mulder is docente aan het Amsterdams Conservatorium en lid van diverse kamermuziekensembles. Ook treedt zij regelmatig op als soliste met verschillende orkesten. Frank van Koten en Emily Heyens zijn beiden verbonden aan het Radio Filharmonisch Orkest, hij als solo-hoboïst, zij als eerste harpiste. Ook zijn beiden Pianist Peter Frankl, dinsdag in het Concertgebouw Haarlem. Vijverhut. Onder auspiciën van de Stichting Jazz Haarlem zondagmiddag om 15 uur weer een concert in De Vijverhut aan de Vondellaan in Zandvoort: Jaap Dekker’s Boogie Woogie Set. Hobbit-kwartet. Eveneens zondagmiddag in Zandvoort, in de Hobbit, Dorpsplein 2, vanaf 16 uur het Hobbit-kwartet, dat bestaat uit Jan de Bas, piano, Rudi Continu, gitaar, Cor Grobein, bas en Bob Pintel, slagwerk. Jamsessions. Verder zijn er iedere zondagmiddag jamsessions in bar Peppermint, Kleine Houtstraat 81, Haarlem, van 15.30 tot 18.30 uur. Vaste medewerkenden zijn Jules Alberda, gitaar, George Gusenhoven, drums, Simon Planting, bas en Adam Spoor, sax en klarinet. Ook zondagmiddag, vanaf 15 uur, jamsessions in jongerencentrum ’t Plein, nabij de Spaarnehal in Schalkwijk. Spaarnebazuin. Harmonie „De Spaarnebazuin” uit Haarlem geeft zaterdag een jubileumconcert ter gelegenheid van het 50-jarig bestaan in de aula van de St. Petrus L.T.S. aan de Berlagelaan in Haarlem-Oost, aanvang 20 uur. De harmonie staat onder leiding van dirigent W. P. van der Geest. Zero. In Zero, Bakenessergracht 8, Haarlem speelt Paul Stevenson vrijdag om 20 uur in de benedenzaal contemporaine folk, ragtime en lyrisch zoals Paul Simon en James Taylor. Push P in. Om de week op zaterdagavond presenteert De Sneeuwbal, Herenweg 111, Heemstede popconcerten voor jongeren vanaf 16 jaar. Zaterdag een optreden van de groep Push Pin. Het repertoire is geheel van eigen hand en de stijl heeft als hoofdinvloeden funk, rock, R&B en reggae. De groep bestaat uit: Pim Oostdijk, gitaar, Chris Wüst, piano, orgel en saxofoon, Nanette en Laura Currie, zang, Hans Boersma, bas en Peter peetoom, lead-zang en drums. Aanvang 21 uur. Ben de Bruin. In de Colonel, Stationsstraat 20 in Zandvoort zondagavond vanaf 22 uur wederom het trio Peter ten Have met als gast gitarist Ben de Bruin. Makis Blazis. In jongerencentrum DAC, Ripperdastraat 13a, Haarlem, zondagmiddag een optreden van de Engelse zangergitarist Makis Blazis. Aanvang 14 uur. Bimhuis (Oude Schans 73-77, tel. 233373) vr. 21.30 uur: Jan Rath Kwintet, za. 21.30 uur: Trio punt uit met Bert Koppelaar, Henk Hensing en Rob Peters, wo. 21.30 uur: St. Louis Creative Ensemble et Joseph Bowie, Luther Thomas, Rasul Sidcjik, Barryl Mixon, Ronnie Burrage. De Brakke Grond (Nes 53, tel. 240394) beh. zo. 20.30 uur: „Nachtrit" door Theaterunie, regie Chr. Nortier m.mlv. Huib Broos, Linda van Dijck, Marja Habraken, Cor van Rijn en Jes samin Starcke. Carré (Amstel, tel. 225225) ma. 20.15 uur: Billy Joel: t.e.m. wo. 20.15 uur: „Rooiq Sien” door het Amst. Volkstoneel, behalve ma.; wo. 14 uur: „Ren je rot” met Martin Brozius. Centrum Bellevue (Leidsekade, tel. 247248) za. 14.15 uur en di. 20.30 uur: „De zaak Biko”, regie Henk Rigters, m.m.v. Jimmy Berghout, Jacques Commandeur, Peter Fluitman, Polio Hamburger, Frans Koppers, Onno Molen kamp, Peter Römer, Lou Steenbergen e.a. Concertgebouw (v. Baerlestraat, tel. 718345) do. kleine zaal 20.15 uur: Cora Canne Meijer, mezzosopr., Thom Bollen, piano, Dick Visser, gitaar Spaans progr.).: vr. grote zaal 20.15 uur: Amst. Philh. orkest o.l.v. Kenlchiro Kobayas hi, sol. Kari Lövaas, sopr., Cora Canne MeijeK mezzosopr., Zeger Vandersteene, tenor, John Bröcheler, bas m.m.v. Toonkunstkoor Am sterdam (Mozart, kleine zaal 20.15 uur: Kamer muziek door Anne Haenen, mezzosopr., Theo Bruins en Gérard van Blerk, piano, Willy Goudwaard en Michael de Roo, slagwerk (Bartók, Kodély): za. grote zaal 20.15 uur: Het Ned. Kamerorkest o.l.v. Antonio Janigro, sol. Leo Brouwer, gitaar (Respighi, Villa-Lobos, Giuliani, Verdi); zo. Spiegelzaal 11 uur: „Für Elise”; ma. grote zaal 20.15 uur: Henryk Sze- ryng, viool, Ingrid Haebler, piano (Mozart, Beethoven, Schubert); di. grote zaal 20.15 uur: Amst. Philh. Orkest o.l.v. Ken-Ichiro Kobayas hi, sol. Bella Davidovitch, piano (Schumann, Saint-Saëns, Strawinsky), kleine zaal 20.15 uur: Kamermuziek met Benjamin Luxon, ba riton, David Willison, piano (Duitse en Eng.lie- de ren uit 19e eeuw); wo. grote zapl 20.15 uur: Elton John, kleine zaal 12.30 uur: Lunchcon cert door Ad Klink, cornet a pistons, Marion Pallard, piano en om 20.15 uur: Robert Benz, piano (Haydn, Beethoven, Liszt). De Engelenbak (Nes 71, tel. 247368) 20.30 uur. do. vr. za.: Move on met „Tussen de schuifdeu ren”.; wo. 20.30 uur Toneelgroep Toetssteen met „De kleine Johannes” van Frederik van Eden, regie Ben Aerden. Nieuwe de la Mar Theater (Marnixstraat 404. tel. 233462) t.e.m. 22 febr. ma. di. wo. do. 20.15 uur: Fons Jansen 5. en vr. za. en zo. 20.15 uur: Een gelukkige hand van D. L. Coburn met Caro van Eyck en Guus Hermus, regie Karl Guttmann. De Meervaart (Osdorpplein 67, tel. 107393) vr. 20.15 uur: „Als de dood”. Zo. 11.30 uur: Koffie concert door Musica Gradita (Mozart, Beetho ven en Schumann). Alhambra 1 (Weteringschans, tel. 233192) „Inte riors” toeg. 16 j„ dag. 14, 19, 21.30 uur, zo. 13.30, 16, 19 en 21.30 uur Alhambra 2 „Waterschapsheuvel”, toeg. alle leeft., dag. 14.30, 19.15, 21.45 uur, zo. 13.45, 16.15, 19.15 en 21.45 uur. Bellevue Cinerama (Marnixstraat 400, tel. 234876) „Earthquake”, toeg. 12 j„ dag. 14 en 20 uur, beh. wo. avond. Calypso (Marnixstraat, tel. 266227) „Jaws 2”. toeg. 12 j., dag. 14.30, 19.15 en 22 uur, zo. 13.15, 16, 19.15 en 22 uur. Calypso Club „The Sting”, toeg. 12 j„ dag. 14.15, 19 en 21.30 uur, zo. 13.15, 15.45, 19 en 21 uur. Centraal (Nieuwendijk 67, tel. 248933) „De por- noboerderij”, toeg. 18 j., dag. 11, 12.45, 14.30, 16.15.18.19.45 en 21.30 uur, zo. vanaf 12.45 uur. Cineac Damrak 1 (tel. 245648) „De Prijsvech ter”, toeg. 12 j„ dag. 13.30, 16, 19 en 21.30 uur. Cineac Damrak 2 „North by Northwest”, toeg. 12 j„ dag. 13.15, 15.30, 18.45 en 21.30 uur, za. zo. wo. 18.45 en 21.30 uur. Cineac (Reguliersbreestraat, tel. 243639) „Last tango in Paris”, toeg. 16 j„ dag. 13.15, 16, 18.45 en 21.30 uur, za. zo. wo. 18.45 en 21.30 uur. Cinema International (Aug. Allebépl. 4, tel. 151243) „Sgt. Pepper’s Lonely Hearts Club Band”, toeg. alle leeft., do. t.e.m. zo. 18.45 en 21.30 uur, za. zo. 14.30 uur, ma. di. wó- 20 uur. Cinetol (Tolstraat, tel. 722291) „Boccacio 70) toeg. 16 j„ ma. te.m. wo. 20.15 uur; „Filmfesti val Amsterdam”, toeg. 16 j., te.m. zo. dag. 15.30 en 20.30 uur; „Het mes in het water”, toeg. 16 j., do. vr. 20, 22 en 24 uur. City 1 (Leidseplein, tel. 234579) „The Pury” toeg. 16 j., dag. 14.30, 19 en 21.30 uur, zo. 13.15. 16, 19 en 21.30 uur. City 2: „Even en oneven”, toeg. alle leeft., dag. 13.30, 19.15, 21.45 uur, zo. 13.45, 16.15, 19.15 en 21.45 uur. City 3: „In de klauwen van waanzin", toeg. 16 j„ dag. 14.15, 19 en 22 uur, zo. 13.15,16, 19.30 en 22 uur. City 4: „Cirkel van staal”, toeg. 16 j„ dag. 13.30, 19 en 21.30 uur, zo. 13.30, 16, 19 en 21.30 uur City 5: „Kentucky fried movie”, toeg. 16 j., dag. 14.19.30 en 22 uur, zo. 14,16.30,19.30 en 22 uur. City 6: „Strandverlangens", toeg. 16 j„ dag 13.30, 19 en 21.30 uur, zo. 13.30, 16, 19 en 21.30 uur. City 7: „Waterschapsheuvel”, toeg. alle leeft., dag. 14.30, 18.45 en 21.15 uur, zo. 13.15, 15.45. 18.45 en 21.15 uur. Corso (Kalverstraat tel. 234561) „Even en one ven”, toeg. alle leeft., dag. 14.30, 19 en 21.3C uur, za. zo. 13.30, 16, 19 en 21.30 uur. Cine „D” (Pl. Middenlaan 4A, tel. 226551) „Le souffle au coeur”, toeg. 16 j., dag. 19.45 en 22 uur. Desmet (PI. Middenlaan 4A, tel. 226551) „2001: A space Odyssey”, toeg. 12 j„ dag. 20.15 uur. Du Midi (Apollolaan 4, tel. 723653) „Force 10 from Navarone”, toeg. 12 j., dag. 19.30 en 22 uur, zo. ook 14.15 uur. Flora Disney Theater (Amstelstraat 24. tel. 230469) „Bambi*, toeg. alle leeft., do. vr. ma. di. 14 en 19 uur, zo. wo. 13.30, 16, 19 uur, za. 10.30. 13.30, 16 en 19 uur. Kriterion (Roetersstraat, tel. 231708) „I never promised you a rose garden”, toeg. 16 j., dag. 14, 19.45 en 22 uur, vr. za. 00.30 uur. Leidseplein Theater (tel. 235909) ,,Le profes- seur”, toeg. 16 j., dag.-14, 19.30 en 22 uur, zo.~ 13.30, 16, 19.30 en 22 uur. Nöggerath (Reguliersbreestraat, tel. 230655) „Sgt. Pepper’s Lonely Hearts Club Band”, toeg. alle leeft., dag. 14.30, 19 en 21.30 uur, zo.' zo. 13.30, 16, 19 en 21.30 uur. Parisien (Nieuwendijk 67, tel. 248933) „Ik zal je' pakken!”, toeg. 18 j„ dag. 11.15, 13, 14.45,16.30. 18.15, 20 en 21.45 uur, zo. vanaf 13 uur. Rembrandtplein Theater 1 (tel. 223542) „The Buddy Holly Story”, toeg. alle leeft., dag. 14.15, 19 en 21.30 uur, zo. 13.30, 16, 19 en 21.30 uur Rembrandtplein Theater 2 „De Prijsvechter”, toeg. 12 j„ dag. 14.30, 19 en 21.30 uur, zo. 13.30. 16, 19 en 21.30 uur. Rex (Haarlemmerstraat, tel. 246132) „De 15 mil joen dollar roof”, toeg. 16 j., dag. 19.15 en 21.30 uur. Rialto (Ceintuurbaan 338, tel. 723488) „Grease”, toeg. alle leeft., dag. 19 en 21.30 uur, za. wo. 14.15 uur, zo. 13 en 15.15 uur. Rivoli (Ceintuurbaan 340, tel. 723488) „Una gior- nata particolare”, toeg. 16 j., dag. 19.30 en 22 uur, vr. za. 00.15 uur. Roxy (Kalverstraat, tel. 232809) „Revenge of the. Pink Panther”, toeg. alle leeft., dag. 14.30, 19 en 21.30 uur, za. zo. 13.30, 16, 19 en 21.30 uur. Saskia (Rembrandtsplein, tel. 243363) „An enne- my of the people”, toeg. 16 j„ dag. 14.30, 19 en 21.30 uur, zo. 13.30, 16, 19 en 21.30 uur. Studio K. (Boven Kriterion, tel. 231708) „Le professeur”, toeg. 16 j„ dag. 14.30, 20 en 22.15 uur. The Movies (Haarlemmerdijk 161, tel. 245790) „Reperages”, toeg. 16 j„ zaal 1: dag. 19.45 en 22 uur, zo. 14, 19.45 en 22 uur; zaal 2 „Pourquoi pas”, toeg. 16 j., dag. 19.45 en 22 uur, zo. 14, 19.45 en 22 uur. Tuschinski 1 (Reguliersbreestraat. tel. 262633) „Een vrouw als Eva", toeg. 16 j., dag. 14.30, 19 en 21.30 uur, za. zo. 13.30, 16, 19 en 21.30 uur. Tuschinski 2 „Mogliamante”,! toeg. alle leeft., dag. 14.30, 19 en 21.30 uur, za. en zo. 13.30, 16, 19 en 21.30 uur. Tuschinski 3 „Moord op de Nijl”, toeg. alle leeft., dag. 14 en 20 uur. Tuschinski 4 „Het tweede ontwaken van Chris ta Klages”, toeg. 16 j., dag. 14.30, 19 en 21.30. uur, za. zo. 13.30, 16, 19 en 21.30 uur. Tuschinski 5 „The boys from Brazil”, toeg. 16 j., - dag. 14.30, 18.45 en 21.30 uur, za. zo. 13.15, 16, 18.45 en 21.30 uur. De Uitkijk (Prinsengracht 452, tel. 237460) „Herfstsonate”, toeg. 16 j., dag. 13.30, 19 en 21.30 uur, zo. 15, 19 en 21.30 uur. 1*’ C 'CO.

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 17