Flamingo’s coach Jan Janbroers: 1 Kampioenskansen Kinheim voorbij ■I JEAN MARIE PFAFF: LIEFST ZO SNEL MOGELIJK NAAR AZ ons een goudvink „Tony Parker voor II DAMIATE IXTEA* 9? 1 k A Bouwens Autoverhuur Kampervest 23, Haarlem tel. 312638 17 ZATERDAG 755 r 46ste 19 7 9 SPORT 1 0 FEBRUARI 9-PERS00NS BUS HUREN? 40,- per dag incl. 100 km en verzekering excl. btw en benzine ook Ford Transit Langere huurtijd op aanvraag. Rode draad Kaarten zijn tevens verkrijgbaar bij: Reisbureau NZH-Cebuto, Stationsplein perron D, Haarlem Reisbureau Kerkman, Grote Krocht 20, Zandvoort DE LENTE BEGINT IN BOVENKARSPEL OPSTAPPLAATSEN: OO," pp- l - Score naar zege (ADVERTENTIE) 5.000. White Stars uit degradatiezone 9.000 .000- .000- ADVERTENTIE) .000- 000- 9.000 9.000 Jean Marie Pfaff: „Voor het voetbal doe ik alles" 000- 9.000 5.000 I Ik heb|eenbejetje de Nederlandse? mentaliteit IJmuider Courant: Beverwijkse Courant: De Typhoon: In samenwerking met het reisbureau NZH-Cebuto te Haarlem organiseren wij dagtochten naar de pkast, mers, >r met diepe ntree, ige 3 older. ■thuis: toilet, ■acht- eigen twee he en uwde r van drie 10 m. t met et en n met d. Op oud. uken et 2e or en (Van onze sportredactie) BEVEREN. Jean-Marie Pfaff is voor iedereen toegankelijk. Het persoonlijk contact echter behoudt zijn voorkeur. Men moet naar hem toekomen, naar Be- veren. Dat stelt hij op prijs. Een goed menselijk contact ontstaat niet door een telefoongesprek. Daarom ook reisde AZ- directeur Klaas Molenaar naar België. Die persoonlijke benadering deed hem goed. De gevoelige snaar was geraakt. Nimmer was men naar hem toegekomen. In een rustig Antwerps restaurant werd de basis gelegd voor de waarschijnlijke transfer naar Alkmaar. Persoonlijk contact van een gevoels mens als Jean-Marie is zijn vereiste om met een club in zee te gaan. Alle andere clubs hadden het er niet voor over. Jean- Marie Pfaff verheugt zich op de mogelij ke verhuizing naar het vlakke polder land. Liever vandaag dan morgen staat hij onder de „dwarsligger” bij AZ, om dan na een aantal jaren weer naar het vriendelijke Belgische stadje terug te keren. hard om Flamingo’s terug aan de top te brengen. We hebben nu een goed team dat voor snel en spectaculair basketbal zorgt, waar het publiek graag naar komt kijken. Nu moeten de mensen niet meteen gaan denken dat ik er in mijn eentje voor heb gezorgd dat het nu ineens zo goed gaat met Flamingo’s. Wij allemaal, spelers, coaches en bestuur, werken ons kapot om Haarlem basketbal-gek te maken”. Toch speelt de uit Chicago afkomstige Amerikaan een grotere rol in de wederop standing van Flamingo’s dan Parker zelf wil toegeven. Illustrerend voor zijn be scheidenheid was zijn aanvankelijke te rughoudendheid om in deze krant te ver schijnen. „In het veld wil ik graag de ster zijn, maar in de kranten hoef ik niet de ster uit te hangen”, aldus Parker, die zich als het even kan in zeer goed gesneden en exclusieve pakken door het leven begeeft. Coach Jan Janbroers is snel geïmpo neerd geraakt door de, zoals Parker zich zelf graag omschrijft „gentleman from Chicago”. „Tony is voor ons een fantasti sche vent”, zegt Janbroers. „Hij is niet alleen een weergaloos goede en spectacu laire speler, maar ook een gozer, die de anderen met zich mee kan trekken. Als je ziet hoe hij met zijn teamgenoten omgaat, hoe hij ze stimuleert tijdens trainingen en wedstrijden, dan kan ik niet anders zeggen dan dat Tony Parker voor ons een lot uit de loterij is. Een goudvink”. opzicht is gevoelsmens Pfaff zakelijk ge slaagd. Als doelman mag hij het predikaat „ge slaagd voetballer” op de keeperstrui vast naaien. Het Belgisch elftal, de Gouden Schoen 1978,'zijn in sportief opzicht het bewijs van zijn grote kwaliteiten. Hij heeft het gemaakt. In financieel opzicht is de top echter nog niet bereikt. Hij doet daar niet geheimzinnig over. „Ik heb er nooit een geheim van gemaakt, dat ik wel eens naar een topclub wilde. Ik ben nu 25, dat zou betekenen dat de top nog moet ko men. AZ is een topclub. Natuurlijk, geld is belangrijk, maar niet het belangrijkste. Je mag niet alleen voor het geld gaan. Ik kan me ook in sportief opzicht verbeteren.” „In de onderhandelingen moeten AZ, SK Beveren en ik een drie-eenheid vor- de Boxtel-aanval. Resoluut werden de ba kens toen bij een 28-30 achterstand verzet. Geen moment konden de gasten meer imponeren. Vooral in verdedigend opzicht beheerste de thuisclub het duel in deze fase van de overigens niet beste wedstrijd. Ook aanvallend vlotte het aan Haarlem se kant in de tweede helft beter. Wel was het percentage aan balverlies hoog, maar een beter schot en bij tijd en wijle vlotte combinaties van The White Stars, maak ten de gasten ver voor het einde reeds tot een geslagen ploeg. vooruit te komen. Die wil om „het te maken” is aanwezig en dat is nóg belang- rijker dan talent om goed te basketbal len”, aldus Parker. Toen de doelman van de Belgische lijst aanvoerder zestien was, zat hij bij de Heissel. de nationale selectie, genoemd naar het Heissel-stadion in Brussel. „Via de UEFA, het belofteteam. het B- team naar het nationale elftal. Ik was 20 toen ik als reserve voor het nationale team mocht plaatsnemen op de bank. Van mijn Aanvankelijk ging de strijd tussen FC Graetz en Geldermans gelijk op. Pas in de zeventiende minuut viel het eerste doel punt in het voordeel van de Beverwijkers. De Haarlemmers kwamen tamelijk snel door Rob van Bergen weer op gelijke hoogte: 1-1. Weer Van Bergen en John van Leen schroefden nog voor de doelwisse- ling de score tot 3-1 op. Toen Peter van Bellen insde negende minuut van de twee de helft de score voor het team van Gel- Jean-Marie Pfaff kan zich nog kwaad maken over het voorval, maar direct erna verschijnt er weer een lach op zijn ge zicht. Een lach, veroorzaakt door diezelf de wedstrijd. „De trainer roept ons na de warming-up naar zich toe. Ik zie een man in een invalidenwagentje langs de lijn zitten. Ik loop naar hem toe en praat even met hem. Ik weet dat die man dat gewel dig vindt. Ik ook. Sommige mensen kun nen dat niet begrijpen. Daar voetbal je toch voor. Die mensen hebben er toch recht op om met je te praten. Na afloop praten we vaak met de supporters. Dat moet. Dat ben je gewoon verplicht. Je mag nooit vergeten dat je door die men sen iets bent geworden. Nooit.” 16 m2 1.80). imers etage met tamer n een d. '5.000 (Van onze sportredactie) HAARLEM. Het is wonderlijk wat de komst van een kleine sponsor voor een club kan betekenen. Het Haarlemse Fla mingo’s had zich allang verzoend met een ondergeschikte rol in de eredivisie bas ketbal. Eigenlijk was het al heel mooi dat er nog eredivisie werd gespeeld want de basis waarop dat gebeurde was uiterst smal. Een zo goed als lege kas, geen sponsor en een jonge en onervaren ploeg. Een verantwoorde manier om topsport te gaan bedrijven was het nauwelijks. In december kreeg Flamingo’s de belo ning voor het stugge doorzetten. Via het bureau Inter Football werd er halverwe ge het seizoen alsnog een sponsor gevon den. Met de gelden van Seven-Up konden de financiële grenzen in de Beyneshal aanzienlijk worden verlegd. De Haarlem se club kon nu ineens de grootste geldzor gen vergeten en zelfs het team nog wat versterken. De bij Leiden uit de gratie geraakte Emill Hagens kon voor een be drag van rond de tien mille naar zijn oude club terugkeren en daarnaast werd de Amerikaan Tony Parker aangetrok ken als vervanger van de weggelopen Al Watson. De gevolgen van deze transacties bleken voor Flamingo’s zulke positieve gevolgen te hebben dat het Haarlemse top-basketbal weer volop aan de weg kan timmeren. I ibbele et. Z- ge en grote Dp de een Ind.: iverse i een C.V.- eling 1, v.v. met -open >tage: Parker gaat helemaal op in het succes van zijn team en het propageren van bas ketbal aan schoolkinderen. „Basketbal kan in Holland veel beter en groter wor den. Het niveau is al heel redelijk, maar er moet meer gebeuren aan de bodem. De jeugd interesseren. Dat is het. Met meer toeschouwers komt er ook wat meer fi nanciële armslag en kun je betere spelers opleiden. Als ik zie wat er nu in enkele weken al op gang is gekomen, dan durf ik basketbal hier een grote toekomst te voor spellen”. De andere Amerikaan in Haar lemse dienst, Wayne Armstrong, beleefde een enorm plezier aan de entree van het duo Hagens-Parker. Armstrong: „Het is jammer dat we pas zo laat goed zijn gaan spelen. We zijn erg slecht gestart en had den niet de juiste mensen op de juiste posities. Nu Tony en Emill erbij zijn kan ik met mij'n lengte onder de borden blij ven voor de rebounds. Mijn spel komt nu veel meer tot zijn recht”, zegt ,de 2.05 meter lange Armstrong - die er als een van The White Stars-JRC Boxtel 5542 (rust 24-26). Topscoorsters The White Stars: Annelies Nelissen (8-6) en Marjolijn Drij ver (6-5). Lang heeft gisteravond in de Kenne- mer-Sporthal het degradatispook in het Haarlemse kamp rond gedoold. De Ster ren, die het belang van dit duel weliswaar vanaf het beginsignaal onder ogen zagen, kwamen vooral in de eerste helft maar moeilijk los. Wel creëerden de speelsters van de thuisclub een hele reeks scorings kansen, maar treffers bleven met name in de eerste tien minuten vrijwel uit. Pas in de tweede helft kregen de Sterren vat op De stand: De Kleine Beurs 16-28, IJmond ’73 16-25, Score Adv. 16-23, Carillon Boys 16-22, Verhorst Boys 16-16, FC Graetz 16-16, Wilms Floet 16-13, Geldermans 15-12, Carrousel 16-11, Club 12 16-11, Jan Groot Huipen 16-11. Nihot 15-2. generatie zijn alleen Coeck, Van der Eist en ik in het nationale elftal gekomen.” De Belgische doelman kan met geen mogelijkheid begrijpen waarom zoveel Nederlanders doelwachters, zoals hij dat zelf zegt, naar België komen. Bestaat er voor hen dan geen emplooi in eigen land? Het komt hem onwaarschijnlijk over. Voor het overige niets dan lof voor zijn Nederlandse collega’s. Voor voetballers als Ruud Geels en Rob Rensenbrink heeft hij grote bewondering. Eén van die Neder landse voetballers echter wil hij voor geen prijs als collega beschouwen, Nico Jansen van RWDM. De afgelopen zondag raakte Jean-Marie door een veel te harde charge van de ex-FC Amsterdam-speler gebles seerd. „Die jongen kan niet voetballen. Zoals die in een wedstrijd te keer gaat. Mijn mening is dat het gewoon onkunde is. Hij komt met geen mogelijkheid langs welke voorstopper dan ook. Vervelend doen, schoppen en meer van die fratsen. Daarmee moet hij zich staande proberen te houden. Ik kan met wel voorstellen dat Feyenoord van hem af wilde.” men. Ik heb nog een contract tot 1981. Dat mag volgens mij geen bezwaar zijn. Ik wil weg bij Beveren, maar ik wil later ook als vriend weer terugkomen.” Als vriend terugkomen bij een club, waar hij ooit als „kleine jongen” binnen stapte. Op 16-jarige leeftijd mat hij 1.48 meter, klein, heel klein voor een doelman. Men had hem de raad gegeven oni maar veel aan de boom, vlak naast zijn ouder lijk huis, te hangen. Hij deed het, met resultaat. De oefeningen aan de boom maakten hem zowel letterlijk als figuur lijk tot een grote keeper. Hij groeide tot 1.81 meter, voor een doelman een ideale lengte. De boom, waaruit Jean-Marie alle kracht had ontnomen? is overigens dood. „Om terug te komen op het avontuur: ik wil later niet zeggen van. had ik maar daar of had ik maar daar gevoetbald. Dat „Geloof me, met de instelling die er nu in de club heerst kunnen we van elk team winnen. Ook van Den Bosch. Ook van Leiden. Misschien worden we dan nog zesde of zo en komt onze hal helemaal vol met basketbal-fanaten. Dat zou leuk zijn”, mijmert Parker. „En heus niet om dat ik er zelf dertig of veertig inschiet hoor. Maar voor de club”. Jean-Marie Pfaff: „Ik heb zin in een Nederlands avontuur. Ik heb zin in AZ. Ik ken AZ alleen van de televisie, maar voet ballers als Willem van Hanegem, Hugo Hovenkamp, Kees Kist en Jan Peters zijn voor mij zeker geen onbekenden. Ik heb er al regelmatig tegen gespeeld. Weet je wie ik ook een goede voetballer vind? John Metgod. Zo’n voetballer geeft een doelman vertrouwen. Ik heb het idee dat AZ aan het kleinste detail aandacht be steedt. Dat is belangrijk. Daar kan een overwinning vanaf hangen.” Jean-Marie Pfaff is in België onder scheiden met het hoogste dat een Belgi sche voetballer kan behalen: de gouden In de derde divisie behoort het kampi- oenssprookje van Kinheim definitief tot het verleden na de nederlaag tegen Kom- bij. De streekderby tussen Dokko en Exercitia leverde Dokko met 7148 een duidelijke triomf op. zou ik zonde vinden. Daarbij komt ook, ik hou van Nederlanders. Ze zijn toch an ders dan wij. Ik heb Nederlandse kennis sen. Trouwens, ook Nederlandse colle ga’s, Wim Hofkes van Willem II en Patrick Verhoolsel uit Zeeuwsch-Vlaanderen voetballen hier bij ons. Belgen zijn zo van: komt het vandaag niet, dan komt het morgen. Ik denk dat ik wel tussen de Nederlander^ pas. Ik ben serieus, zeker voor het voetbal. Daar doe ik alles voor. Nee, niet precies de Belgische mentaliteit. Daarin verschil ik toch een beetje met de meesten van mijn landgenoten.” Door het hele leven van Jean-Marie loopt als een rode draad de voetbalsport. Die draad heeft hij nimmer losgelaten. Voetbal, zelfs een baan in de verzekerin gen werd ervoor op het spel gezet. Jean- Marie: „Ik speelde met Beveren in Volen dam. Het Zilveren Botter-toernooi. Ik werd daar uitgeroepen tot de beste voet baller van het toernooi, maar ik liep eigen lijk in de ziektewet. Ik mocht er helemaal niet zijn. Enfin, het komt in de krant dat ik daar goed had gespeeld. Mijn baas leest het. Ik kon op staande voet vertrekken. Nu wilde diezelfde man voor mij de publi citeit regelen. Kijk, dat wil ik ermee zeg gen, dat andere mensen ook kunnen ver anderen. Toen had hij mij niet nodig, nu ik hem niet.” Kaarten zijn verkrijgbaar bij al onze kantoren: Haarlems Dagblad Wayne Armstrong en Tony Parker (rechts met pet) zijn binnen enkele weken de populairste „schoolmeesters" van de Haarlemse jeugd geworden. de weinigen steeds in slaagde overeind te blijven toen de prestaties steeds meer uitbleven. Niet alleen Armstrong maar ook de an dere (Nederlandse) spelers spelen sterker sinds Parker het .Stationsplein als thuis haven heeft gekozen. „Spelers als Johan Koster, Derek Joustra en André van der Vlugt kunnen nog beter spelen dan ze nu al doen. Het gaat erom dat ze genoeg trots en zelfvertrouwen hebben. Ik werk daar aan. Praat met ze en ik zie ook dat het lukt, omdat die jongens de wil hebben om jrond. toilet, uken. arage mtr. 0.000 Vóór de entree van Parker had de Haar lemse ploeg slechts zes punten weten te behalen uit 17 duels. Met Parker erbij, en later Hagens, bereikte Flamingo’s een aanmerkelijk betere score: acht punten uit negen duels, met daarbij de aanteke ning dat van de koplopers Den Bosch en NND pas na verlenging werd verloren. Het duo Hagens en Parker bleek niet alleen vanwege zijn individuele kwalitei ten een welkome versterking (Parker be reikte tegen NND de superscore van 63 punten), ook heeft het overige spelers van het team zodanig weten te stimuleren dat ook zij aanzienlijk beter zijn gaan spelen. Flamingo’s groeide van een dreumes uit tot een volwassen eredivisionist. Een tekenend voorbeeld van. het enthou siasme dat het „nieuwe” Flamingo’s in Haarlem losmaakt was de wedstrijd tegen het onderaanstaande BV Amstelveen. Liefst elfhonderd fans beklommen (en dat op een gewone dinsdagavond) de tribunes om Parker en zijn kornuiten van Amstel veen te zien winnen. Voor de vereniging een welkome aanvulling op het sponsor budget dat voornamelijk opgaat aan sala rissen van de Amerikanen Parker en Way ne Armstrong. De donkere Tony Parker kijkt zelf ook op van het effect dat zijn komst heeft gehad. Parker: „De mensen zijn hier enorm enthousiast. Iedereen werkt kei- door Van Ingen dermans tot 3-2 ophaalde, keerde de span ning terug. FC Graetz behield het beste w liet se en liep uit tot 6-2. Score Advertising en het jonge team van Wilms Floet speelden een spannende partij zaalvoetbal. Nadat de Beverwijkers in de zesde minuut door Jos Stam een 1-0 voorsprong hadden genomen, deed de schotvaardige Jos v. d. Meij met twee doelpunten de winstkansen in het voor deel van de Haarlemmers keren: 2-1. De Beverwijkers probeerden bij 2-2 door te drukken, maar oud-Haarlem-doelman Jaap Poldervaart bleek niet te passeren. Henk van Ingen kon voor de Haarlem mers het winnende doelpunt scoren: 3-2. Gratama-DSS-Boetiek Waterloo 5440 (rust 27-14). Topscoorsters DSS: Monica Friedl (15-8), Jos de Bruin (2-8) en Betty Ruigrok (4-6). Het enige weken geleden nog triest on deraan staande DSS kreeg gisteravond via de vierde overwinning in deze compe titie weer aansluiting bij de staartgroep van de grote middenmoot. Kans op beide winstpunten heeft Boetiek Waterloo geen moment gehad. Binnen zeven minuten was het vooral Monica Friedl die de Am sterdamse ploeg op de knieën bracht. Wel bracht een opleving de gasten in de twee de helft nog tot op vijf punten terug, maar snel herstelde DSS zich om onbedreigd weg te lopen naar een verdiende zege. STAND: Expert-Sea Devils 15-28, Zeemacht 15-22, Hoppers 15-22, SV Noordkop 16-20, Akri- des 14-18, De Kometen 14-16, HOC 17-16, Hoofd dorp 14-14, Mosquito’s 15-14, Wilskracht 14-12, Zaandam 16-8, Gratama-DSS 17-8, Boetiek Wa terloo 16-2. Hoe innemend de persoonlijkheid Tony Parker is blijkt wel uit het succes van het zogenaamde „scholenprogramma” van Flamingo’s. Parker en Armstrong verzor gen dagelijks basketbaldemonstraties en trainingen op zestien lagere scholen in Haarlem. De populariteit, die deze twee daarmee veroveren is tijdens elke thuis wedstrijd duidelijk merkbaar. Complete schoolklassen, inclusief vaders en moe ders, trekken naar de Beyneshal om daar hun twee „helden” met spandoeken en veel gejuich („Tony, Tony, Tony”, enz.) aan te moedigen. Tegen het eind van de competitie zullen Armstrong en Parker aan liefst 1500 kinderen een demonstratie- training hebben gegeven, plus nog hon derden trainingsuren aan jongelui, die nog iets nader met die sport willen kennis maken dan alleen een demonstratie mee maken. Dè manier om basketbal bij een groot publiek te promoten, zeker nu het Nederlands team (met Emill Hagens) een goede kans heeft op deelname aan de Olympische Spelen is Moskou en EBBC de halve finale in de EC 2 behaalde. schoen. Die eer, die hem ten deel is geval len doet hem goed. Het doet heel Beveren goed. Ze gunnen het Jean-Marie. Hij is populair in het langgerekte grauwe stad je. Op weg naar de lunch wordt een eenza me Belgische fietser bijna van zijn „velo” gereden. De kwaadheid van de fietser maakt, na Jean-Marie in het gezicht te hebben gekeken, plaats voor een grote glimlach. Uitbundig groetend en diverse malen achteromkijkend vervolgt hij zijn weg. Jean-Marie zwaait terug. In België heeft hij dezelfde status als Johan Cruijff in Holland. De mensen mo gen hem graag. Hij heeft daar een verkla ring voor: „Je moet gewoon blijven. Je moet naar later kijken. De mensen beta len voor een match. Ze willen met je spreken, dat hoort erbij, Ik denk aan later. Ik wil niet dat ze zeggen, dat ik vroeger een verwaande kwast was. Ik kan die mensen later ook nodig hebben. Wat koop ik ervoor om nu onvriendelijk te doen. Trouwens, zo ben ik niet. Ik mag het nu goed hebben, ik vergeet nooit hoe het vroeger was. Ik probeer zoveel mogelijk dezelfde te blijven.” Als achtjarige werd hij lid van zijn huidige club, SK Beveren-Waas. Op het Grote Marktplein, pal voor zijn sportzaak, werd zaterdagmiddag altijd gevoetbald. De jongens van een jaar of 14 hadden voor Jean-Marie een plaatsje in het doel, dat gewoonlijk vol met modder en plassen lag. Als hij naar de ballen zou duiken kon hij een ijsje, crème zoals hij zelf zegt, verdienen. Hij dook naar elke bal. Telkens stelde hij zich beschikbaar als doelman, maar dan moest er een smakelijke belo ning tegenover staan. De sportzaak is een bewijs van die vroeg aanwezige zakelijk heid. Hij is van plan om enkele panden verder een jeans-zaak te beginnen. In dat (Van onze basketbalmedewerker) HAARLEM-IJMOND. In de vier- punten-wedstrijd tegen JRC Boxtel heeft The White Stars gisteravond in de bas- ketbalcompetitie een uiterst belangrijke 5542 overwinning geboekt. Eveneens in de strijd om lijfsbehoud kwamen de da mes van Gratama-DSS op gelijke hoogte met BV Zaandam. Zelf wonnen de DSS- dames met 5440 van het onderaan staan de Boetiek Waterloo, terwijl BV7 Zaan dam tegen HOC met 59-50 aan het kortste eind trok. ar- en ruime b een toilet, gsys- iken. 000- Ged Oude Gracht 82 (Haarlem Centrum) Soendaplein (Haarlem Noord) Califomiëplein 17 (Haarlem Schalkwijk) Raadhuisstraat 60. Heemstede Rijksstraatweg 103. Bennebroek (Fa v Staveren) Lange Nieuwstraat 427, IJmuiden Zeestraat 18. Beverwijk Westzijde 23. Zaandam Wandelweg 34. Wormerveer apart eling: ilsook de 1e etage e tuin ttras. 9.000 (Van een medewerker) HAARLEM. Voor de hoofdklasse van de Haarlemse zaalvoetbalcompetitie werden twee wedstrijden gespeeld en daarbij bleven de thuis-spelende teams van FC Graetz en Score Advertising aan de winnende hand. Ze zegevierden over respectievelijk Geldermans (6-2) en Wilms Floet (3-2). De Westfnese Flora begon als vaktentoonsteiling voor bollenkwekers Zij groeide uit tot een publiekstentoonstelling, die jaarlijks kan rekenen op meer dan 100.000 bezoekers uit binnen- en buitenland Dit jaar staat de Westfriese Flora in het teken van het „Huis van Oranje’. Vele tienduizenden tulpen, hyacinten, narcissen en andere voorjaarsbloemen zeggen in hun totaliteit: Op de heennt rijden we door de prachtige duinstreek van Noord-Kennemerland. en om ca 10 30 uur houden we een koffiepauze in Schoort Vervolgens een rit door Westfriesland met om ca. 12 30 uur een erwtensoepmaaltijd in Nibbixwoud s Middags heeft u de gelegenheid om de Westfriese Flora uitgebreid te bekijken De thuiskomst is ca. 17 00 uur Bij de prijs zijn koffie met gebak, onbeperkt erwtensoep eten, de entree van de Westfriese Flora en het vervoer per touringcar inbegrepen De data zijn: 17, 18. 20, 21, 24 en 25 februari 1978 Bij aankoop van de kaarten geeft u op waar vandaan u wilt vertrekken De gewenste opstapplaats wordt op die kaart vermeld. U dient dan ook vanaf dat punt te vertrekken - 9 00 uur Haarlem-Schalkwijk. parkeerterrein winkelcentrum t/o kantoor H Dagblad 9 15 uur Haarlem. Stationsplein perron K 9 30 uur IJmuiden. NZH-bushalte Marktplein voor het postkantoor 9.35 uur Beverwijk, voor de ingang Station NS 9.15 uur Zaandam. Typhoongebouw, Westzijde 23 9.30 uur Krommenie, voor de ingang Station NS

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 17