tiger products medewerker grootboek Mikromonteur. Jos Neve bv. WWW E Lithograaf. jonge vertegenwoordiger nnwsznnnnl jjj11 yium. interfunction Noord-Holland junior-vertegenwoordige detailhandel Instituut voor Epilepsiebestrijding JL-J Meer en Bosch -De Cruquiushoeve c HULP HUISHOUDELIJKE DIEHST (mnl.) Met spoed zoeken wij: A-VERPLEEGKUNDIGE A-VERPLEEGKUNDIGE B-VERPLEEGKUNDIGEN ZIEKENVERZORG(ST)ERS ir randstad uitzendbureau ^Haarlem, Koningstraat 60, 023-319304 EERSTE VERKOPER vanaf 23 jaar, bij voorkeur met ervaring in de verkoop van deze artikelen, of warenhuis ervaring; werktijd 37,5 tot 40 uur in de week FM! „MONS AUREA” iiTir administratieve krachten FEBRUARI ZATERDAG 1 O 19 7 9 24 Z/ r vraagt voor haar verkoopmaatschappij PLASTIC VARIA B.V. aangeleverde TIGER PRODUCTS, Postbus 28, Geldrop. Gevraagd per 1 mei 1979 of eerder: Salaris volgens rijksregeling. Telefonische afspraak onder nr. 326549. Voor nadere funktie-informatie kunt u kontakt op nemen met J.A. v.d. Bosch, telefoon: 020-5432657. Plastic Varia B.V. te Geldrop is de bekende Neder landse verkoopmaatschappij van de handige ’Tiger’ kwaliteitsprodukten voor huishoudelijk gebruik (o.a. voor keukens, badkamers etc.). Werkzaamheden: schoonmaak - zo nodig assisteren met repara ties e.d. Sollicitaties graag via een eigenhandig geschreven brief (met vermelding JUNIOR) worden tegemoet gezien door de directie van Garenkokerskade 81, Haarlem Tel.: 023-326549 Bij gebleken geschiktheid en voortgezette studie zijn mogelijkheden tot doorgroei aanwezig. Voor deze funktie vragen wij: - Opleiding op Havo-niveau; - M.B.A.-diploma of bezig met deze studie; - administratieve ervaring; De commerciële benadering van de markt koncentreert zich niet zozeer op de verkoop van individuele produkten, alswel op die van de totale Instel-dienstverlening en de onder nemingsfilosofie, die aan de levering van het brede assortiment ten grondslag liggen. Een van onze relaties, Instel B.V. te ’s-Her- togenbosch, is een dochteronderneming van de SHV. Als specialist in groothuishouding levert de onderneming een zeer omvangrijk pakket levensmiddelen, reinigings- en onder houdsartikelen aan instellingen, zoals bejaar- Uw schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan H. Diebels, afdeling Personeelszaken Admini stratie en Automatisering, postbus 1800, 1000 BV Amsterdam. dencentra, ziekenhuizen en aan bedrijfskan tines e.d. Ten behoeve van onze opdrachtgeefster zijn wij voor het rayon Haarlem/Noord-Holland op zoek naar een Wij denken voor deze funktie aan kandidaten tot ca. 25 jaar, met een opleiding op middel baar niveau. Enige buitendienstervaring kan zeker als een pluspunt worden beschouwd. Hij kan van meet af aan Eveneens rekenen op een gedegen ondersteuning vanuit het hoofdkantoor, met uitstekend verkoopma- teriaal en praktische marktinformatie, waar mee te werken valt. Instituut voor Epilepsiebestri jding Meer en Bosch De Cruquiushoeve Jos Neve bv vraagt bovendien een (ervaren) mikromonteur vlakdruk full-colour om deeikleurenpositieven, volgens opgegeven lay-out, tot montagevorm te maken. Jos Neve bv biedt goede vaklieden, in dagdienst, een goed loon, gratificaties, reiskostenvergoeding etc. Als U interesse hebt in één van deze jobs, kunt U kontakt opnemen met Personeelzaken Jos Neve bv, Willem Fenengastraat 37,1096 BM Amsterdam; tel. 020-924866. W et sc vc m adviesgroep voor werving en selektie van personeel stationsweg 2d 5211 TW ’s-hertogenbosch tel. 073-128766* Voor de afdeling Boekhouding, deel uitmakend van de Administratieve Afdelingen van het direk- toraat Administratie en Automatisering, vragen wij een: Jos Neve bv vraagt voor de laatste schakel tussen kleurfotografie/scanner en de klant een (ervaren) lithograaf, die deel- kleurennegatieven en -positieven kan corrigeren. direct (para) medisch werk VOMAR KONSUMENTENMARKTEN IJMUIDEN gaat een nieuwe non food afdeling inrichten voor de verkoop van camping-tuin-keuken en huishou delijke artikelen. Wij zoeken daarvoor ambitieuze mannelijke of vrouwelijke [T E E v V VI ir E g Het direktoraat Administratie en Automatisering is gevestigd in het pand aan de Eduard van Beinumstraat 2 te Amsterdam-Nieuw-Zuid. De Administratieve Afdelingen zullen in de loop van 1979 verhuizen naar het pand aan de Nachtwacht- laan 20 te Amsterdam-West. Wij zijn op zoek naar een man die zich, aan vankelijk onder begeleiding van een ervaren kollega, op redelijk korte termijn deze com merciële benadering kan eigen maken, om ver volgens zo snel mogelijk een afnemerskring van zeer uiteenlopende aard zelfstandig voor zijn rekening te nemen. Wegens uitbreiding wordt met spoed uitgezien naar een wakkere, initiatiefrijke aanpakkervoor het rayon Noord-Holland. Onder directe leiding van de ver koopleider zal hij het omzetbestand verder uit diepen en op vertrouwenwekkende wijze een stevige relatie bestendigen. Hij zal zonder drempelvrees ook nieuwe contacten tot stand brengen. Bovendien Indien u bent geïnteresseerd dan zien wij uw reaktie met belangstelling tegemoet op onder staand adres t.a.v. de heer M.B.H. Jaartsveld, die voor een vertrouwelijke behandeling zal zorgdragen en u ook gaarne nader zal infor meren. is hij „reservespeler” om in andere districten waar te nemen en de merchandising bij afnemers buiten zijn district te verrichten. De te bezoeken adressen zijn de detaillisten in huishoudelijke artikelen, ijzer waren en doe-het-zelf-zaken. Een enthousiaste jonge man van circa 22 jaar met middelbare be roepsopleiding en een gezonde dosis doorzettings vermogen zou aan dit profiel kunnen beantwoorden. Binnen de afdeling Boekhouding zijn de volgende administraties in ontwikkeling: grootboek-, kosten-, kontrakt-, bestellingen- en krediteuren- administratie. R.k. school voor LMBO i ------ De werkzaamheden omvatten: - Het op juistheid beoordelen van grootboek-mutaties; - het voorbereiden van boekingen voor de ge automatiseerde administratie; - het kontroleren van computerverslagen. De Nederlandsche Middenstandsbank N.V is een financiële instelling met circa 8900 medewerkers, die werkzaam zijn bij het hoofdkantoor in Amster dam en bij de ruim 460 kantoren in Nederland. B i JRCQUES BOREL Postbus 146 mnl/vrl ’Ir F?' 1355 NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK Wij zijn een landelijke instelling voor hulpverlening aan mensen met epilepsie, waarbij niet alleen de medische behandeling, maar ook de woon-, school- en werksituatie wordt betrokken. Poliklinieken met bureaus voor maatschappelijke dienstverlening zijn gevestigd te Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem, Den Haag, Heemstede, Leeuwarden, Rotterdam en Utrecht. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het hoofd Perso neelszaken, Achterweg 5 te Heemstede onder vermelding van vakaturenummer 4/L/HDC. Telefonische informatie wordt u graag verstrekt door de heer A. Verberne, adjunkt-direkteur verpleging, telefoon (023) 33 90 60, toestel 2144 en door Drs. T. R. Meeder, koördinerend therapeut, toestel 2122. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de sollici tatieprocedure. - leeftijd circa 25 jaar. Binnen de teams van een observatie-pavil- joen, observatie-resocialisatie-paviljoen, resocialisatie-paviljoen, zijn enkele vaka- tures ontstaan. Dan nodigen wij u graag uit voor een uitvoerig gesprek, waarin u kunt kennis maken met dit boeiende werkterrein in onze paviljoenen op onze terreinen Meer en Bosch te Heemstede en/of De Cruquiushoeve te Vijfhuizen. voor een kinderafdeling met anaesthesie- of o. k.-aantekening Wij bieden in onze snel groeiende onderneming een zelfstandige verkoopfunktie goede sociale voorzieningen promotiekansen bij gebleken geschikthei beloning in overeenstemming met opleiding en ervaring. Voor sollicitatie afspraken oriënterend gesprek: de heer Sierman. Loggerstraat 7, IJmuiden Telef 02550/19042 V V d Voor deze funktie gaan onze gedachten uit naar een kandi daat die in het bezit is van het B-diploma en die een Beroeps opleiding (Staf - H.B.O.-I.W.) heeft gevolgd. Ervaring in de psychiatrie en in het werken met adolescenten strekt tot aanbeveling. Wanneer deze korte informatie aanleiding is om meer te willen weten, kunt u vandaag nog kontakt opnemen met: de heer K. Veeninga, hoofd observatiepavil- joen KEK-Westvleugel, tst. 2323, de heer R. van Dijk, hoofd resocialisatie- paviljoen Kievit/Leeuwerik/Merel tst. 2016 de heer C. de Voogd, hoofd observatie-re- socialisatiepaviljoen Zonnehoek tst. 2151, de heer T. Meeder, coördinerend therapeut resocialisatiepaviljoen Uitkijk tst. 2122. Uw sollicitatie met vermelding van vakaturenr. 6/L/HDC wordt met belangstelling tegemoet gezien door het hoofd Personeelszaken van het Instituut, Achterweg 5 te Heemstede. - nersnneel o Wij zijn een landelijke instelling voor hulpverlening aan mensen met epilepsie, waarbij niet alleen de medische behandeling, maar ook de woon-, school- en werksituatie wordt betrokken. Opnamen vinden plaats in onze centra "Meer en Bosch" te Heemstede en "De Cruquiushoeve" te Vijfhuizen (gemeente HaarlemmermeerIn laatstgenoemd centrum is een aparte afdeling ("de Zevensprong") voor zwakzinnigen met epilepsie. Poliklinieken met bureaus voor maatschappelijke dienstverlening zijn gevestigd in Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem, Den Haag, Heemstede, Leeuwarden, Rotterdam en Utrecht. j uflllRING 1170 AC Badhoevedorp Jacques Borel Catering beheert een groot aantal be drijfsrestaurants, publieke restaurants en recreatle-ob- jekten in Nederland. Voor de centrale boekhouding op ons hoofdkantoor zoeken wij Indien u in het bezit bent van P D. boekhouden en/of M.B.A. ofwel studerend hiervoor dan kunnen wij u een interessante funktie aanbieden in onze jonge, snel groeiende organisatie. Tevens hebben wij plaats voor enige jonge dames voor lichte administratieve werkzaamheden. Telefonische inlichtingen worden u gedurende kantoor tijd verstrekt door de heer N. Weijers, tel. 02968-6551 of na 19.00 uur tel. 02520-18533. Ook kunt u zich persoonlijk oriënteren op dinsdag 13 februari van 17.00 tot 20.00 uur op ons hoofdkantoor Meidoornweg 2 te Badhoevedorp. plaatsvervangend paviljoenshoofd Wij zoeken op korte termijn kontakt met een plaatsvervan gend paviljoenshoofd in de rang van 1e verpleegkundige A voor ons resocialisatiepaviljoen "Uitkijk'', waar 17 jongeren in de leeftijd van 14 tot 22 jaar worden begeleid in hun psychosociale problematiek. Er wordt in teamverband gewerkt met 8 teamleden, waarbij de groepsleiding pupilgebonden is.

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 24