iw psychologisch assistent(e) z - glÈp I BANKWERKER-LASSER janssen+fritsen bvsport HOOGOVENS SERVICE-MONTEUR Buppe buitendienstadviseurs jonge medewerkers met HAVO-opleiding (mnl/vrl) HOLLEMAN en ZONEN B.V. gedipl. ziekenverzorgster verpleegkundige of ziekenverzorgende ERVAREN KEUKENVERKOPER PERSONEELSFUNKTIONARIS Janssen Fritsen B. V, stichting centrum stbavo noordwijkerhout Pionieren met kwaliteitsprodukten EEN BESTUURDER A- adviseurs voor personeelbeleid en organisatie J) GEMEENTE VELSEN ZATERDAG I O FEBRUARI DRIVE-IN I V. i Bent u geïnteresseerd in deze vacature belt u ons dan op om een afspraak te maken voor een persoonlijk onderhoud. Voor ons distriktskantoor te Amsterdam- Buitenveldert vragen wij op korte termijn een Interesse voor en enige kennis van het wegvervoer en tarieven is-welkom, doch niet noodzakelijk. 22 - 25 jaar in onze grote showroom met luxe aanbouwkeukens en sanitaire opstellingen. Wij bieden een goed salaris met 8% vakantietoeslag, 4 weken vakantie en een gezellige werksfeer met jonge collega’s. Voelt u voor deze job in een dynamisch bedrijf met reële promotiekansen? 023-375141. Na 18.00 uur 02550-18069 of 13073 DE MOERBERG is een Bejaarden verzorgingstehuis met 137 bewoners. Het BUREAU PERSONEELSBEHEER adviseert burgemeester en wethouders en de gemeentelijke diensten en bedrijven over diverse personeelsaangelegenheden, zoals o.m. werving en (na)selektie, over- en herplaatsing, salariëring, bevordering, formatiezakenmeerjarenplanning Het maatschappelijk werk voor het personeel van de gemeente behoort eveneens tot taak van het bureau. Onze opdrachtgever is een jonge, dynamische handelsonderneming, waar momenteel een 50-tal mensen werkzaam zijn. Het bedrijf maakt deel uit van een gerenommeerd, zeer gezond Nederlands concern. De onderneming heeft de alleenvertegenwoordtging van hoogwaardige Zwitserse kwaliteitsapparatuur en produkten, gericht op het vergroten der hygiëne op en rond de werkplek. Op de betreffende markt is zij een succesvolle nieuwkomer De verkoopstaf dient onverwijld uitgebreid te worden met Wij zijn de leidinggevende werkgeversorganisatie in het beroepsgoederenvervoer over de weg. Voor het zinvol bezig zijn op een klein operationeel kantoor is service-bereidheid. en kohtaktuele vaardigheid vereist. Belangstellenden voor deze funktie worden verzocht hun sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken van de NOB Wegtransport, Huis te Landelaan 492, Rijswijk. De werkzaamheden liggen op het vlak van de algemene adviesfunktie voor beroepsvervoerders, inzake o.a. vergunningen en dokumenten voor binnenlandse en grensoverschrijdende transpor ten. Daartoe wordt regelmatig telefonisch en schriftelijk kontakt onderhouden met organisaties en overheidsinstanties. helmond hólland voor de rayons HAARLEM NOORD-HOLLAND (uitgezonderd Amsterdam) De geschikte kandidaat is omstreeks 23 jaar oud en beschikt over een kennisniveau van bij voorkeur MEAO. Hij kan binnen gegeven richtlijnen, zelfstandig werken en corresponderen en heeft zo mogelijk enige ervaring opgedaan in het notuleren van vergaderingen. Bel dan even voor een afspraak met de heer A. F. Hurts: 072 122022 Aannemingsbedrijf Molenstraat 3 Santpoort Het team van vijf kollega’s kan worden uitgebreid met een die naast funktiewaardering zal meewerken aan overige perso neelszaken. Van de funktionaris wordt verwacht, een ruime ervaring bij voorkeur opgedaan bij de overheid een voltooide geëigende beroepsopleiding, goede mondelinge en schriftelijke uitdruk kingsvaardigheid en kontaktuele eigenschappen. Salariëring tot maximaal f 4.335 bruto per maand. Belangstellenden kunnen voor verdere informatie kontakt opne men met de heer C. T. Tielenburg, hoofd van het bureau personeelsbeheer, Stadhuis, 1970 AL IJMUIDEN, telefoon 02550-19000, toestel 250, aan wie ook de sollicitaties kunnen worden gericht vraagt een Het aantal door ons ingerichte gymnastiek- en sportza len respektievelijk -hallen groeit met de dag. Teneinde onze afnemers een goede service te bieden, dienen wij onze service-dienst uit te breiden met een all-round voor het secretariaat. Hoogovens behoort tot het E5TEL -concern Zijn taak zal zijn, zelfstandig periodieke technische kontrole uit te voeren in de door ons ingerichte projekten en waar nodig ter plaatse kleine reparaties te verrichten. Hij opereert vanuit zijn woonplaats, heeft een kompleet ingerichte service-wagen ter beschikking en ontvangt zijn opdrachten vanuit het hoofdkantoor. De eisen die wij aan hem stellen zijn: vaardigheid in metaalverwerkende technieken, op leiding op Bemetel-niveau, inventiviteit, goede kontaktuele eigenschappen, het bezit van rijbewijs BE, ervaring in soortgelijke funktie opgedaan, kan een voorkeur geven. Indien uw leeftijd ligt tussen 25 en 35 jaar, u woont in het gebied Heemstede, Amstelveen, Aalsmeer en u meent aan bovengestelde eisen te voldoen, worden uw sollici taties ingewacht bij: Fabriek van gymnastiektoestellen, sportartikelen, scheidingswanden en sportvloeren Postbus 77 Helmond Nationale Organisatie voor het Beroepsgoederenvervoer Wegtransport I I T C UNIE VAN BEAMBTEN’ leidinggevend en hoger personeel 1^.1 V (hoofdkantoor: Maliestraat 5 te Utrecht) a. een full time b. een rd De Unie is aangesloten bij de Raad van Overleg Middelbaar en Hoger Personeel. voor een te openen kantoor in AMSTERDAM DBPSDflKBl Vereisten: minimaal HAVO/MMS-niveau, bij voorkeur NlP-diploma, specialisatie richting klinische psychologie. De werkzaamheden omvatten o.m.: - uitvoeren en uitwerken van psychologische onderzoeken t.b.v. de opname-afdelingen; - bijhouden van dossiers, enige administratieve werkzaam heden; - leveren van een bijdrage aan lopende onderzoeken. Over de planning van de werk zaamheden wordt wekelijks overleg gevoerd. Werkelijk serieuze kandidaten, die voldoen aan de genoemde voorwaarden en die tevens bereid zijn hun medewerking te verlenen aan een psychotechnisch en medisch onderzoek, gelieven te reflekteren vóór 28 februari a.s. Eigenhandig geschreven brieven, met als bijlagen een curriculum vitae en een recente pasfoto, dienen te worden gezonden aan de Algemeen Secretaris van de Unie BLHP (onder vermelding ..persoonlijk Meerkoetlaan 21. Bilthoven. Gezocht wordt een man die bereid en in staat is een adequate bijdrage te leveren aan de kollektieve en individuele belangenbehartiging van de in genoemde provincie woonachtige leden van de Unie. De Unie wenst op korte termijn in de regio Noord-Holland het team van bestuurders uit te breiden met De Stichting Centrum St. Bavo te Noordwijkerhout vraagt voor de klinisch-psychologen van de sektor acute psychiatrie een Nadere informatie wordt ge geven door mej. C. Wessendorp. - psychologisch assistente, toestel 2272. Salarisgrenzen: f 1.680.57-f2.378.87 bruto per maand. kandidaten dienen er rekening mee te houden dat St. Bavo niet in huisvesting kan voorzien. Keuken Ringvaartweg 8, Industrieterrein, Beverwijk De gevraagde medewerkers bij de Bedrijfsadministratie hebben tot taak het verzamelen, controleren en verwerken van diverse bedrijfseconomische en administratieve gegevens betreffende de produktie. Op korte'termijn is er plaats voor: Met een grote mate van zelfstandigheid zal de adviseur zijn chentenkrmg moeten op- en uitbouwen Zijn potentiële markt is daarbij zeer divers, o.a kantoren, winkels, produktiebedrijven, instellingen De orders kunnen vaneren van klein tot zeer omvangrijk De apparatuur wordt verhuurd Over het afsluiten van de huur- en servicecontracten wordt doorgaans onderhandeld op directieniveau Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken met vermel ding van vakaturenummer 79.53.19. Hoogovens vraagt voor plaatsing bij de Bedrijfsadministratie of bij de administraties van Inkoop en van Verkoop. medewerker De Unie zal graag in kontakt komen met kandidaten, die aan tenminste de navolgende voorwaarden voldoen: voltooide middelbare schoolopleiding; zeer goede beheersing van de Nederlandse taal, zowel in woord als geschrift: goede spreekvaardigheid: goede kontaktuele eigenschappen; kennis van de sociale wetgeving; kennis van medezeggenschapsverhoudingen; bekendheid met het georganiseerde overleg in Nederland; inzicht in de huidige strukturen van en in de verhoudingen binnen de Nederlandse vakbeweging; bereidheid tot het houden en bijwonen van avondvergaderingen; bereidheid tot eventueel verhuizen. Procedure: Belangstellenden worden uitgenodigd hun solli citatie te richten aan GITP/Belfrijfspsychologie, Verdistraat 6, 1077 GK Amsterdam, t a v. de heer Dr A.S.H Tjoa Referentienummer 668 Het is mogelijk op maa ndag 12-2-1979 telefonisch contact op te nemen met de heer Tjoa h (020-766043). Voor deze boeiende functie, die bij succesvolle uitoefening in uitstekende salarisserrresulteert, gaan de gedachten uit naar mensen waarbij verkoopkracht, adviserende kwaliteiten op niveau en een degelijke service-instelling hand in hand gaan De Unie van beambten, leidinggevend en hoger personeel kortheidshalve genaamd: de Unie is een organisatie van werknemers, die werkzaam zijn in onder andere administratieve, commerciële, technische en leidinggevende funkties 1 ^Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid telefoon 02523-8141 Bij de administraties Inkoop en Verkoop bestaat de taak uit het geven van administratieve en bedrijfseconomische ondersteuning. Dit gebeurt onder meer door het onderhouden van interne en externe contacten, het controleren van documentatie, het rapporteren over resultaten en in het algemeen het bevorderen van de voortgang van de orders. t Enige administratieve ervaring, het bezit van een of meer diploma's handelscorrespondentie en/of Praktijkdiploma Boekhouden of hiervoor studerend, strekken tot aanbeveling. Leeftijd tot circa 25 jaar. U kunt uw sollicitatie, onder vermelding van ons nr. HF 332 richten aan Hoogovens, Werving personeel, 1Ö70CA IJmuiden. Van de sollicitatieprocedure maken onderdeel uit een psychotechnisch, alsmede een medisch onderzoek Geboden wordt een interessante, vrije zelfstandige funktie, die vervuld wordende met inzet en geloof in de zaak meer zal zijn dan een „baan” De aan te stellen bestuurder zal betrokken zijn bij de beleidsvoorbereiding en - besluitvorming betreffende de belangenbehartiging en de verenigingsaangelegen- heden. Voor de gezochte funktionaris bestaat een goede rechtspositieregeling en een uitstekende pensioen- en ziektekostenverzekering. als rlachthoofd voor 4 nachten per maand en bereid is in te vallen bij vakanties en ziekte van de andere nachthoofden. Salaris volgens C.A.O. Bejaardentehuizen. Sollicitaties en/of inlichtingen bij de direktie Bouw- Houtcentrum van het huis, Zuiderkruisstraat 74, IJmuiden, tel.: 02550-11541.

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 27