ïm Dito Cir;;.: Inmtnts technisch leider technisch leider I EG allround bedrijfsleider I I 4 allround bedrijfsleider met PART-TIMER Van Dien+Co. Konstruktie-bankwerkers Lassers Machine staalstraler/ Verffspuiter Werken èn doorstuderen tegelijk. Accountancy, wat zit daarin? tekenaar-konstrukteur Een toekomst die je zelf kunt bouwen MEDEWERKER voor de OPERATIEKAMERS RECEPTIONISTE SECRETARESSE nr randstad uitzendbureau 3 BEELDSCHERMTYPISTES TYPISTE NEDERLANDS TYPISTE (ervaren) 28 19 7 9 ZATERDAG I O FEBRUARI In opdracht van een bekend In opdracht van een bekend SANITAIR-INSTALLATIEBEDRIJF INSTALLATIEBEDRIJF-WARMTETECHNIEK Bedrijfsadviesbureau De Zeeuw Oostzijde 92b - Zaandam Bedrijfsadviesbureau De Zeeuw Oostzijde 92b - Zaandam VEERBEEK B.V. I .'.I Haarlem Gawalo vestig ingsdiploma’s direct werk op kantoor voor: A.C.I. vestigingsdiploma IK 1 12 1 ,m/v Lid van Deloitte, Haskins Sells Internationaal. in I. Noord-Holland met In aanmerking voor deze positie komt een In aanmerking voor deze positie komt een ff 1 zx zx in Noord-Holland een Uitsluitend schriftelijke sollicitaties te richten aan de Coördinator Dienst Personeels zaken, Boerhaavelaan 22, 2035 RC Haarlem. Tot zijn taak zal, naast het ontwerpen van betreffende installaties, behoren het leidinggeven aan de voorbereiding van de projekten o.a. het kontroleren van kalkulaties, teken werk, offertes en opdrachtbevestigingen. Daarnaast overkoepelt de bedrijfsleider het gehele buiten- gebeuren en de uitvoering, waarbij het leidinggeven aan de uitvoerders en ca. 25 monteurs op de bouwwerken en de materiaalvoorziening belangrijke aspekten zijn. Het onderhouden van kontakten met aannemers en op drachtgevers is een essentieel taakonderdeel, terwijl het administratief gedeelte in verband met de kontróle op de budgetten niet verwaarloosd mag worden. De kandidaat, die meent voor deze goed gehonoreerde funktie in aanmerking te komen, wordt uitgenodigd schrif telijk te solliciteren. Brieven te richten aan Drs. J. de Zeeuw, onder no. Z-4524. Almere Amsterdam Apeldoorn Arnhem Breda Endhoven Enschede 's-Gravenhage-Ri|swijk Groningen-Haren Haarlem Hoogeveen Leeuwarden Lelystad Loc hem Maastricht Rotterdam Tilburg Utrecht Antwerpen Brussel Willemstad-Curapao Oranjestad-Aruba Philipsburg-St. Maarten Caracas-Venezuela Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer L. G. M. de Rop, tel. 023-319183. De werkzaamheden zullen bestaan uit het telefonisch kontakt onderhouden met onze debiteuren en de daarmee verbandhouden de administratieve werkzaamheden. De werktijden kunnen in overleg worden geregeld. Ervaring in een soortgelijke funktie strekt tot aanbeveling. Sollicitaties Havenstraat 81 A Beverwijk-telef. 02510-26441 De wisselwerking tussen praktijk en theorie maakt datje op beide terreinen extra gemo tiveerd aan de gang kunt. Vooral ook omdat je daarbij alle hulp en begeleiding van ervaren vakmensen krijgt. En doordat je, waar nodig, via interne cur sussen je kennis kunt aanvullen. Terwijl je meteen al aardig begint te ver dienen. Daarbij heb je mobiel en zelfstandig werk. Als je klaar bent met je studie kun je in de praktijk een aantal hoogst nuttige dingen gaan doen. Daarnaast is van groot belang je theoretisch verder te scholen. Accountancy is een vak dat zich de laatste jaren meer en meer ontwikkeld heeft in de richting van een hooggewaardeerde bedrijfs- adviesfunktie. Er lopen natuurlijk nog steeds mensen rónd die een beeld hebben van duf kolommetjes tellen, maar tegenwoordig is een accountant iemand die een breed en veelzijdig inzicht heeft in alle mogelijke financieel- economische facetten van het bedrijfsleven. En voor eindexaminandi Atheneum, Gymnasium of HEAO (be) zou best wel eens een boeiende carrière in de accountancy weggelegd kunnen zijn. Daarbij heb je de zekerheid dat' wij er veel voor over hebben om jou een goede positie te laten bereiken. Vandaar dat we Ook je studiekosten voor 100% vergoeden. Daar kunnen we allebei alleen maar wèl bij varen. Van Dien+Co is één van de grote accoun- tants-maatschappen in Nederland. Met vesti gingen in alle delen van het land en ook in het buitenland. Met voldoende formaat om topspecialisten in huis te hebben op ieder relevant gebied. En-met voldoende ervaring om jou in je carrière optimaal terzijde te staan. Doe de bon in een open envelop en stuur ’m op aan Van Dien+Co Antwoordnr. 3426,1000 VC Amsterdam. Postzegel plakken is niet nodig. De kandidaat, die meent voor deze goed gehonoreerde funktie in aanmerking te komen, wordt uitgenodigd schrif telijk te solliciteren. Brieven te richten aan Drs. J. de Zeeuw, onder no. Z-4525. met ervaring in het installatiebedrijf, van ca. 30-35 jaar, die over goede organisatorische, leidinggevende, kontaktuele en kommerciêle talenten beschikt Het onderhouden van kontakten met aannemers en op drachtgevers is een essentieel taakonderdeel, terwijl het administratief gedeelte in verband met de kontröle op de budgetten niet verwaarloosd mag worden. Tot zijn taak zal, naast het ontwerpen van betreffende installaties, behoren het leidinggeven aan de voorbereiding van de projekten, o.a. kontroleren van kalkulaties, teken werk, offertes en opdrachtbevestigingen. Daarnaast over koepelt de bedrijfsleider het gehele buitengebeuren en de uitvoering, waarbij het leidinggeven aan de uitvoerders en de ca. 60 loodgieters op de bouwwerken en de materiaal voorziening belangrijke aspekten zijn. een gezonde, financieelkrachtige en goed georganiseerde onderneming, die gespecialiseerd is op het gebied van sanitair- water- en gasinstallaties, zoeken wij kontakt met een po he se an ha mi Zo ve Oriënteer je nog vóór je examen. Als je in een rustig gesprek eens meer wilt horen over de mogelijkheden die er voor jou bij ons liggen, kun je via deze bon een afspraak arrangeren. Je wordt dan uitgenodigd bij een van de vestigingen in jouw omgeving. Naam: Adres: Plaats:T el.: Ik doe eindexamen atheneum gymnasium heao(be) Mijn examenpakket bestaat uit:2 Konstruktiewerkplaats vraagt: een Opleiding M.T.S. niveau, reeds erva ring hebbende met het tekenen van staalkonstrukties. Wij sal t c se| po ag An Ha MZ 17( on be fur rijt ter bel afr die bij gel personeel Het St. Elisabeth’s of Groote Gasthuis te Haarlem is een modern geoutilleerd algemeen ziekenhuis met 600 bedden. Op een accountantskantoor als het onze gebeuren zó veel verschillende dingen, dat er grote kansen zijn dat er ook voor iemand van jouw aard en aanleg een prima carrièrekans in zit. 's-Hertogenbosch Venlo Zaandam Zwolle Op korte termijn is er in ons ziekenhuis plaatsivoor een die in samenwerking met 2 collega s tot taak heeft het schoonhouden van het operatiecomplex. Het betreft hier een full-time dienstverband zonder weekenddiensten Het salaris zal nader worden overeengekomen. Pen- sioenvoorwaarden volgens het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. met ervaring in het installatiebedrijf, van ca. 30-35 jaar, die over goede organisatorische, leidinggevende, kontaktuele en kommerciêle talenten beschikt. een gezonde, financieelkrachtige en goed georganiseerde onderneming, die gespecialiseerd is op het gebied van warmtetechniek, airconditioning en luchtbehandeling, zoeken wij kontakt met een KEM EUROPA B.V. is een zeer snelgroei end en succesvol bedrijf en zoekt voor haar debiteurenadministratie een SECRETARIAATSFUNCTIES die ook typt en de telex kan bedienen en de telefoon beantwoordt. Een verantwoordelijke baan bij een relatie in Hillegom. Voor een zeer lange periode. evt. met steno Ned., die zelfstandig de correspondentie voert en allerlei typewerk verricht, in Haarlem-C. Haarlem: Zijlstraat 89. tel. (023)-312640. fiBBSBBBBl MET SPOED GEVRAAGD voor een gezellig bedrijf in Haarlem-Centrum. Hele dagen voor onbepaalde tijd. die ook een klein beetje administratie gaat verzorgen voor een bedrijf in Heemstede. Langere periode voor een relatie in Spaarndam. Je komt te werken op een gezellige afdeling, voor een langere periode. Haarlem: Koningstraat 60, tel. 023-319304 Zijlstraat 89, tel. 023-312640 Beverwijk: Breestraat 4, tel. 02510-29197 Internationaal accountantskantoor biedt levendige carrière-kansen aan eindexaminandi Atheneum, Gymnasium of Heao(be)

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 28