I Peek&Cloppenburg Ervaren direktie sekretaresse Verkoopchef (m./vr.) zelfstandig uitvoerder woningbouw ■ii! 1 WT:- -Z.--X 11 H smit’s bouwbedrijf bv Instituut voor Epilepsiebestri jding 000 w 5. DE HARTEKAMP HEEMSTEDE WWi H w-M B Ui£l 5I1IIEEI De huidige moderedaktie bestaat uit zes personen. We denken aan iemand die na gebleken geschiktheid ingedeeld kan worden in de le of 2e klasse van de CAO voor tijdschriftjournalisten. die bij voorkeur over inkoopervaring beschikt en graag in teamverband werkt. Op de moderedaktie van Libelle, het enige vrouwenblad dat al jaren groeit, is plaats voor een De salariëring is overeenkomstig de CAO voor Publiekstijdschrift]oumalisten. de an iet Sollicitaties aan Cees Vermeeren, afdeling Personeel Organisatie Uitgeverij Spaamestad B.V., Aziëweg, Postbus 1, 2037 AA Haarlem. Informaties bij Julia Martens, adjunkt hoofdredaktrice. Wij zoeken een ervaren direktie-sekre- taresse die leiding gaat geven aan ons direktie-sekretariaat. De taken die haar wachten vergen zowel de opleiding als de praktijkervaring van een all-round sekretaresse. In dat kader komt het vooral aan op zelfstandigheid, initiatief en snelheid van begrip. Zij heeft een voltooide HAVO/VWO- opleiding, bij voorkeur aangevuld met een voortgezette sekretaresse-opleiding en een goede beheersing van de Engelse en Duitse taal. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u rich ten aan de afdeling Personeelszaken, de heer J. Diepstraten. De Kas-Associatie N.V. te Amsterdam is een modern geld- en effektenbedrijf. De arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO voor het Zieken huiswezen. Een man of een vrouw, niet ouder dan 30 jaar, liefst met ervaring bij een reklame- bureau. Iemand, die denkt zijn kennis te kunnen projekteren op een modem vrouwen blad als Libelle. Iemand die er zin in heeft in een groot, voornamelijk jong team te werken en er niet tegenop ziet hoofdzakelijk bureauwerk te verrichten. Voor meer informatie over deze funktie kunt u kontakt opnemen met mr. H.B. Schotte, telefoon (020) 21 25 21, toestel 286. KAS-ASSaCIATIE NV Spuistraat 172, 1012 VT Amsterdam. Voor wie nog niet over ervaring in het leiding geven beschikt, kent ons bedrijf een interne opleiding die hoofdzakelijk direkt in de praktijk gegeven wordt. Indien u belangstelling heeft kunt u bellen of schrijven naar Peek Cloppenburg te Rijswijk, Visseringlaan 25, t.a.v. de afdeling Personeelszaken, telefoon 070-90 72 56, tst. 255. de ng in- ar- de en al- D Parallelweg 8 948 NM Beverwijk 'P- iet de de if- lie tie Meer en Bosch De Cruquiushoeve Libelle (konstant groeiend, oplaag rond de 700.000) heeft versterking nodig op de tekstredaktie. Koppen en intro’s maken, verhalen redigeren, praktische produkties leesbaar maken voor een groot publiek, kortom: het blad qua tekst een „gezicht” geven - daaruit bestaat het werk op deze afdeling voor een groot deel. Een vlotte pen en commercieel inzicht zijn er een eerste vereiste. Mede daarom wordt er gedacht aan een Sollicitaties aan Cees Vermeeren, afdeling Personeel Organisatie Uitgeverij Spaamestad B.V., Aziëweg, Postbus 1, 2037 AA Haarlem. Informaties bij Rob van Vuure, hoofdredakteur. Wij zoeken enthousiaste kandidaten van ongeveer 25 jaar met enige jaren verkoopervaring en gevoel voor mode voor de funktie van verkoopchef (m./vr.) voor diverse filialen o.a. in de randstad. Als verkoopchef geeft u leiding aan een team medewerkers en bent u verantwoordelijk voor de verkooppromotie, de artikelen presentatie en het goederenbeheer. Op korte termijn is er een vacature voor een groepsleidster/verzorgster De voorkeur gaat uit naar kandidaten die gewend zijn zelf standig te werken met zwakzinnigen of met kinderen in het algemeen. Opleiding bij voorkeur Z, OPM, MBO-IW of dergelijke. Leeftijd bij voorkeur vanaf 23 jaar. ”OP HONK” Zandvoorterweg 51, Aerdenhout, is een tehuis voor 12 debiele kinderen van 13 tot 20 jaar. Een van de pupillen werkt in een bedrijf, de anderen zijn nog schoolgaand. ”Op Honk” ressorteert onder ”De Hartekamp”, een katholiek instituut voor geestelijk gehandicapten. Er wordt gestreefd naar een gezinssituatie. De begeleiding en verzorging zijn toevertrouwd aan een inwonend echtpaar en aan twee begeleidsters/verzorgsters (extern); verder is er huishoudelijke hulp. Waar nodig wordt specialistische hulp verleend door ”De Hartekamp”. Inlichtingen zijn te verkrijgen bij het hoofd van het tehuis, de heer H. Brauer, telefoon 023 - 245216. Schriftelijke sollicitaties te adresseren aan de afdeling Personeelszaken van "De Hartekamp Herenweg 5, Heemstede 2120 AA Bennebroek. Er wordt in wisselende diensten gewerkt volgens een in onder ling overleg vast te stellen rooster. De externe groepsleidsters hebben als regel een keer per twee weken weekend-dienst; geen nachtdienst. ||ÉllliillliW O modevrouw copywriter AV 546/HD/10-02 part-time sekretaresse Wij bieden u, naast een goed salaris: bijslagen voor onregelmatige diensten 170 cm, goed gezichts-en kleuren- onderscheidingsvermogen, belangstelling voor een politionele funktie en in het bezit van het rijbewijs BE. Bovendien verwach ten we van kandidaten dat zij belangstelling hebben voor het af-richten van en het werken met diensthonden, aangezien daarvan bij diverse werkzaamheden gebruik wordt gemaakt. Voor de hoofden van de Technische Dienst en de dienst Medische Fysica zoeken wij met spoed een sekretaresse voor 5 halve dagen per week. Zij zal zelfstandig de administratie van beide diensthoofden gaan verzorgen. Wij denken aan iemand van ongeveer 25 jaar met minimaal een HAVO-diploma. Daarnaast vragen wij een goede kennis van de Engelse taal en goede typevaardigheid. De sekretaresse zal in staat moeten zijn zelfstandig te kunnen werken. Enige jaren ervaring in een bouwtechnisch bedrijf strekt tot aanbeveling. Telefonische inlichtingen kunt u inwinnen bij de huidige sekretaresse, mevrouw A. Steenbergen, tel. (023) 33 90 60, toestel 2260, behalve 's woensdags en vrijdags. U wordt verzocht uw sollicitatie te richten aan het hoofd Personeelszaken van ons Instituut, Achterweg 5 te Heemstede, onder vermelding van vakaturenummer 7/M/HDC Haar taak zal voornamelijk bestaan uit: het verzorgen van de in- en externe korrespondentie; het notuleren en uitwerken van vergaderingen; archivering; alle voorkomende technische-administratieve werkzaam heden. Sollicitaties gaarne aan het Hoofd van de Afdeling Per soneelszaken, Parallelweg 8 1948 NM Beverwijk. Hoofdbureau Spoorwegpolitie, Croeselaan 22 (C.V.I.-gebouw), 3521 CB Utrecht, telefoon 030 - 35 30 35. -I J J Telefoon (02510) 2 90 41* Cl 0 I Wij zijn een landelijke instelling voor hulpverlening aan mensen met epilepsie, waarbij niet alleen de medische behandeling, maar ook de woon-, school- en werksituatie wordt betrokken. Poliklinieken met bureaus voor maatschappelijke dienstverlening zijn gevestigd in Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem, Den Haag, Heemstede. Leeuwarden, Rotterdam en Utrecht. Een informatiebrochure over ons bedrijf wordt op aan vraag toegezonden. welvaartsvast pensioen gunstige reisfaciliteiten voor u en uw gezin! Bovendien is t.z.t. de mogelijk heid om tot hoofdagent te worden bevorderd aanwezig Als u belangstelling hebt voor deze funktie, stuur dan uw sollici tatiebrief met gegevens over uw leeftijd, opleiding, tegenwoordige werkkring en vroegere werkgevers plus eventuele ervaring in het africhten van honden, vergezeld van een pasfoto, aan: t K 'C - - Voor projekten in de regio Noord-Holland zoeken wij kontakt met geïnteresseerden voor de funktie van: Onder supervisie van een bedrijfsleider zal hij verant woordelijk zijn voor en belast worden met de dagelijkse leiding van een bouwwerk dat als regel in gietbouw wordt uitgevoerd. Daarvoor moet hij beschikken over het M.T.S.- en/of aannemersdiploma en eventueel aanvullende vakge richte kursussen hebben gevolgd. Kandidaten, die over de gevraagde kwaliteiten beschik ken, bieden wij een goed salaris, bonusregeling, auto kostenvergoeding, opname in de premievrije pensioen- verzekering en andere bijkomende gunstige voor waarden. Aan zijn organisatorische kapaciteiten worden hoge eisen gesteld. Hij dient derhalve meerdere jaren prak tijkervaring te hebben opgedaan als uitvoerder van woningbouwprojekten. Leeftijd omstreeks 35 jaar. Smït's Bouwbedrijf bv te Beverwijk is een werkmaat schappij van de S. B. B. Bou wgroep, die vestigingen heeft in Beverwijk, Haarlemmermeer, Maastricht, België en Spanje Binnen deze groep vormen wij een middelgroot bouw bedrijf met 550 medewerkers en zijn gespecialiseerd op het gebied van woningbouw en de realisatie van utili- teitswerken. Gezien de te verwachten expansie in de komende jaren moet het kader van staf en uitvoering worden uitgebreid. Een agent bij de Spoorweg politie komt overalzijn werk brengt hem naar stations, goederenlood sen, treinen, emplacementen en andere terreinen van NS. Hij hand haaft de orde en rust en voorkomt misdrijven en overtredingen. Zonodig maakt hij daarbij proces verbaal op. Voor de opleiding, aanvangende september 1979 heeft de Spoorweg politie weer plaats voor een aantal agenten in de Randstad (voorn Amsterdam, Rotterdam en Den Haag). Mannen van 23-30 jaar oud met een ontwikkeling op MULO/ MAVO-niveau. lengte tenminste Agent bij de Spoorwegpolitie

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 29