Bondscoach Arie de Vroet: Krol beschikbaar voor Italië Ajax: op donderdag 9 inhaalduels spelen Uitslagen toto-lotto L Acht dammers naar finale V tl OLGA V buitenlands voetbal Eis Neeskens Misstap Hamburger SV bij Borussia (Van onze sportredactie) paardenkoersen X X ■Mi Repsenbrink zet Anderlecht weer op het goede spoor ■1 ttr E3 Spanje Engeland België Kijken is kiezen uit Olga’s brochure „Het Rijke Slapen’ ’I IHI MAANDAG 19 7 9 1 2 FEBRUARI 16 M/ F Ajax-FC Utrecht MVV-PEC NEC-NAC Sparta-FC Twente FC Den Haag-Volendam AZ’67-Roda JC Haarlem-Feyenoord G.A.Eagles-Vitesse Excelsior-Willem II Heracles-De Graafschap sportief PSV-FC VVV Wageningen-SC Cambuur FC Groningen- FC Den Bosch 1 2 3 JL voorbereiding (Van onze sportredactie) waar de I nog tweemaal (een keer uit een straf- (ADVERTENTIE) MteOlgaTri poly t.b.v. Nat. Puzzelactie „Het Gehandicapte Kind” AMSTERDAM. Ajax wil de midweekse inhaalwedstrijden voor de competitie spelen op donderdagavond. Dat voorstel wil de Amsterdamse club aanstaande donderdag op tafel leggen tijdens een bespreking tussen vertegenwoordigers van de betaalde clubs en competitieleider Jan Huijbregts. Penningmeester Brandsteder van Ajax: „Tussen 20 februari en 15 mei moeten we zes wedstrijden spelen in het toernooi van Real Madrid. Die duels worden met uitzondering van Real Madrid-Ajax alle op dinsdagavonden gespeeld. Dan kun je het niet maken om de spelers een dag later te laten aantreden voor de -competitie. Vandaar dat we steeds een dag uitstel willen hebben”. DORDRECHT. Van Aalten, Van der Wal, Hooijberg, Stokkel, Janssen, De Rui ter, Bronstring en Van der Borst hebben zich uit de halve finales van de strijd om het Nederlands damkampioenschap ge plaatst voor de finale, die van 3 tot 21 april in Zevenaar wordt gehouden. gaat door Europa en daarbij ook Neder land aandoet. Ook Liverpool kon niets meer doen dan toekijken hoe stadgenoot Everton voor het eerst de ranglijst mag aanvoe ren. Toch is deze positie uiterst wankel, want Everton staat niet meer dan één punt voor op Liverpool, dat drie wed strijden minder heeft gespeeld. Everton had het niet moeilijk tegen Bristol City. Het werd een gemakkelijke zege van 4-1, mede door een zuivere hattrick van Andy King. ïr RUUD KROL: fit voor Nederlands team. Voor het Nederlands amateur elftal scoorden Graafland (drie keer) en Ten Cate. De vijfde treffer kwam op naam van een verdediger van Blauw Zwart, die in éigen doel schoot. De Vroet maakt zich ernstig zorgen over de voorbereiding van zijn groep. Het Ne derlandse amateurelftal moet al op 7 maart zijn eerste wedstrijd voor het Olympisch toernooi spelen. Dan zijn in Roosendaal de Belgen tegenstander van Oranje. „De Belgische competitie is de laatste Houtman kwam helemaal niet aan de bak. Als invaller mocht hij de laatste minuten meemaken. Met Happel daarentegen gaat het uit stekend. Zijn tweede-divisieclub Harel- beeke won opnieuw. Dit maal met 2-1 van Oostende. weken vrijwel normaal afgewerkt”, aldus De Vroet, „Mijn mensen daarentegen zijn eind november het laatst in een wedstrijd in actie geweest”. De bondscoach gaat er van uit dat ook het komende weekeinde het amateurvoet bal zal worden afgelast. Hij hoopt zater dag opnieuw een oefenwedstrijd voor zijn selectie te kunnen vaststellen. „Ik had met de ploeg een paar dagen naar Zuid-Frankrijk willen gaan”, aldus De Vroet, „Dat bleek echter geen haalbare kaart. Ook al omdat de jongens zich over 19 20 19 20 20 25 22 23 24 27 28 27 26 25 22 36 35 34 34 33 treffers van Van Staa en Cabo. Er waren 500 toeschouwers bij deze oefenwedstrijd. Noodge- de oude Zo za dagen naar Engla elkaai erg g pineu' Het lijkt erop dat de enige die Be ve ren nog van de Belgische titel af kan houden, Anderlecht is. Met in maart het regelrechte duel tussen deze topclubs voor de boeg, is de rest van de „concur renten” al op een te grote achterstand gezet. Ofschoon Beveren minder briljant speelt dan voor de hervatting, blijft de club winnen. De winst van Beveren op Jokt kwam waarii door Volop voor 1 belspe jaar g ditma 15-5 d „Ik v< gewei uitstel spann heen, mome verled probl< nauwi afspri een p; RO nings ning Olym traini langl tor I voort Olym Een s Real Madrid en Gyon zijn verder op de concurrentie uitgelopen, hoewel Re al zelf niet verder kwam dan 0-0 tegen Hercules Alicante. Hierdoor liep Gyon een punt in op de koploper. Las Palmas en CF de Barcelona hebben moeten afhaken. In en tegen Valencia kon Las Palmas niet op tegen balgoochelaar Mario Kem pes, die met twee doelpunten het gezicht van de wedstrijd bepaalde. Het werd tenslotte een 3-1-nederlaag voor Las Pal mas Barcelona moest zich ook bij een nederlaag neerleggen. De Catalanen verloren met 1-0 van Salamanca. Zij eindigden op de eerste vier plaatsen in de twee groepen van het toernooi dat zaterdag in Dordrecht werd voltooid. Van der Borst haalde overigens de finale slechts via het Sonnenborn-Berger-sys- teem. Hij was in de B-groep op een met Capelle gedeelde vierde plaats geëindigd. Het achttal dat uit Dordrecht naar de finale van het nationaal kampioenschap zal gaan, ontmoet in Zevenaar Drost, De Boer, Bastiaannet en Boom, die zich rechtstreeks kwalificeerden uit de vorige nationale titelstrijd en Wiersma en Clerc, die mogen deelnemen op grond van oude rechten. DEN HAAG. West-Duitsland en Engeland hebben nieuwe ranglijstaan- voerders, respectievelijk Kaiserslau tern en Everton. Het Belgische Beveren laat echter geen ploeg dichter naderen dan tot vier punten, en de competitie lijkt daar al bijna te zijn beslist. Ni Doelman JIM STEWART van Middlesborpugh pareert op spectaculaire wijze een kopbal van Arsenal-speler Frank Stapleton. De derby in Manchester tussen de City en United, werd een afgetekende overwinning voor de laatste. De helft van de 46.000 toeschouwers kon dus met een tevreden gezicht huiswaarts keren. International Steve Coppell (tweemaal) en Andry Ritch waren de doelpunten makers voor United. In de staart van de eerste divisie voch ten Queens Park Rangers en Wolver hampton Wanderers hun duel uit. Het werd een doelpuntrijke strijd, die echter onbeslist eindigde. De twee degradatie kandidaten moesten tevreden zijn met een 3-3-gelijkspel. Het programma voor het toernooi van Real Madrid ziet er wat Ajax betreft als volgt uit: 27 februari Ajax-AC Milan, 7 maart Real Madrid-Ajax, 20 maart Ajax- Bayern München, 24 april Ajax-Real Ma drid, 8 mei Bayern München-Ajax en 15 mei AC Milan-Ajax. Voor Ajax betekent het evenement van Real een compensatie voor het feit dat het team in de Europa-Cupstrijd al zo gauw aan de kant is gezet. Brandsteder: „We zullen de inkomsten via het Real-toernooi hard nodig hebben omdat ik verwacht dat we via de competitie ongeveer twintig procent minder aan inkomsten zullen ont vangen dan het geval zou zijn geweest als de competitie normaal zou zijn afgewerkt. Om die reden denken wij er ook niet over om aan Huijbregts voor te stellen van het dubbelprogramma in de bekerstrijd een enkelvoudig programma te maken. We kunnen ons niet permitteren een aantal wedstrijden te laten schieten”. Ruud Krol heeft bondscoach Jan Zwartkruis, ondanks al diens problemen omtrent de volgende week zaterdag in Milaan te spelen vriendschappelijke inter land tegen Italië, tijdens het weekeinde toch een prettig moment kunnen bezor gen. Krol, die tijdens het trainingskamp van Ajax op Mallorca zoveel pijn van een oude blessure ondervond (ontsteking in de bilspierstreek) dat hij niet met de groep van Cor Brom meetrainde, belde de bondscoach op met de mededeling dat deze zich geen zorgen over hem hoeft te maken. Krol: „Het gaat inmiddels stukken beter. Ik heb geen enkele reden meer om aan te nemen dat ik niet zou kunnen spelen tegen Italië”. Ajax, dat morgen avond in België tegen Cercle Brugge oe fent, komt volgens trainer Brom uit met Ruud Krol. Tien amateurclubs uit de Dordtse regio hebben het vertrouwen in de be heersraad van de in financiële moeilijk heden verkerende eerste-divisieclub FC Dordrecht opgezegd. Deze raad, die ge vormd wordt door Nico de Vries en Ge rard Bouwer, heeft herhaaldelijk ver klaard dat de Dordtse amateurclubs ach ter hen staan bij het streven om de plaat selijke betaalde voetbalclubs te redden. Jan Cohen, Gerard Schroots, en Wim Brand, bestuursleden van respectievelijk O.S.S., R.C.D. en Merwede, hebben Jo Witteveen, bestuurslid van de sectie be taald voetbal, laten weten dat de meerder heid van de clubs beslist niet achter de beheersraad staat Zij zeggen dat maar enkele clubs de zienswijze van de raad delen. Ze merken tevens op dat het hier dan nog bestuursleden betreft die voor zichzelf spreken. Cesar Luis Menotti, de „kampioenen maker”, blijft trainer van het Argentijn se elftal. In elk geval tot april 1979. Het is nog niet zeker of Menotti erbij zal zijn als het Argentijnse elftal in mei op tournee WASSENAAR. De Nederlandse amateurselectie heeft zijn eerste wedstrijd ter voorbereiding op de ontmoetingen voor de voorronden van het Olympische voetbal toernooi gewonnen. In Wassenaar versloeg de formatie van Arie de Vroet zaterdag middag op een redelijk bespeelbaar veld de amateur tweede klasser Blauw Zwart met 5-2. Bij de rust leidde de selectie met 4-1. De kampioensdromen van de Ham burger SV zullen na de verliespartij te gen Borussia Mönchen-Gladbach (4-3) wel enigszins zijn geluwd. Stonden de Hamburgers twee weken geleden nog trots aan de leiding, nu moeten zij genoe gen nemen met een derde plaats. Ham burger SV heeft de gehele wedstrijd moeten werken om een achterstand van één doelpunt te nivelleren. Tot driemaal toe lukte dat, maar toen Borussia op nieuw een voorsprong veroverde, was de kracht van HSV opgebrand. Beide ploegen waren goed aan elkaar gewaagd en probeerden er het beste van te maken op het moeilijk bespeelbare veld. Nadat Bruns Borussia naar een voorsprong schoot, Buljan gelijk maak te en Lienen de ploeg uit Mönchen-Glad bach opnieuw de leiding gaf, was het een tijdje rustig. Verder in de tweede helft volgden toen zeven sensationele minu ten, die Borussia uiteindelijk de overwinning bezorgde. Want binnen die zeven minuten werd er door beide ploe gen tweemaal gescoord. Na vijf kwartier zorgde Hrubesch voor 2-2. Twee minuten later zette Han nes Borussia via een strafschop, weer op een achterstand. Hrubesch tekende weer voor 3-3, maar een minuut later maakte ook Lienen zijn tweede doel punt: 4-3. Dat Wohlers van Borussia vijf minuten voor tijd uit het veld werd ge stuurd, kon de eindstand geen ander aanzien geven. Stuttgart, dat zelf vrij was, moest leid- zaam toezien hoe Kaiserslautern zich andermaal meester maakte van de eer ste plaats. Moeizaam zette de koploper het „provincieclubje” Darmstadt ’98 te rug: 2-0. Hoewel Darmstadt enkele ma len dicht bij een treffer was, mikte Han nes Riedl tweemaal iets zuiverder, waar mee de overwinning van Kaiserslautern is verklaard. Branko Oblak was de grote man bij Bayern München. Drie keer sneden zijn passes haarscherp door de verdediging van Borussia Dortmund, waaruit Dürn- berger, Kapellman en Schwarzenbeck even vaak scoorden. Het vierde en laat ste doelpunt nam Oblak zelf voor zijn rekening. ARIE DE VROET: Zuid-Frankrijk geen haalbare kaart. het algemeen niet langer dan enkele da gen kunnen vrijmaken. De spelers laten terecht hun studie prevaleren en ook de werkgevers zijn niet snel bereid om extra vrije dagen te geven. Een, hooguit twee dagen, dat gaat nog. John van der Spek bijvoorbeeld is door tijdgebrek alleen nog maar beschikbaar voor wedstrijden in Nederland. Een ander probleem is dat er vrijwel geen districtswedstrijden zijn ge speeld. Die heb ik hard nodig voor de aanvulling van mijn selectie, dwongen moet ik mer vrijwel groep blijven doorwerken. In het zuiden van het land toestand van de voetbalvelden niet zo slecht was, zijn zaterdag enkele oefendu els gespeeld. In Afferden (Noord-Limburg) kwam FC VW uit tegen Eindhoven. De ontmoeting eindigde gelijk: 2-2. De ruststand was 1-1. Van der Vleut opende voor Eindhoven de score. Schreurs maakte 1-1, Soers zette Eindhoven uit een strafschop op 1-2. Krie ger miste daarna voor VW een straf schop. Hilkes bepaalde de eindstand op 2- 2. In Helmond kwam Helmond Sport uit tegen PSV. De Eindhovense eredivisie club won met 6-0 (rust 3-0). Doelpunten makers: Willy van der Kuylen, Jan Poort vliet (tweemaal), Piet Wildschut en Harry Lubse (tweemaal). NAC heeft in Bruinisse de zaterdag derde klasser Bruse Boys met 6-0 versla gen na een ruststand van 3-0. De doelpun ten werden gemaakt door Sprangers (2), Neeskens, Mohorovic, Vreysen en Storm. Eerste-divisieclub Vlaardingen won met 3-1 (1-0). Voor Metro scoorde Lameire, voor Vlaardingen Schrier, Tijl en Jans sens. In Sittard zagen 2000 toeschouwers Ro- da JC met 2-0 winnen van Fortuna SC. Broeks scoorde voor rust in de 33e mi nuut, Koster na de pauze in de 64e. In Roosendaal won Feyenoord met 8-0 van de derde klasser amateurvereniging Alliance. De doelpunten waren van Pe- tursson (2), Van Til, Valkenburg (eigen doel), Budding, Stafleu, Van Deinsen en Notten. Er waren 1500 toeschouwers. En-, kele Feyenoordsupporters zagen kans, De PEC. In de tweede helft scoorde Van Veen gewor 2 1U'. etappi schop) en waren de overige Utrechtse Zoete: - - - ges gt Eni daags bij Pt gewor 56.94 Garat divers de Ne het st De Noorc vierde geschi gaan. De rida bokse tegen vierde Ing (Zwe. teit c overw Mahn ruim dit se overw onder tweed De zich i strijd speed Thijs de tw De lands gewoi (Tsje< Bij schoc daal door zegev De gen 1 Hij h Timn De eerste-divisieclub SC Cambuur heeft het contract van manager-trainer Nol de Ruiter met nog één jaar verlengd. De uitslagen van de gisteren op Hilversum gehouden draverijen: TROUBADOURPRIJS 2440 m: 1. Riekie V (M. Bouwhuis) 3.26.7 1.24.7,2. Riki Kandia 3. Ramina D. Winn 1.60, pl. 1.30 2.00, kopp. 2.50, trio 17.80. Niet gestart nr. 2 Right van Boko. FANFAREPRIJS 2000 m: 1. Ravaela Hanover (R. L. Pools) 2.53.8 1.26.9, 2. Ranulf B, 3. Rita Performer. Winn. 1.70, pl. 1.20 2.00, kopp. 4.00. Niet gestart nr. 1 Return M. TY- PHOONPRIJS 2000 m: 1. Phosphor (M. Bouw huis) 2.46.8 1.23.4, 2. Ronnie Bunt, 3. Odil Nar- dinclant. Winn. 1.90 (stal), pl. 1.50 2.20 3.60, kopp. 12.90, trio 274.40. HENRIOTPRIJS 2000 m: 1. Olympic Marseille (S. A. Hartman) 2.45.9 1.23.0, 2. Otto, 3. Oscar Star. Winn. 5.40, pl. 2.00 1.40 2.70, kopp. 7.20, Supertrio 198.30. Omzet 286.214,00. Niet gestart nr. 1 O Quinio. TABOR- PRIJS 2000 m: 1. Rik Fortuna (M. Bouwhuis) 2.43.5 1.21.8, 2. Pluno W, 3. Peggy Duke. Winn. 2.40 pl. 1.30 1.60 2.20, kopp. 6.20, trio 63.30. INTREPID EPRIJS 2000 m: 1. Organza D (L. A. v. Dooyeweerd) 2.45.2 1.22.6, 2. Moniek Donne, 3. Mambo Winn. 180, pl. 1.50 2.00, kopp. 5.00. Niet gestart nr. 6 Ombre Attauqeur en nr. 7 Macky. AMATEURWINTERKAMPIOENSCHAP VII 2000 m: 1. Lord Easter (P. M. W. Roodenrijs) 2.46.0 1.23.0, 2. Mr. Alkestis, 3. Kairouan Lee. .Winn. 21.40, pl. 3.70 1.80 4.00, kopp. 48.80, trio 2546, 70. Niet gestart nr. 8 Lido. GROTE PRIJS DER STAYERS 3460 m: 1. Kees Verkerk (G W. van Eykelenborg) 4.44.3 1.22.1, 2. Ovatio, 3. Meindert O. Winn. 1.40 pl. 1.10 1.10 1.30, kopp. 2.20. Niet gestart nr. 4 Nathan Olivier. URANIE- PRIJS 1600 m: 1. Ottolina B (F. J. Eerenberg) 2.07.4 1.19.6, 2. Leonis Careless, 3. MISTO Bui tenzorg. Winn. 2.40, pl. 1.80 7.00 4.40, kopp. 47.70, trio 610.40. DIAMANT BLEUPRIJS 2000 m: 1. Palomera (J. H. Obermeijer), 2. Raymond 3. Renate Trickson. Winn. 11.90, pl. 2.00 1.20 1.90, kopp. 11.50. TOTALISATOROMZET: 508.482,00. Supertrio: Henriotprijs op Hilversum: 1. num mer 3 (Olympic Marseille), 2. nummer 8 (Otto) en 3. nummer 2 (Oscar Star). Niet gestart nummer 1 (O Quinio). De omzet was 286.214 gulden. De uitbetaling per ingelegde gulden: 198 gulden 30 cent. Deelnemers toto 6: 149.881. Inleg: 486.266 gul den. Prijzenbedrag: 230.976,35 gulden, waarvan voor de eerste prijs: 92.390,54 gulden, tweede prijs: 57.744,09 gulden, derde prijs: 80.841,72 gulden. De winnende getallen in lotto 6:6-7-8-13-20 -21; reservegetal 5. Deelnemers: 842.809. Inleg. 3.611.898 gulden. Prijzenbedrag: 1.715.651,55 gulden. Beschikbaar uit jackpot: 125.068,48 gul den. Eerste prijs (inclusief jackpot): 725.546,32 gulden,'tweede prijs: 171.565,16 gulden, derde prijs: 257.347,73 gulden, vierde prijs: 343.130,31 gulden, vijfde prijs: 343.130,31 gulden. De winnende getallen in de Westduitse lotto: 1 - 2 - 14 - 19 - 27 - 39; reservegetal: 41. „Spiel 77”: 3 0 2 0 3 6 5. Waterschei was grotendeels de schuld van Waterschei-doelman Pudelko. Het was dan ook zeer verbazingwekkend dat voor rust alleen Stevens deze zwak spe lende doelman wist te passeren. Een minuut of wat voor de scheidsrechter het laatste fluitsignaal blies, verhoogde Janssens de uitslag tot 2-0. Anderlecht schijnt het goede spoor weer te hebben gevonden. En met An derlecht ook Rob Rensenbrink. De Oranje-vedette begint zijn trefzekerheid terug te krijgen. Na vorige week te heb ben gescoord, zorgde Rensenbrink met zijn ene doelpunt voor de overwinning. Een stormloop van Lierse SK in het laatste kwartier leverde niet meer het beoogde-succes; de twee punten bleven bij de ploeg. Zonder de leiding van Ernst Happel maakt Club Brugge een wat uitgebluste indruk. Tegen Beringen werd maar zeer moeizaam de overwinning in de wacht gesleept. Van Moer zette Club Brugge zelfs op een achterstand. Verder liet Brugge het nu ook niet komen: Meeuws en Cools maakten het verschil in kwali teit toch een beetje duidelijk. Peter Eén van de vele voorbeelden uit de veelkleurige, 24pagina's dikke brochure van Olga. (Van onze correspondent) BARCELONA. Johan Neeskens heeft een voorstel van de leiding van Barcelona voor een eenjarig contract af geslagen. Hij zou een salaris van 600.000 ontvangen. De middenvelder zelf eist een contract van drie jaar met een jaarsalaris van 1.000.000. £en eis, die Barcelona onmogelijk kan en nog minder wil inwilligen. Als compensatie voor het weggaan van Neeskens heeft Barcelona de Oostenrij ker Prohaska en de Deen-in-Duitse-dienst Simonsen op het oog. Johan Neeskens heeft al een aantal aanbiedingen op zak. In het buitenland zijn Engeland en West- Duitsland geïnteresseerd in de voetbalta lenten van Neeskens en in eigen land hebben Ajax en Feijenoord te kennen gegeven de ex-Ajacied best te willen in lijven. ook bij deze kleine vereniging enige ver-, nielingen aan te richten. Op het kunstgrasveld van de Hockey- vereniging Kampong won FC Utrecht met 6-1 van PEC Zwolle. Bij rust was de stand 2-1 door doelpunten van Van Veen en Vriezen voor Utrecht en Van Moorst-voor BEI gister minto land revan kom. Beuse ling s Haarl vormt Beuse het ve kamp voeld< laten, probit lian G een p; in eei metee in het nam c Deze brochure staat vol met spring boxen, spreien, gordijnen, kussens, hoofdborden en matrassen. Welke smaak u ook prefereert, u vindt het bij Olga. Bestel de brochure en binnen enkele dagen kunt u zichzelf over tuigen. Stop uw naam en adres met daarbij f 1, aan postzegels ingesloten, in een als brief gefran keerde envelop en stuur deze naar Olga of maak f f,- over per giro. U ontvangt dan de uitgebreide, K kleurrijke brochure van 24 K pagina's over Olga’s Rijke Slapen: Olga, Postbus 16, Leiden, Postgiro 12002. „Zorgen over Duitsland: Bayern München-Borussia Dortmund 4-0, Borussia Mönchen-Gladbach-Hamburger SV 4-3, FC Köln-Eintracht Braunschweig 3-1, FC Kaiserslautern-Darmstadt ’98 2-0. De stand is: Kaiserslautern VFB Stuttgart Hamburger SV Eintr. Frankfurt Bayern München Engeland: Arsenal-Middlesbrough 0-0; Birmingham City-Leeds United 0-1; Coventry City-Totten- ham Hotspur 1-3; Derby County-Norwich City 1-1; Everton-Bristol City 4-1; Ipswich Town- Southampton 0-0; Manchester City-Manches ter United 0-3; Queens Park Rangers-Wolver- hampton Wanderers 3-3; overige wedstrijden afgelast. De stand is: Everton Liverpool West Bromwich Arsenal Leeds België: SC Charleroi-Lokeren 0-0; Winterslag-Beer- schot 1-1; RWDM-La Louviere 1-1; Beveren- Waterschei 2-0; FC Brugge-Beringen 2-1; Lier- se-Anderlecht 0-1; Kortrijk-FC Luik 0-0; Stan dard-Waregem 1-0; Berchem-Antwerp 1-0. De stand aan de kop van de ranglijst is nu: 1. Beveren 19 gespeeld, 29 punten; 2. Anderlecht 19-25; 3. Lokeren en FC Brugge 19-23; 5. R.WDM en Antwerp 19-22. Spanje: Espagnol-Atletico Madrid: 2-1; Zaragoza- Sporting Gijon 1-3; Real Sociedad-Celta 1-0; Rayo Vallecano-Huelva 1-1; Sevilla-Burgos 1- 1; Santander-Athletic de Bilbao 1-1; Valencia- Las Palmas 3-1; Salamanca-Barcelona 1-0; Re ad Madrid-Hercules Alicante 0-0. De stand: 1 Real Madrid 28; 2. Sporting Gijon 27; 3. Real Sociedad 23. 5 4 'x-W m

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 16