sampler ONTSPANNINGSPROMCTOR dat u zoekt e: receptioniste o 00 Part-time verpteegassistentfe) voor de nachtdienst D HOOGOVENS medewerkers debiteuren/krediteuren administratie Hoogovens heeft het werk ACTIEVE JONGEMANNEN PROVINCIAAL ZIEKENHUIS SANTPOORT Koninklijke Hausemann Hotte N.V. Produktieman staalfabriek 1 HUIS TER HAGEN Bedieningsman kooksfabriek Ovenbouwkundig vakman Bedieningsman walserijen s STi Adm. Medewerker/ster ROOKMAAKER/E.H.S. B.V. wassen/chemisch reinigen g w co có s Leuke baan voor een sekretaresse, die voor een enthousiast team wil werken. ZATERDAG 28 LWJ A Unifix Nederland B.V. Wij zoeken enige op M.A.V.O.-niveau. Komt u eens praten met onze heer Joren. Donnelley Vierhand B.V. Kleine Houtweg 16 2012 CH Haarlem Telefoon (023) 31 91 46* Uw schriftelijke sollicitatie kunt u sturen naar afd. Personeelszaken. Donnelley Direct Mail heeft veel nationale en internationale kontakten en relaties. Vandaar dat talenkennis (Engels en Duits) zeer van pas kan komen. U gaat samenwerken met een vrouwelijke kollega in een jong en enthousiast team. Uw taak bestaat uit het verzorgen van korrespondentie, afspraken maken, agenda’s bijhouden en de resterende voorkomende sekretariaatswerkzaamheden. Wilt u telefonisch inlichtingen over de baan dan kunt u bellen met R. Woelinga Jr. tel. 023-31 91 46 tst. 249. Bent u van plan een bepaalde studie te gaan volgen, die met het bedrijf te maken heeft, dan komt u in aanmerking voor de studiekostenregeling. Bent u tussen de 20-25 jaar en heeft u MAVO, een typediploma en bij voorkeur de diploma’s Engelse en Duitse handelskorrespondentie, dan willen wij graag met u praten. Enige administratieve ervaring zou goed van pas komen. Kromboomssloot 57, Amsterdam. Telefoon (020) 234482, toestel 30. Voor onze boekhoudafdeling zoeken wij op korte termijn drie bekwame en energieke mede werkers. Een van de nieuwe medewerkers zal worden belast met werk zaamheden betrekking hebbend op de krediteurenadministratie, terwijl de twee anderen zich met de debiteurenadministratie zullen gaan bezighouden. Het ligt in de bedoeling dat een van de laatstgenoemden de leiding van deze afdeling in opbouw op zich zal nemen. Naast leidinggevende kapaciteiten dient hij over de nodige ervaring op het gebied van de debiteuren/krediteuren- Kampersingel 56, Haarlem. Tel. 311488 Boin administratie te beschikken. Voor alle funkties denken wij aan jonge, enthousiaste mede werkers, in de leeftijd van 22-30 jaar, met gevoel voor commercie. Voor een juiste taakvervulling is tenminste een MAVO-opleiding en een redelijke kennis van moderne talen vereist. Kandidaten nodigen wij gaarne uit hun sollicitatie te richten aan de heer H J. Bakker. -- Hoogovens behoort tot het EESTEL -concern ■L -- sooanr-iHDoiS' die bereid zijn een vak te leren en verantwoording te willen dragen. [T^ Instituut voor Epilepsiebestrijding 21Meer en Bosch De Cruquiushoeve Kies uit de volgende banen: T Ik wil vrijblijvend meer weten over de functie Naam: Voornaam: Geboortedatum:. Adres: HF 339 Gehuwd/ongehuwd Heeft u interesse? Bel dan 02503-15986 en vraag naar mevr. J. Seysner. bevestigingsmaterialen zoekt voor haar afdeling admini stratie een U kunt ook schrijven. Ons adres is: Unifix Nederland B.V. Bijlmermeerstraat 1, Hoofddorp t.a.v mevr. J. Seysner Hij/zij zal zich gaan bezighouden met de provisiebere- kening voor de vertegenwoordigers. Ervaring is geen vereiste. Voor ons paviljoen "Erica" op ons terrein "De Cruquius- hoeve" te Vijfhuizen, dat onderdeel is van ons zwakzinnigen dorp "De Zevensprong", zoeken wij een part time ver- pleegassistent(e) voor 7 nachten op en 7 nachten af. In dit paviljoen worden 48 bewoners begeleid en wordt ge tracht hen te helpen bij het vergroten van hun zelfstandigheid en zelfredzaamheid en hen te leren leven met hun handicap. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het hoofd Per soneelszaken van ons Instituut, Achterweg 5 te Heemstede onder vermelding van vakaturenr. 9/NL/HDC. Telefonische informatie wordt u graag verstrekt door de heer D. Sijtsma, hoofd paviljoen Erica, tel. (023) 33 90 60, toestel 2336. Taakinhoud: - het verzamelen van de behoefte aan ontspanning ter ondersteuning van de behandeling; nagaan o|>welke wijze aan deze behoefte gestalte kan worden gegeven; - in overleg met de behandelteams het organiseren van de ontspanningsaktiviteiten. voor de verdere uitbouw van haar behandelplan. Het specifiek voor deze Hoofdafdeling opgezette be handelplan is gericht op: - intensieve behandeling, zowel in groep als individueel; - resocialisatie en revalidatie middels leren en trainen. Hoofdafdeling III van het Provinciaal Ziekenhuis Santpoort vraagt een Modern bejaardencentrum met ca. 160 be woners in Driehuis-Velsen, vraagt per ca. 15 mei 1979 Werken en meteen een goed vak leren. Dat kan volop bij Hoogovens. Bijvoorbeeld als ovenbouwkundig vakman, die vuur- en slijtvaste en zuurbestendige bekleding aanbrengt. Hoogovens leert mannen van ca. 21 tot 35 jaar het vak in de praktijk en tijdens cursussen. Een vooropleiding Een klein team bedient de verschillende installaties van de kooksfabrieken. Bent u minimaal 18 en ten hoogste 45 jaar? Heeft u LTS of een gelijkwaardige opleiding? Dan biedt Hoogovens Woonplaats: Telefoon: •op LTS-niveau strekt tot aanbeveling maar is niet vereist. Zonder ervaring verdient men om te beginnen ca. 2.200,(2-ploegen- dienst) of ca. 2.420,(4-ploegen dienst) bruto per maand. Met metsel- ervaring kan men hoger starten. bedieningsfunctie worden opgeleid. Hoogovens betaalt meteen al ca. 2.380,bruto per maand. Dit salaris groeit in de volgende jaren door. en via enkele korte cursussen. Een vooropleiding op LTS-niveau kan van pas komen. Een produktieman staalfabriek begint met ca. 2.445,bruto per maand. Goede sociale voorzieningen Hoogovens heeft goede sociale voorzieningen, waaronder een prima pensioenregeling. Voorts beschikt Hoogovens over een eigen busnet - met gratis vervoer - over een groot deel van Noord- Holland en in Zuid-Holland tot Leiden. In het PROVINCIAAL ZIEKENHUIS te SANTPOORT is plaats voor een Het toch gecor reid. I gedru hetzij hand: Voor vies si wij u i (In 4-ploegendienst) tl Te v dat hi vaart dan ee Bij eer om h< jaar volstre eigen schapi Een alleen een ve huis v zullen tuurwi geen h af kou langs i warmt u de t den la zonder tra be: Den! maar ringe op. AL lijk. N aan te winter Aller de ver het ee daarvc moetei de opc ringen te zon zijn w isolere verstal voorst. Wilt u meer weten? Wilt u meer weten over uw mogelijkheden bij Hoogovens? Stuur dan onderstaande bon naar: Hoogovens, Personeelsvoorziening, Antwoordnummer 94000, 1970 WB IJmuiden (geen postzegel). Er wordt dan nader contact met u opgenomen. Telefonische inlichtingen: 02510-94000. U kunt desgewenst ook langskomen bij ons Wervingscentrum, Wijcker- molen 202, Beverwijk (150 meter van station Beverwijk). Op werkdagen van 9.00-16.00 uur. En elke maandagavond van 19.00-21.00 uur. Koninklijke Hausemann Hotte N.V. uitgevers en fabrikanten spellen, puzzels en speelgoed onder het merk Jumbo. De in 1853 opgerichte onderneming is thans sterk internationaal gericht. Vooral is zij aktief in België, Frankrijk, Duitsland en de Scandinavische landen, terwijl er een groeiende afzet is naar het Noord-Amerikaanse continent. De onderneming telt op het ogenblik ongeveer 200 personeels leden. De research, commerciële en administratieve afdelingen zijn gevestigd in Amsterdam. De fabriek bevindt zich in het Noord-Hollandse Wognum. Het kantoor te Amsterdam ligt 10 minuten gaans van het Centraal Station. Vereisten: - kennis van- en ervaring in het behandelen van psy chiatrische patiënten; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaar digheid; - organisatorisch inzicht; - een vooropleiding op middelbaar niveau. Een psychologisch onderzoek behoort tot de selectie procedure. Salaris afhankelijk van opeiding, leeftijd en ervaring. Inlichtingen betreffende de functie wor den verstrekt door het Managementteam van Hoofd afdeling III, tel. 023 - 379900, toestel 432. Schriftelijke sollicitaties onder H.A. Ill te richten aan de Directie van het Provinciaal Ziekenhuis Santpoort, Postbus 50, 2080 AB Santpoort-Zuid. (in 4-ploegendienst) Alle genoemde salarissen zijn bruto, inclusief de verschillende toeslagen. Daar komt nog 8°/o vakantietoeslag bij en in ieder geval 2% aan het eind van het jaar. Ze gelden voor 21-jarigen en ouder. Voor alle functies bestaan schema’s, waarin verdere promotie gegarandeerd vastligt. Het gaat om werk in de gietsectie, waar staal in blokvormen wordt gegoten. Het werk wordt door een klein team van vakmensen gedaan. Ook u kunt zo’n vakman worden als u niet ouder bent dan 40 jaar. Hoogovens leidt u in de praktijk op In de walserijen wordt staal op verschillende manieren bewerkt. Dit gebeurt in diverse installaties door de bedieningsmensen. Er wordt in kleine teams gewerkt. Mannen tot 45 jaar kunnen voor een Donnelley Vierhand is een nationaal en internationaal opererende direct-marketing organisatie in de dienstverlenende sektor op het gebied van massale en selektieve brievenbusreklame, computerservice, advisering van meetbare reklame-aktiviteiten en projektontwikkeling. Een jong dynamisch bedrijf met vele mogelijkheden tot ontwikkeling voor de ruim 150 medewerk(st)ers, welke in nauw teamverband samenwerken. Vestigingen in België, Duitsland, Engeland, Frankrijk, Scandinavië, Spanje en Zwitserland. (In 2- of 4-ploegendienst) (in 4-ploegendienst) i en inwerkperiode in het Zeeweg Ziekenhuis gaat zij zelf- s,C'dig de bloedafname verzorgen bij klinische en poliklinische patiënten. Sporadisch zullen op zaterdag en zondag werkzaam heden dienen te worden verricht (geen nacht/beschikbaarheids- dienst). Deze functie valt onder verantwoordelijkheid van de Bloedafname Dienst van het Zeeweg Ziekenhuis te Velsen. Vereiste opleiding; doktersassistente of enigszins vergelijkbare opleiding. Inlichtingen worden u gaarne verstrekt door het hoofd van de Bloedafname Dienst (tel: 02550-19100, toestel 1142). Sollicitaties kunt u richten aan het hoofd van de afdeling Personeel en Organisatie Stichting Medisch Centrum Velsen, Postbus 464, 1970 AL IJmuiden. Hoogovens heeft volop goed en vast werk in de produktie. Voor de meeste functies is een vooropleiding op LTS/Mavo-niveau gewenst. Maar ook zonder diploma zijn er mogelijkheden. Want het bedrijf leidt zelf op voor het werk dat vaak alleen bij Hoogovens voorkomt. SPELLEN-JEU^ M Wij zijn een landelijke instelling voor hulpverlening aan mensen met epilepsie, waarbij niet alleen de medische behandeling, maar ook de woon-, school- en werksituatie wordt betrokken. Poliklinieken met bureaus voor maatschappelijke dienstverlening zijn gevestigd in Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem, Den Haag, Heemstede. Leeuwarden. Rotterdam en Utrecht. Salaris: v het salaris is afhankelijk van leeftijd, ervaring, opleiding, e.d. Het aantal vakantiedagen bedraagt min. 23, vakantietoelage 8°/o. Inlichtingen en soilicitatie: voor het verkrijgen van inlichtingen kunt u ev. telefonisch contact opnemen met de directeur, de heer A.J. Röling, tel.: (02550)-14941. Sollicitaties aan de directeur van Huis ter Hagen, Lod. van Deyssellaan 254 te Driehuis-Velsen. Eisen: interesse om (bejaarde) mensen van dienst te zijn, administratief inzicht en ervaring, gepaard aan een grote mate van persoonlijke efficiency om een veelheid van taken naar behoren te vervullen. Als opleiding denken we aan mavo/havo-niveau met ervaring op administratief gebied. u een plaats in zo’n team. Het aanvangssalaris is voor 21-jarigen en ouder ca. 2.490, bruto per maand. Er zijn volop promotiemogelijkheden. Taken: de receptioniste heeft naast het primaire receptiewerk (bediening centraal-telefoontoestel, intercom met bewoners, verzorging post e.d.), een aantal administratieve taken, zoals verzorging externe fakturen, typewerk, bediening van de stencilmachine, kopieermachine, enz. Zij heeft zowel ten aanzien van de bewoners als ten opzichte van de directie een vertrouwelijke funktie. van

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 28