HOOFDDORP NAAR HALVE FINALES zcicilvoetba 1 Hans Kroes Nederlands nk Plannen voor de baan Het was een verademing Sparta wil Pim Doesburg als jeugdtrainer Langlauf handbal bekend I Watervliet blijft derde Telstar oefent Selectieteams kampioen op „zwemmijl” 1P li Hughes tevreden over Spaanse trip 99 99 BASKETBALDUELS TE VEEL „STUKGEFLOTEN” EN 17 SPORT ZATERDAG 2 4 FEBRUARI 19 7 9 >1 jf b.v. Z Rd Ontevredenheid over strakkere toepassing van de spelregels rt o.a. JAN VAN DER NAT (Van onze sportredactie) Pim Doesburg: jeugdtrainer 41 i A Barry Hughes tingen nt een et niet iewer- in de Omdat de titelstrijd vorige week vanwe ge de barre weersomstandigheden werd (Van onze sportredactie) HAARLEM. ,4e zou voor de aardigheid eens onze kleedkamer moeten binnenlo pen. Je kunt je niet voorstellen dat daar een ploeg zit, die zojuist een belang-rijke wedstrijd heeft gewonnen”. De reactie is van Hennie Blom, coach van Parker/Leiden, kort na de overwinning van zijn ploeg op Nationale Nederlanden/Donar (77-88). De Leidse spelers waren ontgoocheld. Vreugde over de zege was nauwelijks te bekennen. Daarvoor in de plaats teleurstelling over het fluiten van die avond in de Groningse Evenementenhal. moeilijk gehad, omdat zij tevoren niet zijn ingelicht over de „opdrachten” aan de arbiters. Janbroers: „Dat is een enorme blunder geweest” en Blom: „Ze hadden het ons moeten vertellen. Dan hadden we geweten waaraan we toe waren”. Piet Leegwater weerlegt die kritiek. „De laatste vier jaar hebben we aan het begin van de competitie een bijeenkomst belegd tussen scheidsrechters en coaches. Daar voor bleek echter geen animo te zijn. De laatste keer kwam er zegge en schrijve één coach opdagen, één meldde zich keu rig af en de rest liet niets van zich horen. Nou, dan zien wij er ook het nut niet meer van in om de heren bij elkaar te roepen”. De meeste spelers hebben zich in de paar weken, dat er nu strenger wordt gefloten aangepast Een paar echter niet. Tony Parker van Flamingo’s heeft proble men met de loopregel, waarvoor hij erg vaak wordt afgefloten en Jim Woudstra van Leiden komt in foutenlast als hij GRONINGEN. De plannen voor de oprichting van een groot hippisch centrum in de Flevopolder zijn voorlopig van de baan. Het ministerie van landbouw heeft de initiatieven van de onlangs gevormde Stichting Paardencentrum in de ijskast gezet met het argument dat een brede inspraak van alle betrokkenen gewenst is alvorens de ideeën in een vaste vorm kunnen worden gegoten. Een sterkere reden lijkt echter de groeiende weerstand in diverse sectoren van de hippische wereld tegen de grote invloed die miljonair Leon Melchior in het centrum zou krijgen. Internationaal basketbalarbiter Peter van de Willige: „Een wedstrijd in het buitenland, fluit ik op dezelfde manier als in de nationale competitie”. (Van onze sportredactie) HAARLEM. Hoewel Haarlem slechts één oefenwedstrijd (tegen Palma de Ma jorca) heeft gespeeld tijdens het één week durende verblijf op Majorca, keerden spelers en trainers gistermiddag enthou siast terug in Nederland. Trainer Barry Hughes met name was zeer te spreken over het tripje naar Spanje. Voor de hoofdklasse van de Haarlemse zaalvoetbalcompetitie worden volgende week slechts twee wedstrijden gespeeld, t.w. Jan Groot en Huipen-Carillon Boys (19.45 uur) en Geldermans-Club 12 (21.25 uur) op woensdag 28 februari in de sport hal te Beverwijk. Hij zegt: „We hebben in totaal acht keer getraind op Majorca. Dat was een verade ming na twee maanden behelpen hier in Nederland. We hebben wel twee keer op Hoewel er financieel nogal wat haken en ogen aan kleven, is het nu toch al zeker dat Feyenoord volgend seizoen een voet- balschool zal starten. Voor dit project, waarvoor 150.000 gulden benodigd is, be schikt men in de persoon van ex-speler Joop van Daele, die nu nog onder contract staat bij de eerstedivisievereniging FSC, reeds over een trainer. Met behulp van sponsors en acties hoopt men dit bedrag bijeen te krijgen. Voor een scheidsrechter is het moeilijk te beoordelen of de tweede voet nu wel of niet o tijd op de grond staat en Jimmy is wat dat betreft erg ongelukkig. En dat is jammer, want er is in Nederland geen tweede, die de achterlijn zo goed kan verdedigen”. probeert om zijn eigen manier de achter lijn af te grendelen. Zijn coach Blom: „Het afsluiten van de achterlijn is een actie, die slechts een fractie van een seconde duurt. Op een parcours van 8 km. zullen de deelnemers in drie categorieën worden ingedeeld: junioren (geboren tussen 1961 en 1964), senioren en veteranen. De junio ren zullen een afstand van 4 km. afleggen de senioren en veteranen 8 km. Na deze wedstrijden is er een prestatieloop over 5 km. over minder geaccidenteerd terrein. In het Haarlemse gezelschap ontbraken overigens Piet van den Berg, Pieter Huyg, Rob Boersma (allen zakelijke be slommeringen) en de door een dijbeen blessure geplaagde Frans Reuser. hij twee weken geleden een grasveld bij Santpoort heeft ontdekt, dat er vrij goed bijligt. „Ik heb er gistermiddag nog geke ken. De toestand van dat veldje leek me goed. Ik hoop wel, dat de wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen PSV wel door gaat, wam de trip naar Spanje heeft de spelers behoorlijk opgepept. Dat kan te gen PSV positief doorwerken”. offensief deed de spanning bij 43-42 ech ter volledig terugkeren. F oen de gasten vervolgens via een press de winst naar zich toe trachtten te trekken, was het echter The White Stars dat toesloeg. Treffers vafn Wilma Tol en Yolanda Hesseling deden in die slotminu ten de balans verdiend naar de Sterren doorslaan. Watervliet blijft, ondanks het verlies op de derde plaats staan. Standen: Derde klasse A: KCN 12-18, Ooster- park 11-15, Watervliet 12-13, Apollo 11-12, Haar lem 12-10, Hespa 11-8, KCS 11-4. De Haarlemse teams worden respectie velijk gecoached door de heer Keet (da mes) en de heer Troost (heren). u krijgen 3-512921 nds 030- graag g kan De uitstekende prestraties, die vooral op de 800 meter voor meisjes (Conny van Bentum (DWK) 9.18.8 (1965), Anneke van Kraay winnares 1963 in 9.00.6) werden geleverd vergoedden op deze redelijke goed bezochte titelstrijd echter veel. Ook Nicole van Lit van HPC boekte op deze 800 meter, bij de vijftienjarigen, een goe de prestatie door in 9.43.4 vijfde te worden. »d van in het akelijk Jd. BERGEN. IJs (sneeuw) en weder die nende zal morgenochtend tussen 10 en 12 uur een langlaufwedstrijd worden geor ganiseerd op de skibaan II Primo in Bergen. (Van een medewerker) HAARLEM. In de hoofdklasse van de Haarlemse zaalvoetbalcompetitie ze gevierde Geldermans met een score van 10-4 over Nihot en dat is door deze nieu we nederlaag tot terugkeer naar de eerste klasse gedoemd. Het Zandvoortse team heeft zich maar een seizoen in de hoofd klasse weten te handhaven. De kansen van Geldemans om de dans met het de gradatiespook te ontspringen zijn door de winst op Nihot weer gestegen. (Van onze korfbalmedewerker) IJMOND. Watervliet heeft in de korf- balwedstrijd tegen het Amsterdamse KCN met 10-12 het onderspit moeten del ven. Als kanttekening bij deze wedstrijd kan worden geplaatst dat de Amsterdam se scheidsrechter KCN acht strafworpen toekende en Watervliet geen. Door deze overwinning is KCN kampioen in 3 A. (Van onze handbahnedewerker) HAARLEM/IJMOND. De technische commissie van de afdeling Haarlem van het Nederlands Handbal Verbond heeft de definitieve samenstelling bekend ge maakt van de jeugd-afdelingsselekties. die zullen gaan deelnemen aan het Neder lands zaalhandbalkampioenschap voor afdelingsteams. In de voorronde van de nationale titel strijd, die op 26 februari van start gaat, worden de Haarlemse dames- en herenju nioren traditiegetrouw geconfronteerd met de selektieteams van de afdelingen Amsterdam, Noord-Holland en Utrecht. Het programma van de voorronde ziet er als volgt uit: 26 februari: Amsterdam- Haarlem en Utrecht-Noord-Holland; 5 maart: Haarlem-Utrecht en Noord-Hol- land-Amsterdam; 19 maart: Haarlem- Noord-Holland en Amsterdam-Utrecht. De Haarlemse selektieteams bestaan uit de navolgende spelers en speelsters. Da mes: doel: Yolanda Calandt (de Blinkert); veld: Marlies van Gulik (ODIN), Yvonne Kerkkamp (ODIN), Caroline Kerkkamp (ODIN), Elly Bol (ZVM), Truus Draayer (ZVM), Erna Duker (ZVM), Patricia Ver meer (ODIN), Jacqueline Aardenburg (Wijk aan Zee), Josca Bol (Wijk aan Zee), Marja Blom (de Blinkert), Astrid vanaf Hesselingen (ADO) en Wina Groot (ADO). Heren: doel: Pieter Trommel (ZVM); veld: Djurre Boukes (ZVM), Joop Boukes (ZVM), Wim Brugman (ZVM), Milco de Vries (IJmond), Ton van Zijtveld (IJ- mond), Frank van Zijtveld (IJmond), Hans de Gelder (de Blinkert), Hans Dek ker (de Blinkert) en nog twee nader te bepalen spelers. Nadat Watervliet de score had geopend, werd de ploeg dopr de Amsterdammers op een 3-1 achterstand gezet. De Beverwij- kers trokken de stand weer gelijk maar konden niet voorkomen dat KCN op- llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllillllllllf (Van onze zwemmedewerker) LEEUWARDEN. Op de eerste avond van de nationale winterkampioenschappen zwemmen vooraspiranten hebben de deelnemers uit de regio Haarlem over het algemeen uitstekende resultaten geboekt. Hans Kroes van het Heemsteedse HPC veroverde op de 1500 meter vrijeslag (jaargang 1965) de nationale titel en Monique Wildschut van Njord’59 werd op de 800 meter vrijeslag (jaargang 1963) tweede. (Van onze basketbalmedewerker) HAARLEM-IJMOND. Ondanks een forse nederlaag in de tweede bekerwed strijd tegen BC Markt heeft Hoofddorp toch de halve finales om de basketbalbe- ker bereikt. Markt, dat dit keer verdiend met 96-78 zegevierde kon desondanks de marge van negenentwintig punten niet meer goed maken. In de dames-eredivisie zegevierde The White Stars andermaal in een thuiswedstrijd. Raak, dat met 52-44 verloor blijft daardoor in de hoek waar de slagen vallen. De strijd inLeeuwarden, waar zwem bad ,,’t Kalverdijke” plaats van handeling was, stond vooral in het teken van de over het algemeen zeer scherpe tijden, goed voor veel persoonlijke records, die de deelnemers realiseerden. De tijd van 9.03.5, die Monique Wildschut op de 800 meter vrije slag zilver opleverde beteken de een bij de senioren landelijk derde seizoentijd. Een opmerkelijk aspect aan déze prestatie is, dat de Haarlemse specia liste op de langebaan de wedstrijden in de Friese hoofdstad vooral gebruikt om zich op de nationale titelstrijd voor senioren, die volgende week in Amsterdam wordt gehouden, te prepareren. Ook een ander Njord-lid, Michael van Bakel zorgde voor een opmerkelijke pres tatie. De veertienjarige Haarlemmer kwam op de 1500 meter vrijeslag (jaar gang 1964) weliswaar niet verder dan een vierde plaats, een zelfde resultaat als bij de vorige editie van deze kampioenschap pen, maar zijn tijd van 17.35.2 betekende een aanzienlijke verbetering van zijn per soonlijk record, dt op 18.06 stond. Boven dien ondervond Van Bakel in de laatste 500 meter veel hinder van een elleboog- blessure, die hem een goede voorberei ding onmogelijk maakte. Teleurstellend was het resultaat, dat Jim Houwaart op deze 1500 meter boekte. De HPC-er bracht het niet verder dan de zesde plaats, terwijl zijn tijd van 17.52 inhield, dat hij zeventien seconden boven zijn persoonlijk record bleef. Lissenaar Hans Kroes, die zich in de periode die aan de titelstrijd voorafging op maar liefst tien onderdelen kwalifi ceerde, deed op de eerste avond wat van hem verwacht werd. Met een grandioze 17.21.1 zegevierde de dertienjarige Lisse naar op de 1500 meter vrijeslag. Zijn tjd was ruim dertien seconden sneller dan die, waarmee Michael van Bakel bij de veertienjarigen vierde werd. Al met al een uitstekende start voor Kroes, die op alle zeven onderdelen, waarvoor hij is inge schreven kanshebber is. de Hoofddorpse scheidsrechter Peter van de Willige terug te voeren op het gebrek aan coaching van de jeugdige arbiters. „Wij komen als topscheidsrechters te wei nig bij elkaar. De internationaal ervaren arbiters moeten hun kennis in de wedstrij den overbrengen op de anderen. Een man als John Barrett bijvoorbeeld laat in som mige wedstrijden erg veel toe, in andere duels bijna niets en er zijn collega's die een lamme hand van het wegwuiven krij gen. Om de zaak goed te kunnen inschat ten moeten we teruggaan naar de play offs van vorig jaar. Vlak daarvoor werd besloten de zaak strakker aan te halen. Het leidde tot het wegsturen van Donar- coach Jim Parks, die zich eigenlijk al het hele seizoen had misdragen. Aan het be gin van deze competitie is er geen bijeen komst van scheidsrechters geweest en na zo’n zomervakantie treedt er automatisch een soort verslapping op. Bij RZ-EBBC gebeurde het, dat pas in de twaalfde mi nuut de eeste fout werd gefloten”. Voor Flamingo’s-coach Jan Janbroers heeft het straffere fluiten nog nauwelijks gevolgen gehad. „Ach”, stelt de in België woonachtige coach van de Haarlemse ploeg, „het zijn beslissingen die opwellen uit de BSC. Voor mijn ploeg maakt het niet zoveel uit. Wij kregen al erg veel fouten. We kunnen het echter wel merken in de wedstrijden, want de tegenstander wordt nu vaker en sneller gestraft. Ik weet niet of het een goede zaak is. In de Vere nigde Staten heeft men onlangs bij de profs het zogenaamde „handchecking”, het even voelen waar de tegenstander is, verboden, maar de spelers hebben nu al gevraagd om het weer toe te staan. Over het algemeen geloof ik, dat het wat stren ger fluiten geen kwaad kan. Als het inter nationaal dan ook maar gebeurt. In de rest van Europa wordt bijvoorbeeld vrij streng gefloten op een kleine overtreding tegen een schietende speler. Veel verdedi gers geven even een tikje tegen de onder arm, nauwelijks waarneembaar, maar voldoende om de bal meters naast de ring te doen gaan”. Internationaal arbiter Peter van de Willige: „Als ik in het buitenland een wedstrijd fluit, doe ik dat op dezelfde manier als in de nationale competitie, maar er zijn scheidsrechters, die erg strak fluiten, wanneer er een FIBA-com- missaris aanwezig is, die een flinke vin ger in de pap heeft. De Fransman Manini floot eens een wedstrijd helemaal kapot, toen de invloedrijke Belg Léon Wandel achter de tafel zat”. De Nederlandse coaches hebben het In de streekderby tegen Gramata-DSS zegevierde de Kometen weliswaar met 42- 41, maar even gemakkelijk had de winst in dit slechte duel naar het in degradatie- gevaar verkerende DSS kunnen gaan. BC Markt-Hoofddorp 96-78 (rust 48-32). Topscorers Hoofddorp: Leo van der Riet (27) en Hans Gefken (9). Na een redelijk begin, waarin Markt en Hoofddorp elkaar goed in evenwicht hielden, was het toch de thuisclub, die in de slotfase van de eerste helft doordrukte. Hoofddorp, dat vooral in deze fase van de wedstrijd zwak verde digde, leek in de tweede helft zelfs uit de bekerstrijd gewipt te gaan worden. Een voordelige marge van dertig punten kwam het Utrechtse spel echter niet ten goede. Hoofddorp daarentegen besefte toen dat er iets moest gaan gebeuren. Voornamelijk Hans Gefken en Leo van der Riet deden toen het getij keren. Wel bleven de lange mannen in dit treffen uit vorm, maar dankzij een agressievere aan pak moest Markt toch weer een deelvan de voorsprong uit handen geven. Zonder meer in moeilijkheden te komen kon de ploeg van Coen Lammerts daarna de wed strijd uitspelen. In de halve finale is het Amstelveense ASVU de nieuwe tegen stander. F he White Stars-Raak 52-44 (rust 24-20). Topscoorsters The White Stars: Nel van der Burg (8-8) en Annelies Nelissen (10-4). Hoe belangrijk de routine van Annelies Nelissen en Nel van der Burg in de belang rijke vier-punten-wedstrijd tegen de Bos sche formatie is geweest, hebben b^ide speelsters gisteravond overduidelijk in de Kennemer-Sporthal bewezen. In een niet beste wedstrijd waren zij het die de ster ren over het dode punt in de tweede helft heen hielpen. Belangrijk was bovendien dat The White Stars tegen de over veel meer lengte beschikkende tegenstander toch veel winst boekte in de rebounddu els. Vooral onder de vijandelijke basket waren het keer op keer de Sterren, die het matige schieten deden volgen door bal- winst. De thuisclub, die aanvankelijk steeds een kleine achterstand kende, trok vlak voor de basketverwisseling het initia tief naar zich toe. Tot halverwege de twee de helft dicteerde de Haarlemse ploeg daarna het spel. Balverlies en een Bosch ROTTERDAM. Sparta hoopt vol gend seizoen van de diensten van haar doelman Pim Doesburg als jeugdtrainer gebruik te kunnen maken. De reserve keeper van Oranje wordt bijvoorbeeld gezien als de aangewezen man om zich te belasten met de individuele training van een aantal talentvolle jeugdkeepers. Na terugkeer uit Milaan beslist Doesburg of hij al dan niet op de aanbieding zal ingaan. afgelast mankeerde er wel het één en ander aan de organisatie en entourage. Zo had de jury niet de beschikking over elek tronische tijdmeetapparatuur, maar moesten de tijden met de handgeklokt worden. Dit houdt overigens niet in, dat gezwommen nationale records niet er kend zullen worden. Reden hiertoe is, dat de eerste drie aankomenden op ieder on derdeel door drie tijdwaarnemers geklokt worden. Het duel tussen de nummers twee en drie van de Nederlandse basketbaleredi- visie was, aldus Blom, „stukgefloten”. Een direct gevolg van de afspraken, die de nationale topscheidsrechters enkele da gen eerder hadden gemaakt. Het geweld in de wedstrijden van met name de eredi visie heren nam te grote vormen aan. Er werd teveel toegestaan en de spelers maakten daarvan dankbaar bgebruik. Daarom gaf de bondsscheidsrechters- commissie (BSC) zijn arbiters de op dracht mee om nu eindelijk eens volgens de regels te gaan fluiten. Piet Leegwater, ex-intemationaal top- arbiter en lid van de BSC: „Er zijn wed strijden in het recente verleden geweest, waarin veel te veel werd toege-staan. In een bepaalde wedstrijd werden tegen een ploeg voor de rust slechts drie persoonlij ke fouten gefloten. In een ander duel werd de eerste fout pas in de elfde minuut genoteerd. En dat terwijl beide ploegen in een man-to-man verdedigden. Dan is het duidelijk dat er te veel is weggewuifd. In een bijeenkomst met het A-korps hebben wij gesteld, dat de grens van de tolerantie veel te hoog lag. Vaak was er ook een erg groot verschil in fouten tussen de twee ploegen. Er moest derhalve meer unifor miteit komen”. De tolerantie loopt als een rode draad door de geschiedenis van het basketbal, dat ooit werd uitgevonden als een sport, waarin lichamelijk contact verboden was. De internationale bond greep een aantal keren in. Zo werden de „tien-fouten-re- gel”, waarbij elke fout na de tien automa tisch wordt bestraft met twee vrije wor pen en de bonus-vrije worp, na een ge slaagde doelpoging, waarbij een overtre ding is gemaakt, ingesteld. Dat allemaal om het geweld in te dammen. Coaches en spelers hebben nogal ver ontwaardigd gereageerd op het besluit van de BSC. Hennie Blom bijvoorbeeld. „Ik vind het waardeloos. Akkoord de regels zijn er, maar dan is er deze compte- titie drie maanden verkeerd gefloten. Ik geloof echter dat er nu nog meer wordt geëist van de vakkannis van de scheids rechters. En voor de mindere góden zal dat moeilijk zijn. Ach, over het algemeen wordt er niet slecht gefloten, maar ze moeten er niet vanuit gaan, dat er zestig fouten in een wedstrijd moeten vallen. Dan wordt een sporthal een soort Con certgebouw. Het groot probleem is de uniformiteit. De ene keer mag je bijna alles en de andere keer moet je als een verpleegster over het veld sluipen”. Het gebrek aan uniformiteit is volgens Maar ook Woudstra zal zich aanpassen. Omdat de scheidsrechters dat, in het be lang van de sport, willen. Zo min moge lijk lichamelijk contact. Zo wilde ook uitvinder William Naismith het zien. Het is maar goed dat de Amerikaan de storm achtige ontwikkeling niet meer mee maakt, want van zijn negentig jaar geleden gemaakte regels is niet veel meer over. gravel moeten trainen, omdat er slechts één grasveld op Majorca was. Dat was natuurlijk niet ideaal, maar in ieder geval beter dan ijs en sneeuw”. Hughes verder: „Ik had wel meer wed strijden willen spelen, maar dat viel moei lijk te organiseren. We waren er op de bonnefooi naar toegegaan zonder afspra ken te maken met clubs. Doordat HSV uit Hamburg een vriendschappelijk duel te gen Palma de Majorca annuleerde, kon den we donderdag plotseling toch nog spelen”. Hughes verwacht de komende week geen problemen op de trainingen doordat WAtervliet-KCN 10-12. Doelpunten: Janny van der Waa, Joke Numan (3x), Chris Weerman, Ronald Redeker (3x), Marjan Wormsbecher, Vera Rood. lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll nieuw een voorsprong nam van drie pun ten. Voor rust scoorde Watervliet nog twee keer waarmee de stand op 6-5 ge bracht werd. In de tweede helft kreeg Watervliet een inzinking waardoor het voor KCN erg makkelijk werd om een 11-5 voorsprong op te bouwen. KCN waande zich door deze voorsprong al kampioen en verloor de voorzichtigheid even ut het oog, waar door de Beverwijkers bij 8-11 gevaarlijk dicht bij kwamen. De Amsterdammers scoorden hun twaalfde doelpunt met eni ge moeite en Watervliet kon doordrukken tot 10-12. KCN was in deze fase van de strijd duidelijk niet meer opgewassen te gen de Watervliet aanvallen en zou zeker het onderspit gedolven hebben als de scheidsrechter geen einde aan de wed strijd gemaakt had. KNC-speler Snijder had een groot aandeel in deze overwin ning door met zijn zuivere schot de Am sterdammers over hun zenuwen te helpen. Beverwijk: tweede klas A: De Jutters-Gamo/ Kayer 2-3; derde klas A: VGP-Microtechniek 5- 4; derde klas D: Club 13-Jan Bosman 5-7; res. derde klas D: Verborst Boys 3-Carillon Boys 4 5- 6; Sihi FC 3-Klein Zwitserland 3 2-2. Wijk aan Zee: tweede klas B: Schova-Grote Beer 0-7; derde klas A: Starko Birds-Slot As- sumburgh 2-3; derde klas B: GBO Sport-Son- co’72 1-9; res. derde klas C: De Jutters 2-Otte Eagles 3 2-2; Teaching Team 2-OId Smuggler Stars 2 5-5. Heemskerk (Dr. Prinsenhal): derde klas C: Sanitaire 2000-Gevelr. H. 4-3; Rumping Boys- Jaapies Boys 1-3; derde klas D. Wijker Post- Gritstraal Boys 4-1res. tweede klas A: Progress 2-De Ezel 2 0-1; beker: DVS -Dry CR 1-5. Haarlem (Kennemer sporthal): Derde klas E: Centrum III-Oud Snacks 0-14; derde klas G: ’t Spatje-SC Kinheim 1-2; derde klas H: Fluor- VV Pel 3-5; derde klas I: Raspoort-Carpe Diem 6-3; res. eerste klas B: TYBB 2-DGS Smul 2 3-2; res. tweede klas C: Ripperda 2-DSS 2 1-1; RCH 2-Figee 2 3-1; Loek Anderson 2-Komduur 2 4-5; res. tweede klas D: Ripperda 3-DGS Smul 4 8-3; Figee 3-Geel Wit 3 3-3. Hillegom: hoofdklas: Nihot-Geldermans 4-10; derde klas J: Wil Freeke-De Klos 2-1; res. tweede klas E: Zomerzorg 2-DVS 3 1-4; Out 2-De Mon 3 0-4. VELSEN. Telstar zal morgenmiddag in Wassenaar een oefenduel spelen tegen Blauw Zwart, dat in de tweede klasse van de zondag-amateurcompetitie uitkomt. De Velsenaren zullen in Wassenaar ook met de c-selectie aantreden. Beide duels beginnen om 14.00 uur.

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 17