MM Afdelingsassistent O MÖLNLYCKE V Hoechst verkoopassistente 1e assistent M M bM B H R instructiébad Onderhoudsmonteur werktuigbouw directie- assistente/secretaresse 9 WESSANEN marketing sekretaresse REISBUREAU- MEDEWERKSTER KASSIÈRE I VERTEGENWOORDIGER voor het bezoeken van industriële en handelsbedrijven. 1 B.V. IJMUIDEN STORES HOECHST HOLLAND N.V. stichting centrum stbavo noordwijkerhout „EUROPASSAGE’’ Zon FEBRUARI 19 7 9 18 ZATERDAG 2 4 - Schriftelijke sollicitaties aan: Reisbureau „EUROPASSAGE” Postbus 2975, Haarlem B.V. IJmuiden Stores Trawlerkade 44 IJmuiden Cacaofabriek De Mooriaan in Wormerveer is onder deel van de cacao/olie- sektor van Wessanen Nederland BV. De verwerking van cacao bonen tot poeder en boter gaat gepaard met een om vangrijk, veelzijdig ma chinepark. Persen, molens, luchttransportsystemen. Wessanen, een internationaal concern, schakel in de voedingsketen voor mens en dier. Ford Nederland N V. assembleert de Transcontinental vrachtwagen en de Transit bedrijfs wagen. Voorts draagt zij zorg voor de verkoop van Ford automobielen en Ford onderdelen via de dealer- organisatie. Het bedrijf telt 1700 medewerkers. Kandidaten voor deze funktie dienen in het bezit te zijn van Een aktieve jongedame met veel reis- bureau-ervaring bieden wij een zelf standige job met veel verantwoorde lijkheid. Zijn werk ligt zowel in de centrale werkplaats als in de fabriek en omvat alle taken van de Technische Dienst: Installatie van nieuwe systemen, preven tief onderhoud, reparaties. Een interessante praktijk! Dóórleren wordt op prijs gesteld, Wessanen biedt hiervoor dan ook alle hulp en middelen. Bovendien is het salaris goed, gratifi- katie 8%, vakantietoeslag 8%, 21 dagen vakantie. LTS, Bemetel De Technische Dienst neemt een belangrijke plaats in binnen dit moderne bedrijf. In de afdeling WTB is een vakature voor een jonge LTS-er met Bemetel die elektrisch en autogeen kan lassen. - een opleiding op MAVO niveau - typediploma - enige kennis van de Engelse taal - liefst enige administratieve ervaring - leeftijd 18 tot 23 jaar. Arbeidsvoorwaarden - 8% vakantietoeslag - 8% zorgvuldigheidsbeloning - 21 vakantiedagen - reiskostenvergoeding - tegemoetkoming in de studie kosten - werktijden van 7.45 tot 16.15 uur. Accountantskantoor Godthelp s ECO NOOM Sollicitaties te richten aan G. van der Toorn, direk- tëur, telefoon 02550-19122, toestel 15. een dynamisch en gezond bedrijf, zoekt ter verster king van de interne organisatie een TE IJMUIDEN f Ml Amsterdam - Papierindustrie De Econoom B.V. te Oud Beijerland is een ex pansief bedrijf dat reeds 40 jaar in de verpakkingssektor werk zaam is, met een breed pakket produkten voor handel en indu strie. Voor het noordelijk gedeelte van de randstad waaronder Den Haag en Amsterdam zoeken wij een Gedacht wordt aan iemand die bewezen heeft over een grote werklust en een gezond doorzettingsvermogen te beschikken. Leeftijd bij voorkeur tussen 25 - 45 jaar. Ervaring gewenst. Opleiding op middelbaar niveau. Woonplaats in het rayon. Een psychologisch onderzoek wordt door ons gewenst. Geboden wordt een: - opleiding in het bedrijf - een vast jaarinkomen met goede bijkomende secundaire ar beidsvoorwaarden - een intensieve begeleiding van onze binnendienst, praktische ondersteuning door onze hoofdvertegenwoordiger. Voor telefonische inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer J. van der Hof, 's avonds na 19.00 uur. Tel. 010-194166. Schriftelijke sollicitaties te richten aan: met kennis van de moderne talen, die zowel als sekretaresse, alsook verkoop-binnendienstmede- werkster de lopende zaken kan behartigen. In het Onderdelenmagazijn hebben wij momenteel plaats voor een afdelingsassistent die alle voorkomende werkzaamheden zal verrichten, zoals: - het aan de hand van verstrekte gegevens invullen van formulieren, staten, overzichten e.d. - het voeren van eenvoudige interne korrespondentie en het maken van eenvoudige berekeningen - het bijhouden van de administratie van personeelsleden en uitzend krachten. De iroblei vel hi jvoorbe lolievoc crisiss [gespre genen iche i Intei mogel gelede te volt rotte 1 komer aanzie (hoeve de me jdoo ril zoekt voor haar kantoor Kruisweg Haarlem iN Voor onze KONSUMENTEN DIVISIE zoeken wij een I I j Op korte termijn zoeken wij kontakt met een papierindustrie de econoom bv Wij bieden een goed salaris en een prettige werksfeer. personeel V, - - t- - Bi Belangstellenden nodigen wij uit een telefonische af spraak te maken (023-316198) Onze gedachten gaan uit naar een jongeman die reeds een aantal jaren werkzaam is op een accountantskan toor en ervaring heeft in het samenstellen van jaar stukken. Door fusie is ons cliëntenbestand aanzienlijk toege nomen Koninginneweg 49, Haarlem Het gaat om één van de units van paviljoen Paulus, waar 20 bejaarde bewoners worden begeleid. Zij behoeven gezien hun zekere zelfredzaamheid een geringere mate van lichamelijke verzorging. Nadere informaties worden u desgewenst telefonisch gegeven door de heer J. van Lokven, beleidsman van de sektor geriatrie. Salarisgrenzen: f 1968,36- f 2594,99 bruto per maand (excl. onregelmatigheids toeslag). Schriftelijke sollicitaties aan: Heemsteedse Sportstichting Raadhuis te Heemstede Persoonlijke sollicitaties na telefonische afspraak, tel. 023-284140, toestel 141. Voor het lid van de Raad van Bestuur, dat verantwoorde lijk is voor het gehele administratieve en financiële gebeuren in ons concern in Nederland, zoeken wij een In totaal zijn er ruim 2500 personen bij Hoechst in Nederland werkzaam. Produktiebedrijven zijn gevestigd in Breda. Vlissingen en Weert. Het hoofdkantoor van Hoechst Holland N V. staat in Amsterdam. Mi dec< isd< Heeft u belangstelling? Kom dan op maandagavond 26 februari a.s. om 19.00 uur naar Grand Hotel Krasnapolsky (ingang Kleine Zalen) Dam, Amsterdam. Bent u niet in de gelegenheid om te komen, dan kunt u telefonisch een afspraak maken met mevr. P. van Betuw, telefoon 020-5863140 of 5863153. Een baan met kansen en toekomst. Bel of schrijf voor meer informatie de afdeling personeelzaken van de cacao/olie sektor van Wessanen, Postbus 17, Zaandijk. Tel. (075) 284356, de heer L. A. van der Steen. Postbus 17, Zaandijk. Telefoon (075) 28 43 56, de heer L. A. van der Steen. Schriftelijke sollicitaties kan men richten aan de afdeling Personeelszaken met ver melding van vakaturenummer 79.35.22. Hel Iran, i olie-É terug van d moge zond mode zijnp Postbus 1142 3260 AC Oud-Beijerland Tel. 01860-6822 dreig Var kele I nema bargt legd overg maar ondei aan te we o. Er be gelen norm ding naar 1 Er voor van e rope: kelin moge Hoechst Holland N.V. is een dochteronderneming van Hoechst A.G., een internationaal vertakt chemisch/farmaceutisch bedrijf met vestigingen in ca. 120 landen en met ongeveer 180.000 mede werkers. Het Bestuur van de Heemsteedse Sportstichting roept sollicitanten op voor de funktie van: voor het seizoen 1979 van half april t/m begin september. Wij zoeken iemand die door een prettig optreden, vooral tegenover kinderen, het gastvrije „gezicht” van Groenendaal mede helpt bepalen. Wij vragen daarbij ook iemand die ervaring heeft met geldzaken en/of lichte administratieve werkzaamheden. Het werk wordt verricht in een prettige sfeer tussen overwegend jonge mensen en geschiedt in een twpeploegendienst en een wisselende halve week-enddienst. Wat wordt u geboden? een interessante zelfstandige baan bij een gezond, modern en zelfstandig opererend bedrijf dat een onderdeel is van een internationaal concern gevarieerde taak. De veelzijdige aktiviteiten van de marketing-afdeling brengen met zich mede dat bet werk zeer afwisselend is. waarbij eigen initiatieven bijzonder op prijs zullen worden gesteld studiekostenvergoeding 100T prima salaris en (eventueel) reiskostenvergoeding Schriftelijke sollicitaties te richten aan Mölnlycke (Nederland) B.V.. Kostverlorenhof 2. postbus 312. 1180 AH Amstelveen t.a.v. de heer A.L.C. Hoedemaker. Voor nadere inlichtingen kunt u bellen 020-454455. Mat - de als de baar wens den h en. ee uitere den a kelijk daarc moge korte Wat vragen wij? een representatieve, accurate jonge vrouw die over goede contactuele eigenschappen beschikt leeftijd ca. 20 jaar middelbare schoolopleiding goede beheersing Engelse taal rijbewijs B E. Voor telefonische informatie en sollicitatie kunt u contact opnemen met de afdeling Personeelszaken, Sara Burgerhartgtraat 25, 1055 KV Amsterdam, tel 020-5882102’ De Stichting Centrum St. Bavo te Noordwijkerhout vraagt in de sektor geriatrie een verpleegkundige met A of B-diploma. In d Neder! lat Sc mate, den h voerd in de \i kan w kelijk wintel voorrr Ingete straks bracht van d een worde beantv Ook atie ir dat e Neder moete onze kunni duktii dingsj OPEC lie en kwets olievo bleem uitgef jaar 2 In Nederland produceren en verkopen wij bekende produkten op het gebied van dameshygiëne en babyverzorging(Mimosept. Libresse. Amira. Mölny. Billies), medisch hygiënische disposables, industriële disposables en naaigarens. Aan haar zullen de navolgende taken worden toevertrouwd: - het verzorgen van omvangrijke correspondentie en het maken van verslagen in voornamelijk de Neder landse en Duitse taal - het bijhouden van de agenda en het maken van afspraken - het onderhouden van telefonische contacten met onze vestigingen in Nederland alsmede met de concern-leiding in Duitsland. Wij komen gaarne in contact met een representatieve jonge vrouw (leeftijd 25 tot 40 jaar), met - een middelbare schoolopleiding, - goede kennis van de Nederlandse en Duitse taal in woord en geschrift, - gedegen praktische secretaresse-ervaring op directie niveau, bij voorkeur opgedaan bij een internationaal bedrijf, - de bereidheid haar werktijd aan de noodzakelijke behoefte aan te passen, - gevoel voor cijfermatig werk met de daarbij onmisbare zin voor accuratesse, - begrip voor de vertrouwelijkheid van het te verrichten werk. Onze arbeidsvoorwaarden (een goed salaris, een gunstige spaarregeling en een gratificatie) zijn over eenkomstig de eisen verbonden aan deze belangrijke functie De - ;ulmi naa' Pahle Repu overi leven i impo proef cijfer HetZweedse MÖLNLYCKE concern (omzet 1.5 miljard Zweedse kronen, 6.500 werknemers) heeft in Europa dochterondernemingen en fabrieken in Nederland. België, Denemarken. Engeland. Finland. Frankrijk. Ierland, Noorwegen, Portugal. W-Duitsland en Zwitserland.

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 18