Ti Gevraagd: cAaspa T elefonisch verkopen voor Bakker Winkel assistent limieten administrateur hoofduitvoerder uitvoerders WESSANEN nelis uitgeest FOKKER-l/FBV ■if: Ontvangstkontroleur ’reservedelen’ van MTS-niveau verpleegkundigen psychiatrisch ziekenhuis "vogelenzang” fl Vroom Dreesmann zoekt een Wie heeft zin om onze boekhoudafdeling te versterken? te bennebroek In.hJ Fl 22 19 7 9 FEBRUARI 2 4 ZATERDAG L VROOMS DREESM ANN Het direktoraat Buitenland is gevestigd in het pand aan de Eduard van Beinumstraat 2 te Amster dam Nieuw-Zuid. De Nederlandsche Middenstandsbank N.V. is een f inanciële instelling met circa 8900 medewerkers, die werkzaam zijn bij het hoofdkantoor in Amster dam en bij de ruim 460 kantoren in Nederland. Voor een goede vervulling van de funktie verwach- tep wij van belangstellenden: - Opleiding op middelbaar niveau - Boekhoudkundige kennis - Passieve kennis van de Engelse, Franse en Duitse taal - Bij voorkeur ervaring in het bankbedrijf - Leeftijd 20-25 jaar. F c Vopr de afdeling Bankenonderzoek van het direk-- toraat Buitenland, gevestigd op het hoofdkantoor, vragen wij een De afdeling Bankenonderzoek (7 medewerkers) houdt zich bezig met de financiële analyse van buitenlandse banken en de administratie van de arbitrage-limieten. De nieuwe medewerker zal de limieten-admini- strateur assisteren bij zijn werkzaamheden die o.a. bestaan uit: - Het beoordelen van balansen en verlies- en winst rekeningen van buitenlandse banken - Het verzamelen van andere niet financiële gege vens over buitenlandse banken - Het inwinnen van informatie over buitenlandse banken. Belangstelling? Bel of schrijf naar mevrouw J. Kennis, afdeling Personeelszaken Buitenland, postbus 1800. 1000 BV Amsterdam. Telefoon: 020-5433521. ■s I NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK 1357 horeca-vakman Schriftelijke sollicitatie graag aan de heer R Th. G. Muts aspa-zaandam bv peperstraat 86 j ■- u.um..wyvtym i.. mi jj mu,jjiijJ'liymuj, nersnneelm personeel 1 Voor het opname- en screenings- paviljoen Eikenhorst vragen wij De afdeling Reservedelen van onze verkoopmaatschappij is ondermeer belast met het Wij vragen: middelbare opleiding kommerciële instelling leeftijd vanaf 23 jaar Wij bieden u: zelfstandige funktie in een prettig team uitstekende arbeidsvoorwaarden bedrijfsauto jonger is dan 21 jaar. Enige ervaring met dit werk is een pluspunt, zeker als die in de leverancier tot aan verkoopgereed in magazijn. De kandidaat. In de nabije toekomst zal hij verantwoordelijk worden voor De sollicitatie. Geïnteresseerden kunnen telefonisch een sollicitatieformulier aanvragen: nr. 024/79/HD. Postbus 7600, 1117 ZJ Schiphol-Oost. voor de regio Haarlem. De regio heeft horeca- afdelingen in Leiden. Haarlem. Alkmaar en Den Helder. Vakmanschap, leiding gevende kwaliteiten, inventiviteit, kreativiteit en representatie zijn de belangrijkste kriteria waaraan wij aandacht schenken, terwijl de gegadigden in het bezit dienen te zijn van het vakdiploma café- restauranthouder Nelis Uitgeest B.V. is een bouwonderneming met aktiviteiten op het gebied van de utiliteitsbouw, staalbouw en pijpleidingen. Zij maakt deel uit van het OGEM-concern. Naast een zelfstandige funktie, bieden wij een 5-daagse werkweek met gunstige werktijden s avonds en zondag vrij), een gunstig salaris, J eigentijdse sociale voorzieningen en een aantrekkelijke personeels- korting op aankopen in het warenhuis. Sollicitaties, met een recente pasfoto, worden gaarne schriftelijke ingewacht bij de afdeling Sociale Zaken van Vroom Dreesmann, Postbus 1 70, 2000 AD Haarlem t a v. de Heer Th Ponsioen Bakker Winkel in Beverwijk is een industriële bakkerij. Dagelijks bakken we brood, bolletjes, krentenbrood en gebak en leveren dat vers af bij winkels, supermarkten, bejaardentehuizen, zieken huizen enz. Het bedrijf maakt deel uit van de meel- sektor van Wessanen BV. Wessanen, een internationaal concern, schakel in de voedingsketeh voor mens en dier. Sollicitaties kunt u richten aan de afdeling personeelszaken. Rijksstraatweg 113, 2121 AD Bennebroek. Als u tussen de 18 en 23 jaar bent, een M AVO-diploma hebt en wilt werken in een jong team met zeven kollega’s, komt u dan eens praten. Uw eventuele boekhoudkundige ervaring is meegenomen, maar geen vereiste. I Uw werkzaamheden kunnen als volgt worden omschreven het bij toerbeurt met kollega’s verwerken van conceptboekingen op de office-computer en het assisteren bij de crediteuren-administratie Donnelley Vierhand is een nationaal en internationaal opererende direct-marketing organisatie in de dienstverlenende sektor op het gebied van massale en selektieve brievenbusreklame, computerservice, advisering van meetbare reklame-aktiviteiten en prójektontwikkeling. Een jong dynamisch bedrijf met vele mogelijkheden tot ontwikkeling voor de ruim 150 medewerk(st)ers, welke in nauw teamverband samenwerken. Vestigingen in België, Duitsland, Engeland, Frankrijk, Scandinavië, Spanje en Zwitserland. Sommige klanten bestellen tijdig, velen moeten ook gebeld worden. Dagelijks. En niet alleen om de bestelling te noteren! Door middel van aanbiedingen, nieuwe artikelen, enz. moet de verkoop bevorderd worden. Klachten en opmerkingen moeten meteen behandeld worden. n Stukje zuivere commer cie. Intern gevolgd door administratie om een en ander ook echt uitgevoerd te krijgen. Het resultaat van je werk kan je dagelijks beoordelen. u kunt in ’t weekend bellen: de heer miggeis 023-375023 6 V C 1 1 1 postbus 1090 1500AB zaandam k telefoon (075) 12 34 50‘ molenstraat 1,1911 br uitgeest Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de paviljoens- koördinator Willem van Kapel, Tel. (02502) 77 41, toestel 2150 Schrijf of bel de afdeling personeelzakeri van de meelsektor van Wessanen en laat merken dat u - om te beginnen - uzelf goed kunt verkopen. Antwoord nummer 34, Wormerveer. Telefoon (075) 25 31 75, de heer A. C. Krikke. Antwoordnummer 34, Wormerveer. Telefoon (075) 25 21 75. Uitzendbureau Kantoren in heel Nederland. Haarlem Barteljorisstraat 7 023-326688/326689 Gedempte Oude Gracht 84 023-319393 Beverwijk Zeestraat 56 02510-29176 afd. kaderpersoneel eerste bouwkundig tekenaar bouwkundig tekenaars w.t.b. konstrukteurs elektrotechnisch groepsleider komputerprogrammeurs voor inlichtingen overdag 023-319393 C t r li International B.V. s CM Voor onze afdeling Kantoormachines zoeken wij een verkoper/adviseur voor de verkoop van Nashua en Sharpfax kopieer machines alsmede tekstapparatuur In verband met een uitbreiding van onze organisatie zoeken wij een die verantwoordelijk zal zijn voor de organisatie en begeleiding van bouwkundige werken. Tevens zullen kostenbewaking en toezicht op de betreffende administratie tot zijn taken behoren. Daarnaast zal leiding worden gegeven aan uitvoerders op de werken. Ondersteuning wordt verleend door een bedrijfsleider en stafafdelingen. Tevens vragen wij die de dagelijkse leiding zullen hebben over een bouwkundig werk. Zij dienen in staat te zijn aan de hand van bestekken, tekeningen, werkbegroting en planning hun werk zelfstandig uit te voeren. Zij zijn ook verantwoordelijk voor de administratie, voorzover die op het werk geschiedt. Daarbij krijgen zij steun van een bedrijfs leider, c.q. hoofduitvoerder en stafafdelingen. Vereisten voor deze functies zijn: opleiding op minimaal MTS-niveau; kennis van moderne arbeidsmethoden en organisatietechnieken; ervaring in genoemde functies, bij voorkeur in de utiliteitsbouw. Belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijke sollicitaties te richten aan het Hoofd van de afdeling Personeelszaken, die tevens gaarne bereid is telefonisch inlichtingen te verstrekken (02513 - 1 90 00, toestel 120). in het bezit van het diploma ziekenverpleging B of A en B of HBOV. Fokker-VFW International B V is een Nederlandse onderneming binnen een internationaal con cern. Zi/ is belast met de marketing, verkoop en after sales service van de vlieg tuigen F27 Friendship en F28 Fellowship en bestn/kt met deze aktiviteiten de totale wereldmarkt Fokker VFW International BV is gevestigd te Schiphol-Oost In verband met de gevraagde opleiding en vereiste ervaring stellen wij de minimum leeftijd op 25 jaar Bent u van plan een bepaalde studie te gaan volgen, (bijv. P.D.), dan komt u in aanmerking voor de studiekostenregeling Voor meer informatie of voor het maken van een afspraak kunt u bellen met Personeelszaken. Wilt u schriftelijk solliciteren, schrijft u dan naar Donnelley Vierhand bv, Kleine Houtweg 16, 2012 CH Haarlem, afd. Personeelszaken. Wij maken deel uit van ASPA BV. een divisie van de SAMAS-GROEP en zijn gesprekspartners voor komplete kantoor-en bedrijfsinrichtingen. Wij adviseren vanuit een zeer uitgebreid leverings programma op het gebied van tekstverwerking cijfer- verwerking reprografie kommunikatie-apparatuur meubelen, stoffering en verlichting systemen teken- kamerinrichting kantoorartikelen. De mensen van ASB Uitzendbureau weten veel van tijdelijk werk. Voor deze funktie komen zowel vrouwen als mannen in aanmerking. Het gaat om de kwaliteit: Middelbare opleiding. Commerciële kennis. Verkoopervaring. Eigen initiatief. Enthou siasme. Leeftijd 20 a 30 jaar. UITGAANDE VAN DE VERENIGING TOT CHRIS TELIJKE VERZORGING VAN GEESTES- EN ZENUWZIEKEN Donnelley Vierhand B.V. Kleine Houtweg 16 2012 CH Haarlem Telefoon (023) 31 91 46* vliegtuigwereld is opgedaan Kennis van de Engelse taal is het hele binnenkomstproces van vereist leveren van reservedelen aan de deze reservedelen, vanaf gebruikers van F27 en F28 vliegtuigen over de hele wereld De toenemende afzet van reservedelen maakt versterking Voor deze funktie denken wij aan 020-5443800, of schrijven aan van de groep Ontvangstkontrole iemand van MTS-niveau die niet Fokker-VFW, Personeelszaken noodzakelijk De funktie. De aan te trekken Ontvangstkontroleur gaat binnenkomende reservedelen keuren op kompleetheid. modifikatiestandaard. maatvoering, type en eventuele transportschade. Tevens draagt hij zorg voor de voorverpakking.

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 22