1 portier centrale velsen Voor een goede sekretaresse heeft Burroughs een hele aantrekkelijke baan. 1 typiste/ administratief assistente TYPISTE assistente in de huishouding i groepsleidster Y Een inventieve vertegenwoordiger die er niet tegen opziet om z’n salaris van 45 mille waar te maken. l fB Om de snelle ontwikkeling te kunnen bijbenen heeft ons Product Promotion Department een sekretaresse nodig die een zeer zelfstandige en representatieve funktie gaat vervullen. Wat doet onze sekretaresse PPD juêss Wat wordt er gevraagd? We denken aan een vrouw zo tussen de 22 en 27 jaar. Met een middelbare oplei ding èn een sekretaresse-opleiding plus enige jaren ervaring. Ze moet bovendien zeer goed Engels kunnen spreken en schrijven. En wat bieden wij? Interesse? postgiro en rijkspostspaarbank I Bestaat die eigenlijk nog? Zo’n man nodigen wij uit! <1 I I DENNENHEUVEL I I J I I I 1 I I Wat wi j vragen. Cl Uw toekomstige werk. Burroughs BV Amstelveen Burroughs Hoe te solliciteren. I b IK 28 19 7 9 2 4 FEBRUARI ZATERDAG BV Rotterdam Dordrecht. Fuhrmann en Co. C.V. vraagt voor spoedige indiensttreding - Goed salaris en gunstige arbeidsvoorwaarden. Deze afdeling PPD bestaat uit 5 mensen die Burroughs-verkopere begeleiden en adviseren. Onder andere door het orga niseren van kursussen waarin uitge breide informatie wordt gegeven over Burroughs produkten. Verder verzorgen zij praktijkgerichte trainingen via case studies. En tenslotte is er nog een pr-taak: het houden van seminars waarin pros pects worden voorgelicht over Bur roughs produkten. Daarnaast kunt u rekenen op minimaal 21 vakantiedagen per jaar en 8% vakantietoeslag. Zij is tevens bereid in noodgevallen te assisteren bij het bedienen van de telex. Op een klein gezellig kantoor zorgt zij voor de afwikkeling van in- en verkooptransacties. Naast een goed salaris kennen wij uitstekende sekundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een dertiende maand salaris, een winstdelingsuitke- ring, een vakantietoeslag van 8% en een studie kostenregeling. Daarnaast hebben wij variabele werktijden. De NMS gaat in de loop van 1979 verhuizen naar het pand aan de Nachtwachtlaan te Amsterdam- West (vanaf het Centraal Station bereikbaar met tramlijn 1). Informeren en solliciteren kunt u bij G. L. van 't Huil, afdeling Personeelszaken NMS, postbus 321, 1000 AH Amsterdam. Telefoon: 020-5433342. De Centrale Afdeling Middelenbeheer heeft de verantwoordelijkheid over de geld middelen waarmee postgiro en rijkspostspaar- bank werken. Hier is bij de afdeling Algemene Aange legenheden plaats voor een secretaresse voor het hoofd van de Centrale Afdeling. Internationale wolgroothandel Prins Hendriklaan 47 Amsterdam-Zuid standplaats Schriftelijke sollicitaties aan: Postbus 5433 1007 AK Amsterdam of tel. 020-719764 vereisten salaris voorzieningen U kent het secretariaatswerk door en door. Bent nauwgezet in uw werk en weet u mondeling zowel als schriftelijk goed uit te drukken. U beschikt overeen HAVO-diploma met moderne talen, aangevuld met een secretaresse- opleiding. Natuurlijk krijgt ze normaal sekretaresse- werk zoals (correspondentie, filen, af spraken regelen, post verzorgen, etc. Maar wat deze baan zo aantrekkelijk maakt, is dat ze bovendien belast is met de organisatie van seminars, zowel voor onze verkopers als voor toekomstige klanten. Ze is de centrale figuur die er voor zorgt dat alles goed loopt Een zeer representatieve funktie, want ze treedt ook als gastvrouw op. Regelt het huis houdelijke gedeelte tijdens seminars, zorgt voor hotelreserveringen, lunches e.d., schrijft de deelnemers in en ont vangt ze. Daarnaast zal ze ook veel kon takten hebben met de PPD’s van buiten landse vestigingen. Kortom: een veelzij dige, verantwoordelijke baan waarin je niet aan een burostoel zit gekluisterd. met kennis van de moderne talen. Om met onszelf te beginnen: Burroughs B.V. te Amstelveen is de dochteronderneming van een snel groeiend en wereldomvattend concern dat de meest komplete lijn van computers op de markt brengt. Door alert te reageren op het marktgebeuren met hoogstgeavanceerde systemen, stootte Burroughs in luttele jaren door van de 9e naar de 2e plaats op de computermarkt. Postgiro en rijkspostspaarbank vormen sinds kort één bedrijf. De beide bedrijven samen horen nu tot de grotere geldinstellingen in Nederland. Een overheidsinstelling met een groeiend dienstenpakket, die daarom interessante toekomstmogelijkheden biedt. Haar werkzaamheden zullen o.a. bestaan uit het verrichten van algemene typewerkzaamheden. Daarnaast zal zij worden ingeschakeld bij voor komende administratieve werkzaamhedenNaast een Mavo- of L.H.N.O.-opleiding is een type diploma vereist. Leeftijd 20-30 jaar. Een zeer interessante baan die alle mo gelijkheden biedt om hem zelf op een heel eigen manier in te vullen. Een baan die bovendien prima wordt gehonoreerd en waarin ook de sekundaire arbeids voorwaarden goed zijn geregeld. Stuur uw sollicitatie aan Mr. A. F. M. Willems, Burroughs B.V., Prof. E. M. Meijerslaan 2, Amstelveen. Voor nadere informatie kunt u hem ook bellen: 020-434646, toestel 254. U zorgt voor de registratie en archivering van de binnenkomende en uitgaande post en de daarmee samenhangende administratieve werk zaamheden. U wikkelt correspondentie en verslaglegging af, verzorgt het typewerk van specialistisch karakter en registreert en bewaakt de afspraken van de afdelingschefs. Uw aanvangssalaris wordt mede bepaald door uw ervaring en leeftijd. Het komt tussen f 1646,- en de f 2401,- bruto per maand te liggen. Misschien wilt u meer weten over deze functie. Dan kunt u telefonisch contact opnemen met mr. S. V. Swolfs, chef Algemene Aangelegen heden, telefoon (020) 5842213,of met de heer H. Bax, personeelsconsulent, telefoon (020) 5843314. Uw schriftelijke sollicitatie zien wij graag snel tegemoet. Richt deze aan: de Personeelsdienst van postgiro en rijkspostspaarbank van Baerlestraat 27 1071 AN Amsterdam De Nederlandsche Middenstands Spaarbank, ge vestigd te Amsterdam-Centrum, behoort tot het NMB-concern. De NMS vraagt voor haar afdeling Spaarregelin gen, waar de uitvoering van speciale spaarrege- lingen zoalsde jeugd-, premie-, winstdelingsspaar- regelingen en de spaarloonregeling plaatsvindt, een (in- of extern) F Stichting Kinderdagverblijven Haarlem Gezocht voor het rayon Noord-Holland Bestaat die nog, de vertegenwoordiger met vaart? Met een behoorlijke dosis zelfvertrouwen, een man die weet wat ie wil? Voor wie iedere prospekt een uitdaging is en die niet tevreden is voordat die prospekt een klant is. Zo’n vertegenwoordiger kan bij Holland Drink Service een riant salaris verdienen en een perspektief-volle toekomst opbouwen. Holland Drink Service levert automaten dispensers en ingrediënten aan het bedrijfsleven. Professionele warme- en koude dranken automaten, die op basis van een operating systeem via leasing geplaatst worden. De vertegenwoordiger die wij zoeken gaat in een beschermd rayon opereren. Geruggesteund door een aktieve binnendienst op het hoofdkantoor en met voldoende verkoopwapens gaat hij dat gebied zelfstandig bewerken. Voor installatie en service van de systemen wordt gezorgd door een afdeling Technische Dienst, terwijl de verkoop en aflevering van de ingrediënten geschiedt via route- vertegenwoordigers. De nieuwe medewerker moet een echte pioniervertegenwoordiger zijn en daarom over aantoonbare verkoopkapaciteiten beschikken. Leeftijd is niet zo belangrijk, een volledige inzet daarentegen wel. Holland Drink Service zet daar een heel interessant salaris tegenover, de nodige onkostenvergoedingen, gebruik van een neutrale personenauto en een pakket secundaire arbeidsvoorwaarden dat up-to-date is. De man die dit aanspreekt nodigen wij uit een sollicitatiebrief, waarin alle relevante gegevens vermeld staan, te sturen aan: Direktie Holland Drink Service BV. Postbus 70 - 3300 AB Dordrecht Leeghwaterstraat 4 of bel voor nadere informatie 078-18 39 22 vragen naar dhr. M. Hagestein. Sollicitanten ontvangen binnen 3 dagen van ons bericht, k HOLLAND SERVICE I I goede secretaresse i I voor een volledige dagtaak. Salaris volgens WKN norm Schriftelijke sollicitaties aan me) T van Ree, Tempe- 4315 4 M| liersstr 12, Haarlem NMB NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK Herstellingsoord "Overbosch Soestdijkerstraat 102, 1213 XH Hilversum, tel. (035) 85 53 00. Gegadigden dienen bereid te zijn bij toerbeurt weekenddiensten te verrichten. Sollicitatie gaarne aan de directrice mej. Zr A.J. Huisman. taak het verrichten van bewakings- en portiers- diensten in continudienst. velsen bij het PROVINCIAAL ELECTRICITEITSBEDRIJF VAN NOORD-HOLLAND werken circa 2500 mensen aan de produktie en distributie van elektrische energie voor 425.000 gezin nen en bedrijven. het hoofdkantoor bevindt zich in bloemendaal, de centrales staan in velsen. diemen en oudeschild(texel). in 1981 zal een bedrijfskantoor in alkmaar worden betrokken. politlediploma of diploma U.B.B. (unie be veiliging en bewakingspersoneel) candidaten moeten bereid zijn het diplo ma EHBO te behalen. leeftijd max. 45 jaar tussen f 1 691en f 2.401,- pier maand, af hankelijk van ervaring en leeftijd. continudiensttoelage f 573,12 per maand welvaartsvaste pensioenregeling, vakan tietoeslag 8%. gunstige secundaire arbeidsvoorwaar den uw sollicitatie wordt met belangstelling tegemoet gezien door de directie van het PEN. postbus 150. 2060 AD bloemen daal Het hoofd van één van onze afdelingen zoekt een f iirpsiiiirrI personeel F Wij vragen O Voor spoedige indiensttreding wordt in Kinderdagverblijf Pimpernel”, Tempeliersstr. 12. voor tijdelijk een I gevraagd bij de grotere kleuters. Ervaring en diploma KV/JV zijn een vereiste L t c

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 28