i mill D. 5 nil! Vertegenwoordiger/ Merchandiser Bakker Winkel typistes ■Hiiiiiii ■uiiiiiii miiil J I i i kantoorkrachten» stationscontroleur Schiphol Schiphol Schiphol Schiphol ■I WESSANEN assistent planning en voortgangskontrole (m/v) assistente voor secretariaatswerkzaamheden reinigers tweede assistent accountant (m/v) randstad uitzendbureau SECRETARESSE BOEKHOUDKUNDIGE MEDEWERKERS SECRETARESSE MODERNE TALEN TYPISTE NEDERLANDS TYPISTES NEDERLANDS GAK A M 19 7 9 MAART 1 0 ZATERDAG L i H direct werk op kantoor voor: T t. ll!llll!lll!l I :een mill e - I Standplaats: Amsterdam. (m/v) Voor nadere informatie kunt u bellen 020-8718 93. T I GEMEENSCHAPPELIJK ADMINISTRATIEKANTOOR (GAK) HOOFDKANTOOR BOS EN LOMMERPLANTSOEN 1 1055 AA AMSTERDAM Behalve het in een klein team meedenken over de inhoud van het tijdschrift, bestaan de werkzaamheden uit het vertalen van oorspronkelijk in het Engels geschreven stripverhalen, het bewerken van Nederlandstalige strips en het nauwkeurig reviseren van alle voorkomende teksten. Bij onze INTERNE ACCOUNTANTSDIENST zijn een tweetal functies vacant van Bakker Winkel BV in Beverwijk maakt deel uit van de meelsektor van Wessanen. Afnemers zijn winkels, -supermarkten, instellingen. Produkten: Brood, krentenbrood, gebak. Er is plaats voor een vakbekwaam promotor/ verkoper in de buiten dienst. Wessanen, een internationaal concern, schakel in de voedingsketen voor mens en dier. Zijn taak bestaat uit het maken van een afzet- analyse voor zijn rayon, gevolgd door een inten sieve kampagne om het aantal distributiepunten ook werkelijk uit te breiden. Hierbij gesteund door reklame en speciale akties. Uiteraard behoort ook het verlenen van service aan bestaande klanten, met omzetvermeerdering als uiteindelijk doel, tot zijn taak. Werk voor een vertegen- woordiger/merchandiser met een middelbare oplei ding en ervaring in de levensmiddelenbranche. Het moet daarbij iemand zijn die zich kan inleven in de problematiek van zijn klanten. Leeftijd tussen 23 en 30 jaar. Daar staat tegenover een vast salaris, autokosten regeling, verhuiskosten regeling wanneer nodig en een kansrijke toekomst in groter ondernemings- verband. - belangstelling voor jeugdlectuur (strips in het bijzonder) - beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift - een méér dan oppervlakkige kennis van het Engels - improvisatievermogen Wij zoeken iemand van ongeveer 18 jaar die aan de volgende eisen voldoet: De honorering zal geschieden volgens de leerlingenschaal van de CAO voor tijdschriftjournalisten. Schriftelijke sollicitaties richten aan: Oberon BV, afdeling Personele Zaken, Postbus 6003, Haarlem. 2001 HA Haarlem. Werkterrein: in een team van in totaal 5 medewerkers het uitvoeren van administratieve- en wets technische controles op een zestal kanto ren in Noord- en een gedeelte van Zuid- Holland. Vereisten: MAVO of HAVO-diploma en diploma PD boekhouden resp. MEAO-diploma; studerende voor MBA. Het salaris kan bij volledig functioneren uitlopen tot max. f 2.875,- bruto per maand, exclusief 8% vakantie toeslag en 4% kerstgratificatie. Het GAK kent een goede studiekosten- en reiskosten vergoedingsregeling, een aantrekkelijke premiespaar- regeling alsmede een aan de eisen van deze tijd aange paste pensioenregeling. Uw schriftelijke sollicitatie, onder vermel ding van het motto IAD/DK kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken/Hoofd- kantoor. Geïnteresseerden, die bij voorkeur in de omgeving van de luchthaven woonachtig dienen te zijn, kunnen schriftelijk solli citeren. Stuur uw brief, onder vermelding van nr. 219/HD, aan het bureau Personeels zaken van de N. V. Luchthaven Schiphol, Postbus 75011118 ZG Luchthaven Schiphol. Het beheer en de exploitatie van Schiphol zijn in handen van de N.V. Luchthaven Schiphol. Bij het onderdeel Stations- controle van het bureau Haven- en Stations dienst is de funktie vakant van De werkzaamheden worden geüniformeerd verricht in kontinudienst. Voor het goed uitoefenen van deze afwisse lende funktie is een opleiding op MAVO- niveau vereist. Gezien de vele kontakten met Wij bieden een salaris dat, afhankelijk van leeftijd, varieert van f 1.646,- tot f 1.880,- bruto per maand. De premie AOW/AWW komt voor rekening van de luchthaven, evenals een tegemoetkoming in de reis kosten. Interesse? Schrijf dan een brief, onder ver melding van nr. 220/HD, aan het bureau Personeelszaken van de N.V. Luchthaven Schiphol, Postbus 7501,1118ZG Lucht haven Schiphol. Belangstellenden, die in de omgeving van de luchthaven woonachtig dienen te zijn, verzoeken wij schriftelijk te solliciteren onder vermelding van nr. 196/HD. Uw brief kunt u sturen aan het bureau Personeels zaken van de N.V. Luchthaven Schiphol. Postbus 7501,1118 ZG Luchthaven Schiphol. het publiek, zijn goede kontaktuele eigen schappen onmisbaar. Redelijkespreekvaar digheid in de Engelse taal is noodzakelijk. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van deselektieprocedure. E sring »/oor- 3S- 3rn. o dat tal werk. ‘tting Dit is wellicht uw kans. Schrijf een brief naar de afdeling personeelzaken van de meelsektor van Wessanen, antwoord nummer 34 te Wormerveer. Of bel (075) 25 31 75, de heer A. C. Krikke. Antwoordnummer 34, Wormerveer. Telefoon (075) 25 21 75. U kunt ons ook in de ochtend bellen: tel. 020-517 24 70. loor left v :ie ture- ifde- JU, irlem 1 Haarlem: Zijlstraat 89, tel. (023)-312640 Tevens voor het typen van adressen voor tijdelijk of in vaste dienst Enige talenervaring is gewenst. SECRETARIAATSFUNCTIES zonder steno, 23 jaar. Uiteraard type je. goed, beheers je je moedertaal en heb je je Mavo-Havo diploma. Dan wacht er een interessante baan per zo spoedig mogelijk in Haarlem-Centrum. met P.D. en/of M.B.A.-diploma. Wij hebben interessan te banen voor kortere en langere perioden bij verschil lende relaties in Haarlem en omgeving. P.z.s.m. met en zonder steno hebben wij dringend nodig. Ben je tussen de 20 en 25 jaar, dan hebben wij een leuke baan voor je bij diverse relaties in Haarlem. Het beheer en de exploitatie van Schiphol zijn in handen van de N.V. Luchthaven Schiphol. Bij het bureau Administratie bestaat een vakature voor een administratief Meer specifiek zal hun taak bestaan uit: het schoonmaken van de wegen, straten, start- en landingsbanen en platformen, het ophalen van het grof- en huisvuil en het bedienen van de vuilpersinstallatie. Bovendien zullen zij in de winter assistentie verlenen bij het bestrijden van sneeuwen gladheid. Als persoonlijk assistente van het hoofd van het bureau Administratie verzorgt zij o.a. de korrespondentie, notuleert bureau- vergaderingen, houdt dossiers van lopende zaken bij en archiveert afgehandelde stukken. Het beheer en de exploitatie van Schiphol zijn in handen van de N.V. Luchthaven Schiphol. Het bureau Onderhoud Terreinen, dat uiteraard een belangrijke plaats inneemt op de luchthaven, verzorgt o.a. het schoon houden van landingsbanen, wegen, plat formen etc. Voor het verrichten van deze werkzaamheden wordt bij dit bureau uit gekeken naar enige Interesse? Schrijf dan een brief met de nodige gegevens over uzelf, onder ver melding van nr. 221/HD, aan het bureau Personeelszaken van de N.V. Luchthaven Schiphol, Postbus 7501, 1118ZG Luchthaven Schiphol. Onze nieuwe kollega gaat een salaris ver dienen dat afhankelijk van leeftijd en ervaring ligt tussen f 1.437,-en f 1.939,- bruto per maand. Hierover wordt geen premie AOW/AWW ingehouden. Die betalen wij. Wel stellen wij als eis, dat zij binnen een redelijke afstand van de luchthaven woont of gaat wonen. Daar staat een te gemoetkoming in de vervoerskosten tegenover. Het beheer en de exploitatie van Schiphol zijn in handen van de N.V. Luchthaven Schiphol. Bij de groep Planning en Voort gangskontrole van het bureau Technische Bedrijfsvoering en Onderhoud kan worden geplaatst: mogelijk aangevuld meteen kursusop het gebied van planning en voortgangskontrole. Ruime praktische ervaring is gewenst. - Bakker Het grootste stripweekblad van Nederland heeft plaats voor een leerling- redacteur Wij bieden voor deze afwisselende funktie een salaris, dat varieert tussen f 2.343,- en f2.671,- bruto permaand, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. De premie AOW/AWW is voortekening van de lucht haven, waarbij bovendien een goed pakket arbeidsvoorwaarden van toepassing is: Naast het aanvangssalaris - dat voor iemand van ca. 30jaarf 1.939,- bruto permaand bedraagt - bieden wij een toeslag van ca. f 335,- per maand voor het verrichten van kontinudiensten, alsmede een tegemoet koming in de reiskosten. Over het salaris wordt geen AOW/AWW-premie ingehouden. De uniformkleding wordt gratis in bruikleen verstrekt. Deze zal zich bezighouden met het plannen van onderhoudswerken op korte- en lange termijn voordeonderhouds-en inspektie- groepen binnen het bureau Technische Bedrijfsvoering en Onderhoud, terwijl hij bovendien de voortgang van de vastgestelde planningen in de gaten houdt. Verder is hij belast met het opstellen van nakalkulaties van uitgevoerde werken en met het eva lueren van de gehanteerde onderhouds/ bedrijfsnormen. Bij afwezigheid van de groepschef P/V zal hij deze, voor wat betreft de dagelijkse gang van zaken, vervangen. Onze voorkeur gaat uit naar iemand van ca. 30 jaar, meteen MTS-opleiding, het liefst in werktuigbouwkundige richting en zo Voor deze afwisselende baan denken wij aan een jonge vrouw, meteen leeftijd vanaf 19 jaar, die een HAVO-opleiding heeft voltooid en daarna enige jaren ervaring heeft op gedaan, b.v. als assistent-secretaresse. Het bezit van het d iploma steno-Nederlands strekttot aanbeveling. Verder zijn zelf standigheid en akkuratesse vereist. Kom even langs (NZH lijn 90 halte Kerk- vliet) of bel 02520 - 18144, na kantoortijd 02550-12466. P. Bakker BV Beeklaan 18 De Zilk Hillegom. sn t raring :an l °f :ans t zie: I Wij vragen voor ons kantoor De Zilk m Met tenminste Mavo en type-diploma. In aanmerking komen personen, die: - in het bezit zijn van rijbewijs BE (bij voorkeur ook CD) -niet ouder zijn dan 40 jaar - in de buurt van de iuchthaven wonen - een goede gezondheid bezitten. Deze zal worden ingezet bij de dienst verlening aan alle luchthavengebruikers. Dit komt neerop o.a.: - het zorgen vooreen vlotte doorstroming van aankomende en vertrekkende passagiers - het er op toezien dat liften, roltrappen e.d. korrekt worden gébruikt en goed funktioneren - het signaleren en rapporteren van veront reinigingen, vernielingen, misbruiken, ordeverstoringen en technische storingen - het maken van controle-ronden door het Stationsgebouw (wandelpieren) en over de parkeerterreinen - het toezicht houden op parkeerterreinen en het innen van parkeergelden - de controle bij doorlaatposten die toegang geven tot het douanegebied heb je enige ervaring met een tabulator, dan kun je zeker de balansen en jaarrapporten voor een relatie in Hoofddorp zo weg typen in een periode van 2 mnd. voor diverse bedrijven in Haarlem en omgeving. Voor hele dagen en korte en lange perioden. Haarlem: Koningstraat 60, tel. 023-319304 Zijlstraat 89, tel. 023-312640 Beverwijk: Breestraat 4, tel. 02510-29197

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 25